Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 244, 245, 246  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 171 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 445

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 02.07.2010 12:38:03 vasta tsitaadiga

eastsider kirjutas:
Meil kuperjanovis oli seda kraami küll kõvasti, kui tahtsid, sai laatsast ka endale pudeli küsida, või kui endal pudel olemas oli, sai seda toimkonna lauas täitmas käia.


Flavius kirjutas:
Tapal oli Cutasepti piisavalt.



Minejatel hea teada siis, et ei pea ostma hakkamagi. 2004/2005 Jõhvis oli põhiline ravim Fastum Gel, pidi surnud ka uuesti ellu tooma icon_lol.gif

Muidugi jaosanitarid said pisikese väljaõppe, enamus istusid lihtsalt seal ära ja ei olnud targemad midagi, mõni targem jättis kõrvataha ühtteist ja teadis siis laatsaretis küsida oma hädadele jälle midagi paremat.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 13:13:23 vasta tsitaadiga

Mart352, 2007/2008 oli Diclac
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 02.07.2010 13:17:48 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Mart352, 2007/2008 oli Diclac

See oli väärt kraam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 13:57:32 vasta tsitaadiga

lauri23, mis sa nende vanade kilepükstega teed?
Vihmariietest üldse oleks vaja ainult ülemist osa. Alumist võiks kanda ainult siis kui pikalt postil vaja passida, muudel juhtudel ei näe mõtet.
Hambahari ka relva jaoks.
Ära unusta käekella.
Ahjaa, mulle soovitati kunagi vaseliini. Ja see pole nali. Jalgade vahel aitab üli hästi. Talgist saab mõne aja jooksul tainas su jalge vahele kui pikalt vaja rännata. Vaseliin teeb naha mõnusaks ja ka parandab kui siilike peaks juba töötama jalge vahel icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 02.07.2010 14:10:32 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Renka kirjutas:
Mart352, 2007/2008 oli Diclac

See oli väärt kraam thumbs_up.gif

Ma sõin ka neid pidevalt, mul on lampjalad, ja need valutasid korralikult, seljaga oli ka probleeme. Mingil määral isegi aitas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 14:28:06 vasta tsitaadiga

Mis ajast lampjalgadega ajateenistusse võetakse ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 14:30:15 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Mis ajast lampjalgadega ajateenistusse võetakse ?
Oleneb kui lamp on.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 14:37:52 vasta tsitaadiga

mixxer kirjutas:
lauri23, mis sa nende vanade kilepükstega teed?

Oli nõutud kaasa võtta dressid, sellepärast mõtlesin võtta. A võtan parem hopis mingid lühkarid ja lühikese t-särgi(need siis saavad olema mu "dressid") Vihmariiete peale pole ma mõelnud, neid on ka vaja? Mul olemas muidu briti laiguga coretex jakk.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 14:42:24 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Heineken kirjutas:
Mis ajast lampjalgadega ajateenistusse võetakse ?
Oleneb kui lamp on.

Just, mul diagnoositi ka lampjalad, kuid käisin ära.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 02.07.2010 14:46:42 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
mixxer kirjutas:
lauri23, mis sa nende vanade kilepükstega teed?

Oli nõutud kaasa võtta dressid, sellepärast mõtlesin võtta. A võtan parem hopis mingid lühkarid ja lühikese t-särgi(need siis saavad olema mu "dressid") Vihmariiete peale pole ma mõelnud, neid on ka vaja? Mul olemas muidu briti laiguga coretex jakk.


Meil kästi ka nagu mingid isiklikud dressid võtta aga ma ei mäleta üldse kas me neid ka kasutasime. Mõni jah sooja ilmaga jooksis lühikestega, aga see oli ka hiljem kui vabal ajal iseseisvalt trenni tegid. Muidu ikka KV dress kõigil

Vihmariided eraldi küll pole mõtet kaasa võtta. Kui metsas olete siis nagunii on teil kilekad (püksid ja jakk) olemas, meil pidid nad ka rakmetes kogu aeg kaasaas olema, lisaks ka telkmantel, mille saab kiirelt peale tõmmata. Nüüd peaks ka kõigil olema see pea auguga.

Aratavasti seda briti laigulist ei lubata selga panna.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 02.07.2010 14:49:22 vasta tsitaadiga

Võtke nõel palju kaasa, neid kulub seal palju. Kes küsivad laenuks, mis lähevad puru jne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 02.07.2010 17:24:58 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Mis ajast lampjalgadega ajateenistusse võetakse ?

Lampjalgsuse hindamisel on 3 astet ja ainult kõige hullemaga ei pea minema.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 02.07.2010 18:12:46 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Pea külge käiv rohelise ja punase filtriga lamp oleks ka hea. Sügisel ja kevadel metsas muidu ikka väga pime ja KV lamp ei ole just kõige parem.


krt ma olen sellist lampi kümnest kohast otsinud. ainult üks oli enamvähem sobiv (punaste ledidega) ja maksis mingi 900.- icon_confused.gif

ja roheliste särkide osas, prismas on ainult XL icon_neutral.gif

huvitav kas kõik tulevased ajateenijad juba peale lennanud? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 18:52:01 vasta tsitaadiga

Käisin täna rohelisi särke otsimas. Paide ja Türil oli küll suht njetu. icon_biggrin.gif Eks siis neid ei võta. (mõne musta pakin kaasa igaksjuhuks). Lambi võtan vist peale kolme kuud alles. ;D Kõik viimastel päevadel ostetud mant on voodi peal laiali.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 20:01:13 vasta tsitaadiga

Rõõm on näha ,et meestel minekuhoog sees ja suurejoonelisi ettevalmistusi tehakse. thumbs_up.gif icon_smile.gif Eks osa asju mis teil puudu-vaja tuleb saab ju lasta tuttavatel järgi kunagi tuua. Järgmine aasta istute juba arvuti taga ja jagate soovitusi järgmistele "kannatajatele" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 02.07.2010 20:13:14 vasta tsitaadiga

Kahju, et nälgimisnädalat enam pole kaitseväes. Ei olnud ka minu aeg.
Väljaõpe oligi selline, et kas tuuakse söök, või on söök omal kaasas ning tagala on alati saadavad.

Reaalselt võtame tagala ära, sööd oma sprotid ära, laskemoon otsas. Mis siis saab, laiutad käsi ja sured nälga vms. Reaalselt ellujäämisväljaõpet kahjuks ei anta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 20:17:44 vasta tsitaadiga

selleks on "ultimate survival" ja bear grylls icon_lol.gif tegelikult ka, nii mõndagi kõrvataha panna sealt. näiteks kui kõva nälg on, siis otsida linnupesi ja sealt mune. ma ise vist poleks sellise lihtsa asja peale nii kergesti mõelnud. aga muidugi võiks rääkida sellistest asjadest ajateenistuses icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 20:31:27 vasta tsitaadiga

ma seda viimast piiri ikka vahepeal jälgin. huvitav kuidas uss või mõni putukas maitseb? icon_biggrin.gif

muidu kui tihti koju lastakse?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 21:45:53 vasta tsitaadiga

Ei lastagi , visatakse vangikongi 8-11 kuuks ja jooksed selle jooksu lindi peal 8 tundi päevas tinaraskustega .
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 02.07.2010 22:28:47 vasta tsitaadiga

Oleneb väeosast ja käitumisest. Ise sain keskmiselt üle nädala koju, vahel tihedamini, vahel harvemini. Vahel oli vaja distsipliini harjutada, siis jäi kogu rühm sisse. Ja kui seagripp päevakohane oli, jäi kogu patarei sisse. Meil oli SBK ja hea meel, et sel ajal õppurid ka veidi kannatada said icon_lol.gif Sõber vahipatis saab aga kord paari nädala tagant 24H, vahel harva terve nv linnaloale. Samuti neil see teema, et paljud reservi saadetud ja peavad tihti auvahtkonnas käima
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 22:30:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nälgimisnädalat


See oli suhteliselt lihtne tegelikult.
Hilisem ülesöömine oli valus.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 23:05:34 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

nälgimisnädalat


See oli suhteliselt lihtne tegelikult.
Hilisem ülesöömine oli valus.


Mitu kilo läks nälgimisega? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 23:09:46 vasta tsitaadiga

Palju ei läinud. Toimus see suht alguses, mil kaalu polnud palju juurde tulnud.
Ajateenistusse läksin 70 kilosena. Ära tulin 86 kilosena icon_biggrin.gif
Alla aasta läks aega, et uuesti 72 olla.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 23:18:44 vasta tsitaadiga

Nälgimine on lihtne siis kui midagi tegema ei pea. Kui aga veel mingid ülesanded ka, siis ei taha teps mitte maast üles tõusta. Peale tõusmist tükk aega pidin ootama kuni veri uuesti pähe jõuab ja liikuma saaks hakata.
Ükskord punusin ka nii suure roomati, et üksi ei jõudnud onnigi vedada.
Mis kaalu puutub, siis organism pole nädalaga võimeline metsikult rasva tarvitama ja kaalukaotus väga suur ei ole. Pigem on see vedeliku arvelt, mis kiiresti taastub.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 01:43:51 vasta tsitaadiga

encrypt kirjutas:
Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. icon_biggrin.gif Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on? icon_rolleyes.gif


Ise ka sinna. (Saan oma 123 kg sinna kaasa võtta icon_biggrin.gif)


Mis arvate kui lõbus mul saab olema, kui mu max. on mingi 10 kätekat (kui seal on lõuga ma tõmban 0, isiklik on 4), jooksen vb vaevu selle 3,2 km üldse lõpuni (mis saab kui pean puhkamiseks käima vahepeal icon_biggrin.gif ). Kõhulihased vb ainukesed mis võin ligi 50 selle 2 minniga ära teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 01:45:41 vasta tsitaadiga

saate suvega kenasti vormid selga päevitada endale icon_biggrin.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 11:26:25 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
encrypt kirjutas:
Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. icon_biggrin.gif Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on? icon_rolleyes.gif


Ise ka sinna. (Saan oma 123 kg sinna kaasa võtta icon_biggrin.gif)


Mis arvate kui lõbus mul saab olema, kui mu max. on mingi 10 kätekat (kui seal on lõuga ma tõmban 0, isiklik on 4), jooksen vb vaevu selle 3,2 km üldse lõpuni (mis saab kui pean puhkamiseks käima vahepeal icon_biggrin.gif ). Kõhulihased vb ainukesed mis võin ligi 50 selle 2 minniga ära teha icon_biggrin.gif


Pigem saad vabastuse.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 11:33:47 vasta tsitaadiga

Ma ei pea end ka väga vormis olevat. Joosta jõuan, kätekõverdusi ja kõhulihaseid ka teha. ;D Pigem vaja kaalu juurde võtta selle 11 kuu jooksul, praegu seda natuke liiga vähe. Ehk jõusaal ja enda algatusel trenni tegemine muudab kõike. Peab muutma. whistle.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 15:21:02 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ei lastagi , visatakse vangikongi 8-11 kuuks ja jooksed selle jooksu lindi peal 8 tundi päevas tinaraskustega .
icon_biggrin.gif

Super icon_biggrin.gif , kui seda teemat siin vanemast ajast sirvida siis vist arvati nii jah....
Maddog , võiksid alustada uuesti kätekõverdustega , järgmine nädal jaksad juba 15 icon_wink.gif Lõuatõmme ei ole testis sees ja seda tehakse vahel rühma tundides.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 16:36:54 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:

Mis arvate kui lõbus mul saab olema, kui mu max. on mingi 10 kätekat (kui seal on lõuga ma tõmban 0, isiklik on 4), jooksen vb vaevu selle 3,2 km üldse lõpuni (mis saab kui pean puhkamiseks käima vahepeal icon_biggrin.gif ). Kõhulihased vb ainukesed mis võin ligi 50 selle 2 minniga ära teha icon_biggrin.gif

tead, paar nädalat harjutamist ja 10 käekõverdust muutub 40-50-ks. Raskem on jooksmisega, sest selle kaalu juures võid põlvedele liiga teha. Jooksmise juures pole vahepeal käimine keelatud, peaasi, et aega jõuad, kuid parem on sellest hoiduda, sest lööb rütmi sassi ja tekitab sõltuvuse.
Räägin omast kogemusest, sest see kevad tegin antud testi ja asualt öeldes, tuli oma 112 kg juures pingutada (viimati sai joostud aastal 91)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2010 20:26:19 vasta tsitaadiga

Ehk jah paari kolme nädalaga saaks enamvähem kätekõverdused. Aga siiski kardan kätekaid, kuna isegi hea vormi juures pole kunagi üle 40 suutnud. Isegi kui käisin aktiivselt korvpalli trennis, vahest jõukas ja kaalusin 85 (mis oli vb 9 klassi paiku). Seega see võib mul jooksmisega võrreldest just vastupidi raskem olla. :W
Põlved jah koormust reeglina ei kannata, kunagi kui korvpalliga alustasin, siis jamasid täiega (enne seda oli kena trulla), õnneks viimased 2-4 aastat pole midagi erilist olnud, siiski päris aktiivne korvpalli mängija olnud (lihtsalt viimase aasta ja poolteise seoses elukohtade muutmisega hobi kõrvale/tahaplaanile jäänud ja 90-100 kg piirimailt 120 peale jõudnud).
Aga kui käia võib, kui väga vaja, siis hea, ma viimasel ajal ei suuda lihtsalt järjest, mitte et ei üritaks. Siis ma jooksmist isegi väga ei karda, usun et võhm tuleb kiirelt tagasi, siiski - 12 klass sai korvpalli trennis üpris reguaalselt käidud ja noh praegu see eelmainitud 1,5-2 aastat siis aint suurema spordita/trennita olnud. :W
Siiski see 1,5-2 aastat tagasi sain politseikooli sisse ja suurelt tänu füüsilisele (sest vestlus oli mul madalaim, kes kooli sai ja ma olin siiski nimekirjas pigem üleval pool). Ja noh 3 nädalat käisin ka seal koolis, seega hommikune jooks ei ole õnneks midagi uut.
Kuigi jah peale seda kõik käest ära läinud ja ei jaksa suurt midagi, tagantjärgi vitsad peksavad, oleks kohe peale gümnaasiumi pidanud üritama ära käia. (mitte et see mu teha otseselt oleks icon_biggrin.gif)

Igatahes suured tänud info eest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 21:00:13 vasta tsitaadiga

Juuksed aetud, asjad ostetud. icon_cool.gif
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/aivar-riisalu-sojavage-on-vaja-selleks-et-siit-labi-ei-jalutataks.d?id=31993787

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.


viimati muutis lauri23 05.07.2010 21:12:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 21:02:39 vasta tsitaadiga

Reporteris näitas, et täna juba läksid mõned.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 05.07.2010 22:22:56 vasta tsitaadiga

Edu kõikidele ajateenistusse minejatele! Kevadtormil näeme icon_wink.gif (Vihje: Luurekompaniil on sellel ajal õppekogunemine icon_cool.gif ). Saab siis näha, mis puust olete icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 23:19:45 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Ehk jah paari kolme nädalaga saaks enamvähem kätekõverdused. Aga siiski kardan kätekaid, kuna isegi hea vormi juures pole kunagi üle 40 suutnud. Isegi kui käisin aktiivselt korvpalli trennis, vahest jõukas ja kaalusin 85 (mis oli vb 9 klassi paiku). Seega see võib mul jooksmisega võrreldest just vastupidi raskem olla. :W
Põlved jah koormust reeglina ei kannata, kunagi kui korvpalliga alustasin, siis jamasid täiega (enne seda oli kena trulla), õnneks viimased 2-4 aastat pole midagi erilist olnud, siiski päris aktiivne korvpalli mängija olnud (lihtsalt viimase aasta ja poolteise seoses elukohtade muutmisega hobi kõrvale/tahaplaanile jäänud ja 90-100 kg piirimailt 120 peale jõudnud).
Aga kui käia võib, kui väga vaja, siis hea, ma viimasel ajal ei suuda lihtsalt järjest, mitte et ei üritaks. Siis ma jooksmist isegi väga ei karda, usun et võhm tuleb kiirelt tagasi, siiski - 12 klass sai korvpalli trennis üpris reguaalselt käidud ja noh praegu see eelmainitud 1,5-2 aastat siis aint suurema spordita/trennita olnud. :W
Siiski see 1,5-2 aastat tagasi sain politseikooli sisse ja suurelt tänu füüsilisele (sest vestlus oli mul madalaim, kes kooli sai ja ma olin siiski nimekirjas pigem üleval pool). Ja noh 3 nädalat käisin ka seal koolis, seega hommikune jooks ei ole õnneks midagi uut.
Kuigi jah peale seda kõik käest ära läinud ja ei jaksa suurt midagi, tagantjärgi vitsad peksavad, oleks kohe peale gümnaasiumi pidanud üritama ära käia. (mitte et see mu teha otseselt oleks icon_biggrin.gif)

Igatahes suured tänud info eest. thumbs_up.gif


Dude, kui väkke lähed siis ära üle pinguta aga ürita saada nii, et igapäev teed trenni nii kuidas saad ja aega jagub. 120kg on päris kehv tervisele, mäletamist mööda sa polnud väga pikk mees kah, et see proportsioonis väga oleks.
Ma ise võin öelda, et 2004a olin 60kg ja 2006 kui sõtta läksin olin 80-85!!! Seda oli nii näha ja tervis ning ka füüsiline vastupidavus oli täiesti masendav. (minu probleem oli see, et 2004a kui koolist ära tulin ja tööle läksin polnud enam aega või viitsimist trenni teha kuna tavaline kergejõustik, jõusaal, jalgpall, korvpall polnud minu teema, lihtsalt ei viitsinud ja plnud huvitav.... hiljem siis 2008a leidsin enda treening viisiks tantsimine, kaks head asja ühes, oskus tantsida tänavatantse ning tervise kui kaalu parandamine, asjad mida teen on Housetants, breiktants, jooga, locking ja vogue <- viimane on pedede tants icon_biggrin.gif aga see on nii fun hahahaha)
Nüüd olen kätte võtnud ja sööma hakanud korralikult taas ning VÄGA palju trenni ikka teinud, olen enamus rasva lihase vastu vahetanud ning kaalus olen 75 peal hetkel... üritan langeda 65kg peale, siis peaks tulemus kah näha olema.
Enivei jah, veidi teemast mööda aga võta väge kui treeningu kursust ja ürita lollitamisest mööduda seal ning treenida ning süüa mõistlikuse piirdes seal, ära üle söö nende sokolaadidega seal, mis antakse ning toitu söö kah nii, et ära just taldrikut puhtaks laku igakord icon_razz1.gif mai teagi kas sõjaväes üldse on võimalust rääkida sealse kaadriga, et soovid saada vormi ning, et need seal mingi eri dieedi vms asja peale paneks sind võrreldes teistega...
Igatahes, edu sulle mees icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 23:22:59 vasta tsitaadiga

Seal vist pikematele antakse rohkem magusat kui lühematele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 05.07.2010 23:27:13 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Seal vist pikematele antakse rohkem magusat kui lühematele icon_biggrin.gif


Kunagi anti jah pikematele topelt mõningaid asju aga minu meelest muudeti see asi ära masu tulekuga vms?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 23:28:50 vasta tsitaadiga

eusa_think.gif
Miks siis pikematele rohkem anti?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 23:30:03 vasta tsitaadiga

Pikkadele ajateenijatele antakse 15% suurem toiduportsjon võileivamaterjali ja ninni-nänni näol. Ju siis päevane energiavajadus nende kehal suurem.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 00:02:18 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
äss kirjutas:
Seal vist pikematele antakse rohkem magusat kui lühematele icon_biggrin.gif


Kunagi anti jah pikematele topelt mõningaid asju aga minu meelest muudeti see asi ära masu tulekuga vms?


Tapal veel antakse. Sõbra vend alles tuli sealt ja tihtipeale pidi siis selle magusa koju vedama, sest ise ei suutnud kõike ära süüa. Homme on siis vahetus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 06.07.2010 00:03:01 vasta tsitaadiga

Tapal pikapoisi portsu ei anta. Kadus uue jaanuari lõpus ära. Mitte mingi asi ei olnud 15% suurem ka, täpselt sama ports, võisid juurde küsida, kuid pärast nii ehk naa see toit ei olnud nii maitsev enam. Mul oli küll kuradi kahju, varem sai metsas korraga nädala pikapoisi portsu, mandleid, pistaatsiaid, küpsist jne. Küll oli soojas telgis näsimist icon_lol.gif
Huvitav, millega AHVid juba hakkama saanud on? Palju kokku pumbanud on? Meil näiteks Õhutõrjes päevas oli minimaalne 120 (hommikujooks ja enne igat toidukorda 30).
Kaalu pärast ei tasu põdeda, mulgi oli jaos üks vend kes ütles viimasel päeval, et aasta tagasi kaalusin 108kilo, nüüd ajateenistusega 28 alla võtnud. Üks rääkis, et ei taha LL minnagi kuna naine väägutab, et nii peenikeseks oled jäänud. Osadel ikka ütlesid küll, et ainult jutt on sust alles jäänud. Üldiselt tasub teha ettepanekuid juhtkonnale, et ringtreeningut jms läbi viia thumbs_up.gif

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 01:05:09 vasta tsitaadiga

Njaa, ma jälle 63 kilo ja kui trenni ei tee, siis läheb väga lihtsalt paar kilo veel alla. Trenni teinud regulaarselt. Eesmärk on seal kaalu hoida või veidi juurde saada. Ega pikkust pole ka antud.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 06.07.2010 12:30:50 vasta tsitaadiga

nii, viimane vaba päev. hommikul magasin kaua, päevaga midagi asjalikku teha ei plaani, kaasa tassitav nodi on suuremas osas koos (seda on palju icon_biggrin.gif)

hästi rahulik tunne on, nagu läheks pikemale reisile või sanatooriumisse icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 12:48:26 vasta tsitaadiga

Ma ka suht just ärkasin. Aga ikka väike ärevus on sees, toit ei taha sisse minna hommikuti icon_lol.gif Nodi mul nagu väga palju polegi kaasa võtta. Mahuks väiksemasse seljakotti ära.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 13:18:32 vasta tsitaadiga

Kuidas sinu karvkattesse suhtutakse?
On kena lokk, mis küll vaadet ei sega, ag eeldan, et viisakas või isegi nõutud oleks see maha ajada?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 06.07.2010 13:18:52 vasta tsitaadiga

kena lokk icon_lol.gif
5 milli võid juukseid ehk hoida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 13:46:51 vasta tsitaadiga

Ma ka põdesin seda ajamist a tulemusega täitsa rahul. Enne oli kuskil 2-3cm.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 13:52:58 vasta tsitaadiga

Meil üks ka enam vähem nuttis kui pidi juuksed maha ajama.
Tal olid juuksed pea poolde selga.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 06.07.2010 13:53:42 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
kena lokk icon_lol.gif
5 milli võid juukseid ehk hoida.
icon_eek.gif

Kas see käib ainult pea kohta?

edit ah krt juuksed..

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 06.07.2010 14:33:47 vasta tsitaadiga

Elrak kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
kena lokk icon_lol.gif
5 milli võid juukseid ehk hoida.
icon_eek.gif

Kas see käib ainult pea kohta?

edit ah krt juuksed..

No ei mõtle teise mehe alumiste karvade peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 244, 245, 246  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.