|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ChrisWaher
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2008
|
22.07.2010 01:12:20
|
|
|
Kui aku jaburalt tühjaks end veab, siis saab põhust trackida vaadates aku kasutamist (kuskil seal samas kohas, kus battery infot kuvatakse), kus on välja toodud mis asi on akut kasutanud. Tihti on selle põhjuseks midagi, mis jääb taustal jooksma, nagu mingi chat klient või muu säärane.
_________________ Kristo Vaher
www.waher.net |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ryybek
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2010
|
22.07.2010 07:19:34
|
|
|
| kuidagi ei saa süngitud elisa outgoing seadistusi.HELP!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.07.2010 07:51:01
|
|
|
ChrisWaher, idle ja standby mõlemad 50 niiet mingi kala see aeg ikkagi oli aku näidukiga
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
22.07.2010 09:12:06
|
|
|
Passiivse lugeja sõnavõtt
Olen kah mingi 4 kuud olnud nüüd Desire omanik..
Mõnus seadeldis mailinduse, sotsiaalmeedia ja asukohapõhiste (GPS) teenuste kasutamisel.
Paar korda nädalas saab Cardiotraineri käima tõmmatud (mingid tasulised lisad olen kah sellele juurde ostnud läbi googlecheckouti)
Soetasin ka väikse koti, sest püksitaskus kandmiseks on seade veits tülikas - Krusell Donsö Mobile Pouch
Miinuseks loomulikult androidi puhul see, et tasuliste programmide market on Eesti jaoks suletud.
PS. 2 viimast lehekülge on täis suht ebavajalikku inforamatsiooni minu arvates .. Ultraökonoomse voolutarbe pärast vaevalt seda telefoni keegi soetas Endal nii kodus, kontoris, kui ka autos micro juhtmeotsad olemas, nii et ei teagi mis see max akuaeg võiks olla..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
22.07.2010 09:50:25
|
|
|
| Valtsweb kirjutas: |
PS. 2 viimast lehekülge on täis suht ebavajalikku inforamatsiooni minu arvates .. Ultraökonoomse voolutarbe pärast vaevalt seda telefoni keegi soetas Endal nii kodus, kontoris, kui ka autos micro juhtmeotsad olemas, nii et ei teagi mis see max akuaeg võiks olla.. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.07.2010 10:05:06
|
|
|
Suts vana teema kuid igaks-juhuks mainin ikka ära
| olafsand kirjutas: |
| Pakun, et 90% gps aparaatidest ei tööta toas. |
Ka 3M+ maksvad tipp-GPS'id mis töötlevad paralleelselt kolmes positsioneerimisvõrgus olevate satelliitide andmeid ei tööta toas. Hea, kui aknalaualgi töötavad. See, kui mingi signaali suudad oma moblal toas välja võluda on kõik tänu aGPS'ile ning selle täpsus jätab pehmelt öeldes soovida
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
22.07.2010 10:32:22
|
|
|
Toon välja veel mõned head programmid, mida pea igapäevaselt kasutan:
Hommikune ärataja Math Alarm Clock - äratuse peatamiseks lahendan kolm suht keskmise raskusega matemaatilist tehet ja uni ongi läinud (teinekord on suht raske )
Mängudest: Jewels, Abduction!, Air Control ning Doodle jump
Office: mingisugune office pakett ning loomulikult RealCalc
Suvekodus oli kasutusel ka EasyTether netijagamiseks läpakasse.
ES File Explorer kohtvõrgu ja mälukaardi sirvimiseks, RemoteDesktop tööarvutile ligipääsuks ning wifi analyzer oli hea koduse wifi optimeerimiseks.
Lighting Bug on hea õhtuse une tekitaja
Läbi on käinud veel palju mänge ja muud nodi, mis aga ei ole läinud igapäeva tarbimisse, seega del.
Nagu eelmises postis välja tõin, siis tõeline miinus on marketi suletus Eesti turu jaoks (on võimalik root programmiga mööda saada või hankida mõne suurema riigi kõnekaart, aga tavalise lihtkasutajana, kes eelistab puhast stock telefoni - ei pea seda mõistlikuks)
Ja üks miinus on korraliku GPS programmi puudus, ootan TomTomi või Garminit. Hetke alternatiivid jätavad natuke soovida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.07.2010 13:59:50
|
|
|
kui oodata kannatad natuke, siis Samsung I9000 Galaxy S tasuks kaaluda (veidi kallim, aga samas omadustelt üle ja peaks tulema Android 2.2'ga).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.07.2010 14:32:11
|
|
|
| ryybek kirjutas: |
| kuidagi ei saa süngitud elisa outgoing seadistusi.HELP! |
outgoing servu on smtp.elisa.ee kõik pordid by def ja linnuke ära sealt kus ta pakub, et kasuta autoriseerimist outgoingu puhul
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ryybek
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2010
|
22.07.2010 14:56:59
|
|
|
| 1000 tänu Wanawoll,asi toimib.Peavalu valmistab veel kuidas kõne ajal kontakte vaadata,menu alt saab raamatusse küll ligi,aga igavesti vilets otsida.Kas marketist saada miskit seadistust?Touch`il kõne ajal võimalus olemas kontaktides sobramiseks,Desirel pole leidnud,ilmsesti oma lollusest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.07.2010 15:55:14
|
|
|
ryybek, kui raamatusse ligi pääsed, siis peaks aitama ju see otsingu nupp. kribad sinna soovitava nime sisse ja korras, ei mingit sobramist. i think. ise pole küll kõne ajal kontakte veel proovinud otsida, aga kujutan ette, et käib samamoodi nagu tavaliselt, kui kellelegi helistada tahad ja siis nimejärgi üles otsid soovitud inimese. vaata tead küll, see nupp, mis seal back nupuga 1 pulga peal on kõige paremal see luubikujutis.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ChrisWaher
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
don/geo
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2005
|
27.07.2010 19:24:51
|
|
|
| On keegi siiamaani proovinud Cyanogenmod 6 RC1 desirele, kui stabiilne ja aku kestvus jne? Endal pole võimalust enne nädalalõppu proovida.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
28.07.2010 10:50:07
|
|
|
Ootasin seni pikalt Samsungi Galaxy S'i. Aga kuna selle müüki tulek kogu aeg venib Eestis ja ilmselt algul tuleb hind suht soolane, siis läksin ostsin eile hoopis Desire ära.
Esmased emotsioonid on igati positiivsed ja ülevad (muidugi tegu on ka minu esimese nii puutetundliku kui ka Androidiga seadmega).
Ju ma varsti tulen siia kogenumate kasutajate käest igasugu asju pärima
Edit:
On kellelgi värskemat infot, millal Desire'l ametlik Android 2.2 uuendus välja tuleb? Kiire Googeldamine andis ebamääraseks vastuseks kolmanda kvartali, mis peaks siis tähendama hiljemalt septembri lõppu?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.07.2010 14:32:15
|
|
|
| TS2000, peaks tulema jah kuskil kas augusti lõpus või septembris ma arvan. Q3 päris pikalt ees veel, niiet aega on. on ka niipalju aega, et võib tekkida uudis, et 2.2 jääb üldse vahelt ära ja minnakse 2.3 või hoopis android 3 peale, mis tuleb 2012 Q4
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ChrisWaher
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2008
|
28.07.2010 15:47:44
|
|
|
2.2 tuleb kindlasti Desire'le, HTC plaanib Desirel baseeruva mudeli reliisida ameerikasse lähikuudel ja seda 2.2'ga ning üldse tuleb 2.2 kõikidele HTC selle aasta mudelitele.
Enim räägitakse, et 2.2 tuleb järgmise kuu esimesel või teisel nädalal, aga kuna ametlikult pole midagi kinnitatud (ja tegu on siiski HTC'ga, kes suutnud eepiliselt asju venitada), siis kihlveokontorisse sellega veel ei läheks. On aga 'lekkinud' HTC'lt 2.2 mitteametlikke versioone, mis näevad suht valmis välja, nii et väga kaugel see aeg enam olla ei tohiks.
Aga jällegi, tegu on HTC'ga.
_________________ Kristo Vaher
www.waher.net |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001

|
29.07.2010 09:47:51
|
|
|
HTC Euroopa juht on eile twitteris maininud, et Desire jaoks võib Froyo update tulla juba täna. Eks paistab.
engadget
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
29.07.2010 10:33:38
|
|
|
| eckh kirjutas: |
HTC Euroopa juht on eile twitteris maininud, et Desire jaoks võib Froyo update tulla juba täna. Eks paistab.
engadget |
See kõlab kindlasti liiga hästi, et tõsi olla, aga eks me näe
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
29.07.2010 10:37:54
|
|
|
Aga selline küsimus, et kui juba on viitsimist Jälgida sellist asja, kui sa jube Tead täpselt, mis Froyo on ja sa seda tahad,
siis peaks olema ju ka viitsimist rootida ja custom rome peale lasta jne. Et ei peaks pingsalt ametlikku OTA update ootama?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
29.07.2010 11:21:15
|
|
|
Ise ka neid customeid proovind sein pole leindud head Froyo rommi. Mingid bugid ikka sees.
Originaali ootan mina igastahes .Või soovita mingit customit mis hea.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
29.07.2010 11:38:41
|
|
|
Küsiks targematelt, kel on juba kogemust, ekraani kaitsekilede kohta.
Kas on üldse vaja/mõtet?
Kui palju puutetundlikust mõjutab?
Millist eelistada jne...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
29.07.2010 12:43:47
|
|
|
Kui kysimiseks juba läks siis lubage mind ka ...
Nimelt kui HTC Desire ostmiseks läheb, siis kas nendel myydavatel mudelitel ka mingi vahe on?Pean silmas kas tänu erinevatele mudelitele/ver võib tulla erinevusi telefoni root'imisel ja romide flashimisel...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ChrisWaher
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2008
|
29.07.2010 13:15:57
|
|
|
| TS2000 kirjutas: |
| eckh kirjutas: |
HTC Euroopa juht on eile twitteris maininud, et Desire jaoks võib Froyo update tulla juba täna. Eks paistab.
engadget |
See kõlab kindlasti liiga hästi, et tõsi olla, aga eks me näe  |
Ongi liiga hea, et tõsi, aga tõenäosus et sellel nädalal tuleb, on veel alles.
| tsitaat: |
| UPDATE: Right before we hit the publish button, we hear back from HTC. It looks like Mark’s Twitter announcement came a little early, but we could see the Android 2.2 rollout “possibly as early as tomorrow, but some things still need to be checked before we can confirm a specific day.” The fact that HTC is on track to roll out the update so soon should silence quite a few people who have been complaining about HTC Sense and the additional time it takes to develop the custom UI on top of the new Android build. |
See 'as early as' muidugi tähendab täna kuni misiganes kuupäevani, ehk siis midagi konkreetset pole kuskil.
_________________ Kristo Vaher
www.waher.net |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
29.07.2010 13:19:12
|
|
|
linux, Kui Hiinast tellid, siis on 2.2 juba peal Ainuke Desire hetkel on EU oma (USA CDMA tuleb sügisel) ja need kõik ühesugused. Samas, kui igavesti venitad, siis võid saada Desire SLCD ekraaniga, mitte AMOLED ekraaniga. Ei tea kas see see flashimise kohapealt midagi muudaks
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
29.07.2010 13:50:54
|
|
|
| madfury kirjutas: |
linux, Kui Hiinast tellid, siis on 2.2 juba peal Ainuke Desire hetkel on EU oma (USA CDMA tuleb sügisel) ja need kõik ühesugused. Samas, kui igavesti venitad, siis võid saada Desire SLCD ekraaniga, mitte AMOLED ekraaniga. Ei tea kas see see flashimise kohapealt midagi muudaks  |
Hei,
ei hiinast ei ole plaanis tellida.Vaatasin, et Eestis myydavad on isegi odavamad(nö kohapeal myydavad siis) kui nt pixmaniast tellida.Mõtlesin just ka selle tagamaaga, et kui peaks midagi juhtuma, siis lihtsam supporti saada.
miks ma selle mudeli kohta kysisin oli just see, et ylejäänud seadmed mida ma kasutanud olen nt psp, ipod touch... nendel on kõigil väikesed erinevused olnud.Nimelt mida varasem mudel, seda paremini "hackitavad".
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
29.07.2010 13:57:06
|
|
|
| linux kirjutas: |
miks ma selle mudeli kohta kysisin oli just see, et ylejäänud seadmed mida ma kasutanud olen nt psp, ipod touch... nendel on kõigil väikesed erinevused olnud.Nimelt mida varasem mudel, seda paremini "hackitavad". |
Nu seal on erinevad generatsioonid + suletud süsteemid.
Lihtsalt HTC l erienvad mudelid. Desirest eraldi nagu mitte ju ?
Wildfire, Legend jne on juba teised mudelid.
Ja mingi erinevus hackitavusel on see,et kui pop telefon on, millal tootja ise uuendused konkreetsele mudelile välja laseb, kas lisavõimalusi ja hacke neile tehakse jne.
Kuid lõppude lõpuks on suht kõik Androidid väga vabad ja selle präast muretsema väga ei peaks.
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
29.07.2010 14:52:39
|
|
|
| TS2000 kirjutas: |
Küsiks targematelt, kel on juba kogemust, ekraani kaitsekilede kohta.
Kas on üldse vaja/mõtet?
Kui palju puutetundlikust mõjutab?
Millist eelistada jne... |
Oskab siis keegi nõu anda?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.07.2010 14:57:57
|
|
|
Zagg-i kiled on 5+ ja puutetundlikust nad küll ei mõjuta.
www.Zagg.com
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ChrisWaher
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2008
|
29.07.2010 15:17:57
|
|
|
| linux kirjutas: |
| madfury kirjutas: |
linux, Kui Hiinast tellid, siis on 2.2 juba peal Ainuke Desire hetkel on EU oma (USA CDMA tuleb sügisel) ja need kõik ühesugused. Samas, kui igavesti venitad, siis võid saada Desire SLCD ekraaniga, mitte AMOLED ekraaniga. Ei tea kas see see flashimise kohapealt midagi muudaks  |
Hei,
ei hiinast ei ole plaanis tellida.Vaatasin, et Eestis myydavad on isegi odavamad(nö kohapeal myydavad siis) kui nt pixmaniast tellida.Mõtlesin just ka selle tagamaaga, et kui peaks midagi juhtuma, siis lihtsam supporti saada.
miks ma selle mudeli kohta kysisin oli just see, et ylejäänud seadmed mida ma kasutanud olen nt psp, ipod touch... nendel on kõigil väikesed erinevused olnud.Nimelt mida varasem mudel, seda paremini "hackitavad". |
Eestis müüdavad Androidid peaksid olema 'vabad' ja puudub vajadus neid 'hackida'. Aga ROM ülekirjutamist ja muud sorti telefoni uuendamist, mis pole telefoni enda uuendamise funktsioonidega seotud, teha ei soovita, kuna see võib hävitada garantii.
Lisaks veel siis 2.2'st, saksa HTC esindus ütles, et 2.2 pole sugugi veel väljalaskevalmis ja veel seda ei tule. Helistati ka Hollandi esindusse (sealt pärines esialgne uudis) ja sealt öeldi, et see uudis oli vale ning 2.2'te tulemas pole. Pidi aga olema viimases testimise faasis, nii et kui hästi läheb siis järgmise kuu alguses.
Nii et tundub selline lõbus HTC ping-pong jälle olevat
_________________ Kristo Vaher
www.waher.net |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
29.07.2010 15:55:24
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Zagg-i kiled on 5+ ja puutetundlikust nad küll ei mõjuta.
www.Zagg.com |
Tänud, tundub hea asi.
Aga kas keegi neid Eestis ka müüb või tuleb netist tellida?
Kui neid konkreetseid ei müüda, siis kuidas need ülejäänud muidu on?
(Vaatasin, et mingid mobiili-poed müüvad spetsiaalseid Desire omi a'la 150 krooni 2 tk.)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
29.07.2010 16:10:15
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Zagg-i kiled on 5+ ja puutetundlikust nad küll ei mõjuta.
www.Zagg.com |
minu kogemus ütleb küll, et need teevad kasutamise ebamugavaks. puutetundlikus ok
aga see kummine fiiling teeb näpuga mööda ekraani libistamise jamaks.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joel31
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2003
|
29.07.2010 17:22:47
|
|
|
| TS2000 kirjutas: |
Tänud, tundub hea asi.
Aga kas keegi neid Eestis ka müüb või tuleb netist tellida?
|
HVs ka Zaggi müüja olemas täitsa: link
Enda Desirel on peal FoneM8 kile, mida küll ei soovitaks. Jätab näpujälgi peale liiga kergesti.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
29.07.2010 22:21:23
|
|
|
| joel31 kirjutas: |
| TS2000 kirjutas: |
Tänud, tundub hea asi.
Aga kas keegi neid Eestis ka müüb või tuleb netist tellida?
|
HVs ka Zaggi müüja olemas täitsa: link
|
Oi,väga tänan vihje eest. Suhtlen kohe, kui aega saan
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanza
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003
|
30.07.2010 09:27:13
|
|
|
| HTC Evo saab Android 2.2 uuenduse 03 augustil. Loodetavasti Desire ka mingi aeg lähiajal.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
30.07.2010 10:36:19
|
|
|
ei näe mõtet sellel kilel. kui naelaga kraapima ei hakka, siis suht võimatu seda klaasi ära kriipida. näpujäljed on puutetundliku ekraani mõnus feature ja ega need sealt nii raskelt ka maha tule. korra-paar tõmmad vastu teksat ekraani ja puhas ta ongi.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TS2000
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2007
|
30.07.2010 15:00:49
|
|
|
Loto mängimise või jalgpalli vaatamise hasart on poisike selle ootuse ja lootmise ärevuse kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.07.2010 19:46:53
|
|
|
Sain kah oma Desire kätte, nüüd jälle targem siin teemas
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.08.2010 11:48:16
|
|
|
MA ei saa pihta mis värk on, se on kõige sitem smartphone mida ma elusees olen torkinud
Ekraan on nagu näpp oleks kogu aeg märg,selline surumine läbi elu (märja klaasi efekt)
X10 ja muud on sellised slide ja pehmod, et lust on libistada, isegi ekraani kilega.
Nö tänase ilmaga väli tingimustes ei näe üldse midagi, telefon on kasutu põhjusmõtteliselt
Mul ei ole mingi test eksemplar, täiesti tava müügi tel.
Heli tarbeks kõlar on nagu peldik mis ainult kõrg tone piriseb, kõik helinad on kõla poolest kordades crapimad kui nokia 1208
jne.
Kui selline sodi on maailm parim telefon siis jääb küsimus kas see on SEE ja mingit teist telefoni pole puudutatud ennem ostu.
Iga teine android on mugavuse ja omaduste poolest sama või vähemalt sama väärne.
x10 kasutuse poolest kordades käbedam
i9000 ei anna isegi võrrelda + ekraan
Legend väga hea aga prose crap muidu üle igas aspektis.
SRY lihtsalt hämmaris mida te haipite või olete pimedad...
Kokuvõttes peale 3 päeava on tegmist täieliku peldikuga Androidi maailmas.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
01.08.2010 12:33:15
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
MA ei saa pihta mis värk on, se on kõige sitem smartphone mida ma elusees olen torkinud
Ekraan on nagu näpp oleks kogu aeg märg,selline surumine läbi elu (märja klaasi efekt)
X10 ja muud on sellised slide ja pehmod, et lust on libistada, isegi ekraani kilega.
Nö tänase ilmaga väli tingimustes ei näe üldse midagi, telefon on kasutu põhjusmõtteliselt
Mul ei ole mingi test eksemplar, täiesti tava müügi tel.
Heli tarbeks kõlar on nagu peldik mis ainult kõrg tone piriseb, kõik helinad on kõla poolest kordades crapimad kui nokia 1208
jne.
Kui selline sodi on maailm parim telefon siis jääb küsimus kas see on SEE ja mingit teist telefoni pole puudutatud ennem ostu.
Iga teine android on mugavuse ja omaduste poolest sama või vähemalt sama väärne.
x10 kasutuse poolest kordades käbedam
i9000 ei anna isegi võrrelda + ekraan
Legend väga hea aga prose crap muidu üle igas aspektis.
SRY lihtsalt hämmaris mida te haipite või olete pimedad...
Kokuvõttes peale 3 päeava on tegmist täieliku peldikuga Androidi maailmas. |
Pole veel selliseid asju märganud, küll aint ekraan otsese päikse käes on loetamatu, millisel smartphonil poleks.
Ülejäänud tundub lihtsalt üks tahe ving olevat, elad siin foorumis end välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.08.2010 13:05:49
|
|
|
Number1, pole veel käes hoidnud ega näinud telefoni, mis päikese käes loetav on.
Samuti pole probleemi ekraanil liikumisega. Kõlari kohta ütleks, et too on suhteliselt vaikne võrreldes mõne teisega ning põhjas kipub üle taguma.
Alla põhjas kuulamisega on OK.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.08.2010 13:06:04
|
|
|
| tsitaat: |
Ülejäänud tundub lihtsalt üks tahe ving olevat, elad siin foorumis end välja.
|
või äkki oled ise silmaklappidega?
ise pole Desire't kuigi palju näppinud (päikese käes nähtamatum kui mu INNOV8 peegelkaitsekilega, selle tõttu ka näppimine katki jäi), aga sõber täiesti hädas sellega. tunnistanud veel pole, aga ridade vahelt võib välja lugeda, et astus ikka sajaga ämbrisse üldse ei imestaks, kui varsti otsiks oma vana SE P990 uuesti välja ja annaks HTC naisele
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.08.2010 14:35:47
|
|
|
Ju siis on silmaklappidega Desire omanikke tuhandetes... mnja
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
01.08.2010 14:42:59
|
|
|
wanawoll, Keegi härra soovis osta siin seda. Müü maha, 2 meest jälle õnnelikumad ning sina oled targem ning kunagi enam sellist "paska" ei osta.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
01.08.2010 14:46:27
|
|
|
Vaatasin niisama praegu googlest review'si, esimese lehe vastustest võib välja lugeda, et testijad on rahul... ainult ekraani nähtavust päikese käes ja aku kestvust heidetakse ette.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazateek
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2009
|
01.08.2010 15:08:11
|
|
|
ma avastasin, et see snapdragon 1ghz prose pole suurem asi, hummingbird pidi hea olema, kuni 3x kiirem, a see on aint samsungi galaxil peal, kus pole isegi kaameral flashi:S vaatasin et desirel jooksevad osad mängud tõksudes. et kui ma juba a la 7k panen telefoni alla, mil pole suures asi prose siis pole vist mõtet osta ka:S
nii et suht fail telefoni valik on praegu ja vist peab ootama kuni miskit normi turule tuleb..
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
01.08.2010 15:11:32
|
|
|
wanawoll, et siis räme ämbrisse astumine fuck that internetz nahui nad siis kiresid igalpool reviewdes, et maailma parim ja mida kõike veel. fuck, ei osta enam mitte ühtegi tehnikavidinat persse kõik see liivatehaste toodetud pask RAISK
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
01.08.2010 15:28:50
|
|
|
Mul hakkas system update might uuendust trima. Android 2.2 with sense. 90mega suur.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanza
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003
|
01.08.2010 15:29:26
|
|
|
| haldo kirjutas: |
| Mul hakkas system update might uuendust trima. Android 2.2 with sense. 90mega suur.:d |
sama siin. Käsitsi tarkvara uuenduse kontrolliga pakkus välja.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|