Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 14:48:42 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
oskab keegi äkki head nõu anda, kuidas 1vs1 multiplayeris inimestega mängides konkurentsi vastasele pakkuda. Pole kunagi varem RTS'e mänginud ja 12 mängu järjest kaela saada on üsna frustreeriv. Iga mäng üritasin eelmisest midagi õppida, aga lõppkokkuvõttes sõideti ikka lihtsalt üle.

Nullist on RTS'i online päris raske mängima hakata. Ega sul muud üle ei jää, kui otsida Youtube'ist neid õpetus videoid ja siis omal käel järgi proovida. Näiteks zerg rushi vastu õpetus: http://www.youtube.com/watch?v=88t0VAyw17g

Tuleb lihtsalt aru saada, et kogenud RTS mängijate vastu on ikka väga raske mängida. Siin väike video, mis annab aimu, mis pro-gameri ekraanil ja klaviatuuril toimub, kui ta SC'd mängib: http://www.youtube.com/watch?v=Ut4EMl-8qGc


viimati muutis LightsabeR 05.08.2010 14:49:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.08.2010 14:48:49 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
oskab keegi äkki head nõu anda, kuidas 1vs1 multiplayeris inimestega mängides konkurentsi vastasele pakkuda. Pole kunagi varem RTS'e mänginud ja 12 mängu järjest kaela saada on üsna frustreeriv. Iga mäng üritasin eelmisest midagi õppida, aga lõppkokkuvõttes sõideti ikka lihtsalt üle.
Tee mõni replay ning las rahvas kommenteerib. Ise oletan, et sa lihtsalt ei arene piisavalt kiirelt peale esialgse baasi ehitust ning aja jooksul lihtsalt vastane jookseb sust üle kuna suudab korjata rohkem ressursse ning vastavalt suurema sõjaväe kokku panna.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 16:14:24 vasta tsitaadiga

Eks esialgu single player kampaaniat mängida.
Seal antakse sulle vaikselt rohkem variante kätte, mida kasutada.
Nii võiks vast midagi alustuseks õppida.

Lisaks võid vaadata kommentaaridega pro'de mänge. Nendest võiksid aru saada, kui palju misasju esialgu ehitada ja mida toota.
http://www.youtube.com/user/HuskyStarcraft
http://www.youtube.com/user/HDstarcraft
On suht adekvaatsed kohad, kust tavalisi kommentaare vaadata.

http://day9tv.blip.tv/ räägib detailsemalt konkreetsete mängude kohta ja miks kes mida tegi jne.
Terrani kohta näiteks analüüsib ühe mängija buildi iga rassi vastu.
http://day9tv.blip.tv/file/3752216/ Terran vs Protoss
http://day9tv.blip.tv/file/3757291/ http://day9tv.blip.tv/file/3757580/ Terran vs Zerg
http://day9tv.blip.tv/file/3761743/ Terran vs Terran
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 05.08.2010 16:53:02 vasta tsitaadiga

ma arvan, et siin on palju veel selliseid, kes pole jõudnud endale SC2 veel soetada,
Üks hea näide olen mina ise aga mitte kauaks TONIGHT !
(PS! Sõbra juures sai veidike proovitud, esmamulje on väga hea !)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 17:21:06 vasta tsitaadiga

hm, arvan et nullist hakata sc2 mängima on lihtsam kui sc1.

Esiteks pela läbi campain hardiga(siis ei ole liiga lihtne ja mõnedes levelites tehakse sulle puust ja punasest selgeks iga uniti eripärad)
Siis võid neid tutoriale proovida.
Järgmiseks mängi arvuti vastu pisut, et mingi ettekujutus tekiks.
Ja siis meeletus koguses vahi replaysid/pela ladderit.
Õpid igale matchupile kindla asja mida üritad alati teha ja go. Mõneajapärast kui tunnetud käes hakkab asi jumet võtma ja saad juba rohkem skoutimise jms tegelda.

1-2 nädalat ja oled silver/gold kindlasti.

http://www.gosugamers.net/starcraft2/replays/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.08.2010 18:59:37 vasta tsitaadiga

online ja online, f0ck, ma ei saa SP'gagi hakkama. tychus jube õnnelik oma uue "kostüümiga" ja kargab ringi nagu segane, mul mingi paar põhiehitist anti alguses ja siis tee talle miski escort team valmis icon_eek.gif ja samal ajal otsi miskeid zergi laborijäänuseid ja miskit maitia mis kolli veel. icon_cool.gif kaabel täiega koos juba. ei mina RTS icon_neutral.gif jaga.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 20:32:37 vasta tsitaadiga

NATAS999, need zergi laborijäänused jäävad tee peale. icon_wink.gif
Seal klaastsisternides vms.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 05.08.2010 20:48:53 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
online ja online, f0ck, ma ei saa SP'gagi hakkama. tychus jube õnnelik oma uue "kostüümiga" ja kargab ringi nagu segane, mul mingi paar põhiehitist anti alguses ja siis tee talle miski escort team valmis icon_eek.gif ja samal ajal otsi miskeid zergi laborijäänuseid ja miskit maitia mis kolli veel. icon_cool.gif kaabel täiega koos juba. ei mina RTS icon_neutral.gif jaga.


eskordiks aitab vast aint SCV'dest, las parandavad teda ja asi peaks tehtud olema

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 21:01:51 vasta tsitaadiga

Paar lendavat jublakat ka saatjaks kaasa, aga SCV-d kõige tähtsamad. Pluss aega antakse küll ja küll iga baasi vahel, kui just ise peale ei jookse enne kui tema liikuma hakkab. icon_wink.gif
Need zergijäänused muidu on seal alas kus alles olid teel sinna robotini laboris vms.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.08.2010 23:53:02 vasta tsitaadiga

booyaaahhh icon_eek.gif jutti päris kaua last juba seda. viimati sai elder scrolls 4: oblivion'i nii kaua järjest taotud.

Heineken, mu jama on selles, et kui ma kuhugi peale hakkan minema, siis mul peab olema suht tugev baas valmis ehitatud ja megasuur armee.

kas mingi variant on ka, vaata kus need valikud on, et kas valid seal ühe või teise poole, et sealt maalt seda valikut uuesti teha, kui see missioon juba läbitehtud?
Spoiler Spoiler Spoiler
et kui teist varianti tahan mängida, kas siis peab otsast peale hakkama? põmst ma neid seive vaatasin, aga seal aint uuemad ja ega ise ei taipand ka enne valikut käsitsi ära seivida. icon_neutral.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.08.2010 23:54:33 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Heineken, mu jama on selles, et kui ma kuhugi peale hakkan minema, siis mul peab olema suht tugev baas valmis ehitatud ja megasuur armee.
Seda pole vaja kui suudad väikest armeed korralikult õigesse kohta juhtida ning ei ürita miljoni marinega siege tankide vastu minna.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 06.08.2010 00:01:16 vasta tsitaadiga

Alati, alati, alati, tehke 4-6 mehelised punkrid sinna kust vaenlased su baasi pääsevad. Tore oleks kui oleks raketikad katused (Zerg researchiga saab need).
Nii tavaliselt saab vaenlased eemal hoitud. Paar firebati ja marauderit kah sinna kõrvale ja baas kaitstud. Ise lähen tavaliselt vaenlasele peale umbes 6-8 tugevamate unititega ning siis sitaauguni marine kõrvale. Samal ajal teen uue squadi igaksjuhuks valmis, kui teine peaks feilima, a yldiselt läheb kõik ladusalt. Paar medicut ka hulka ja pole paha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.08.2010 00:03:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho, ei lähegi miljoni marinega seige tanki vastu. mul kipub minema umbes miljon seige tanki 1 marine vastu icon_rolleyes.gif

aga nüüd huvitab ikkagi see poolte valiku teema, et kui 1 korra kampaania läbi teen, siis kas neid valikuid saab uuesti teha kuidagi nii, et ei peaks mängu otsast alustama.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 00:22:32 vasta tsitaadiga

Haha, pelasin tiba 2v2 ladderit.. mingid platinum gold vastased tulevad sulle tegema bunk ja cann rushe xD naersin pooleks ennast
Sellise sitaga siis ladderdataksegi üles.. 2v2es ikka on tõesti fun
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.08.2010 00:40:26 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Ho Ho, ei lähegi miljoni marinega seige tanki vastu. mul kipub minema umbes miljon seige tanki 1 marine vastu icon_rolleyes.gif
Järelikult teed midagi valesti. Normaalselt saab vajadusel ka 1v1 siege tanki maha ühe marinega kui suht-koht loll AI seda juhib.
NATAS999 kirjutas:
aga nüüd huvitab ikkagi see poolte valiku teema, et kui 1 korra kampaania läbi teen, siis kas neid valikuid saab uuesti teha kuidagi nii, et ei peaks mängu otsast alustama.
Mission logist saad suvalisi missioone uuesti teha ning seal on olemas ka nood alternatiivid mis esimene kord tegemata jäid
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.08.2010 01:04:02 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mission logist saad suvalisi missioone uuesti teha ning seal on olemas ka nood alternatiivid mis esimene kord tegemata jäid
thumbs_up.gif tänud

mis strateegiasse puutub, siis mnjah icon_lol.gif see mul longab, aga vähemasti peaks casualiga hakkama saama küll
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.08.2010 01:17:50 vasta tsitaadiga

ot:
NATAS999 kirjutas:
mis strateegiasse puutub, siis mnjah icon_lol.gif see mul longab, aga vähemasti peaks casualiga hakkama saama küll
Suudad puldiga sihtida siis peaks suutma ka RTS'is väheke strateegiat aretada icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.08.2010 01:35:56 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ot:
NATAS999 kirjutas:
mis strateegiasse puutub, siis mnjah icon_lol.gif see mul longab, aga vähemasti peaks casualiga hakkama saama küll
Suudad puldiga sihtida siis peaks suutma ka RTS'is väheke strateegiat aretada icon_razz.gif
ot:
kus sa võtad, et ma puldiga sihtida suudan? Alan Wake kõige lihtsamaga saan ka kollidelt niimismühiseb. samas vend laseb keskmist taset nagu nalja.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 13:18:48 vasta tsitaadiga

Olen nüüd paraleelselt sc1 ja sc2 mänginud ja taas... müts maha blizzardi ees. Jorsid on ikka väga head tööd teinud. Multiplayeri suhtes eks aeg näitab ja kindlasti mina ei ole see õige hindaja, ssest pole kunagi rts multiplayeris kõva käsi olnud. Kuid singleplayer on super. Pole ühegi rtsi singleplayer kampaania nii kaasakiskuv olnud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 14:44:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Pole ühegi rtsi singleplayer kampaania nii kaasakiskuv olnud.
Warcraft3 on mu meelest veel paremini tehtud.
Eriti meeldis seal, et igas missioonis oli 1-4 tugevat peategelast lahinguväljal, sai stoorile kaasa elada ka lahinguväljal, mitte ainult cinematicus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Whiskey
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 15:29:13 vasta tsitaadiga

Veel üks Mudaliigas siplev ja kontakte otsiv tüüp =)

WhiskeyJarro 761
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 17:04:40 vasta tsitaadiga

Singleplayeri seal baaris või kusiganes laeval saad minna armorissej ms... vasakul üleval ekraanil tantsib väga wowi nightelfi meenutav hologram icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 17:27:21 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Singleplayeri seal baaris või kusiganes laeval saad minna armorissej ms... vasakul üleval ekraanil tantsib väga wowi nightelfi meenutav hologram icon_razz.gif

Ta on küll tavaline inimene, aga Female Night Elf tants on see tõesti.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppargma
HV vaatleja
ppargma

liitunud: 17.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 22:44:47 vasta tsitaadiga

andekas legoanimatsioon starcraftist thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 07.08.2010 01:31:55 vasta tsitaadiga

Whiskey kirjutas:
Veel üks Mudaliigas siplev ja kontakte otsiv tüüp =)

WhiskeyJarro 761

lisasin ära icon_smile.gif mingi hetk ajad klappuvad võiks kõmmutada küll
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sCorpioNv1
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2010




sõnum 07.08.2010 02:09:54 vasta tsitaadiga

Lisage mind kah siis: Viktor 238
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 04:22:45 vasta tsitaadiga

ppargma kirjutas:
andekas legoanimatsioon starcraftist thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

thumbs_up.gif
Andekas tõesti.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 08.08.2010 12:09:30 vasta tsitaadiga

tahaks kah MP-d teha a raha pole krt -_-
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 15:59:46 vasta tsitaadiga

Ennem pelasin brutaliga kõik läbi viimase "All In" missi valisin nydusega. Lugesin et vs air on 2x raskem. JA tõepoolest icon_biggrin.gif Nydse vastu oli lumme kusta sõna otseses mõttes airiga võrreldes. Siin on pilt kah:
http://web.zone.ee/b3clan/epic.jpg

Epic Fail ikka icon_biggrin.gif Vähemalt tore et nii ka saab ......

siiski teisel katsel tuli ära. pelan low peal kuna medium+ läks selles levelis juba liiga kirjuks lihtsalt.
http://web.zone.ee/b3clan/comp.jpg

Igatahes jah.. olen väga rahul. Nyduse vastu sama leveli versioon ei pakkund sama pinget. http://www.teamliquid.net/sc2/ onud samuti arvamusel et vs air on "all in" raskeim miss pelas koos achievidega.
Minuarust trikk on kasutada noovat just kriitilistel hetkedel et võimalikult palju uniteid tappa korraga.. lõpus eriti 95% on meeletu zergi push. mida kauem viivitada noovaga seda parem. Mul oli suht ekspromt strateegia ja graded ka madalad niiet stratikohapealt aint oskaks soovitada, et tappa vikingitega broodlorde nonstop ja irridiate aina mutade parvedele. Et teha achiev kus kasutada novat aint 1 kord 95% peal on vaja muidugi mind control stratti millega ei ole nii fun pinge mõttes.. mina tegin ilma igast mind controlite ja asjadeta. Kasutasin aint seda zergiaeglustavat turretit ja palju vesselid+mm viking.


Viimased 5% chargemist on ikka puhas rõõm igatahes icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 20:31:45 vasta tsitaadiga

Sai siis täna 1v1 ja 2v2 diamondi kätte.
Vägev.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 22:34:40 vasta tsitaadiga

Ghost kirjutas:
Sai siis täna 1v1 ja 2v2 diamondi kätte.
Vägev.


thumbs_up.gif Gz mees. Eestis kõva sõna hetkel. Vana sc1 eliit ( http://www.iccup.com/ladder/1x1/estonia.html ) kellest väike osa on aint sc2 ostnud hetkel enamus platinum. Ise ka veel olen plat 1v1 2v2. Aga no eks peab aega varuma et edasi pelada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.08.2010 23:00:40 vasta tsitaadiga

Kui Eestis tehtaks starcraft lan, palju oleks tulijaid?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 08.08.2010 23:14:14 vasta tsitaadiga

Kui tehtaks see mingi suurema ürituse raames (nt Digifesti) siis oleks kindlasti mõtet, eraldi lani puhul ei pruugi asi ennast ära tasuda.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 23:45:35 vasta tsitaadiga

Mnjaa, olen siin ka sõpradega arutanud et teha mingi Starcraft memorial lan vms. Sc1 ja Sc2 läbu. Sc1 mehi on rohkem kui võiks arvata. 20 tükki kes oskavad hästi pelada tean mina isiklikult nt. Ja niisama asjaarmastajaid iccupis on kõvasti. Usun et saaks üritusest asja kui keegi viitsiks orgunnida. vb isegi ise võtan kunagi sellise ürituse ette.. vene skene on ka meil olemas täitsa. mingi 15 inimest kusagil, paar tükki eesti parimatest. Vene vennad on korraldanud üsna mitu SC lani isegi kusagil arvutiklubides.. mängisid raha peale turniiri niiöelda. essa koht sai mingi 500 eeki. Muid üritusi ma ei teagi eriti selliseid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 00:13:12 vasta tsitaadiga

Kohe kohe peaks ka diamondisse viskama 1v1-s.
2v2 3v3 juba diamondis sees.

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/485102/1/Mobster/

kuidagi suht kergelt läheb tbh praegu. Lasen kõiki liigasid et lasta bonus punktidel koguneda. Ja mingeid eriti uber pro mängijaid polegi kohanud. Betas oli neid rohkem.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 09.08.2010 10:09:36 vasta tsitaadiga

need vähe aega mis mul nädalavahetusel oli, kulutasin kampaania läbimängimiseks (tahaks läbi teha lõpuks, oleks rahu majas) ja mida rohkem ma seda läbi mängisin, seda tragikoomilisemaks stoori muutus.
et siis las ma võtan kokku:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 10:53:26 vasta tsitaadiga

true fan:

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 14:43:25 vasta tsitaadiga

Kuidas ühest liigast teise saamise protsess üldse välja näeb?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 09.08.2010 16:15:56 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kuidas ühest liigast teise saamise protsess üldse välja näeb?

See käib niimoodi. Võites mänge pannakse sinu vastu aina tugevamaid mängijaid. Kui sa piisavalt võidad, tõuseb sinu ELO e. skill rating, mida sa ise ei näe. Kui see ületab ühe piiri, ülendatakse sind.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 18:12:03 vasta tsitaadiga

Ehk siis nood nähtavad punktid ning koht senises liigas ei mängi rolli?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.08.2010 18:59:58 vasta tsitaadiga

oi pegens, SC2 tegin läbi, liberty of wings ofc, ehk siis EP1, ehk terrani osa. CE pakis veel SC1, mõcin, et ah see mingi jura, mida nkn ei viitsi mängida. aga noh, panin peale ja tundub, et läheb lahti icon_lol.gif mõnus, selles suhtes, et kõik on nii sama gameplay ja algus tundub SC1 isegi lahedam, kui SC2, aga vee vb sellepärast, et sai SC2 peal asjad enamvähem käppa. icon_eek.gif

igatahes, kui SC1 ja brood war'i ei ole ja kui on veel võimalus, siis krabage aga julgelt collectors edition ära, see esmapilgul karm papihunnik, mis sellest tahetakse, pole üldse nii hull, sest kraami, mis sellega kaasa tuleb, on enam kui küll selle raha eest. thumbs_up.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:22:07 vasta tsitaadiga

kas kuskil on eesti poodides veel CE letil olemas?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 09.08.2010 20:24:19 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Ehk siis nood nähtavad punktid ning koht senises liigas ei mängi rolli?

Noh näitab ainult enda divisjoni seisu, kuid ülendamisel mängib see väga vähest rolli. Tähtsam on ikka see ELO reiting, mida sa ei näe.


viimati muutis Aavo 10.08.2010 12:02:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:28:27 vasta tsitaadiga

Kuidagi seda portree pilti ka muuta saab?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2010 20:41:49 vasta tsitaadiga

krt, oleks pidanud ikkagi ce ostma.
ostaks praegugi aga kuradi blizzard oma accounti külge kinnistamisega...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 01:07:24 vasta tsitaadiga

aga teate ma üldse ei imesta et WoL stoori selline cliché on icon_biggrin.gif vaadake sc1 stoori on nii geniaalne et sealt edasi polnudki enam mitte kuhugi minna..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 10.08.2010 11:13:17 vasta tsitaadiga

Keegi siit CJSist on key ostnud?
Natuke abi paluks, ps'ige.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 12:19:30 vasta tsitaadiga

Toredasti edutati mind. Plat rank 6. -> Diamond rank 6.
Nüüd hakkan haledalt kotti saama.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Whiskey
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 14:30:31 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kosta, mis asi on league`ides see nn Boonus Pool. Mis on selle eesmärk ja kuda see töötab ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 15:28:23 vasta tsitaadiga

Whiskey kirjutas:
Kas keegi oskab kosta, mis asi on league`ides see nn Boonus Pool. Mis on selle eesmärk ja kuda see töötab ?


Süsteem on väga sarnane "rested XP" süsteemiga WoWis. Seal on nii, et kui oled offline aga sul on mänguaeg makstud siis kui leveldadama onlines jälle hakkad saad leveldada mõnda aega kiiremini(rohkem XPd kui tavaliselt questidest jne).
Sc2es on nii et kui ei pela mõnda aega oma divisjonis suureneb boonus pool.. kui jälle määngima hakkad siis saad enda bonus poolist punkte rohkem juurde võidu puhul kui sa saaksid muidu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.