Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 17:53:21 vasta tsitaadiga

Nägin esimest korda mafia2-s surnuautot icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 18:00:44 vasta tsitaadiga

-IntZ- kirjutas:
Minu jaoks on ja jääb MAFIA I parimaks mänguks, mis eales tehtud. Sellist hasarti ja kaasakiskumist pole ma tajunud mitte üheski mängus. Mitte ligilähedalegi.


+1
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 27.08.2010 18:07:49 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Nägin esimest korda mafia2-s surnuautot icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Mõnus velg icon_biggrin.gif
Oleks PS3 versioon, saaks hot-rodiks kah teha

Link



_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 27.08.2010 18:12:20 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Nägin esimest korda mafia2-s surnuautot icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Numbrimärgil Laip 72?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 18:15:08 vasta tsitaadiga

Mafia, kusjuures jumala mõttetu on mingit tuuningut teha, poel kuskil sõita sellisega, kiirteed on lühikesed ja kitsad, juhitavus eriti ei parane ühegi lisaga ja alati on need juhid kellel meeldib rida vahetada sulle järsult ette keerates icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 27.08.2010 18:17:04 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Mafia, kusjuures jumala mõttetu on mingit tuuningut teha, poel kuskil sõita sellisega, kiirteed on lühikesed ja kitsad, juhitavus eriti ei parane ühegi lisaga ja alati on need juhid kellel meeldib rida vahetada sulle järsult ette keerates icon_rolleyes.gif

Ette keeravate juhtidega mul küll probleeme polnud... Küll aga GTA4s valmistasid need peavalu, lihtsalt lampi vahetasid rida... Mafia2 seda ei kohanud icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 27.08.2010 18:25:55 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
tige kala kirjutas:
Mafia, kusjuures jumala mõttetu on mingit tuuningut teha, poel kuskil sõita sellisega, kiirteed on lühikesed ja kitsad, juhitavus eriti ei parane ühegi lisaga ja alati on need juhid kellel meeldib rida vahetada sulle järsult ette keerates icon_rolleyes.gif

Ette keeravate juhtidega mul küll probleeme polnud... Küll aga GTA4s valmistasid need peavalu, lihtsalt lampi vahetasid rida... Mafia2 seda ei kohanud icon_smile.gif

Nalja teed? Koguaeg keeravad ette, täiesti mõttetu oli enda autot tuunida sest see läks nii kergesti puruks.

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 18:32:56 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Nägin esimest korda mafia2-s surnuautot icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Numbrimärgil Laip 72?


Täitsa laip, mis laip. Surnuauto siiski, Eesti moodi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 19:18:36 vasta tsitaadiga

Mafia I oli jah parim mäng mida mänginud olen. Nüüd kui võimsam läpakas on läinud tuleb Mafia I peal panna ning uuesti läbi teha. Mäletan, et seal ikka oli kondamist nii palju, et lihtsalt ei viitsinud lõpuks.
Kuskil riiulil just nägin oma Mafia I plaate.... here i go...

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IntZ-
Kreisi kasutaja
-IntZ-

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 19:52:17 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Mafia I oli jah parim mäng mida mänginud olen. Nüüd kui võimsam läpakas on läinud tuleb Mafia I peal panna ning uuesti läbi teha. Mäletan, et seal ikka oli kondamist nii palju, et lihtsalt ei viitsinud lõpuks.
Kuskil riiulil just nägin oma Mafia I plaate.... here i go...


Uurin kah poodidest kust saab selle esimese osa kätte. (kui muidugi on veel müügis) Kindasti võib kirjutada parima ostu nimekirja. Asi, mis mängust teeb mängu- on stoori ise. Praegu üritatakse mõttevaesust korvata näiteks auto tuunimisega. Mafia esimeses ei tundnud never ever sellist vajadust, kuna oli põnev ja tähtis oli edasi mängida. Nüüd aga kui stoori on igav, siis mõeldakse, et tuuni autot ja jälle huvitav olla. Nii see ei ole. Selle jaoks on teistsugused mängud. Mäng on juba nende lisadega nii laiali valguv, et paha hakkab. Kindlasti tuuniti sellel ajal autosid hirmasti eriti mafia tegelased. Tänapäeva nõmedus mängu sisse topitud. Ülemõeldud mäng ning suur pettumus kahjuks. Poleks pidanud esimese osaga latti nii kõrgele ajama või siis jätnud rahule selle MAFIA. Seda mängu ma igatahes mafia järjeks oma peas nimetada ei julge. Fännid ärge materdama hakake palun icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.08.2010 20:07:26 vasta tsitaadiga

videod viskavad nii üle juba. isegi dialoogi sa ei saa ise valida, mitte midagi. sellist lineaarsust ei oleks küll osanud oodata. muide demos väidetus special episode on päris mängus täitsa olemas ja seal kus demo lõppeb, pole sellist situatsiooni olemaski. 6 chapter käsil ja enam ei viitsi täna vist edasi mängidagi, nii jura. ainult vaata videot, tee mingi liigutus, kakle natuke, jälle video... 75% sellest mängust ongi stoori video vist.
8 puntki mäng küll välja ei vea, hea kui 5 saab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 27.08.2010 20:18:39 vasta tsitaadiga

rõve töll kirjutas:
Mafia kirjutas:
tige kala kirjutas:
Mafia, kusjuures jumala mõttetu on mingit tuuningut teha, poel kuskil sõita sellisega, kiirteed on lühikesed ja kitsad, juhitavus eriti ei parane ühegi lisaga ja alati on need juhid kellel meeldib rida vahetada sulle järsult ette keerates icon_rolleyes.gif

Ette keeravate juhtidega mul küll probleeme polnud... Küll aga GTA4s valmistasid need peavalu, lihtsalt lampi vahetasid rida... Mafia2 seda ei kohanud icon_smile.gif

Nalja teed? Koguaeg keeravad ette, täiesti mõttetu oli enda autot tuunida sest see läks nii kergesti puruks.


Tahate öelda ,et see ei ole reaalne ,kui sa lendad ala 180ga (nt GTA4) ja esimene vend keerab sulle "ette" ? On. Reaalelus kui sul keegi 180ga tagant tuleb ja sa otsustad rida vahetada võib üsna hapusti minna.. oled suuna sisse pannud ja juba keerad (enne korra veendud ) ning ei tundu kedagi olevat ,aga tagumine tuleb nii kiirelt ja ootamatult ja ongi laks käes. icon_smile.gif

Mõelge linnaliikluses kiiruse peale ,mis on 180km/h, üsna hirmutav icon_razz.gif On olnud endal selliseid situatsioone liikluses kus vaatad ,et kedagi ei ole ning hakkad keerama ja siis järsku lendab sinust sellise pa*aga keegi mööda et situ või täis icon_lol.gif .

Ajab püha viha täis.. aga ok aitab OTst.

Ühesõnaga minu arust suhteliselt õige ja reaalne värk see ette keeramine mängus... ära kihuta , siis näed kui suuna sisse paneb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 20:38:46 vasta tsitaadiga

kri5to kirjutas:
Keegi ütleks, missugune mäng siis teie arust viimase kahe aasta jooksul välja lastutest on parim?Absoluutselt kõiki uusi mänge laidetakse üle poolte inimeste poolt maha.
The Saboteur. On ajastu hõngu, on freeride, on story ... on tuhat erinevat lahenduskäiku missioonile. Soovitan.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 27.08.2010 20:40:13 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir, +1 , Üks lemmikuid mängu üldse. thumbs_up.gif
_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.08.2010 20:41:21 vasta tsitaadiga

Et siis kas tegu on Mafia II teema või "Parim mäng viimastel aastatel" teemaga?!
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 20:50:28 vasta tsitaadiga

niih mulle mäng väga meeldib, ajastu on viimasepeal tehtud! Ma teen hardiga mängu läbi hetkel siis Chapter 14 ja pean ütlema et mulje siiani väga hea!!!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 27.08.2010 20:50:51 vasta tsitaadiga

OT:
Saboteuri keerasid pekki pisikeste mütsikestega, kongusninaga poisid. Kõik oli 5+ aga ideoloogiline külg oli üle vindi keeratud. Fritsude tümitamises pole midagi uut aga seal, oli see uule tasandile viidud. Vabastad teatud piirkonna ja ... maailm läheb värviliseks, lilled hakkavad kasvama ja päike paistma - yeah right.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 20:55:33 vasta tsitaadiga

sessa,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 20:57:39 vasta tsitaadiga

ei pettugi head asjad saavad alati läbi icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 21:00:49 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
ei pettugi head asjad saavad alati läbi icon_wink.gif

Jah 16 on viimane, tegin ka just hardi peal läbi 2 p2eva seisis save, nüüd tegin l2bi 10 miniga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Muidu super ikka: D goty for me atm. kane and lynch teisel kohal.. saboteur oli idiootsus se ronimine mööda maju ja misiganes kopp.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 21:06:52 vasta tsitaadiga

scarface, loodame et lisapakk on tulemas, et Joe saaks ära päästa vms. Tekkis täielik vimm kui ta ära viidi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 21:15:32 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
scarface, loodame et lisapakk on tulemas, et Joe saaks ära päästa vms. Tekkis täielik vimm kui ta ära viidi thumbs_up.gif

Nii ta on jah. : ) beer_yum.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 21:19:29 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
scarface, loodame et lisapakk on tulemas, et Joe saaks ära päästa vms. Tekkis täielik vimm kui ta ära viidi thumbs_up.gif
Sama tunne tuli ka mul peale
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.08.2010 21:37:34 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
-IntZ- kirjutas:
Minu jaoks on ja jääb MAFIA I parimaks mänguks, mis eales tehtud. Sellist hasarti ja kaasakiskumist pole ma tajunud mitte üheski mängus. Mitte ligilähedalegi.


+1
sellist hasarti? 8a tagasi olite te alles lapsed ju
lapsepõlves meeldivad mängud rohkem, on ka raskemad jne

aga täiskasvanud mehena mingi mäng ei meeldi, siis näeb siin foorumis palju mehi ulgumas ja seletamas, kui sitt ikka kõik on ja puhas fail jne

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 21:50:50 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 27.08.2010 23:28:59 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Nitrub kirjutas:
-IntZ- kirjutas:
Minu jaoks on ja jääb MAFIA I parimaks mänguks, mis eales tehtud. Sellist hasarti ja kaasakiskumist pole ma tajunud mitte üheski mängus. Mitte ligilähedalegi.


+1
sellist hasarti? 8a tagasi olite te alles lapsed ju
lapsepõlves meeldivad mängud rohkem, on ka raskemad jne

aga täiskasvanud mehena mingi mäng ei meeldi, siis näeb siin foorumis palju mehi ulgumas ja seletamas, kui sitt ikka kõik on ja puhas fail jne


ma olen vana hea mängu installinud mille kohta ainult häid mälestusi aga nüüd mõtled kust tuli selline loll mõte seda jama insallida( mitte Mafia I)
----------------------------------
aga kas on võimalik inglise keelset Mafia II installida vene keyga?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 00:10:46 vasta tsitaadiga

43% mängitud. Story on siiani väga hea olnud. Eriti meeldis vangla sattumine. Meenutas natuke Shawshanki lunastust. Andy ja Red ainult puudusid.


Need kes vinguvad mafia 2 üle siis kahju neist icon_razz.gif Ei saa aru kuidas nii pisi detailidest tehakse katasdroof.
Mafia 1 oli lihtsalt omal ajal nii ainulaadne mäng et raskem oleks paremat teha- nii ka paljude teiste mängudega. Siiski meeldib et on jäädud vana hea stiili peale - mitte pole tehtud mafia+gta VI combot.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2010 00:14:57 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, kuidas üldse saab mingi arvutimängu peale ulguda
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 00:17:00 vasta tsitaadiga

libe, mida sa selle all mõtled? Ma ei tea, kas nüüd päris ulguda, aga pettunud saab ju olla küll. Eriti kui inimene paneb mängule ~700 eek alla eelnevalt.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2010 00:22:30 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
libe, mida sa selle all mõtled? Ma ei tea, kas nüüd päris ulguda, aga pettunud saab ju olla küll. Eriti kui inimene paneb mängule ~700 eek alla eelnevalt.
selle, et 700.- alla panna ongi revüüd ja foorumid, mis löövad kahtlema, kui kahtlema ei löö, siis tuleb osta

ja ei kujuta isegi seda ette, kuidas sellest mängust pettuda saab - mis kuradi ootused peab endale looma - parem kui seks icon_question.gif

ei maksa mänge mängida ühe jutiga lõpuni
rahulikult kulged ja edened, tunnike kaks päevas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 01:23:34 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ma ei saa aru, kuidas üldse saab mingi arvutimängu peale ulguda

Ma ei saa aru, kuidas üldse saab kellegi teise ulgumise peale ulguda icon_biggrin.gif

Kui keegi ei ulu siis hakatakse paska tootma. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 01:29:11 vasta tsitaadiga

XATM092, ära ulu
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 01:31:12 vasta tsitaadiga

üle pika aja sai progames poest mäng ostetud. 899.- raisatud ja 7 chaptrit läbitud. ise küll virisemieks põhjust ei näe. Täiesti korralik mäng on, lisaks sain veel kaasa mingi koodi, millega saan psnst uued missionid tõmmata vms.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 02:01:52 vasta tsitaadiga

MummikAl, sa mõtled ehk DLC-d ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 11:32:15 vasta tsitaadiga

War Hero pack
The War Hero pack is a DLC which you get when you pre-order the game from Gamestop in North America, and HMV in the United Kingdom. The pack includes two new outfits, a U.S. army uniform and battle fatigues for Vito to wear and two vehicles, a jeep similar to a US military Willys MB and a civilian version of the jeep under the Walter name.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Greaser downloadable pack
This pack includes two new Hot rods and a new leather jack plus a leather racing suit. You can get this pack when pre-ordering Mafia II from Best Buy and/or Game UK.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Vegas Pack
Vegas Pack offers two new Vegas-inspired suits for Vito to wear and two new cars.The names of the cars are yet unknown but appear to be an early Citroen DS and a Lincoln Futura.You can get this pack AND the War Hero Pack when pre-ordering from Gamestop/ EBgames. You can also get this pack when pre-ordering from Amazon.co.uk
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Renegade Pack
This Pack includes two new leather Jackets for Vito to wear and a new hot rod and sports coupe.You can get this pack when pre-ordering from Amazon.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Made Man Pack
The Made Man Pack offers two new "made man" inspired suits, including a vintage tuxedo for Vito. Also included in the pack is two different luxury cars. The Cossack and the Roller GL300, one is modelled after the 1932 Chrysler Imperial CL Convertible Sedan. This pack is only available in the collector's edition version of the game and the edition of the game ordered from Game UK.

Kõvad DLC-d. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 11:39:57 vasta tsitaadiga

Need asjad oleksid võinud küll nüüd kohe mängus olla. Kuidagi väike riietevalik oli ja paar autot oleks ka võind jah juures olla mingit silmailu. Korralikku MIAMI särki polnudki : (
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 28.08.2010 11:59:34 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Need asjad oleksid võinud küll nüüd kohe mängus olla. Kuidagi väike riietevalik oli ja paar autot oleks ka võind jah juures olla mingit silmailu. Korralikku MIAMI särki polnudki : (


Miks sa ise arvad, et miks need kohe mängus ei olnud? icon_wink.gif Äkki sellepärast et sinu käest raha uuesti küsida. Gamerid on nagu loll lehmakari, keda võib lõputult lüpsta.


viimati muutis Goon 28.08.2010 12:00:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 11:59:38 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Greaser downloadable pack
This pack includes two new Hot rods and a new leather jack plus a leather racing suit. You can get this pack when pre-ordering Mafia II from Best Buy and/or Game UK.

Mängin Grease missiooni üle ja üle, et sellega sõita.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 12:23:12 vasta tsitaadiga

Tegin ka siis mängu läbi.Joe-st oli küll kahju.Et kas siis Free Ride ei saa mängidagi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 28.08.2010 12:48:42 vasta tsitaadiga

Free Ride puudub jah, oleks tahtnud veel lund ja uuemaid sõidukeid ka lumega kasutada. Aga story lõppes jah kuidagi poolikult, seega varsti oodata järge?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 28.08.2010 12:53:56 vasta tsitaadiga

Esimene free ride mod, pole proovinud ise icon_razz1.gif http://mafia-empire.com/forum/index.php?topic=25.0
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 12:58:01 vasta tsitaadiga

mul on kaasas leht koos koodiga, millega ma saan tõmmata "betrayal of jimmy" packi.

A mercenary, Jimmy is the guy the other guys call when they need to finish the job. The Betrayal of Jimmy features dozens of intense newly created arcade-style, city-based missions that keep Jimmy driving, shooting and rampaging through Empire Bay. Missions will unlock as they progress, activating a slew of assassination and timed vehicle missions ending in dramatic shootouts and explosive car chases. Players will rack up points for performance, power slides and skill shots. The scores will be immediately posted to the new leaderboard system, providing extensive re-playability, as players work to rise to the top of the ranks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 28.08.2010 12:58:35 vasta tsitaadiga

kas mitte chapter 15 pold viimane ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 28.08.2010 13:00:03 vasta tsitaadiga

Aga proovi ära siis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undefined
HV vaatleja
Undefined

liitunud: 20.03.2010




sõnum 28.08.2010 13:15:27 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:


Kõvad DLC-d. thumbs_down.gif


Ega tänapäeval ongi need nõmedad DLC'd moodu läinud. Ei tehta enam Expansion pakke kus uut contenti on palju juurde tulnud, tehakse mingi paar väikest junni juurde ja pannakse X hinna eest müüki. Kõigerohkem ajab närvi see, et kui mäng reliisitakse PC'l siis tavaliselt mõned DLC'd tulevad vaid konsoolidel. Hea näide SHIFT ja GRID, nokud on, tahad uusi autosid? Ei saa! Osta konsool! ... -.-.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 13:32:55 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Esimene free ride mod, pole proovinud ise icon_razz1.gif http://mafia-empire.com/forum/index.php?topic=25.0

Paistab et seda saab alles siis mängida kui kogu story läbi?
Ei luba vajutada ennem.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 13:41:17 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Mafia kirjutas:
Esimene free ride mod, pole proovinud ise icon_razz1.gif http://mafia-empire.com/forum/index.php?topic=25.0

Paistab et seda saab alles siis mängida kui kogu story läbi?
Ei luba vajutada ennem.

Minul stoori läbi ja täitsa toimib...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 28.08.2010 13:48:13 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Mafia kirjutas:
Esimene free ride mod, pole proovinud ise icon_razz1.gif http://mafia-empire.com/forum/index.php?topic=25.0

Paistab et seda saab alles siis mängida kui kogu story läbi?
Ei luba vajutada ennem.

Minul stoori läbi ja täitsa toimib...


Jap, talvel on päris funn lasta icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 13:53:28 vasta tsitaadiga

Sai ka benchmarki enda säästukastiga lastud.
i3 530 @ 4Ghz, 4GB RAM, 9800GT def

1080p low PhysX off: 44fps thumbs_up.gif
1080p low PhysX medium: 28fps
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 14:08:50 vasta tsitaadiga

Köh köh, kõiki autosid ei viitsinud üles laadida
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.