|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
19.05.2009 17:02:23
|
|
|
Polegi vaja EMT-st loobuda, Elisas tuleb öelda, et kasutad Elisa kõnekaarti ja sellest piisab, et kvalifitseeruda Elisa klendiks ja saada hind 4990.-
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
20.05.2009 21:31:43
|
|
|
Nujah , hilja .
Võtsin järelmaksuga , sissemaksu polnud vaja ja kuus 540 EEK , 1 aasta .
Aga telefonist endast siis - aku oli pooltäis karbist võttes , päev läbi kammitud sellega .
Selline küsimus , et palju nett maksab ? Mitte Wap vaid see tavaline internet mida telefon võimaldab mulle , ei tahaks endale hiigelarveid tekitada .
Tuli kõnekaart välja vahetada ( number jäi samaks ) . Vana jäi vanasse telefoni ja sain numbrid ümber kirjutada . Hiljem avastasin et neid saab ka bluetoothiga saata ja loll tunne oli . Lisaks 8 GB-sele mälukaardile ( mida ma just tühjendasin ja nüüd kopeerin muusikat sisse ) sain ka 1 GBse kaardi miski muusikaga ( Toe Tag ? ) ... ilmselt lasen selle puhtaks ja kannan igaksjuhuks kaasas , kui ruum peaks otsa saama vms .
Telefon ise punane . Õnneks saab seda tavalist internetti kasutades Youtubes videosid vaadata ilma et bandwidthist puudu tuleks .
Seni olen telefoniga väga rahul .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
20.05.2009 21:40:15
|
|
|
mobiil interneti hind oleneb suuresti operaatorist ja paketist. Elisa ja Tele2 puhul soovitan kasutada interneti päevapiletit. Saad siis päev läbi netis kolada ilma piiranguteta.
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
20.05.2009 21:56:26
|
|
|
aga kui oled wifi levialas, siis kasuta ikka seda.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
20.05.2009 21:58:38
|
|
|
Aga kuidas Elioni hindadega lood on ? Pole ammu hindadele erilist tähelepanu pööranud .
striker13, see on iseenesest mõistetav .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.05.2009 22:06:25
|
|
|
Hinnatundlik ja mõistusega inimene ei maksa 5000 asemel 6500 eeku. See on 30% aastas peale maksta! Ja siis vingume, et miks raha pole...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
20.05.2009 22:51:11
|
|
|
| 5000 EEK korraga on tunduvalt raskem minul saada kui 540 kuus maksta .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
20.05.2009 23:24:52
|
|
|
Heineken, Muide elioniga on üks jama...Nimelt ta ei paku mobiilside teenuseid....
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
20.05.2009 23:32:10
|
|
|
| Wtf? Kas EMT mitte ei muutunud Elioniks?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.05.2009 23:34:46
|
|
|
| Heineken, AS EMT vs Elion Ettevõtted AS
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
21.05.2009 00:17:47
|
|
|
Nojah , my bad siis .
Sel juhul olen EMT klient mitte Elioni . Aga palju internet võiks siis maksta EMT kliendile ? Ja kas selliseid päevapileteid EMT-l ei ole ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.05.2009 00:42:27
|
|
|
www.emt.ee on ju kirjas kõik.
Päevapiletit neil pole. Nii madalale nad ei lasku.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
24.05.2009 00:30:03
|
|
|
40 EEK/MB ajuvaba .
Peab vist ühe selle teenuse tellima . 199 EEK kuus 500MB kasutada .
Pole vast kõige hullem .
Edit: Eile vaatasin , et kui ma korraks nokia mapsi kasutasin ( mitte sateliit pildid vaid see default oma ) paar minutit , laadis see kogu eesti ja lõuna Soome kaardid ära . Pisut Rootsist jõudis kah laadida .
Ehk siis põhimõtteliselt ma ei pea enam netti kasutama , et asukohta määrata ? Või käib see ka läbi interneti ?
Õnneks kodus kiire WiFi .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
24.05.2009 10:04:00
|
|
|
Heineken, osta päevapilet kui kohe kuumaksu maksta ei taha
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
25.05.2009 16:04:31
|
|
|
EMT-l pole päevapiletit .
Aga jah , Tallinnas enamustes kohtades mingi WiFi on . Eile sain Olympic Casino vms seal Politseipargi vastas on , selle WiFi kaudu netis kolada .
Linnawifi tahtis mingit parooli ma sain aru , et see on tasuta .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2009
|
08.07.2009 12:47:53
|
|
|
Mul on kaks küsimust. Esimene on väga loll küsimus, aga ma ei jaga eriti sellistest asjadest.
1. Kas wifi on tasuta ? Ja kui ei ole parasjagu wifi levialas, siis kas ja kui palju peab maksma, et telefonis internetti kasutada?
2. Kui kaua sellel telefonil umbes aku vastu peab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.07.2009 13:04:43
|
|
|
Heineken, linnawifi ongi tasuta, pead messi saatma ja saad parooli vastu
new, jah, wifi on tasuta. aku peab ca 2 päeva.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanquish
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004
|
09.07.2009 12:26:08
|
|
|
| See mess maksab 25 krooni. Seega ei ole tasuta ikka. Parool aegub 24h pärast vms.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tykk
HV vaatleja
liitunud: 26.10.2005
|
29.07.2009 14:49:02
|
|
|
| üks kysimus. kylastades webilehti, mis on maast laeni reklaami täis, teevad laadimised tyytult aeglaeks, reklaamid enamasti flashi kujul, ehk on võimalik kuidagi telefonis seda flashi ajutiselt keelata, et nii saaks lehtede laadmised ju paljukiiremaks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
29.07.2009 16:03:16
|
|
|
Veebi rakenduses lähed Options->Settings->Page->Load content ja sealt saad valida kolme asja vahel ---->All, Images(no Flash) ja Text only
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tykk
HV vaatleja
liitunud: 26.10.2005
|
29.07.2009 17:18:39
|
|
|
| tnx
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
15.01.2010 20:02:49
|
|
|
| kuidas mälukaart eemaldada,teen selle nii öelda klapikese lahti ja vajutan peale ning mälukaart hüppab välja aga välja tõmmates ta ei tule
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.01.2010 20:32:11
|
|
|
| metrika, tõmba tugevamini, ühel pool kaarti on ka väike serv kuhu saad küüne toetada et paremini sikutada.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
26.01.2010 13:44:42
|
|
|
Toore jõuga ka sikutada ei maksa, proovi ettevaatlikult tõmmata ja samal ajal kaarti vasakule-paremale liigutada ning vaadata, mis asendis ta välja tuleb. Kaardil on ühel küljel väike naga, mis kipub vahel pesa ääre taha takerduma.
Mainiks ära, et mikrofoni kvaliteet on sellel telefonil kole kehv. Omanikke endid see küll otseselt ei puuduta, aga pidades kõnet inimestega, kel see mobiil on, kõlab nende hääl kole õhukeselt ja moonutatult, justkui läbi pappkarbi. Jutu mõistmisega, tõsi, probleeme pole, kuid siiski täitsa hämmastav minu jaoks. Isegi kõige odavamatel säästutelefonidel on heli parem.
Kuidas tal muidu kuulari heliga lood? Vast ikka parem?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.01.2010 13:46:16
|
|
|
| Teistest arusaamisega probleeme pole esinenud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
26.01.2010 13:46:37
|
|
|
äkki ongi nimelt tehtud miski "moonutatud" heli, et paremini kuulda ja aru saada oleks müra vms. vahelt
mulle tundub küll, et mingi mürasummutus uuematel telefonidel on...sest vahepeal miskit vana nokia kasutasin, oli teistel minu mõistmisega kohati raskusi
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geisha
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2009
|
21.02.2010 16:52:29
|
|
|
Mulle hakkas meeldima see, kas see naisterahvale ka sobiks? Ma tahaks midagi analookset aga kergemat ja pisemat vist. Ja ikka nokia võiks olla.
_________________ Kajakad ja vobla  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
21.02.2010 17:45:14
|
|
|
| geisha kirjutas: |
Mulle hakkas meeldima see, kas see naisterahvale ka sobiks? Ma tahaks midagi analookset aga kergemat ja pisemat vist. Ja ikka nokia võiks olla.  |
äkki 5530, tundub väliselt pisut väiksem, ehhki mõõtmetelt sarnane, või x6 aga see kallim juba.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
21.02.2010 18:22:03
|
|
|
geisha, valge-sinisega 5530 vast mõttekam jah
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
21.02.2010 18:55:30
|
|
|
geisha, räägi siis naiskasutajaga, zuzizew
ta kasutas 5800 ja nüüd kasutab 5530...viimasel on muidugi mõned funktsioonid vähem
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
09.03.2010 12:59:35
|
|
|
Suht norm telefon,paar päeva omanud.Oskab keegi öelda kas kuidagi on võimalik gprs ühendust wifi kaudu edasi jagada? mötlen niimodi:
| tele2 internet start>telefon>wifi>läpakas |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
09.03.2010 13:12:01
|
|
|
| ArturTT kirjutas: |
Suht norm telefon,paar päeva omanud.Oskab keegi öelda kas kuidagi on võimalik gprs ühendust wifi kaudu edasi jagada? mötlen niimodi:
| tele2 internet start>telefon>wifi>läpakas |
|
joikuspot abil
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
09.03.2010 13:13:01
|
|
|
| enterprice kirjutas: |
| ArturTT kirjutas: |
Suht norm telefon,paar päeva omanud.Oskab keegi öelda kas kuidagi on võimalik gprs ühendust wifi kaudu edasi jagada? mötlen niimodi:
| tele2 internet start>telefon>wifi>läpakas |
|
joikuspot abil |
Tänud kiire vastuse eest eks kohe proovin
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
09.03.2010 15:43:09
|
|
|
| Ideepoolest tõesti joikuspot töötab, kuid ühendus on väga ebastabiilne ehk katkeb pidevalt. Võibolla on probleem minu 5800, kuid m-internet töötab normaalselt vaid telefoni piires ning arvutisse edasi jagades (nii BT kui USB kaudu) katkeb ühendus üsna ruttu.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
21.03.2010 11:02:53
|
|
|
| RvD kirjutas: |
| Ideepoolest tõesti joikuspot töötab, kuid ühendus on väga ebastabiilne ehk katkeb pidevalt. Võibolla on probleem minu 5800, kuid m-internet töötab normaalselt vaid telefoni piires ning arvutisse edasi jagades (nii BT kui USB kaudu) katkeb ühendus üsna ruttu. |
Mul joikuspot töötab küll edukalt (jagan wifiga edasi)
Samas olen jälle uue probleemi ees.Uusi programme installeerima hakates lööb teate et mul on eelmine installeerimine alles pooleli...ja ei lase rohkem midagi teha...
olen teinud restardi (aku tagant ära võtnud),aga tulemust see ei anna,Mis edasi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
11.07.2010 07:48:26
|
|
|
| sulomile kirjutas: |
| Tykk kirjutas: |
sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja siis läksin ise kristiine keskusse, kus ma tellimuse vormistasin ja nõudsin, kus on. siis öeldi, et üks vist on neil siiski. siis arutiasid seal kahekesi omavahel, et kas anname ikka kliendile (mulle) või on mõni oma tuttav, kellele ehk seda rohkem vaja. hea küll vedas siis mu ja sain kätte.
väljast näeb mu meelest väga vinge ja ekraani selgus ka väga ilus. rohkem vist polegi plusse.
mis mind häirib
1. ma olen 9a ainult nokia kasutanud, mitte yhegi muud telefoni, alati olen menyydega hakkama saanud ja neid kiitnud nüüd enam mitte. esiteks ma ei leia nii labast asja nagu pimendus pildi ajaks ekraanile manatav kell. või siiski ei ole sellist lihtsat asja sellel telefonil.
2. see touchimine ei ole sugugi mugav, kohati tuleb vajutada topeltvajutus, mul pole siiamaani selge millal ta seda tahab ja kuna menyy pole ka kuigi kiire, siis ei saagi aru mida ta vahib kas tahab topeltklõpsu või läheb aega.
3. kiideti akut taevani, pidi jube hästi vastu pidama. ostsin selle telefoni ka sellepärast, et saaks hea kvaliteediga muusikat kuulata ja ilma tihedalt laadimata. musa kvaliteedi osas ei oska midagi nuriseda, kuulan mingite 500eeguste greativitega ja mp3mesid mis ei pruugi alati olla parima kvaliteediga ja kokku see kupatus pole küll kõige kvaliteetsem, aga mis on pudeli kaelaks seda ma ei tea. aga aku peab siis vastu peaaegu kax päeva. päeva peale pleier siis mängib umbes 8h. ja aku vastupidavus 2päeva on suht sitt näitaja mu meelest.
4. wlan - sel ajal kui n82 või mõni teine telefon leiab vaevata wifi, refreshin mina närviliselt oma 5800ga kuni ka lõpuks leian võrgu. yhesõnaga wifi vastuvõtja tundub ka kuidagi nõrgavõitu.
5. ka gpsist lootisn kasu saada telefoni ostes, aga millegi pärast ei suju sugugi nokia maploaderi ja telefoni vaheline side. mingil põhjusel ta ei saa aru, et tal telefon taga on. ytleb, et ootab seadet ja ei tee või tina, aga ei näe ta seda.
praeguse seisuga ei tule rohkem midagi meelde, aga ma olen kindel, et neid asju ikka oli veel.
teised kel telefon olemas võiks nende teemadel nüüd sõna võtta.
ahjaa üks asi veel mida siis teha kui ymbrik vilgub yleval nurgas ja ytleb, et sim-mälu täis. kuigi mul sõnumeid 10 vast. |
Siin HinnaVaatluses on ka müügi rubriik, müü asi maha kui ta sulle ei meeldi, tahtjaid on küll ja veel. Ära ainult vingu  |
et siin teemas peab ainult kiitma?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
11.07.2010 11:12:12
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| sulomile kirjutas: |
| Tykk kirjutas: |
sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja siis läksin ise kristiine keskusse, kus ma tellimuse vormistasin ja nõudsin, kus on. siis öeldi, et üks vist on neil siiski. siis arutiasid seal kahekesi omavahel, et kas anname ikka kliendile (mulle) või on mõni oma tuttav, kellele ehk seda rohkem vaja. hea küll vedas siis mu ja sain kätte.
väljast näeb mu meelest väga vinge ja ekraani selgus ka väga ilus. rohkem vist polegi plusse.
mis mind häirib
1. ma olen 9a ainult nokia kasutanud, mitte yhegi muud telefoni, alati olen menyydega hakkama saanud ja neid kiitnud nüüd enam mitte. esiteks ma ei leia nii labast asja nagu pimendus pildi ajaks ekraanile manatav kell. või siiski ei ole sellist lihtsat asja sellel telefonil.
2. see touchimine ei ole sugugi mugav, kohati tuleb vajutada topeltvajutus, mul pole siiamaani selge millal ta seda tahab ja kuna menyy pole ka kuigi kiire, siis ei saagi aru mida ta vahib kas tahab topeltklõpsu või läheb aega.
3. kiideti akut taevani, pidi jube hästi vastu pidama. ostsin selle telefoni ka sellepärast, et saaks hea kvaliteediga muusikat kuulata ja ilma tihedalt laadimata. musa kvaliteedi osas ei oska midagi nuriseda, kuulan mingite 500eeguste greativitega ja mp3mesid mis ei pruugi alati olla parima kvaliteediga ja kokku see kupatus pole küll kõige kvaliteetsem, aga mis on pudeli kaelaks seda ma ei tea. aga aku peab siis vastu peaaegu kax päeva. päeva peale pleier siis mängib umbes 8h. ja aku vastupidavus 2päeva on suht sitt näitaja mu meelest.
4. wlan - sel ajal kui n82 või mõni teine telefon leiab vaevata wifi, refreshin mina närviliselt oma 5800ga kuni ka lõpuks leian võrgu. yhesõnaga wifi vastuvõtja tundub ka kuidagi nõrgavõitu.
5. ka gpsist lootisn kasu saada telefoni ostes, aga millegi pärast ei suju sugugi nokia maploaderi ja telefoni vaheline side. mingil põhjusel ta ei saa aru, et tal telefon taga on. ytleb, et ootab seadet ja ei tee või tina, aga ei näe ta seda.
praeguse seisuga ei tule rohkem midagi meelde, aga ma olen kindel, et neid asju ikka oli veel.
teised kel telefon olemas võiks nende teemadel nüüd sõna võtta.
ahjaa üks asi veel mida siis teha kui ymbrik vilgub yleval nurgas ja ytleb, et sim-mälu täis. kuigi mul sõnumeid 10 vast. |
Siin HinnaVaatluses on ka müügi rubriik, müü asi maha kui ta sulle ei meeldi, tahtjaid on küll ja veel. Ära ainult vingu  |
et siin teemas peab ainult kiitma?  |
Ikka kiitma, kui ise ei oska siis pole mõtet telefoni süüdistada.
Ma ei oska ka vormeliga sõita ja saan mingilt bemarimehelt pähe siis on ikka vormel jama tähendab.
Ma usun, et su tsiteerija pidas seda silmas vast.
Enamus su probleeme on oskamatusest tingitud ja neile leiab rohtu, aga virisejaid ei viitsita aidata tavaliselt. Targem oleks viisakalt abi küsida hoopis, mitte telefoni kiruda. Ah mis ma ikka siis seletan, ei taha oma tuju rikkuda.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
11.07.2010 15:17:46
|
|
|
Aga äkki ongi viga siis selles, et sellised probleemid üldse tekkida saavad?
Võlu peitub lihtsuses, telefon peab olema selline, mille kasutamiseks ei pea ekspert olema.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
11.07.2010 18:36:27
|
|
|
kuivõrd ekspert...mumeelest on suht lihtne kõik
lihtne telefon on selline:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
11.07.2010 19:33:46
|
|
|
Oskamatus või mitte, selge on see, et iga uus telefon tahab harjumist. Ka mina olen iga kord telefoni vahetades end uue aparaadiga alguses äpuna tundnud - telefoniga "ühte kasvamine" võtab aega ja mida rohkem uus vanast erineb, seda kauem, et end mugavalt tunda. Selge on see, et Symbiani menüü ja täispuutetundlik kasutajaliides tahavad mõlemad kasutajaga sõbrunemiseks aega ja igaühele klahvide puudumine ei istugi (nagu mulle) - aga palun, teile on teised telefonid. Nii et võta rahulikult aega ja RTFM, et end telefoni eripäradega kurssi viia. Ja kui ikka ei meeldi, pole see aparaat sulle - vali omale lihtsalt sobivam.
Akust - tänapäeva suure ekraaniga multimeediatelefoni puhul ja nõnda palju muusikat kuulates on 2 päeva väga hea saavutus. Mu E66 saab tühjaks päevaga, vahel kiireminigi, aga ega ma neti ja muu pealt kokku ei hoia ka. Soovitan 3G välja lülitada, kui seda vaja pole (Seaded - Telefon - Võrk - Võrgurežiim - GSM) - hoiab kõvasti voolu kokku. Opera Mini toidab EDGE kiirus ka ilusti ära.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
16.07.2010 12:56:14
|
|
|
| ostsin ka siis. gpsi tarbeks. ei saa ma aru miks see ei tööta. peab ilmselt kuu aega kuugeldama :/
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
16.07.2010 13:24:53
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| ostsin ka siis. gpsi tarbeks. ei saa ma aru miks see ei tööta. peab ilmselt kuu aega kuugeldama :/ |
Kae kaardid ovi suite maploaderiga sisse
Kasuta a-gps-i käivita avatud taeva all mitte toas ja kõik on ok
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
200sx
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2006
|
26.09.2010 23:15:42
|
|
|
Vanasti oli hea, telefon helises, ekraanile tulid nupud "vasta" "vaigista" "keeldu" jms.
Peale softi uuendust (juba ammu) tekkisid mingid tobedad libistamis nupud, vilguvad värviliselt ja sõidavad eri suundadesse.
Pealeselle, et need koledad välja näevad on neid ka ebamugav kasutada. Higiste/märgade või mustade näppudega, autoroolis või mis iganes.
Kas ma olen ainuke keda need sõitvad nupud häirivad? Kas neid kuidagi välja ei saa lülitada?
Ainuke miinus selle telefoni juures :/ Kui saaks paneks kasvõi vana softi tagasi kus neid nuppe pold
Nokia võiks teha sellekohase uuenduse, et kasutaja saaks ise valida mismoodi kõnele vastab, nupule vajutades või sõrmega üle erkaani lohistades.
Kui kellelgi on mingi nipp kuidas vanad head nupud tagasi saada siis jagage oma teadmisi!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.09.2010 00:02:41
|
|
|
| Kasuta siis eraldi nuppe, kui need ei sobi. Muuta neid ei saa ja need on taskus või mujal juhusliku vastuvõtmise/keeldumise välistamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
200sx
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2006
|
27.09.2010 12:47:53
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Kasuta siis eraldi nuppe, kui need ei sobi. Muuta neid ei saa ja need on taskus või mujal juhusliku vastuvõtmise/keeldumise välistamiseks. |
Arvasingi, et keegi kohe seda pakub. Aga ütlen vastu, et milleks ma siis puutetundliku telefoni ostsin kui pean ikkagi nuppe klõbistama? Valisin ta ju poest teiste seast välja kuna meeldis sellisena nagu tolhetkel oli. Teeb sama välja, et valid salongis välja heleda sisuga auto, ostad ära ja kätte saad tumeda sisuga auto. Selle saab õnneks ümber vahetada, sama võiks olla ka telefoni puhul aga ei. Sorri, et siin oma pahameelt väljendan kuid teema on ju "kasutajate hinnangud". Tahaks lihtsalt teada kas on keegi veel keda selline wannabe iphone stiilis kõnele vastamine häirib?
Tegelikuses on see lihtsalt üks tüütu lisa edvistamiseks mis võiks vabalt valitav olla, et kas tahad tilulilu või mitte. Sest kui telefon heliseb, ning klahvilukk küljenupust maha võtta on ilusti nähtaval kõnele vastamise/keeldumise nupud nagu alguses vana softiga. Varasema ühe liigutuse asemel peab nüüd tegema kaks - milleks, et äge oleks? Pealegi juhusliku kõne vastuvõtu vältimiseks on valgussensor mis ei lase taskus nuppe aktiivseks teha Kirjuta või kaebus aga keda huvitab ühe inimese arvamus
Kuidas vana softi tagasi saada mis ostes telefonis oli?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.09.2010 13:27:20
|
|
|
| Vana softi tagasi ei saa. Need slaidiga nupud tekivad juhul kui sul klahvid lukus on ja neid ei ole keeruline ka kasutada, kui sa väheke mõtleksid vastu võtmisel.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
200sx
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2006
|
28.09.2010 08:35:01
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| ...kui sa väheke mõtleksid vastu võtmisel. |
Ajukääbik paistan välja?
Heaküll, finito selle teemaga. Paistab, et siit abi ei saa.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.09.2010 09:16:57
|
|
|
| 200sx, mingil määral ignorant pigem. Abi loomulikult ei saa, sest selle vastu ei ole muud abi kui enda muutmine, telefoni sa ei muuda.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
29.09.2010 02:41:51
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| ...ja neid ei ole keeruline ka kasutada, kui sa väheke mõtleksid vastu võtmisel. |
No tere hommikust, kust kurat jäi sulle mulje, et inimene neid nuppe kasutada ei oska!? Aga kurb, varsti tuleb vastamiseks vastuvõtmise viisard läbida
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klaver
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007
|
16.10.2010 18:33:21
|
|
|
| 200sx kirjutas: |
Vanasti oli hea, telefon helises, ekraanile tulid nupud "vasta" "vaigista" "keeldu" jms.
Peale softi uuendust (juba ammu) tekkisid mingid tobedad libistamis nupud, vilguvad värviliselt ja sõidavad eri suundadesse.
Pealeselle, et need koledad välja näevad on neid ka ebamugav kasutada. Higiste/märgade või mustade näppudega, autoroolis või mis iganes.
Kas ma olen ainuke keda need sõitvad nupud häirivad? Kas neid kuidagi välja ei saa lülitada?
Ainuke miinus selle telefoni juures :/ Kui saaks paneks kasvõi vana softi tagasi kus neid nuppe pold
Nokia võiks teha sellekohase uuenduse, et kasutaja saaks ise valida mismoodi kõnele vastab, nupule vajutades või sõrmega üle erkaani lohistades.
Kui kellelgi on mingi nipp kuidas vanad head nupud tagasi saada siis jagage oma teadmisi!  |
Mul käis telefon softi uuenduses ja oli sama jama, et ekraan nägi palju teistsugune välja. Läksin tagasi ja selgus, et menüüst saab kusagilt seda vaadet muuta, jõudu otsimisel!!!!!
_________________ Algaja veel, aga saan juba hakkama!!! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|