|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.07.2010 17:36:01
|
|
|
| g-nome, ühenda telefon arvutiga ja Ovi Suite abiga lae terve riigi kaart endale telefoni. Keegi ei käsegi sul mobiilset internetti kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
19.07.2010 00:35:52
|
|
|
| ma üritan seletada, et kui internetti ning PC`d pole käepärast (näiteks istun kuskil rotis rongijaamas, sees ), kas OVI suudab leida asukohti linnas või mitte. installitud viimane tel. update (mis justkui pidi vastava nänni kaasa panema).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
19.07.2010 07:04:36
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| ma üritan seletada, et kui internetti ning PC`d pole käepärast (näiteks istun kuskil rotis rongijaamas, sees ), kas OVI suudab leida asukohti linnas või mitte. installitud viimane tel. update (mis justkui pidi vastava nänni kaasa panema). |
See update paneb jah nänni kaasa (programmi), aga mitte kaarte. Sa ei saa ju tahta, et update teaks milliseid kaarte sa vajad või et 4gb kõik maailma kaardid paneks. Selle jaoks ongi ovi suite all maploader. Paned arvutile külge ja laed vajalike riikide kaardid telefoni. Pole ju raske? Siis rohkem internetiühendust vaja ei lähe edaspidi.
Kui sul endal arvutit pole võin ise ka aidata mõõduka tasu eest ( ajakulu ikkagi ju) või leiad mõne sõbra kel arvuti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
19.07.2010 08:48:23
|
|
|
a okei, ma saan aru nüüd. poes, kus ostsin, konftiti mu jaoks garmin ära. ovit nad ei näppind. aga ma ise taimaal ning pole jõudnud arvutit püsti panna.
ps. keegi midagi mainis, et agps on tasuline. aga see töötab mul isegi ilma sim-kaardita. teil ka?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.07.2010 09:34:21
|
|
|
| Ilma SIM kaardita loob EDGE/3G ühenduse?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
19.07.2010 12:06:03
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
a okei, ma saan aru nüüd. poes, kus ostsin, konftiti mu jaoks garmin ära. ovit nad ei näppind. aga ma ise taimaal ning pole jõudnud arvutit püsti panna.
ps. keegi midagi mainis, et agps on tasuline. aga see töötab mul isegi ilma sim-kaardita. teil ka? |
sul töötab tasuta GPS, agps vajab sim kaarti ja andmeside olemasolu.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
19.07.2010 18:37:24
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
a okei, ma saan aru nüüd. poes, kus ostsin, konftiti mu jaoks garmin ära. ovit nad ei näppind. aga ma ise taimaal ning pole jõudnud arvutit püsti panna.
ps. keegi midagi mainis, et agps on tasuline. aga see töötab mul isegi ilma sim-kaardita. teil ka? |
Ei taha uskuda jah, et ilma simita töötab.
Taimaal on nt. Tele2-l
Ühe MB tasu 272.28 EEK
Andmeside hindamise täpsus 1 KB
EMTl- sarnased hinnad.
Kui OVI käivitamisel üks agps ühendamine võtab tavaliselt ~10-20KB, siis saad 272.- eest ~50-100 korda kasutada, eeldades, et vahepeal sateliidi side ära ei kao.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.07.2010 19:23:09
|
|
|
Reaalselt kulutab A-GPS 5-6kB (3-4kB alla, 2 üles) ühe ühendumise kohta.
Eestis arvestab Tele2 kusjuures mul ainult alla kulu, üleslaadimised kuhugi arvestuses kirja ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adio
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2007
|
20.07.2010 12:06:13
|
|
|
| Muidu tipptopp telefon, aga suutsin mingitmoodi displei lintkaabli ära lõhkuda, telefon. läheb ise käima, aga pilti ette ei võta. Eestis kuskil poes neid üldse eraldi müüakse, v peab koos uue klaasiga ostma vms?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
21.07.2010 13:25:33
|
|
|
Küsimus videode konvertimise kohta.
Millega kasutajad videosi 5800 tarbeks konverdivad? Ise kasutan ketkel Free Zune Video Converter 1.1, aga kvaliteet võiks konverditud videol natuke parem olla Äkki keegi kasutab miskit muud head prgrammi?
Olen läbi proovinud paljusid programme aga enamus toetavad iPhone resot mis on väiksem ja tolle videod 5800xm'is tööle ei lähe. Otsitavas programmis peaks siis olema 640x360 reso toetus või siis, et saaks manuaalselt reso määrata.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
21.07.2010 13:30:24
|
|
|
Format Factory
Sellel on eraldi profiil mobiilsete seadmete alla nimega Nokia 58xxXM. Sealt alt annab veel üht teist sättida, et algsest kvaliteedist võimalikult vähe kaotada
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
21.07.2010 13:46:02
|
|
|
| SUPER ja format factory peaksid selle tööga hästi hakkama saama
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
21.07.2010 13:53:59
|
|
|
Format Factory-t ksutasin ise ka ja väga hea oli!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
21.07.2010 15:25:36
|
|
|
Tänud
Format Factory saab asjaga 100% hakkama
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.07.2010 20:35:58
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| SUPER ja format factory peaksid selle tööga hästi hakkama saama |
SUPERis on ka 5800 profiil settingutega netis olemas, kasutan isiklikult seda ja ei kurda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
21.07.2010 22:02:40
|
|
|
| Format Factory-ga saab väga hea pildi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuivati
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2007

|
22.07.2010 21:58:34
|
|
|
| Soovitage programmi nagu widgetizer.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek205
HV vaatleja
liitunud: 07.07.2010
|
23.07.2010 10:26:53
|
|
|
| jah FormatFactory väga hea, proovisin ka ise seda ja sain abi. Kas kellelgi on kogemusi või oskab soovitada kuidas OVI kaartidele Tallinn-Tartu maantee kiiruskaameraid lisada saab või mis proge seda võimaldab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
derdewyl
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2007
|
23.07.2010 10:44:10
|
|
|
| janek205 kirjutas: |
| jah FormatFactory väga hea, proovisin ka ise seda ja sain abi. Kas kellelgi on kogemusi või oskab soovitada kuidas OVI kaartidele Tallinn-Tartu maantee kiiruskaameraid lisada saab või mis proge seda võimaldab? |
http://kaamerad.eu/kiiruskaamerate-asukoha-koordinaadid-gps-seadmele
Seal on õpetus ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
24.07.2010 17:09:10
|
|
|
nii, viimasel ajal jama netiseadetega tekkinud. Opera mini ja sisseehitatud brauseriga surfates on tekkinud jama, et mingi aeg kasutab tele2 wap ühendust ja seega ka raha. Kuigi olen ühendatud wifisse. Seadetes olen omaarust piisavalt wapi lasutamise ära keelanud aga kuidagi ikka lipsab midagi vahelt läbi.
Küsimus siis järgmine kuidas keelata wap ja gprs nii lollikindlalt ära, et mingi programm juhuslikut neid ei kasutaks?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
24.07.2010 17:22:47
|
|
|
| BanTIIT kirjutas: |
| Küsimus siis järgmine kuidas keelata wap ja gprs nii lollikindlalt ära, et mingi programm juhuslikut neid ei kasutaks? |
Kustuta "AP'd" ära. Teine variant on "Always ask".
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
24.07.2010 18:03:26
|
|
|
avastasin, et opera mini ,illegipärast tahab ühendada wapi. Default brauser kasutab wifit aga opera mitte. Seadetes nagu midagi operas eriti muuta ei saa. Kuidas opera panna wifit kasutama?
Edit: sisseehitatud brauseil olen tähele pannud, et lingid ei avane esimese korraga vahepeal. Peab panema stop ja siis uuesti linki proovima ja nii vahepeal vbl 5x järjest enne kui lingi avab! Millest võib see jama olla?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
26.07.2010 16:24:41
|
|
|
Keegi uut versiooni pikemaajaliselt ka kasutanud on?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
26.07.2010 17:31:12
|
|
|
| mul ta umbes kuuaega peal olnud... täitsa töötab ja ma ise kole ära harjunud sellega
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
26.07.2010 17:59:20
|
|
|
Kellel müüa ühte töötavat 5800, oleksin huvitatud.
PS!
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.07.2010 19:07:54
|
|
|
| Xen0n kirjutas: |
Kellel müüa ühte töötavat 5800, oleksin huvitatud.
PS! |
Mine tee ostuteema...ostufoorumisse...
sai enda omale mõned päevad tagasi hard-reset tehtud, vabanes umb 60MB telefoni mälust ja asi muutus 3x kiiremaks kah
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
26.07.2010 19:25:58
|
|
|
Ostuteema tehtud juba ammu
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
26.07.2010 19:59:01
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
Keegi uut versiooni pikemaajaliselt ka kasutanud on? |
Ma installisin vanale versioonile selga ja nüüd on kaks korda nii kokku jooksnud, et isegi tavaline nokia UI polelahti tulnud. Ainult teks "A critical error has occured" ees. Viga ilmnes telefoni sisse lülitades. Pole
olnud viitsimist telefonile hard reseti ja firmware reflashi teha, et uuesti puhtalt uut versiooni proovida.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Imps2s
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2006
|
26.07.2010 20:50:41
|
|
|
| Kuidas saaks filmile subid külge monteerida. Format factorist vaatasin, mingi sub koht oli seal, aga ei saanud aru kuda mida tegema peab.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.07.2010 22:16:51
|
|
|
Imps2s, valid filmi ära, siis valid väljundi seaded. Sealt alt siis on "pluss" märgiga valik subtiitrid. Avad selle ja tekib rida subtiitrid. See lahter on esialgu tühi aga kui hiirega liigud paremasse serva, tekivad punktiirid. Klikid neil ja saadki näidata subtiitri asukoha. Peab olema siis srt või muu sarnane. Text faili ei tunnista. Hetk tagasi proovisin ja toimib ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
26.07.2010 23:19:28
|
|
|
Keegi teab miskit rohtu sellele, et mu taustavalgus ei lähe suuremaks/väiksemaks pärast v50 uuendust tarkvarale..
MASENDAV, õues ei näe mitte midagi
Enne v50 peale laskmist panin kõige madalamale aku säästmiseks, kuid poleks iialgi arvanud, et see niimoodi kätte maksab
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.07.2010 23:50:27
|
|
|
| Hard reset pole aidanud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
27.07.2010 13:00:39
|
|
|
Ple seda proovinud ausaltöeldes, see siis jätab ikka vana softi alles?
Ja telfi teeb tühjaks, st tuleb mälukaardile kõik värk peale panna?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
27.07.2010 19:12:30
|
|
|
| Dadec kirjutas: |
Ple seda proovinud ausaltöeldes, see siis jätab ikka vana softi alles?
Ja telfi teeb tühjaks, st tuleb mälukaardile kõik värk peale panna? |
Mälukaardi võid selleks ajaks välja võtta, aga soft seal peal ei pruugi käima minna.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.07.2010 02:45:08
|
|
|
| Sorry pole kogu teemat lugenud aga kas kellelgi kogemus tarkvara tagasi uuendamisega. Näiteks uuendasin 4-jaks(jama, aeglane, kiilub kinni) aga saab tagasi 3-mesk(töötab normaalselt) või 2-ks ka uuendada? Või abiks ainult hooldus kes kivi üle kirjutab????
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
29.07.2010 11:34:07
|
|
|
Oskab keegi soovitada mingit head proge millega saaks valida näiteks helistajagrupi ja ainult neil lubada mulle helistada.
Muud kõned võiks ära suunduda näiteks kontorinumbrile.
Tahaks puhkuse ajaks rahu saada.
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
29.07.2010 18:24:10
|
|
|
| aks kirjutas: |
Oskab keegi soovitada mingit head proge millega saaks valida näiteks helistajagrupi ja ainult neil lubada mulle helistada.
Muud kõned võiks ära suunduda näiteks kontorinumbrile.
Tahaks puhkuse ajaks rahu saada. |
Handy Blacklist
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
30.07.2010 09:36:05
|
|
|
| Myoldryn kirjutas: |
| aks kirjutas: |
Oskab keegi soovitada mingit head proge millega saaks valida näiteks helistajagrupi ja ainult neil lubada mulle helistada.
Muud kõned võiks ära suunduda näiteks kontorinumbrile.
Tahaks puhkuse ajaks rahu saada. |
Handy Blacklist |
See ei sobi.
Sellega ei saa terveid gruppe valida ja sellega ei saa suunata. Annab lihtsalt kinnist tooni.
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
30.07.2010 09:54:13
|
|
|
Minu teada ei tohiks olla eestis olla võimalik mobiilikõne edasi suunata. Samas mõtleme nüüd väikese workaroundi vahenditega, mis meil on võimalik. Näiteks kui kasutada seda handy blacklisti ja panna moblale peale suunamine "suunata kui number kinni". MA ei ole küll 100% kindel, et see toimib, kuna see programm tegelikult vajutab automaatselt mittevastamise nuppu aga kuidas see suunamine sellega töötab?
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
30.07.2010 09:59:01
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
| Minu teada ei tohiks olla eestis olla võimalik mobiilikõne edasi suunata. |
Ja veel kuidas saab.
Selle suunamisega üldse, et saad panna, et kui kinni, siis suunab. Kui helistab number, mida ei taha vastu võtta, katkesta kõne. Natuke nõme on, aga
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.07.2010 10:17:27
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
| Minu teada ei tohiks olla eestis olla võimalik mobiilikõne edasi suunata. Samas mõtleme nüüd väikese workaroundi vahenditega, mis meil on võimalik. Näiteks kui kasutada seda handy blacklisti ja panna moblale peale suunamine "suunata kui number kinni". MA ei ole küll 100% kindel, et see toimib, kuna see programm tegelikult vajutab automaatselt mittevastamise nuppu aga kuidas see suunamine sellega töötab? |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
31.07.2010 11:25:06
|
|
|
Loodan et Nokia 5800 tube tähendab ikka seda XpressMusicut :3
Küssa selline et kas kuidagi on võimalik muuta näiteks Sõnumi helinat, noh mingi custom omaga mitte nendega mis seal olemas. Või on mingit programmi millega saab näiteks seda GUId muuta ise (Joonistan ise ikoonid jne)
Kui see on piraga seotud, siis ei soovi. Tahan lihtsalt teada. Oleks äge kui oleks mobla selline et saab ise ikoonid joonistada ja nupud jne.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
31.07.2010 11:41:53
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Loodan et Nokia 5800 tube tähendab ikka seda XpressMusicut :3
Küssa selline et kas kuidagi on võimalik muuta näiteks Sõnumi helinat, noh mingi custom omaga mitte nendega mis seal olemas. Või on mingit programmi millega saab näiteks seda GUId muuta ise (Joonistan ise ikoonid jne)
Kui see on piraga seotud, siis ei soovi. Tahan lihtsalt teada. Oleks äge kui oleks mobla selline et saab ise ikoonid joonistada ja nupud jne. |
Oma ikoonid peaks saama näiteks siis, kui ise teed teema. Sealt peaks saama valida erinevaid ikoone, ilmselt ka siis enda joonistatud.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
31.07.2010 11:43:28
|
|
|
| Flacko, Ee, kui nüüd õieti mäletan, siis sellise asjaga nagu HandyShell, vist andis ise joonistada.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
31.07.2010 11:47:32
|
|
|
Aga kas midagi sarnast on ka nende häältele mis moblas on? Näiteks uus sõnum on mingi PIIPII...PIIPII helin, aga ma siiamaani ei ole leidnud kuidas saaks selle asemel näiteks isetehtud mp3 panna. Tahaks panna näiteks Sonicust elu hääle nagu mul oli Sony Ericsson 750i, mulle meeldis see .
Aga eks uurin seda handyShelli, aitähh :3.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
31.07.2010 11:59:26
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Aga kas midagi sarnast on ka nende häältele mis moblas on? Näiteks uus sõnum on mingi PIIPII...PIIPII helin, aga ma siiamaani ei ole leidnud kuidas saaks selle asemel näiteks isetehtud mp3 panna. Tahaks panna näiteks Sonicust elu hääle nagu mul oli Sony Ericsson 750i, mulle meeldis see .
Aga eks uurin seda handyShelli, aitähh :3. |
Seaded->Isiklik->Profiilid->(valid profiili)->Muuda seadeid->Sõnumi signaal-> ja sealt peaksid saama kogu oma muusika kogust helina valida...
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
31.07.2010 12:05:17
|
|
|
Krrt, leidsingi. Suur aitähh. vabandan väga et ise ei leidnud
Ei kujutanud ette et sealt alt leiab.
Suured tänud again!!!!
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heiki87
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2005
|
02.08.2010 08:42:30
|
|
|
| Kas kellelgi on Invisible Shieldi müüa või plaanib tellida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
02.08.2010 13:03:26
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
... Või on mingit programmi millega saab näiteks seda GUId muuta ise (Joonistan ise ikoonid jne)
Kui see on piraga seotud, siis ei soovi. Tahan lihtsalt teada. Oleks äge kui oleks mobla selline et saab ise ikoonid joonistada ja nupud jne. |
Siit peaks leidma vajaliku.
http://www.forum.nokia.com/Library/Tools_and_downloads/Other/
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
viimati muutis aks 02.08.2010 13:15:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|