Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.08.2010 13:10:03 vasta tsitaadiga

Kust siit icon_biggrin.gif? Kahjuks ei leidnud midagi mida klikkida. icon_redface.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 13:51:54 vasta tsitaadiga

Flacko, Theme creation.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 18:37:49 vasta tsitaadiga

mina tegin endale teema http://www.ownskin.com/ lehel.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 14:07:40 vasta tsitaadiga

Ei ole aega uurida praegu, aga kas vastab tõele, et nt 5800'ga on gps'iga navigeerimine tasuline? X6 pidi olema tasuta.

Ja üldse, 5800 saadavusega on vaikselt juba kehvasti, musta nt elioni/emt laos võtta ei ole. Mida selle asemel tasuks võtta? GPS ja Wifi võiksid olemas olla, X6 jääb kalliks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 03.08.2010 14:11:09 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Ei ole aega uurida praegu, aga kas vastab tõele, et nt 5800'ga on gps'iga navigeerimine tasuline? X6 pidi olema tasuta.

Ja üldse, 5800 saadavusega on vaikselt juba kehvasti, musta nt elioni/emt laos võtta ei ole. Mida selle asemel tasuks võtta? GPS ja Wifi võiksid olemas olla, X6 jääb kalliks.

Mõlemal tasuta, nokia mobiilidel kõigil tasuta.

Osta C6 siis, 500Eek kallim.

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 15:03:56 vasta tsitaadiga

C6 tundub täitsa ok, seda aint pole kusagilt võtta veel. EMT's on tulekul, mujal pole nimekirjaski.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 03.08.2010 15:17:38 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
C6 tundub täitsa ok, seda aint pole kusagilt võtta veel. EMT's on tulekul, mujal pole nimekirjaski.

EMT'sse peaks kohe kohe tulema, sest nad lubasid selle juba 28. juuliks müüki panna.

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 15:35:39 vasta tsitaadiga

Selge. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 04.08.2010 15:50:12 vasta tsitaadiga

Ei saa telefoniga kuidagi WLAN võrku, ütleb et vale WAP võti sisestatud. Kõik teen õigesti ja ikka viskab koguaeg selle ette. Mis ma tegema peaks, oskab keegi nõu anda?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2010 15:55:59 vasta tsitaadiga

sisestama õige võtme?


... just a thought
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 04.08.2010 16:01:46 vasta tsitaadiga

Parooli panen õieti ruuterile, ikka paneb mulle seda jama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 04.08.2010 16:03:10 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Parooli panen õieti ruuterile, ikka paneb mulle seda jama.

kustuta vana ühendus ära ühenduste halduse alt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 04.08.2010 16:17:08 vasta tsitaadiga

Njah, nüüd üritasin ühenduse seadeid konfigureerida, aga see ebaõnnestub ka koguaeg. Ma ei tea kas on see üldse vajalik? Kustutasin endaarust nagu ära vana ühenduse.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2010 18:31:49 vasta tsitaadiga

mis ruuter sul on? elioni wifiga miski thompson või speedtouch?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 04.08.2010 21:43:05 vasta tsitaadiga

Ei ole elion. Starmani modem ja seal otsas mingi Trendneti ruuter.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2010 22:01:22 vasta tsitaadiga

ega su pordid suunatud ole?
kui on, siis halligi yhendust saad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 04.08.2010 22:09:40 vasta tsitaadiga

Peaks olema suunatud jah.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2010 00:17:48 vasta tsitaadiga

jeesus188, mesasja?
Ma pigem ise panustaksin kahtlaste Wifi turvasätete peale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 00:24:41 vasta tsitaadiga

elioni wifi ruuteril on võimalus panna sedasi, et aktiivsed on nii WEP, WPA kui ka WPA2 ja seda kõike sama key'ga... mõni seade on sellekohta halvasti arvanud ja pole nõustunud ühenduma
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 05.08.2010 01:03:15 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mida ma tegema peaks et saaksin telefoniga wifit kasutada kodus. icon_cry.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 08:45:26 vasta tsitaadiga

muuda ruuteri krüpteeringut.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 11:27:12 vasta tsitaadiga

Nokia maps on 40.0.004 ja 50.0.005 versioonidega hakanud mööda näitama nii 100-500 meetrit. Enne näitas asukohta täpselt, milles võiks kala olla ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2010 14:22:32 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda, näitab 5-10 meetri täpsusega enamasti (ei taha eriti üle 6 satelliidi külge korjata, Tomtom Go920 korjab samas kohas enamasti üle 10 külge ja selle arvuga näitab juba 2-4 meetri täpsusega).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 07.08.2010 02:54:35 vasta tsitaadiga

mis värk selle äratuskellaga on? seda ei saa ju maha, kui helisema hakkab (see liugur ei tööta vms). ja heliseb stepbystep nii valjuks et kõrvast pritsib verd. on see normaalne või?

edit. tegin ilma helita mp3`me ning seega on aint vibra kuulda. works.


viimati muutis g-nome 07.08.2010 06:36:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 07.08.2010 06:35:54 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
mis värk selle äratuskellaga on? seda ei saa ju maha, kui helisema hakkab (see liugur ei tööta vms). ja heliseb stepbystep nii valjuks et kõrvast pritsib verd. on see normaalne või?

mul töötab. Kui kummili keerad jääb ka vaikseks
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2010 08:52:12 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:
g-nome kirjutas:
mis värk selle äratuskellaga on? seda ei saa ju maha, kui helisema hakkab (see liugur ei tööta vms). ja heliseb stepbystep nii valjuks et kõrvast pritsib verd. on see normaalne või?

mul töötab. Kui kummili keerad jääb ka vaikseks


seda ma ei teadnudki icon_eek.gif

Aga see liugur töötan normaalselt, aga lihtsalt pooleldi silmad kinni, ei pruugi pihta saada õigesti
Siis jah raske seda vaigistada icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 11:27:19 vasta tsitaadiga

jeesus188, lisaks, kui keerad sissetuleva kõne helisemise ajal kummuli korra, siis vaigistab ka helina icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.08.2010 15:31:38 vasta tsitaadiga

Selle jaoks peab sensorid ka sisse lülitama (kui oled kogemata välja lülitanud).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2010 11:09:11 vasta tsitaadiga

sensorid sees, aga kui vastan, siis vastan, telefoniga ei mängi, et vasak, parem, yles ja alla
Mida kõike ei saa teada, kui mobla hakkab vaikselt naisele minema icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.08.2010 11:31:16 vasta tsitaadiga

Sest manuaale ega help me ju ei loe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2010 16:05:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Sest manuaale ega help me ju ei loe thumbs_up.gif


mõned asjad tulid firmware uuendusega, nii , et manualist ei ole eriti abi icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 19:44:40 vasta tsitaadiga

selline mure siis ,et telefoni välk enam pildistamisel ei tööta:S kui kasutad punasilmsust vähendavat välku siis 3 korda punane led taga vilgub ja see ka kõik.
oskab keegi nõu anda kuidas korda saaks?

proovisin hard reseti ka ära ei aitand.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 08.08.2010 20:09:30 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
selline mure siis ,et telefoni välk enam pildistamisel ei tööta:S kui kasutad punasilmsust vähendavat välku siis 3 korda punane led taga vilgub ja see ka kõik.
oskab keegi nõu anda kuidas korda saaks?

proovisin hard reseti ka ära ei aitand.

led läbi järelikult.

garantii laks.

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 20:28:56 vasta tsitaadiga

rõve töll kirjutas:
siven kirjutas:
selline mure siis ,et telefoni välk enam pildistamisel ei tööta:S kui kasutad punasilmsust vähendavat välku siis 3 korda punane led taga vilgub ja see ka kõik.
oskab keegi nõu anda kuidas korda saaks?

proovisin hard reseti ka ära ei aitand.

led läbi järelikult.

garantii laks.


tuleb nii välja ja kaua ta mul seal garantiis on?asendus telefon ka antakse?
tele 2-st ostetud.
suht kehvad ledid selljuhul kuna ma pole isegi 30 pilti teind välguga:O
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 21:53:53 vasta tsitaadiga

Pigem ei vedanud ja said s**a isendi. Endal pidas küll välk vastu mitu 100 või 1000 pilti + "flashlight" programm pidevalt ja kuulnud ka ei ole, et kellelgi välk läbi oleks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 09.08.2010 00:11:26 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
rõve töll kirjutas:
siven kirjutas:
selline mure siis ,et telefoni välk enam pildistamisel ei tööta:S kui kasutad punasilmsust vähendavat välku siis 3 korda punane led taga vilgub ja see ka kõik.
oskab keegi nõu anda kuidas korda saaks?

proovisin hard reseti ka ära ei aitand.

led läbi järelikult.

garantii laks.


tuleb nii välja ja kaua ta mul seal garantiis on?asendus telefon ka antakse?
tele 2-st ostetud.
suht kehvad ledid selljuhul kuna ma pole isegi 30 pilti teind välguga:O

Oleneb garantiist, uut vast ei anta kui midagi hullu viga pole ja saab ära parandada icon_sad.gif

DefXtreme kirjutas:
Pigem ei vedanud ja said s**a isendi. Endal pidas küll välk vastu mitu 100 või 1000 pilti + "flashlight" programm pidevalt ja kuulnud ka ei ole, et kellelgi välk läbi oleks.

Sul ka välk läbi?

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 00:20:13 vasta tsitaadiga

rõve töll, Välk oli veel täitsa terve, kui ma maha müüsin.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 07:58:49 vasta tsitaadiga

uus firmware v 51.0.006 siis saadaval.

Nokia 5800 Changelog :

- Improved Mail for Exchange
- Improved video calls
- Improved browser
- Performance improvements
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neiuke
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2005




sõnum 09.08.2010 16:03:00 vasta tsitaadiga

Uuendatud, esimese asjana kontrollisin, kuidas ekraani keeramisega nüüd on, selgus, et thumbs_up.gif keerab palju kiiremini.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 17:30:48 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel sama kala, et helistamise nupp "rohelin nupp" on madalamal kui teised nupud. Seda siis põhjustab ekraani vasaku alumise nurga "ülestõusmine". Ehk kui vajutada alla vasakule nurka, läheb touchpadi klaas natuke allapoole. Nagu oleks lahti vm.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 10.08.2010 13:04:48 vasta tsitaadiga

Eile sai aku tühjaks ja kui käima sain, olid Otseteed nn. pealehelt läinud ja kuidagi neid tagasi ei saa. Mida teha? icon_neutral.gif Sisse välja olen lülitand ja pole seegi aidanud.
Seadetes Otseteed, seal "Valitud teemas pole muudetavaid otseteid" Proovisin ka teist teemat, aga ikka sama jama.

E:
Praegu proovisin uuendust teha, taaskäivitab ja siis "Telefoni ei uuendatud. Uuendus ei ühildu telefoniga. Võta ühendust teenusepakkujaga" Kuigi *#0000# ja selle alt otsisin uuendust.

Kurat, see jääb küll mul viimaseks nokiaks. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 13:14:34 vasta tsitaadiga

HiTek, sama asi oli raamatupidaja 5530-ga. Teine mudel küll, aga sama suht. Samamoodi teatas, et ei sobi telefoniga update jne. Garantiisse ja anti kohe uus telefon vastu thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 10.08.2010 15:06:09 vasta tsitaadiga

Kus kiiremini saab asjad tehtud, kas Nokia garantiiremondis või lähen ostukohta (elisa)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 21:44:20 vasta tsitaadiga

HiTek kirjutas:
Kus kiiremini saab asjad tehtud, kas Nokia garantiiremondis või lähen ostukohta (elisa)?
Arvatavasti Staadioni Mobiiltelefonid tallinnas. Sealt siis saab ehk kõige kiiremini. Tegelevad garantiiremondiga. Eelmistele Nokiatele on teinud poole päeva kuni poolteist päeva kestvaid töid. Hinnad ka suhteliselt soodsad.

Aga kas keegi saab seda vaadata, mida ennist küsisin?

"Kas kellelgi veel sama kala, et helistamise nupp "roheline nupp" on madalamal kui teised nupud. Seda siis põhjustab ekraani vasaku alumise nurga "ülestõusmine". Ehk kui vajutada alla vasakule nurka, läheb touchpadi klaas natuke allapoole. Nagu oleks lahti vm."
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 22:10:04 vasta tsitaadiga

Nu kui mul ka oli veel 5800, siis oli peale poolt aastat kasutust ekraan ikka päris korralikult "laines". Just tasapinnalt vaadates. Küllap see ekraan pole eriti tugevalt "raamidesse" kinnitatud. Esimene puutekas ka Nokialt ju. Vivaze oma hetkel suht tugev ja laineteta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 11.08.2010 00:42:13 vasta tsitaadiga

Uus soft sees ning tegin hard reseti ka ära, telefon laseb megakiirelt ja taustavalgus korras thumbs_up.gif

Hard reset tegi telefoni kindlasti 2x kiiremaks, kui mitte rohkem thumbs_up.gif
Seega tundub, et see oleks nagu miski format, tasub teha mingil ajal, et telefon saaks jälle korralikult töötada? icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 01:32:46 vasta tsitaadiga

HiTek kirjutas:
Eile sai aku tühjaks ja kui käima sain, olid Otseteed nn. pealehelt läinud ja kuidagi neid tagasi ei saa. Mida teha? icon_neutral.gif Sisse välja olen lülitand ja pole seegi aidanud.
Seadetes Otseteed, seal "Valitud teemas pole muudetavaid otseteid" Proovisin ka teist teemat, aga ikka sama jama.

E:
Praegu proovisin uuendust teha, taaskäivitab ja siis "Telefoni ei uuendatud. Uuendus ei ühildu telefoniga. Võta ühendust teenusepakkujaga" Kuigi *#0000# ja selle alt otsisin uuendust.

Kurat, see jääb küll mul viimaseks nokiaks. icon_evil.gif



sama siin kindlalt mu viimane nokia. nüüd telefon ise restardib ka peale selle et välk läbi:S
varem oli sony ericson käisin ujumas mitu korda telefoniga ,lendas viiendalt alla ikka töötas laitmatult
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 11.08.2010 08:03:59 vasta tsitaadiga

Mul on olnud mitu 5800 telefoni, mõlemad toimivad juba 1,5 aastat ok.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 11.08.2010 10:06:36 vasta tsitaadiga

Ma küll ei kurda selle telefoni üle! Mul on ta algusest saadik olnud ja küll on ta kukkunud ja korra olen ta niimoodi läbi higistanud, et ekraani all sõna otseses mõttes ujus... siiski siiani töötab ja probleeme pole. Välja arvatud muidugi igasugu anomaaliad mis kaasnevad Symbianiga.
Uuenduste alt uuendasin ka OVI kaardid ära ja minu arust on tõsine ämber see, et ''minu asukoht'' on muudetud ''mu asukohaks''
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.08.2010 13:32:41 vasta tsitaadiga

mis on hard reseti klahvikombinatsioon?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.