Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 22.07.2010 01:12:20 vasta tsitaadiga

Kui aku jaburalt tühjaks end veab, siis saab põhust trackida vaadates aku kasutamist (kuskil seal samas kohas, kus battery infot kuvatakse), kus on välja toodud mis asi on akut kasutanud. Tihti on selle põhjuseks midagi, mis jääb taustal jooksma, nagu mingi chat klient või muu säärane.
_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ryybek
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2010




sõnum 22.07.2010 07:19:34 vasta tsitaadiga

kuidagi ei saa süngitud elisa outgoing seadistusi.HELP!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.07.2010 07:51:01 vasta tsitaadiga

ChrisWaher, idle ja standby mõlemad 50 niiet mingi kala see aeg ikkagi oli aku näidukiga
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 22.07.2010 09:12:06 vasta tsitaadiga

Passiivse lugeja sõnavõtt icon_smile.gif
Olen kah mingi 4 kuud olnud nüüd Desire omanik..
Mõnus seadeldis mailinduse, sotsiaalmeedia ja asukohapõhiste (GPS) teenuste kasutamisel.
Paar korda nädalas saab Cardiotraineri käima tõmmatud icon_smile.gif (mingid tasulised lisad olen kah sellele juurde ostnud läbi googlecheckouti)

Soetasin ka väikse koti, sest püksitaskus kandmiseks on seade veits tülikas - Krusell Donsö Mobile Pouch
Miinuseks loomulikult androidi puhul see, et tasuliste programmide market on Eesti jaoks suletud.

PS. 2 viimast lehekülge on täis suht ebavajalikku inforamatsiooni minu arvates .. Ultraökonoomse voolutarbe pärast vaevalt seda telefoni keegi soetas icon_biggrin.gif Endal nii kodus, kontoris, kui ka autos micro juhtmeotsad olemas, nii et ei teagi mis see max akuaeg võiks olla..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 09:50:25 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:

PS. 2 viimast lehekülge on täis suht ebavajalikku inforamatsiooni minu arvates .. Ultraökonoomse voolutarbe pärast vaevalt seda telefoni keegi soetas icon_biggrin.gif Endal nii kodus, kontoris, kui ka autos micro juhtmeotsad olemas, nii et ei teagi mis see max akuaeg võiks olla..


+1
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.07.2010 10:05:06 vasta tsitaadiga

Suts vana teema kuid igaks-juhuks mainin ikka ära icon_smile.gif
olafsand kirjutas:
Pakun, et 90% gps aparaatidest ei tööta toas.
Ka 3M+ maksvad tipp-GPS'id mis töötlevad paralleelselt kolmes positsioneerimisvõrgus olevate satelliitide andmeid ei tööta toas. Hea, kui aknalaualgi töötavad. See, kui mingi signaali suudad oma moblal toas välja võluda on kõik tänu aGPS'ile ning selle täpsus jätab pehmelt öeldes soovida icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 22.07.2010 10:32:22 vasta tsitaadiga

Toon välja veel mõned head programmid, mida pea igapäevaselt kasutan:
Hommikune ärataja Math Alarm Clock - äratuse peatamiseks lahendan kolm suht keskmise raskusega matemaatilist tehet ja uni ongi läinud (teinekord on suht raske icon_biggrin.gif)
Mängudest: Jewels, Abduction!, Air Control ning Doodle jump
Office: mingisugune office pakett ning loomulikult RealCalc icon_smile.gif
Suvekodus oli kasutusel ka EasyTether netijagamiseks läpakasse.
ES File Explorer kohtvõrgu ja mälukaardi sirvimiseks, RemoteDesktop tööarvutile ligipääsuks ning wifi analyzer oli hea koduse wifi optimeerimiseks.
Lighting Bug on hea õhtuse une tekitaja icon_smile.gif

Läbi on käinud veel palju mänge ja muud nodi, mis aga ei ole läinud igapäeva tarbimisse, seega del.
Nagu eelmises postis välja tõin, siis tõeline miinus on marketi suletus Eesti turu jaoks (on võimalik root programmiga mööda saada või hankida mõne suurema riigi kõnekaart, aga tavalise lihtkasutajana, kes eelistab puhast stock telefoni - ei pea seda mõistlikuks)
Ja üks miinus on korraliku GPS programmi puudus, ootan TomTomi või Garminit. Hetke alternatiivid jätavad natuke soovida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 13:59:50 vasta tsitaadiga

kui oodata kannatad natuke, siis Samsung I9000 Galaxy S tasuks kaaluda (veidi kallim, aga samas omadustelt üle ja peaks tulema Android 2.2'ga).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 14:32:11 vasta tsitaadiga

ryybek kirjutas:
kuidagi ei saa süngitud elisa outgoing seadistusi.HELP!

outgoing servu on smtp.elisa.ee kõik pordid by def ja linnuke ära sealt kus ta pakub, et kasuta autoriseerimist outgoingu puhul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ryybek
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2010




sõnum 22.07.2010 14:56:59 vasta tsitaadiga

1000 tänu Wanawoll,asi toimib.Peavalu valmistab veel kuidas kõne ajal kontakte vaadata,menu alt saab raamatusse küll ligi,aga igavesti vilets otsida.Kas marketist saada miskit seadistust?Touch`il kõne ajal võimalus olemas kontaktides sobramiseks,Desirel pole leidnud,ilmsesti oma lollusest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.07.2010 15:55:14 vasta tsitaadiga

ryybek, kui raamatusse ligi pääsed, siis peaks aitama ju see otsingu nupp. kribad sinna soovitava nime sisse ja korras, ei mingit sobramist. i think. ise pole küll kõne ajal kontakte veel proovinud otsida, aga kujutan ette, et käib samamoodi nagu tavaliselt, kui kellelegi helistada tahad ja siis nimejärgi üles otsid soovitud inimese. vaata tead küll, see nupp, mis seal back nupuga 1 pulga peal on kõige paremal see luubikujutis.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 27.07.2010 08:56:46 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kui oodata kannatad natuke, siis Samsung I9000 Galaxy S tasuks kaaluda (veidi kallim, aga samas omadustelt üle ja peaks tulema Android 2.2'ga).


Kaaluda perhaps, aga peale selle artikli lugemist..

http://www.mobilecrunch.com/2010/07/26/review-samsung-galaxy-s-aka-att-captivate-t-mobile-vibrant-verizon-fascinate-sprint-epic-4g/

..jääksin siiski paremat ootama ja olen senikaua Desire'ga rahul.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don/geo
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 19:24:51 vasta tsitaadiga

On keegi siiamaani proovinud Cyanogenmod 6 RC1 desirele, kui stabiilne ja aku kestvus jne? Endal pole võimalust enne nädalalõppu proovida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 28.07.2010 10:50:07 vasta tsitaadiga

Ootasin seni pikalt Samsungi Galaxy S'i. Aga kuna selle müüki tulek kogu aeg venib Eestis ja ilmselt algul tuleb hind suht soolane, siis läksin ostsin eile hoopis Desire ära.
Esmased emotsioonid on igati positiivsed ja ülevad thumbs_up.gif (muidugi tegu on ka minu esimese nii puutetundliku kui ka Androidiga seadmega).
Ju ma varsti tulen siia kogenumate kasutajate käest igasugu asju pärima icon_smile.gif

Edit:

On kellelgi värskemat infot, millal Desire'l ametlik Android 2.2 uuendus välja tuleb? Kiire Googeldamine andis ebamääraseks vastuseks kolmanda kvartali, mis peaks siis tähendama hiljemalt septembri lõppu?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.07.2010 14:32:15 vasta tsitaadiga

TS2000, peaks tulema jah kuskil kas augusti lõpus või septembris ma arvan. Q3 päris pikalt ees veel, niiet aega on. on ka niipalju aega, et võib tekkida uudis, et 2.2 jääb üldse vahelt ära ja minnakse 2.3 või hoopis android 3 peale, mis tuleb 2012 Q4
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 28.07.2010 15:47:44 vasta tsitaadiga

2.2 tuleb kindlasti Desire'le, HTC plaanib Desirel baseeruva mudeli reliisida ameerikasse lähikuudel ja seda 2.2'ga ning üldse tuleb 2.2 kõikidele HTC selle aasta mudelitele.

Enim räägitakse, et 2.2 tuleb järgmise kuu esimesel või teisel nädalal, aga kuna ametlikult pole midagi kinnitatud (ja tegu on siiski HTC'ga, kes suutnud eepiliselt asju venitada), siis kihlveokontorisse sellega veel ei läheks. On aga 'lekkinud' HTC'lt 2.2 mitteametlikke versioone, mis näevad suht valmis välja, nii et väga kaugel see aeg enam olla ei tohiks.

Aga jällegi, tegu on HTC'ga.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.07.2010 09:47:51 vasta tsitaadiga

HTC Euroopa juht on eile twitteris maininud, et Desire jaoks võib Froyo update tulla juba täna. Eks paistab.

engadget
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 29.07.2010 10:33:38 vasta tsitaadiga

eckh kirjutas:
HTC Euroopa juht on eile twitteris maininud, et Desire jaoks võib Froyo update tulla juba täna. Eks paistab.

engadget


See kõlab kindlasti liiga hästi, et tõsi olla, aga eks me näe icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 29.07.2010 10:37:54 vasta tsitaadiga

Aga selline küsimus, et kui juba on viitsimist Jälgida sellist asja, kui sa jube Tead täpselt, mis Froyo on ja sa seda tahad,
siis peaks olema ju ka viitsimist rootida ja custom rome peale lasta jne. Et ei peaks pingsalt ametlikku OTA update ootama?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 11:21:15 vasta tsitaadiga

Ise ka neid customeid proovind sein pole leindud head Froyo rommi. Mingid bugid ikka sees.
Originaali ootan mina igastahes thumbs_up.gif .Või soovita mingit customit mis hea.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 29.07.2010 11:38:41 vasta tsitaadiga

Küsiks targematelt, kel on juba kogemust, ekraani kaitsekilede kohta.

Kas on üldse vaja/mõtet?
Kui palju puutetundlikust mõjutab?
Millist eelistada jne...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 29.07.2010 12:43:47 vasta tsitaadiga

Kui kysimiseks juba läks siis lubage mind ka ...

Nimelt kui HTC Desire ostmiseks läheb, siis kas nendel myydavatel mudelitel ka mingi vahe on?Pean silmas kas tänu erinevatele mudelitele/ver võib tulla erinevusi telefoni root'imisel ja romide flashimisel...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 29.07.2010 13:15:57 vasta tsitaadiga

TS2000 kirjutas:
eckh kirjutas:
HTC Euroopa juht on eile twitteris maininud, et Desire jaoks võib Froyo update tulla juba täna. Eks paistab.

engadget


See kõlab kindlasti liiga hästi, et tõsi olla, aga eks me näe icon_lol.gif


Ongi liiga hea, et tõsi, aga tõenäosus et sellel nädalal tuleb, on veel alles.

tsitaat:
UPDATE: Right before we hit the publish button, we hear back from HTC. It looks like Mark’s Twitter announcement came a little early, but we could see the Android 2.2 rollout “possibly as early as tomorrow, but some things still need to be checked before we can confirm a specific day.” The fact that HTC is on track to roll out the update so soon should silence quite a few people who have been complaining about HTC Sense and the additional time it takes to develop the custom UI on top of the new Android build.


See 'as early as' muidugi tähendab täna kuni misiganes kuupäevani, ehk siis midagi konkreetset pole kuskil.

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.07.2010 13:19:12 vasta tsitaadiga

linux, Kui Hiinast tellid, siis on 2.2 juba peal icon_smile.gif Ainuke Desire hetkel on EU oma (USA CDMA tuleb sügisel) ja need kõik ühesugused. Samas, kui igavesti venitad, siis võid saada Desire SLCD ekraaniga, mitte AMOLED ekraaniga. Ei tea kas see see flashimise kohapealt midagi muudaks icon_question.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linux
HV vaatleja
linux

liitunud: 05.10.2003




sõnum 29.07.2010 13:50:54 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
linux, Kui Hiinast tellid, siis on 2.2 juba peal icon_smile.gif Ainuke Desire hetkel on EU oma (USA CDMA tuleb sügisel) ja need kõik ühesugused. Samas, kui igavesti venitad, siis võid saada Desire SLCD ekraaniga, mitte AMOLED ekraaniga. Ei tea kas see see flashimise kohapealt midagi muudaks icon_question.gif


Hei,

ei hiinast ei ole plaanis tellida.Vaatasin, et Eestis myydavad on isegi odavamad(nö kohapeal myydavad siis) kui nt pixmaniast tellida.Mõtlesin just ka selle tagamaaga, et kui peaks midagi juhtuma, siis lihtsam supporti saada.

miks ma selle mudeli kohta kysisin oli just see, et ylejäänud seadmed mida ma kasutanud olen nt psp, ipod touch... nendel on kõigil väikesed erinevused olnud.Nimelt mida varasem mudel, seda paremini "hackitavad".
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 29.07.2010 13:57:06 vasta tsitaadiga

linux kirjutas:

miks ma selle mudeli kohta kysisin oli just see, et ylejäänud seadmed mida ma kasutanud olen nt psp, ipod touch... nendel on kõigil väikesed erinevused olnud.Nimelt mida varasem mudel, seda paremini "hackitavad".


Nu seal on erinevad generatsioonid + suletud süsteemid.

Lihtsalt HTC l erienvad mudelid. Desirest eraldi nagu mitte ju ?
Wildfire, Legend jne on juba teised mudelid.

Ja mingi erinevus hackitavusel on see,et kui pop telefon on, millal tootja ise uuendused konkreetsele mudelile välja laseb, kas lisavõimalusi ja hacke neile tehakse jne.
Kuid lõppude lõpuks on suht kõik Androidid väga vabad ja selle präast muretsema väga ei peaks.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 29.07.2010 14:52:39 vasta tsitaadiga

TS2000 kirjutas:
Küsiks targematelt, kel on juba kogemust, ekraani kaitsekilede kohta.

Kas on üldse vaja/mõtet?
Kui palju puutetundlikust mõjutab?
Millist eelistada jne...


Oskab siis keegi nõu anda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 14:57:57 vasta tsitaadiga

Zagg-i kiled on 5+ ja puutetundlikust nad küll ei mõjuta.
www.Zagg.com
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisWaher
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 29.07.2010 15:17:57 vasta tsitaadiga

linux kirjutas:
madfury kirjutas:
linux, Kui Hiinast tellid, siis on 2.2 juba peal icon_smile.gif Ainuke Desire hetkel on EU oma (USA CDMA tuleb sügisel) ja need kõik ühesugused. Samas, kui igavesti venitad, siis võid saada Desire SLCD ekraaniga, mitte AMOLED ekraaniga. Ei tea kas see see flashimise kohapealt midagi muudaks icon_question.gif


Hei,

ei hiinast ei ole plaanis tellida.Vaatasin, et Eestis myydavad on isegi odavamad(nö kohapeal myydavad siis) kui nt pixmaniast tellida.Mõtlesin just ka selle tagamaaga, et kui peaks midagi juhtuma, siis lihtsam supporti saada.

miks ma selle mudeli kohta kysisin oli just see, et ylejäänud seadmed mida ma kasutanud olen nt psp, ipod touch... nendel on kõigil väikesed erinevused olnud.Nimelt mida varasem mudel, seda paremini "hackitavad".


Eestis müüdavad Androidid peaksid olema 'vabad' ja puudub vajadus neid 'hackida'. Aga ROM ülekirjutamist ja muud sorti telefoni uuendamist, mis pole telefoni enda uuendamise funktsioonidega seotud, teha ei soovita, kuna see võib hävitada garantii.

Lisaks veel siis 2.2'st, saksa HTC esindus ütles, et 2.2 pole sugugi veel väljalaskevalmis ja veel seda ei tule. Helistati ka Hollandi esindusse (sealt pärines esialgne uudis) ja sealt öeldi, et see uudis oli vale ning 2.2'te tulemas pole. Pidi aga olema viimases testimise faasis, nii et kui hästi läheb siis järgmise kuu alguses.

Nii et tundub selline lõbus HTC ping-pong jälle olevat icon_smile.gif

_________________
Kristo Vaher
www.waher.net
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 29.07.2010 15:55:24 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Zagg-i kiled on 5+ ja puutetundlikust nad küll ei mõjuta.
www.Zagg.com


Tänud, tundub hea asi.
Aga kas keegi neid Eestis ka müüb või tuleb netist tellida?

Kui neid konkreetseid ei müüda, siis kuidas need ülejäänud muidu on?
(Vaatasin, et mingid mobiili-poed müüvad spetsiaalseid Desire omi a'la 150 krooni 2 tk.)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 16:10:15 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Zagg-i kiled on 5+ ja puutetundlikust nad küll ei mõjuta.
www.Zagg.com

minu kogemus ütleb küll, et need teevad kasutamise ebamugavaks. puutetundlikus ok
aga see kummine fiiling teeb näpuga mööda ekraani libistamise jamaks.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joel31
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 17:22:47 vasta tsitaadiga

TS2000 kirjutas:

Tänud, tundub hea asi.
Aga kas keegi neid Eestis ka müüb või tuleb netist tellida?


HVs ka Zaggi müüja olemas täitsa: link

Enda Desirel on peal FoneM8 kile, mida küll ei soovitaks. Jätab näpujälgi peale liiga kergesti.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 29.07.2010 22:21:23 vasta tsitaadiga

joel31 kirjutas:
TS2000 kirjutas:

Tänud, tundub hea asi.
Aga kas keegi neid Eestis ka müüb või tuleb netist tellida?


HVs ka Zaggi müüja olemas täitsa: link


Oi,väga tänan vihje eest. Suhtlen kohe, kui aega saan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanza
HV vaatleja
Tanza

liitunud: 10.03.2003




sõnum 30.07.2010 09:27:13 vasta tsitaadiga

HTC Evo saab Android 2.2 uuenduse 03 augustil. Loodetavasti Desire ka mingi aeg lähiajal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.07.2010 10:36:19 vasta tsitaadiga

ei näe mõtet sellel kilel. kui naelaga kraapima ei hakka, siis suht võimatu seda klaasi ära kriipida. näpujäljed on puutetundliku ekraani mõnus feature ja ega need sealt nii raskelt ka maha tule. korra-paar tõmmad vastu teksat ekraani ja puhas ta ongi.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 30.07.2010 13:45:45 vasta tsitaadiga

Tanza, http://gizmodo.com/5600398/froyo-update-for-european-htc-desires-will-turn-on-720p-recording-this-weekend Mis HTC usaldusväärsusesse puutub, siis ma usun seda siis, kui käes on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 30.07.2010 15:00:49 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Tanza, http://gizmodo.com/5600398/froyo-update-for-european-htc-desires-will-turn-on-720p-recording-this-weekend Mis HTC usaldusväärsusesse puutub, siis ma usun seda siis, kui käes on icon_rolleyes.gif


Loto mängimise või jalgpalli vaatamise hasart on poisike selle ootuse ja lootmise ärevuse kõrval. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 19:46:53 vasta tsitaadiga

Sain kah oma Desire kätte, nüüd jälle targem siin teemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 11:48:16 vasta tsitaadiga

MA ei saa pihta mis värk on, se on kõige sitem smartphone mida ma elusees olen torkinud icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Ekraan on nagu näpp oleks kogu aeg märg,selline surumine läbi elu thumbs_down.gif (märja klaasi efekt)
X10 ja muud on sellised slide ja pehmod, et lust on libistada, isegi ekraani kilega.
Nö tänase ilmaga väli tingimustes ei näe üldse midagi, telefon on kasutu põhjusmõtteliselt icon_eek.gif
Mul ei ole mingi test eksemplar, täiesti tava müügi tel.
Heli tarbeks kõlar on nagu peldik mis ainult kõrg tone piriseb, kõik helinad on kõla poolest kordades crapimad kui nokia 1208 icon_neutral.gif
jne.
Kui selline sodi on maailm parim telefon siis jääb küsimus kas see on SEE ja mingit teist telefoni pole puudutatud ennem ostu.
Iga teine android on mugavuse ja omaduste poolest sama või vähemalt sama väärne.
x10 kasutuse poolest kordades käbedam
i9000 ei anna isegi võrrelda + ekraan icon_eek.gif
Legend väga hea aga prose crap thumbs_down.gif muidu üle igas aspektis.

SRY lihtsalt hämmaris mida te haipite või olete pimedad...
Kokuvõttes peale 3 päeava on tegmist täieliku peldikuga Androidi maailmas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 01.08.2010 12:33:15 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
MA ei saa pihta mis värk on, se on kõige sitem smartphone mida ma elusees olen torkinud icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Ekraan on nagu näpp oleks kogu aeg märg,selline surumine läbi elu thumbs_down.gif (märja klaasi efekt)
X10 ja muud on sellised slide ja pehmod, et lust on libistada, isegi ekraani kilega.
Nö tänase ilmaga väli tingimustes ei näe üldse midagi, telefon on kasutu põhjusmõtteliselt icon_eek.gif
Mul ei ole mingi test eksemplar, täiesti tava müügi tel.
Heli tarbeks kõlar on nagu peldik mis ainult kõrg tone piriseb, kõik helinad on kõla poolest kordades crapimad kui nokia 1208 icon_neutral.gif
jne.
Kui selline sodi on maailm parim telefon siis jääb küsimus kas see on SEE ja mingit teist telefoni pole puudutatud ennem ostu.
Iga teine android on mugavuse ja omaduste poolest sama või vähemalt sama väärne.
x10 kasutuse poolest kordades käbedam
i9000 ei anna isegi võrrelda + ekraan icon_eek.gif
Legend väga hea aga prose crap thumbs_down.gif muidu üle igas aspektis.

SRY lihtsalt hämmaris mida te haipite või olete pimedad...
Kokuvõttes peale 3 päeava on tegmist täieliku peldikuga Androidi maailmas.


Pole veel selliseid asju märganud, küll aint ekraan otsese päikse käes on loetamatu, millisel smartphonil poleks.
Ülejäänud tundub lihtsalt üks tahe ving olevat, elad siin foorumis end välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 13:05:49 vasta tsitaadiga

Number1, pole veel käes hoidnud ega näinud telefoni, mis päikese käes loetav on.
Samuti pole probleemi ekraanil liikumisega. Kõlari kohta ütleks, et too on suhteliselt vaikne võrreldes mõne teisega ning põhjas kipub üle taguma.
Alla põhjas kuulamisega on OK.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 13:06:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ülejäänud tundub lihtsalt üks tahe ving olevat, elad siin foorumis end välja.

või äkki oled ise silmaklappidega? icon_razz.gif

ise pole Desire't kuigi palju näppinud (päikese käes nähtamatum kui mu INNOV8 peegelkaitsekilega, selle tõttu ka näppimine katki jäi), aga sõber täiesti hädas sellega. tunnistanud veel pole, aga ridade vahelt võib välja lugeda, et astus ikka sajaga ämbrisse icon_razz.gif üldse ei imestaks, kui varsti otsiks oma vana SE P990 uuesti välja ja annaks HTC naisele icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 14:00:27 vasta tsitaadiga

Number1,
tsitaat:

Ülejäänud tundub lihtsalt üks tahe ving olevat, elad siin foorumis end välja.

Ja ma olen eit kes millgiga/kellegagi rahul pole ning ei tea tuhkagi kaasaegsest tealefonist icon_idea.gif
Number1,
Maksid miljoni ja täna oled oma silmaklappidega rahul (ette kirjutaud sodi)
thumbs_up.gif hea küll ma ei ole maailmadirektor.
Antud aparaat teeb Androidele ikka margi täis ja seda 7K eest Wabariigi rahas hetkel icon_mad.gif

Annab jumal, et ei pannud ühte krooni kah sinna sodi alla, X10 mehed saavad oma 2.1 uuneduse hiljem aga asi toimib nagu 5+

Spoiler Spoiler Spoiler
yawn.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 14:35:47 vasta tsitaadiga

Ju siis on silmaklappidega Desire omanikke tuhandetes... mnja icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 01.08.2010 14:42:59 vasta tsitaadiga

wanawoll, Keegi härra soovis osta siin seda. Müü maha, 2 meest jälle õnnelikumad ning sina oled targem ning kunagi enam sellist "paska" ei osta.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 14:46:27 vasta tsitaadiga

Vaatasin niisama praegu googlest review'si, esimese lehe vastustest võib välja lugeda, et testijad on rahul... ainult ekraani nähtavust päikese käes ja aku kestvust heidetakse ette.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazateek
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2009




sõnum 01.08.2010 15:08:11 vasta tsitaadiga

ma avastasin, et see snapdragon 1ghz prose pole suurem asi, hummingbird pidi hea olema, kuni 3x kiirem, a see on aint samsungi galaxil peal, kus pole isegi kaameral flashi:S vaatasin et desirel jooksevad osad mängud tõksudes. et kui ma juba a la 7k panen telefoni alla, mil pole suures asi prose siis pole vist mõtet osta ka:S

nii et suht fail telefoni valik on praegu ja vist peab ootama kuni miskit normi turule tuleb..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.08.2010 15:11:32 vasta tsitaadiga

wanawoll, et siis räme ämbrisse astumine icon_mad.gif fuck that internetz icon_mad.gif nahui nad siis kiresid igalpool reviewdes, et maailma parim ja mida kõike veel. icon_evil.gif fuck, ei osta enam mitte ühtegi tehnikavidinat thumbs_down.gif persse kõik see liivatehaste toodetud pask icon_evil.gif icon_mad.gif RAISK icon_evil.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 15:28:50 vasta tsitaadiga

Mul hakkas system update might uuendust trima. Android 2.2 with sense. 90mega suur. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanza
HV vaatleja
Tanza

liitunud: 10.03.2003




sõnum 01.08.2010 15:29:26 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Mul hakkas system update might uuendust trima. Android 2.2 with sense. 90mega suur.:d


sama siin. Käsitsi tarkvara uuenduse kontrolliga pakkus välja.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.