Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 17:46:17 vasta tsitaadiga

Ei ole müügi mõtet tekkinud veel, rahul üldiselt.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2010 17:48:21 vasta tsitaadiga

Ma usun ka. Nii hea telefoniga peabki rahul olema.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.07.2010 21:13:51 vasta tsitaadiga

Nu, desirega ma sain vähese kasutamisega terve töönädala ilma laadimata ära teha (pühap. õhtu laadimisest ära ja reede õhtu laadima, kuna siis põgenesin maale metsa vanaema manu ja seal hea kiire ca. 5megane 3g või 3.5g nett. aga selle nädala sees vb mingi 10-20 minutit netti ja vist tuli keskmiselt päevakohta mingi minut kõnet. ehk siis sisuliselt siiski föön idles. ahjaa, äratus ka iga hommik.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 24.07.2010 20:17:35 vasta tsitaadiga

Jäi silma, et i9000 on ilmunud lõpuks nii Samsungi Eesti lehele, kui ka EMT veebipoodi (kuigi staatusega "tulekul"). Ilmselt on lootust siis juba lähiajal ka saada. Päris kaua seda oodanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2010 20:19:19 vasta tsitaadiga

TS2000, Paraku pead veel ootama Eesti opratorite järgi ca. 2 kuud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TS2000
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2007




sõnum 24.07.2010 20:34:01 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
TS2000, Paraku pead veel ootama Eesti opratorite järgi ca. 2 kuud thumbs_down.gif


See oleks küll veidi halenaljakas. Ei kujuta ette kuidas EMT seda oma lehel kirjaga "tulekul" kaks kuud üleval hoiab. icon_lol.gif
Ilmselt põhineb see viibimise väide mingil tõsiseltvõetaval allikal. Nii et vastu vaidlema ma kindlasti ei hakka. Jama muidugi nii kaua seda oodata.
Kahe kuu pärast tuleb ilmselt juba mõnelt konkureerivalt tootjalt silmapiirile mõni uus ja veel võimsam Android-telefon icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2010 20:38:19 vasta tsitaadiga

kusjuures droide, mis oleksid vägevamad, pole tulemas. ainus mainimistväärt riist, mis tulemas, on Nokia N8 ja see Symbian.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2010 21:54:31 vasta tsitaadiga

HTC Ace peaks tulema Q4 kuulujuttude järgi.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2010 22:12:23 vasta tsitaadiga

ei usu eriti, et sel aastal tuleb. liiga vähe infot, õigemini infot polegi, vaid saunajutud ja neidki niivõrd vähe icon_smile.gif selliste high-end seadmete puhul käivad jutud ja pildid kuid ees reaalsest reliisimisest.
aga noh, mine sa tea, äkki tulebki ootamatult ja pauguga icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2010 23:30:00 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
HTC Ace peaks tulema Q4 kuulujuttude järgi.

ainult positive kui tuleb thumbs_up.gif
Elu näitab negative reaalselt thumbs_down.gif 4-9 kuud hiljem.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alars
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2007




sõnum 27.07.2010 14:35:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi paneks siia Elisa APN seaded i9000 (ja ilmselt ka teiste Android telefonide) jaoks.

Leidsin vastuse :

Elisa internetiseadetest on vaja APN panna "internet" ilma jutumärkideta ja peaks töötama.
Seadetest veel: MCC on mul 248, MNC on 02, APN type on default.

Lisaks - tööle hakkas peale hard reseti, ilma selleta oli ühenduse ikoon ekraani servas olemas, aga andmed ei liikunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 17:00:03 vasta tsitaadiga

Tele2 oma hakkas küll kohe tööle kui andmed sisestasin. Kui task killeriga on liiga hoogu mindud ja vastav service ei tööta siis peab niisama korra välja lülitama.
Sa ilmselt olid mingi blocki kuskil 3rd party programmis peale pannud.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.07.2010 17:01:43 vasta tsitaadiga

taskkillerid on saatanast, enda desire läks suht telliseks, kui see peal oli.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2010 17:06:21 vasta tsitaadiga

teatud allikad väidavad, et täna peaks tulema uus mitteametlik firmware ja seda juba Android 2.2'ga icon_biggrin.gif

Froyo olemas. Kuigi linpack on parem ja quadrant natuke parem siis menüüd jms. tundub 2x aeglasem. browser ka kuidagi lagib.
512mb ram pole ikka saadaval.
flash ei töötanud muidu kui pidi eraldi installima. whatismyflash.com näitab 10.1.72 armorgames mänge proovisin töötavad aga puutest arusaamine on üsna tuim.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 18:38:35 vasta tsitaadiga

Mõni telefoniomanik (kellel on olemas) võiks mingi 720p klipi teha, tahaks näha kuidas on (ka mingite kiiremate liigutustega).

Vaikselt hakkab tunduma et teen jõulukingiks endale selle, ehk langeb ka hind selle aja peale veidike ikka.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 18:43:32 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/results?search_query=samsung+galaxy+s+sample&aq=3
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 18:48:24 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
http://www.youtube.com/results?search_query=samsung+galaxy+s+sample&aq=3
ei no juutuub pakendab neid videosi veel omakorda, ma tahaks ikka naturaalset icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 18:54:00 vasta tsitaadiga

youtubes on pilt parem pakib või ei. sest pikslid on kokku surutud väiksemale alale.
ma oma monitori peal vaatan siis 1280x720 on umbes 2/3 24" alast ja selline teralisus (või "telefoniga tehtud" efekt) on märgatav.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 19:03:38 vasta tsitaadiga

... no kas telefoni kohta on see tõepoolest kellegi jaoks veel liiga vilets kvaliteet icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:24:52 vasta tsitaadiga

Juhuslikult juhtusin lugema, et GPSi puuduliku töötamise kohta on päris kõva kisa tõstetud. Keegi äkki rohkem kursis, et kas tõesti on reaalne probleem ja kas mingit ravi on asjale lootust leida?
Samsungi foorum
Ja veel http://androidforums.com/samsung-galaxy-s/104872-gps-issues.html#post1072519
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2010 20:31:44 vasta tsitaadiga

Oi see on küll pahasti. Ma just jahin seda endale ja GPS tubli töökindlus on hädavajalik icon_confused.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 20:43:18 vasta tsitaadiga

Reaalne on niipalju, et gps test nimeline app näitab küll suhteliselt ebastabiilset signaali hoidmist.
accuracy tavaliselt 10m, vahel ka 5m aga viskab 30m ja ka 50/100m vahetevahel. in use sateliite samuti kord 2 kord 7-8.

Navi programmidega aga seda ei tähelda. Google mapis asukoht liigub "kangelt" aga Copilot ja Navigon toimivad sujuvalt.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2010 22:01:47 vasta tsitaadiga

Täna sain teada et Baltikum sai jälle pakki, lükati edasi 2 nädalat ja isegi Samsa oma inimestele ei põhjendata miks seda tehakse icon_neutral.gif
Aga ma ei loobu hetkel sellest mõttest, kuna midagi suurt konkureerivat pole siis ootan ja kasutan s8500, kuniks tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 18:29:39 vasta tsitaadiga

Siin eriti muud põhjust olla ei saa kui suur nõudlus/vähesed laovarud või tarkvara probleemid. Pigem see viimane sest euroopa regiooni pole
ühtegi ametlikku firwmare update tulnud.
Probleemideks GPS paljude arvates ja kohatine uimasus (lag). Lisaks pole veel froyos jit'i korralikult toimima saadud.
Minul pole küll gps'iga probleeme olnud. GPS test näitab keskmiselt nii

Üle 40 snr näitab lühiajaliselt, samas Navigoniga proovisin täna jälle 15min. ja ei olnud mingit muret signaali hoidmise või täpsusega.

Teine probleem lagimisega on küll reaalselt tuntav, eriti kui kümmnete kaupa on appe installitud. Võibolla see jutt on üleliigne, sest kui ametlik froyo lõpuks saabub on kõik lahendatud.
Siiski tasuks lühidalt ära mainida, et tarkvaraliselt on 3 erinevat lagfixi siiani välja pakutud ja seega probleem pole rauas nagu mõni võib muret tunda. Kõik fixid eeldavad rooti.

Lagi põhjustab aeglane i/o kommunikatsioon sisemisel SDD'l asuva RFS formaadis partitsiooniga. Sellepärast quadrantis saab stock firmwarega kehva skoori näiteks desirega võrrelduna.
Esimeseks lahenduseks on app data liigutada eraldi NAND kiibile, quadranti skoor ~1000 aga lag peaaegu kadunud.
Teiseks on appid ja app data liigutamine välisele sd kaardile, kuhu eelnevalt tehtud ext3/ext4 partitsioon. quadranti skoor umbes 1600. kuidas kasutuskiirusele mõjub ei tea, sest pole ise kasutanud.
Kolmandaks on sisemise sdd rfs partitsiooni "otsa" tekitada ext2 partitsioon ja panna kõik rakendustega seotud andmed sinna. Seda olen ise viimased 2p kasutanud ja kuigi mõnikord
esineb kergeid mõttepause siis 95% ajast käib kõik välkiirelt. 2.1'ga saadakse quadrantis kõvasti üle 2K skoore. froyoga nati vähem. minul

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 01:18:57 vasta tsitaadiga

Kas antud isendist on nö. "väiksemat venda" ka oodata? Tundub igati suurepärane föön olevat ja oleks ehk aeg targa telefoni peale üle kolida, aga 4" ekraan jääb ikka suureks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 01:38:30 vasta tsitaadiga

I5800 Galaxy 3 tundub nagu väike veli olevat. või siis I6500U Galaxy.
üldse Galaxy line-up on juba üsna kirju ja täieneb pidevalt. krt seda teab kas, mis ja millal ka reaalselt meile jõuab.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 01:50:17 vasta tsitaadiga

Njaa, TFT ekraani päris ei tahaks, olles lugenud ja näinud kõike seda head, mis Samsungi sAMOLED lubab. Tundub aga (androidphones.com kohaselt), et seda tüüpi ekraanid kõik lähiajal 4".
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 02:32:24 vasta tsitaadiga

S8500 on SAMOLED ja väiksem aga see pole jälle Android. niiet jah, kui alla SAMOLED'i ei sobi, siis nutune seis.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 15:37:19 vasta tsitaadiga

AMOLEDiga on see häda, et päikeselisel päeval on telefoni väga raske kasutada, isegi telefonina (Olen veidi HTC Desire-t näppinud). Tavalise telefoniga, millel muidugi sama häda, ei pea numbrit valides ekraani tegelikult vaatamagi, aga kui puutetundlik ekraan, siis asi veidi jama. SAMOLED pidavat selle koha pealt parem olema.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 15:46:13 vasta tsitaadiga

ses mõttes küll. olen isegi Desire't korra näppinud ja see katkes hetkel kui päike pilve tagant välja tuli icon_razz.gif
iseenesest võib Samsa loogikast aru saada, miks nad ei taha väiksemaid SAMOLED'e letile veel paisata: kes tahab väiksemat SAMOLED'i, peab võtma S8500 e Bada-promo. lisaks veel see, et juba AMOLED'e ei jõuta piisavalt toota (uued Desire'd tulevad ju S-LCD'ga seetõttu), vaevalt, et SAMOLED'iga paremad lood on.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.08.2010 16:34:59 vasta tsitaadiga

ot:
ei tea, täna enne 16:00 veica proovisin sihilikult vastu päikest oma AMOLED DESIRE ekraani vaadata. ei saa öelda, et loetamatu oleks. pilte jms ei vaata, aga telefonina saab küll ilusti kasutada, aga võimalik, et praegu päike pole enam nii erk ka.

kui heledus on käsitsi paika pandud kuskil tubastes tingimustes, siis ime pole, et jama on. automaatse heledusega läheb mõni sekund aega, enne kui heleduse põhja taipab lajatada ja siis juba telefonina kasutatav, kuigi see ei tähenda, et heledust rohkem ei võiks olla.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 17:52:49 vasta tsitaadiga

Eks jah pigem tootmise küsimus: odavam valmistada ainult 4" kui hakata veel teisi suurusi tegema. Ja nõus, telefon ON kasutatav, aga ma tõesti ei taha maksta 7000+ krooni telefoni eestt, et hädavaevu väljas olles helistada saaks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 18:25:26 vasta tsitaadiga

on ju 3,3" 3,7" ja 7" lisaks 4sele.
http://www.gsmarena.com/results.php3?sFreeSearch=yes&sFreeText=super amoled

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 19:26:02 vasta tsitaadiga

7" on siiski ainult kuulujutu tasemel, ametlikult pole midagi kinnitatud, rääkimata tootmisest.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 21:49:57 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
7" on siiski ainult kuulujutu tasemel, ametlikult pole midagi kinnitatud, rääkimata tootmisest.

Tuu on tuu mis tuleb iPadiga kaela kangutama,oktoober äkki lappar.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 21:57:59 vasta tsitaadiga

Väidetavalt pidavat IFA´l välja kuulutatama...

http://www.engadget.com/2010/08/10/samsungs-galaxy-tab-said-to-be-debuting-at-ifa-next-month/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 12.08.2010 22:00:46 vasta tsitaadiga

Ülevaateid ja kõike lugedes tundub super telefon, selline tunne on peal, et peab vist endale ka muretsema kui müüki tuleb.

Tartu kaupsi elisas oli mingi võrdlus ka tavalise ekraani ja super amoled vahel, Ma ei tea kas kaks telefoni või telefonimoodi asja olid kõrvuti aga vahe oli meeletu.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 22:54:30 vasta tsitaadiga

miq1988, Usu või ära usu mind aga sa nägid reaalsust thumbs_up.gif
Seepärast ma na sapine olingi Desire teemas, et sealne isend on ikka elu kõige viletsma ekraniga 4k+ hinnaklassis.
Aga täna tean, et ei oleks vaja olnud suud lahti teha, kuna enamus aravb, et ma olen mingi SE või Sämmi fännboi icon_neutral.gif
Kodanikud ei ole piht saanud, et ma olen vähem/rohkem kasutanud kõiki meil müüdavad Androide ja WinMo-sid
Mida ei ole just meeletult.
aga
HTC 4 androidi ja 3 WinMo-d
SE Androidid kõi ka tulev X8 ning 3 WinMo-d X1;X2;Aspen
LG GW620
Samsung 2 Androidi ja 1 WinMo

Ning minu kriitika aluseks oli koge see punt,aga see selleks.

Üldiselt tibusid loetaske siis kui kõik on väljas ja I9000s on iMO kõige paremini balansis omaduste ja hinnaga.
Se puhtalt minu olematu kaaluga arvamus icon_lol.gif

Edu
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 09:37:00 vasta tsitaadiga

ei noh, Galaxy S on hea föön küll. Sai teine õhtu enda Desire ja Galaxy S Quadrant testis kõrvuti pandud. Minu skoor 1300, Galaxy skoor 2200+
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 11:20:44 vasta tsitaadiga

Quadranti skoor cpu ja mem osas on sarnased tegelikult. Üleolek tuleb 3D ja I/O perfoomance (ainult moditud galaxytel) arvelt.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2010 16:47:11 vasta tsitaadiga

Ideid kuidas saadakse Iphonest kontaktid Galaxy´sse? icon_confused.gif Võtsin eile UKst ühe ligi, aga nu krt. Ühekaupa toksima küll ei viitsi hakata. Simmi kaudu on nagu ka jura.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 16:50:15 vasta tsitaadiga

Kristoferr, i-masin outlookiga ei synci
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.08.2010 17:03:28 vasta tsitaadiga

wanawoll, i-masin oskab ainult i-softiga syncida. milleks M$ jura, kui applil maailma parim i-sync olemas kõige jaoks[/troll]
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 17:10:21 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
wanawoll, i-masin oskab ainult i-softiga syncida. milleks M$ jura, kui applil maailma parim i-sync olemas kõige jaoks[/troll]

icon_razz.gif
Siis synci i-maailmaga edasi ja jebi üks haaval neid kontakte või ära osta muud yawn.gif

Teema juurde tagasi pöördudes, kui saaks kuidagi lotus-notese või Outlooki siis sealt CVS välja ja gmaili kontole ette sööta ning igaveseks bäkkupp olemas google servus.

Tänaseks söövad juba 900.- Samsungid Gmaili kontot ja kontakte koos nodiga.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2010 17:47:19 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga "ai ääm fakd" ja pean simmi või käsitsi toksima....
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 18:27:52 vasta tsitaadiga

iPhone oskab kontakte Outlookiga synkida minu teada.
Outlookist ekspordid csv ja impordid google kontaktidesse.
Piltidest jääd muidugi ilma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 18:36:13 vasta tsitaadiga

csv saab Kiesi kaudu ka importida.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 18:55:15 vasta tsitaadiga

I mega super hyper Phone viimati simmile ei lase copyda kontakte icon_lol.gif icon_question.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 19:02:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
I mega super hyper Phone viimati simmile ei lase copyda kontakte icon_lol.gif icon_question.gif

See oleks eepilise hõnguga muidugi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 20:43:17 vasta tsitaadiga

viimati proovisin Samsung D500'ga (e väga ammu) SIM'ile kopida ja kui kontaktil oli mitu numbrit (või muud välja), siis iga väli läks eraldi kontaktina. ~100 kontakti ei mahtunud kohe mitte kuidagi 250 kohaga SIM'ile icon_razz.gif on tänapäeval selles vallas miskit muutunud?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.