Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Browseripõhised mängud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DanRai
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006




sõnum 26.11.2008 23:53:37 vasta tsitaadiga

Planetarium Football Star (üldiselt tuntud, kui FootStar või FS) on tasuta on-line, brauseri põhine jalgpalli manager ja rollimäng (MMOG). Mängu leiab www.footstar.org

2008 aasta oktoobri seisuga on mängul üle 40 000 kasutaja, 66 erinevast riigist ja 30 erinevas keeles, mille hulka lisandub selle aasta jooksul ka Eesti keel.

Lühike tutvustus:

Erinevalt teistest jalgpalli manager tüüpi mängudest oled sa selles mängus 1 mängija. Sa võid otsustada millise klubiga ühined, paned paika oma treening režiimi, suhtled oma meeskonna kaaslastega, annad intervjuusid, ostad asju, et parandada oma elu kvaliteeti ja moraali, ja veel palju muudki, et saada parimaks jalgpalli mängijaks keda maailm eales näinud on!

Mäng on täiesti tasuta, aga on võimalus toetada mängu soetades (FSFan) paketi, mis annab kasutajatele juurdepääsu lisa graafilistele elementidele ja statistikale, võimaluse olla inimestest koosneva tiimi manager ja palju muud. Ühtegi mängusisest eelist aga ei saada.

Tõeliselt suure potentsiaaliga mäng. Ootame uusi mängijaid, Eesti Meistriliigasse on tekkinud 2 klubi, peagi saame veel ühe juurde ja ma arvan et ka neljanda tiimi leidmisega ei teki raskusi.

Ootame tagasi ka mängijaid, kes kunagi seda proovinud on , mäng on muutunud kõvasti paremaks ja arengu lõppu mina igaljuhul ei näe. Mängus ei ole pmst AId(tehis intelligentsi) kogu mäng toimub inimeste vahel, mis muudabki selle nii atraktiivseks. Jagage sõpradele ja ühinege!

Eestis on umbes 75 mängijat, Eesti vajab teid! [/b][/url]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 21.01.2009 22:29:53 vasta tsitaadiga

DanRai kirjutas:
Planetarium Football Star (üldiselt tuntud, kui FootStar või FS) on tasuta on-line, brauseri põhine jalgpalli manager ja rollimäng (MMOG). Mängu leiab www.footstar.org

2008 aasta oktoobri seisuga on mängul üle 40 000 kasutaja, 66 erinevast riigist ja 30 erinevas keeles, mille hulka lisandub selle aasta jooksul ka Eesti keel.

Lühike tutvustus:

Erinevalt teistest jalgpalli manager tüüpi mängudest oled sa selles mängus 1 mängija. Sa võid otsustada millise klubiga ühined, paned paika oma treening režiimi, suhtled oma meeskonna kaaslastega, annad intervjuusid, ostad asju, et parandada oma elu kvaliteeti ja moraali, ja veel palju muudki, et saada parimaks jalgpalli mängijaks keda maailm eales näinud on!

Mäng on täiesti tasuta, aga on võimalus toetada mängu soetades (FSFan) paketi, mis annab kasutajatele juurdepääsu lisa graafilistele elementidele ja statistikale, võimaluse olla inimestest koosneva tiimi manager ja palju muud. Ühtegi mängusisest eelist aga ei saada.

Tõeliselt suure potentsiaaliga mäng. Ootame uusi mängijaid, Eesti Meistriliigasse on tekkinud 2 klubi, peagi saame veel ühe juurde ja ma arvan et ka neljanda tiimi leidmisega ei teki raskusi.

Ootame tagasi ka mängijaid, kes kunagi seda proovinud on , mäng on muutunud kõvasti paremaks ja arengu lõppu mina igaljuhul ei näe. Mängus ei ole pmst AId(tehis intelligentsi) kogu mäng toimub inimeste vahel, mis muudabki selle nii atraktiivseks. Jagage sõpradele ja ühinege!

Eestis on umbes 75 mängijat, Eesti vajab teid! [/b][/url]


pff.. mõtlesin, et proovin ära. Ootasin 3 päeva, et ma saaks oma konto aktiveeritud, aga siis tuli "Your registration has been rejected".

You didn't submit real and complete details about yourself (this includes name and full address including street name, number and city; don't worry, we will not be using any of your details for any other purpose other than for the administration of our website. Your details won't ever be revealed or given away to anyone; your privacy is 100% guaranteed.).

heh, miks neil vaja minu kodu aadressi? Et oma lehte juhtida... ei mõista.

- We couldn't verify your IP address (you might be using a public LAN that is hiding your IP address or a proxy; both might cause us not being able to verify your real whereabouts based on the IP address and consequently forcing us to reject your application).

Ei midagi sellist.

Finally, we might think you've either registered by mistake while already having hold of another account or are trying to get a second one (only one account is permitted by user and getting a second one before informing us you quit on your first is against the game rules and therefore has made us reject your new application). Be sure to check if you haven't got an existing account and/or try to retrieve your old password if you forgot about it. You may still be on a waiting list and if it is so there's no need for you to register again.

Pole kunagi sinna ühtegi kasutajat teinud. Esimest korda üritasin regada.


Väga tülikas registreerimis viis, see igastahes küll palju inimesi sinna ei meelita.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ojames
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2009




sõnum 17.02.2009 21:46:44 Eestikeelne online Duraka mäng vasta tsitaadiga

http://www.playok.com/et/durak/ - Eestikeelne online duraka mäng, kuni 4 mängijat, punktisüsteemiga. Eestlased oleksid teretulnud, kuna neid on siiski väga vähe. Serveriks kasutage asuny't.
Kui olete sisse logitud minge lingile: http://x.playok.com/?l=et&dk=asuny

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 14:01:40 vasta tsitaadiga

Mõistatuste lahendamise veeb.

Saab ise jätta teistele lahendamiseks ning teiste loodud mõistatuste kallal pusida. Esimese küsimuse peab ära lahendama, et edasi saada. (saatke mulle PM kui hätta jääte).

Tegemist on minu tehtud saidiga, nii et teen enese reklaami. Vabandust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.04.2009 16:53:04 vasta tsitaadiga

eRepublik: http://stopest.blogspot.com/2009/04/erepublik-ehk-uus-maailm.html PALUN LUGEDA!
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 18:21:18 vasta tsitaadiga

Algab uus round suurepärases kosmosestrateegias Planetarion.
Juba ligi 10 aastat ja nüüd on ta parem kui varem.

Welcome to Round 31 - The Rebirth

Tee endale planeet. Kogu kokku asteroide. Ehita laevu. Ründa vaenlasi ja kaitse omasid.
See on vaid pisike osa mängust planetarion. Selle mängimiseks pole vaja sul mega/giga arvutit. Piisab vaid netiühendusest ja tavalisest kontoriarvutist.





Eestlased asuvad: IRC
irc.netgamers.org
channel #udu

Populaarne IRC klient on mirc, mille võid leida kasutades www.google.ee

#udu peal anname õpetusi ja näpunäiteid. Küsige julgesti.
Kas teate, et mängu algusaastatel domineeris seal väikene punt eestlasi? 8)

planetarioni teemaline foorum
http://pirate.planetarion.com

planetarioni loginpage:
http://round31.planetarion.com/login.pl

hea algus on pool võitu...õpetus on siin:
http://pirate.planetarion.com/showthread.php?t=196595

Lisaks mängulõbule saad tuttavaks inimestega üle kogu maa.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 23.05.2009 21:41:50 vasta tsitaadiga

Eelmise aasta parimad browserimängud - http://www.browsergameoftheyear.com/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juiced
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2009 19:31:16 vasta tsitaadiga

link :: Rega siin

The Crime Streets
Välja on tulnud Crime sarnane mäng. Seal saab varastada teistelt inimestelt raha , osta autosid , relvi , kaitset jne. Ka teised saavad sind rünnata ja sellepärast on mõtet raha hoida pangas , kuna sealt ei saa keegi varastada. Mängus on ka kambad (osades kampades antakse parimale ründajale 3mil). Treenida saab end paremaks , et varastada raha ja ka kaitset saab treenida .
Väike copypaste mängu kodukalt : Mängus The Crime Streets juba ei hakka igav, kuna selles mängus on võimalik
igasuguseid asju teha näiteks: Sõita enda autoga streetrace, või tuunida seda.
Rünnata teisi mängijaid ja varastada neilt raha. Osta endale parimad riided ja relvad, ning
saa tugevaimaks.

Minu arust suht hea ajaviide
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 00:22:52 vasta tsitaadiga

Soovitan uurida Ikariam.org -i. Esimese pilguga see mulle absoluutselt ei meeldinud, aga kuna elukaaslane seda mängis ja tüdines ise, võtsin asja üle ja nüüd olen sõltuvuses.
Mõnusalt lihtne ja parem kui see teine sellelaadne, kus kohe sinust üle sõidetakse.
Asun ikariam.org lehel serveri Epsilon.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 07.08.2009 11:34:44 vasta tsitaadiga

My Brute

RPG sugemetega fighting game. Päris hea vaheldus kontori tööle.
http://www.mybrute.com

Kui soovite aga saada minu õpilaseks (mis annab mulle lihtsalt Teie arenedes ühe punni juurde) siis:
http://draggonhunter.mybrute.com

Lahinguväljal näeme!

_________________
Sleepwalkers - parim ansambel peo pidamiseks
KOMPAKT kontorimööbel
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webalien
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2008




sõnum 28.08.2009 22:11:34 vasta tsitaadiga

Ikkagi hea eestikeelne mäng on crime.ee. Hea võimalus leveleid teha kollases maailmas. Ja kui sa ei taha eesti serveris mängida, siis mine playcrime.net
_________________
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2009 19:59:05 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Soovitan uurida Ikariam.org -i. Esimese pilguga see mulle absoluutselt ei meeldinud, aga kuna elukaaslane seda mängis ja tüdines ise, võtsin asja üle ja nüüd olen sõltuvuses.
Mõnusalt lihtne ja parem kui see teine sellelaadne, kus kohe sinust üle sõidetakse.
Asun ikariam.org lehel serveri Epsilon.

Keegi asub ikariam.org Epsilon maailmas?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VinZe
HV kasutaja
VinZe

liitunud: 26.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 15:21:28 vasta tsitaadiga

Tulge proovige ka http://www.footballidentity.com/
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 30.09.2009 17:26:31 vasta tsitaadiga

Rahvusvaheline klickimine icon_smile.gif http://www.clickclickclick.com
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 06.10.2009 21:12:08 vasta tsitaadiga

http://www.a10.com/game/Crush-the-Castle.html

Lihtne ajaviide, samas lahe.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 14:11:33 vasta tsitaadiga

http://epsilon.astroempires.com

Kosmosestrateegia. Midagi Star Warsi ainetel. Asustad planeete, ehitad laevu. Väga kaasakiskuv. Graafikat pole, saab mängida ka mobiililt
Kui keegi proovib, pange soovitajaks Alendriei. Olen selle eest ette tänulik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hailer
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2009 14:15:33 vasta tsitaadiga

Browseripõhine kitarrimäng nagu guitar hero.
Jamlegend
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 11:55:30 vasta tsitaadiga

http://armorgames.com/play/4309/this-is-the-only-level
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2010 08:56:32 vasta tsitaadiga

Tetris + Super Mario = Ingenious Flash Game
http://www.tomsguide.com/us/tuper-tario-tros-tetris-mario,news-5483.html

Mäng: http://www.freemariogames.org/play/tuper-tario-tros.html
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 13:20:21 vasta tsitaadiga

Fast and Furious FIG - online mäng
http://www.fastandfuriousfig.com

Streetrace foorumis juba väga populaarne. Idee on siis selles, et sõidad seal teiste vastu, arendad oma autot ja saad rööve teha jms. Katsetage järgi, suht kaasahaarav mäng, isegi minu jaoks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 13:26:02 vasta tsitaadiga

http://www.mmatycoon.com
kontaktspordi ja mma fännidele.
Teed oma fighterid ,treenid neid, paned taktikad paika ..ostad neile pulbreid/tablette ,ostad riided .. jebid sponsorid jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Balduran
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2005




sõnum 07.02.2010 18:31:59 vasta tsitaadiga

http://warnet.inditel.ee

Käigu kordadega mitmemängija strateegija mäng. Ühes mängus 2-6 mängijat.

Mängu eesmärk on olla targem sõjaväe juht ja vallutada teised mängijad. Tegevus toimub keskajas, kuid tulevikus lisanudb ka muid versioone, nendes kindlasti tänapäev.



viimati muutis Balduran 15.02.2010 18:43:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blayze
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2010 23:42:23 vasta tsitaadiga

www.interstellarmarines.com soovitatav vaid võimsamate arvutite omanikel ; )
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 17.02.2010 12:17:43 vasta tsitaadiga

Jah, ma juba vana mees kuid sõltuvusttekitav on FarmVille. Kes mängida tahab, peab omama facebooki kontot. Enivei kui naabreid vaja kellelgi on, siis kirjutage siia PS ja saab FarmiNaabriks ka icon_smile.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 17:35:49 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Jah, ma juba vana mees kuid sõltuvusttekitav on FarmVille. Kes mängida tahab, peab omama facebooki kontot. Enivei kui naabreid vaja kellelgi on, siis kirjutage siia PS ja saab FarmiNaabriks ka icon_smile.gif


http://www.youtube.com/watch?v=odBDAcOEKuI (lihtsalt pidin FarmVille libareklaami videolingi panema icon_lol.gif).
Ise mängin www.gladiatus.com -i juba teist aastat Eesti serveris. icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 12:31:17 vasta tsitaadiga

http://www.travian.co.ee/?uc=ee1_13011
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2010 01:10:05 vasta tsitaadiga

TBH ei viitsinud tervet teemat läbi lapata aga siiski...

Keegi Dino RPGga tegeleb? :D

http://en.dinorpg.com/

Minu enda char on see http://en.dinorpg.com/user/746136
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-sander-
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2005




sõnum 09.03.2010 21:09:54 vasta tsitaadiga

Suht uus Eesti mäng.
aega saab surnuks lüüa sellega ilusti icon_biggrin.gif


http://www.maakond.blooddog.net
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 14:40:20 vasta tsitaadiga

first person tetris icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkO
HV vaatleja
rkO

liitunud: 14.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 17:43:43 vasta tsitaadiga

PowerPlay Manageri projekti eesmärgiks on luua kollektsioon online spordimänedžeri mängudest. Esimest spordiala - jäähokit - on juba võimalus mängida täisversioonis. Teise spordiala, milleks on jalgpall, beta versiooni väljalase on plaanis 2010. aasta esimeses pooles. Peale registreerimist saate te liituda ka teiste spordialadega, mida te soovite mängida.

Spordialad:
Jäähoki
Jalgpall
Korvpall
Tennis
F1
Laskesuusatamine
Käsipall
Võrkpall
Pesaball

Boldiga kirjutatud spordiala on avatud.

http://ppm.powerplaymanager.com/et/online-sport-manedzeri-mang.html

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SubZer0
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 14:00:35 vasta tsitaadiga

Numnuts kirjutas:
first person tetris icon_biggrin.gif


Väga lahe mäng, tuletab vanu aegu meelde icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 12:23:33 vasta tsitaadiga

http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zvuula
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 19.03.2010 21:52:52 vasta tsitaadiga

ma ise vist ogaraks läind,a nädal aega juba seda plaksind.

http://www.kongregate.com/games/zworp/unnamed-multiplayer-artillery-game-open-alpha-test

lvl. 54 juba käes.

_________________
re
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkO
HV vaatleja
rkO

liitunud: 14.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2010 04:57:34 vasta tsitaadiga

Kellele meeldib sõjatemaatika võiks uurida www.supremacy1914.com

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seebakas
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 20:51:02 vasta tsitaadiga

http://www.ogame.org on siis selline kosmose pela.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 15.05.2010 18:36:36 vasta tsitaadiga

http://www.legendarena.com
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2010 14:21:55 vasta tsitaadiga

http://www.topgear.com/uk/games/rocket-robin thumbs_up.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2010 16:43:51 vasta tsitaadiga

Pimp My Gun
http://pimpmygun.doctornoob.com/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2010 23:32:08 vasta tsitaadiga

http://www.loodzwaar.com/2010/05/22/gametime-knight-elite/
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bas
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2008




sõnum 27.06.2010 23:59:42 vasta tsitaadiga

MMA Pro Fighter
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 15:25:09 vasta tsitaadiga

Bas kirjutas:
MMA Pro Fighter

Sign up for Facebook to use MMA Pro Fighter. icon_wink.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jokker99
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 17:05:55 vasta tsitaadiga

www.nemexia.com

Päris lahe kosmosestrateegia. Ja korralik andmine käib ka, üksinda pärsia lahe kampade vastu on ikka raske küll ....

_________________
Vaata filme internatis - Cineve.ee - Telli Hollywood endale koju!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 29.07.2010 21:02:12 vasta tsitaadiga

http://www.nisva.eu
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 14:28:24 vasta tsitaadiga

panen kõike... kirjutas:
first person tetris icon_biggrin.gif

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 09:44:04 vasta tsitaadiga

http://www.urbandead.com/
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aif
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 02:31:41 vasta tsitaadiga

panen kõike... kirjutas:
first person tetris icon_biggrin.gif


kuradi hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 25.08.2010 22:41:06 vasta tsitaadiga

http://playfleets.com/

Fleets is a turn-based space warfare strategy game. Establish bases, build massive armadas, and crush your opponents!

Tegin ka uue teema selle kohta, mille keegi võiks nüüd ära kustutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
knoxxx
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2010




sõnum 27.08.2010 00:02:16 vasta tsitaadiga

ma eelisan browseri põhilisi mänge, toon mõned välja
http://www.kongregate.com/games/CasualCollective/minions --- mõnus ajaviide, online mäng kus pead oma nn minioni arendama, kõikidel minionidel on omad miinused ja plussid
ja teine mäng on
http://www.mafiacreator.com/estonia-mafia -- seda mängin hetkel, loodan et nii mõnigi huviline liituks ja mängiks, väga kaasakiskuv browseri põhiline, peaaegu naq crime, ainult et vajab rohkem arendamist thumbs_up.gif lõbusat mängimist ja soovitage veel mänge
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin187
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 09.09.2010 09:28:04 vasta tsitaadiga

Ma küll eriti browseri põhiseid mänge ei mängi, ent nüüd juba umbes 3 nädalat sõbra soovitusel olen mänginud Lords Online - http://lo.igg.com/ .
Algul suhteliselt raske, ent pole siiani kahetsenud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2010 20:41:50 vasta tsitaadiga

Huvitav lühike mäng, paneb mõtlema thumbs_up.gif
http://www.cvkeskus.ee/test
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Browseripõhised mängud mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.