Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 23:32:55 vasta tsitaadiga

Sai uude kohta kolitud ja nett koos dtvga sisse pandud, esimest korda kui digibox(motorola 1903 vist) pildi ette võttis vaatasin olid kõik minu vaadatud kanalid kenasti olemas. Mingi paar tundi hiljem istul teleka taha ning discoveryt ei leia enam kuskilt, lihtsalt kanalite nimekirjast haihtunud. Ei mäleta täpselt millise numbri all too oli kuid panin tähele, et kahtlaselt kõik 50ga kanalid on läinud, ehk kanalid lähevad 46, 47 ja siis 61 icon_eek.gif arvan siis et juu siis oli nende kadunud kanalite hulgas. Elioni helistades öeldi, et väga kummaline käitumine nende meelest ning enne esmaspäeva ei võeta midagi ette. kellelgi veel sellist kogemust olnud on? tahaks digiboxile täielikku resetti teha kuid ei leia nuppu selle jaoks kuskilt (ainuke mis menüüs pakutakse on seadete taastamine ning elektroonikale tavapärane kirjaklambri auku ka pole)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2010 00:12:54 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
Sai uude kohta kolitud ja nett koos dtvga sisse pandud, esimest korda kui digibox(motorola 1903 vist) pildi ette võttis vaatasin olid kõik minu vaadatud kanalid kenasti olemas. Mingi paar tundi hiljem istul teleka taha ning discoveryt ei leia enam kuskilt, lihtsalt kanalite nimekirjast haihtunud. Ei mäleta täpselt millise numbri all too oli kuid panin tähele, et kahtlaselt kõik 50ga kanalid on läinud, ehk kanalid lähevad 46, 47 ja siis 61 icon_eek.gif arvan siis et juu siis oli nende kadunud kanalite hulgas. Elioni helistades öeldi, et väga kummaline käitumine nende meelest ning enne esmaspäeva ei võeta midagi ette. kellelgi veel sellist kogemust olnud on? tahaks digiboxile täielikku resetti teha kuid ei leia nuppu selle jaoks kuskilt (ainuke mis menüüs pakutakse on seadete taastamine ning elektroonikale tavapärane kirjaklambri auku ka pole)
aga tee digiboxile tehase taastamine jne
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2010 00:24:25 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Hazar kirjutas:
Sai uude kohta kolitud ja nett koos dtvga sisse pandud, esimest korda kui digibox(motorola 1903 vist) pildi ette võttis vaatasin olid kõik minu vaadatud kanalid kenasti olemas. Mingi paar tundi hiljem istul teleka taha ning discoveryt ei leia enam kuskilt, lihtsalt kanalite nimekirjast haihtunud. Ei mäleta täpselt millise numbri all too oli kuid panin tähele, et kahtlaselt kõik 50ga kanalid on läinud, ehk kanalid lähevad 46, 47 ja siis 61 icon_eek.gif arvan siis et juu siis oli nende kadunud kanalite hulgas. Elioni helistades öeldi, et väga kummaline käitumine nende meelest ning enne esmaspäeva ei võeta midagi ette. kellelgi veel sellist kogemust olnud on? tahaks digiboxile täielikku resetti teha kuid ei leia nuppu selle jaoks kuskilt (ainuke mis menüüs pakutakse on seadete taastamine ning elektroonikale tavapärane kirjaklambri auku ka pole)
aga tee digiboxile tehase taastamine jne


tehase taastamist pole(selline mis elioni softi ka maha võtaks) ainult seadete taastamine
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.08.2010 00:30:29 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
libe kirjutas:
Hazar kirjutas:
Sai uude kohta kolitud ja nett koos dtvga sisse pandud, esimest korda kui digibox(motorola 1903 vist) pildi ette võttis vaatasin olid kõik minu vaadatud kanalid kenasti olemas. Mingi paar tundi hiljem istul teleka taha ning discoveryt ei leia enam kuskilt, lihtsalt kanalite nimekirjast haihtunud. Ei mäleta täpselt millise numbri all too oli kuid panin tähele, et kahtlaselt kõik 50ga kanalid on läinud, ehk kanalid lähevad 46, 47 ja siis 61 icon_eek.gif arvan siis et juu siis oli nende kadunud kanalite hulgas. Elioni helistades öeldi, et väga kummaline käitumine nende meelest ning enne esmaspäeva ei võeta midagi ette. kellelgi veel sellist kogemust olnud on? tahaks digiboxile täielikku resetti teha kuid ei leia nuppu selle jaoks kuskilt (ainuke mis menüüs pakutakse on seadete taastamine ning elektroonikale tavapärane kirjaklambri auku ka pole)
aga tee digiboxile tehase taastamine jne


tehase taastamist pole(selline mis elioni softi ka maha võtaks) ainult seadete taastamine
nu mida iganes, lihtsalt kanalite nullotsing
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2010 01:27:26 vasta tsitaadiga

pole olemas sellist asja seal
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2010 01:48:56 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
Sai uude kohta kolitud ja nett koos dtvga sisse pandud, esimest korda kui digibox(motorola 1903 vist) pildi ette võttis vaatasin olid kõik minu vaadatud kanalid kenasti olemas. Mingi paar tundi hiljem istul teleka taha ning discoveryt ei leia enam kuskilt, lihtsalt kanalite nimekirjast haihtunud. Ei mäleta täpselt millise numbri all too oli kuid panin tähele, et kahtlaselt kõik 50ga kanalid on läinud, ehk kanalid lähevad 46, 47 ja siis 61 icon_eek.gif arvan siis et juu siis oli nende kadunud kanalite hulgas. Elioni helistades öeldi, et väga kummaline käitumine nende meelest ning enne esmaspäeva ei võeta midagi ette. kellelgi veel sellist kogemust olnud on? tahaks digiboxile täielikku resetti teha kuid ei leia nuppu selle jaoks kuskilt (ainuke mis menüüs pakutakse on seadete taastamine ning elektroonikale tavapärane kirjaklambri auku ka pole)


parim restart on tõmmates kõik pistikust välja icon_wink.gif
Sai soetatud uus box 600 eek eest ja see aktiveeritud(1 kuu kõik kanalid tasuta), mainisin, et mul viasat sport tellitud, et mis siis sellega juhtub? Vastas, et lõpeta see ära, muidu maksan niismama. No ma siis lõpetasin ära, järgmine päev olid kõik nn tasulised kanalid kadunud icon_lol.gif
Helistasin ja nats kurjalt rääkisin, et wtf. siis vabandati ja anti kohe kuu(nagu ette nähtud) ja peale selle 2 päeva tasuta kanaleid peale thumbs_up.gif
Raisk elion kallis, aga hää icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 21:14:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

parim restart on tõmmates kõik pistikust välja icon_wink.gif


ei tee mõhkugi sellele digiboxile, selgituseks, kui digibox tuli downloadis see vist kaablit pidi elioni softi (mingid pallid läksid kollaseks siis roheliseks). ning kui pallid täis said tuli elioni logo jne. väljalülitades/seadete taastamisel saab täpselt sinna maani kus elioni soft tööle hakkab kuid mitte sinna kus softi polnud

EDIT:anyway elionist helistati, täis reset käib tollel digiboxil nii, et kohe kui sisse lülitad siis esimese palli laadimise ajal vajutad puldil menu ja sealt saab "bios"ile ligi kust ka saab ketta tühjaks lasta
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 02.09.2010 20:24:09 vasta tsitaadiga

Tartu kandi rahval töötab DTV ilusti ?
Õhtul kerge tormiga on hakanud jeblama.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 18:20:52 vasta tsitaadiga

kui see peaks elioni arust nett olema siis mina olen rootsi kunn


Sai elionile kh 1 kiri (vist - täpselt ei tea palju neid sinna poole teele läks kuna minule loopis koguaeg errorit vähemalt) teele pandud. eks näis kas oskavad midagi targemat vastata kui et tehke seadmetele reboot icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 06.09.2010 21:15:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
kui see peaks elioni arust nett olema siis mina olen rootsi kunn


Sai elionile kh 1 kiri (vist - täpselt ei tea palju neid sinna poole teele läks kuna minule loopis koguaeg errorit vähemalt) teele pandud. eks näis kas oskavad midagi targemat vastata kui et tehke seadmetele reboot icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Loodetavasti Elion leiab sellistele probleemide esinemisel kiiresti lahenduse, sest just sellise probleemi mittelahendamise pärast kunagi starmani kaabli otsast Elioni oma otsa kolisingi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ABCDE12345
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2010




sõnum 09.09.2010 18:25:16 vasta tsitaadiga

Milline "kvaliteetteenindus" elionilt! Viisin oma mälupulga garantiiremonti Pärnusse. Varsti helistati ja öeldi, et pean Pärnusse uuele pulgale järgi minema. Kuna aga ise ei Pärnus ei ela ning lähiajal oli plaan Tallinna minna, siis palusin teenindajal pulk Tallinnasse saata. Lõpuks saigi kokku lepitud, et pean Ülemiste Elioni sellele järgi minema. Paar päeva hiljem oli Tallinnas ning läksin Ülemiste keskusesse. Sealsed teenindajad ei teadnud aga probleemist midagi ning öeldi, et pean hoopis Pärnusse minema. Ehk siis tulin sama targalt tagasi kui läksin. Kuna aga Pärnu pole mõnda aega asja siis hakkasin kodus uurima, et ehk saadavad postiga pulga koju. Öeldi, et seda nemad ei tee (Samas Ordil see tükki küljest ära ei võta). Pakkusin neile varianti, et sõidan Pärnu pulgale järgi ja nemad lihtsalt maksavad minu sõidukulud kinni, kuna tarbijakaitse ütles mulle, et mingeid lisakulusid mulle ei tohiks tekkida. Ka sellega ei oldud nõus ning küsimusest hiiliti sujuvalt mööda. Ok, pole hullu, kuna tuttav läks Pärnu, siis andsin talle paberid kaasa ning palusin, et ehk toob siis pulga poest ära. Enne kui ta jõudis aga poodi minna, tuli Elionilt e-mail, et pean hoopis Ülemistesse minema ning mulle makstakse sealt raha tagasi. Saatsin e-maili vastu, et ehk kannavad mulle siis raha lihtsalt üle, sest mul pole põhimõtteliselt mõtet kulutada 200 krooni sõidu peale, et saada 280 krooni tagasi. Eks näis, mis vastavad. Kui taaskord see variant ei sobi, siis peab vist tarbijakaitsesse pöörduma. Väga ebameeldiv teenindus ning arvatavasti viimane kord kui ma midagi sellest poest ostan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.09.2010 18:32:20 vasta tsitaadiga

ABCDE12345 kirjutas:
Milline "kvaliteetteenindus" elionilt! Viisin oma mälupulga garantiiremonti Pärnusse. Varsti helistati ja öeldi, et pean Pärnusse uuele pulgale järgi minema. Kuna aga ise ei Pärnus ei ela ning lähiajal oli plaan Tallinna minna, siis palusin teenindajal pulk Tallinnasse saata. Lõpuks saigi kokku lepitud, et pean Ülemiste Elioni sellele järgi minema. Paar päeva hiljem oli Tallinnas ning läksin Ülemiste keskusesse. Sealsed teenindajad ei teadnud aga probleemist midagi ning öeldi, et pean hoopis Pärnusse minema. Ehk siis tulin sama targalt tagasi kui läksin. Kuna aga Pärnu pole mõnda aega asja siis hakkasin kodus uurima, et ehk saadavad postiga pulga koju. Öeldi, et seda nemad ei tee (Samas Ordil see tükki küljest ära ei võta). Pakkusin neile varianti, et sõidan Pärnu pulgale järgi ja nemad lihtsalt maksavad minu sõidukulud kinni, kuna tarbijakaitse ütles mulle, et mingeid lisakulusid mulle ei tohiks tekkida. Ka sellega ei oldud nõus ning küsimusest hiiliti sujuvalt mööda. Ok, pole hullu, kuna tuttav läks Pärnu, siis andsin talle paberid kaasa ning palusin, et ehk toob siis pulga poest ära. Enne kui ta jõudis aga poodi minna, tuli Elionilt e-mail, et pean hoopis Ülemistesse minema ning mulle makstakse sealt raha tagasi. Saatsin e-maili vastu, et ehk kannavad mulle siis raha lihtsalt üle, sest mul pole põhimõtteliselt mõtet kulutada 200 krooni sõidu peale, et saada 280 krooni tagasi. Eks näis, mis vastavad. Kui taaskord see variant ei sobi, siis peab vist tarbijakaitsesse pöörduma. Väga ebameeldiv teenindus ning arvatavasti viimane kord kui ma midagi sellest poest ostan
sa viid pulga oma kodulinnast eemal Pärnus garantiisse ja siis palusid selle saata Tallinna, kuna olid sinna minemas, mis aga samuti pole su kodulinn
ja nüüd soovid mingit toetust, et sa ei tellinud asendust oma kodulinna icon_question.gif icon_lol.gif

kas tõesti lootsid, et selle tallinna saatmise jutu peale nad kohe panevad selle tallinna saatma - isegi ordi saadab sellise tembu peale pikalt

_________________
☠


viimati muutis libe 09.09.2010 18:33:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ABCDE12345
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2010




sõnum 09.09.2010 18:34:26 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sa viid pulga oma kodulinnast eemal Pärnus garantiisse ja siis palusid selle saata Tallinna, kuna olid sinna minemas, mis aga samuti pole su kodulinn
ja nüüd soovid mingit toetust, et sa ei tellinud asendust oma kodulinna icon_question.gif icon_lol.gif


Ei ela Pärnus ega Tallinnas ning lähim Elioni esindus asub Pärnus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.09.2010 18:34:38 vasta tsitaadiga

ABCDE12345 kirjutas:
libe kirjutas:
sa viid pulga oma kodulinnast eemal Pärnus garantiisse ja siis palusid selle saata Tallinna, kuna olid sinna minemas, mis aga samuti pole su kodulinn
ja nüüd soovid mingit toetust, et sa ei tellinud asendust oma kodulinna icon_question.gif icon_lol.gif


Ei ela Pärnus ega Tallinnas.
tellima oleks pidanud kodule lähimasse kontorisse icon_idea.gif
järgi minemiseks on sul aega küll

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ABCDE12345
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2010




sõnum 09.09.2010 18:40:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kas tõesti lootsid, et selle tallinna saatmise jutu peale nad kohe panevad selle tallinna saatma - isegi ordi saadab sellise tembu peale pikalt

Praegu igatahes pean ma Tallinasse sellele järgi minema. Teenindaja ei öelnud midagi, et nemad sellist asja ei tee, seega - jah, lootsin küll.

libe kirjutas:
järgi minemiseks on sul aega küll

Asi on siiski pigem rahas. Ma pole sõnagi öelnud, et mul pole aega, vaid miks peaks mina oma rahakotist maksma sellise lisakulu kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.09.2010 18:42:43 vasta tsitaadiga

ABCDE12345 kirjutas:
libe kirjutas:
kas tõesti lootsid, et selle tallinna saatmise jutu peale nad kohe panevad selle tallinna saatma - isegi ordi saadab sellise tembu peale pikalt

Praegu igatahes pean ma Tallinasse sellele järgi minema. Teenindaja ei öelnud midagi, et nemad sellist asja ei tee, seega - jah, lootsin küll.
pead lihtsalt leidma viisakaid ja heatahtlikke pärnakaid HV'st thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
siin oli kuskil teenete pakkumise teema
ABCDE12345 kirjutas:

libe kirjutas:
järgi minemiseks on sul aega küll

Asi on siiski pigem rahas. Ma pole sõnagi öelnud, et mul pole aega, vaid miks peaks mina oma rahakotist maksma sellise lisakulu kinni.
sest sa ise norisid seda icon_idea.gif icon_exclaim.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ABCDE12345
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2010




sõnum 09.09.2010 18:46:25 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sest sa ise norisid seda icon_idea.gif icon_exclaim.gif

See on mingi väga peen iroonia? Või siis mismoodi ma ise norisin seda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.09.2010 18:55:41 vasta tsitaadiga

ABCDE12345 kirjutas:
libe kirjutas:
sest sa ise norisid seda icon_idea.gif icon_exclaim.gif

See on mingi väga peen iroonia? Või siis mismoodi ma ise norisin seda?
ise sa tellisid veel kaugemale kodukohast, sulle alul pakuti pärnut - lähimat kontorit kodukohale?
hiljem aga hakkasid jäurama, et neil vaja sinu transport veel maksta, et pärnu selle järgi minna.
lootes, et mõne päevaga asi tallinna jõuab, siis enne oleks pidanud kinnituse või vähemalt prognoosi küsima
see tallinna saatmine oli niigi vastutulek

Elion pakub oma kaupade saatmist lähimasse kontorisse kodukohale, ei midagi enamat - tarbijakaitse ainult konstateerib fakti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ABCDE12345
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2010




sõnum 09.09.2010 21:25:54 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ise sa tellisid veel kaugemale kodukohast, sulle alul pakuti pärnut - lähimat kontorit kodukohale?
hiljem aga hakkasid jäurama, et neil vaja sinu transport veel maksta, et pärnu selle järgi minna.
lootes, et mõne päevaga asi tallinna jõuab, siis enne oleks pidanud kinnituse või vähemalt prognoosi küsima
see tallinna saatmine oli niigi vastutulek

Elion pakub oma kaupade saatmist lähimasse kontorisse kodukohale, ei midagi enamat - tarbijakaitse ainult konstateerib fakti

Viisin Pärnu ja pidin ka Pärnust kätte saama. Aga kuna ma sinna poleks mõnda aega sattunud, siis palusin Tallinna saata, kuhu mul oli ammu plaan minna. Tuldi vastu - väga hea. Pole õnneks pidanud palju asju garantiikorras parandama, seega ka ei oska öelda, mida firmad teevad ja mida mitte. Fakt on see, et teenindaja ütles, et võin pulgale Ülemistesse järgi minna, sest ta saatis teate sinna, et ma tulen. Ülemistesse see teade miskipärast aga ei jõudnud ehk siis sealt tuligi auk sisse. Oleks öeldud kohe, et ei saa ikka Tallinnasse järgi minna, oleks aru saanud, aga praegu oli nende viga ning mind jooksutatakse Pärnu ja Tallinna vahet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 10.09.2010 23:23:22 vasta tsitaadiga

kas kellelgi veel on digi-tv kava kadunud - st et vajutad sinist nuppu ja jääbki loadima, samas hektel saadet ja järgmist näitab all ribal , kui kanalit vahetada

ja klienditugi kah koondatud neil nüüd ainult kella 23.00-ni krdi tolgused. maksma pead ja kui teenust ei saa siis oota hommikuni, kui keegi viitsib toru tõsta icon_evil.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 23:54:16 vasta tsitaadiga

ei tea, kava koguaeg olemas olnud ja see klienditeenindus on juba ammu vaid selle kellani...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 00:04:19 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
kas kellelgi veel on digi-tv kava kadunud - st et vajutad sinist nuppu ja jääbki loadima, samas hektel saadet ja järgmist näitab all ribal , kui kanalit vahetada

ja klienditugi kah koondatud neil nüüd ainult kella 23.00-ni krdi tolgused. maksma pead ja kui teenust ei saa siis oota hommikuni, kui keegi viitsib toru tõsta icon_evil.gif


maru pakiline mure, mis hommikuni ei kannata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 11.09.2010 11:05:57 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
kas kellelgi veel on digi-tv kava kadunud - st et vajutad sinist nuppu ja jääbki loadima, samas hektel saadet ja järgmist näitab all ribal , kui kanalit vahetada

ja klienditugi kah koondatud neil nüüd ainult kella 23.00-ni krdi tolgused. maksma pead ja kui teenust ei saa siis oota hommikuni, kui keegi viitsib toru tõsta icon_evil.gif

siia jõudsid postidada siis jõuad ka http://kava.live.hot.ee/ lahti võtta ja vaadata. pealegi see probleem on olnud juba nädal aega amino a110 digiboksidel. elion on sellest probleemist teadlik ja sellega tegeletakse. klienditoe telefon ei aitaks sind edasi ...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 22:36:22 vasta tsitaadiga

ka klienditeenindaja on inimene ja tahab öösel magada... öötööline on firmale kallim ju ning inimesed enivei väga öösel ei helista probleemidega firmasse, siis ka majanduslikult paari probleemi pärast ühele inimesele palka maksta...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 11.09.2010 22:56:02 vasta tsitaadiga

tundub et ajasin siin elioni töötajad keema - samas maksad kuus ligi viis sotti siis tahaks kah et teenus töötab nii nagu ettenähtud ja ei pea netist kava otsima
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 12.09.2010 09:24:14 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:

siia jõudsid postidada siis jõuad ka http://kava.live.hot.ee/ lahti võtta ja vaadata. pealegi see probleem on olnud juba nädal aega amino a110 digiboksidel. elion on sellest probleemist teadlik ja sellega tegeletakse.

No mõtle ikka natuke: kui ma istun teleka ees, ei pruugi mul samal ajal läpakat süles olla (mõnel muidugi on).
Hoopis kaunim oleks, kui taolistest äpardustest mingil moel teavitatakse. Mitte üleriigilises ajalehes muidugi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 12.09.2010 12:42:49 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
darkside kirjutas:

siia jõudsid postidada siis jõuad ka http://kava.live.hot.ee/ lahti võtta ja vaadata. pealegi see probleem on olnud juba nädal aega amino a110 digiboksidel. elion on sellest probleemist teadlik ja sellega tegeletakse.

No mõtle ikka natuke: kui ma istun teleka ees, ei pruugi mul samal ajal läpakat süles olla (mõnel muidugi on).
Hoopis kaunim oleks, kui taolistest äpardustest mingil moel teavitatakse. Mitte üleriigilises ajalehes muidugi.

Kas sa ise ka mõtled mida ütled? Nii laisk ei anna ju olla icon_lol.gif Minul endal pole sülearvutitki, pean lausa kolmandasse tuppa minema lauaarvuti taha. Täitsa jube ettevõtmine ju icon_confused.gif
Logi ennast http://kava.live.hot.ee/ sisse, seo teenus oma digiboksiga, laksa lemmiksaadetele meeldetuletused ette nädalaks. icon_cool.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gngstmt
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2007




sõnum 15.09.2010 12:22:32 vasta tsitaadiga

Endalgi siin Elioniga viimasel ajal mitmeid jamasid olnud. Liitusin kodulahenduse+DTVga eelmise augusti lõpus, kui oli pakkumine et kolm kuud tasuta. Kõik väga hää, 12 mb nett ja kanaleid kõrini, kõik väga hää. See oli siis Tallinnas. Tellisin endale e-arved muidugi, kuna ma ei viitsi paberimajandusega mässata. Aasta lõpupoole kolisin tagasi tartu lähistele, tõrvandisse, sinna tuli välja, et enne ei saa netti sisse kui tuleb mingi ulme summade eest kaabeldust teha. Kuna seal oli mingi teine netiasjandus olemas, panin pooleks aastaks maksepuhkust ja asi korras. Kahe kuu pärast kolisin ära Tõrvandist päris Tartusse ja lasin neti sisse lülitada. noh, kõik väga hea, märts, aprill.. ja aprilli lõpus ütleb ämm (kelle juures vahepeal tõrvandis elasime) et mulle on Elionist sinna mingi võlakiri tulnud. Mida p****? Ok, sain kirja kätte, vaatasin- arve dets. teenuste eest. Ja e-arve? Liiga suur et netijuhtmest läbi mahtuda? Helistasin klienditoesse, et aru pärida, sealt vastati, et vabandame väga, makske arve ära ja kõik ok, nad viiviseid ei küsi. Noh, ok siis ok.
Edasi läks asi nii, et mu arvuti hakkas maha surema ja läksime abikaasaga Elioni uut välja valima, kuna ma teadsin et kliendina saan ma head järelmaksutingimused. Pakuti tasuta printerit ka kaasa, superluks. Valisime siis välja, läksime teenindaja juurde, küsisime kõik üle, seda värvi mida tahtsime, küll ei saanud, aga missiis, leppisime sellega. Asi läks siis paberite ajamiseks ja siis suvatseb onuke leti tagant teatada, et mul ei ole järelmaksulimiiti. "Null noh!" MIDA ******? Millepärast? Eks ikka selle neli kuud maksmata arve pärast, millest Elion mind varem teavitada ei suvatsenud. See Elioni nn krediidireiting oli negatiivseks läinud ja siis kuskil suvel rahuldavaks. Selleks et järelmaksu saada, peab positiivne olema. Ajas ikka närvi püsti küll
Kolmas juhtum on juba natsa tõsisem ja vb ootab kohtutee ees, seotud mu emaga. Nimelt seal veeti Elioni õhuliin paika nii, et jäi ta puutuma vastu Eesti Energia elektrikaablit. Aastate jooksul siis isolatsioon maha hõõrdunud ja ühel heal õhtul käis pauk. Nii õues kui toas, mille tagajärjel "lendas õhku" arvuti, monitor, lauatelefon ja ruuter. Ime et digibox terveks jäi, kuna ema vaatas just momendil telekat. Ema lisaks puudega, nõrga närvikava pärast (ei, ta ei ole hull, lihtsalt palju läbi elanud icon_razz.gif) sai veel vapustuse otsa. Sai siis Elioni mindud, jutuke maha räägitud, ütlesid et saadavad tehniku kohale ja esitage teie kahjunõue. Olime juba uue arvutikomplekti ära ostnud, läks ta maksma nii 7500.- ja selle summa kahjunõudesse panimegi. Kolme tunni! Pärast oli tehnik kodus, vaatas asjad üle, jah on pahasti, selle peaks elion kinni maksma. Kontrollisime, et elekter oli siiani toas netikaabli otsas sees, juhe oli tõesti katki, tegime pildid ja võtsime kaabli maha, et ohutust tagada. Läksid siis asjad sedarada, et pika lunimise peale saime tasuta ruuteri ja aasta kuumaksusoodustust kogusummas 936.-! ja asi jäi katki. Ema sellega rahul ei olnud, kuna tema lõpptarbijana ei olnud midagi valesti teinud. Elion lasi meil tellida Ordi ekspertiisi, mis tuli meie jaoks kasulik, tegime selle põhjal uuesti avalduse Elionile. Nüüd on see tramburai läinud juba kolme ettevõtte vaheliseks- Elion, EE, ja tarbijakaitse. Elion väidab, et tegemist on äikesekahjustusega, mida nemad ei kata (tule taevas appi, äikest polnud sel päeva terve eesti peal ka), eesti energia väidab, et kõik on korras (kuna nemad käisid vaatamas pärast seda kui Elion liini tagasi korda tegi ja meetrijagu allapoole tõi), ja tarbijakaitse ütleb, et nemad ei saa midagi teha, minge halduskohtusse.

Lõppkokkuvõtteks, kahju et mul praegu elioniga kaheaastane leping on, kui see läbi saab, siis ma ei tea, lähen või STV'sse, krt nii närvi on ajanud need jamad. Sajanditepikkustest klienditoe telefonijärjekordadest rääkimata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 17:31:36 vasta tsitaadiga

Kena on. Tellisin 2 nädalat tagasi elioni poest paar asja. Täna sain paki kätte ja selgus et pakk sisaldab vaid poolt tellimusest thumbs_down.gif
Saatsin juba meili et kus teine vidin on.

Ja samuti see vastuvõtja nimi ja number (või midagi taolist) tundub olevat suht mõttetu (<=ega ikka ei tahtnud küll) seal poes. Arvele on ikka vastuvõtjaks tellija nimi ja number pandud (sama adrega tegu).

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 05.10.2010 21:11:16 vasta tsitaadiga

krt, mul on viimase 2 nädal jooksul elioni tehnik miljon korda külas käinud ja vigu otsinud. alguses kolmikpaketi telefon ei tööta, kuna filter tuksid, siis selgus et filter ok. siis nett katkendlik, vahetati ruuter ära, siis ruuter plõksub ja ühendust peale seda pole, aitab ainult restart. maja ümbert ja seest on kaableid vahetatud, täna siis veeti püstakusse kiviaja kaablite asemele uued. eks me näe icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 23:21:17 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
krt, mul on viimase 2 nädal jooksul elioni tehnik miljon korda külas käinud ja vigu otsinud. alguses kolmikpaketi telefon ei tööta, kuna filter tuksid, siis selgus et filter ok. siis nett katkendlik, vahetati ruuter ära, siis ruuter plõksub ja ühendust peale seda pole, aitab ainult restart. maja ümbert ja seest on kaableid vahetatud, täna siis veeti püstakusse kiviaja kaablite asemele uued. eks me näe icon_lol.gif icon_lol.gif

Ja ütle milline firma peale Elioni veel seda nõus tasuta tegema oleks icon_biggrin.gif ? Loodame, et rike selle käigus laheneb ka.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 05.10.2010 23:23:13 vasta tsitaadiga

tahaks loota jahh.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 10:43:58 vasta tsitaadiga

Miks TG784 restardib kui "Home network - devices - configure - delete" mõnele asjale teha?
Soft on 8.2.3.A
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 13:29:08 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Miks TG784 restardib kui "Home network - devices - configure - delete" mõnele asjale teha?
Soft on 8.2.3.A


Kustutad mace ära tabelist?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 14:39:42 vasta tsitaadiga

No seda see tegevus vist teeb jah.

Igatahes teeb ruuter selle peale kuuldava klõpsu ja boodib.
Seadet reaalselt enam ammu võrgus pole, ühtegi applikatsiooni seadmele samuti külge poogitud pole.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 15:34:10 vasta tsitaadiga

Ega elioni töötajad vist omal ajal ei teadnud et turult ostetud kasutatud hiina odavtoodangust wifi saatjad ei ole eriti mõeldud rahvale wifi sheerimiseks... Taaskord need jamad ei tööta thumbs_down.gif

Ma ei tea, elion supleb oma kuramuse kasumites ja ei suuda neid kuradi jukerdavaid wifi saatjaid, mis suudavad vaid levi toota ja netti mitte anda, välja vahetada.

Kurat tarbijakaitsesse ei saa kh minna kuna tegu nn "boonusega" kodulahendusele.

Elioni oma muret kurta on kah suht mõttetu. Kirjutad pika jutu maha siis saadavad et andke adre (kuigi mainitud et wifi lepingut pole ja mis krdi adre mul keset metsa olla saab? Kuusk 1 - käbi 2?). Saadad siis kodulahenduse adre jne siis vastavad et antud kohas nad wifit ei paku icon_mad.gif

Tundub küll et oleme mingi odava hiina pasa peale üles ehitatud IT riik. Kaabel mida hetkel maasse tiritakse on kh nagunii kuskil hiinast üleskaevatud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 17:16:27 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
No seda see tegevus vist teeb jah.

Igatahes teeb ruuter selle peale kuuldava klõpsu ja boodib.
Seadet reaalselt enam ammu võrgus pole, ühtegi applikatsiooni seadmele samuti külge poogitud pole.


Minu ruuter käitub täpselt samamoodi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 10.10.2010 22:02:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ega elioni töötajad vist omal ajal ei teadnud et turult ostetud kasutatud hiina odavtoodangust wifi saatjad ei ole eriti mõeldud rahvale wifi sheerimiseks... Taaskord need jamad ei tööta thumbs_down.gif

Ma ei tea, elion supleb oma kuramuse kasumites ja ei suuda neid kuradi jukerdavaid wifi saatjaid, mis suudavad vaid levi toota ja netti mitte anda, välja vahetada.

Kurat tarbijakaitsesse ei saa kh minna kuna tegu nn "boonusega" kodulahendusele.

Elioni oma muret kurta on kah suht (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b>. Kirjutad pika jutu maha siis saadavad et andke adre (kuigi mainitud et wifi lepingut pole ja mis krdi adre mul keset metsa olla saab? Kuusk 1 - käbi 2?). Saadad siis kodulahenduse adre jne siis vastavad et antud kohas nad wifit ei paku icon_mad.gif

Tundub küll et oleme mingi odava hiina pasa peale üles ehitatud IT riik. Kaabel mida hetkel maasse tiritakse on kh nagunii kuskil hiinast üleskaevatud.


Jäi nagu selgusetuks, mis teenusest sa räägid? Elioni Wifi, need mis bensukates enamjaolt eksisteerivad?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 19:14:11 vasta tsitaadiga

Süü vist voolukõikumistel, mis teha kui ruuter pidevalt restardib? Mingi parem adapter vm ajaks asja ära? Täna jamab nii, varem nagu pole olnud... Praegu tugevam tuul ka, aga ainult sellele küll vast süüd ei saa ajada. icon_biggrin.gif
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 12.10.2010 09:03:44 vasta tsitaadiga

helista elioni. need näevad kohapeal ära, milles asi. mulle helistati ise ja öeldi, et "õu kuule, sul ruuter per**es, tuleme vahetame ära". Selleks ajaks olin just jõudnud paar päev vanduda, et ruuter kokku jookseb. Usun, et sinu restardid on neil ka näha ja teavad milles asi.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 20:05:22 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:

Jäi nagu selgusetuks, mis teenusest sa räägid? Elioni Wifi, need mis bensukates enamjaolt eksisteerivad?
Jätkuvalt nendest kopsikutest mis neil põlvamaale üles krutitud on. Üleeile plnud netti (tuli vist alles kuskil õhtul, täpselt ei mäleta), eile oli nett olemas, ping, kiirus korras aga katkes lampi 6x ära, täna päeval töötas, nii kui õhtu kätte jõudis jälle lännu thumbs_down.gif
Krt kasuta siin nüüd Tele2 EDGE-t või Elisa vildakat 3,5G-d

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 21:28:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
darkside kirjutas:

Jäi nagu selgusetuks, mis teenusest sa räägid? Elioni Wifi, need mis bensukates enamjaolt eksisteerivad?
Jätkuvalt nendest kopsikutest mis neil põlvamaale üles krutitud on. Üleeile plnud netti (tuli vist alles kuskil õhtul, täpselt ei mäleta), eile oli nett olemas, ping, kiirus korras aga katkes lampi 6x ära, täna päeval töötas, nii kui õhtu kätte jõudis jälle lännu thumbs_down.gif
Krt kasuta siin nüüd Tele2 EDGE-t või Elisa vildakat 3,5G-d

Küsi õiget internetti, mingi pikamaa wifi ei kvalifitseeru püsiühenduseks, need on ostetud prügivõrgud mis veel hingitsevad. Kui sealt piisavalt ühendust ei tule, ei ole Elionil ka midagi teha kui oodata aega millal võrgu laiendamise plaanid sinnamaani jõuavad.
Kui kaablit pole ja wimax ei levi peab kehvematest (mobiilsetest internettidest) parima leidma.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 08:35:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
darkside kirjutas:

Jäi nagu selgusetuks, mis teenusest sa räägid? Elioni Wifi, need mis bensukates enamjaolt eksisteerivad?
Jätkuvalt nendest kopsikutest mis neil põlvamaale üles krutitud on. Üleeile plnud netti (tuli vist alles kuskil õhtul, täpselt ei mäleta), eile oli nett olemas, ping, kiirus korras aga katkes lampi 6x ära, täna päeval töötas, nii kui õhtu kätte jõudis jälle lännu (n)
Krt kasuta siin nüüd Tele2 EDGE-t või Elisa vildakat 3,5G-d

Kas eile sadas lörtsi ka sealkandis?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 10:27:31 vasta tsitaadiga

päeval tuli jah.
Eks ma vist võta tele2 99 paketi. On vähemalt mingigi nett olemas. Ülepäeviti päevapiletid lähevad mõtetult kalliks

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 12:56:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
darkside kirjutas:

Jäi nagu selgusetuks, mis teenusest sa räägid? Elioni Wifi, need mis bensukates enamjaolt eksisteerivad?
Jätkuvalt nendest kopsikutest mis neil põlvamaale üles krutitud on. Üleeile plnud netti (tuli vist alles kuskil õhtul, täpselt ei mäleta), eile oli nett olemas, ping, kiirus korras aga katkes lampi 6x ära, täna päeval töötas, nii kui õhtu kätte jõudis jälle lännu thumbs_down.gif
Krt kasuta siin nüüd Tele2 EDGE-t või Elisa vildakat 3,5G-d

Sellise tuule ja lörtsiga peaksid üldse õnnelik olema, et midagigi sealt saad. Kui ilm on halb, siis see mõjutab ka traadita ühendust.
Aga nagu eelpool öeldud - hangi omale normaalne internet, mitte ikaldus icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 22:57:29 vasta tsitaadiga

Oeh, endal juba mitmes aasta seda elioni jama tulnud taluda. Tundub nii, et elan ainukeses kohas terves Eestis, kus on netiühendus alla 1Mbps. Nimelt jookseb Elioni telefonialajaama kolm vana vasktraati, mis pakuvad tervele alajaama piirkonnale mingi 2Mbps ühendust. Ja terve see 2 Mbps peab jagunema 20+ kasutaja peale. Kui 2006. aastal lõpuks ADSL siia toodi, siis sellest ajast peale on olnud kohutav lääg igal õhtul. Samamoodi saadud igal õhtul ka telefonitsi küsida, mis kamm on. Hea seegi, et 50% alet teevad. Kuid tean siin, et naabritel on olnud nett mitu kuud maksmata, kuna U-Net ei tule lahti, seetõttu, et nett on nii koomas koguaeg. Lisaks, on tehnikud juba mitu aastat siin valetanud, et panevad kohe-kohe valguskaabli ja saame kõik 10Mbps ühendust lutsida. Esimene kord lubasid panna 2008 Pekingi olümpiaks, siis 2008 talveks, 2009 suveks, siis 2010 kevadeks..... nüüd on asi sealmaal, et kui 2011 aasta suvel mu kodukohas teekattevahetuseks läheb (ca. 5km) siis topivad Elioni mehed oma kaabli ka sinna tee alla. No kammoon. Kas on tõesti liiga vähe raha, et panna see neetud kaabel maasisse. Lisaks ei muretse nad seda kaablit oma rahade eest, vaid tegid selleks projekti ja said Eurorahad sealt. Rahad saadi kätte just 2010 aastaks, et paigaldada see suvi. Pole olnud midagi siin. Lisaks on siin veel 3 suurt ettevõtet 100-300 töötajat igalühel, pluss nende samade firmade miljunääridest bossid, kes selle sama alajaama raadiuses elavad + omavalitsuse juhid.

Elionile annaks viiepallisüsteemis 1.25 punni. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 24.10.2010 11:45:32 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Oeh, endal juba mitmes aasta seda elioni jama tulnud taluda. Tundub nii, et elan ainukeses kohas terves Eestis, kus on netiühendus alla 1Mbps. Nimelt jookseb Elioni telefonialajaama kolm vana vasktraati, mis pakuvad tervele alajaama piirkonnale mingi 2Mbps ühendust. Ja terve see 2 Mbps peab jagunema 20+ kasutaja peale. Kui 2006. aastal lõpuks ADSL siia toodi, siis sellest ajast peale on olnud kohutav lääg igal õhtul. Samamoodi saadud igal õhtul ka telefonitsi küsida, mis kamm on. Hea seegi, et 50% alet teevad. Kuid tean siin, et naabritel on olnud nett mitu kuud maksmata, kuna U-Net ei tule lahti, seetõttu, et nett on nii koomas koguaeg. Lisaks, on tehnikud juba mitu aastat siin valetanud, et panevad kohe-kohe valguskaabli ja saame kõik 10Mbps ühendust lutsida. Esimene kord lubasid panna 2008 Pekingi olümpiaks, siis 2008 talveks, 2009 suveks, siis 2010 kevadeks..... nüüd on asi sealmaal, et kui 2011 aasta suvel mu kodukohas teekattevahetuseks läheb (ca. 5km) siis topivad Elioni mehed oma kaabli ka sinna tee alla. No kammoon. Kas on tõesti liiga vähe raha, et panna see neetud kaabel maasisse. Lisaks ei muretse nad seda kaablit oma rahade eest, vaid tegid selleks projekti ja said Eurorahad sealt. Rahad saadi kätte just 2010 aastaks, et paigaldada see suvi. Pole olnud midagi siin. Lisaks on siin veel 3 suurt ettevõtet 100-300 töötajat igalühel, pluss nende samade firmade miljunääridest bossid, kes selle sama alajaama raadiuses elavad + omavalitsuse juhid.

Elionile annaks viiepallisüsteemis 1.25 punni. thumbs_down.gif

järelikult ei tasu ära ju kui siiamaani tehtud pole, ELA SA projekti raames midagi liigub juba, kuid teiselpool eestit sinust
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 21:25:11 vasta tsitaadiga

No, ma ei mõista... kui räägitakse sellest, et panna tervesse eestisse 2015 aastaks 100mbit ühendus, siis võiks alustada kõigepealt terve eesti 10mbit alla saamisest
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2010 21:53:09 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
No, ma ei mõista... kui räägitakse sellest, et panna tervesse eestisse 2015 aastaks 100mbit ühendus, siis võiks alustada kõigepealt terve eesti 10mbit alla saamisest
mõistad, et alguses 10Mbit vedamise ja siis 100Mbit vedamisega kaasneb 2x suurem töömaht + veel suuremad kulutused icon_question.gif
hetkel kõige optimaalsem ongi 100Mbit juurutamine
vajalikesse jaotuspunktidesse veetakse suurem optika ning seejärel on väiksemad ühendused tühine töö

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 21:56:02 vasta tsitaadiga

Elion alustas Euronicsi kauplustes digiTV ja järelmaksu pakkumist.

Vana teema, infoks kõigile.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.