|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui tihti sa kalal käid? |
| Polegi kunagi käinud |
|
50% |
[ 1 ] |
| Kunagi lapsena isaga/vanaisaga |
|
0% |
[ 0 ] |
| Korra paari aasta jooksul |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõned korrad aastas |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kord kuus, või tihemini |
|
50% |
[ 1 ] |
|
| hääli kokku : 2 |
|
| autor |
|
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
08.08.2010 16:01:02
|
|
|
ahja jõe peal olen proovinud, aga tuleb vist kiidjärve kanti minna, samas võiks ka proovida vastse-kuuste paisjärvi, aga kuna harva saab mõne vaba hetke, siis kaugemale pole jõudnud. suure-kambja järvest mõne ahvenapoisi olen saand, muud ei midagi (pedja jõgi voolab läbi). Seal on linaskit, karpkala (ka peegel), haugi, särge...
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
08.08.2010 16:41:42
|
|
|
davidco, ahja jõel on minuteada üsna suures ulatuses aastaringne püügikeelu ala?! Ja seal tohtis vist minu mäletamist mööda ainult tavaõngega püüda
e: Natuke valesti oli meeles:
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
08.08.2010 18:25:26
|
|
|
nu nüüd targem ega landiga polegi midagi saand, tavaõngega ainult - aga ahjalt pole elu sees mitte midagi saand
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
08.08.2010 20:05:06
|
|
|
davidco, ma ikka kunagi olen saanud sealt jõgiforelli tavaõngega. Tollal keeldu vist ei olnud. Sai uhhaad tehtud.
e: Kes veel ei tea kalapüügi eeskirjast, keelualadest ja ja muudest keeldudest ,siis soovitan läbi lugeda:
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/harrastuspyyk/kalapyygieeskiri.php
Trahvid on päris kopsakad Ei soovita riskida. Sõbral jäi tuttav vales kohas spinnaga püüdmise eest vahele ja sai ludinal 1800.- trahvi.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
08.08.2010 21:49:11
|
|
|
Jõeforelli saab kõigega kui location location location on täidetud.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.08.2010 03:01:51
|
|
|
Üks "Kalamehejutud" saade oli ka jõeforelli püügist. Paraku seal täpset asukohta ei avaldatud, aga pidi olema Kesk-Eesti jõgi.
Kui keegi teab juhatada mõnd jõge, siis võiks PSis teada anda. Tahaks ikka korra sellist delikatessi ka püüda
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.08.2010 20:25:00
|
|
|
| otsi netist see lendõnge tüüp üles ja küsi, kui hästi räägid siis äkki avaldab ka koha.. flyfishing . ee
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.08.2010 20:57:05
|
|
|
martin366, tänud lingi eest. Seal oli loetletud ka jõgesid-ojasid, kus forelli leidub. Ega ma kindlat püügikohta taga ei ajagi. Piisab vaid mõne jõe-lõigu asukohast, mida ise avastama minna
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
09.08.2010 22:57:52
|
|
|
ceemic, see püüdmine toimub Paide tehisjärve ümbruses. Peast hetkel ei ütle, et kas oli Esna jõgi või Pärnu jõgi, kuid tehisjärve kõrval olevas jões see linti võeti.
-e-
Osaliselt võeti linti Pärnu jõel ja seda sellises alas, kus on igasugune kalapüük keelatud. Ei loe seal, et kas on olemas vastavad load või mitte, kontroll on tugev ja trahvid suured.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.08.2010 23:07:49
|
|
|
Mismoodi neil siis keelualal püük lubatud oli?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
09.08.2010 23:16:44
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Mismoodi neil siis keelualal püük lubatud oli?  |
Ma usun, et ega ei olnudki.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
10.08.2010 08:06:56
|
|
|
Etkari eri luba
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
11.08.2010 08:22:57
|
|
|
Sai kah siis eile molutamas käidud, tulemuseks 1 linask ja paar ahvenat. Ussi võis niisama leotada, ainuke mille peale vähekenegi tegevust toimus oli mais.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.08.2010 13:18:45
|
|
|
Täna 04:30-12:30 kummipaadiga Kavastus Emajõe peal. Kätte sain 6 haugi, aga kõik alamõõdulised Lisaks oli veel teist samapalju "äraminekuid", millest vaid üks tundus "mõõdus" olevat. Ei saa aru, kus need purakad nüüd kõik kadunud
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
14.08.2010 17:30:35
|
|
|
Täna pool päeva Ihaste kandis Emajõe ääres nillitud. 1 äraminek, rohkem pole isegi mitte võtta proovinud
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.08.2010 17:57:30
|
|
|
Taux007, kus täpsemalt? Ise käisin paar päeva tagasi varahommikul Kabinas. Seal õnnestus ka paar haugi saada, aga jällegi nibin-nabin alamõõdulised.
Ahjaa, täna hommikul läksin tegelikult plaaniga koha püüda. Aga ei õnnestunud. Hauginolke nii palju, et hirmutavad kohaparve ära
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
14.08.2010 18:31:34
|
|
|
Vaatasid kolmapäeval saadet või
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.08.2010 19:16:48
|
|
|
reints, seda ka jah
Kohapüügi kohta olen varem ka lugenud muidu. Ega teda väga lihtne püüda ei olegi; eriti veel ankurdamata kummipaadist.
Täna oli keegi suurema paadiga kohapüügil. Kajalokaatoriga uuris sügavusi jne. Ei näinud paraku, kas mõne kala ka sai...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
14.08.2010 21:01:36
|
|
|
ceemic, Rannakajaka tänava juures. Hommikul ilmselt korra veel proovima.
BTW, tütarlaps mul tuli ka kalale esimest korda. Andsin talle kätte ühe õnge ja tüki leiba ning teise tõmbega sai särje kätte. Suurte silmadega vaatas mulle otsa ja küsis, et mis nüüd teha tuleb (ma just viskasin siis lanti ja ei arvanud üldse, et ta midagi saada võib). Peale selle tal veel 1 särg peaaegu kaldal aga sai minema ning teine tõste ajal minema.
Seega tänase päeva TOTAL = 1 kala ja 3 äraminekut (1 siis minu äraminek )
Ahjaa, ühest landist sain lahti (ostsin 3 tk, 22g nüüd ja lendab paremini, tänud soovitajatele ) ning välja tõmbasin tüki tina ja pea iga viskega vähemalt ühe teokarbi
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.08.2010 21:39:28
|
|
|
| Mul läks täna 4 silikooni. Haugi hambad teevad kiirelt otsa peale.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
14.08.2010 23:37:18
|
|
|
| Aga homme tagasi Tallinna - seal miskeid jõgesid, järvesid oskab keegi pakkuda välja? (Kust ikka kalavõimalust kah on)
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.08.2010 23:40:10
|
|
|
| Ei usu et saab. kui siis proovida pirita suudmest
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
15.08.2010 18:23:09
|
|
|
| No ilmselt tuleb minna Männikule proovima mõni päev.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
15.08.2010 18:31:21
|
|
|
Võta minuga ka ühendust liituks kui võimalik on
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
15.08.2010 18:37:37
|
|
|
| Ilmselt reede ja nädalavahetus on vaba, siis läheks uuriks mingipäev.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.08.2010 18:54:20
|
|
|
Sai käidud kärevere silla all,st siis kummariga läksime sisse ja sõitsime ~1km jagu ülesse,ning jäime ööseks laagrisse kaldale.
Öösel hakkas põhjaõngele tulema latikaid nii,et mühises,lisaks ka üks väiksem angervax tuli otsa Suurimad latikad olid seal 1.5 ja 2kg vahel ja läksid kohe suitus järgmine päev Igatahes suht mõnus on see põhjaka teema jõe kaldal,kust korgiga ei ole võimalik püüda. alguses lükkasime 2 peale 6 õnge sisse,kuid ei jõudnud korraga kõigiga tegeleda,seega läksime hiljem 3 õnge peale üle Seal voolus on 100g tina "must have" kergemateka vedis kaldasse ära vooluga.
Järgmine reede uuesti sinna,ohtralt õlli kaasa ja küttepuid ka See kord ragistasime mingi paju kallal,et saada lõkkesse materjali
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.08.2010 19:11:47
|
|
|
omgwtf, põhjaõng on päris pull jah, meeldib kõvasti rohkem kui korki jõllitada.
Võrtsul sai pimedas paadis lausa taskulambiga seda õngeotsa passitud et kunas nüüd tõmbab
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.08.2010 20:05:38
|
|
|
Meil olid kellukeses küljes ja lisaks sai ostetud uhked kirved pealambid ledidega ja puha Et saaks ka jõllitada neid õngesi
Pmst peaks asi toimima ka kenasti siseveekogudes kus vool puudub Ise igatahes viskasin korgi kappi tolmuma ää
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
15.08.2010 20:14:45
|
|
|
| Rääkige mulle ka sellest põhjaõngesüsteemist. Mina tean sellist, kus söödad õnged ära (uss + konks liiva sisse) ja peale seda lähed lased sisse ning hommikul korjad kokku. Mingit kellukest ei oskaks ma sinna küll kuskile kinnitada, seega kuidas asi käib?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.08.2010 20:31:27
|
|
|
Sina tead siis ridaõnge kus kuni 100 ja rohkem konkus Kuigi nimetatakse vist ka vahest põhjakaks jah
Põhjakas siis selline kus 2-4(keskmiselt) konkus ja põhjas siis ankruks jääb tina, Paned tavalisele ridvale külge sellise jada,väga pikale ei sobi panna muidu ei kannata visata.
Ehk siis umbes sedasi
VIskad vette ja vead jõhvi pingule,ridva tippi paned väikse kellukese mis annab korgi asemel märku,et tegevus käib.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
15.08.2010 21:49:03
|
|
|
Sai nädalavahetusel jõgevamaal kala püütud. Jäin nii korgist kui landist ilma.
Krdi kinni kasvanud järv.
Palav oli ka. Tunni mis püüda püüdsin, ei toimunud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
15.08.2010 21:55:37
|
|
|
| omgwtf, selge, siis tean. Emajõe peal nad tegelesid ka sellise huinjaandusega ning tõmbasid omajagu särge välja.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
16.08.2010 18:04:36
|
|
|
Tervist. Tuleb selline üldine laisa inimese küsimus, aga äkki te ei pahanda Kus kohas oleks hea Lõuna Eestis lanti loopida ja korki ujutada. Eriti oleks huvitavad sellised kohad kus mingid RMK asjad oleks, kus lõket ja grilli teha ja mingid telkimsiekohad. Huvitaks siis Tartu, Peipsi kant. Eriti head oleks täpsed kohanimed. Vabad on kolmap- pühap seega iga õhtu võiks uus koht olla
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
16.08.2010 19:02:00
|
|
|
| Oliverk, Kiidjärve kandis mitmeid järvi. www.rmk.ee leht on ka loomulikult abiks. Seal mingi metsaonn vist oli lõkkeplatsidega kuskil järve ääres. otsi ise. Kuulnud, et kala pidavat seal suht hästi näkkama.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronny25
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2007
|
17.08.2010 13:35:31
|
|
|
K-Rautas(Pärnus vahemalt on) on spinningu komplekt müüa. Hind 199.- selline ideaalne ahvena komplekt
sisaldab: Ritv 210cm, ketas koos tamiiliga, 2 keerlevat ja 2 tavalist pisemat lanti, mõned pöörelid ja 2 trossi. Mina ostsin ja homme proovima, kokku pannes tundus küll selle raha eest päris asjalik olema.
Ja vend käis eile Pärnus jõe peal ahvena jahil ja paari tunniga umbes 15 tükki ja üks haug ka. Haugi sai landiga, aga ahven tuli tonkaga, viidika tükk otsas
E:17.08.2010
Tänane saak on 17 ahvenat. Ussiga püüdsin, viidika tükki ega lanti ei tahtnud keegi
See K-Rauta komplekt on täitsa asjalik, sobis lanti loopida ja tonkaks ka teha.
_________________ Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle... |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
23.08.2010 14:25:29
|
|
|
Sai 21.aug. tehtud Hiiumaal Kassaris paadiga väikesed tiirud ja 500 viske peale kaks 1,25Kg haugi, kalad nii ühesuurused nagu oleks vennad/õed olnud. Landiks siis mingi tundmatu vobler ja teine tuli üleni läikiva kuusamo professoriga. Üle 5 aasta merest kala mitte et ma vahepeal üritanud ei oleks
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
23.08.2010 14:31:43
|
|
|
Ma käisin täna Kabina karjääris landitamas. Täielik vaikus oli, vaid üksikud viidikad sulistasid kaldas...
Tellisin eBayst 2 spinnerbait lanti. Peaks see nädal kätte saama. Saab lõpuks silikooni kõrvale muud ka proovida
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
23.08.2010 19:44:40
|
|
|
| reints, minu vabandused. Läksin hoopis Saaremaale ning kalalkäigust ei tulnud välja midagi seekord.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.08.2010 19:54:08
|
|
|
Pole hullu olin ise ka Ida-Virumaal
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.08.2010 04:04:49
|
|
|
Läheb vaatab kuis angervaksaga trehvab
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
28.08.2010 09:47:24
|
|
|
| omgwtf, kuidas läks? Õhtust-hommikuni püütakse, st pimedal ajal.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.08.2010 09:59:01
|
|
|
KLe jah sellepärast täna ei tulnud ilmselt Aga õhtal tagasi,eelmine nv sain ühe 1.8Kg ja teise mingi 0.5kg+lisaks ka üks latikas suur.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
28.08.2010 10:01:02
|
|
|
omgwtf, ma lähen vist üritan täna latikat Kavastus püüda.
Kuskandis käisid/lähed?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.08.2010 11:57:59
|
|
|
Kärevere silla lähedal
Sai just shopeldud ka vähe,üks korralik Salmo ritv ja Shimano ketas peale,saab hüva põhjaka.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
28.08.2010 22:28:20
|
|
|
Latikapüük lõppes kolme kiisaga. Ilma jäin kahest 80g raskusest, hunnikust konksudest, ning Rapala Minnow Spoon landist
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
28.08.2010 23:20:20
|
|
|
Järgmine aasta ostan harpuuni endale, hakkas meeldima
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
29.08.2010 16:20:30
|
|
|
Käisin eile (ca. 20:00-03:00) pärnus muuli peal usskala taga ajamas aga ei kirbusittagi.
Kuu raip tuli täies ilus välja ja targemad ütlesid sellepärast saagist ilma jäimegi. Ühe kogre ikka sain ka.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
29.08.2010 17:14:20
|
|
|
Ei tulnud miskit erilist eile öösel Hunnik alamõõdulisi lutse tuli mis enamus sai tagasi lastud(paar suuremt kahjuks olid nii sisse söönud,et surid kui konksu eemaldada) Lisaks mõned väiksed latikad ja mingi imelik asi veel mille nime ei mäleta hetkel
Lisaks pistsin kummarid põlema omal Jäin toolile vähe tukastama ja lükkasin vist jalad tulle vms
Aga uue ridva ja kettaga olin küll tabanud naelapea pihta kenasti Krt kui mõnus tundub käes
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
30.08.2010 09:03:45
|
|
|
Käisin ka eile lanti leotamas. Üks 0,5kg haug tuli mingi 2h kohta
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
30.08.2010 16:06:56
|
|
|
| reints, kus kandis?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|