|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
05.08.2010 14:48:42
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| oskab keegi äkki head nõu anda, kuidas 1vs1 multiplayeris inimestega mängides konkurentsi vastasele pakkuda. Pole kunagi varem RTS'e mänginud ja 12 mängu järjest kaela saada on üsna frustreeriv. Iga mäng üritasin eelmisest midagi õppida, aga lõppkokkuvõttes sõideti ikka lihtsalt üle. |
Nullist on RTS'i online päris raske mängima hakata. Ega sul muud üle ei jää, kui otsida Youtube'ist neid õpetus videoid ja siis omal käel järgi proovida. Näiteks zerg rushi vastu õpetus: http://www.youtube.com/watch?v=88t0VAyw17g
Tuleb lihtsalt aru saada, et kogenud RTS mängijate vastu on ikka väga raske mängida. Siin väike video, mis annab aimu, mis pro-gameri ekraanil ja klaviatuuril toimub, kui ta SC'd mängib: http://www.youtube.com/watch?v=Ut4EMl-8qGc
viimati muutis LightsabeR 05.08.2010 14:49:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.08.2010 14:48:49
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| oskab keegi äkki head nõu anda, kuidas 1vs1 multiplayeris inimestega mängides konkurentsi vastasele pakkuda. Pole kunagi varem RTS'e mänginud ja 12 mängu järjest kaela saada on üsna frustreeriv. Iga mäng üritasin eelmisest midagi õppida, aga lõppkokkuvõttes sõideti ikka lihtsalt üle. |
Tee mõni replay ning las rahvas kommenteerib. Ise oletan, et sa lihtsalt ei arene piisavalt kiirelt peale esialgse baasi ehitust ning aja jooksul lihtsalt vastane jookseb sust üle kuna suudab korjata rohkem ressursse ning vastavalt suurema sõjaväe kokku panna.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
05.08.2010 16:53:02
|
|
|
ma arvan, et siin on palju veel selliseid, kes pole jõudnud endale SC2 veel soetada,
Üks hea näide olen mina ise aga mitte kauaks TONIGHT !
(PS! Sõbra juures sai veidike proovitud, esmamulje on väga hea !)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
05.08.2010 17:21:06
|
|
|
hm, arvan et nullist hakata sc2 mängima on lihtsam kui sc1.
Esiteks pela läbi campain hardiga(siis ei ole liiga lihtne ja mõnedes levelites tehakse sulle puust ja punasest selgeks iga uniti eripärad)
Siis võid neid tutoriale proovida.
Järgmiseks mängi arvuti vastu pisut, et mingi ettekujutus tekiks.
Ja siis meeletus koguses vahi replaysid/pela ladderit.
Õpid igale matchupile kindla asja mida üritad alati teha ja go. Mõneajapärast kui tunnetud käes hakkab asi jumet võtma ja saad juba rohkem skoutimise jms tegelda.
1-2 nädalat ja oled silver/gold kindlasti.
http://www.gosugamers.net/starcraft2/replays/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.08.2010 18:59:37
|
|
|
online ja online, f0ck, ma ei saa SP'gagi hakkama. tychus jube õnnelik oma uue "kostüümiga" ja kargab ringi nagu segane, mul mingi paar põhiehitist anti alguses ja siis tee talle miski escort team valmis ja samal ajal otsi miskeid zergi laborijäänuseid ja miskit maitia mis kolli veel. kaabel täiega koos juba. ei mina RTS jaga.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
05.08.2010 20:32:37
|
|
|
NATAS999, need zergi laborijäänused jäävad tee peale.
Seal klaastsisternides vms.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
05.08.2010 20:48:53
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
online ja online, f0ck, ma ei saa SP'gagi hakkama. tychus jube õnnelik oma uue "kostüümiga" ja kargab ringi nagu segane, mul mingi paar põhiehitist anti alguses ja siis tee talle miski escort team valmis ja samal ajal otsi miskeid zergi laborijäänuseid ja miskit maitia mis kolli veel. kaabel täiega koos juba. ei mina RTS jaga. |
eskordiks aitab vast aint SCV'dest, las parandavad teda ja asi peaks tehtud olema
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
05.08.2010 21:01:51
|
|
|
Paar lendavat jublakat ka saatjaks kaasa, aga SCV-d kõige tähtsamad. Pluss aega antakse küll ja küll iga baasi vahel, kui just ise peale ei jookse enne kui tema liikuma hakkab.
Need zergijäänused muidu on seal alas kus alles olid teel sinna robotini laboris vms.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.08.2010 23:53:02
|
|
|
booyaaahhh jutti päris kaua last juba seda. viimati sai elder scrolls 4: oblivion'i nii kaua järjest taotud.
Heineken, mu jama on selles, et kui ma kuhugi peale hakkan minema, siis mul peab olema suht tugev baas valmis ehitatud ja megasuur armee.
kas mingi variant on ka, vaata kus need valikud on, et kas valid seal ühe või teise poole, et sealt maalt seda valikut uuesti teha, kui see missioon juba läbitehtud?
Spoiler 
näiteks 1 missioon oli, kus ühel planeedil oli zergi viirus terranite kolooniasse sisse lastud ja siis oli põmst valida, kas protossi tüüpi kuulata ja nakatunud kolooniad maatasa teha või siis selle doktori juttu kuulda võtta ja protosside vastu võitlema hakata seal.
et kui teist varianti tahan mängida, kas siis peab otsast peale hakkama? põmst ma neid seive vaatasin, aga seal aint uuemad ja ega ise ei taipand ka enne valikut käsitsi ära seivida.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.08.2010 23:54:33
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Heineken, mu jama on selles, et kui ma kuhugi peale hakkan minema, siis mul peab olema suht tugev baas valmis ehitatud ja megasuur armee. |
Seda pole vaja kui suudad väikest armeed korralikult õigesse kohta juhtida ning ei ürita miljoni marinega siege tankide vastu minna.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
06.08.2010 00:01:16
|
|
|
Alati, alati, alati, tehke 4-6 mehelised punkrid sinna kust vaenlased su baasi pääsevad. Tore oleks kui oleks raketikad katused (Zerg researchiga saab need).
Nii tavaliselt saab vaenlased eemal hoitud. Paar firebati ja marauderit kah sinna kõrvale ja baas kaitstud. Ise lähen tavaliselt vaenlasele peale umbes 6-8 tugevamate unititega ning siis sitaauguni marine kõrvale. Samal ajal teen uue squadi igaksjuhuks valmis, kui teine peaks feilima, a yldiselt läheb kõik ladusalt. Paar medicut ka hulka ja pole paha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.08.2010 00:03:27
|
|
|
Ho Ho, ei lähegi miljoni marinega seige tanki vastu. mul kipub minema umbes miljon seige tanki 1 marine vastu
aga nüüd huvitab ikkagi see poolte valiku teema, et kui 1 korra kampaania läbi teen, siis kas neid valikuid saab uuesti teha kuidagi nii, et ei peaks mängu otsast alustama.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
06.08.2010 00:22:32
|
|
|
Haha, pelasin tiba 2v2 ladderit.. mingid platinum gold vastased tulevad sulle tegema bunk ja cann rushe xD naersin pooleks ennast
Sellise sitaga siis ladderdataksegi üles.. 2v2es ikka on tõesti fun
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.08.2010 00:40:26
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
Ho Ho, ei lähegi miljoni marinega seige tanki vastu. mul kipub minema umbes miljon seige tanki 1 marine vastu |
Järelikult teed midagi valesti. Normaalselt saab vajadusel ka 1v1 siege tanki maha ühe marinega kui suht-koht loll AI seda juhib.
| NATAS999 kirjutas: |
| aga nüüd huvitab ikkagi see poolte valiku teema, et kui 1 korra kampaania läbi teen, siis kas neid valikuid saab uuesti teha kuidagi nii, et ei peaks mängu otsast alustama. |
Mission logist saad suvalisi missioone uuesti teha ning seal on olemas ka nood alternatiivid mis esimene kord tegemata jäid
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.08.2010 01:04:02
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Mission logist saad suvalisi missioone uuesti teha ning seal on olemas ka nood alternatiivid mis esimene kord tegemata jäid |
tänud
mis strateegiasse puutub, siis mnjah see mul longab, aga vähemasti peaks casualiga hakkama saama küll
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.08.2010 01:17:50
|
|
|
| ot: |
| NATAS999 kirjutas: |
mis strateegiasse puutub, siis mnjah see mul longab, aga vähemasti peaks casualiga hakkama saama küll |
Suudad puldiga sihtida siis peaks suutma ka RTS'is väheke strateegiat aretada  |
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.08.2010 01:35:56
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| ot: |
| NATAS999 kirjutas: |
mis strateegiasse puutub, siis mnjah see mul longab, aga vähemasti peaks casualiga hakkama saama küll |
Suudad puldiga sihtida siis peaks suutma ka RTS'is väheke strateegiat aretada  |
|
| ot: |
| kus sa võtad, et ma puldiga sihtida suudan? Alan Wake kõige lihtsamaga saan ka kollidelt niimismühiseb. samas vend laseb keskmist taset nagu nalja. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
06.08.2010 13:18:48
|
|
|
| Olen nüüd paraleelselt sc1 ja sc2 mänginud ja taas... müts maha blizzardi ees. Jorsid on ikka väga head tööd teinud. Multiplayeri suhtes eks aeg näitab ja kindlasti mina ei ole see õige hindaja, ssest pole kunagi rts multiplayeris kõva käsi olnud. Kuid singleplayer on super. Pole ühegi rtsi singleplayer kampaania nii kaasakiskuv olnud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
06.08.2010 14:44:16
|
|
|
| tsitaat: |
| Pole ühegi rtsi singleplayer kampaania nii kaasakiskuv olnud. |
Warcraft3 on mu meelest veel paremini tehtud.
Eriti meeldis seal, et igas missioonis oli 1-4 tugevat peategelast lahinguväljal, sai stoorile kaasa elada ka lahinguväljal, mitte ainult cinematicus.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Whiskey
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2008
|
06.08.2010 15:29:13
|
|
|
Veel üks Mudaliigas siplev ja kontakte otsiv tüüp =)
WhiskeyJarro 761
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
06.08.2010 17:04:40
|
|
|
Singleplayeri seal baaris või kusiganes laeval saad minna armorissej ms... vasakul üleval ekraanil tantsib väga wowi nightelfi meenutav hologram
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
06.08.2010 17:27:21
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Singleplayeri seal baaris või kusiganes laeval saad minna armorissej ms... vasakul üleval ekraanil tantsib väga wowi nightelfi meenutav hologram  |
Ta on küll tavaline inimene, aga Female Night Elf tants on see tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppargma
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2009
|
06.08.2010 22:44:47
|
|
|
andekas legoanimatsioon starcraftist
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
07.08.2010 01:31:55
|
|
|
| Whiskey kirjutas: |
Veel üks Mudaliigas siplev ja kontakte otsiv tüüp =)
WhiskeyJarro 761 |
lisasin ära mingi hetk ajad klappuvad võiks kõmmutada küll
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sCorpioNv1
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2010
|
07.08.2010 02:09:54
|
|
|
| Lisage mind kah siis: Viktor 238
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
07.08.2010 04:22:45
|
|
|
| ppargma kirjutas: |
andekas legoanimatsioon starcraftist
Spoiler 
|
Andekas tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
08.08.2010 12:09:30
|
|
|
| tahaks kah MP-d teha a raha pole krt -_-
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
08.08.2010 15:59:46
|
|
|
Ennem pelasin brutaliga kõik läbi viimase "All In" missi valisin nydusega. Lugesin et vs air on 2x raskem. JA tõepoolest Nydse vastu oli lumme kusta sõna otseses mõttes airiga võrreldes. Siin on pilt kah:
http://web.zone.ee/b3clan/epic.jpg
Epic Fail ikka Vähemalt tore et nii ka saab ......
siiski teisel katsel tuli ära. pelan low peal kuna medium+ läks selles levelis juba liiga kirjuks lihtsalt.
http://web.zone.ee/b3clan/comp.jpg
Igatahes jah.. olen väga rahul. Nyduse vastu sama leveli versioon ei pakkund sama pinget. http://www.teamliquid.net/sc2/ onud samuti arvamusel et vs air on "all in" raskeim miss pelas koos achievidega.
Minuarust trikk on kasutada noovat just kriitilistel hetkedel et võimalikult palju uniteid tappa korraga.. lõpus eriti 95% on meeletu zergi push. mida kauem viivitada noovaga seda parem. Mul oli suht ekspromt strateegia ja graded ka madalad niiet stratikohapealt aint oskaks soovitada, et tappa vikingitega broodlorde nonstop ja irridiate aina mutade parvedele. Et teha achiev kus kasutada novat aint 1 kord 95% peal on vaja muidugi mind control stratti millega ei ole nii fun pinge mõttes.. mina tegin ilma igast mind controlite ja asjadeta. Kasutasin aint seda zergiaeglustavat turretit ja palju vesselid+mm viking.
Viimased 5% chargemist on ikka puhas rõõm igatahes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
08.08.2010 20:31:45
|
|
|
Sai siis täna 1v1 ja 2v2 diamondi kätte.
Vägev.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
08.08.2010 22:34:40
|
|
|
| Ghost kirjutas: |
Sai siis täna 1v1 ja 2v2 diamondi kätte.
Vägev. |
Gz mees. Eestis kõva sõna hetkel. Vana sc1 eliit ( http://www.iccup.com/ladder/1x1/estonia.html ) kellest väike osa on aint sc2 ostnud hetkel enamus platinum. Ise ka veel olen plat 1v1 2v2. Aga no eks peab aega varuma et edasi pelada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
08.08.2010 23:00:40
|
|
|
| Kui Eestis tehtaks starcraft lan, palju oleks tulijaid?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
08.08.2010 23:14:14
|
|
|
| Kui tehtaks see mingi suurema ürituse raames (nt Digifesti) siis oleks kindlasti mõtet, eraldi lani puhul ei pruugi asi ennast ära tasuda.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
08.08.2010 23:45:35
|
|
|
| Mnjaa, olen siin ka sõpradega arutanud et teha mingi Starcraft memorial lan vms. Sc1 ja Sc2 läbu. Sc1 mehi on rohkem kui võiks arvata. 20 tükki kes oskavad hästi pelada tean mina isiklikult nt. Ja niisama asjaarmastajaid iccupis on kõvasti. Usun et saaks üritusest asja kui keegi viitsiks orgunnida. vb isegi ise võtan kunagi sellise ürituse ette.. vene skene on ka meil olemas täitsa. mingi 15 inimest kusagil, paar tükki eesti parimatest. Vene vennad on korraldanud üsna mitu SC lani isegi kusagil arvutiklubides.. mängisid raha peale turniiri niiöelda. essa koht sai mingi 500 eeki. Muid üritusi ma ei teagi eriti selliseid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mobster
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2003
|
09.08.2010 00:13:12
|
|
|
Kohe kohe peaks ka diamondisse viskama 1v1-s.
2v2 3v3 juba diamondis sees.
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/485102/1/Mobster/
kuidagi suht kergelt läheb tbh praegu. Lasen kõiki liigasid et lasta bonus punktidel koguneda. Ja mingeid eriti uber pro mängijaid polegi kohanud. Betas oli neid rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
09.08.2010 10:53:26
|
|
|
true fan:
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
09.08.2010 14:43:25
|
|
|
| Kuidas ühest liigast teise saamise protsess üldse välja näeb?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
09.08.2010 16:15:56
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Kuidas ühest liigast teise saamise protsess üldse välja näeb? |
See käib niimoodi. Võites mänge pannakse sinu vastu aina tugevamaid mängijaid. Kui sa piisavalt võidad, tõuseb sinu ELO e. skill rating, mida sa ise ei näe. Kui see ületab ühe piiri, ülendatakse sind.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
09.08.2010 18:12:03
|
|
|
| Ehk siis nood nähtavad punktid ning koht senises liigas ei mängi rolli?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
09.08.2010 18:59:58
|
|
|
oi pegens, SC2 tegin läbi, liberty of wings ofc, ehk siis EP1, ehk terrani osa. CE pakis veel SC1, mõcin, et ah see mingi jura, mida nkn ei viitsi mängida. aga noh, panin peale ja tundub, et läheb lahti mõnus, selles suhtes, et kõik on nii sama gameplay ja algus tundub SC1 isegi lahedam, kui SC2, aga vee vb sellepärast, et sai SC2 peal asjad enamvähem käppa.
igatahes, kui SC1 ja brood war'i ei ole ja kui on veel võimalus, siis krabage aga julgelt collectors edition ära, see esmapilgul karm papihunnik, mis sellest tahetakse, pole üldse nii hull, sest kraami, mis sellega kaasa tuleb, on enam kui küll selle raha eest.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
09.08.2010 20:22:07
|
|
|
| kas kuskil on eesti poodides veel CE letil olemas?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
09.08.2010 20:24:19
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Ehk siis nood nähtavad punktid ning koht senises liigas ei mängi rolli? |
Noh näitab ainult enda divisjoni seisu, kuid ülendamisel mängib see väga vähest rolli. Tähtsam on ikka see ELO reiting, mida sa ei näe.
viimati muutis Aavo 10.08.2010 12:02:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003

|
09.08.2010 20:28:27
|
|
|
| Kuidagi seda portree pilti ka muuta saab?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.08.2010 20:41:49
|
|
|
krt, oleks pidanud ikkagi ce ostma.
ostaks praegugi aga kuradi blizzard oma accounti külge kinnistamisega...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
10.08.2010 01:07:24
|
|
|
aga teate ma üldse ei imesta et WoL stoori selline cliché on vaadake sc1 stoori on nii geniaalne et sealt edasi polnudki enam mitte kuhugi minna..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
10.08.2010 11:13:17
|
|
|
Keegi siit CJSist on key ostnud?
Natuke abi paluks, ps'ige.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amputech.
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
10.08.2010 12:19:30
|
|
|
Toredasti edutati mind. Plat rank 6. -> Diamond rank 6.
Nüüd hakkan haledalt kotti saama.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Whiskey
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2008
|
10.08.2010 14:30:31
|
|
|
| Kas keegi oskab kosta, mis asi on league`ides see nn Boonus Pool. Mis on selle eesmärk ja kuda see töötab ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
10.08.2010 15:28:23
|
|
|
| Whiskey kirjutas: |
| Kas keegi oskab kosta, mis asi on league`ides see nn Boonus Pool. Mis on selle eesmärk ja kuda see töötab ? |
Süsteem on väga sarnane "rested XP" süsteemiga WoWis. Seal on nii, et kui oled offline aga sul on mänguaeg makstud siis kui leveldadama onlines jälle hakkad saad leveldada mõnda aega kiiremini(rohkem XPd kui tavaliselt questidest jne).
Sc2es on nii et kui ei pela mõnda aega oma divisjonis suureneb boonus pool.. kui jälle määngima hakkad siis saad enda bonus poolist punkte rohkem juurde võidu puhul kui sa saaksid muidu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|