|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
18.06.2010 22:30:25
|
|
|
rajo, a sa proovi läbi OVI suite'i FW reinstall teha, mul tundub, et aitas.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajo
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2002
|
21.06.2010 23:47:40
|
|
|
Nii, tegin reinstalli ja jätan ööseks laadima, eks paari päeva pärast paistab. Tänud soovituse eest!
Muudan postitust:
Nii, on kolmanda päeva õhtu ja aku pidas siiani vastu pigem üle keskmise rääkimisega. Ilmselt tekkiski mingi probleem tarkvara uuendades ja arvutist uuesti uuendust installides sai telefon sellest jagu.
Igatahes väga aitäh, olin vahepeal pettuda jõudnud juba moodsas tehnikas.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
22.06.2010 18:33:24
|
|
|
Soetasin täna endale selle telefoni Kui kellelgi küsimusi sellest siis andke siia ikka teada. Olen nõus lahkesti muljetama sellest mobiilist.
Väga head kõlarid. Nendega kannatab muusikat kuulata. Heli puhas ja kvaliteetne.
Puutetundlikkus hea. Ei ole vaja tugevasti litsuda, samas puhumine edasi ei liiguta.
Kaameraga olen ka väga rahul. Võrdlesin 5800-ga ja oma moblat, tegime samast objektist pilti(telfeonid kasutasid flashi) ja pildid olid 90% samad. Erinevust oli raske märgata.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
06.07.2010 13:55:22
|
|
|
Sai ka endale see sama mobla ostetud Siimaani täitsa rahul. Ma pole juba mitu aastat Nokiat kasutanud. Aga menüü on ikka päris loogiline.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Online
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2004
|
06.07.2010 15:29:48
|
|
|
minul käis see ujumas ja oli mitu minutit vee all. võtsin aku tagant ära jms, panin kuivama. mõned tunnid kuivas ja kõik toimib. äkki ta on veekindel kah? sest minuarust sisse küll vett ei läind
_________________ d[-_-]b |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
07.07.2010 09:03:44
|
|
|
| Peale niiskuskahjustust ei saa kindel olla, et see ka nii jääb.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assu2
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2008
|
07.07.2010 13:38:02
|
|
|
Sellel mingit niiskuskindlat case pole? Või noh mu enda SE G502 sai niiskust mitu korda ja nüüd eile kah (äikese vihm rannas :S )
Et noh ei taha nagu samaviga teha eriti, muidu telefon meeldib
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
08.07.2010 23:35:27
|
|
|
Krt pärast uue softi peale panemist pean laadima moblat ikka päris tihti. Täpselt nagu laua mobla.
Vanema softi install aitab?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
09.07.2010 01:12:33
|
|
|
J2ru, Minu meelest vanemat softi ei saa enam tagasi lasta.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajo
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2002
|
10.07.2010 00:42:28
|
|
|
| J2ru: Veel eelmisel lehel maadlesin selle akupidavuse ja uue softi probleemiga ja sain abi RaidoR-i pakutud variandist.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
10.07.2010 13:13:24
|
|
|
| Ok...ma ei lugenud tervet teemat läbi lihtsalt. Aga katsetan seda igaljuhul.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
10.07.2010 22:40:26
|
|
|
| Ega kellelgi ei ole sellele telefonile tasuta pdf readerit? Pole siiani veel midagi leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
10.07.2010 22:42:16
|
|
|
| Q., NOKIA 5800 teemasse postitasin kunagi mingi lingi, aga enam ei mäleta seda. Kui viitsid otsida, siis võibolla leiad.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XAATH
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2010
|
11.07.2010 00:46:08
|
|
|
mul selline küsimus , et kas esimesed laadimised peavad ikka 16 tundi olema v see mingi oldschool teema ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
15.07.2010 08:00:21
|
|
|
Mina unustasin seda teha, kuid arvan, et tänapäeva akud on nii targad ja korralikult tehtud, et see ei ole mingi väga vajaline. Pmst jäta ööseks laadima või pane nt 7 laadima ja kui magad 9-ani on kõik tip-top. Lasin v30 peale läbi neti ja kõik tundub korras olevat ainult, et telefon muutus tükk maad veel kiiremaks
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
15.07.2010 10:34:34
|
|
|
| Palju teil moblal aku vastu peab ja mida te teete sellega?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
15.07.2010 11:53:04
|
|
|
| J2ru kirjutas: |
| Palju teil moblal aku vastu peab ja mida te teete sellega? |
Mul kestab aku 5-6 päeva, mõnikord kuulan mussi ning tihti käin netis wlan-iga.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
15.07.2010 11:57:17
|
|
|
| egert kirjutas: |
| J2ru kirjutas: |
| Palju teil moblal aku vastu peab ja mida te teete sellega? |
Mul kestab aku 5-6 päeva, mõnikord kuulan mussi ning tihti käin netis wlan-iga. |
Tegid softi reininstalli ära ja peale seda nii pikalt ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egert
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2007
|
15.07.2010 14:45:10
|
|
|
| J2ru kirjutas: |
| egert kirjutas: |
| J2ru kirjutas: |
| Palju teil moblal aku vastu peab ja mida te teete sellega? |
Mul kestab aku 5-6 päeva, mõnikord kuulan mussi ning tihti käin netis wlan-iga. |
Tegid softi reininstalli ära ja peale seda nii pikalt ? |
Ei teinud reinstalli, ainult V30 fw lasin peale.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
16.07.2010 19:43:33
|
|
|
| egert kirjutas: |
Mul kestab aku 5-6 päeva, mõnikord kuulan mussi ning tihti käin netis wlan-iga. |
Sama siin, kel vähem peab siis teil mingi viga ma arvan. Mul peab aku sama hästi nagu enne uut softi.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
21.07.2010 07:25:23
|
|
|
Normaalne sis
Mul kõige uuem soft, wlani eriti ei kasuta, mussi ka ei kuula, mängu ei tee. Räägin päevas ca pool tundi.
Max 2 päeva ja aku kottis.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
21.07.2010 09:37:01
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
Proovi läbi OVI suite'i FW reinstall teha, mul tundub, et aitas.  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Online
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2004
|
22.07.2010 13:48:09
|
|
|
kas tollel telefonil saab korpuseid ka vahetada kuidagi?
_________________ d[-_-]b |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
22.07.2010 17:22:50
|
|
|
| Online kirjutas: |
| kas tollel telefonil saab korpuseid ka vahetada kuidagi? |
Otsisin ise ka netist. Tahaks just valget, aga ei leinud.
Neid kondosse saab küll peale panna, aga see pole see õige ikka.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
23.07.2010 16:17:11
|
|
|
Tegin ka nüüd moblale reininstalli ja nüüd peab aku küll ~6 päeva
Ei tea mis värk ennem selle softiga oli.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Online
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2004
|
23.07.2010 18:20:46
|
|
|
imelik. ma üritasin ka softi uuendada, aga ta ei lase. või kuidas te teete? läbi pc suite?
_________________ d[-_-]b |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
23.07.2010 21:15:17
|
|
|
Ise omanud seda klotsi juba nädal ja nüüdseks on siis kõrvaklapid otsad andnud ( täpsemalt siis vasak klapp kudagi väga vaikne.... ) peab minema garri.
Muidu telefoniga väga rahul
Aku kohta ei oska midagi juurde lisada kui et mul ta peab umb 2 päeva kuna ise suht kogu aeg wifis ja muusikat kuulates.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
24.07.2010 13:03:21
|
|
|
| Online kirjutas: |
| imelik. ma üritasin ka softi uuendada, aga ta ei lase. või kuidas te teete? läbi pc suite? |
Läbi OVI Suite'i. Pakub seal reinstalli võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
31.07.2010 23:17:19
|
|
|
Tagaosa mobiilil kriimab ikka päris hästi. Olen mingi paar päeva kasutanud ja valguse käes on näha et on mõned kriimud. On see normaalne ,et nii kergelt tulevadki? Olen ainult käes hoidnud.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
31.07.2010 23:18:59
|
|
|
Sinna tagakaanele tulevad kriimu liiga kergelt jah. Endal oli õige nurga alt vaadates neid ikka päris palju.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
31.07.2010 23:24:16
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Sinna tagakaanele tulevad kriimu liiga kergelt jah. Endal oli õige nurga alt vaadates neid ikka päris palju. |
Kurb
Kui kahe päevaga juba 3 kriimu õige nurga alt siis ma ei suuda ette kujutada milline ta on aasta pärast. Aga mobiil on väga väga hea selle iluvea elab vast üle
Keegi on flashinud ka oma Nokia mobiili siin foorumis? Tundub suht huvitav.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
31.07.2010 23:27:57
|
|
|
rõve töll, Üks müüb sellist tugevad kaitsekilet, nii ekraanile kui ka tagakaanele. Kallis on, aga soovitan kindlasti, vähemalt ekraanile. Kui tahad võin nime üles otsida.
Spoiler 
Mis see flashimine on?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
31.07.2010 23:40:18
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
rõve töll, Üks müüb sellist tugevad kaitsekilet, nii ekraanile kui ka tagakaanele. Kallis on, aga soovitan kindlasti, vähemalt ekraanile. Kui tahad võin nime üles otsida.
Spoiler 
Mis see flashimine on?  |
Ma arvan ,et ma elan selle üle ja ei hakka praegu midagi juurde ostma.
Ekraanil on ka veel see kile peal mis alguses kohe oli ja seda ei maksa vist maha tõmmata?
Flashimine on see ,et lased Nokia Firmware maha ja asendad selle CFWga ( Custom Firmware )
Teeb mobiili kiiremaks jne...
Siin on üks populaarsemaid ja vist ka parimaid 5530 CFWsi
http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=24778.0
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
derdewyl
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2007
|
31.07.2010 23:43:25
|
|
|
www.telepoint.ee on saadaval kaitsekiled. Enda Nokia 5800 jaoks ostsin ja olen väga rahul
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
31.07.2010 23:43:45
|
|
|
rõve töll, Selle algse kile võid jah peal hoida.
Ma arvan, et see flashimine on natuke ohtlik. Või mis? Mõnel on isegi probleeme olnud originaal Firmware-ga. Custom firmware-ga garantii ka ei aita, kui peeti läheb.
Parem lase nokia originaal FW viimane versioon peal. Ise mäletan, et eelviimane versioon tegi telefoni küll, suht kiireks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
01.08.2010 00:20:34
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
rõve töll, Selle algse kile võid jah peal hoida.
Ma arvan, et see flashimine on natuke ohtlik. Või mis? Mõnel on isegi probleeme olnud originaal Firmware-ga. Custom firmware-ga garantii ka ei aita, kui peeti läheb.
Parem lase nokia originaal FW viimane versioon peal. Ise mäletan, et eelviimane versioon tegi telefoni küll, suht kiireks. |
Flashimisega mobiili peeti keerata ei saa. Ja garantii laseb sul ametliku fw peale kui probleeme tekib ja mobiil ei tööta enam custom firmwarega.
Cfw ei peaks ka buggine olema sest neid updatetakse peaaegu iga päev või iga teine päev.
Aga jah kui oled ikka tavakasutaja siis pole vast mõtet mängida selliste asjadega aga kui meeldib eksperimentida siis on päris huvitav.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
01.08.2010 12:42:57
|
|
|
Aga proovi ära ja jaga muljeid
Pärast saab originaal FW ka tagasi flashida?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
01.08.2010 17:33:58
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
Aga proovi ära ja jaga muljeid
Pärast saab originaal FW ka tagasi flashida? |
Eks ma varsti flashin, pärast saab küll jah tagasi flashida tava firmware.
/edit.
on see normaalne ,et see photo nupp liigub hästi kergelt?
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
01.08.2010 18:37:13
|
|
|
Photo nupp liiga kergelt ? Mismõttes, kaamera nupp?
Mul käib see ikka väga raskelt.
Tekstist on pea võimatu pilti teha.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
01.08.2010 18:56:20
|
|
|
| Kaamera nupp liigub kahes etapis. Pool all on fookus vms, täielikult all teeb pilti.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
01.08.2010 19:40:26
|
|
|
Tean. Fookust on hea teha, aga järgmine aste käib jube raskelt ja kokkuvõtteks jääb pilt ikkagi udune. Kräpp.
rõve töll Kui ära flashid, anna teada. Sooviks ka mõningaid näpunäiteid.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
02.08.2010 00:28:13
|
|
|
Mul küll sellega probleemi pole et käib raskelt küünega lükkan veits ja vsjo.
//
/e
puik17, Annan, annan
kui julguse kokku saan
DefXtreme, Oh, sain ka nüüd teada mis see nupp teeb
_________________ rawr
viimati muutis rõve töll 05.08.2010 17:23:29, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
04.08.2010 16:33:41
|
|
|
Mis vahepeal on uus tarkvara välja tulnud v? (V31.0.005)
On seda keegi katsetanud?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
04.08.2010 17:41:31
|
|
|
| J2ru kirjutas: |
Mis vahepeal on uus tarkvara välja tulnud v? (V31.0.005)
On seda keegi katsetanud? |
Toimib kenasti Ei tea ainult, mida muudeti.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
05.08.2010 17:22:53
|
|
|
Tõmbasin ka peale selle v31. Midagi uut küll ei tundu olevat.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
07.08.2010 10:28:45
|
|
|
Probleem. Peale uut softi näitab arvuti, et mälukaart on täis(samuti ka telefoni mälu), aga telefon kinnitab, et ei ole ja ka kiire matemaatika näitas, et ta ei ole täis. Mingit lahendust sellele? Ennem mul sellist jama ei olnud.
EDIT: Sai natuke näpitud ja muutsin USB ''programmi'' massmälu peale ja nüüd kõik korras. Enne oli muusika edastus vms.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajo
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2002
|
08.08.2010 17:09:10
|
|
|
| Ma ei tea kuidas teil on, aga ma julgen öelda, et peale viimast softi uuendust läks telefoni menüü kiiremaks.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazateek
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2009
|
08.08.2010 17:32:01
|
|
|
| läks kiiremaks küll, tegin veel formatid ja asjad ka ära. a ikka ei ole piisavalt kiire:P
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
08.08.2010 19:06:20
|
|
|
| mazateek kirjutas: |
| läks kiiremaks küll, tegin veel formatid ja asjad ka ära. a ikka ei ole piisavalt kiire:P |
flashi ära saad cpu koguaeg 100% peale, siis piisavalt kiire.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazateek
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2009
|
08.08.2010 20:03:16
|
|
|
kuidas seda teha
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|