Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2010 22:58:16 vasta tsitaadiga

ma olen seda meelt, et 1 mafiat mittepuudutav post veel ja teema kaalub kuni esmaspäevani sulgemist - need kes reedest originaali pelama hakkavad - kannatavad ka ära thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 23:20:02 vasta tsitaadiga

Hitmani naljad mängus icon_smile.gif thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 23:25:45 vasta tsitaadiga

Demo põhjal mängu üle kiunuda näitab ikka taset.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 23:29:33 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
IGN...................7 / 10
Gameplanet.......8.5 / 10
Game Informe...9 / 10
PC Zone UK.......80 / 100

Huvitav et tavaliselt on IGN see kes annab mängudele teistest natuke paremaid hindeid!

Ju siis 2K Czech unustas IGN'ile raha maksta. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 23:44:41 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Demo põhjal mängu üle kiunuda näitab ikka taset.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma arvan, et see hoiatus käib ainult demo leveli disaini kohta. Need piirded jms.
Mis üldse demo point on kui see ei demonstreeri täismängu omadusi? icon_rolleyes.gif

Suht koom kuidas fanboyd ei talu teiste arvamust kui see nende omast negatiivsem on.. (See käis IGN'i ülevaate kohta)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 23:58:57 vasta tsitaadiga

XATM092, eks see ole suhteliselt tavaline teemadega fanboy'dega. Kui mäng ei saa hinnet, mis neile meeldib, siis hakatakse nutma ja karjutakse asju nagu "BIAS!" või siis juba 5x mainitud "Ei makstud raha".

/facepalm

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 00:35:03 vasta tsitaadiga

lol icon_biggrin.gif
See on relvapood alles!

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 00:57:52 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
XATM092, eks see ole suhteliselt tavaline teemadega fanboy'dega. Kui mäng ei saa hinnet, mis neile meeldib, siis hakatakse nutma ja karjutakse asju nagu "BIAS!" või siis juba 5x mainitud "Ei makstud raha".

/facepalm

Mida siis inimesed peaks siin rääkima, et sina /facepalm'ima ei tuleks?

See on ju ammu teada tõde, et suuremate review lehekülgede (gametrailers, IGN, jne) ümber liiguvad suured rahad. Isegi kui see välja arvata, siis on ikkagi väga rumal mingite review'de põhjal kirema hakata, et mäng on fail (või GOTY). Kõik review'd on subjektiivsed ning enne kui oma käega mängu proovinud ei ole, on minu meelest väga veider selliseid väiteid välja käia.

Review lehekülgede hinded mind ei huvita absoluutselt. Küll ja küll on mänge, mis on saanud väga madala hinde, kuid on mulle väga meeldinud ning veel rohkem on neid, mida on hinnatud väga kõrgelt, kuid minu silmis on nad täiesti keskpärased.

Ainuke "reviewer" mida ma usaldan olen mina ise ning mõned sõbrad ja tuttavad, kellega mul on sarnane maitse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 01:25:53 vasta tsitaadiga

Spoiler!
Sellisest asjast polnud varem küll üldse midagi kuulnud ega näinud icon_eek.gif
Täielik Shawshank Redemption!
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KristjanRa
HV kasutaja
KristjanRa

liitunud: 24.02.2009




sõnum 24.08.2010 02:16:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undefined
HV vaatleja
Undefined

liitunud: 20.03.2010




sõnum 24.08.2010 02:34:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
lol icon_biggrin.gif
See on relvapood alles!

Spoiler Spoiler Spoiler


Väikest sisseostet tegemas võimis? icon_biggrin.gif

Kurat need pildid siin foorumis ajavad ikka jube kiima küll. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 03:25:56 vasta tsitaadiga

Vot need on alles MASINAD icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 24.08.2010 03:32:12 vasta tsitaadiga

Oot sul on mäng olemas jah?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.08.2010 03:43:40 vasta tsitaadiga

Gamespot 8.5 : http://www.gamespot.com/pc/action/mafia2/review.html
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 24.08.2010 08:48:18 vasta tsitaadiga

Ennem magama minekut hakkasin ma mõtlema Mafia 1 peale.Review-d andsid konsooli versioonile kõvasti halvema hinnangu kui PC-le.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 24.08.2010 09:55:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler




BCG. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 10:44:59 vasta tsitaadiga

GiantBomb'i arvustus: http://www.giantbomb.com/mafia-ii/61-20538/reviews/
Enne, kui mõni fanboy jälle vinguma hakkab, siis on tegu väga hea saidiga.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 10:48:43 vasta tsitaadiga

Punnitasid küll kõvasti, aga ei tule siit midagi erilist - ajale jalgu jäänud käkerdis. GB 3/5 mnjah...

"In general, it's stop, pop, rinse and repeat from one mission to the next..."

Seda oligi oodata, et tuleb üks igav ühest punktist teise sõitmine ja nurga tagant tulistamine. Ongi kogu gameplay.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 10:58:30 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Punnitasid küll kõvasti, aga ei tule siit midagi erilist - ajale jalgu jäänud käkerdis. GB 3/5 mnjah...

"In general, it's stop, pop, rinse and repeat from one mission to the next..."

Seda oligi oodata, et tuleb üks igav ühest punktist teise sõitmine ja nurga tagant tulistamine. Ongi kogu gameplay.

Sul oma arvamus on ka või lihtsalt kaagutad nendega kooris kaasa (mida sa tavaliset teed)? Mängisid mängu läbi?


viimati muutis Aah 24.08.2010 10:58:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 24.08.2010 10:58:35 vasta tsitaadiga

Mõttetud ülevaated.
esimene asi mis silma hakkab on SINA vormis kommenteerima.how the f.. nemad teavad mida MINA tunnen või arvan mängu mängides.
samas polegi kunagi ühtegi mäng ülevaate põhjal muretsenud ning pangu mafiale kasvõi hindeks 1 mina proovin asja ära ja teen omad järeldused.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 11:10:45 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
dstar kirjutas:
Punnitasid küll kõvasti, aga ei tule siit midagi erilist - ajale jalgu jäänud käkerdis. GB 3/5 mnjah...

"In general, it's stop, pop, rinse and repeat from one mission to the next..."

Seda oligi oodata, et tuleb üks igav ühest punktist teise sõitmine ja nurga tagant tulistamine. Ongi kogu gameplay.

Sul oma arvamus on ka või lihtsalt kaagutad nendega kooris kaasa (mida sa tavaliset teed)? Mängisid mängu läbi?


On küll, aga ma ei hakka teist korda seda kirja panema. Kui huvitab, otsi ise siit teemast üles. Enne GB arvustust sai täpselt sama juttu räägitud. Ja ülla-ülla - mõnikord isegi arvamused ühtivad...

Noh fanboyd - kuidas EG 4/10 meeldib?

http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-23-mafia-ii-review?page=1

See mäng saab ikka jõhkralt tappa ja tundub, et õigustatult.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.08.2010 11:14:02 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Aah kirjutas:
dstar kirjutas:
Punnitasid küll kõvasti, aga ei tule siit midagi erilist - ajale jalgu jäänud käkerdis. GB 3/5 mnjah...

"In general, it's stop, pop, rinse and repeat from one mission to the next..."

Seda oligi oodata, et tuleb üks igav ühest punktist teise sõitmine ja nurga tagant tulistamine. Ongi kogu gameplay.

Sul oma arvamus on ka või lihtsalt kaagutad nendega kooris kaasa (mida sa tavaliset teed)? Mängisid mängu läbi?


On küll, aga ma ei hakka teist korda seda kirja panema. Kui huvitab, otsi ise siit teemast üles. Enne GB arvustust sai täpselt sama juttu räägitud. Ja ülla-ülla - mõnikord isegi arvamused ühtivad...

Noh fanboyd - kuidas EG 4/10 meeldib?

http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-23-mafia-ii-review?page=1


Ülla...ülla sa mees oled ikka täielik ebard. Viimase 15 päeva jooksul oled teinud 22 halvustavat postitust Mafia 2 teemasse. Krt saa juba üle ja mine tao oma GTA4ja edasi.
Teema läbustamise eest tuleks sulle nädalaks AM peale panna.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 11:17:57 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
dstar kirjutas:
Aah kirjutas:
dstar kirjutas:
Punnitasid küll kõvasti, aga ei tule siit midagi erilist - ajale jalgu jäänud käkerdis. GB 3/5 mnjah...

"In general, it's stop, pop, rinse and repeat from one mission to the next..."

Seda oligi oodata, et tuleb üks igav ühest punktist teise sõitmine ja nurga tagant tulistamine. Ongi kogu gameplay.

Sul oma arvamus on ka või lihtsalt kaagutad nendega kooris kaasa (mida sa tavaliset teed)? Mängisid mängu läbi?


On küll, aga ma ei hakka teist korda seda kirja panema. Kui huvitab, otsi ise siit teemast üles. Enne GB arvustust sai täpselt sama juttu räägitud. Ja ülla-ülla - mõnikord isegi arvamused ühtivad...

Noh fanboyd - kuidas EG 4/10 meeldib?

http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-23-mafia-ii-review?page=1


Ülla...ülla sa mees oled ikka täielik ebard. Viimase 15 päeva jooksul oled teinud 22 halvustavat postitust Mafia 2 teemasse. Krt saa juba üle ja mine tao oma GTA4ja edasi.
Teema läbustamise eest tuleks sulle nädalaks AM peale panna.


See, et ma ei ole pime fanboy, kes näeb kõike ainult roosades värvides ja toon välja mängu vead, on kohe läbustamine ja AM'i väärt? Kui ei meeldi, pane siis juba ignore. Kaua sa piinad ennast?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 11:25:03 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
GiantBomb'i arvustus: http://www.giantbomb.com/mafia-ii/61-20538/reviews/
Enne, kui mõni fanboy jälle vinguma hakkab, siis on tegu väga hea saidiga.

Õumaigaad! Kuidas nad võivad sellest mängust nii sitasti arvata!? whip.gif

Huvitav mida solvunud fännid sellest ülevaatest siis arvaks kui tekst oleks sama aga skoor oleks 5/5. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 11:35:19 vasta tsitaadiga

XATM092, kuidas? Sepad tegid 10aastaga mängule 15 missiooni icon_lol.gif Üks missioon võtab ca 30minutit või vähem, et läbi teha. Hale mõnitus Mafia fännidele see Mafia II thumbs_down.gif
Ma isegi ei mäleta millal oleksin nii lühikest mängu näinud... osad inimesed on mingi 4h-ga läbi teinud terve mängu ja seda mitte rämedalt joostes

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 24.08.2010 11:39:40 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Aah kirjutas:
dstar kirjutas:
Punnitasid küll kõvasti, aga ei tule siit midagi erilist - ajale jalgu jäänud käkerdis. GB 3/5 mnjah...

"In general, it's stop, pop, rinse and repeat from one mission to the next..."

Seda oligi oodata, et tuleb üks igav ühest punktist teise sõitmine ja nurga tagant tulistamine. Ongi kogu gameplay.

Sul oma arvamus on ka või lihtsalt kaagutad nendega kooris kaasa (mida sa tavaliset teed)? Mängisid mängu läbi?


On küll, aga ma ei hakka teist korda seda kirja panema. Kui huvitab, otsi ise siit teemast üles. Enne GB arvustust sai täpselt sama juttu räägitud. Ja ülla-ülla - mõnikord isegi arvamused ühtivad...

Noh fanboyd - kuidas EG 4/10 meeldib?

http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-23-mafia-ii-review?page=1

See mäng saab ikka jõhkralt tappa ja tundub, et õigustatult.

Väga huhvitav..
EG FR 10/10 - http://www.eurogamer.fr/articles/mafia-2-ii-test652?page=3
EG CZ 9/10 - http://www.eurogamer.cz/articles/mafia-ii-recenze?page=4
eat.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 24.08.2010 11:40:50 vasta tsitaadiga

Boo!

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.08.2010 11:50:34 vasta tsitaadiga

Ok see ütleb kõik eurogameri kohta! http://www.eurogamer.net/articles/r_mafia
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 11:54:36 vasta tsitaadiga

Ja te fanboy'd tõsimeeli usute ka seda 10/10, et tegemist on tõepoolest perfektse mänguga? Isegi peale EG 4/10 ja GB lugemist, kus seletati ilusti ära, milleks nii madalad hinded?

Mafia kirjutas:
Ok see ütleb kõik eurogameri kohta! http://www.eurogamer.net/articles/r_mafia


Ja sinu kasutajanimi ja üdini positiivne suhtumine mängu ei ütle kohe mitte midagi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.08.2010 12:07:25 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
http://www.eurogamer.net/articles/r_mafia


lol derp!
see on küll vist hoopis teise inimese review ja vana asi, aga LOL icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 24.08.2010 12:13:21 vasta tsitaadiga

Lol, dstari whine on hullem kui kõik fanboyd kokku icon_biggrin.gif

Normaalne mäng, millega veeta 2 õhtut. Replay value puudub ja missioonid kipuvad üksluised olema. Veel oli story sissejuhatus minu arust liiga pikk. Samas atmosfäär ning soundtrack on 10/10. Samamoodi voice acting. Aga jällegi on näod väga puised ning seetõttu jäävad õiged emotsioonid tihti edasi andmata.
Kuid väga hästi on mängides aru saada, et tõesti pole tahetudki sandbox mängu teha, vaid lihtsalt avatud maailmaga lineaarne shooter - missioonide vahelist aega pole jne.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aif
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 12:49:44 vasta tsitaadiga

Oot, kas ma saan nüüd õigesti aru. Nendes nii öelda review saitides pannakse mängule hinne ainult ühe inimese arvamusena, ehk siis review autor? Kui nii, siis ma vilistan nende review saitite peale, sest ühe inimese poolt antud hinne ei saa olla objektiivne. Igal inimesel on mingid omad eelistused, nii ka ülevaate kirjutajal. Eriti ehe näide on see esimese mafia osa review...

Mafia kirjutas:
Ok see ütleb kõik eurogameri kohta! http://www.eurogamer.net/articles/r_mafia

Minuarust MAFIA != GTA , ja pole kunagi seda olnud. Kuid kutt ilmselgelt kummardab GTA'd icon_rolleyes.gif

PS. Pole kummagi mängu fanboy, aga olen arvestanud, et gta fanboyd tulevad nüüd sit*a loopima...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 24.08.2010 12:56:49 vasta tsitaadiga

aif kirjutas:
Oot, kas ma saan nüüd õigesti aru. Nendes nii öelda review saitides pannakse mängule hinne ainult ühe inimese arvamusena, ehk siis review autor? Kui nii, siis ma vilistan nende review saitite peale, sest ühe inimese poolt antud hinne ei saa olla objektiivne. Igal inimesel on mingid omad eelistused, nii ka ülevaate kirjutajal. Eriti ehe näide on see esimese mafia osa review...

Mafia kirjutas:
Ok see ütleb kõik eurogameri kohta! http://www.eurogamer.net/articles/r_mafia

Minuarust MAFIA != GTA , ja pole kunagi seda olnud. Kuid kutt ilmselgelt kummardab GTA'd icon_rolleyes.gif

PS. Pole kummagi mängu fanboy, aga olen arvestanud, et gta fanboyd tulevad nüüd sit*a loopima...


Hakkame ise ka siis ajakirjanikeks.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 13:00:54 vasta tsitaadiga

Kui eurogamer pani Mafia I hindeks 4/10 siis ei loe elusees selle saidi reviewsi, veel vähem usun nende tõele vastavust!
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 13:11:20 vasta tsitaadiga

aif kirjutas:
Oot, kas ma saan nüüd õigesti aru. Nendes nii öelda review saitides pannakse mängule hinne ainult ühe inimese arvamusena, ehk siis review autor[/size]

Need hinded arvutavad välja tiim eksperte kasutades selleks maailma parimate instituutide poolt välja töötatud meetodeid ja valemeid.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 13:14:51 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kui eurogamer pani Mafia I hindeks 4/10 siis ei loe elusees selle saidi reviewsi, veel vähem usun nende tõele vastavust!


Hetkel on EG lehekülje taust Mafia 2 reklaami täis ja arvustuse hindeks 4/10. Jube jama, et seda vana ja väsinud "äraostetavuse" juttu ei saagi enam nina alla määrida. Selle asemel tuuakse suures paanikas ära Tšehhi oma veebisaidi kiidulaul ja 10/10 hinne, sest tahe uskuda mängu perfektsusesse ning kartus lolliks jääda on lihtsalt niivõrd suur...


Veel üks sait lisaks EG, GiantBomb ja Destructoid'le, mida Viilutaja peaks vältima - EDGE 6/10:

http://www.next-gen.biz/features/mafia-ii-review


viimati muutis dstar 24.08.2010 13:28:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 13:28:30 vasta tsitaadiga

Mis siin osadel mäng käes ja läbi tehtud? Onu käis USAs?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 13:33:49 vasta tsitaadiga

Goldec, mäng tuli alles täna välja, aga ise oled juba selle 2 päevaga läbi teinud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.08.2010 13:46:57 vasta tsitaadiga

Naljakas lugeda, kuidas mõned kurdavad, et "omg see on sama mäng uue graafikaga! midagi uut ei ole ju"

Samas, kui võetakse mingi muu vanem mäng ja tehakse uus versioon sellest uute võimalustega, vingub rahvas "wtf? miks nad rikkusid vana hea mängu ära! ma tahtsin sama asja parema graafikaga lihtsalt!"

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 14:23:18 vasta tsitaadiga

Bit-tech 7/10-st icon_razz.gif http://www.bit-tech.net/gaming/pc/2010/08/24/mafia-2-review/2
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 24.08.2010 14:58:44 vasta tsitaadiga

Kas mäng tõesti piirdub selle kaardiga mis siin vahepeal läbi on käinud ehk sama mis demos ? Ei ole "countryside" nagu esimeses osas ?
Muidu tundub kõv mäng, ootan huviga !
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 15:02:46 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Kui eurogamer pani Mafia I hindeks 4/10 siis ei loe elusees selle saidi reviewsi, veel vähem usun nende tõele vastavust!


Hetkel on EG lehekülje taust Mafia 2 reklaami täis ja arvustuse hindeks 4/10. Jube jama, et seda vana ja väsinud "äraostetavuse" juttu ei saagi enam nina alla määrida. Selle asemel tuuakse suures paanikas ära Tšehhi oma veebisaidi kiidulaul ja 10/10 hinne, sest tahe uskuda mängu perfektsusesse ning kartus lolliks jääda on lihtsalt niivõrd suur...


Veel üks sait lisaks EG, GiantBomb ja Destructoid'le, mida Viilutaja peaks vältima - EDGE 6/10:

http://www.next-gen.biz/features/mafia-ii-review


Mafia II ei oska kommenteerida, kuid Mafia I oli omalajal aasta mängu kandidaatiks enamustel ülevaate saitidel. Ning kui ühelt/kahelt saidilt tuleb vastakaid arvamusi siis arvan lihtsalt, et need hindajad ei ole antud zanri austajad.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 24.08.2010 15:10:43 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Kas mäng tõesti piirdub selle kaardiga mis siin vahepeal läbi on käinud ehk sama mis demos ? Ei ole "countryside" nagu esimeses osas ?
Muidu tundub kõv mäng, ootan huviga !


piltide järgi oleks countryside nagu olemas. issand, see mäng on paljudele vist keerulisem valik kui naisevõtt icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 15:37:23 vasta tsitaadiga

Ma olen hetkel 3 chapterit läbi teinud ega näe küll stooris midagi erakordset... Aga mäng iseenesest on tore.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 16:14:06 vasta tsitaadiga

Siin on näha tervet linna ja countryside! Või, niipalju kui seda on.


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Undefined
HV vaatleja
Undefined

liitunud: 20.03.2010




sõnum 24.08.2010 16:25:03 vasta tsitaadiga

Miks neid reviewe üldse vahtida nii pingeliselt? Julgelt ütlen, et enamus häid mänge mida ma mänginud olen pole saanud hinnet mida nad vääriksid. Hoopis need tipus olevad mängud on sageli need mis mulle pettumust valmistavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 16:26:48 vasta tsitaadiga

No vaadake Halo taolist taevamannat icon_lol.gif
jeisus, kes sellist mängu küll nii taevani õnnistab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 16:27:17 vasta tsitaadiga

Undefined, jajah, nüüd üritage igasugu review saite maha laimata thumbs_down.gif Et polegi järsku õige ükski mängu hindama. Siis kui aga head hinded antakse siis kohe, et näe vaadake icon_lol.gif Mängige mängu + lugege reviewse, saate aru, et keegi ei eksi! Või noh, mõned võivad ikka eksida icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Undefined
HV vaatleja
Undefined

liitunud: 20.03.2010




sõnum 24.08.2010 16:31:12 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt ütlesin seda mida mina asjast arvan. Ei olegi ühtegi review saiti maha laimanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.08.2010 16:31:13 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
No vaadake Halo taolist taevamannat icon_lol.gif
jeisus, kes sellist mängu küll nii taevani õnnistab icon_rolleyes.gif

+1

Endal ka box, peaks ka hull halo fannboy olema aga minu arust ullemat piixu ei ole olemas. See on nii võrd mõttetu mäng et... icon_rolleyes.gif
Graafika pole ka midagi erilist.

Eks igal ühel on oma arvamus, varsti saab M2 ära proovida icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.