Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.07.2010 09:08:39 vasta tsitaadiga

Just sain raporti, et CE jõudis koju icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.07.2010 09:11:15 vasta tsitaadiga

Hämmastavalt kiirelt tuli, ma olen üllatunud icon_biggrin.gif Ise mõtlesin et ähh kindlasti mingi homme või aga wow, täna mingi 8:50 oldi ukse taga icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 27.07.2010 10:39:59 vasta tsitaadiga

Pidin enda oma järel ikka ise käima - nüüd vaja veel tööpäev ära kannatada, et siis saaks koju lustima minna! icon_razz.gif
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quickmix
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 10:49:09 vasta tsitaadiga

joulukas kirjutas:
Pidin enda oma järel ikka ise käima - nüüd vaja veel tööpäev ära kannatada, et siis saaks koju lustima minna! icon_razz.gif

kust sa soetasid ja kas seal CE oli ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 10:58:37 vasta tsitaadiga

Fail! - minu CE asemel sai Andrico Online tavalise. Helistasid ning heal juhul saan homme alles :=(

Miksipärast on viimasel ajal alati nii et ostan tavalise koopia enne poest kui tellitud mängu kätte saan ning siis hiljem müün seda.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.07.2010 10:59:30 vasta tsitaadiga

Ma ise tellisin Andricost.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 11:15:21 vasta tsitaadiga

Läks läks läks icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 27.07.2010 11:19:55 vasta tsitaadiga

Okei, ostsin CE. Panin plaadi sisse ja arvuti optiline draiv ei anna elumärke icon_sad.gif.
Kas seda kuskilt avalikult digital downloadida ka saab ning siis oma keyga tööle panna?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 27.07.2010 11:25:15 vasta tsitaadiga

Käisin kaubamajas, kuna see töökohale kõige lähem. Hind 829 krooni ja mõned sendid peale, Euro hinna teisendus noh, ostmisel küsiti kas CE või tavaline. Kuna kuulõpp on juba käes, siis CE jäi vähe eelarvest välja. Kasutasin muidugi partner kaarti, nii et -5% ja lõlikuks hinnaks 787 krooni.

P.S. käed juba sügelevad!

lighT kirjutas:
Okei, ostsin CE. Panin plaadi sisse ja arvuti optiline draiv ei anna elumärke icon_sad.gif.
Kas seda kuskilt avalikult digital downloadida ka saab ning siis oma keyga tööle panna?


Blizzard isegi jagab seda mänguklienti tasuta, logi vaid BN sisse, rega oma key ara ja voila. Mul oli mäng tegelikult juba nädalake alla laaditud, ootas vaid keyd ja kuupäeva.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 12:02:26 vasta tsitaadiga

Nii Tallinna Kaubamajast ostetud: 787.-
Mu vana DVD rom ei tahtnud DVD'd hästi lugeda ja pidin digitaalselt asja downloadima, fail icon_evil.gif

Anyways alguses näitas download ajaks 15h, kui view->preferences ja disableda p2p siis kiireneb asi 500% icon_biggrin.gif

3h to go...

_________________
kraater.ee


viimati muutis yodalr 27.07.2010 12:03:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 12:03:20 vasta tsitaadiga

retail on poodidest päeva lõpuks raudselt otsas icon_lol.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 12:03:50 vasta tsitaadiga

wat, bnetis maksab digitaalne koopia 60 euri. isegi kodumaiste vereimejate käest saab soodsamalt.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 12:14:19 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
wat, bnetis maksab digitaalne koopia 60 euri. isegi kodumaiste vereimejate käest saab soodsamalt.


Kas sa keeldud Bobbyle uue jahi sissemakse tegemisest?!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 12:19:07 vasta tsitaadiga

Algaja ka mängust mõnu tunda saab? st. kui pole esialgset SC mänginud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 27.07.2010 12:27:38 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Algaja ka mängust mõnu tunda saab? st. kui pole esialgset SC mänginud.

Saad SP'd algul lasta ning pärast boti(de) vastu ka mängida enne MP'd.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.07.2010 12:36:10 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Algaja ka mängust mõnu tunda saab? st. kui pole esialgset SC mänginud.


Kui ma ei eksi, peaks olema Collectors Editionil kaasas ka esimene SC osa mälupulga peal.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 12:37:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Killer85 kirjutas:
wat, bnetis maksab digitaalne koopia 60 euri. isegi kodumaiste vereimejate käest saab soodsamalt.


Kas sa keeldud Bobbyle uue jahi sissemakse tegemisest?!


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 13:01:15 vasta tsitaadiga

yodalr kirjutas:
Mu vana DVD rom ei tahtnud DVD'd hästi lugeda ja pidin digitaalselt asja downloadima, fail icon_evil.gif

Kontrolli, et su "vana DVD rom" omab toetust DVD DL plaatidele. Kui ei oma, siis ei ole ime ka miks ei tahtnud lugeda.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.07.2010 13:11:26 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Kontrolli, et su "vana DVD rom" omab toetust DVD DL plaatidele. Kui ei oma, siis ei ole ime ka miks ei tahtnud lugeda.
Kas üldse eksisteerib sääraseid seadmeid mis seda ei toeta?


Tundub et teistelgi on mängu tarnimisega probleeme. Üks sõber sai ka teada, et talle jõuab mäng alles mõne päeva pärast kohale kui hästi läheb. Otsustas siis üldse tellimuse katkestada ja võttis Timbergilt koodi et saaks koheselt preinstalli aktiveerida ja mängida. Isegi hinnaga ei nöörinud icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 13:35:53 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
siLc kirjutas:
Kontrolli, et su "vana DVD rom" omab toetust DVD DL plaatidele. Kui ei oma, siis ei ole ime ka miks ei tahtnud lugeda.
Kas üldse eksisteerib sääraseid seadmeid mis seda ei toeta?

Ei eksisteeri (vähemalt mitte töökorras seadmeid), DL oli juba algses DVD standardis sees.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 14:14:07 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
yodalr kirjutas:
Mu vana DVD rom ei tahtnud DVD'd hästi lugeda ja pidin digitaalselt asja downloadima, fail icon_evil.gif

Kontrolli, et su "vana DVD rom" omab toetust DVD DL plaatidele. Kui ei oma, siis ei ole ime ka miks ei tahtnud lugeda.


No plaadi luges välja, installi ajal hakkas viskama erroreid, et ei suuda üht-teist välja lugeda... plaat muidu peegel.

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 27.07.2010 14:20:15 vasta tsitaadiga

yodalr kirjutas:
siLc kirjutas:
yodalr kirjutas:
Mu vana DVD rom ei tahtnud DVD'd hästi lugeda ja pidin digitaalselt asja downloadima, fail icon_evil.gif

Kontrolli, et su "vana DVD rom" omab toetust DVD DL plaatidele. Kui ei oma, siis ei ole ime ka miks ei tahtnud lugeda.


No plaadi luges välja, installi ajal hakkas viskama erroreid, et ei suuda üht-teist välja lugeda... plaat muidu peegel.


Egas siis midagi - 7GB mängu vaja BN maha laadida, siis plaati vaid vaatamiseks vaja.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 14:27:35 vasta tsitaadiga

See digitaalne alllaadimine blizzardilt on igati thumbs_up.gif funktsioon. Kiirus ka korralik.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 14:47:47 vasta tsitaadiga

joulukas kirjutas:
Pidin enda oma järel ikka ise käima - nüüd vaja veel tööpäev ära kannatada, et siis saaks koju lustima minna! icon_razz.gif

sama siin.
tänase tööpäeva hommikust alates seisab karp tööarvuti kõrval ootel icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 14:56:40 vasta tsitaadiga

oh teid vaesekesi, vaadake et õhtul kojumineku tuhinas auto alla ei jää icon_lol.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 15:02:46 vasta tsitaadiga


Link

scart sai ka oma unboxing videoga valmis icon_lol.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 15:12:54 vasta tsitaadiga

Timberg, icon_lol.gif küll ikka uhkustab oma mängudega, tattikas hakkab tasuta saadud mänge müüma? eriti ülbe kuju, sc2 sugulase kaudu tasuta blizzardist saada - päris hea variant icon_smile.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 15:17:52 vasta tsitaadiga

Sellel jõmpsikal on mäkk ju. Joke is on him!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wihm
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 27.07.2010 15:22:05 vasta tsitaadiga

Scart, no ehk 5 aastat tagasi oli väike nali.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3vil.ee
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 15:41:48 vasta tsitaadiga

Keegi Prophecy missioonidele kah ligi saanud on? Lõpu video nähtud, aga miskit vahele jäänud nigu.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.07.2010 15:41:55 vasta tsitaadiga

Keegi oskab map editori kommida? Kas sellel nagu kõik pooled olemas zergid ja protos ka?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.07.2010 16:00:23 vasta tsitaadiga

D3vil.ee kirjutas:
Keegi Prophecy missioonidele kah ligi saanud on? Lõpu video nähtud, aga miskit vahele jäänud nigu.
Olen kuulnud, et sarnaselt esimesele osale on kohati paraleelselt mitu story haru. Kui teed ühes missioonis valiku X saad järgmiseks missiooni A, teed valiku Y ja tuleb missioon B. Arvatavasti seetõttu sul jäigi miskit vahele.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiriusB
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2010




sõnum 27.07.2010 17:33:06 vasta tsitaadiga

Lisage: Sirius, kood 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 18:08:51 vasta tsitaadiga

Võib-olla ma olen liiga julm, aga ma tegin ühe practice league mängu, kus vastaseks oli tõenäoliselt esimest korda starcrafti mängiv inimene. Võtsin zergiga kohe 3 baasi ja kogusin 200/200 Mutaliski väe ja lendasin vastase baasi kohale ja kirjutasin ALL YOUR BASE ARE BELONG TO US.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 18:30:59 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
oh teid vaesekesi, vaadake et õhtul kojumineku tuhinas auto alla ei jää icon_lol.gif

ei jäänud kedagi alla
icon_rolleyes.gif

karp on täitsa nunnu.
muide, kaks sc2 guest passi on karbis kaasas, 7h mänguaega või 14 päeva, whichever comes first.

sihuke tüüpiline kaasaegne blizzardi installer on plaadil - exe, maci installer app ja paar mpqd.
updater ja 40mb patch tulid kohe peale installi...

läheb lahti
icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 18:32:23 vasta tsitaadiga

Väike probleem:

Sõber sai mängu kätte lisas oma cd-key battle accountiga ära ja kõik oli lill. Andis siis mulle selle sõbra kutse mis kehtib 14 päeva või 7 tundi ning läksin siis koju...lasin sõbra plaadilt mängu peale ja sama moodi lisasin oma accountile selle cd-key ära. Näitas et kehtib ja trial jne.

Mängu minnes karjub siis sisse logides, et selle kontoga pole seda mängu "seotud". Mis värk on?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 27.07.2010 18:36:34 vasta tsitaadiga

Kuram, saaks juba tööpäev läbi, suurest silitamisest hakkab värv juba maha kooruma. Ei taha joutuubis ka kolada, et mis üles topitud, jääksin nagu avastamise rõõmust veidi ilma ja see uue karbi puhul nagu ikka oluline on!
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 18:58:49 vasta tsitaadiga

sittagi läks lahti.
blizzard seebiks.

edit:
sama lugu full mänguga siinpool.
S.I.L.L.U kirjutas:
Mängu minnes karjub siis sisse logides, et selle kontoga pole seda mängu "seotud". Mis värk on?


edit2:
me ei ole ainukesed, bneti foorumites on ka ikaldust täis. kusjuures, ma ei saa sc2 tech support foorumisse kirjutada.

edit3:
BLIZZARD AHJU!

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 19:00:06 vasta tsitaadiga

[quote="londiste"]sittagi läks lahti.
blizzard seebiks.

edit:
sama lugu full mänguga siinpool.
S.I.L.L.U kirjutas:
Mängu minnes karjub siis sisse logides, et selle kontoga pole seda mängu "seotud". Mis värk on?


edit2:
me ei ole ainukesed, bneti foorumites on ka ikaldust täis. kusjuures, ma ei saa sc2 tech support foorumisse kirjutada.



Siis on hea, et me pole ainukesed - tuleb ehk kiire lahendus.
Nforce foorumite andmetel rahval sõbra kutsed töötavad ilusti.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 19:06:35 vasta tsitaadiga

pmst...

language bneti accounti communication settingutes peab olema sama regiooni oma, mille oma on mäng. lisaks siis shipping address jms.
soovitused on e-maili aadressi muuta, nii et tõenäoliselt on seal ka mõni kurjajuur.

ei tule siin mingit lahendust ma arvan.
võib-olla a la nädala lõpus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 19:15:07 vasta tsitaadiga

tra küll

Mängiks meeleldi SPd, aga see on ju ka uue hüpersupervingebnetiga seotud. Blizzardilt sellist bläkki küll oodanud poleks.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 19:34:08 vasta tsitaadiga

Guest modes saad mängida SP'd ju. Ainult achievemente ei saa teha.
"Play as Guest" peamenüüst siis. Mina saan küll vabalt.


viimati muutis Elitegamer 27.07.2010 19:38:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 19:34:45 vasta tsitaadiga

Elitegamer, ei saa.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.07.2010 19:36:30 vasta tsitaadiga

Mis bnetil viga on? Saan lisaks veel wowis oleva rahvaga mängimise ajal jutustada icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 19:53:53 vasta tsitaadiga

Ho Ho, rääkimata readid ideedest, siis hetkel ma oma sc2 mängida ei saa.
võitlen endaga, et kas kräkitud mänguga sp mängida või mitte...

edit:
kuidas teie esimesest levelist edasi saite:


icon_neutral.gif icon_evil.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 20:14:45 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul töötab nagu peab. G2Play'st ostet võti oli koju jõudmisel mugavalt e-postis, seo vaid ära Bneti kontoga ja SP mängimine alaku icon_smile.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 20:16:23 vasta tsitaadiga

bnet paistab nüüd veel katki ka olema.
laaaa-heeee

elagu piraatlus!
mängude ostmine seebiks!

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 20:47:45 vasta tsitaadiga

Lont nüsid juba vaikselt veene?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 20:48:09 vasta tsitaadiga

Lont nüsid juba vaikselt veene?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 20:50:19 vasta tsitaadiga

Lisage: yod, kood: 668
_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.