|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest? |
| Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg |
|
38% |
[ 171 ] |
| Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen |
|
13% |
[ 62 ] |
| Pole läbinud ajateenistust |
|
47% |
[ 212 ] |
|
| hääli kokku : 445 |
|
| autor |
|
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
02.07.2010 12:38:03
|
|
|
| eastsider kirjutas: |
| Meil kuperjanovis oli seda kraami küll kõvasti, kui tahtsid, sai laatsast ka endale pudeli küsida, või kui endal pudel olemas oli, sai seda toimkonna lauas täitmas käia. |
| Flavius kirjutas: |
| Tapal oli Cutasepti piisavalt. |
Minejatel hea teada siis, et ei pea ostma hakkamagi. 2004/2005 Jõhvis oli põhiline ravim Fastum Gel, pidi surnud ka uuesti ellu tooma
Muidugi jaosanitarid said pisikese väljaõppe, enamus istusid lihtsalt seal ära ja ei olnud targemad midagi, mõni targem jättis kõrvataha ühtteist ja teadis siis laatsaretis küsida oma hädadele jälle midagi paremat.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.07.2010 13:13:23
|
|
|
Mart352, 2007/2008 oli Diclac
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
02.07.2010 13:17:48
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Mart352, 2007/2008 oli Diclac |
See oli väärt kraam
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
02.07.2010 13:57:32
|
|
|
lauri23, mis sa nende vanade kilepükstega teed?
Vihmariietest üldse oleks vaja ainult ülemist osa. Alumist võiks kanda ainult siis kui pikalt postil vaja passida, muudel juhtudel ei näe mõtet.
Hambahari ka relva jaoks.
Ära unusta käekella.
Ahjaa, mulle soovitati kunagi vaseliini. Ja see pole nali. Jalgade vahel aitab üli hästi. Talgist saab mõne aja jooksul tainas su jalge vahele kui pikalt vaja rännata. Vaseliin teeb naha mõnusaks ja ka parandab kui siilike peaks juba töötama jalge vahel
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
02.07.2010 14:10:32
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Mart352, 2007/2008 oli Diclac |
See oli väärt kraam  |
Ma sõin ka neid pidevalt, mul on lampjalad, ja need valutasid korralikult, seljaga oli ka probleeme. Mingil määral isegi aitas.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
02.07.2010 14:28:06
|
|
|
| Mis ajast lampjalgadega ajateenistusse võetakse ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.07.2010 14:30:15
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| Mis ajast lampjalgadega ajateenistusse võetakse ? |
Oleneb kui lamp on.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
02.07.2010 14:46:42
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| mixxer kirjutas: |
| lauri23, mis sa nende vanade kilepükstega teed? |
Oli nõutud kaasa võtta dressid, sellepärast mõtlesin võtta. A võtan parem hopis mingid lühkarid ja lühikese t-särgi(need siis saavad olema mu "dressid") Vihmariiete peale pole ma mõelnud, neid on ka vaja? Mul olemas muidu briti laiguga coretex jakk. |
Meil kästi ka nagu mingid isiklikud dressid võtta aga ma ei mäleta üldse kas me neid ka kasutasime. Mõni jah sooja ilmaga jooksis lühikestega, aga see oli ka hiljem kui vabal ajal iseseisvalt trenni tegid. Muidu ikka KV dress kõigil
Vihmariided eraldi küll pole mõtet kaasa võtta. Kui metsas olete siis nagunii on teil kilekad (püksid ja jakk) olemas, meil pidid nad ka rakmetes kogu aeg kaasaas olema, lisaks ka telkmantel, mille saab kiirelt peale tõmmata. Nüüd peaks ka kõigil olema see pea auguga.
Aratavasti seda briti laigulist ei lubata selga panna.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
02.07.2010 14:49:22
|
|
|
| Võtke nõel palju kaasa, neid kulub seal palju. Kes küsivad laenuks, mis lähevad puru jne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
02.07.2010 17:24:58
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| Mis ajast lampjalgadega ajateenistusse võetakse ? |
Lampjalgsuse hindamisel on 3 astet ja ainult kõige hullemaga ei pea minema.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
02.07.2010 18:12:46
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Pea külge käiv rohelise ja punase filtriga lamp oleks ka hea. Sügisel ja kevadel metsas muidu ikka väga pime ja KV lamp ei ole just kõige parem. |
krt ma olen sellist lampi kümnest kohast otsinud. ainult üks oli enamvähem sobiv (punaste ledidega) ja maksis mingi 900.-
ja roheliste särkide osas, prismas on ainult XL
huvitav kas kõik tulevased ajateenijad juba peale lennanud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
02.07.2010 18:52:01
|
|
|
Käisin täna rohelisi särke otsimas. Paide ja Türil oli küll suht njetu. Eks siis neid ei võta. (mõne musta pakin kaasa igaksjuhuks). Lambi võtan vist peale kolme kuud alles. ;D Kõik viimastel päevadel ostetud mant on voodi peal laiali.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
02.07.2010 20:01:13
|
|
|
Rõõm on näha ,et meestel minekuhoog sees ja suurejoonelisi ettevalmistusi tehakse. Eks osa asju mis teil puudu-vaja tuleb saab ju lasta tuttavatel järgi kunagi tuua. Järgmine aasta istute juba arvuti taga ja jagate soovitusi järgmistele "kannatajatele"
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
02.07.2010 20:13:14
|
|
|
Kahju, et nälgimisnädalat enam pole kaitseväes. Ei olnud ka minu aeg.
Väljaõpe oligi selline, et kas tuuakse söök, või on söök omal kaasas ning tagala on alati saadavad.
Reaalselt võtame tagala ära, sööd oma sprotid ära, laskemoon otsas. Mis siis saab, laiutad käsi ja sured nälga vms. Reaalselt ellujäämisväljaõpet kahjuks ei anta.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
02.07.2010 20:17:44
|
|
|
selleks on "ultimate survival" ja bear grylls tegelikult ka, nii mõndagi kõrvataha panna sealt. näiteks kui kõva nälg on, siis otsida linnupesi ja sealt mune. ma ise vist poleks sellise lihtsa asja peale nii kergesti mõelnud. aga muidugi võiks rääkida sellistest asjadest ajateenistuses
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
02.07.2010 20:31:27
|
|
|
ma seda viimast piiri ikka vahepeal jälgin. huvitav kuidas uss või mõni putukas maitseb?
muidu kui tihti koju lastakse?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
02.07.2010 21:45:53
|
|
|
Ei lastagi , visatakse vangikongi 8-11 kuuks ja jooksed selle jooksu lindi peal 8 tundi päevas tinaraskustega .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
02.07.2010 22:28:47
|
|
|
Oleneb väeosast ja käitumisest. Ise sain keskmiselt üle nädala koju, vahel tihedamini, vahel harvemini. Vahel oli vaja distsipliini harjutada, siis jäi kogu rühm sisse. Ja kui seagripp päevakohane oli, jäi kogu patarei sisse. Meil oli SBK ja hea meel, et sel ajal õppurid ka veidi kannatada said Sõber vahipatis saab aga kord paari nädala tagant 24H, vahel harva terve nv linnaloale. Samuti neil see teema, et paljud reservi saadetud ja peavad tihti auvahtkonnas käima
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.07.2010 22:30:32
|
|
|
See oli suhteliselt lihtne tegelikult.
Hilisem ülesöömine oli valus.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
02.07.2010 23:05:34
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
See oli suhteliselt lihtne tegelikult.
Hilisem ülesöömine oli valus. |
Mitu kilo läks nälgimisega?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.07.2010 23:09:46
|
|
|
Palju ei läinud. Toimus see suht alguses, mil kaalu polnud palju juurde tulnud.
Ajateenistusse läksin 70 kilosena. Ära tulin 86 kilosena
Alla aasta läks aega, et uuesti 72 olla.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
02.07.2010 23:18:44
|
|
|
Nälgimine on lihtne siis kui midagi tegema ei pea. Kui aga veel mingid ülesanded ka, siis ei taha teps mitte maast üles tõusta. Peale tõusmist tükk aega pidin ootama kuni veri uuesti pähe jõuab ja liikuma saaks hakata.
Ükskord punusin ka nii suure roomati, et üksi ei jõudnud onnigi vedada.
Mis kaalu puutub, siis organism pole nädalaga võimeline metsikult rasva tarvitama ja kaalukaotus väga suur ei ole. Pigem on see vedeliku arvelt, mis kiiresti taastub.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
03.07.2010 01:43:51
|
|
|
| encrypt kirjutas: |
Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on?  |
Ise ka sinna. (Saan oma 123 kg sinna kaasa võtta )
Mis arvate kui lõbus mul saab olema, kui mu max. on mingi 10 kätekat (kui seal on lõuga ma tõmban 0, isiklik on 4), jooksen vb vaevu selle 3,2 km üldse lõpuni (mis saab kui pean puhkamiseks käima vahepeal ). Kõhulihased vb ainukesed mis võin ligi 50 selle 2 minniga ära teha
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
03.07.2010 01:45:41
|
|
|
saate suvega kenasti vormid selga päevitada endale
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
03.07.2010 11:26:25
|
|
|
| maddog kirjutas: |
| encrypt kirjutas: |
Täna sai siis Arstlikus komisjonis ära käidud. Nädala pärast minek Staabi- ja sidepataljoni. Kas sinna 6. juulil veel minejaid on?  |
Ise ka sinna. (Saan oma 123 kg sinna kaasa võtta )
Mis arvate kui lõbus mul saab olema, kui mu max. on mingi 10 kätekat (kui seal on lõuga ma tõmban 0, isiklik on 4), jooksen vb vaevu selle 3,2 km üldse lõpuni (mis saab kui pean puhkamiseks käima vahepeal ). Kõhulihased vb ainukesed mis võin ligi 50 selle 2 minniga ära teha  |
Pigem saad vabastuse.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
03.07.2010 11:33:47
|
|
|
Ma ei pea end ka väga vormis olevat. Joosta jõuan, kätekõverdusi ja kõhulihaseid ka teha. ;D Pigem vaja kaalu juurde võtta selle 11 kuu jooksul, praegu seda natuke liiga vähe. Ehk jõusaal ja enda algatusel trenni tegemine muudab kõike. Peab muutma.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
03.07.2010 15:21:02
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Ei lastagi , visatakse vangikongi 8-11 kuuks ja jooksed selle jooksu lindi peal 8 tundi päevas tinaraskustega .
 |
Super , kui seda teemat siin vanemast ajast sirvida siis vist arvati nii jah....
Maddog , võiksid alustada uuesti kätekõverdustega , järgmine nädal jaksad juba 15 Lõuatõmme ei ole testis sees ja seda tehakse vahel rühma tundides.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
03.07.2010 16:36:54
|
|
|
| maddog kirjutas: |
Mis arvate kui lõbus mul saab olema, kui mu max. on mingi 10 kätekat (kui seal on lõuga ma tõmban 0, isiklik on 4), jooksen vb vaevu selle 3,2 km üldse lõpuni (mis saab kui pean puhkamiseks käima vahepeal ). Kõhulihased vb ainukesed mis võin ligi 50 selle 2 minniga ära teha  |
tead, paar nädalat harjutamist ja 10 käekõverdust muutub 40-50-ks. Raskem on jooksmisega, sest selle kaalu juures võid põlvedele liiga teha. Jooksmise juures pole vahepeal käimine keelatud, peaasi, et aega jõuad, kuid parem on sellest hoiduda, sest lööb rütmi sassi ja tekitab sõltuvuse.
Räägin omast kogemusest, sest see kevad tegin antud testi ja asualt öeldes, tuli oma 112 kg juures pingutada (viimati sai joostud aastal 91)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
04.07.2010 20:26:19
|
|
|
Ehk jah paari kolme nädalaga saaks enamvähem kätekõverdused. Aga siiski kardan kätekaid, kuna isegi hea vormi juures pole kunagi üle 40 suutnud. Isegi kui käisin aktiivselt korvpalli trennis, vahest jõukas ja kaalusin 85 (mis oli vb 9 klassi paiku). Seega see võib mul jooksmisega võrreldest just vastupidi raskem olla. :W
Põlved jah koormust reeglina ei kannata, kunagi kui korvpalliga alustasin, siis jamasid täiega (enne seda oli kena trulla), õnneks viimased 2-4 aastat pole midagi erilist olnud, siiski päris aktiivne korvpalli mängija olnud (lihtsalt viimase aasta ja poolteise seoses elukohtade muutmisega hobi kõrvale/tahaplaanile jäänud ja 90-100 kg piirimailt 120 peale jõudnud).
Aga kui käia võib, kui väga vaja, siis hea, ma viimasel ajal ei suuda lihtsalt järjest, mitte et ei üritaks. Siis ma jooksmist isegi väga ei karda, usun et võhm tuleb kiirelt tagasi, siiski - 12 klass sai korvpalli trennis üpris reguaalselt käidud ja noh praegu see eelmainitud 1,5-2 aastat siis aint suurema spordita/trennita olnud. :W
Siiski see 1,5-2 aastat tagasi sain politseikooli sisse ja suurelt tänu füüsilisele (sest vestlus oli mul madalaim, kes kooli sai ja ma olin siiski nimekirjas pigem üleval pool). Ja noh 3 nädalat käisin ka seal koolis, seega hommikune jooks ei ole õnneks midagi uut.
Kuigi jah peale seda kõik käest ära läinud ja ei jaksa suurt midagi, tagantjärgi vitsad peksavad, oleks kohe peale gümnaasiumi pidanud üritama ära käia. (mitte et see mu teha otseselt oleks )
Igatahes suured tänud info eest.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
05.07.2010 21:02:39
|
|
|
| Reporteris näitas, et täna juba läksid mõned.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
05.07.2010 22:22:56
|
|
|
Edu kõikidele ajateenistusse minejatele! Kevadtormil näeme (Vihje: Luurekompaniil on sellel ajal õppekogunemine ). Saab siis näha, mis puust olete
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.07.2010 23:19:45
|
|
|
| maddog kirjutas: |
Ehk jah paari kolme nädalaga saaks enamvähem kätekõverdused. Aga siiski kardan kätekaid, kuna isegi hea vormi juures pole kunagi üle 40 suutnud. Isegi kui käisin aktiivselt korvpalli trennis, vahest jõukas ja kaalusin 85 (mis oli vb 9 klassi paiku). Seega see võib mul jooksmisega võrreldest just vastupidi raskem olla. :W
Põlved jah koormust reeglina ei kannata, kunagi kui korvpalliga alustasin, siis jamasid täiega (enne seda oli kena trulla), õnneks viimased 2-4 aastat pole midagi erilist olnud, siiski päris aktiivne korvpalli mängija olnud (lihtsalt viimase aasta ja poolteise seoses elukohtade muutmisega hobi kõrvale/tahaplaanile jäänud ja 90-100 kg piirimailt 120 peale jõudnud).
Aga kui käia võib, kui väga vaja, siis hea, ma viimasel ajal ei suuda lihtsalt järjest, mitte et ei üritaks. Siis ma jooksmist isegi väga ei karda, usun et võhm tuleb kiirelt tagasi, siiski - 12 klass sai korvpalli trennis üpris reguaalselt käidud ja noh praegu see eelmainitud 1,5-2 aastat siis aint suurema spordita/trennita olnud. :W
Siiski see 1,5-2 aastat tagasi sain politseikooli sisse ja suurelt tänu füüsilisele (sest vestlus oli mul madalaim, kes kooli sai ja ma olin siiski nimekirjas pigem üleval pool). Ja noh 3 nädalat käisin ka seal koolis, seega hommikune jooks ei ole õnneks midagi uut.
Kuigi jah peale seda kõik käest ära läinud ja ei jaksa suurt midagi, tagantjärgi vitsad peksavad, oleks kohe peale gümnaasiumi pidanud üritama ära käia. (mitte et see mu teha otseselt oleks )
Igatahes suured tänud info eest.  |
Dude, kui väkke lähed siis ära üle pinguta aga ürita saada nii, et igapäev teed trenni nii kuidas saad ja aega jagub. 120kg on päris kehv tervisele, mäletamist mööda sa polnud väga pikk mees kah, et see proportsioonis väga oleks.
Ma ise võin öelda, et 2004a olin 60kg ja 2006 kui sõtta läksin olin 80-85!!! Seda oli nii näha ja tervis ning ka füüsiline vastupidavus oli täiesti masendav. (minu probleem oli see, et 2004a kui koolist ära tulin ja tööle läksin polnud enam aega või viitsimist trenni teha kuna tavaline kergejõustik, jõusaal, jalgpall, korvpall polnud minu teema, lihtsalt ei viitsinud ja plnud huvitav.... hiljem siis 2008a leidsin enda treening viisiks tantsimine, kaks head asja ühes, oskus tantsida tänavatantse ning tervise kui kaalu parandamine, asjad mida teen on Housetants, breiktants, jooga, locking ja vogue <- viimane on pedede tants aga see on nii fun hahahaha)
Nüüd olen kätte võtnud ja sööma hakanud korralikult taas ning VÄGA palju trenni ikka teinud, olen enamus rasva lihase vastu vahetanud ning kaalus olen 75 peal hetkel... üritan langeda 65kg peale, siis peaks tulemus kah näha olema.
Enivei jah, veidi teemast mööda aga võta väge kui treeningu kursust ja ürita lollitamisest mööduda seal ning treenida ning süüa mõistlikuse piirdes seal, ära üle söö nende sokolaadidega seal, mis antakse ning toitu söö kah nii, et ära just taldrikut puhtaks laku igakord mai teagi kas sõjaväes üldse on võimalust rääkida sealse kaadriga, et soovid saada vormi ning, et need seal mingi eri dieedi vms asja peale paneks sind võrreldes teistega...
Igatahes, edu sulle mees
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
05.07.2010 23:22:59
|
|
|
Seal vist pikematele antakse rohkem magusat kui lühematele
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
05.07.2010 23:27:13
|
|
|
| äss kirjutas: |
Seal vist pikematele antakse rohkem magusat kui lühematele  |
Kunagi anti jah pikematele topelt mõningaid asju aga minu meelest muudeti see asi ära masu tulekuga vms?
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
05.07.2010 23:28:50
|
|
|
Miks siis pikematele rohkem anti?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
05.07.2010 23:30:03
|
|
|
| Pikkadele ajateenijatele antakse 15% suurem toiduportsjon võileivamaterjali ja ninni-nänni näol. Ju siis päevane energiavajadus nende kehal suurem.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
06.07.2010 00:02:18
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| äss kirjutas: |
Seal vist pikematele antakse rohkem magusat kui lühematele  |
Kunagi anti jah pikematele topelt mõningaid asju aga minu meelest muudeti see asi ära masu tulekuga vms? |
Tapal veel antakse. Sõbra vend alles tuli sealt ja tihtipeale pidi siis selle magusa koju vedama, sest ise ei suutnud kõike ära süüa. Homme on siis vahetus.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
06.07.2010 00:03:01
|
|
|
Tapal pikapoisi portsu ei anta. Kadus uue jaanuari lõpus ära. Mitte mingi asi ei olnud 15% suurem ka, täpselt sama ports, võisid juurde küsida, kuid pärast nii ehk naa see toit ei olnud nii maitsev enam. Mul oli küll kuradi kahju, varem sai metsas korraga nädala pikapoisi portsu, mandleid, pistaatsiaid, küpsist jne. Küll oli soojas telgis näsimist
Huvitav, millega AHVid juba hakkama saanud on? Palju kokku pumbanud on? Meil näiteks Õhutõrjes päevas oli minimaalne 120 (hommikujooks ja enne igat toidukorda 30).
Kaalu pärast ei tasu põdeda, mulgi oli jaos üks vend kes ütles viimasel päeval, et aasta tagasi kaalusin 108kilo, nüüd ajateenistusega 28 alla võtnud. Üks rääkis, et ei taha LL minnagi kuna naine väägutab, et nii peenikeseks oled jäänud. Osadel ikka ütlesid küll, et ainult jutt on sust alles jäänud. Üldiselt tasub teha ettepanekuid juhtkonnale, et ringtreeningut jms läbi viia
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
06.07.2010 12:30:50
|
|
|
nii, viimane vaba päev. hommikul magasin kaua, päevaga midagi asjalikku teha ei plaani, kaasa tassitav nodi on suuremas osas koos (seda on palju )
hästi rahulik tunne on, nagu läheks pikemale reisile või sanatooriumisse
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.07.2010 13:18:32
|
|
|
Kuidas sinu karvkattesse suhtutakse?
On kena lokk, mis küll vaadet ei sega, ag eeldan, et viisakas või isegi nõutud oleks see maha ajada?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.07.2010 13:18:52
|
|
|
kena lokk
5 milli võid juukseid ehk hoida.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.07.2010 13:52:58
|
|
|
Meil üks ka enam vähem nuttis kui pidi juuksed maha ajama.
Tal olid juuksed pea poolde selga.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
06.07.2010 13:53:42
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
kena lokk
5 milli võid juukseid ehk hoida. |
Kas see käib ainult pea kohta?
edit ah krt juuksed..
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.07.2010 14:33:47
|
|
|
| Elrak kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
kena lokk
5 milli võid juukseid ehk hoida. |
Kas see käib ainult pea kohta?
edit ah krt juuksed.. |
No ei mõtle teise mehe alumiste karvade peale
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|