Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia 5800 XM märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2009 17:02:23 vasta tsitaadiga

Polegi vaja EMT-st loobuda, Elisas tuleb öelda, et kasutad Elisa kõnekaarti ja sellest piisab, et kvalifitseeruda Elisa klendiks ja saada hind 4990.-
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 21:31:43 vasta tsitaadiga

Nujah , hilja icon_razz.gif .
Võtsin järelmaksuga , sissemaksu polnud vaja ja kuus 540 EEK , 1 aasta .
Aga telefonist endast siis - aku oli pooltäis karbist võttes , päev läbi kammitud sellega .
Selline küsimus , et palju nett maksab ? Mitte Wap vaid see tavaline internet mida telefon võimaldab mulle , ei tahaks endale hiigelarveid tekitada .
Tuli kõnekaart välja vahetada ( number jäi samaks ) . Vana jäi vanasse telefoni ja sain numbrid ümber kirjutada . Hiljem avastasin et neid saab ka bluetoothiga saata ja loll tunne oli icon_lol.gif . Lisaks 8 GB-sele mälukaardile ( mida ma just tühjendasin ja nüüd kopeerin muusikat sisse ) sain ka 1 GBse kaardi miski muusikaga ( Toe Tag ? ) ... ilmselt lasen selle puhtaks ja kannan igaksjuhuks kaasas , kui ruum peaks otsa saama vms .
Telefon ise punane thumbs_up.gif . Õnneks saab seda tavalist internetti kasutades Youtubes videosid vaadata ilma et bandwidthist puudu tuleks icon_smile.gif .
Seni olen telefoniga väga rahul icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 20.05.2009 21:40:15 vasta tsitaadiga

mobiil interneti hind oleneb suuresti operaatorist ja paketist. Elisa ja Tele2 puhul soovitan kasutada interneti päevapiletit. Saad siis päev läbi netis kolada ilma piiranguteta.
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 21:56:26 vasta tsitaadiga

aga kui oled wifi levialas, siis kasuta ikka seda.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 21:58:38 vasta tsitaadiga

Aga kuidas Elioni hindadega lood on ? Pole ammu hindadele erilist tähelepanu pööranud icon_redface.gif .
striker13, see on iseenesest mõistetav icon_smile.gif thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 22:06:25 vasta tsitaadiga

Hinnatundlik ja mõistusega inimene ei maksa 5000 asemel 6500 eeku. icon_razz.gif See on 30% aastas peale maksta! Ja siis vingume, et miks raha pole...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 22:51:11 vasta tsitaadiga

5000 EEK korraga on tunduvalt raskem minul saada kui 540 kuus maksta .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 23:24:52 vasta tsitaadiga

Heineken, Muide elioniga on üks jama...Nimelt ta ei paku mobiilside teenuseid.... icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2009 23:32:10 vasta tsitaadiga

Wtf? Kas EMT mitte ei muutunud Elioniks?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2009 23:34:46 vasta tsitaadiga

Heineken, AS EMT vs Elion Ettevõtted AS
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 00:17:47 vasta tsitaadiga

Nojah , my bad siis icon_redface.gif .
Sel juhul olen EMT klient mitte Elioni icon_lol.gif . Aga palju internet võiks siis maksta EMT kliendile ? Ja kas selliseid päevapileteid EMT-l ei ole ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2009 00:42:27 vasta tsitaadiga

www.emt.ee on ju kirjas kõik.

Päevapiletit neil pole. Nii madalale nad ei lasku.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2009 00:30:03 vasta tsitaadiga

40 EEK/MB icon_eek.gif ajuvaba .
Peab vist ühe selle teenuse tellima . 199 EEK kuus 500MB kasutada .
Pole vast kõige hullem .


Edit: Eile vaatasin , et kui ma korraks nokia mapsi kasutasin ( mitte sateliit pildid vaid see default oma ) paar minutit , laadis see kogu eesti ja lõuna Soome kaardid ära . Pisut Rootsist jõudis kah laadida . icon_eek.gif
Ehk siis põhimõtteliselt ma ei pea enam netti kasutama , et asukohta määrata ? Või käib see ka läbi interneti ?
Õnneks kodus kiire WiFi thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2009 10:04:00 vasta tsitaadiga

Heineken, osta päevapilet kui kohe kuumaksu maksta ei taha icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2009 16:04:31 vasta tsitaadiga

EMT-l pole päevapiletit .
Aga jah , Tallinnas enamustes kohtades mingi WiFi on . Eile sain Olympic Casino vms seal Politseipargi vastas on , selle WiFi kaudu netis kolada .
Linnawifi tahtis mingit parooli icon_sad.gif ma sain aru , et see on tasuta icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2009




sõnum 08.07.2009 12:47:53 vasta tsitaadiga

Mul on kaks küsimust. Esimene on väga loll küsimus, aga ma ei jaga eriti sellistest asjadest. icon_biggrin.gif
1. Kas wifi on tasuta ? Ja kui ei ole parasjagu wifi levialas, siis kas ja kui palju peab maksma, et telefonis internetti kasutada?
2. Kui kaua sellel telefonil umbes aku vastu peab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 13:04:43 vasta tsitaadiga

Heineken, linnawifi ongi tasuta, pead messi saatma ja saad parooli vastu icon_wink.gif
new, jah, wifi on tasuta. aku peab ca 2 päeva.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 09.07.2009 12:26:08 vasta tsitaadiga

See mess maksab 25 krooni. Seega ei ole tasuta ikka. Parool aegub 24h pärast vms.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tykk
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2005




sõnum 29.07.2009 14:49:02 vasta tsitaadiga

üks kysimus. kylastades webilehti, mis on maast laeni reklaami täis, teevad laadimised tyytult aeglaeks, reklaamid enamasti flashi kujul, ehk on võimalik kuidagi telefonis seda flashi ajutiselt keelata, et nii saaks lehtede laadmised ju paljukiiremaks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 29.07.2009 16:03:16 vasta tsitaadiga

Veebi rakenduses lähed Options->Settings->Page->Load content ja sealt saad valida kolme asja vahel ---->All, Images(no Flash) ja Text only
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tykk
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2005




sõnum 29.07.2009 17:18:39 vasta tsitaadiga

tnx
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 20:02:49 vasta tsitaadiga

kuidas mälukaart eemaldada,teen selle nii öelda klapikese lahti ja vajutan peale ning mälukaart hüppab välja aga välja tõmmates ta ei tule
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.01.2010 20:32:11 vasta tsitaadiga

metrika, tõmba tugevamini, ühel pool kaarti on ka väike serv kuhu saad küüne toetada et paremini sikutada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 13:44:42 vasta tsitaadiga

Toore jõuga ka sikutada ei maksa, proovi ettevaatlikult tõmmata ja samal ajal kaarti vasakule-paremale liigutada ning vaadata, mis asendis ta välja tuleb. Kaardil on ühel küljel väike naga, mis kipub vahel pesa ääre taha takerduma.


Mainiks ära, et mikrofoni kvaliteet on sellel telefonil kole kehv. Omanikke endid see küll otseselt ei puuduta, aga pidades kõnet inimestega, kel see mobiil on, kõlab nende hääl kole õhukeselt ja moonutatult, justkui läbi pappkarbi. Jutu mõistmisega, tõsi, probleeme pole, kuid siiski täitsa hämmastav minu jaoks. Isegi kõige odavamatel säästutelefonidel on heli parem.

Kuidas tal muidu kuulari heliga lood? Vast ikka parem?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.01.2010 13:46:16 vasta tsitaadiga

Teistest arusaamisega probleeme pole esinenud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 13:46:37 vasta tsitaadiga

äkki ongi nimelt tehtud miski "moonutatud" heli, et paremini kuulda ja aru saada oleks müra vms. vahelt

mulle tundub küll, et mingi mürasummutus uuematel telefonidel on...sest vahepeal miskit vana nokia kasutasin, oli teistel minu mõistmisega kohati raskusi
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 21.02.2010 16:52:29 vasta tsitaadiga

Mulle hakkas meeldima see, kas see naisterahvale ka sobiks? Ma tahaks midagi analookset aga kergemat ja pisemat vist. Ja ikka nokia võiks olla. icon_rolleyes.gif
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 21.02.2010 17:45:14 vasta tsitaadiga

geisha kirjutas:
Mulle hakkas meeldima see, kas see naisterahvale ka sobiks? Ma tahaks midagi analookset aga kergemat ja pisemat vist. Ja ikka nokia võiks olla. icon_rolleyes.gif

äkki 5530, tundub väliselt pisut väiksem, ehhki mõõtmetelt sarnane, või x6 aga see kallim juba.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 18:22:03 vasta tsitaadiga

geisha, valge-sinisega 5530 vast mõttekam jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 18:55:30 vasta tsitaadiga

geisha, räägi siis naiskasutajaga, zuzizew
ta kasutas 5800 ja nüüd kasutab 5530...viimasel on muidugi mõned funktsioonid vähem
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 09.03.2010 12:59:35 vasta tsitaadiga

Suht norm telefon,paar päeva omanud.Oskab keegi öelda kas kuidagi on võimalik gprs ühendust wifi kaudu edasi jagada? mötlen niimodi:
tele2 internet start>telefon>wifi>läpakas

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 09.03.2010 13:12:01 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
Suht norm telefon,paar päeva omanud.Oskab keegi öelda kas kuidagi on võimalik gprs ühendust wifi kaudu edasi jagada? mötlen niimodi:
tele2 internet start>telefon>wifi>läpakas

joikuspot abil
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 09.03.2010 13:13:01 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:
ArturTT kirjutas:
Suht norm telefon,paar päeva omanud.Oskab keegi öelda kas kuidagi on võimalik gprs ühendust wifi kaudu edasi jagada? mötlen niimodi:
tele2 internet start>telefon>wifi>läpakas

joikuspot abil

Tänud kiire vastuse eest icon_smile.gif eks kohe proovin icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2010 15:43:09 vasta tsitaadiga

Ideepoolest tõesti joikuspot töötab, kuid ühendus on väga ebastabiilne ehk katkeb pidevalt. Võibolla on probleem minu 5800, kuid m-internet töötab normaalselt vaid telefoni piires ning arvutisse edasi jagades (nii BT kui USB kaudu) katkeb ühendus üsna ruttu.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 21.03.2010 11:02:53 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Ideepoolest tõesti joikuspot töötab, kuid ühendus on väga ebastabiilne ehk katkeb pidevalt. Võibolla on probleem minu 5800, kuid m-internet töötab normaalselt vaid telefoni piires ning arvutisse edasi jagades (nii BT kui USB kaudu) katkeb ühendus üsna ruttu.

Mul joikuspot töötab küll edukalt (jagan wifiga edasi) icon_wink.gif
Samas olen jälle uue probleemi ees.Uusi programme installeerima hakates lööb teate et mul on eelmine installeerimine alles pooleli...ja ei lase rohkem midagi teha...
olen teinud restardi (aku tagant ära võtnud),aga tulemust see ei anna,Mis edasi?

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 11.07.2010 07:48:26 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Tykk kirjutas:
sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja siis läksin ise kristiine keskusse, kus ma tellimuse vormistasin ja nõudsin, kus on. siis öeldi, et üks vist on neil siiski. siis arutiasid seal kahekesi omavahel, et kas anname ikka kliendile (mulle) või on mõni oma tuttav, kellele ehk seda rohkem vaja. hea küll vedas siis mu ja sain kätte.
väljast näeb mu meelest väga vinge ja ekraani selgus ka väga ilus. rohkem vist polegi plusse.
mis mind häirib
1. ma olen 9a ainult nokia kasutanud, mitte yhegi muud telefoni, alati olen menyydega hakkama saanud ja neid kiitnud nüüd enam mitte. esiteks ma ei leia nii labast asja nagu pimendus pildi ajaks ekraanile manatav kell. või siiski ei ole sellist lihtsat asja sellel telefonil.
2. see touchimine ei ole sugugi mugav, kohati tuleb vajutada topeltvajutus, mul pole siiamaani selge millal ta seda tahab ja kuna menyy pole ka kuigi kiire, siis ei saagi aru mida ta vahib kas tahab topeltklõpsu või läheb aega.
3. kiideti akut taevani, pidi jube hästi vastu pidama. ostsin selle telefoni ka sellepärast, et saaks hea kvaliteediga muusikat kuulata ja ilma tihedalt laadimata. musa kvaliteedi osas ei oska midagi nuriseda, kuulan mingite 500eeguste greativitega ja mp3mesid mis ei pruugi alati olla parima kvaliteediga ja kokku see kupatus pole küll kõige kvaliteetsem, aga mis on pudeli kaelaks seda ma ei tea. aga aku peab siis vastu peaaegu kax päeva. päeva peale pleier siis mängib umbes 8h. ja aku vastupidavus 2päeva on suht sitt näitaja mu meelest.
4. wlan - sel ajal kui n82 või mõni teine telefon leiab vaevata wifi, refreshin mina närviliselt oma 5800ga kuni ka lõpuks leian võrgu. yhesõnaga wifi vastuvõtja tundub ka kuidagi nõrgavõitu.
5. ka gpsist lootisn kasu saada telefoni ostes, aga millegi pärast ei suju sugugi nokia maploaderi ja telefoni vaheline side. mingil põhjusel ta ei saa aru, et tal telefon taga on. ytleb, et ootab seadet ja ei tee või tina, aga ei näe ta seda.
praeguse seisuga ei tule rohkem midagi meelde, aga ma olen kindel, et neid asju ikka oli veel.
teised kel telefon olemas võiks nende teemadel nüüd sõna võtta.
ahjaa üks asi veel mida siis teha kui ymbrik vilgub yleval nurgas ja ytleb, et sim-mälu täis. kuigi mul sõnumeid 10 vast.

Siin HinnaVaatluses on ka müügi rubriik, müü asi maha kui ta sulle ei meeldi, tahtjaid on küll ja veel. Ära ainult vingu thumbs_down.gif

et siin teemas peab ainult kiitma? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 11.07.2010 11:12:12 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
sulomile kirjutas:
Tykk kirjutas:
sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja siis läksin ise kristiine keskusse, kus ma tellimuse vormistasin ja nõudsin, kus on. siis öeldi, et üks vist on neil siiski. siis arutiasid seal kahekesi omavahel, et kas anname ikka kliendile (mulle) või on mõni oma tuttav, kellele ehk seda rohkem vaja. hea küll vedas siis mu ja sain kätte.
väljast näeb mu meelest väga vinge ja ekraani selgus ka väga ilus. rohkem vist polegi plusse.
mis mind häirib
1. ma olen 9a ainult nokia kasutanud, mitte yhegi muud telefoni, alati olen menyydega hakkama saanud ja neid kiitnud nüüd enam mitte. esiteks ma ei leia nii labast asja nagu pimendus pildi ajaks ekraanile manatav kell. või siiski ei ole sellist lihtsat asja sellel telefonil.
2. see touchimine ei ole sugugi mugav, kohati tuleb vajutada topeltvajutus, mul pole siiamaani selge millal ta seda tahab ja kuna menyy pole ka kuigi kiire, siis ei saagi aru mida ta vahib kas tahab topeltklõpsu või läheb aega.
3. kiideti akut taevani, pidi jube hästi vastu pidama. ostsin selle telefoni ka sellepärast, et saaks hea kvaliteediga muusikat kuulata ja ilma tihedalt laadimata. musa kvaliteedi osas ei oska midagi nuriseda, kuulan mingite 500eeguste greativitega ja mp3mesid mis ei pruugi alati olla parima kvaliteediga ja kokku see kupatus pole küll kõige kvaliteetsem, aga mis on pudeli kaelaks seda ma ei tea. aga aku peab siis vastu peaaegu kax päeva. päeva peale pleier siis mängib umbes 8h. ja aku vastupidavus 2päeva on suht sitt näitaja mu meelest.
4. wlan - sel ajal kui n82 või mõni teine telefon leiab vaevata wifi, refreshin mina närviliselt oma 5800ga kuni ka lõpuks leian võrgu. yhesõnaga wifi vastuvõtja tundub ka kuidagi nõrgavõitu.
5. ka gpsist lootisn kasu saada telefoni ostes, aga millegi pärast ei suju sugugi nokia maploaderi ja telefoni vaheline side. mingil põhjusel ta ei saa aru, et tal telefon taga on. ytleb, et ootab seadet ja ei tee või tina, aga ei näe ta seda.
praeguse seisuga ei tule rohkem midagi meelde, aga ma olen kindel, et neid asju ikka oli veel.
teised kel telefon olemas võiks nende teemadel nüüd sõna võtta.
ahjaa üks asi veel mida siis teha kui ymbrik vilgub yleval nurgas ja ytleb, et sim-mälu täis. kuigi mul sõnumeid 10 vast.

Siin HinnaVaatluses on ka müügi rubriik, müü asi maha kui ta sulle ei meeldi, tahtjaid on küll ja veel. Ära ainult vingu thumbs_down.gif

et siin teemas peab ainult kiitma? thumbs_up.gif

Ikka kiitma, kui ise ei oska siis pole mõtet telefoni süüdistada.
Ma ei oska ka vormeliga sõita ja saan mingilt bemarimehelt pähe siis on ikka vormel jama tähendab.
Ma usun, et su tsiteerija pidas seda silmas vast.
Enamus su probleeme on oskamatusest tingitud ja neile leiab rohtu, aga virisejaid ei viitsita aidata tavaliselt. Targem oleks viisakalt abi küsida hoopis, mitte telefoni kiruda. Ah mis ma ikka siis seletan, ei taha oma tuju rikkuda.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2010 15:17:46 vasta tsitaadiga

Aga äkki ongi viga siis selles, et sellised probleemid üldse tekkida saavad? icon_rolleyes.gif
Võlu peitub lihtsuses, telefon peab olema selline, mille kasutamiseks ei pea ekspert olema.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2010 18:36:27 vasta tsitaadiga

kuivõrd ekspert...mumeelest on suht lihtne kõik

lihtne telefon on selline:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2010 19:33:46 vasta tsitaadiga

Oskamatus või mitte, selge on see, et iga uus telefon tahab harjumist. Ka mina olen iga kord telefoni vahetades end uue aparaadiga alguses äpuna tundnud - telefoniga "ühte kasvamine" võtab aega ja mida rohkem uus vanast erineb, seda kauem, et end mugavalt tunda. Selge on see, et Symbiani menüü ja täispuutetundlik kasutajaliides tahavad mõlemad kasutajaga sõbrunemiseks aega ja igaühele klahvide puudumine ei istugi (nagu mulle) - aga palun, teile on teised telefonid. Nii et võta rahulikult aega ja RTFM, et end telefoni eripäradega kurssi viia. Ja kui ikka ei meeldi, pole see aparaat sulle - vali omale lihtsalt sobivam.

Akust - tänapäeva suure ekraaniga multimeediatelefoni puhul ja nõnda palju muusikat kuulates on 2 päeva väga hea saavutus. Mu E66 saab tühjaks päevaga, vahel kiireminigi, aga ega ma neti ja muu pealt kokku ei hoia ka. Soovitan 3G välja lülitada, kui seda vaja pole (Seaded - Telefon - Võrk - Võrgurežiim - GSM) - hoiab kõvasti voolu kokku. Opera Mini toidab EDGE kiirus ka ilusti ära.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 16.07.2010 12:56:14 vasta tsitaadiga

ostsin ka siis. gpsi tarbeks. ei saa ma aru miks see ei tööta. peab ilmselt kuu aega kuugeldama :/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 16.07.2010 13:24:53 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
ostsin ka siis. gpsi tarbeks. ei saa ma aru miks see ei tööta. peab ilmselt kuu aega kuugeldama :/

Kae kaardid ovi suite maploaderiga sisse
Kasuta a-gps-i käivita avatud taeva all mitte toas ja kõik on ok
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
200sx
HV vaatleja
200sx

liitunud: 05.06.2006




sõnum 26.09.2010 23:15:42 vasta tsitaadiga

Vanasti oli hea, telefon helises, ekraanile tulid nupud "vasta" "vaigista" "keeldu" jms.
Peale softi uuendust (juba ammu) tekkisid mingid tobedad libistamis nupud, vilguvad värviliselt ja sõidavad eri suundadesse.
Pealeselle, et need koledad välja näevad on neid ka ebamugav kasutada. Higiste/märgade või mustade näppudega, autoroolis või mis iganes.
Kas ma olen ainuke keda need sõitvad nupud häirivad? Kas neid kuidagi välja ei saa lülitada? icon_biggrin.gif
Ainuke miinus selle telefoni juures :/ Kui saaks paneks kasvõi vana softi tagasi kus neid nuppe pold icon_biggrin.gif
Nokia võiks teha sellekohase uuenduse, et kasutaja saaks ise valida mismoodi kõnele vastab, nupule vajutades või sõrmega üle erkaani lohistades.

Kui kellelgi on mingi nipp kuidas vanad head nupud tagasi saada siis jagage oma teadmisi! icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.09.2010 00:02:41 vasta tsitaadiga

Kasuta siis eraldi nuppe, kui need ei sobi. Muuta neid ei saa ja need on taskus või mujal juhusliku vastuvõtmise/keeldumise välistamiseks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
200sx
HV vaatleja
200sx

liitunud: 05.06.2006




sõnum 27.09.2010 12:47:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Kasuta siis eraldi nuppe, kui need ei sobi. Muuta neid ei saa ja need on taskus või mujal juhusliku vastuvõtmise/keeldumise välistamiseks.

Arvasingi, et keegi kohe seda pakub. Aga ütlen vastu, et milleks ma siis puutetundliku telefoni ostsin kui pean ikkagi nuppe klõbistama? icon_biggrin.gif Valisin ta ju poest teiste seast välja kuna meeldis sellisena nagu tolhetkel oli. Teeb sama välja, et valid salongis välja heleda sisuga auto, ostad ära ja kätte saad tumeda sisuga auto. Selle saab õnneks ümber vahetada, sama võiks olla ka telefoni puhul aga ei. Sorri, et siin oma pahameelt väljendan kuid teema on ju "kasutajate hinnangud". Tahaks lihtsalt teada kas on keegi veel keda selline wannabe iphone stiilis kõnele vastamine häirib?
Tegelikuses on see lihtsalt üks tüütu lisa edvistamiseks mis võiks vabalt valitav olla, et kas tahad tilulilu või mitte. Sest kui telefon heliseb, ning klahvilukk küljenupust maha võtta on ilusti nähtaval kõnele vastamise/keeldumise nupud nagu alguses vana softiga. Varasema ühe liigutuse asemel peab nüüd tegema kaks - milleks, et äge oleks? Pealegi juhusliku kõne vastuvõtu vältimiseks on valgussensor mis ei lase taskus nuppe aktiivseks teha icon_rolleyes.gif Kirjuta või kaebus aga keda huvitab ühe inimese arvamus icon_biggrin.gif
Kuidas vana softi tagasi saada mis ostes telefonis oli?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.09.2010 13:27:20 vasta tsitaadiga

Vana softi tagasi ei saa. Need slaidiga nupud tekivad juhul kui sul klahvid lukus on ja neid ei ole keeruline ka kasutada, kui sa väheke mõtleksid vastu võtmisel.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
200sx
HV vaatleja
200sx

liitunud: 05.06.2006




sõnum 28.09.2010 08:35:01 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
...kui sa väheke mõtleksid vastu võtmisel.

icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Ajukääbik paistan välja?

Heaküll, finito selle teemaga. Paistab, et siit abi ei saa.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.09.2010 09:16:57 vasta tsitaadiga

200sx, mingil määral ignorant pigem. Abi loomulikult ei saa, sest selle vastu ei ole muud abi kui enda muutmine, telefoni sa ei muuda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 02:41:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
...ja neid ei ole keeruline ka kasutada, kui sa väheke mõtleksid vastu võtmisel.

icon_eek.gif
No tere hommikust, kust kurat jäi sulle mulje, et inimene neid nuppe kasutada ei oska!? Aga kurb, varsti tuleb vastamiseks vastuvõtmise viisard läbida icon_confused.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Klaver
HV vaatleja
Klaver

liitunud: 23.02.2007




sõnum 16.10.2010 18:33:21 vasta tsitaadiga

200sx kirjutas:
Vanasti oli hea, telefon helises, ekraanile tulid nupud "vasta" "vaigista" "keeldu" jms.
Peale softi uuendust (juba ammu) tekkisid mingid tobedad libistamis nupud, vilguvad värviliselt ja sõidavad eri suundadesse.
Pealeselle, et need koledad välja näevad on neid ka ebamugav kasutada. Higiste/märgade või mustade näppudega, autoroolis või mis iganes.
Kas ma olen ainuke keda need sõitvad nupud häirivad? Kas neid kuidagi välja ei saa lülitada? icon_biggrin.gif
Ainuke miinus selle telefoni juures :/ Kui saaks paneks kasvõi vana softi tagasi kus neid nuppe pold icon_biggrin.gif
Nokia võiks teha sellekohase uuenduse, et kasutaja saaks ise valida mismoodi kõnele vastab, nupule vajutades või sõrmega üle erkaani lohistades.

Kui kellelgi on mingi nipp kuidas vanad head nupud tagasi saada siis jagage oma teadmisi! icon_razz.gif

Mul käis telefon softi uuenduses ja oli sama jama, et ekraan nägi palju teistsugune välja. Läksin tagasi ja selgus, et menüüst saab kusagilt seda vaadet muuta, jõudu otsimisel!!!!!

_________________
Algaja veel, aga saan juba hakkama!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia 5800 XM mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.