Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5530 XpressMusic märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 08.08.2010 20:07:05 vasta tsitaadiga

mazateek kirjutas:
kuidas seda teha icon_rolleyes.gif

õpetus:
http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=24990.0
cfw:
http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=24778.0

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazateek
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2009




sõnum 08.08.2010 20:32:01 vasta tsitaadiga

tnx
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 09.08.2010 18:51:17 vasta tsitaadiga

mazateek kirjutas:
tnx

said flashitud?

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:56:15 vasta tsitaadiga

Et tsutike kiiremaks saada, lülitage seaded->isiklik->teemad->üldine valikutest teema efektid välja. Endal naq läks veits paremaks icon_razz.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 00:20:44 vasta tsitaadiga

ma küll pole arusaanud, et ta aeglane on icon_eek.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkarrls
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 02:11:18 vasta tsitaadiga

Tervist , Ostsin ka selle telefoni siis reedel , laupäeval tegin siis tarkvara uuenduse läbi telefoni , ovi suite näitab nüüd , et mingi versioon 31. on peal. Pühapäeva õhtul panin laadima , sest viskas tühjaks. aga, aku sai teisipäeva õhtul tühjaks.. kui see nii ongi , olen ma selles telefonis väga pettunud , ma olen seda paar tundi nende kahe päeva jooksul käes hoidnud . Lugesin , et eelnevalt on aidanud mingi reinstall , aga ei oska teha , abi paluks=]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 02:15:41 vasta tsitaadiga

kkarrls, Läbi OVI suite teed reinstalli. Ülevalt valid mingi Software update vms, siis ta hakkab otsima uusimat update ja kui ta ei leia(tähendab, et kõige uuem on peal) siis seal peaks teise värviga kirjas olema, et reinstall.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkarrls
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 02:21:04 vasta tsitaadiga

Tänan , Hommikul täisakuga teen siis reinstall, loodan , et aitab =)
küsin igaksjuhuks selle ka , et kuskilt lugesin , et need liitum akud on väga tundlikud ülelaadimisele .
Telefon viskab juba peale paart tundi , et aku täis , et ööseks laadima jätmine ei tähenda veel midagi ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 02:21:10 vasta tsitaadiga

Mul enamustel aegadel laadis öösel, nii 12 panin laadima ja hommikul 9-10 võtsin tagant ära. Telefon oli mul mingi pool aastat ja aku oli täitsa normaalne.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkarrls
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 12:43:56 vasta tsitaadiga

Jätsin ka siis ööseks laadima , Hommikul üritasin siis reinstall teha. Ja downloadis update , siis hakkas installima aga , Error .. Ütleb , et Mobiil pole enam ühendatud , kuigi ei puudutanudki seda. Ja niimodi mitu korda järjest. Äkki oskaksite vastata , milles probleem?

Muudan : Sain reinstalli tehtud programmiga : Nokia Software updater. Loodan , et aitab =]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 11.08.2010 14:24:30 vasta tsitaadiga

Aku saab lebolt tühjaks ühe peävaga kui sa mobiiliga koguaeg mängid.
_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 16:08:13 vasta tsitaadiga

rõve töll kirjutas:
mazateek kirjutas:
läks kiiremaks küll, tegin veel formatid ja asjad ka ära. a ikka ei ole piisavalt kiire:P

flashi ära saad cpu koguaeg 100% peale, siis piisavalt kiire.


Aga kui cpu 100%, kuidas siis akuga lood on ? Kestvus väheneb märgatavalt või kuidas ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 11.08.2010 16:59:54 vasta tsitaadiga

Minul küll selle moblaga mingeid probleeme pole. Muidugi kasutan seda ainult helistamiseks ja vastuvõtmiseks ka. Alguses oli, et näppisin hullult seda ja oli vaja igasuguseid softe katsetada jne. Siis pidas aku healjuhul 2 päeva vastu. Aga nüüd kuskil 5~6 päeva icon_razz.gif

Täitsa asjalik mobla....vähemalt minuarust.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 11.08.2010 22:27:46 vasta tsitaadiga

egert kirjutas:
rõve töll kirjutas:
mazateek kirjutas:
läks kiiremaks küll, tegin veel formatid ja asjad ka ära. a ikka ei ole piisavalt kiire:P

flashi ära saad cpu koguaeg 100% peale, siis piisavalt kiire.


Aga kui cpu 100%, kuidas siis akuga lood on ? Kestvus väheneb märgatavalt või kuidas ? icon_confused.gif

Väheneb küll märgatavalt jah.
Aga ,kui aku tähtis on siis kasuta parem Xtension Classicut või Classic Pro'd ,kui mitte siis Swift ja Pro.

NB: Garantii on kehtetu CFWga, enne garantiise viimist tasub flashida Nokia Firmware tagasi.

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
njusto
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2010




sõnum 15.08.2010 00:14:29 vasta tsitaadiga

Tere,
Keegi oskab öelda kuidas saab nii ära näppida, et kui keegi saadab mulle midagi Bluetooth'iga siis ta salvestaks antud filed mälukaardile mitte telefoni mällu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2010 21:40:27 vasta tsitaadiga

njusto, kuna BT-ga saadetud asjad salvestuvad sõnumite alla, siis vali sõnumite salvestuskohaks mälukaart icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 23:32:23 vasta tsitaadiga

Nonii sain ka selle telefoni täna ja ikka mõtlen, et oleks pidanud võtma selle hõbe/sinine/valge korpuse... icon_sad.gif

Annan teada telefonist kindlasti =)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 20:24:22 vasta tsitaadiga

Kurat. Üks häda teise otsa. Vähe sellest, et aku peab mingi 36h ainult on veel selline jama, et neti kasutamisel pillub ette, server saatis sertifikaadi, kas nõustud vms. Valikute all on sis nõustu ainult seekord või siis vaata serdi andmeid. Kuidas ma sellest pasast lahti saan?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 18.08.2010 20:26:54 vasta tsitaadiga

Olen ka täheldanud, et peale uuendamist on aku vastupidavus märkimisväärselt kukkunud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 20:39:01 vasta tsitaadiga

Ei aita üksi reinstall kah, nagu mõni on väitnud. 1.5 päeva pole normaalne. Telefonilt vaatan ainult kella. Helistan max pool tundi päevas.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ralli2ss
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2007




sõnum 21.08.2010 16:46:54 vasta tsitaadiga

Tervist!
Tahaks siis teada, et palju selle mobiilile need GPS vastuvõtjad maksta võivad? Muidu ühte pean selel telefoni kohta nentima, taskus teda väga hea hoida pole, peale nädalat aega tööl kaasas olles sai juba tolm vms jura kõlari avadest sisse ja nüüd krabiseb vahest...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2010 17:53:27 vasta tsitaadiga

ralli2ss kirjutas:
Tervist!
Tahaks siis teada, et palju selle mobiilile need GPS vastuvõtjad maksta võivad?


Näiteks:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/GPS+seadmed/105316/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/GPS+seadmed/111859/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/GPS+seadmed/69316/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/GPS+seadmed/57532/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 22.08.2010 21:21:03 vasta tsitaadiga

Selle rahaeest on mõttekas juba eraldi GPS seade osta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 22.08.2010 22:02:25 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Selle rahaeest on mõttekas juba eraldi GPS seade osta.

800.- eest saad pasa GPSi. Pealaegi on nokia gps kaardid tasuta.

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 22:31:23 vasta tsitaadiga

ostaks gps recieveri aga noh:D kallivõitu saaks 200-350ga siis ülinorm(H)
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
njusto
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2010




sõnum 22.08.2010 23:07:25 vasta tsitaadiga

Tere jälle.
Kas selline asi on võimalik, et on erinevad esitusleondid ? Näiteks DNB, HOUSE, KLASSIKA jne. Kui see on mingit moodi võimali, siis keegi võiks seletad icon_smile.gif


Edit // Leidsin icon_biggrin.gif
Ette tänades njusto.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 09:34:08 vasta tsitaadiga

Flashisin oma 5530 ära sellega: http://pnht.org/?p=330 icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 11:50:53 vasta tsitaadiga

Endale fläshisin Xtension Classicu mingisuguse, suht lahe ning akut laadisin 5 päeva tagasi - 3 posti on veel isegi alles icon_wink.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 22:05:43 vasta tsitaadiga

egert, on kiirem ja stabiilsem ka telefon?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 22:12:06 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
egert, on kiirem ja stabiilsem ka telefon?

Ma ei ütleks , et kiirem. Panin meelega peale sellise versiooni, mis hoiab akut rohkem (prose 50% peal). Aga lahedaid vidinaid on ka sees icon_smile.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 22:34:11 vasta tsitaadiga

Ahaa. Selge.
Olen ka juba ca kuu aega mõelnud, et peaks ära flashima. Siiamaani ei ole veel tegutsema asunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 22:52:51 vasta tsitaadiga

suht jama ovi kaudu tuli uuendus ja aku peab nüüd ainult 3 päeva icon_confused.gif varem pidas rohkem, kui viis päeva.
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 23:37:19 vasta tsitaadiga

ärihai, mul sama lugu. Ei aita reinstall ega keegi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 00:14:26 vasta tsitaadiga

No sain ka alles uue telefoni Tele2'st ning eriti pull oli see, et õhtul oli õigemini kell ~4 oli 4 posti alles ja hommikuks oli tühi icon_neutral.gif Midagi ei kasutanud ka icon_evil.gif

Küsisin ka, et kas algul peab laadima üle või ei pea, öeldi et üle ei maksa laadida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 17:10:44 vasta tsitaadiga

Saast aku. Või saast telefon. Ega siin suuremat varianti pole.
Tegin veel ühe katse ja sama lugu. Eile õhtul laadisin täis. Sellest hetkest kuni praeguseni olen rääkinud umbestäpselt 20min ja juba kisab, et aku hakkab tühjaks saama.
Võta nüüd kinni, milles probleem on.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 23:16:37 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Saast aku. Või saast telefon. Ega siin suuremat varianti pole.
Tegin veel ühe katse ja sama lugu. Eile õhtul laadisin täis. Sellest hetkest kuni praeguseni olen rääkinud umbestäpselt 20min ja juba kisab, et aku hakkab tühjaks saama.
Võta nüüd kinni, milles probleem on.

mul olnud nüüdsest 2 kuud telefon ja ma ütleks ,et suht norm aga aku nussib nats:D: Muidu saan 4 päeva aku laadimiseta olla:D vahepeal küll oli nagu ;OOO icon_biggrin.gif
aganoh mul õnneks asendus telefon ka olemas järgmisest nädalal . Kui peaks kuskil aku minema siis teine telefon asemele kohe , hea peenike w890i
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 09:12:39 vasta tsitaadiga

mul endal aku peab 3-4 päeva rääkides
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 14:48:30 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma vaatasin ning mul on viimane softiupdate olnud mingi Mais, ehk siis mul pole mõtet panna seda uusimat versiooni peale?
tarkvara versioon: V 30.0.009
Tarkvara versiooni kuupäev: 31-05-10

Vaatan, et nüüd on aku hakanud ootereziimil kauem vastu pidama, rääkinud olen ka.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 15:18:26 vasta tsitaadiga

uskumatu aga peale välja lülitamist on aku taas pidama hakanud icon_eek.gif
ma peale uuendamist ei lülitand välja ja siis pidaski aku nii kehvasti.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 15:27:10 vasta tsitaadiga

Peab vist Xtension^10 C6 peale flashima omale.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 17:21:16 vasta tsitaadiga

miks just C6
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 17:23:09 vasta tsitaadiga

C6 omal on N97 homescreen, kuhu saab widgeteid ja asju panna. Annab homescreenile mingisugusegi mõtte peale kella vaatamise.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 26.08.2010 21:07:01 vasta tsitaadiga

Aga kui nüüd ära flashida telefon kuidas siis vajadusel originaaltarkvara uuesti peale saab? läbi ovi uuesti installides?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 21:18:04 vasta tsitaadiga

rajo kirjutas:
Aga kui nüüd ära flashida telefon kuidas siis vajadusel originaaltarkvara uuesti peale saab? läbi ovi uuesti installides?

ei, originaalfailid (Nokia lehelt) flashimisprogega.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 26.08.2010 21:27:59 vasta tsitaadiga

Jaja, vabandust, enne ei viitsinud korralikult asjasse süveneda. Praegu tutvun natukene juba ingliskeelse materjaliga.

Küsiks aga juurde, sest päris hästi ikkagi aru ei saa kõigest. Kas flashimine on nagu format? Kõik mis telefonimälus on, see kaob? Kuna mul on vahest GPSi vaja kasutada ja mul on ka litsents ostetud, siis sellest jääks ma ilma? Kas OVI maps jm jääb peale flashimist telefoni alles?
Ah, tõenäoliselt ei tule must nkn flashiat, sest kogu see kama jääb mulle korralikult segaseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 21:58:36 vasta tsitaadiga

rajo kirjutas:
Jaja, vabandust, enne ei viitsinud korralikult asjasse süveneda. Praegu tutvun natukene juba ingliskeelse materjaliga.

Küsiks aga juurde, sest päris hästi ikkagi aru ei saa kõigest. Kas flashimine on nagu format? Kõik mis telefonimälus on, see kaob? Kuna mul on vahest GPSi vaja kasutada ja mul on ka litsents ostetud, siis sellest jääks ma ilma? Kas OVI maps jm jääb peale flashimist telefoni alles?
Ah, tõenäoliselt ei tule must nkn flashiat, sest kogu see kama jääb mulle korralikult segaseks icon_smile.gif

Kõik mis on telefonimälus, kaob. Mälukaart peaks jääma puutumata, vähemalt mul jäi icon_biggrin.gif
Eriti raske see flashimine pole, kui kõik fläshprogred saab esimese korraga tööle icon_biggrin.gif Ise jamasin ühe progrega 2 tundi, et ainult tööle saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 13:39:03 vasta tsitaadiga

Hard reseti ka annab teha kuidagi?
Tõsised probleemid on sellel telefonil ikka.
Menüü tuleb 1-2 minti ette...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 15:41:09 vasta tsitaadiga

#7370#
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 15:44:30 vasta tsitaadiga

Sain jah vist.
Nüüd ei tööta massmälu režiim. PC Suite töötab, kui valin massmälu, korraks läheb ja siis kohe PC Suite peale tagasi.
Formattisin mälukaardi ära, ikka sama seis.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karel14
HV kasutaja
Karel14

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 15:22:36 vasta tsitaadiga

Kuidas nende uute telefonidega on. Tahaks igasuguseid programme allalaadida. Soovitage keegi mingit turvalislt lehte,kus saaks programme ( msn jne ), mänge alla laadida. Kui tundlikud need uued masinad on viiruste suhtes üldse, tasub väga karta?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5530 XpressMusic mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.