|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazateek
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2009
|
08.08.2010 20:32:01
|
|
|
| tnx
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
09.08.2010 18:51:17
|
|
|
said flashitud?
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
09.08.2010 20:56:15
|
|
|
Et tsutike kiiremaks saada, lülitage seaded->isiklik->teemad->üldine valikutest teema efektid välja. Endal naq läks veits paremaks
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
10.08.2010 00:20:44
|
|
|
ma küll pole arusaanud, et ta aeglane on
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kkarrls
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2010
|
11.08.2010 02:11:18
|
|
|
| Tervist , Ostsin ka selle telefoni siis reedel , laupäeval tegin siis tarkvara uuenduse läbi telefoni , ovi suite näitab nüüd , et mingi versioon 31. on peal. Pühapäeva õhtul panin laadima , sest viskas tühjaks. aga, aku sai teisipäeva õhtul tühjaks.. kui see nii ongi , olen ma selles telefonis väga pettunud , ma olen seda paar tundi nende kahe päeva jooksul käes hoidnud . Lugesin , et eelnevalt on aidanud mingi reinstall , aga ei oska teha , abi paluks=]
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
11.08.2010 02:15:41
|
|
|
| kkarrls, Läbi OVI suite teed reinstalli. Ülevalt valid mingi Software update vms, siis ta hakkab otsima uusimat update ja kui ta ei leia(tähendab, et kõige uuem on peal) siis seal peaks teise värviga kirjas olema, et reinstall.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kkarrls
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2010
|
11.08.2010 02:21:04
|
|
|
Tänan , Hommikul täisakuga teen siis reinstall, loodan , et aitab =)
küsin igaksjuhuks selle ka , et kuskilt lugesin , et need liitum akud on väga tundlikud ülelaadimisele .
Telefon viskab juba peale paart tundi , et aku täis , et ööseks laadima jätmine ei tähenda veel midagi ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
11.08.2010 02:21:10
|
|
|
| Mul enamustel aegadel laadis öösel, nii 12 panin laadima ja hommikul 9-10 võtsin tagant ära. Telefon oli mul mingi pool aastat ja aku oli täitsa normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kkarrls
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2010
|
11.08.2010 12:43:56
|
|
|
Jätsin ka siis ööseks laadima , Hommikul üritasin siis reinstall teha. Ja downloadis update , siis hakkas installima aga , Error .. Ütleb , et Mobiil pole enam ühendatud , kuigi ei puudutanudki seda. Ja niimodi mitu korda järjest. Äkki oskaksite vastata , milles probleem?
Muudan : Sain reinstalli tehtud programmiga : Nokia Software updater. Loodan , et aitab =]
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
11.08.2010 14:24:30
|
|
|
Aku saab lebolt tühjaks ühe peävaga kui sa mobiiliga koguaeg mängid.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
11.08.2010 16:08:13
|
|
|
| rõve töll kirjutas: |
| mazateek kirjutas: |
| läks kiiremaks küll, tegin veel formatid ja asjad ka ära. a ikka ei ole piisavalt kiire:P |
flashi ära saad cpu koguaeg 100% peale, siis piisavalt kiire. |
Aga kui cpu 100%, kuidas siis akuga lood on ? Kestvus väheneb märgatavalt või kuidas ?
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
11.08.2010 16:59:54
|
|
|
Minul küll selle moblaga mingeid probleeme pole. Muidugi kasutan seda ainult helistamiseks ja vastuvõtmiseks ka. Alguses oli, et näppisin hullult seda ja oli vaja igasuguseid softe katsetada jne. Siis pidas aku healjuhul 2 päeva vastu. Aga nüüd kuskil 5~6 päeva
Täitsa asjalik mobla....vähemalt minuarust.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
11.08.2010 22:27:46
|
|
|
| egert kirjutas: |
| rõve töll kirjutas: |
| mazateek kirjutas: |
| läks kiiremaks küll, tegin veel formatid ja asjad ka ära. a ikka ei ole piisavalt kiire:P |
flashi ära saad cpu koguaeg 100% peale, siis piisavalt kiire. |
Aga kui cpu 100%, kuidas siis akuga lood on ? Kestvus väheneb märgatavalt või kuidas ?  |
Väheneb küll märgatavalt jah.
Aga ,kui aku tähtis on siis kasuta parem Xtension Classicut või Classic Pro'd ,kui mitte siis Swift ja Pro.
NB: Garantii on kehtetu CFWga, enne garantiise viimist tasub flashida Nokia Firmware tagasi.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
njusto
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2010
|
15.08.2010 00:14:29
|
|
|
Tere,
Keegi oskab öelda kuidas saab nii ära näppida, et kui keegi saadab mulle midagi Bluetooth'iga siis ta salvestaks antud filed mälukaardile mitte telefoni mällu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.08.2010 21:40:27
|
|
|
njusto, kuna BT-ga saadetud asjad salvestuvad sõnumite alla, siis vali sõnumite salvestuskohaks mälukaart
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assu2
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2008
|
17.08.2010 23:32:23
|
|
|
Nonii sain ka selle telefoni täna ja ikka mõtlen, et oleks pidanud võtma selle hõbe/sinine/valge korpuse...
Annan teada telefonist kindlasti =)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
18.08.2010 20:24:22
|
|
|
| Kurat. Üks häda teise otsa. Vähe sellest, et aku peab mingi 36h ainult on veel selline jama, et neti kasutamisel pillub ette, server saatis sertifikaadi, kas nõustud vms. Valikute all on sis nõustu ainult seekord või siis vaata serdi andmeid. Kuidas ma sellest pasast lahti saan?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
18.08.2010 20:26:54
|
|
|
| Olen ka täheldanud, et peale uuendamist on aku vastupidavus märkimisväärselt kukkunud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
18.08.2010 20:39:01
|
|
|
| Ei aita üksi reinstall kah, nagu mõni on väitnud. 1.5 päeva pole normaalne. Telefonilt vaatan ainult kella. Helistan max pool tundi päevas.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ralli2ss
HV vaatleja
liitunud: 15.07.2007
|
21.08.2010 16:46:54
|
|
|
Tervist!
Tahaks siis teada, et palju selle mobiilile need GPS vastuvõtjad maksta võivad? Muidu ühte pean selel telefoni kohta nentima, taskus teda väga hea hoida pole, peale nädalat aega tööl kaasas olles sai juba tolm vms jura kõlari avadest sisse ja nüüd krabiseb vahest...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
22.08.2010 21:21:03
|
|
|
| Selle rahaeest on mõttekas juba eraldi GPS seade osta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
22.08.2010 22:02:25
|
|
|
| J2ru kirjutas: |
| Selle rahaeest on mõttekas juba eraldi GPS seade osta. |
800.- eest saad pasa GPSi. Pealaegi on nokia gps kaardid tasuta.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
22.08.2010 22:31:23
|
|
|
| ostaks gps recieveri aga noh:D kallivõitu saaks 200-350ga siis ülinorm(H)
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
njusto
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2010
|
22.08.2010 23:07:25
|
|
|
Tere jälle.
Kas selline asi on võimalik, et on erinevad esitusleondid ? Näiteks DNB, HOUSE, KLASSIKA jne. Kui see on mingit moodi võimali, siis keegi võiks seletad
Edit // Leidsin
Ette tänades njusto.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
24.08.2010 11:50:53
|
|
|
Endale fläshisin Xtension Classicu mingisuguse, suht lahe ning akut laadisin 5 päeva tagasi - 3 posti on veel isegi alles
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
24.08.2010 22:05:43
|
|
|
| egert, on kiirem ja stabiilsem ka telefon?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
24.08.2010 22:12:06
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| egert, on kiirem ja stabiilsem ka telefon? |
Ma ei ütleks , et kiirem. Panin meelega peale sellise versiooni, mis hoiab akut rohkem (prose 50% peal). Aga lahedaid vidinaid on ka sees
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
24.08.2010 22:34:11
|
|
|
Ahaa. Selge.
Olen ka juba ca kuu aega mõelnud, et peaks ära flashima. Siiamaani ei ole veel tegutsema asunud
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
24.08.2010 22:52:51
|
|
|
suht jama ovi kaudu tuli uuendus ja aku peab nüüd ainult 3 päeva varem pidas rohkem, kui viis päeva.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
24.08.2010 23:37:19
|
|
|
| ärihai, mul sama lugu. Ei aita reinstall ega keegi.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assu2
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2008
|
25.08.2010 00:14:26
|
|
|
No sain ka alles uue telefoni Tele2'st ning eriti pull oli see, et õhtul oli õigemini kell ~4 oli 4 posti alles ja hommikuks oli tühi Midagi ei kasutanud ka
Küsisin ka, et kas algul peab laadima üle või ei pea, öeldi et üle ei maksa laadida.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
25.08.2010 17:10:44
|
|
|
Saast aku. Või saast telefon. Ega siin suuremat varianti pole.
Tegin veel ühe katse ja sama lugu. Eile õhtul laadisin täis. Sellest hetkest kuni praeguseni olen rääkinud umbestäpselt 20min ja juba kisab, et aku hakkab tühjaks saama.
Võta nüüd kinni, milles probleem on.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
25.08.2010 23:16:37
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Saast aku. Või saast telefon. Ega siin suuremat varianti pole.
Tegin veel ühe katse ja sama lugu. Eile õhtul laadisin täis. Sellest hetkest kuni praeguseni olen rääkinud umbestäpselt 20min ja juba kisab, et aku hakkab tühjaks saama.
Võta nüüd kinni, milles probleem on. |
mul olnud nüüdsest 2 kuud telefon ja ma ütleks ,et suht norm aga aku nussib nats:D: Muidu saan 4 päeva aku laadimiseta olla:D vahepeal küll oli nagu ;OOO
aganoh mul õnneks asendus telefon ka olemas järgmisest nädalal . Kui peaks kuskil aku minema siis teine telefon asemele kohe , hea peenike w890i
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
26.08.2010 09:12:39
|
|
|
| mul endal aku peab 3-4 päeva rääkides
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assu2
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2008
|
26.08.2010 14:48:30
|
|
|
Kusjuures ma vaatasin ning mul on viimane softiupdate olnud mingi Mais, ehk siis mul pole mõtet panna seda uusimat versiooni peale?
tarkvara versioon: V 30.0.009
Tarkvara versiooni kuupäev: 31-05-10
Vaatan, et nüüd on aku hakanud ootereziimil kauem vastu pidama, rääkinud olen ka.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
26.08.2010 15:18:26
|
|
|
uskumatu aga peale välja lülitamist on aku taas pidama hakanud
ma peale uuendamist ei lülitand välja ja siis pidaski aku nii kehvasti.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.08.2010 15:27:10
|
|
|
Peab vist Xtension^10 C6 peale flashima omale.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
26.08.2010 17:21:16
|
|
|
| miks just C6
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.08.2010 17:23:09
|
|
|
C6 omal on N97 homescreen, kuhu saab widgeteid ja asju panna. Annab homescreenile mingisugusegi mõtte peale kella vaatamise.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajo
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2002
|
26.08.2010 21:07:01
|
|
|
| Aga kui nüüd ära flashida telefon kuidas siis vajadusel originaaltarkvara uuesti peale saab? läbi ovi uuesti installides?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
26.08.2010 21:18:04
|
|
|
| rajo kirjutas: |
| Aga kui nüüd ära flashida telefon kuidas siis vajadusel originaaltarkvara uuesti peale saab? läbi ovi uuesti installides? |
ei, originaalfailid (Nokia lehelt) flashimisprogega.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajo
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2002
|
26.08.2010 21:27:59
|
|
|
Jaja, vabandust, enne ei viitsinud korralikult asjasse süveneda. Praegu tutvun natukene juba ingliskeelse materjaliga.
Küsiks aga juurde, sest päris hästi ikkagi aru ei saa kõigest. Kas flashimine on nagu format? Kõik mis telefonimälus on, see kaob? Kuna mul on vahest GPSi vaja kasutada ja mul on ka litsents ostetud, siis sellest jääks ma ilma? Kas OVI maps jm jääb peale flashimist telefoni alles?
Ah, tõenäoliselt ei tule must nkn flashiat, sest kogu see kama jääb mulle korralikult segaseks
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
26.08.2010 21:58:36
|
|
|
| rajo kirjutas: |
Jaja, vabandust, enne ei viitsinud korralikult asjasse süveneda. Praegu tutvun natukene juba ingliskeelse materjaliga.
Küsiks aga juurde, sest päris hästi ikkagi aru ei saa kõigest. Kas flashimine on nagu format? Kõik mis telefonimälus on, see kaob? Kuna mul on vahest GPSi vaja kasutada ja mul on ka litsents ostetud, siis sellest jääks ma ilma? Kas OVI maps jm jääb peale flashimist telefoni alles?
Ah, tõenäoliselt ei tule must nkn flashiat, sest kogu see kama jääb mulle korralikult segaseks  |
Kõik mis on telefonimälus, kaob. Mälukaart peaks jääma puutumata, vähemalt mul jäi
Eriti raske see flashimine pole, kui kõik fläshprogred saab esimese korraga tööle Ise jamasin ühe progrega 2 tundi, et ainult tööle saada
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
07.09.2010 13:39:03
|
|
|
Hard reseti ka annab teha kuidagi?
Tõsised probleemid on sellel telefonil ikka.
Menüü tuleb 1-2 minti ette...
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
07.09.2010 15:41:09
|
|
|
| #7370#
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
07.09.2010 15:44:30
|
|
|
Sain jah vist.
Nüüd ei tööta massmälu režiim. PC Suite töötab, kui valin massmälu, korraks läheb ja siis kohe PC Suite peale tagasi.
Formattisin mälukaardi ära, ikka sama seis.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karel14
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
26.09.2010 15:22:36
|
|
|
| Kuidas nende uute telefonidega on. Tahaks igasuguseid programme allalaadida. Soovitage keegi mingit turvalislt lehte,kus saaks programme ( msn jne ), mänge alla laadida. Kui tundlikud need uued masinad on viiruste suhtes üldse, tasub väga karta?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|