|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
10.08.2010 19:54:11
|
|
|
| Ise võtan ka kohe uue triali, eelmise trialiga mängisin mingi <9 päeva ja siis sain uue arvuti, siis ununes nagu ära.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
10.08.2010 20:32:20
|
|
|
Kuule paar kuud jäi ikka suvel vahele mul. Homme hakkan uuesti tegelema.
Aga corp kasvab korralikult, elame WC ja õnneks või kahjuks pidi suht rahulik olema. Copperi kohta jään vastuse võlgu.
Kuuldavasti pidavat .EE ka mitte eestlasi reqruitima. Kas see on tõsi?
| warkriss kirjutas: |
| Ise võtan ka kohe uue triali, eelmise trialiga mängisin mingi <9 päeva ja siis sain uue arvuti, siis ununes nagu ära. |
Võta siis läbi Steami või küsi kellegi käest buddy invite saad 21 päeva. muidu vist 14.
Ja võta E-x7 ühendust ehks saame üksteist abistada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jandre
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
10.08.2010 21:44:02
|
|
|
| Konsoolipoes on ka EVE 60 päeva liikmekaarte pakkuda. Kas keegi oskab öelda, mis on eesti suurimad EVE "kommuunid"?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
11.08.2010 00:49:48
|
|
|
| Eile lagis meil juba 35 liikmelise kambaga ja varavad ei tahtnud enam koiki korraga labi lasta. Goonswarmis siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
11.08.2010 01:59:32
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
| Ise võtan ka kohe uue triali, eelmise trialiga mängisin mingi <9 päeva ja siis sain uue arvuti, siis ununes nagu ära. |
Võta minuga ühendust võin saata 21 päevase triali
| Naaga kirjutas: |
Kuuldavasti pidavat .EE ka mitte eestlasi reqruitima. Kas see on tõsi? |
Jep see on tõsi Eve foorumi link. Eestlased kes liituda soovivad ei kehti kõik nõuded mis Engad seal foorumis kirjutas (nii ta ütles mulle )
Jandre, .EE ikka, meil esimene bbq maha peetudki juba
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
11.08.2010 08:41:40
|
|
|
| Jandre kirjutas: |
| Kas keegi oskab öelda, mis on eesti suurimad EVE "kommuunid"? |
.EE- Suurim kuid ei võta algajaid
E-x7- 66 liiget võtab algajaid
Estonian Ghosts- väikseim ei tea kas eksisteerib
E-x7 võid võtta ühendust NaagaMineriga saan sind kohe sisse siis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drac
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
11.08.2010 10:46:38
|
|
|
Estonian Ghosts suht välja surnud. enamus läks sealt .EE või kuhugi mujale
_________________ 58579602 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
11.08.2010 12:27:24
|
|
|
Aa Keskerakond on ka. Aga nad vist samuti mitteaktiivsed Savisaar ei ole raha sisse pumbanud vist piisavalt .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
11.08.2010 16:23:30
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
| Jandre kirjutas: |
| Kas keegi oskab öelda, mis on eesti suurimad EVE "kommuunid"? |
.EE- Suurim kuid ei võta algajaid
E-x7- 66 liiget võtab algajaid
Estonian Ghosts- väikseim ei tea kas eksisteerib
E-x7 võid võtta ühendust NaagaMineriga saan sind kohe sisse siis. |
Miks sa arvad, et .EE ei võta algajaid? 5m sp-ga saab edukalt pvp teha võta suvaline BC t1/t2 fitt peale ja korras. Ma ise läksin .EE-sse 3 kuud pärast mänguga liitumist .EE
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
12.08.2010 08:40:19
|
|
|
3 kuud mänginu ei ole väga algaja ka enam.
Hetkel arvan et hac-id teil miinimum alla selle pole vist mõtet eriti üritada.
Muide PVP saab teha väga edukalt ka 3 päevase Destroyer suicide gank chariga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tõnna
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
12.08.2010 10:32:07
|
|
|
| Seuke mansa nagu various Artists paistab kah eestlaste oma olema. Vähemalt kirjelduses seda mainib. 30 chari kah korpis
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
12.08.2010 20:40:52
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
Hetkel arvan et hac-id teil miinimum alla selle pole vist mõtet eriti üritada. |
Eile oli just Bc ja loweri roam
| Tõnna kirjutas: |
| Seuke mansa nagu various Artists paistab kah eestlaste oma olema. Vähemalt kirjelduses seda mainib. 30 chari kah korpis |
See on puhtalt empis rottijate korp, ei tee nad pvp.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
12.08.2010 21:30:36
|
|
|
| Farmerid.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tõnna
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
12.08.2010 23:05:56
|
|
|
| QLIMAX kirjutas: |
See on puhtalt empis rottijate korp, ei tee nad pvp. |
Ma põlegi öelnud et nad PVP punt oleks. Siin oli juttu eestlaste korpidest.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
13.08.2010 02:47:53
|
|
|
| Tõnna, mhm see oli lisamärkusena lisatud ^_^
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
13.08.2010 11:23:18
|
|
|
Noh eks paljudest high seci inimestest on võimalik pvp välja vormida.
Lihtsalt valesse corpi sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
13.08.2010 14:19:54
|
|
|
Farmitibude Eskadrill
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
14.08.2010 01:52:05
|
|
|
| Vabandan algaja küsimuse pärast, aga kui ma lähen teise baasi uusi missioone tegema, siis itemid jäävad teise baasi? Kuidas ma tean, et mul teises baasis (ja mis baasis) itemeid on? Või on mõttekas uude baasi minekul vanast kõik kola maha müüa? Ja kuidas laevadega on?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
14.08.2010 02:27:10
|
|
|
Jäävad maha itemid kenasti. Kola saad müüa süsteemisiseselt ka, kui oled teises baasis. Laevad jäävad ka vanasse baasi maha kenasti. Uude baasi tuleb vaid laev, millega sinna kohale lendad.
Kui on väga palju kola, siis on mõttekas seda vedada süsteemi, kus rohkem selle eest makstakse.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
14.08.2010 14:12:09
|
|
|
Aitäh, väga hea viide.
Muidu kas peale trialit võib tuimalt gamecardi peale osta või peab mängu ka ikka ostma? Ja paljuga siin foorumis üldse liiguvad gamecardid (kui üldse)?
Vaatasin, et ameeriklastele maksab kuu 15 doltsi ja meile 15 euri päris hea.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
15.08.2010 01:25:02
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
Aitäh, väga hea viide.
Muidu kas peale trialit võib tuimalt gamecardi peale osta või peab mängu ka ikka ostma? Ja paljuga siin foorumis üldse liiguvad gamecardid (kui üldse)?
Vaatasin, et ameeriklastele maksab kuu 15 doltsi ja meile 15 euri päris hea. |
http://www.shatteredcrystal.com saad 60 päeva GTC, millega võimalik account fulliks teha ja see maksab 34.99 dollarit.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
16.08.2010 08:45:14
|
|
|
Niih,
väike kolimine plaanis. Kas kellelgi on kuskil käpp see, et e-x7 leiaks omale uue kodu. Systemis võiks olla rattimiseks sobilik ning oleks ka pvp võimalusi.
WC-s saab Atlas hetkel PL käest haledalt peksa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veikok
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2004
|
06.09.2010 11:59:57
|
|
|
| Naaga kirjutas: |
Niih,
väike kolimine plaanis. Kas kellelgi on kuskil käpp see, et e-x7 leiaks omale uue kodu. Systemis võiks olla rattimiseks sobilik ning oleks ka pvp võimalusi.
WC-s saab Atlas hetkel PL käest haledalt peksa. |
Kõik kes viitsivad ja tahavad PvP teha peaksid .EE joinima. Olemas ka pesa rattimiseks ja Te ei pea selle eest pennigi maksma. Lihtsalt hale on kuidas osad tahavad renterid olla.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
06.09.2010 13:38:39
|
|
|
| veikok kirjutas: |
Kõik kes viitsivad ja tahavad PvP teha peaksid .EE joinima. Olemas ka pesa rattimiseks ja Te ei pea selle eest pennigi maksma. Lihtsalt hale on kuidas osad tahavad renterid olla. |
Miks peaks joinima .EE?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
12.09.2010 12:13:19
|
|
|
Keegi oskab põhjuse leida, miks mind concordi poolt õhku lasti ja kuidas ma target painteriga killi tegin mida mu laeva peal polnudki ?
Spoiler 
2010.09.11 22:20:00
Victim: masternerdguy
Corp: Valor Inc.
Alliance: Valor Empire
Faction: Unknown
Destroyed: Heron
System: Tunttaras
Security: 0.9
Damage Taken: 2610
Involved parties:
Name: Rent-A-Dream Pleasure Gardens / Unknown
Damage Done: 2094
Name: H31mar (laid the final blow)
Security: -0.0
Corp: State War Academy
Alliance: NONE
Faction: NONE
Ship: Cormorant
Weapon: Phased Weapon Navigation Array Generation Extron
Damage Done: 516
Destroyed items:
Expanded Probe Launcher I
Phased Plasma S, Qty: 100 (Cargo)
1MN Afterburner I
Passive Targeter I (Cargo)
Dropped items:
Rocket Launcher I (Cargo)
Medium Shield Extender I
Combat Scanner Probe I, Qty: 8
Foxfire Rocket, Qty: 100 (Cargo)
Micro Auxiliary Power Core I
Small Capacitor Battery I (Cargo)
Salvager I
Kruul's DNA (Cargo)
Spoiler 
2010.09.11 22:20:00
Victim: H31mar
Corp: State War Academy
Alliance: Unknown
Faction: Unknown
Destroyed: Cormorant
System: Tunttaras
Security: 0.9
Damage Taken: 622
Involved parties:
Name: CONCORD Police Captain / CONCORD (laid the final blow)
Damage Done: 622
Destroyed items:
Conductive Polymer (Cargo)
Thorium Charge S, Qty: 100 (Cargo)
125mm Railgun I (Cargo)
Cap Recharger I
1MN Afterburner I
Small Tractor Beam I, Qty: 3
Small Cargohold Optimization I, Qty: 3
Dropped items:
Iridium Charge S, Qty: 100 (Cargo)
Tracking Computer I (Cargo)
Mark I Modified SS Expanded Cargo
Cap Recharger I, Qty: 2
Malfunctioning Shield Emitter (Cargo)
Salvager I, Qty: 4
Small Tractor Beam I
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deux
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2004
|
12.09.2010 14:05:58
|
|
|
| Forgotten kirjutas: |
Keegi oskab põhjuse leida, miks mind concordi poolt õhku lasti ja kuidas ma target painteriga killi tegin mida mu laeva peal polnudki ?
Spoiler 
2010.09.11 22:20:00
Victim: masternerdguy
Corp: Valor Inc.
Alliance: Valor Empire
Faction: Unknown
Destroyed: Heron
System: Tunttaras
Security: 0.9
Damage Taken: 2610
Involved parties:
Name: Rent-A-Dream Pleasure Gardens / Unknown
Damage Done: 2094
Name: H31mar (laid the final blow)
Security: -0.0
Corp: State War Academy
Alliance: NONE
Faction: NONE
Ship: Cormorant
Weapon: Phased Weapon Navigation Array Generation Extron
Damage Done: 516
Destroyed items:
Expanded Probe Launcher I
Phased Plasma S, Qty: 100 (Cargo)
1MN Afterburner I
Passive Targeter I (Cargo)
Dropped items:
Rocket Launcher I (Cargo)
Medium Shield Extender I
Combat Scanner Probe I, Qty: 8
Foxfire Rocket, Qty: 100 (Cargo)
Micro Auxiliary Power Core I
Small Capacitor Battery I (Cargo)
Salvager I
Kruul's DNA (Cargo)
Spoiler 
2010.09.11 22:20:00
Victim: H31mar
Corp: State War Academy
Alliance: Unknown
Faction: Unknown
Destroyed: Cormorant
System: Tunttaras
Security: 0.9
Damage Taken: 622
Involved parties:
Name: CONCORD Police Captain / CONCORD (laid the final blow)
Damage Done: 622
Destroyed items:
Conductive Polymer (Cargo)
Thorium Charge S, Qty: 100 (Cargo)
125mm Railgun I (Cargo)
Cap Recharger I
1MN Afterburner I
Small Tractor Beam I, Qty: 3
Small Cargohold Optimization I, Qty: 3
Dropped items:
Iridium Charge S, Qty: 100 (Cargo)
Tracking Computer I (Cargo)
Mark I Modified SS Expanded Cargo
Cap Recharger I, Qty: 2
Malfunctioning Shield Emitter (Cargo)
Salvager I, Qty: 4
Small Tractor Beam I
|
4lols said gänki lihtsalt, happens
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naaga
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
20.09.2010 01:11:25
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z0mbi
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2003
|
20.09.2010 02:00:32
|
|
|
| connect kirjutas: |
| okei ma olen müüdud. tõmban 14 day triali kohe.. palju eestlasi mängib seda umb? |
Ma pakuks, et mingi 100+ vahelduva eduga.
Parem saada siia gloobusest@gmail.com oma mail aadress ja ma saadan sulle 21 päevase triali
Ja kui keegi veel soovib 21 päevast trialit siis saatku aga mail
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
20.09.2010 21:20:50
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
20.09.2010 22:06:47
|
|
|
Tundub huvitav mäng olevat, peaks ka ära proovima.
connect, teeme 100 milli mulle ja 150 milli sulle?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z0mbi
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2003
|
21.09.2010 13:59:49
|
|
|
| Éxxon kirjutas: |
Tundub huvitav mäng olevat, peaks ka ära proovima.
connect, teeme 100 milli mulle ja 150 milli sulle?  |
Nõus saada siia gloobusest@gmail.com oma mail aadress ja ma saadan sulle 21 päevase triali
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
22.09.2010 03:11:29
|
|
|
Saadetud.
Edit: Hakkasin mängimisega pihta. Soovitusi on algajale?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
22.09.2010 09:31:29
|
|
|
| Éxxon kirjutas: |
Saadetud.
Edit: Hakkasin mängimisega pihta. Soovitusi on algajale? |
Algajale soovitaks pikka närvi ja palju kannatlikust:) Mina alustasin EVE`ga vist 3korda (olin kunagi ka betas) ennem kui jäin pikemalt mängima. Kuna aga sõber, kellepärast mängima sai üldse hakatud ise enam ei mängi, siis on endalgi asi hetkel unarusse jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
22.09.2010 12:02:56
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| Éxxon kirjutas: |
Saadetud.
Edit: Hakkasin mängimisega pihta. Soovitusi on algajale? |
Algajale soovitaks pikka närvi ja palju kannatlikust:) Mina alustasin EVE`ga vist 3korda (olin kunagi ka betas) ennem kui jäin pikemalt mängima. Kuna aga sõber, kellepärast mängima sai üldse hakatud ise enam ei mängi, siis on endalgi asi hetkel unarusse jäänud. |
Ennem oli see probleem, et uuena mängu sattudes ei teadnud mida teha. Nüüd teed kõikide career agentide tutoriali läbi ja siis on juba ming tarkus olemas sellest, mis edasi võiks teha.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
22.09.2010 22:47:10
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
23.09.2010 01:13:40
|
|
|
| connect kirjutas: |
50 milli ootab uut omanikku, anyone?
Suured rahad seal mängus üldse liiguvad? Palju umbes tavalisel 2-3kuud mänginud inimesel millioneid on? |
2-3 kuud mänginud inimesel mõned miljonid ikka on(ehk sadugi), kuid kui kellegi käpa all just pole, siis mänguraha eest mänguaega osta ei kannata. Summat täpselt öelda ei saa, oleneb vägagi mida teed, kui aktiivselt ja kui tõhusalt. Teoreetiliselt on võimalik ka 10 päevase kasutajaga ulmerikkaks saada, kuid see eeldab siiski kogemust jne. Kui pikemalt oled mänginud, saad teada millest jutt.
2-3 aastat mänginud inimese käes see-eest võivad liikuda biljonid.
Aga eks see ISK ole asi mis tuleb ja läheb. Kohti kuhu seda matta on alati.
Ja üks EvEs väga levinud fakt(sõnastus kohati erinev, mõte sama): "If you can't afford to lose it, don't fly it."
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
23.09.2010 01:42:14
|
|
|
| Keegi nende corpide teema viitsib lahti seletada? Mis ma saan mõnega liitumisest? Kus liituda saab? Kas kusagil kõigist nimekiri ka on? Millisega liituda soovitaks?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asumaki
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2007
|
23.09.2010 13:47:27
|
|
|
| z0mbi kirjutas: |
| Éxxon kirjutas: |
Tundub huvitav mäng olevat, peaks ka ära proovima.
connect, teeme 100 milli mulle ja 150 milli sulle?  |
Nõus saada siia gloobusest@gmail.com oma mail aadress ja ma saadan sulle 21 päevase triali |
Sooviks siis samat diili, sunstrider0@yahoo.com
Ette tänades.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z0mbi
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2003
|
23.09.2010 18:00:27
|
|
|
| Asumaki kirjutas: |
| z0mbi kirjutas: |
| Éxxon kirjutas: |
Tundub huvitav mäng olevat, peaks ka ära proovima.
connect, teeme 100 milli mulle ja 150 milli sulle?  |
Nõus saada siia gloobusest@gmail.com oma mail aadress ja ma saadan sulle 21 päevase triali |
Sooviks siis samat diili, sunstrider0@yahoo.com
Ette tänades. |
Trial teele saadetud, kui keegi veel tahab siis saatke kohe mail.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
23.09.2010 20:48:27
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
24.09.2010 14:53:15
|
|
|
2 nädala pärast saab wowi aeg läbi, ei tea kas kolida EvE'i üle või mitte muidu väga uhke pela, aga sõbrad keegi ei taha vedu võtta, et ka seda hakata. Ei tea kas mingi guildiga saab ikka funi ja värki?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z0mbi
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2003
|
24.09.2010 15:45:48
|
|
|
| warkriss kirjutas: |
2 nädala pärast saab wowi aeg läbi, ei tea kas kolida EvE'i üle või mitte muidu väga uhke pela, aga sõbrad keegi ei taha vedu võtta, et ka seda hakata. Ei tea kas mingi guildiga saab ikka funi ja värki? |
Oleneb mida sulle teha meeldib
Ma ei tea kuidas wow-is on aga eves on see hea, et kui sa vitsid jamada siis alates 3 kuust (minul läks nii kaua) saab tasuta mängida peab ainult 1kuu jooksul 235 - 400 mil iski kokku ajama ja plex ostma.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
24.09.2010 17:11:03
|
|
|
Kes veel ei tea, siis talvel tuleb taas uus expansion välja, nimega Incursion. Lõpuks ometi tehti dedicated salvalaev . Praegu olen paar kuud inaktiivne olnud ja kui expansion tuleb, siis ehk tulen tagasi ja kaen asja Sansha BS on ka uus laev, aga selle kohta ei leidnud pilti
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReSa2010
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2010
|
24.09.2010 19:43:26
eve mängimine |
|
|
olen 4 päeva mänginud ja sooviks mängida seda esaspidi ka kuid ma ei jaksa aasta eest umbes 1800 eek maksta kas on muid odavamaid võimalusi näites mingi muu riigi server kus ei küsita nii suurt hinda oleks väga tänulik kui keegi leiab sellise võimaluse
PS: lineage 2 on sama põhimõttega mäng mille mängimiseks pead ostma mängimise aega 1-, 3-, 6- ja 12 kuud kuid tean et mu vend mängis eesti läti soome ja rootsi ühis serveris kus oli ainult umbes 300 eek mängu ostmise raha ja peale selle sai lõpmatult tasuta mängida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
24.09.2010 20:05:45
Re: eve mängimine |
|
|
| ReSa2010 kirjutas: |
olen 4 päeva mänginud ja sooviks mängida seda esaspidi ka kuid ma ei jaksa aasta eest umbes 1800 eek maksta kas on muid odavamaid võimalusi näites mingi muu riigi server kus ei küsita nii suurt hinda oleks väga tänulik kui keegi leiab sellise võimaluse
PS: lineage 2 on sama põhimõttega mäng mille mängimiseks pead ostma mängimise aega 1-, 3-, 6- ja 12 kuud kuid tean et mu vend mängis eesti läti soome ja rootsi ühis serveris kus oli ainult umbes 300 eek mängu ostmise raha ja peale selle sai lõpmatult tasuta mängida. |
On ainult üks server.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReSa2010
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2010
|
24.09.2010 23:48:38
|
|
|
| z0mbi kirjutas: |
| warkriss kirjutas: |
2 nädala pärast saab wowi aeg läbi, ei tea kas kolida EvE'i üle või mitte muidu väga uhke pela, aga sõbrad keegi ei taha vedu võtta, et ka seda hakata. Ei tea kas mingi guildiga saab ikka funi ja värki? |
Oleneb mida sulle teha meeldib
Ma ei tea kuidas wow-is on aga eves on see hea, et kui sa vitsid jamada siis alates 3 kuust (minul läks nii kaua) saab tasuta mängida peab ainult 1kuu jooksul 235 - 400 mil iski kokku ajama ja plex ostma. |
PLEX taotlus lõppeb 06.10.2010 ja mul ei ole veel 2 mil-gi koos kuidas ma peaksin 12 päevaga 235- 400 mil isk-i kokku saama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
25.09.2010 00:44:15
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:53:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z0mbi
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2003
|
25.09.2010 01:20:02
|
|
|
| ReSa2010 kirjutas: |
PLEX taotlus lõppeb 06.10.2010 ja mul ei ole veel 2 mil-gi koos kuidas ma peaksin 12 päevaga 235- 400 mil isk-i kokku saama |
| ReSa2010 kirjutas: |
olen 4 päeva mänginud ja sooviks mängida seda esaspidi ka kuid ma ei jaksa aasta eest umbes 1800 eek maksta kas on muid odavamaid võimalusi näites mingi muu riigi server kus ei küsita nii suurt hinda oleks väga tänulik kui keegi leiab sellise võimaluse
PS: lineage 2 on sama põhimõttega mäng mille mängimiseks pead ostma mängimise aega 1-, 3-, 6- ja 12 kuud kuid tean et mu vend mängis eesti läti soome ja rootsi ühis serveris kus oli ainult umbes 300 eek mängu ostmise raha ja peale selle sai lõpmatult tasuta mängida. |
Esimese kolme kuu eest pead naguinii maksma, kui sul mängus ei ole mõnda rikast sõpra, kes sulle raha laenaks
Alguses on mõttekas teha misioone saab suhteliselt head raha
NB!!!! Kõigepealt õppige ära learning skillid
ja kui inglise keelt oskate siis : http://www.isktheguide.com/
Corbi kohta:Hetkel suuruselt teine eestlaste korporatsioon E-x7(ise olen siin) on avatud uutele liikmetele. Skillpointide piirangut ei ole. Õpetame välja uued mängijad. Praegu tegutseme highsec'is ja ka 0.0 -is. Kui soovite ühineda, siis kontaktid on Dev7, Bard Suurlinn, NaagaMiner . Oodatud on vanad ja uued mängijad kõikidelt aladelt.
Ja inimesed ärge kasutage seda 14 päevast trialit on olemas ka 21 päevane saatke mail gloobusest@gmail.com ja ma saadan teile selle.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|