|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
02.08.2010 13:10:03
|
|
|
Kust siit ? Kahjuks ei leidnud midagi mida klikkida.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.08.2010 13:51:54
|
|
|
| Flacko, Theme creation.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.08.2010 14:07:40
|
|
|
Ei ole aega uurida praegu, aga kas vastab tõele, et nt 5800'ga on gps'iga navigeerimine tasuline? X6 pidi olema tasuta.
Ja üldse, 5800 saadavusega on vaikselt juba kehvasti, musta nt elioni/emt laos võtta ei ole. Mida selle asemel tasuks võtta? GPS ja Wifi võiksid olemas olla, X6 jääb kalliks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
03.08.2010 14:11:09
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
Ei ole aega uurida praegu, aga kas vastab tõele, et nt 5800'ga on gps'iga navigeerimine tasuline? X6 pidi olema tasuta.
Ja üldse, 5800 saadavusega on vaikselt juba kehvasti, musta nt elioni/emt laos võtta ei ole. Mida selle asemel tasuks võtta? GPS ja Wifi võiksid olemas olla, X6 jääb kalliks. |
Mõlemal tasuta, nokia mobiilidel kõigil tasuta.
Osta C6 siis, 500Eek kallim.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.08.2010 15:03:56
|
|
|
| C6 tundub täitsa ok, seda aint pole kusagilt võtta veel. EMT's on tulekul, mujal pole nimekirjaski.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
03.08.2010 15:17:38
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
| C6 tundub täitsa ok, seda aint pole kusagilt võtta veel. EMT's on tulekul, mujal pole nimekirjaski. |
EMT'sse peaks kohe kohe tulema, sest nad lubasid selle juba 28. juuliks müüki panna.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.08.2010 15:35:39
|
|
|
Selge.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
04.08.2010 15:50:12
|
|
|
| Ei saa telefoniga kuidagi WLAN võrku, ütleb et vale WAP võti sisestatud. Kõik teen õigesti ja ikka viskab koguaeg selle ette. Mis ma tegema peaks, oskab keegi nõu anda?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
04.08.2010 15:55:59
|
|
|
sisestama õige võtme?
... just a thought
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
04.08.2010 16:01:46
|
|
|
| Parooli panen õieti ruuterile, ikka paneb mulle seda jama.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
04.08.2010 16:03:10
|
|
|
| Xen0n kirjutas: |
| Parooli panen õieti ruuterile, ikka paneb mulle seda jama. |
kustuta vana ühendus ära ühenduste halduse alt
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
04.08.2010 16:17:08
|
|
|
| Njah, nüüd üritasin ühenduse seadeid konfigureerida, aga see ebaõnnestub ka koguaeg. Ma ei tea kas on see üldse vajalik? Kustutasin endaarust nagu ära vana ühenduse.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
04.08.2010 18:31:49
|
|
|
| mis ruuter sul on? elioni wifiga miski thompson või speedtouch?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
04.08.2010 21:43:05
|
|
|
| Ei ole elion. Starmani modem ja seal otsas mingi Trendneti ruuter.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.08.2010 22:01:22
|
|
|
ega su pordid suunatud ole?
kui on, siis halligi yhendust saad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
04.08.2010 22:09:40
|
|
|
| Peaks olema suunatud jah.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
05.08.2010 00:17:48
|
|
|
jeesus188, mesasja?
Ma pigem ise panustaksin kahtlaste Wifi turvasätete peale.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
05.08.2010 00:24:41
|
|
|
| elioni wifi ruuteril on võimalus panna sedasi, et aktiivsed on nii WEP, WPA kui ka WPA2 ja seda kõike sama key'ga... mõni seade on sellekohta halvasti arvanud ja pole nõustunud ühenduma
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
05.08.2010 01:03:15
|
|
|
Ma ei saa aru mida ma tegema peaks et saaksin telefoniga wifit kasutada kodus.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
05.08.2010 08:45:26
|
|
|
| muuda ruuteri krüpteeringut.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
05.08.2010 11:27:12
|
|
|
| Nokia maps on 40.0.004 ja 50.0.005 versioonidega hakanud mööda näitama nii 100-500 meetrit. Enne näitas asukohta täpselt, milles võiks kala olla ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
05.08.2010 14:22:32
|
|
|
| Ei oska öelda, näitab 5-10 meetri täpsusega enamasti (ei taha eriti üle 6 satelliidi külge korjata, Tomtom Go920 korjab samas kohas enamasti üle 10 külge ja selle arvuga näitab juba 2-4 meetri täpsusega).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
07.08.2010 02:54:35
|
|
|
mis värk selle äratuskellaga on? seda ei saa ju maha, kui helisema hakkab (see liugur ei tööta vms). ja heliseb stepbystep nii valjuks et kõrvast pritsib verd. on see normaalne või?
edit. tegin ilma helita mp3`me ning seega on aint vibra kuulda. works.
viimati muutis g-nome 07.08.2010 06:36:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
07.08.2010 06:35:54
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| mis värk selle äratuskellaga on? seda ei saa ju maha, kui helisema hakkab (see liugur ei tööta vms). ja heliseb stepbystep nii valjuks et kõrvast pritsib verd. on see normaalne või? |
mul töötab. Kui kummili keerad jääb ka vaikseks
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.08.2010 08:52:12
|
|
|
| enterprice kirjutas: |
| g-nome kirjutas: |
| mis värk selle äratuskellaga on? seda ei saa ju maha, kui helisema hakkab (see liugur ei tööta vms). ja heliseb stepbystep nii valjuks et kõrvast pritsib verd. on see normaalne või? |
mul töötab. Kui kummili keerad jääb ka vaikseks |
seda ma ei teadnudki
Aga see liugur töötan normaalselt, aga lihtsalt pooleldi silmad kinni, ei pruugi pihta saada õigesti
Siis jah raske seda vaigistada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.08.2010 11:27:19
|
|
|
jeesus188, lisaks, kui keerad sissetuleva kõne helisemise ajal kummuli korra, siis vaigistab ka helina
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
07.08.2010 15:31:38
|
|
|
| Selle jaoks peab sensorid ka sisse lülitama (kui oled kogemata välja lülitanud).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2010 11:09:11
|
|
|
sensorid sees, aga kui vastan, siis vastan, telefoniga ei mängi, et vasak, parem, yles ja alla
Mida kõike ei saa teada, kui mobla hakkab vaikselt naisele minema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
08.08.2010 11:31:16
|
|
|
Sest manuaale ega help me ju ei loe
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.08.2010 16:05:11
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Sest manuaale ega help me ju ei loe  |
mõned asjad tulid firmware uuendusega, nii , et manualist ei ole eriti abi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
08.08.2010 19:44:40
|
|
|
selline mure siis ,et telefoni välk enam pildistamisel ei tööta:S kui kasutad punasilmsust vähendavat välku siis 3 korda punane led taga vilgub ja see ka kõik.
oskab keegi nõu anda kuidas korda saaks?
proovisin hard reseti ka ära ei aitand.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
08.08.2010 20:09:30
|
|
|
| siven kirjutas: |
selline mure siis ,et telefoni välk enam pildistamisel ei tööta:S kui kasutad punasilmsust vähendavat välku siis 3 korda punane led taga vilgub ja see ka kõik.
oskab keegi nõu anda kuidas korda saaks?
proovisin hard reseti ka ära ei aitand. |
led läbi järelikult.
garantii laks.
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
08.08.2010 20:28:56
|
|
|
| rõve töll kirjutas: |
| siven kirjutas: |
selline mure siis ,et telefoni välk enam pildistamisel ei tööta:S kui kasutad punasilmsust vähendavat välku siis 3 korda punane led taga vilgub ja see ka kõik.
oskab keegi nõu anda kuidas korda saaks?
proovisin hard reseti ka ära ei aitand. |
led läbi järelikult.
garantii laks. |
tuleb nii välja ja kaua ta mul seal garantiis on?asendus telefon ka antakse?
tele 2-st ostetud.
suht kehvad ledid selljuhul kuna ma pole isegi 30 pilti teind välguga:O
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
08.08.2010 21:53:53
|
|
|
| Pigem ei vedanud ja said s**a isendi. Endal pidas küll välk vastu mitu 100 või 1000 pilti + "flashlight" programm pidevalt ja kuulnud ka ei ole, et kellelgi välk läbi oleks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rõve töll
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
09.08.2010 00:11:26
|
|
|
| siven kirjutas: |
| rõve töll kirjutas: |
| siven kirjutas: |
selline mure siis ,et telefoni välk enam pildistamisel ei tööta:S kui kasutad punasilmsust vähendavat välku siis 3 korda punane led taga vilgub ja see ka kõik.
oskab keegi nõu anda kuidas korda saaks?
proovisin hard reseti ka ära ei aitand. |
led läbi järelikult.
garantii laks. |
tuleb nii välja ja kaua ta mul seal garantiis on?asendus telefon ka antakse?
tele 2-st ostetud.
suht kehvad ledid selljuhul kuna ma pole isegi 30 pilti teind välguga:O |
Oleneb garantiist, uut vast ei anta kui midagi hullu viga pole ja saab ära parandada
| DefXtreme kirjutas: |
| Pigem ei vedanud ja said s**a isendi. Endal pidas küll välk vastu mitu 100 või 1000 pilti + "flashlight" programm pidevalt ja kuulnud ka ei ole, et kellelgi välk läbi oleks. |
Sul ka välk läbi?
_________________ rawr |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
09.08.2010 00:20:13
|
|
|
| rõve töll, Välk oli veel täitsa terve, kui ma maha müüsin.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
09.08.2010 07:58:49
|
|
|
uus firmware v 51.0.006 siis saadaval.
Nokia 5800 Changelog :
- Improved Mail for Exchange
- Improved video calls
- Improved browser
- Performance improvements
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neiuke
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
09.08.2010 16:03:00
|
|
|
Uuendatud, esimese asjana kontrollisin, kuidas ekraani keeramisega nüüd on, selgus, et keerab palju kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
09.08.2010 17:30:48
|
|
|
| Kas kellelgi veel sama kala, et helistamise nupp "rohelin nupp" on madalamal kui teised nupud. Seda siis põhjustab ekraani vasaku alumise nurga "ülestõusmine". Ehk kui vajutada alla vasakule nurka, läheb touchpadi klaas natuke allapoole. Nagu oleks lahti vm.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
10.08.2010 13:04:48
|
|
|
Eile sai aku tühjaks ja kui käima sain, olid Otseteed nn. pealehelt läinud ja kuidagi neid tagasi ei saa. Mida teha? Sisse välja olen lülitand ja pole seegi aidanud.
Seadetes Otseteed, seal "Valitud teemas pole muudetavaid otseteid" Proovisin ka teist teemat, aga ikka sama jama.
E:
Praegu proovisin uuendust teha, taaskäivitab ja siis "Telefoni ei uuendatud. Uuendus ei ühildu telefoniga. Võta ühendust teenusepakkujaga" Kuigi *#0000# ja selle alt otsisin uuendust.
Kurat, see jääb küll mul viimaseks nokiaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.08.2010 13:14:34
|
|
|
HiTek, sama asi oli raamatupidaja 5530-ga. Teine mudel küll, aga sama suht. Samamoodi teatas, et ei sobi telefoniga update jne. Garantiisse ja anti kohe uus telefon vastu
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
10.08.2010 15:06:09
|
|
|
| Kus kiiremini saab asjad tehtud, kas Nokia garantiiremondis või lähen ostukohta (elisa)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
10.08.2010 21:44:20
|
|
|
| HiTek kirjutas: |
| Kus kiiremini saab asjad tehtud, kas Nokia garantiiremondis või lähen ostukohta (elisa)? |
Arvatavasti Staadioni Mobiiltelefonid tallinnas. Sealt siis saab ehk kõige kiiremini. Tegelevad garantiiremondiga. Eelmistele Nokiatele on teinud poole päeva kuni poolteist päeva kestvaid töid. Hinnad ka suhteliselt soodsad.
Aga kas keegi saab seda vaadata, mida ennist küsisin?
"Kas kellelgi veel sama kala, et helistamise nupp "roheline nupp" on madalamal kui teised nupud. Seda siis põhjustab ekraani vasaku alumise nurga "ülestõusmine". Ehk kui vajutada alla vasakule nurka, läheb touchpadi klaas natuke allapoole. Nagu oleks lahti vm."
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.08.2010 22:10:04
|
|
|
| Nu kui mul ka oli veel 5800, siis oli peale poolt aastat kasutust ekraan ikka päris korralikult "laines". Just tasapinnalt vaadates. Küllap see ekraan pole eriti tugevalt "raamidesse" kinnitatud. Esimene puutekas ka Nokialt ju. Vivaze oma hetkel suht tugev ja laineteta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
11.08.2010 00:42:13
|
|
|
Uus soft sees ning tegin hard reseti ka ära, telefon laseb megakiirelt ja taustavalgus korras
Hard reset tegi telefoni kindlasti 2x kiiremaks, kui mitte rohkem
Seega tundub, et see oleks nagu miski format, tasub teha mingil ajal, et telefon saaks jälle korralikult töötada?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
11.08.2010 01:32:46
|
|
|
| HiTek kirjutas: |
Eile sai aku tühjaks ja kui käima sain, olid Otseteed nn. pealehelt läinud ja kuidagi neid tagasi ei saa. Mida teha? Sisse välja olen lülitand ja pole seegi aidanud.
Seadetes Otseteed, seal "Valitud teemas pole muudetavaid otseteid" Proovisin ka teist teemat, aga ikka sama jama.
E:
Praegu proovisin uuendust teha, taaskäivitab ja siis "Telefoni ei uuendatud. Uuendus ei ühildu telefoniga. Võta ühendust teenusepakkujaga" Kuigi *#0000# ja selle alt otsisin uuendust.
Kurat, see jääb küll mul viimaseks nokiaks.  |
sama siin kindlalt mu viimane nokia. nüüd telefon ise restardib ka peale selle et välk läbi:S
varem oli sony ericson käisin ujumas mitu korda telefoniga ,lendas viiendalt alla ikka töötas laitmatult
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
11.08.2010 08:03:59
|
|
|
| Mul on olnud mitu 5800 telefoni, mõlemad toimivad juba 1,5 aastat ok.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
11.08.2010 10:06:36
|
|
|
Ma küll ei kurda selle telefoni üle! Mul on ta algusest saadik olnud ja küll on ta kukkunud ja korra olen ta niimoodi läbi higistanud, et ekraani all sõna otseses mõttes ujus... siiski siiani töötab ja probleeme pole. Välja arvatud muidugi igasugu anomaaliad mis kaasnevad Symbianiga.
Uuenduste alt uuendasin ka OVI kaardid ära ja minu arust on tõsine ämber see, et ''minu asukoht'' on muudetud ''mu asukohaks''
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.08.2010 13:32:41
|
|
|
mis on hard reseti klahvikombinatsioon?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|