|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DanRai
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
26.11.2008 23:53:37
|
|
|
Planetarium Football Star (üldiselt tuntud, kui FootStar või FS) on tasuta on-line, brauseri põhine jalgpalli manager ja rollimäng (MMOG). Mängu leiab www.footstar.org
2008 aasta oktoobri seisuga on mängul üle 40 000 kasutaja, 66 erinevast riigist ja 30 erinevas keeles, mille hulka lisandub selle aasta jooksul ka Eesti keel.
Lühike tutvustus:
Erinevalt teistest jalgpalli manager tüüpi mängudest oled sa selles mängus 1 mängija. Sa võid otsustada millise klubiga ühined, paned paika oma treening reiimi, suhtled oma meeskonna kaaslastega, annad intervjuusid, ostad asju, et parandada oma elu kvaliteeti ja moraali, ja veel palju muudki, et saada parimaks jalgpalli mängijaks keda maailm eales näinud on!
Mäng on täiesti tasuta, aga on võimalus toetada mängu soetades (FSFan) paketi, mis annab kasutajatele juurdepääsu lisa graafilistele elementidele ja statistikale, võimaluse olla inimestest koosneva tiimi manager ja palju muud. Ühtegi mängusisest eelist aga ei saada.
Tõeliselt suure potentsiaaliga mäng. Ootame uusi mängijaid, Eesti Meistriliigasse on tekkinud 2 klubi, peagi saame veel ühe juurde ja ma arvan et ka neljanda tiimi leidmisega ei teki raskusi.
Ootame tagasi ka mängijaid, kes kunagi seda proovinud on , mäng on muutunud kõvasti paremaks ja arengu lõppu mina igaljuhul ei näe. Mängus ei ole pmst AId(tehis intelligentsi) kogu mäng toimub inimeste vahel, mis muudabki selle nii atraktiivseks. Jagage sõpradele ja ühinege!
Eestis on umbes 75 mängijat, Eesti vajab teid! [/b][/url]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
21.01.2009 22:29:53
|
|
|
| DanRai kirjutas: |
Planetarium Football Star (üldiselt tuntud, kui FootStar või FS) on tasuta on-line, brauseri põhine jalgpalli manager ja rollimäng (MMOG). Mängu leiab www.footstar.org
2008 aasta oktoobri seisuga on mängul üle 40 000 kasutaja, 66 erinevast riigist ja 30 erinevas keeles, mille hulka lisandub selle aasta jooksul ka Eesti keel.
Lühike tutvustus:
Erinevalt teistest jalgpalli manager tüüpi mängudest oled sa selles mängus 1 mängija. Sa võid otsustada millise klubiga ühined, paned paika oma treening reiimi, suhtled oma meeskonna kaaslastega, annad intervjuusid, ostad asju, et parandada oma elu kvaliteeti ja moraali, ja veel palju muudki, et saada parimaks jalgpalli mängijaks keda maailm eales näinud on!
Mäng on täiesti tasuta, aga on võimalus toetada mängu soetades (FSFan) paketi, mis annab kasutajatele juurdepääsu lisa graafilistele elementidele ja statistikale, võimaluse olla inimestest koosneva tiimi manager ja palju muud. Ühtegi mängusisest eelist aga ei saada.
Tõeliselt suure potentsiaaliga mäng. Ootame uusi mängijaid, Eesti Meistriliigasse on tekkinud 2 klubi, peagi saame veel ühe juurde ja ma arvan et ka neljanda tiimi leidmisega ei teki raskusi.
Ootame tagasi ka mängijaid, kes kunagi seda proovinud on , mäng on muutunud kõvasti paremaks ja arengu lõppu mina igaljuhul ei näe. Mängus ei ole pmst AId(tehis intelligentsi) kogu mäng toimub inimeste vahel, mis muudabki selle nii atraktiivseks. Jagage sõpradele ja ühinege!
Eestis on umbes 75 mängijat, Eesti vajab teid! [/b][/url] |
pff.. mõtlesin, et proovin ära. Ootasin 3 päeva, et ma saaks oma konto aktiveeritud, aga siis tuli "Your registration has been rejected".
You didn't submit real and complete details about yourself (this includes name and full address including street name, number and city; don't worry, we will not be using any of your details for any other purpose other than for the administration of our website. Your details won't ever be revealed or given away to anyone; your privacy is 100% guaranteed.).
heh, miks neil vaja minu kodu aadressi? Et oma lehte juhtida... ei mõista.
- We couldn't verify your IP address (you might be using a public LAN that is hiding your IP address or a proxy; both might cause us not being able to verify your real whereabouts based on the IP address and consequently forcing us to reject your application).
Ei midagi sellist.
Finally, we might think you've either registered by mistake while already having hold of another account or are trying to get a second one (only one account is permitted by user and getting a second one before informing us you quit on your first is against the game rules and therefore has made us reject your new application). Be sure to check if you haven't got an existing account and/or try to retrieve your old password if you forgot about it. You may still be on a waiting list and if it is so there's no need for you to register again.
Pole kunagi sinna ühtegi kasutajat teinud. Esimest korda üritasin regada.
Väga tülikas registreerimis viis, see igastahes küll palju inimesi sinna ei meelita.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojames
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RMasta
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2003
|
10.03.2009 14:01:40
|
|
|
Mõistatuste lahendamise veeb.
Saab ise jätta teistele lahendamiseks ning teiste loodud mõistatuste kallal pusida. Esimese küsimuse peab ära lahendama, et edasi saada. (saatke mulle PM kui hätta jääte).
Tegemist on minu tehtud saidiga, nii et teen enese reklaami. Vabandust.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
16.04.2009 18:21:18
|
|
|
Algab uus round suurepärases kosmosestrateegias Planetarion.
Juba ligi 10 aastat ja nüüd on ta parem kui varem.
Welcome to Round 31 - The Rebirth
Tee endale planeet. Kogu kokku asteroide. Ehita laevu. Ründa vaenlasi ja kaitse omasid.
See on vaid pisike osa mängust planetarion. Selle mängimiseks pole vaja sul mega/giga arvutit. Piisab vaid netiühendusest ja tavalisest kontoriarvutist.
Eestlased asuvad: IRC
irc.netgamers.org
channel #udu
Populaarne IRC klient on mirc, mille võid leida kasutades www.google.ee
#udu peal anname õpetusi ja näpunäiteid. Küsige julgesti.
Kas teate, et mängu algusaastatel domineeris seal väikene punt eestlasi? 8)
planetarioni teemaline foorum
http://pirate.planetarion.com
planetarioni loginpage:
http://round31.planetarion.com/login.pl
hea algus on pool võitu...õpetus on siin:
http://pirate.planetarion.com/showthread.php?t=196595
Lisaks mängulõbule saad tuttavaks inimestega üle kogu maa.
_________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juiced
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2008
|
17.06.2009 19:31:16
|
|
|
link :: Rega siin
The Crime Streets
Välja on tulnud Crime sarnane mäng. Seal saab varastada teistelt inimestelt raha , osta autosid , relvi , kaitset jne. Ka teised saavad sind rünnata ja sellepärast on mõtet raha hoida pangas , kuna sealt ei saa keegi varastada. Mängus on ka kambad (osades kampades antakse parimale ründajale 3mil). Treenida saab end paremaks , et varastada raha ja ka kaitset saab treenida .
Väike copypaste mängu kodukalt : Mängus The Crime Streets juba ei hakka igav, kuna selles mängus on võimalik
igasuguseid asju teha näiteks: Sõita enda autoga streetrace, või tuunida seda.
Rünnata teisi mängijaid ja varastada neilt raha. Osta endale parimad riided ja relvad, ning
saa tugevaimaks.
Minu arust suht hea ajaviide
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.07.2009 00:22:52
|
|
|
Soovitan uurida Ikariam.org -i. Esimese pilguga see mulle absoluutselt ei meeldinud, aga kuna elukaaslane seda mängis ja tüdines ise, võtsin asja üle ja nüüd olen sõltuvuses.
Mõnusalt lihtne ja parem kui see teine sellelaadne, kus kohe sinust üle sõidetakse.
Asun ikariam.org lehel serveri Epsilon.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webalien
HV vaatleja
liitunud: 14.09.2008
|
28.08.2009 22:11:34
|
|
|
Ikkagi hea eestikeelne mäng on crime.ee. Hea võimalus leveleid teha kollases maailmas. Ja kui sa ei taha eesti serveris mängida, siis mine playcrime.net
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
31.08.2009 19:59:05
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Soovitan uurida Ikariam.org -i. Esimese pilguga see mulle absoluutselt ei meeldinud, aga kuna elukaaslane seda mängis ja tüdines ise, võtsin asja üle ja nüüd olen sõltuvuses.
Mõnusalt lihtne ja parem kui see teine sellelaadne, kus kohe sinust üle sõidetakse.
Asun ikariam.org lehel serveri Epsilon. |
Keegi asub ikariam.org Epsilon maailmas?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VinZe
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hens
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
27.11.2009 14:11:33
|
|
|
http://epsilon.astroempires.com
Kosmosestrateegia. Midagi Star Warsi ainetel. Asustad planeete, ehitad laevu. Väga kaasakiskuv. Graafikat pole, saab mängida ka mobiililt
Kui keegi proovib, pange soovitajaks Alendriei. Olen selle eest ette tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hailer
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
20.12.2009 14:15:33
|
|
|
Browseripõhine kitarrimäng nagu guitar hero.
Jamlegend
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
24.01.2010 13:20:21
|
|
|
Fast and Furious FIG - online mäng
http://www.fastandfuriousfig.com
Streetrace foorumis juba väga populaarne. Idee on siis selles, et sõidad seal teiste vastu, arendad oma autot ja saad rööve teha jms. Katsetage järgi, suht kaasahaarav mäng, isegi minu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
24.01.2010 13:26:02
|
|
|
http://www.mmatycoon.com
kontaktspordi ja mma fännidele.
Teed oma fighterid ,treenid neid, paned taktikad paika ..ostad neile pulbreid/tablette ,ostad riided .. jebid sponsorid jne
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Balduran
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2005
|
07.02.2010 18:31:59
|
|
|
http://warnet.inditel.ee
Käigu kordadega mitmemängija strateegija mäng. Ühes mängus 2-6 mängijat.
Mängu eesmärk on olla targem sõjaväe juht ja vallutada teised mängijad. Tegevus toimub keskajas, kuid tulevikus lisanudb ka muid versioone, nendes kindlasti tänapäev.
viimati muutis Balduran 15.02.2010 18:43:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blayze
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
17.02.2010 12:17:43
|
|
|
Jah, ma juba vana mees kuid sõltuvusttekitav on FarmVille. Kes mängida tahab, peab omama facebooki kontot. Enivei kui naabreid vaja kellelgi on, siis kirjutage siia PS ja saab FarmiNaabriks ka
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
20.02.2010 17:35:49
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Jah, ma juba vana mees kuid sõltuvusttekitav on FarmVille. Kes mängida tahab, peab omama facebooki kontot. Enivei kui naabreid vaja kellelgi on, siis kirjutage siia PS ja saab FarmiNaabriks ka  |
http://www.youtube.com/watch?v=odBDAcOEKuI (lihtsalt pidin FarmVille libareklaami videolingi panema ).
Ise mängin www.gladiatus.com -i juba teist aastat Eesti serveris.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-sander-
HV vaatleja
liitunud: 28.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rkO
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009
|
13.03.2010 17:43:43
|
|
|
PowerPlay Manageri projekti eesmärgiks on luua kollektsioon online spordimänedžeri mängudest. Esimest spordiala - jäähokit - on juba võimalus mängida täisversioonis. Teise spordiala, milleks on jalgpall, beta versiooni väljalase on plaanis 2010. aasta esimeses pooles. Peale registreerimist saate te liituda ka teiste spordialadega, mida te soovite mängida.
Spordialad:
Jäähoki
Jalgpall
Korvpall
Tennis
F1
Laskesuusatamine
Käsipall
Võrkpall
Pesaball
Boldiga kirjutatud spordiala on avatud.
http://ppm.powerplaymanager.com/et/online-sport-manedzeri-mang.html
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SubZer0
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2010
|
14.03.2010 14:00:35
|
|
|
Väga lahe mäng, tuletab vanu aegu meelde
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zvuula
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rkO
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009
|
20.04.2010 04:57:34
|
|
|
Kellele meeldib sõjatemaatika võiks uurida www.supremacy1914.com
Spoiler 
Supremacy 1914 – How it all began...
„It’s so cold here in this hole. I’m so tired and completely exhausted. And my enemy knows exactly how I feel. After all, he must feel the same.”
It is the beginning of the 20th century. Europe's degree of industrialization is at its peak. Caused by the obsession for power of numerous governments and their greed for land and resources, an enormous race for armsbegins. Factories run day and night. Everyone wants to be prepared, when the inevitable conflict takes its course… Europe resembles a single political powder keg.
“Since days we’re robbing through the mud. Bullets are flying over our heads, grenades explode. The artillery’s thunder is ear-battering…”
In this precarious situation, the assassination of Austria-Hungary’s designated heir to the throne, Franz Ferdinand, almost appears as a godsend for the belligerent German Empire. Due to their tight alliance with the Austrians, one thing leads to another und suddenly all of Europe goes to the battle stations. Presidents and kings of all parts of Europe sniff their chances to expand their boundaries, to conquer foreign territory, to detract from problems in their own country.
“…when that metallic monster besides me starts to move…it sounds like the apocalypse…gosh, I want to be with my family now….”
But this situation did not come unexpected. The generals of Europe’s empires recognized soon, that the unavoidable bloodshed will be most devastating with the numerous technological novelities. It was just a matter of time. The bell tolls, the question is just: for whom?
“…every day I wonder if I’ll ever see them again. Will there be a home left, after this is over?”
The Germans with their all-destroying howitzer, the French with their unconquerable fortresses, the Britains with their overwhelming armada and a brand new vehicle made of iron, which will very soon be feared under the name of “tank”. Even the airspace was laced with murderous air ships and zeppelins.
“…focus. Don’t think too much. If you think too much now, you’re dead…Oh, my….They are coming! I have almost no ammunition left. There are so many of them! They are coming closer and closer!!!.....”
In this difficult time, an empire needs a world class head of state. A leader that keeps cool in the biggest war of mankind so far. A statesman that has superior strategic skills, forms necessary alliances and leads their troops to victory. Someone, who is always one step ahead of the enemy.
Someone, who writes history.
Someone, like you!
http://supremacy1914.com
Kõik kes liituvad võiksid minu liitu tulla. Selleks jätta vastus siia
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seebakas
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sub05
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bas
HV vaatleja
liitunud: 13.05.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
07.07.2010 15:25:09
|
|
|
Sign up for Facebook to use MMA Pro Fighter.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jokker99
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2004
|
17.07.2010 17:05:55
|
|
|
www.nemexia.com
Päris lahe kosmosestrateegia. Ja korralik andmine käib ka, üksinda pärsia lahe kampade vastu on ikka raske küll ....
_________________ Vaata filme internatis - Cineve.ee - Telli Hollywood endale koju! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aif
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2002
|
14.08.2010 02:31:41
|
|
|
kuradi hea
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
25.08.2010 22:41:06
|
|
|
http://playfleets.com/
Fleets is a turn-based space warfare strategy game. Establish bases, build massive armadas, and crush your opponents!
Tegin ka uue teema selle kohta, mille keegi võiks nüüd ära kustutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
knoxxx
HV vaatleja
liitunud: 26.08.2010
|
27.08.2010 00:02:16
|
|
|
ma eelisan browseri põhilisi mänge, toon mõned välja
http://www.kongregate.com/games/CasualCollective/minions --- mõnus ajaviide, online mäng kus pead oma nn minioni arendama, kõikidel minionidel on omad miinused ja plussid
ja teine mäng on
http://www.mafiacreator.com/estonia-mafia -- seda mängin hetkel, loodan et nii mõnigi huviline liituks ja mängiks, väga kaasakiskuv browseri põhiline, peaaegu naq crime, ainult et vajab rohkem arendamist lõbusat mängimist ja soovitage veel mänge
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin187
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2010
|
09.09.2010 09:28:04
|
|
|
Ma küll eriti browseri põhiseid mänge ei mängi, ent nüüd juba umbes 3 nädalat sõbra soovitusel olen mänginud Lords Online - http://lo.igg.com/ .
Algul suhteliselt raske, ent pole siiani kahetsenud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|