Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.07.2010 17:36:01 vasta tsitaadiga

g-nome, ühenda telefon arvutiga ja Ovi Suite abiga lae terve riigi kaart endale telefoni. Keegi ei käsegi sul mobiilset internetti kasutada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 19.07.2010 00:35:52 vasta tsitaadiga

ma üritan seletada, et kui internetti ning PC`d pole käepärast (näiteks istun kuskil rotis rongijaamas, sees ), kas OVI suudab leida asukohti linnas või mitte. installitud viimane tel. update (mis justkui pidi vastava nänni kaasa panema).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 19.07.2010 07:04:36 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
ma üritan seletada, et kui internetti ning PC`d pole käepärast (näiteks istun kuskil rotis rongijaamas, sees ), kas OVI suudab leida asukohti linnas või mitte. installitud viimane tel. update (mis justkui pidi vastava nänni kaasa panema).

See update paneb jah nänni kaasa (programmi), aga mitte kaarte. Sa ei saa ju tahta, et update teaks milliseid kaarte sa vajad või et 4gb kõik maailma kaardid paneks. Selle jaoks ongi ovi suite all maploader. Paned arvutile külge ja laed vajalike riikide kaardid telefoni. Pole ju raske? Siis rohkem internetiühendust vaja ei lähe edaspidi.
Kui sul endal arvutit pole võin ise ka aidata mõõduka tasu eest ( ajakulu ikkagi ju) või leiad mõne sõbra kel arvuti olemas.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 19.07.2010 08:48:23 vasta tsitaadiga

a okei, ma saan aru nüüd. poes, kus ostsin, konftiti mu jaoks garmin ära. ovit nad ei näppind. aga ma ise taimaal ning pole jõudnud arvutit püsti panna.
ps. keegi midagi mainis, et agps on tasuline. aga see töötab mul isegi ilma sim-kaardita. teil ka?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.07.2010 09:34:21 vasta tsitaadiga

Ilma SIM kaardita loob EDGE/3G ühenduse?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 12:06:03 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
a okei, ma saan aru nüüd. poes, kus ostsin, konftiti mu jaoks garmin ära. ovit nad ei näppind. aga ma ise taimaal ning pole jõudnud arvutit püsti panna.
ps. keegi midagi mainis, et agps on tasuline. aga see töötab mul isegi ilma sim-kaardita. teil ka?

sul töötab tasuta GPS, agps vajab sim kaarti ja andmeside olemasolu.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 18:37:24 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
a okei, ma saan aru nüüd. poes, kus ostsin, konftiti mu jaoks garmin ära. ovit nad ei näppind. aga ma ise taimaal ning pole jõudnud arvutit püsti panna.
ps. keegi midagi mainis, et agps on tasuline. aga see töötab mul isegi ilma sim-kaardita. teil ka?


Ei taha uskuda jah, et ilma simita töötab.

Taimaal on nt. Tele2-l
Ühe MB tasu 272.28 EEK
Andmeside hindamise täpsus 1 KB
EMTl- sarnased hinnad.
Kui OVI käivitamisel üks agps ühendamine võtab tavaliselt ~10-20KB, siis saad 272.- eest ~50-100 korda kasutada, eeldades, et vahepeal sateliidi side ära ei kao.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.07.2010 19:23:09 vasta tsitaadiga

Reaalselt kulutab A-GPS 5-6kB (3-4kB alla, 2 üles) ühe ühendumise kohta.
Eestis arvestab Tele2 kusjuures mul ainult alla kulu, üleslaadimised kuhugi arvestuses kirja ei lähe.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adio
HV vaatleja
adio

liitunud: 24.05.2007




sõnum 20.07.2010 12:06:13 vasta tsitaadiga

Muidu tipptopp telefon, aga suutsin mingitmoodi displei lintkaabli ära lõhkuda, telefon. läheb ise käima, aga pilti ette ei võta. Eestis kuskil poes neid üldse eraldi müüakse, v peab koos uue klaasiga ostma vms?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 21.07.2010 13:25:33 vasta tsitaadiga

Küsimus videode konvertimise kohta.
Millega kasutajad videosi 5800 tarbeks konverdivad? Ise kasutan ketkel Free Zune Video Converter 1.1, aga kvaliteet võiks konverditud videol natuke parem olla icon_sad.gif Äkki keegi kasutab miskit muud head prgrammi?
Olen läbi proovinud paljusid programme aga enamus toetavad iPhone resot mis on väiksem ja tolle videod 5800xm'is tööle ei lähe. Otsitavas programmis peaks siis olema 640x360 reso toetus või siis, et saaks manuaalselt reso määrata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 13:30:24 vasta tsitaadiga

Format Factory
Sellel on eraldi profiil mobiilsete seadmete alla nimega Nokia 58xxXM. Sealt alt annab veel üht teist sättida, et algsest kvaliteedist võimalikult vähe kaotada thumbs_up.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 13:46:02 vasta tsitaadiga

SUPER ja format factory peaksid selle tööga hästi hakkama saama
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 13:53:59 vasta tsitaadiga

Format Factory-t ksutasin ise ka ja väga hea oli! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 21.07.2010 15:25:36 vasta tsitaadiga

Tänud icon_smile.gif
Format Factory saab asjaga 100% hakkama beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2010 20:35:58 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
SUPER ja format factory peaksid selle tööga hästi hakkama saama

SUPERis on ka 5800 profiil settingutega netis olemas, kasutan isiklikult seda ja ei kurda thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 22:02:40 vasta tsitaadiga

Format Factory-ga saab väga hea pildi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuivati
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 22.07.2010 21:58:34 vasta tsitaadiga

Soovitage programmi nagu widgetizer.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek205
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 23.07.2010 10:26:53 vasta tsitaadiga

jah FormatFactory väga hea, proovisin ka ise seda ja sain abi. Kas kellelgi on kogemusi või oskab soovitada kuidas OVI kaartidele Tallinn-Tartu maantee kiiruskaameraid lisada saab või mis proge seda võimaldab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
derdewyl
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2010 10:44:10 vasta tsitaadiga

janek205 kirjutas:
jah FormatFactory väga hea, proovisin ka ise seda ja sain abi. Kas kellelgi on kogemusi või oskab soovitada kuidas OVI kaartidele Tallinn-Tartu maantee kiiruskaameraid lisada saab või mis proge seda võimaldab?


http://kaamerad.eu/kiiruskaamerate-asukoha-koordinaadid-gps-seadmele
Seal on õpetus ka olemas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 24.07.2010 17:09:10 vasta tsitaadiga

nii, viimasel ajal jama netiseadetega tekkinud. Opera mini ja sisseehitatud brauseriga surfates on tekkinud jama, et mingi aeg kasutab tele2 wap ühendust ja seega ka raha. Kuigi olen ühendatud wifisse. Seadetes olen omaarust piisavalt wapi lasutamise ära keelanud aga kuidagi ikka lipsab midagi vahelt läbi.
Küsimus siis järgmine kuidas keelata wap ja gprs nii lollikindlalt ära, et mingi programm juhuslikut neid ei kasutaks?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2010 17:22:47 vasta tsitaadiga

BanTIIT kirjutas:
Küsimus siis järgmine kuidas keelata wap ja gprs nii lollikindlalt ära, et mingi programm juhuslikut neid ei kasutaks?

Kustuta "AP'd" ära. Teine variant on "Always ask".
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 24.07.2010 18:03:26 vasta tsitaadiga

avastasin, et opera mini ,illegipärast tahab ühendada wapi. Default brauser kasutab wifit aga opera mitte. Seadetes nagu midagi operas eriti muuta ei saa. Kuidas opera panna wifit kasutama?

Edit: sisseehitatud brauseil olen tähele pannud, et lingid ei avane esimese korraga vahepeal. Peab panema stop ja siis uuesti linki proovima ja nii vahepeal vbl 5x järjest enne kui lingi avab! Millest võib see jama olla?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2010 16:24:41 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
SPB-lt tuli shelli uus versioon välja, mis vähendab mälu kasutust isegi kuni 10mb.

http://www.symbianone.com/content/view/6957/108/


Keegi uut versiooni pikemaajaliselt ka kasutanud on?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2010 17:31:12 vasta tsitaadiga

mul ta umbes kuuaega peal olnud... täitsa töötab ja ma ise kole ära harjunud sellega
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 26.07.2010 17:59:20 vasta tsitaadiga

Kellel müüa ühte töötavat 5800, oleksin huvitatud.
PS!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2010 19:07:54 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Kellel müüa ühte töötavat 5800, oleksin huvitatud.
PS!


Mine tee ostuteema...ostufoorumisse... icon_confused.gif

sai enda omale mõned päevad tagasi hard-reset tehtud, vabanes umb 60MB telefoni mälust ja asi muutus 3x kiiremaks kah icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 26.07.2010 19:25:58 vasta tsitaadiga

Ostuteema tehtud juba ammu icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2010 19:59:01 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
weasel kirjutas:
SPB-lt tuli shelli uus versioon välja, mis vähendab mälu kasutust isegi kuni 10mb.

http://www.symbianone.com/content/view/6957/108/


Keegi uut versiooni pikemaajaliselt ka kasutanud on?


Ma installisin vanale versioonile selga ja nüüd on kaks korda nii kokku jooksnud, et isegi tavaline nokia UI polelahti tulnud. Ainult teks "A critical error has occured" ees. Viga ilmnes telefoni sisse lülitades. Pole
olnud viitsimist telefonile hard reseti ja firmware reflashi teha, et uuesti puhtalt uut versiooni proovida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Imps2s
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2006




sõnum 26.07.2010 20:50:41 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks filmile subid külge monteerida. Format factorist vaatasin, mingi sub koht oli seal, aga ei saanud aru kuda mida tegema peab.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2010 22:16:51 vasta tsitaadiga

Imps2s, valid filmi ära, siis valid väljundi seaded. Sealt alt siis on "pluss" märgiga valik subtiitrid. Avad selle ja tekib rida subtiitrid. See lahter on esialgu tühi aga kui hiirega liigud paremasse serva, tekivad punktiirid. Klikid neil ja saadki näidata subtiitri asukoha. Peab olema siis srt või muu sarnane. Text faili ei tunnista. Hetk tagasi proovisin ja toimib ilusti. icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 26.07.2010 23:19:28 vasta tsitaadiga

Keegi teab miskit rohtu sellele, et mu taustavalgus ei lähe suuremaks/väiksemaks pärast v50 uuendust tarkvarale..
MASENDAV, õues ei näe mitte midagi thumbs_down.gif

Enne v50 peale laskmist panin kõige madalamale aku säästmiseks, kuid poleks iialgi arvanud, et see niimoodi kätte maksab thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2010 23:50:27 vasta tsitaadiga

Hard reset pole aidanud?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 27.07.2010 13:00:39 vasta tsitaadiga

Ple seda proovinud ausaltöeldes, see siis jätab ikka vana softi alles?

Ja telfi teeb tühjaks, st tuleb mälukaardile kõik värk peale panna?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 19:12:30 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
Ple seda proovinud ausaltöeldes, see siis jätab ikka vana softi alles?

Ja telfi teeb tühjaks, st tuleb mälukaardile kõik värk peale panna?


Mälukaardi võid selleks ajaks välja võtta, aga soft seal peal ei pruugi käima minna.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 02:45:08 vasta tsitaadiga

Sorry pole kogu teemat lugenud aga kas kellelgi kogemus tarkvara tagasi uuendamisega. Näiteks uuendasin 4-jaks(jama, aeglane, kiilub kinni) aga saab tagasi 3-mesk(töötab normaalselt) või 2-ks ka uuendada? Või abiks ainult hooldus kes kivi üle kirjutab????
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 11:34:07 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada mingit head proge millega saaks valida näiteks helistajagrupi ja ainult neil lubada mulle helistada.
Muud kõned võiks ära suunduda näiteks kontorinumbrile.
Tahaks puhkuse ajaks rahu saada.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 29.07.2010 18:24:10 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Oskab keegi soovitada mingit head proge millega saaks valida näiteks helistajagrupi ja ainult neil lubada mulle helistada.
Muud kõned võiks ära suunduda näiteks kontorinumbrile.
Tahaks puhkuse ajaks rahu saada.


Handy Blacklist

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 09:36:05 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
aks kirjutas:
Oskab keegi soovitada mingit head proge millega saaks valida näiteks helistajagrupi ja ainult neil lubada mulle helistada.
Muud kõned võiks ära suunduda näiteks kontorinumbrile.
Tahaks puhkuse ajaks rahu saada.

Handy Blacklist

See ei sobi.
Sellega ei saa terveid gruppe valida ja sellega ei saa suunata. Annab lihtsalt kinnist tooni.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 09:54:13 vasta tsitaadiga

Minu teada ei tohiks olla eestis olla võimalik mobiilikõne edasi suunata. Samas mõtleme nüüd väikese workaroundi vahenditega, mis meil on võimalik. Näiteks kui kasutada seda handy blacklisti ja panna moblale peale suunamine "suunata kui number kinni". MA ei ole küll 100% kindel, et see toimib, kuna see programm tegelikult vajutab automaatselt mittevastamise nuppu aga kuidas see suunamine sellega töötab?
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 09:59:01 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Minu teada ei tohiks olla eestis olla võimalik mobiilikõne edasi suunata.


Ja veel kuidas saab.

Selle suunamisega üldse, et saad panna, et kui kinni, siis suunab. Kui helistab number, mida ei taha vastu võtta, katkesta kõne. Natuke nõme on, aga

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2010 10:17:27 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Minu teada ei tohiks olla eestis olla võimalik mobiilikõne edasi suunata. Samas mõtleme nüüd väikese workaroundi vahenditega, mis meil on võimalik. Näiteks kui kasutada seda handy blacklisti ja panna moblale peale suunamine "suunata kui number kinni". MA ei ole küll 100% kindel, et see toimib, kuna see programm tegelikult vajutab automaatselt mittevastamise nuppu aga kuidas see suunamine sellega töötab?


ot:
siin yks huvitav asi operaatori poolt, mida ma ennem ei teadnud
http://www.emt.ee/teenused/koned/helistamine/kone_siirdamine;jsessionid=63CF040DF8718F8C46A2B68543FE4D62.www1

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 31.07.2010 11:25:06 vasta tsitaadiga

Loodan et Nokia 5800 tube tähendab ikka seda XpressMusicut :3

Küssa selline et kas kuidagi on võimalik muuta näiteks Sõnumi helinat, noh mingi custom omaga mitte nendega mis seal olemas. Või on mingit programmi millega saab näiteks seda GUId muuta ise (Joonistan ise ikoonid jne)

Kui see on piraga seotud, siis ei soovi. Tahan lihtsalt teada. Oleks äge kui oleks mobla selline et saab ise ikoonid joonistada ja nupud jne.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 11:41:53 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Loodan et Nokia 5800 tube tähendab ikka seda XpressMusicut :3

Küssa selline et kas kuidagi on võimalik muuta näiteks Sõnumi helinat, noh mingi custom omaga mitte nendega mis seal olemas. Või on mingit programmi millega saab näiteks seda GUId muuta ise (Joonistan ise ikoonid jne)

Kui see on piraga seotud, siis ei soovi. Tahan lihtsalt teada. Oleks äge kui oleks mobla selline et saab ise ikoonid joonistada ja nupud jne.


Oma ikoonid peaks saama näiteks siis, kui ise teed teema. Sealt peaks saama valida erinevaid ikoone, ilmselt ka siis enda joonistatud.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 11:43:28 vasta tsitaadiga

Flacko, Ee, kui nüüd õieti mäletan, siis sellise asjaga nagu HandyShell, vist andis ise joonistada.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 31.07.2010 11:47:32 vasta tsitaadiga

Aga kas midagi sarnast on ka nende häältele mis moblas on? Näiteks uus sõnum on mingi PIIPII...PIIPII helin, aga ma siiamaani ei ole leidnud kuidas saaks selle asemel näiteks isetehtud mp3 panna. Tahaks panna näiteks Sonicust elu hääle nagu mul oli Sony Ericsson 750i, mulle meeldis see icon_biggrin.gif.

Aga eks uurin seda handyShelli, aitähh :3.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 31.07.2010 11:59:26 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Aga kas midagi sarnast on ka nende häältele mis moblas on? Näiteks uus sõnum on mingi PIIPII...PIIPII helin, aga ma siiamaani ei ole leidnud kuidas saaks selle asemel näiteks isetehtud mp3 panna. Tahaks panna näiteks Sonicust elu hääle nagu mul oli Sony Ericsson 750i, mulle meeldis see icon_biggrin.gif.

Aga eks uurin seda handyShelli, aitähh :3.


Seaded->Isiklik->Profiilid->(valid profiili)->Muuda seadeid->Sõnumi signaal-> ja sealt peaksid saama kogu oma muusika kogust helina valida... icon_cool.gif

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 31.07.2010 12:05:17 vasta tsitaadiga

Krrt, leidsingi. Suur aitähh. vabandan väga et ise ei leidnud icon_redface.gif

Ei kujutanud ette et sealt alt leiab.

Suured tänud again!!!!

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heiki87
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2005




sõnum 02.08.2010 08:42:30 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Invisible Shieldi müüa või plaanib tellida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 02.08.2010 11:03:22 vasta tsitaadiga

heiki87, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=459717
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 13:03:26 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
... Või on mingit programmi millega saab näiteks seda GUId muuta ise (Joonistan ise ikoonid jne)
Kui see on piraga seotud, siis ei soovi. Tahan lihtsalt teada. Oleks äge kui oleks mobla selline et saab ise ikoonid joonistada ja nupud jne.

Siit peaks leidma vajaliku.
http://www.forum.nokia.com/Library/Tools_and_downloads/Other/

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk


viimati muutis aks 02.08.2010 13:15:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.