Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 19:54:11 vasta tsitaadiga

Ise võtan ka kohe uue triali, eelmise trialiga mängisin mingi <9 päeva ja siis sain uue arvuti, siis ununes nagu ära.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 20:32:20 vasta tsitaadiga

Kuule paar kuud jäi ikka suvel vahele mul. Homme hakkan uuesti tegelema.
Aga corp kasvab korralikult, elame WC ja õnneks või kahjuks pidi suht rahulik olema. Copperi kohta jään vastuse võlgu.

Kuuldavasti pidavat .EE ka mitte eestlasi reqruitima. Kas see on tõsi?

warkriss kirjutas:
Ise võtan ka kohe uue triali, eelmise trialiga mängisin mingi <9 päeva ja siis sain uue arvuti, siis ununes nagu ära.


Võta siis läbi Steami või küsi kellegi käest buddy invite saad 21 päeva. muidu vist 14.



Ja võta E-x7 ühendust ehks saame üksteist abistada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jandre
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007




sõnum 10.08.2010 21:44:02 vasta tsitaadiga

Konsoolipoes on ka EVE 60 päeva liikmekaarte pakkuda. Kas keegi oskab öelda, mis on eesti suurimad EVE "kommuunid"?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 11.08.2010 00:49:48 vasta tsitaadiga

Eile lagis meil juba 35 liikmelise kambaga ja varavad ei tahtnud enam koiki korraga labi lasta. Goonswarmis siis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 01:59:32 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Ise võtan ka kohe uue triali, eelmise trialiga mängisin mingi <9 päeva ja siis sain uue arvuti, siis ununes nagu ära.

Võta minuga ühendust võin saata 21 päevase triali icon_smile.gif

Naaga kirjutas:


Kuuldavasti pidavat .EE ka mitte eestlasi reqruitima. Kas see on tõsi?


Jep see on tõsi Eve foorumi link. Eestlased kes liituda soovivad ei kehti kõik nõuded mis Engad seal foorumis kirjutas (nii ta ütles mulle icon_smile.gif )

Jandre, .EE ikka, meil esimene bbq maha peetudki juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 08:41:40 vasta tsitaadiga

Jandre kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, mis on eesti suurimad EVE "kommuunid"?


.EE- Suurim kuid ei võta algajaid
E-x7- 66 liiget võtab algajaid
Estonian Ghosts- väikseim ei tea kas eksisteerib

E-x7 võid võtta ühendust NaagaMineriga saan sind kohe sisse siis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 10:46:38 vasta tsitaadiga

Estonian Ghosts suht välja surnud. enamus läks sealt .EE või kuhugi mujale
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 12:27:24 vasta tsitaadiga

Aa Keskerakond on ka. Aga nad vist samuti mitteaktiivsed Savisaar ei ole raha sisse pumbanud vist piisavalt icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 16:23:30 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:
Jandre kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, mis on eesti suurimad EVE "kommuunid"?


.EE- Suurim kuid ei võta algajaid
E-x7- 66 liiget võtab algajaid
Estonian Ghosts- väikseim ei tea kas eksisteerib

E-x7 võid võtta ühendust NaagaMineriga saan sind kohe sisse siis.


Miks sa arvad, et .EE ei võta algajaid? 5m sp-ga saab edukalt pvp teha võta suvaline BC t1/t2 fitt peale ja korras. Ma ise läksin .EE-sse 3 kuud pärast mänguga liitumist .EE
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 08:40:19 vasta tsitaadiga

3 kuud mänginu ei ole väga algaja ka enam.

Hetkel arvan et hac-id teil miinimum alla selle pole vist mõtet eriti üritada.

Muide PVP saab teha väga edukalt ka 3 päevase Destroyer suicide gank chariga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnna
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 10:32:07 vasta tsitaadiga

Seuke mansa nagu various Artists paistab kah eestlaste oma olema. Vähemalt kirjelduses seda mainib. 30 chari kah korpis
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 20:40:52 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:

Hetkel arvan et hac-id teil miinimum alla selle pole vist mõtet eriti üritada.


Eile oli just Bc ja loweri roam icon_smile.gif
Tõnna kirjutas:
Seuke mansa nagu various Artists paistab kah eestlaste oma olema. Vähemalt kirjelduses seda mainib. 30 chari kah korpis


See on puhtalt empis rottijate korp, ei tee nad pvp.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 12.08.2010 21:30:36 vasta tsitaadiga

Farmerid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnna
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 23:05:56 vasta tsitaadiga

QLIMAX kirjutas:

See on puhtalt empis rottijate korp, ei tee nad pvp.


Ma põlegi öelnud et nad PVP punt oleks. Siin oli juttu eestlaste korpidest.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 02:47:53 vasta tsitaadiga

Tõnna, mhm see oli lisamärkusena lisatud ^_^
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 11:23:18 vasta tsitaadiga

Noh eks paljudest high seci inimestest on võimalik pvp välja vormida.

Lihtsalt valesse corpi sattunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2010 14:19:54 vasta tsitaadiga

Farmitibude Eskadrill icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 01:52:05 vasta tsitaadiga

Vabandan algaja küsimuse pärast, aga kui ma lähen teise baasi uusi missioone tegema, siis itemid jäävad teise baasi? Kuidas ma tean, et mul teises baasis (ja mis baasis) itemeid on? Või on mõttekas uude baasi minekul vanast kõik kola maha müüa? Ja kuidas laevadega on?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2010 02:27:10 vasta tsitaadiga

Jäävad maha itemid kenasti. Kola saad müüa süsteemisiseselt ka, kui oled teises baasis. Laevad jäävad ka vanasse baasi maha kenasti. Uude baasi tuleb vaid laev, millega sinna kohale lendad.
Kui on väga palju kola, siis on mõttekas seda vedada süsteemi, kus rohkem selle eest makstakse.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.08.2010 03:45:23 vasta tsitaadiga

warkriss, http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Assets
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 14:12:09 vasta tsitaadiga

Aitäh, väga hea viide.
Muidu kas peale trialit võib tuimalt gamecardi peale osta või peab mängu ka ikka ostma? Ja paljuga siin foorumis üldse liiguvad gamecardid (kui üldse)?
Vaatasin, et ameeriklastele maksab kuu 15 doltsi ja meile 15 euri icon_biggrin.gif päris hea.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 01:25:02 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Aitäh, väga hea viide.
Muidu kas peale trialit võib tuimalt gamecardi peale osta või peab mängu ka ikka ostma? Ja paljuga siin foorumis üldse liiguvad gamecardid (kui üldse)?
Vaatasin, et ameeriklastele maksab kuu 15 doltsi ja meile 15 euri icon_biggrin.gif päris hea.


http://www.shatteredcrystal.com saad 60 päeva GTC, millega võimalik account fulliks teha ja see maksab 34.99 dollarit.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 08:45:14 vasta tsitaadiga

Niih,

väike kolimine plaanis. Kas kellelgi on kuskil käpp see, et e-x7 leiaks omale uue kodu. Systemis võiks olla rattimiseks sobilik ning oleks ka pvp võimalusi.

WC-s saab Atlas hetkel PL käest haledalt peksa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veikok
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2004




sõnum 06.09.2010 11:59:57 vasta tsitaadiga

Naaga kirjutas:
Niih,

väike kolimine plaanis. Kas kellelgi on kuskil käpp see, et e-x7 leiaks omale uue kodu. Systemis võiks olla rattimiseks sobilik ning oleks ka pvp võimalusi.

WC-s saab Atlas hetkel PL käest haledalt peksa.


Kõik kes viitsivad ja tahavad PvP teha peaksid .EE joinima. Olemas ka pesa rattimiseks ja Te ei pea selle eest pennigi maksma. Lihtsalt hale on kuidas osad tahavad renterid olla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 13:38:39 vasta tsitaadiga

veikok kirjutas:


Kõik kes viitsivad ja tahavad PvP teha peaksid .EE joinima. Olemas ka pesa rattimiseks ja Te ei pea selle eest pennigi maksma. Lihtsalt hale on kuidas osad tahavad renterid olla.


Miks peaks joinima .EE?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 12:13:19 vasta tsitaadiga

Keegi oskab põhjuse leida, miks mind concordi poolt õhku lasti ja kuidas ma target painteriga killi tegin mida mu laeva peal polnudki ?


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deux
HV vaatleja
Deux

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 14:05:58 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Keegi oskab põhjuse leida, miks mind concordi poolt õhku lasti ja kuidas ma target painteriga killi tegin mida mu laeva peal polnudki ?


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


4lols said gänki lihtsalt, happens icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Naaga
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 15:44:21 vasta tsitaadiga

Killmailidega üldse mingi jama viimaselajal. Näitab nagu väga väga imelikku dmg received.
Spoiler Spoiler Spoiler



Aa ja muidu, need kes Eve-s hetkel tegusad pole siis väljas on uus trailer. Ning E-x7 värbab endiselt uusi liikmeid.


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 20.09.2010 01:11:25 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z0mbi
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 20.09.2010 02:00:32 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
okei ma olen müüdud. tõmban 14 day triali kohe.. palju eestlasi mängib seda umb?


Ma pakuks, et mingi 100+ vahelduva eduga.
Parem saada siia gloobusest@gmail.com oma mail aadress ja ma saadan sulle 21 päevase triali

Ja kui keegi veel soovib 21 päevast trialit siis saatku aga mail

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 20.09.2010 21:20:50 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 22:06:47 vasta tsitaadiga

Tundub huvitav mäng olevat, peaks ka ära proovima.

connect, teeme 100 milli mulle ja 150 milli sulle? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z0mbi
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 21.09.2010 13:59:49 vasta tsitaadiga

Éxxon kirjutas:
Tundub huvitav mäng olevat, peaks ka ära proovima.

connect, teeme 100 milli mulle ja 150 milli sulle? thumbs_up.gif


Nõus saada siia gloobusest@gmail.com oma mail aadress ja ma saadan sulle 21 päevase triali

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 03:11:29 vasta tsitaadiga

Saadetud.

Edit: Hakkasin mängimisega pihta. Soovitusi on algajale?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.09.2010 09:31:29 vasta tsitaadiga

Éxxon kirjutas:
Saadetud.

Edit: Hakkasin mängimisega pihta. Soovitusi on algajale?

Algajale soovitaks pikka närvi ja palju kannatlikust:) Mina alustasin EVE`ga vist 3korda (olin kunagi ka betas) ennem kui jäin pikemalt mängima. Kuna aga sõber, kellepärast mängima sai üldse hakatud ise enam ei mängi, siis on endalgi asi hetkel unarusse jäänud.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 12:02:56 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Éxxon kirjutas:
Saadetud.

Edit: Hakkasin mängimisega pihta. Soovitusi on algajale?

Algajale soovitaks pikka närvi ja palju kannatlikust:) Mina alustasin EVE`ga vist 3korda (olin kunagi ka betas) ennem kui jäin pikemalt mängima. Kuna aga sõber, kellepärast mängima sai üldse hakatud ise enam ei mängi, siis on endalgi asi hetkel unarusse jäänud.


Ennem oli see probleem, et uuena mängu sattudes ei teadnud mida teha. Nüüd teed kõikide career agentide tutoriali läbi ja siis on juba ming tarkus olemas sellest, mis edasi võiks teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 22.09.2010 22:47:10 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.09.2010 01:13:40 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
50 milli ootab uut omanikku, anyone?

Suured rahad seal mängus üldse liiguvad? Palju umbes tavalisel 2-3kuud mänginud inimesel millioneid on?


2-3 kuud mänginud inimesel mõned miljonid ikka on(ehk sadugi), kuid kui kellegi käpa all just pole, siis mänguraha eest mänguaega osta ei kannata. Summat täpselt öelda ei saa, oleneb vägagi mida teed, kui aktiivselt ja kui tõhusalt. Teoreetiliselt on võimalik ka 10 päevase kasutajaga ulmerikkaks saada, kuid see eeldab siiski kogemust jne. Kui pikemalt oled mänginud, saad teada millest jutt.
2-3 aastat mänginud inimese käes see-eest võivad liikuda biljonid.

Aga eks see ISK ole asi mis tuleb ja läheb. Kohti kuhu seda matta on alati.

Ja üks EvEs väga levinud fakt(sõnastus kohati erinev, mõte sama): "If you can't afford to lose it, don't fly it."

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 01:42:14 vasta tsitaadiga

Keegi nende corpide teema viitsib lahti seletada? Mis ma saan mõnega liitumisest? Kus liituda saab? Kas kusagil kõigist nimekiri ka on? Millisega liituda soovitaks?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asumaki
HV vaatleja
Asumaki

liitunud: 20.10.2007




sõnum 23.09.2010 13:47:27 vasta tsitaadiga

z0mbi kirjutas:
Éxxon kirjutas:
Tundub huvitav mäng olevat, peaks ka ära proovima.

connect, teeme 100 milli mulle ja 150 milli sulle? thumbs_up.gif


Nõus saada siia gloobusest@gmail.com oma mail aadress ja ma saadan sulle 21 päevase triali

Sooviks siis samat diili, sunstrider0@yahoo.com

Ette tänades.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z0mbi
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 23.09.2010 18:00:27 vasta tsitaadiga

Asumaki kirjutas:
z0mbi kirjutas:
Éxxon kirjutas:
Tundub huvitav mäng olevat, peaks ka ära proovima.

connect, teeme 100 milli mulle ja 150 milli sulle? thumbs_up.gif


Nõus saada siia gloobusest@gmail.com oma mail aadress ja ma saadan sulle 21 päevase triali

Sooviks siis samat diili, sunstrider0@yahoo.com

Ette tänades.


Trial teele saadetud, kui keegi veel tahab siis saatke kohe mail.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 23.09.2010 20:48:27 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 14:53:15 vasta tsitaadiga

2 nädala pärast saab wowi aeg läbi, ei tea kas kolida EvE'i üle või mitte icon_biggrin.gif muidu väga uhke pela, aga sõbrad keegi ei taha vedu võtta, et ka seda hakata. Ei tea kas mingi guildiga saab ikka funi ja värki?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z0mbi
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 24.09.2010 15:45:48 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
2 nädala pärast saab wowi aeg läbi, ei tea kas kolida EvE'i üle või mitte icon_biggrin.gif muidu väga uhke pela, aga sõbrad keegi ei taha vedu võtta, et ka seda hakata. Ei tea kas mingi guildiga saab ikka funi ja värki?


Oleneb mida sulle teha meeldib
Ma ei tea kuidas wow-is on aga eves on see hea, et kui sa vitsid jamada siis alates 3 kuust (minul läks nii kaua) saab tasuta mängida peab ainult 1kuu jooksul 235 - 400 mil iski kokku ajama ja plex ostma.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 17:11:03 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea, siis talvel tuleb taas uus expansion välja, nimega Incursion. Lõpuks ometi tehti dedicated salvalaev thumbs_up.gif. Praegu olen paar kuud inaktiivne olnud ja kui expansion tuleb, siis ehk tulen tagasi ja kaen asja icon_smile.gif Sansha BS on ka uus laev, aga selle kohta ei leidnud pilti icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReSa2010
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2010




sõnum 24.09.2010 19:43:26 eve mängimine vasta tsitaadiga

olen 4 päeva mänginud ja sooviks mängida seda esaspidi ka kuid ma ei jaksa aasta eest umbes 1800 eek maksta kas on muid odavamaid võimalusi näites mingi muu riigi server kus ei küsita nii suurt hinda oleks väga tänulik kui keegi leiab sellise võimaluse
PS: lineage 2 on sama põhimõttega mäng mille mängimiseks pead ostma mängimise aega 1-, 3-, 6- ja 12 kuud kuid tean et mu vend mängis eesti läti soome ja rootsi ühis serveris kus oli ainult umbes 300 eek mängu ostmise raha ja peale selle sai lõpmatult tasuta mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 20:05:45 Re: eve mängimine vasta tsitaadiga

ReSa2010 kirjutas:
olen 4 päeva mänginud ja sooviks mängida seda esaspidi ka kuid ma ei jaksa aasta eest umbes 1800 eek maksta kas on muid odavamaid võimalusi näites mingi muu riigi server kus ei küsita nii suurt hinda oleks väga tänulik kui keegi leiab sellise võimaluse
PS: lineage 2 on sama põhimõttega mäng mille mängimiseks pead ostma mängimise aega 1-, 3-, 6- ja 12 kuud kuid tean et mu vend mängis eesti läti soome ja rootsi ühis serveris kus oli ainult umbes 300 eek mängu ostmise raha ja peale selle sai lõpmatult tasuta mängida.
On ainult üks server.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReSa2010
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2010




sõnum 24.09.2010 23:48:38 vasta tsitaadiga

z0mbi kirjutas:
warkriss kirjutas:
2 nädala pärast saab wowi aeg läbi, ei tea kas kolida EvE'i üle või mitte icon_biggrin.gif muidu väga uhke pela, aga sõbrad keegi ei taha vedu võtta, et ka seda hakata. Ei tea kas mingi guildiga saab ikka funi ja värki?


Oleneb mida sulle teha meeldib
Ma ei tea kuidas wow-is on aga eves on see hea, et kui sa vitsid jamada siis alates 3 kuust (minul läks nii kaua) saab tasuta mängida peab ainult 1kuu jooksul 235 - 400 mil iski kokku ajama ja plex ostma.

PLEX taotlus lõppeb 06.10.2010 ja mul ei ole veel 2 mil-gi koos kuidas ma peaksin 12 päevaga 235- 400 mil isk-i kokku saama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 25.09.2010 00:44:15 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z0mbi
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 25.09.2010 01:20:02 vasta tsitaadiga

ReSa2010 kirjutas:

PLEX taotlus lõppeb 06.10.2010 ja mul ei ole veel 2 mil-gi koos kuidas ma peaksin 12 päevaga 235- 400 mil isk-i kokku saama


ReSa2010 kirjutas:
olen 4 päeva mänginud ja sooviks mängida seda esaspidi ka kuid ma ei jaksa aasta eest umbes 1800 eek maksta kas on muid odavamaid võimalusi näites mingi muu riigi server kus ei küsita nii suurt hinda oleks väga tänulik kui keegi leiab sellise võimaluse
PS: lineage 2 on sama põhimõttega mäng mille mängimiseks pead ostma mängimise aega 1-, 3-, 6- ja 12 kuud kuid tean et mu vend mängis eesti läti soome ja rootsi ühis serveris kus oli ainult umbes 300 eek mängu ostmise raha ja peale selle sai lõpmatult tasuta mängida.


Esimese kolme kuu eest pead naguinii maksma, kui sul mängus ei ole mõnda rikast sõpra, kes sulle raha laenaks
Alguses on mõttekas teha misioone saab suhteliselt head raha
NB!!!! Kõigepealt õppige ära learning skillid
ja kui inglise keelt oskate siis : http://www.isktheguide.com/

Corbi kohta:Hetkel suuruselt teine eestlaste korporatsioon E-x7(ise olen siin) on avatud uutele liikmetele. Skillpointide piirangut ei ole. Õpetame välja uued mängijad. Praegu tegutseme highsec'is ja ka 0.0 -is. Kui soovite ühineda, siis kontaktid on Dev7, Bard Suurlinn, NaagaMiner . Oodatud on vanad ja uued mängijad kõikidelt aladelt.

Ja inimesed ärge kasutage seda 14 päevast trialit on olemas ka 21 päevane saatke mail gloobusest@gmail.com ja ma saadan teile selle.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.