Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 08.08.2010 16:01:02 vasta tsitaadiga

ahja jõe peal olen proovinud, aga tuleb vist kiidjärve kanti minna, samas võiks ka proovida vastse-kuuste paisjärvi, aga kuna harva saab mõne vaba hetke, siis kaugemale pole jõudnud. suure-kambja järvest mõne ahvenapoisi olen saand, muud ei midagi (pedja jõgi voolab läbi). Seal on linaskit, karpkala (ka peegel), haugi, särge...
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.08.2010 16:41:42 vasta tsitaadiga

davidco, ahja jõel on minuteada üsna suures ulatuses aastaringne püügikeelu ala?! Ja seal tohtis vist minu mäletamist mööda ainult tavaõngega püüda icon_rolleyes.gif

e: Natuke valesti oli meeles:
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 08.08.2010 18:25:26 vasta tsitaadiga

nu nüüd targem icon_lol.gif ega landiga polegi midagi saand, tavaõngega ainult - aga ahjalt pole elu sees mitte midagi saand icon_lol.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.08.2010 20:05:06 vasta tsitaadiga

davidco, ma ikka kunagi olen saanud sealt jõgiforelli tavaõngega. Tollal keeldu vist ei olnud. Sai uhhaad tehtud.

e: Kes veel ei tea kalapüügi eeskirjast, keelualadest ja ja muudest keeldudest ,siis soovitan läbi lugeda:
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/harrastuspyyk/kalapyygieeskiri.php

Trahvid on päris kopsakad icon_exclaim.gif Ei soovita riskida. Sõbral jäi tuttav vales kohas spinnaga püüdmise eest vahele ja sai ludinal 1800.- trahvi.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 21:49:11 vasta tsitaadiga

Jõeforelli saab kõigega kui location location location on täidetud.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 03:01:51 vasta tsitaadiga

Üks "Kalamehejutud" saade oli ka jõeforelli püügist. Paraku seal täpset asukohta ei avaldatud, aga pidi olema Kesk-Eesti jõgi.
Kui keegi teab juhatada mõnd jõge, siis võiks PSis teada anda. Tahaks ikka korra sellist delikatessi ka püüda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:25:00 vasta tsitaadiga

otsi netist see lendõnge tüüp üles ja küsi, kui hästi räägid siis äkki avaldab ka koha.. flyfishing . ee
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:57:05 vasta tsitaadiga

martin366, tänud lingi eest. Seal oli loetletud ka jõgesid-ojasid, kus forelli leidub. Ega ma kindlat püügikohta taga ei ajagi. Piisab vaid mõne jõe-lõigu asukohast, mida ise avastama minna icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 22:57:52 vasta tsitaadiga

ceemic, see püüdmine toimub Paide tehisjärve ümbruses. Peast hetkel ei ütle, et kas oli Esna jõgi või Pärnu jõgi, kuid tehisjärve kõrval olevas jões see linti võeti. icon_wink.gif

-e-

Osaliselt võeti linti Pärnu jõel ja seda sellises alas, kus on igasugune kalapüük keelatud. Ei loe seal, et kas on olemas vastavad load või mitte, kontroll on tugev ja trahvid suured. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 23:07:49 vasta tsitaadiga

Mismoodi neil siis keelualal püük lubatud oli? icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 23:16:44 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Mismoodi neil siis keelualal püük lubatud oli? icon_confused.gif

Ma usun, et ega ei olnudki. icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 08:06:56 vasta tsitaadiga

Etkari eri luba icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 11.08.2010 08:22:57 vasta tsitaadiga

Sai kah siis eile molutamas käidud, tulemuseks 1 linask ja paar ahvenat. Ussi võis niisama leotada, ainuke mille peale vähekenegi tegevust toimus oli mais.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 13:18:45 vasta tsitaadiga

Täna 04:30-12:30 kummipaadiga Kavastus Emajõe peal. Kätte sain 6 haugi, aga kõik alamõõdulised icon_evil.gif icon_lol.gif Lisaks oli veel teist samapalju "äraminekuid", millest vaid üks tundus "mõõdus" olevat. Ei saa aru, kus need purakad nüüd kõik kadunud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 17:30:35 vasta tsitaadiga

Täna pool päeva Ihaste kandis Emajõe ääres nillitud. 1 äraminek, rohkem pole isegi mitte võtta proovinud icon_sad.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 17:57:30 vasta tsitaadiga

Taux007, kus täpsemalt? Ise käisin paar päeva tagasi varahommikul Kabinas. Seal õnnestus ka paar haugi saada, aga jällegi nibin-nabin alamõõdulised.

Ahjaa, täna hommikul läksin tegelikult plaaniga koha püüda. Aga ei õnnestunud. Hauginolke nii palju, et hirmutavad kohaparve ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 18:31:34 vasta tsitaadiga

Vaatasid kolmapäeval saadet või icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 19:16:48 vasta tsitaadiga

reints, seda ka jah icon_biggrin.gif
Kohapüügi kohta olen varem ka lugenud muidu. Ega teda väga lihtne püüda ei olegi; eriti veel ankurdamata kummipaadist.

Täna oli keegi suurema paadiga kohapüügil. Kajalokaatoriga uuris sügavusi jne. Ei näinud paraku, kas mõne kala ka sai...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 21:01:36 vasta tsitaadiga

ceemic, Rannakajaka tänava juures. Hommikul ilmselt korra veel proovima.

BTW, tütarlaps mul tuli ka kalale esimest korda. Andsin talle kätte ühe õnge ja tüki leiba ning teise tõmbega sai särje kätte. icon_biggrin.gif Suurte silmadega vaatas mulle otsa ja küsis, et mis nüüd teha tuleb (ma just viskasin siis lanti ja ei arvanud üldse, et ta midagi saada võib). Peale selle tal veel 1 särg peaaegu kaldal aga sai minema ning teine tõste ajal minema.

Seega tänase päeva TOTAL = 1 kala ja 3 äraminekut (1 siis minu äraminek icon_redface.gif )

Ahjaa, ühest landist sain lahti (ostsin 3 tk, 22g nüüd ja lendab paremini, tänud soovitajatele thumbs_up.gif) ning välja tõmbasin tüki tina ja pea iga viskega vähemalt ühe teokarbi icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 21:39:28 vasta tsitaadiga

Mul läks täna 4 silikooni. Haugi hambad teevad kiirelt otsa peale.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 23:37:18 vasta tsitaadiga

Aga homme tagasi Tallinna - seal miskeid jõgesid, järvesid oskab keegi pakkuda välja? (Kust ikka kalavõimalust kah on)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 23:40:10 vasta tsitaadiga

Ei usu et saab. kui siis proovida pirita suudmest
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 18:23:09 vasta tsitaadiga

No ilmselt tuleb minna Männikule proovima mõni päev.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 18:31:21 vasta tsitaadiga

Võta minuga ka ühendust liituks kui võimalik on icon_razz.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 18:37:37 vasta tsitaadiga

Ilmselt reede ja nädalavahetus on vaba, siis läheks uuriks mingipäev.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.08.2010 18:54:20 vasta tsitaadiga

Sai käidud kärevere silla all,st siis kummariga läksime sisse ja sõitsime ~1km jagu ülesse,ning jäime ööseks laagrisse kaldale.
Öösel hakkas põhjaõngele tulema latikaid nii,et mühises,lisaks ka üks väiksem angervax tuli otsa icon_cool.gif Suurimad latikad olid seal 1.5 ja 2kg vahel ja läksid kohe suitus järgmine päev beer_yum.gif Igatahes suht mõnus on see põhjaka teema jõe kaldal,kust korgiga ei ole võimalik püüda. alguses lükkasime 2 peale 6 õnge sisse,kuid ei jõudnud korraga kõigiga tegeleda,seega läksime hiljem 3 õnge peale üle icon_smile.gif Seal voolus on 100g tina "must have" kergemateka vedis kaldasse ära vooluga.
Järgmine reede uuesti sinna,ohtralt õlli kaasa ja küttepuid ka icon_razz.gif See kord ragistasime mingi paju kallal,et saada lõkkesse materjali icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 19:11:47 vasta tsitaadiga

omgwtf, põhjaõng on päris pull jah, meeldib kõvasti rohkem kui korki jõllitada.
Võrtsul sai pimedas paadis lausa taskulambiga seda õngeotsa passitud et kunas nüüd tõmbab icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.08.2010 20:05:38 vasta tsitaadiga

Meil olid kellukeses küljes ja lisaks sai ostetud uhked kirved pealambid ledidega ja puha icon_lol.gif Et saaks ka jõllitada neid õngesi icon_lol.gif beer_yum.gif
Pmst peaks asi toimima ka kenasti siseveekogudes kus vool puudub icon_rolleyes.gif Ise igatahes viskasin korgi kappi tolmuma ää icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 20:14:45 vasta tsitaadiga

Rääkige mulle ka sellest põhjaõngesüsteemist. Mina tean sellist, kus söödad õnged ära (uss + konks liiva sisse) ja peale seda lähed lased sisse ning hommikul korjad kokku. Mingit kellukest ei oskaks ma sinna küll kuskile kinnitada, seega kuidas asi käib?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.08.2010 20:31:27 vasta tsitaadiga

Sina tead siis ridaõnge kus kuni 100 ja rohkem konkus icon_wink.gif Kuigi nimetatakse vist ka vahest põhjakaks jah icon_rolleyes.gif
Põhjakas siis selline kus 2-4(keskmiselt) konkus ja põhjas siis ankruks jääb tina, Paned tavalisele ridvale külge sellise jada,väga pikale ei sobi panna muidu ei kannata visata. icon_smile.gif
Ehk siis umbes sedasi icon_lol.gif


VIskad vette ja vead jõhvi pingule,ridva tippi paned väikse kellukese mis annab korgi asemel märku,et tegevus käib.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 21:49:03 vasta tsitaadiga

Sai nädalavahetusel jõgevamaal kala püütud. Jäin nii korgist kui landist ilma.
Krdi kinni kasvanud järv. icon_lol.gif
Palav oli ka. Tunni mis püüda püüdsin, ei toimunud midagi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 21:55:37 vasta tsitaadiga

omgwtf, selge, siis tean. Emajõe peal nad tegelesid ka sellise huinjaandusega ning tõmbasid omajagu särge välja.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 18:04:36 vasta tsitaadiga

Tervist. Tuleb selline üldine laisa inimese küsimus, aga äkki te ei pahanda icon_lol.gif Kus kohas oleks hea Lõuna Eestis lanti loopida ja korki ujutada. Eriti oleks huvitavad sellised kohad kus mingid RMK asjad oleks, kus lõket ja grilli teha ja mingid telkimsiekohad. Huvitaks siis Tartu, Peipsi kant. Eriti head oleks täpsed kohanimed. Vabad on kolmap- pühap seega iga õhtu võiks uus koht olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.08.2010 19:02:00 vasta tsitaadiga

Oliverk, Kiidjärve kandis mitmeid järvi. www.rmk.ee leht on ka loomulikult abiks. Seal mingi metsaonn vist oli lõkkeplatsidega kuskil järve ääres. otsi ise. Kuulnud, et kala pidavat seal suht hästi näkkama.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 17.08.2010 13:35:31 vasta tsitaadiga

K-Rautas(Pärnus vahemalt on) on spinningu komplekt müüa. Hind 199.- selline ideaalne ahvena komplekt
sisaldab: Ritv 210cm, ketas koos tamiiliga, 2 keerlevat ja 2 tavalist pisemat lanti, mõned pöörelid ja 2 trossi. Mina ostsin ja homme proovima, kokku pannes tundus küll selle raha eest päris asjalik olema. thumbs_up.gif
Ja vend käis eile Pärnus jõe peal ahvena jahil ja paari tunniga umbes 15 tükki ja üks haug ka. Haugi sai landiga, aga ahven tuli tonkaga, viidika tükk otsas

E:17.08.2010

Tänane saak on 17 ahvenat. Ussiga püüdsin, viidika tükki ega lanti ei tahtnud keegi
See K-Rauta komplekt on täitsa asjalik, sobis lanti loopida ja tonkaks ka teha.

_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 14:25:29 vasta tsitaadiga

Sai 21.aug. tehtud Hiiumaal Kassaris paadiga väikesed tiirud ja 500 viske peale kaks 1,25Kg haugi, kalad nii ühesuurused nagu oleks vennad/õed olnud. Landiks siis mingi tundmatu vobler ja teine tuli üleni läikiva kuusamo professoriga. Üle 5 aasta merest kala icon_biggrin.gif mitte et ma vahepeal üritanud ei oleks
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 14:31:43 vasta tsitaadiga

Ma käisin täna Kabina karjääris landitamas. Täielik vaikus oli, vaid üksikud viidikad sulistasid kaldas...

Tellisin eBayst 2 spinnerbait lanti. Peaks see nädal kätte saama. Saab lõpuks silikooni kõrvale muud ka proovida icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 19:44:40 vasta tsitaadiga

reints, minu vabandused. Läksin hoopis Saaremaale ning kalalkäigust ei tulnud välja midagi seekord.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 19:54:08 vasta tsitaadiga

Pole hullu olin ise ka Ida-Virumaal icon_smile.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.08.2010 04:04:49 vasta tsitaadiga

Läheb vaatab kuis angervaksaga trehvab icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 09:47:24 vasta tsitaadiga

omgwtf, kuidas läks? Õhtust-hommikuni püütakse, st pimedal ajal.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.08.2010 09:59:01 vasta tsitaadiga

KLe jah sellepärast täna ei tulnud ilmselt icon_smile.gif Aga õhtal tagasi,eelmine nv sain ühe 1.8Kg ja teise mingi 0.5kg+lisaks ka üks latikas suur. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 10:01:02 vasta tsitaadiga

omgwtf, ma lähen vist üritan täna latikat Kavastus püüda.
Kuskandis käisid/lähed?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.08.2010 11:57:59 vasta tsitaadiga

Kärevere silla lähedal thumbs_up.gif
Sai just shopeldud ka vähe,üks korralik Salmo ritv ja Shimano ketas peale,saab hüva põhjaka.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 22:28:20 vasta tsitaadiga

Latikapüük lõppes kolme kiisaga. Ilma jäin kahest 80g raskusest, hunnikust konksudest, ning Rapala Minnow Spoon landist thumbs_down.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 23:20:20 vasta tsitaadiga

Järgmine aasta ostan harpuuni endale, hakkas meeldima icon_razz.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2010 16:20:30 vasta tsitaadiga

Käisin eile (ca. 20:00-03:00) pärnus muuli peal usskala taga ajamas aga ei kirbusittagi.
Kuu raip tuli täies ilus välja ja targemad ütlesid sellepärast saagist ilma jäimegi. Ühe kogre ikka sain ka.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.08.2010 17:14:20 vasta tsitaadiga

Ei tulnud miskit erilist eile öösel thumbs_down.gif Hunnik alamõõdulisi lutse tuli mis enamus sai tagasi lastud(paar suuremt kahjuks olid nii sisse söönud,et surid kui konksu eemaldada) Lisaks mõned väiksed latikad ja mingi imelik asi veel mille nime ei mäleta hetkel icon_redface.gif
Lisaks pistsin kummarid põlema omal icon_lol.gif Jäin toolile vähe tukastama ja lükkasin vist jalad tulle vms icon_lol.gif
Aga uue ridva ja kettaga olin küll tabanud naelapea pihta kenasti icon_cool.gif Krt kui mõnus tundub käes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 09:03:45 vasta tsitaadiga

Käisin ka eile lanti leotamas. Üks 0,5kg haug tuli mingi 2h kohta
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 16:06:56 vasta tsitaadiga

reints, kus kandis?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.