Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5530 XpressMusic märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 22:30:25 vasta tsitaadiga

rajo, a sa proovi läbi OVI suite'i FW reinstall teha, mul tundub, et aitas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 21.06.2010 23:47:40 vasta tsitaadiga

Nii, tegin reinstalli ja jätan ööseks laadima, eks paari päeva pärast paistab. Tänud soovituse eest!

Muudan postitust:
Nii, on kolmanda päeva õhtu ja aku pidas siiani vastu pigem üle keskmise rääkimisega. Ilmselt tekkiski mingi probleem tarkvara uuendades ja arvutist uuesti uuendust installides sai telefon sellest jagu.
Igatahes väga aitäh, olin vahepeal pettuda jõudnud juba moodsas tehnikas.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 18:33:24 vasta tsitaadiga

Soetasin täna endale selle telefoni icon_razz.gif Kui kellelgi küsimusi sellest siis andke siia ikka teada. Olen nõus lahkesti muljetama sellest mobiilist.

Väga head kõlarid. Nendega kannatab muusikat kuulata. Heli puhas ja kvaliteetne.
Puutetundlikkus hea. Ei ole vaja tugevasti litsuda, samas puhumine edasi ei liiguta.
Kaameraga olen ka väga rahul. Võrdlesin 5800-ga ja oma moblat, tegime samast objektist pilti(telfeonid kasutasid flashi) ja pildid olid 90% samad. Erinevust oli raske märgata.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 06.07.2010 13:55:22 vasta tsitaadiga

Sai ka endale see sama mobla ostetud icon_razz.gif Siimaani täitsa rahul. Ma pole juba mitu aastat Nokiat kasutanud. Aga menüü on ikka päris loogiline.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 06.07.2010 15:29:48 vasta tsitaadiga

minul käis see ujumas ja oli mitu minutit vee all. võtsin aku tagant ära jms, panin kuivama. mõned tunnid kuivas ja kõik toimib. äkki ta on veekindel kah? sest minuarust sisse küll vett ei läind icon_biggrin.gif
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 09:03:44 vasta tsitaadiga

Peale niiskuskahjustust ei saa kindel olla, et see ka nii jääb.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 13:38:02 vasta tsitaadiga

Sellel mingit niiskuskindlat case pole? Või noh mu enda SE G502 sai niiskust mitu korda ja nüüd eile kah (äikese vihm rannas :S )

Et noh ei taha nagu samaviga teha eriti, muidu telefon meeldib
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 08.07.2010 23:35:27 vasta tsitaadiga

Krt pärast uue softi peale panemist pean laadima moblat ikka päris tihti. Täpselt nagu laua mobla.

Vanema softi install aitab?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 01:12:33 vasta tsitaadiga

J2ru, Minu meelest vanemat softi ei saa enam tagasi lasta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 10.07.2010 00:42:28 vasta tsitaadiga

J2ru: Veel eelmisel lehel maadlesin selle akupidavuse ja uue softi probleemiga ja sain abi RaidoR-i pakutud variandist.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 10.07.2010 13:13:24 vasta tsitaadiga

Ok...ma ei lugenud tervet teemat läbi lihtsalt. Aga katsetan seda igaljuhul.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 10.07.2010 22:40:26 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei ole sellele telefonile tasuta pdf readerit? Pole siiani veel midagi leidnud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 22:42:16 vasta tsitaadiga

Q., NOKIA 5800 teemasse postitasin kunagi mingi lingi, aga enam ei mäleta seda. Kui viitsid otsida, siis võibolla leiad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XAATH
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2010




sõnum 11.07.2010 00:46:08 vasta tsitaadiga

mul selline küsimus , et kas esimesed laadimised peavad ikka 16 tundi olema v see mingi oldschool teema ? icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 08:00:21 vasta tsitaadiga

Mina unustasin seda teha, kuid arvan, et tänapäeva akud on nii targad ja korralikult tehtud, et see ei ole mingi väga vajaline. Pmst jäta ööseks laadima või pane nt 7 laadima ja kui magad 9-ani on kõik tip-top. Lasin v30 peale läbi neti ja kõik tundub korras olevat ainult, et telefon muutus tükk maad veel kiiremaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 15.07.2010 10:34:34 vasta tsitaadiga

Palju teil moblal aku vastu peab ja mida te teete sellega?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 11:53:04 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Palju teil moblal aku vastu peab ja mida te teete sellega?

Mul kestab aku 5-6 päeva, mõnikord kuulan mussi ning tihti käin netis wlan-iga.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 15.07.2010 11:57:17 vasta tsitaadiga

egert kirjutas:
J2ru kirjutas:
Palju teil moblal aku vastu peab ja mida te teete sellega?

Mul kestab aku 5-6 päeva, mõnikord kuulan mussi ning tihti käin netis wlan-iga.


Tegid softi reininstalli ära ja peale seda nii pikalt icon_razz.gif ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 14:45:10 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
egert kirjutas:
J2ru kirjutas:
Palju teil moblal aku vastu peab ja mida te teete sellega?

Mul kestab aku 5-6 päeva, mõnikord kuulan mussi ning tihti käin netis wlan-iga.


Tegid softi reininstalli ära ja peale seda nii pikalt icon_razz.gif ?

Ei teinud reinstalli, ainult V30 fw lasin peale.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 19:43:33 vasta tsitaadiga

egert kirjutas:

Mul kestab aku 5-6 päeva, mõnikord kuulan mussi ning tihti käin netis wlan-iga.


Sama siin, kel vähem peab siis teil mingi viga ma arvan. Mul peab aku sama hästi nagu enne uut softi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 07:25:23 vasta tsitaadiga

Normaalne sis
Mul kõige uuem soft, wlani eriti ei kasuta, mussi ka ei kuula, mängu ei tee. Räägin päevas ca pool tundi.
Max 2 päeva ja aku kottis.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 09:37:01 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Proovi läbi OVI suite'i FW reinstall teha, mul tundub, et aitas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 22.07.2010 13:48:09 vasta tsitaadiga

kas tollel telefonil saab korpuseid ka vahetada kuidagi?
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 17:22:50 vasta tsitaadiga

Online kirjutas:
kas tollel telefonil saab korpuseid ka vahetada kuidagi?

Otsisin ise ka netist. Tahaks just valget, aga ei leinud.
Neid kondosse saab küll peale panna, aga see pole see õige ikka.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 23.07.2010 16:17:11 vasta tsitaadiga

Tegin ka nüüd moblale reininstalli ja nüüd peab aku küll ~6 päeva icon_razz.gif

Ei tea mis värk ennem selle softiga oli. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 23.07.2010 18:20:46 vasta tsitaadiga

imelik. ma üritasin ka softi uuendada, aga ta ei lase. või kuidas te teete? läbi pc suite?
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2010 21:15:17 vasta tsitaadiga

Ise omanud seda klotsi juba nädal ja nüüdseks on siis kõrvaklapid otsad andnud ( täpsemalt siis vasak klapp kudagi väga vaikne.... ) peab minema garri.
Muidu telefoniga väga rahul thumbs_up.gif
Aku kohta ei oska midagi juurde lisada kui et mul ta peab umb 2 päeva kuna ise suht kogu aeg wifis ja muusikat kuulates. icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2010 13:03:21 vasta tsitaadiga

Online kirjutas:
imelik. ma üritasin ka softi uuendada, aga ta ei lase. või kuidas te teete? läbi pc suite?


Läbi OVI Suite'i. Pakub seal reinstalli võimalust.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 31.07.2010 23:17:19 vasta tsitaadiga

Tagaosa mobiilil kriimab ikka päris hästi. Olen mingi paar päeva kasutanud ja valguse käes on näha et on mõned kriimud. On see normaalne ,et nii kergelt tulevadki? Olen ainult käes hoidnud.
_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 23:18:59 vasta tsitaadiga

Sinna tagakaanele tulevad kriimu liiga kergelt jah. icon_neutral.gif Endal oli õige nurga alt vaadates neid ikka päris palju.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 31.07.2010 23:24:16 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Sinna tagakaanele tulevad kriimu liiga kergelt jah. icon_neutral.gif Endal oli õige nurga alt vaadates neid ikka päris palju.

Kurb icon_neutral.gif
Kui kahe päevaga juba 3 kriimu õige nurga alt siis ma ei suuda ette kujutada milline ta on aasta pärast. Aga mobiil on väga väga hea thumbs_up.gif selle iluvea elab vast üle icon_razz1.gif

Keegi on flashinud ka oma Nokia mobiili siin foorumis? Tundub suht huvitav.

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 23:27:57 vasta tsitaadiga

rõve töll, Üks müüb sellist tugevad kaitsekilet, nii ekraanile kui ka tagakaanele. Kallis on, aga soovitan kindlasti, vähemalt ekraanile. Kui tahad võin nime üles otsida.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis see flashimine on? icon_redface.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 31.07.2010 23:40:18 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
rõve töll, Üks müüb sellist tugevad kaitsekilet, nii ekraanile kui ka tagakaanele. Kallis on, aga soovitan kindlasti, vähemalt ekraanile. Kui tahad võin nime üles otsida.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis see flashimine on? icon_redface.gif icon_razz1.gif

Ma arvan ,et ma elan selle üle ja ei hakka praegu midagi juurde ostma.
Ekraanil on ka veel see kile peal mis alguses kohe oli ja seda ei maksa vist maha tõmmata?

Flashimine on see ,et lased Nokia Firmware maha ja asendad selle CFWga ( Custom Firmware )
Teeb mobiili kiiremaks jne...

Siin on üks populaarsemaid ja vist ka parimaid 5530 CFWsi
http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=24778.0

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
derdewyl
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 23:43:25 vasta tsitaadiga

www.telepoint.ee on saadaval kaitsekiled. Enda Nokia 5800 jaoks ostsin ja olen väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 23:43:45 vasta tsitaadiga

rõve töll, Selle algse kile võid jah peal hoida.

Ma arvan, et see flashimine on natuke ohtlik. icon_rolleyes.gif Või mis? Mõnel on isegi probleeme olnud originaal Firmware-ga. Custom firmware-ga garantii ka ei aita, kui peeti läheb.
Parem lase nokia originaal FW viimane versioon peal. Ise mäletan, et eelviimane versioon tegi telefoni küll, suht kiireks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 01.08.2010 00:20:34 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
rõve töll, Selle algse kile võid jah peal hoida.

Ma arvan, et see flashimine on natuke ohtlik. icon_rolleyes.gif Või mis? Mõnel on isegi probleeme olnud originaal Firmware-ga. Custom firmware-ga garantii ka ei aita, kui peeti läheb.
Parem lase nokia originaal FW viimane versioon peal. Ise mäletan, et eelviimane versioon tegi telefoni küll, suht kiireks.

Flashimisega mobiili peeti keerata ei saa. Ja garantii laseb sul ametliku fw peale kui probleeme tekib ja mobiil ei tööta enam custom firmwarega.
Cfw ei peaks ka buggine olema sest neid updatetakse peaaegu iga päev või iga teine päev.

Aga jah kui oled ikka tavakasutaja siis pole vast mõtet mängida selliste asjadega aga kui meeldib eksperimentida siis on päris huvitav.

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 12:42:57 vasta tsitaadiga

Aga proovi ära ja jaga muljeid icon_biggrin.gif
Pärast saab originaal FW ka tagasi flashida?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 01.08.2010 17:33:58 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Aga proovi ära ja jaga muljeid icon_biggrin.gif
Pärast saab originaal FW ka tagasi flashida?

Eks ma varsti flashin, pärast saab küll jah tagasi flashida tava firmware.

/edit.

on see normaalne ,et see photo nupp liigub hästi kergelt?

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 18:37:13 vasta tsitaadiga

Photo nupp liiga kergelt ? Mismõttes, kaamera nupp?
Mul käib see ikka väga raskelt.
Tekstist on pea võimatu pilti teha.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 18:56:20 vasta tsitaadiga

Kaamera nupp liigub kahes etapis. Pool all on fookus vms, täielikult all teeb pilti.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 19:40:26 vasta tsitaadiga

Tean. Fookust on hea teha, aga järgmine aste käib jube raskelt ja kokkuvõtteks jääb pilt ikkagi udune. Kräpp.
rõve töll Kui ära flashid, anna teada. Sooviks ka mõningaid näpunäiteid.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 02.08.2010 00:28:13 vasta tsitaadiga

Mul küll sellega probleemi pole et käib raskelt küünega lükkan veits ja vsjo.
//

/e
puik17, Annan, annan icon_biggrin.gif
kui julguse kokku saan

DefXtreme, Oh, sain ka nüüd teada mis see nupp teeb icon_smile.gif

_________________
rawr


viimati muutis rõve töll 05.08.2010 17:23:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 04.08.2010 16:33:41 vasta tsitaadiga

Mis vahepeal on uus tarkvara välja tulnud v? (V31.0.005)

On seda keegi katsetanud?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2010 17:41:31 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Mis vahepeal on uus tarkvara välja tulnud v? (V31.0.005)

On seda keegi katsetanud?

Toimib kenasti thumbs_up.gif Ei tea ainult, mida muudeti.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 05.08.2010 17:22:53 vasta tsitaadiga

Tõmbasin ka peale selle v31. Midagi uut küll ei tundu olevat.
_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 10:28:45 vasta tsitaadiga

Probleem. Peale uut softi näitab arvuti, et mälukaart on täis(samuti ka telefoni mälu), aga telefon kinnitab, et ei ole ja ka kiire matemaatika näitas, et ta ei ole täis. Mingit lahendust sellele? Ennem mul sellist jama ei olnud.

EDIT: Sai natuke näpitud ja muutsin USB ''programmi'' massmälu peale ja nüüd kõik korras. Enne oli muusika edastus vms.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 08.08.2010 17:09:10 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas teil on, aga ma julgen öelda, et peale viimast softi uuendust läks telefoni menüü kiiremaks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazateek
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2009




sõnum 08.08.2010 17:32:01 vasta tsitaadiga

läks kiiremaks küll, tegin veel formatid ja asjad ka ära. a ikka ei ole piisavalt kiire:P
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 08.08.2010 19:06:20 vasta tsitaadiga

mazateek kirjutas:
läks kiiremaks küll, tegin veel formatid ja asjad ka ära. a ikka ei ole piisavalt kiire:P

flashi ära saad cpu koguaeg 100% peale, siis piisavalt kiire.

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazateek
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2009




sõnum 08.08.2010 20:03:16 vasta tsitaadiga

kuidas seda teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5530 XpressMusic mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.