Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.07.2010 15:13:09 vasta tsitaadiga

Mul Starmani netiga mingi kiiks kallal ,vahest ei lae üldse asju või jätab laadimise pooleli täiesti. Noh et laeb suurt pilti ja siis jääb pooleli. Hvd klõpsin nagu segane ja ükski see klõps ei jõua nagu kohale. Ja natuke aega hiljem jõuab, ja siis jälle klõpsi.

Kas kellelgi teisel ka sama jama? Täna panin tähele seda asja. icon_evil.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010




sõnum 28.07.2010 16:57:59 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Mul Starmani netiga mingi kiiks kallal ,vahest ei lae üldse asju või jätab laadimise pooleli täiesti. Noh et laeb suurt pilti ja siis jääb pooleli. Hvd klõpsin nagu segane ja ükski see klõps ei jõua nagu kohale. Ja natuke aega hiljem jõuab, ja siis jälle klõpsi.

Kas kellelgi teisel ka sama jama? Täna panin tähele seda asja. icon_evil.gif

Üleeile oli tunni-paari jooksul sama olukord, aga hetkel nagu toimiks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 28.07.2010 19:19:44 vasta tsitaadiga

Lugesin üle pika aja teemat. Mitmeid vingumisi Starmani kohta -kuideks neid ikka teki, kui suure firmaga tegu.
Ise olen nende teenusega rahul, kuid mitte nende suhtumisega. Juuli alguses oli Keilas mitu korda mitme tunniseid teenuse katkestusi, lõpuks ajas juba vihale, et taas saad vastuseks, et nende mingi sõlmpunkt kuskil jaamas on taas ilma vooluta. Kuna tegelen ka e-kaubandusega, siis neti puudumine pidevalt on suht ebameeldiv. Nüüd on nad asjad küll korda saanud, kuid kui saatsin neile kompensatsiooni nõude, et arvele mingigi soodustus saada, siis saatsid nad mind sõna otseses mõttes pikalt. Nende vastus oli, et kuna tegu polnud nende veaga, et nende sõlmpunkt pidevalt ilma vooluta jäi ja Keila ilma Starmani teenusteta pidevalt jäi, siis nemad ka midagi hüvitama ei pea.

Igatahes saatsin mina selle asja edasi Tarbijakaitsesse, sest mind tegelikult ei huvita, kes ja kuidas Starmanile mingeid teisi teenuseid pakub. Mina soovin töötavat lahendust. Ma võin kannatada, kui üks kord midagi juhtub, kuid kui seda vähemalt neli korda ja kõik erineva pikkusega katkestused - poolest tunnist kuni mitme tunnini, siis ajab närvi küll.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.07.2010 09:17:30 vasta tsitaadiga

ajakirjanduses oli jah selle Keila raudteejaama teema, kust pidevalt vool kadus ja kus starmani kola asus.

samas üldiselt eesti ISP-del arvestatakse toimivust päevades ja olugi, et toimus mitu katkestust päevas, aga sama päeva jooksul siiski taastub, siis loetakse "toimib" ja tagasiarveldust raske nõuda.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 29.07.2010 09:47:52 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:

samas üldiselt eesti ISP-del arvestatakse toimivust päevades ja olugi, et toimus mitu katkestust päevas, aga sama päeva jooksul siiski taastub, siis loetakse "toimib" ja tagasiarveldust raske nõuda.


Kuidas on Starmani lepingus kirjas see, et kui kaua tohib ISP riket kõrvaldada?

Elionil näiteks on kirjas "rike peab olema kõrvaldatud hiljemalt järgmiseks tööpäevaks peale rikkest teatamist" (tsiteerin peast, täpset sõnastust ei mäleta). St kui on üks rike ja see saab 4h jooksul samal päeval korda siis kompensatsiooni ei saa. Muidugi kui on pidevalt 4h katkestusi siis on teine teema ning pretensioon vaadatakse eraldi läbi. Kuidas see Starmanil on?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.07.2010 10:10:26 vasta tsitaadiga

ma ei tea, ma pole enam starmani klient, pole lepingut käepärast, aga üldjuhul on eesti ISP-del selline 1-tööpäeva praktika.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 29.07.2010 10:27:43 vasta tsitaadiga

Minu arust oli Staramnil kirjas, et mõistliku aja jooksul. Ma ei ole kunagi teinud probleemi, kui korra mingi katkestus. Kuid need olid mitmel päeval. Üks kord - no juhtus, teine kord - mida te jamate, kolmas kord läksin mina juba närvi ja neljas kord - ajas juba tõsiselt vihale, et asja korda ei saada.

EDIT: Siin Starani üldtingimused: http://www.starman.ee/files/yldtingimused_est.pdf

Ongi -mõistliku aja jooksul.
Kuid nädal aega ei ole mõistlik aeg, kui selle jooksul viga ei kõrvaldatud. Teenus võis olla saadaval selle aja jooksul, kuid see oli pidevalt häiritud.
Viidatud on seal küll Eesti Vabariigis kehtivatele kvaliteedi nõuetele, kuid kuskil pole viidet, millistest standarditest lähtutakse.
Olles ise taoliste ettevõtetega kokku puutunud, siis tean, et nemad nõuavad kohe suvalise katkestuse eest kahjutasusid. Kuid klientidele ei taheta sellest midagi eraldada.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 29.07.2010 10:39:31 vasta tsitaadiga

Näe, Spott jõudis juba ette. Sirvisin ka natuke seda lepingut ning selle järgi pole kundel tõesti midagi kobiseda kuna alla kirjutatud lepingu järgi on väga üldiselt defineeritud rikke kõrvaldamise aeg. Ootan huviga, mida tarbijakaitse sellest arvab.

EDIT: Jäi silma Tarbijakaitse ettekirjutus Starmanile aastast 2006: http://www.tka.riik.ee/public/starman18.01.pdf

tsitaat:
Lepingu üldtingimuste punktis 5.2.8. on sätestatud, et Starmanil on kohustus
kõrvaldada võrgu ja terminaliseadme ühenduse rike mõistliku aja jooksul pärast
rikkest teadasaamist. Lepingus ei ole aga sätestatud, millised on tarbija õigused,
kui Starman enda kohustust ei täida. Starmani õigused juhuks, kui tarbija lepingut
ei täida on lepingus sätestatud näiteks punktis 5.1.4. Samuti on lepingu
üldtingimuste punktis 6.7. sätestatud tarbija viivise maksmise kohustus, juhul kui
ta enda rahalist kohustust tähtaegselt ei täida. Lepingutingimustest ei ilmne aga,
et ka AS Starmanil oleks mingisugust vastutust, kui Starman enda kohustuse
tähtaegselt või kohaselt täitmata jätab. Seega on lepingust tulenevate õiguste ja
kohustuste tasakaalu tarbija kahjuks rikutud. VÕS § 42 lg 1 tulenevalt on
tüüptingimus tühine, kui sellega on lepingust tulenevate õiguste ja kohustuste
tasakaalu teise lepingupoole kahjuks oluliselt rikutud. Lepingutingimused tuleb
muuta selliselt, et tarbija ja AS Starmani õigused ja kohustused oleksid
tasakaalus. Selleks tuleb tingimustes ette näha teenuse pakkuja vastutus
temapoolsete kohustuste rikkumise korral.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.07.2010 17:48:07 vasta tsitaadiga

Ka endal oli mõni kuu tagasi suur probleem just internetiga, TV töötas laitmatult. Esmalt arvasin, et kodus olev ruuter tekitab katkestusi - sai see siis eemaldatud - katkestused jätkusid.
Tegin kõne Starmani, sai siis seletatud milles probleem on. Nemad esimese hooga mind süüdistama (interneti kasutatakse liiga palju, pange torrent kinni), kuigi torrenteid ma üldse ei kasutagi. Öeldi, et jälgivad mu ühendust ühe päeva.
Pärast seda helistati siis tagasi teatega "tehnik tuleb kontrollima". Vahetati ära kõik kaabliotsad, netti endiselt polnud. Töömees käis siis korra trepikojas.. tuli välja, et seal olevad ühendused olid omadega õhtal. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 30.07.2010 06:19:22 vasta tsitaadiga

Paistab, et Starman sai Tarbijakaitsest päringu, sest muud seletust ma ei oska leida täna hommikul 5:19 saadetud hüvitisteatele, kus mulle tehakse juuli arvest tagasiarvestus 26,60kr.
Sest esimene nende vastus oli küll selline - et pole nende asi. Ja rohkem ma nendest ka midagi ei kuulnud. Eks ma pean saama ka tarbijakaitsest ametliku vastuse asjade käigu kohta.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007




sõnum 01.08.2010 19:41:18 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel youtube videote vaatamine võimatu? Laeb ni aeglaselt, et kohutav. Panin isegi ühe video tõmbama ja kiirus ca 40kB/sek.
Näiteks http://www.youtube.com/watch?v=i4EslTTh6Xg&hd=1 vaatamine on võimatu, seda ka kõigi teistega.

Eile oli sama probleem, öösel jällegi toimis.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 01.08.2010 19:44:05 vasta tsitaadiga

olen ka täheldanud, et video on mitu päeva jukerdanud (kodu kolmikpakett)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005




sõnum 02.08.2010 10:22:07 vasta tsitaadiga

Kodu kolmikpakett ja pole probleemi videode streamimisega youtubist.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007




sõnum 02.08.2010 14:51:57 vasta tsitaadiga

Jep, praegu ka mul korras. Probleem oli õhtul.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.08.2010 16:10:34 vasta tsitaadiga

Minul käivad ka päris sageli külas Starmani kiiruseprobleemid. Või noh pigem aegluseprobleemid, sest kiirusest ei kannata rääkidagi. Mitmel korral, kui olen helistanud, suunatakse kuskil IT-osakonda, kus mul räägitakse, et nende poolt paistab, et kõik on korras ja asi peab olema ikka minu arvutis - nt miski pahalane, kes ühenduse kiirust enda tarbeks kasutab vms. Arvutitest ma ikka jagan piisavalt palju ja tean, millised programmid mul töötavad ja millised ning kui suures mahus neist internetiühendust kasutavad. Enamasti lõppeb vestlus sellega, et järgmine kord, kui kiirusega probleeme, siis koheselt helistaksin ja paluksin suunata sinna samasse IT-osakonda vms. Ja nii iga kord icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2010 16:24:53 vasta tsitaadiga

Pead kõned salvestama ja uuesti helistades kõigepealt meenutuseks vanad kõned ette mängima icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 02.08.2010 16:49:14 vasta tsitaadiga

Starman ilmselt salvestab kõned ning võib neid ise üle kuulata/analüüsida.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2010 09:40:46 vasta tsitaadiga

3-ik pakett oli 2 päeva maas. Ei telefoni, netti ega digi TV-d, ainult analoog TV. Starmanis öeldi, et ju teil modem vaja välja vahetada. Täna hommikul äkki cable tuluke modemil kenasti olemas ja kõik töötab. Mind ennast meeletult huvitab kus ja milles peitus põhjus. Starmanis muidugi rõõmustati, et näe paranes ise ära ja tehnikut pole vajagi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2010 16:35:42 vasta tsitaadiga

Rimbauld kirjutas:
3-ik pakett oli 2 päeva maas. Ei telefoni, netti ega digi TV-d, ainult analoog TV. Starmanis öeldi, et ju teil modem vaja välja vahetada. Täna hommikul äkki cable tuluke modemil kenasti olemas ja kõik töötab. Mind ennast meeletult huvitab kus ja milles peitus põhjus. Starmanis muidugi rõõmustati, et näe paranes ise ära ja tehnikut pole vajagi.


Sa oleks pidanud taipama ja ütlema, et ega digi TV pilt ei käi läbi modemi. Siis oleks asja teise pilguga vaadatud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 03.08.2010 17:04:36 vasta tsitaadiga

Naaber keeras enda jaguri sinu ühenduse vahelt ära ja volaaa, signaal tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 04.08.2010 19:48:25 vasta tsitaadiga

youtube-iga jälle sama jama, peaaegu iga päev juba - vähemalt siin.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 04.08.2010 20:52:23 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:
youtube-iga jälle sama jama, peaaegu iga päev juba - vähemalt siin.


Sama siin, videod ei hakka mängima või loadivad meeletult kaua.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2010 20:58:17 vasta tsitaadiga

Poisid, aeg vahetada teenusepakkujat...
Huvitav, kui koguks kokku mingi teatud hulga inimesi ja ütleks Elionile, et nüüd tuleme 25-ne inimesega üle, kas mingeid sooduseid ka saaks?!? icon_razz.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.08.2010 21:14:54 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:
youtube-iga jälle sama jama, peaaegu iga päev juba - vähemalt siin.


Kas oled nende suurepärase klienditoe poole pöördunud? Sellest küll ilmselt väga suurt abi pole, aga kui nad Su koheselt suudavad miskise IT-osakonnaga ühendada, siis sealt nad saavad jälgida asju.

Ma ise olen hakanud nii tegema, et kui netiühendus väga uimama hakkab, lasen kiirusetesti käima ja tulemusest teen screenshoti (sellel kuupäev ja kellaaeg peal). Kui paraja portsu neid kokku saan, siis saadan neile piiiiikkkkaaa e-maili, kus mainin ära selle, et kiirusetesti tehes mul ei jookse kuskil mingid torrentid, mul ei lae JuuTuubis ükski video ja ma tean täpselt, et mul pole arvutis mingit saasta, mis mingil põhjusel salaja ressursse neelata võib.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004




sõnum 04.08.2010 21:30:53 vasta tsitaadiga

Pikk jutt. Aga mis kasu on?
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 835 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 637
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.