Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia G80 aka 8800/8600 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 16:09:40 vasta tsitaadiga

doh.gif
Puhas tähenärimine . Kaardi grillimise all mõeldakse siiski kuumutamist ja see üheselt mõistetav kõigile niiet miks vaja tähti närida ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.07.2010 17:04:07 vasta tsitaadiga

Mikrouuniga peaks kiiremini saama. Burksi vähemalt teeb kiiremini soojaks kui ahi!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 01.07.2010 17:39:24 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mikrouuniga peaks kiiremini saama. Burksi vähemalt teeb kiiremini soojaks kui ahi!

Saabki kusjuures. icon_smile.gif

Enda 8800GTS 320Mb lasin 2min mikrouunis ilma plastikosade ja jahutuseta ja nüüdseks juba 2 kuud probleemivabalt tööd teinud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 17:43:27 vasta tsitaadiga

E90 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Mikrouuniga peaks kiiremini saama. Burksi vähemalt teeb kiiremini soojaks kui ahi!

Saabki kusjuures. icon_smile.gif

Enda 8800GTS 320Mb lasin 2min mikrouunis ilma plastikosade ja jahutuseta ja nüüdseks juba 2 kuud probleemivabalt tööd teinud. icon_smile.gif

icon_eek.gif ot mida?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 18:18:06 vasta tsitaadiga

E90 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Mikrouuniga peaks kiiremini saama. Burksi vähemalt teeb kiiremini soojaks kui ahi!

Saabki kusjuures. icon_smile.gif

Enda 8800GTS 320Mb lasin 2min mikrouunis ilma plastikosade ja jahutuseta ja nüüdseks juba 2 kuud probleemivabalt tööd teinud. icon_smile.gif

Lasid grillirežiimis ikka ju? Siis tuleb seda ka öelda, muidu mõni hull nukeb oma kaardi ära icon_rolleyes.gif
Mikrolainete kasutamisel on tulemuseks kena tulevärk
Seda ei ela mingi varjestamata elektroonika üle.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 01.07.2010 20:41:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 18:26:03 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
E90 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Mikrouuniga peaks kiiremini saama. Burksi vähemalt teeb kiiremini soojaks kui ahi!

Saabki kusjuures. icon_smile.gif

Enda 8800GTS 320Mb lasin 2min mikrouunis ilma plastikosade ja jahutuseta ja nüüdseks juba 2 kuud probleemivabalt tööd teinud. icon_smile.gif

Lasid grillirežiimis ikka ju? Siis tuleb seda ka öelda, muidu mõni hull nukeb oma kaardi ära icon_rolleyes.gif
Muidu mikrolainete kasutamisel on tulemuseks kena tulevärk
Seda ei ela mingi varjestamata elektroonika üle.


Ma tahtsin just sedasama mainida icon_wink.gif
Põhimõtteliselt olgu siis selgelt öeldud: KAARTI ON VAJA KÕIGEST KUUMUTADA, soovitavalt 180-200C vahemikus...
Mitte, grillida, röstida...mikrouuni toppida...või sauna minna sellega... icon_lol.gif
Huvitav, mis idee peale järgmine "geenius" tuleb?
Hakkab oma kaarti keetma? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 01.07.2010 18:28:08 vasta tsitaadiga

väike teemast eemalepõrge kuid üks küsimus.
kas oli mõttekas ost 1GB kaart 512 MB asemel kui enamasti kasutan suurt molli e 1920x1080 reso mängimisel?

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 18:30:46 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
väike teemast eemalepõrge kuid üks küsimus.
kas oli mõttekas ost 1GB kaart 512 MB asemel kui enamasti kasutan suurt molli e 1920x1080 reso mängimisel?


Sõltub kaardist, ehk siis mis GPU on?
Kui GPU on liiglahja selle reso liigutamiseks, siis lisamälu ei päästa...
Lisamälu annab pigem juurde AA+AF max sätete juures...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 01.07.2010 18:31:12 vasta tsitaadiga

aa 8800gt
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 18:32:27 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
väike teemast eemalepõrge kuid üks küsimus.
kas oli mõttekas ost 1GB kaart 512 MB asemel kui enamasti kasutan suurt molli e 1920x1080 reso mängimisel?

Ma arvan, et tuleviku huvides jah.
512MB is so 2007 icon_smile.gif

Aga kuna ükski G80 põhinev kaart ei oma 512/1024MB mälu siis on see pigem Geforce 9/GT200 seeria teema icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 18:34:58 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
caarel123 kirjutas:
väike teemast eemalepõrge kuid üks küsimus.
kas oli mõttekas ost 1GB kaart 512 MB asemel kui enamasti kasutan suurt molli e 1920x1080 reso mängimisel?

Ma arvan, et tuleviku huvides jah.
512MB is so 2007 icon_smile.gif

Aga kuna ükski G80 põhinev kaart ei oma 512/1024MB mälu siis on see pigem Geforce 9/GT200 seeria teema icon_wink.gif


Nu GT210/9500GT/jms, puhul ei oma 512 VS. 1GB just suurt tähtsust icon_wink.gif

8800GT võiks 1GB kaart küll olla icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 01.07.2010 18:37:45 vasta tsitaadiga

Etz, olgu
mõtlesin et mis see 100 raha ikka peale maksta on ja mõtted viisida ka tulevikule icon_razz.gif thumbs_up.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 02.07.2010 16:16:04 vasta tsitaadiga

Sai ka ikka seda ahjutrikki proovitud. 200 kraadi ja 9 minutit + 2 minutit välja lülitatud ahjus (uks lahti). Hiljem jätsin ööseks jahtuma. Hommikul panin kokku ja täitsa töötab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 16:23:20 vasta tsitaadiga

Selline kokakunst käib siin et vähe pole icon_lol.gif Suur osa viimaste kuude postitustest käib just erinevate selle seeria kaartide küpsetamise ja erinevate retseptide ning näpunäidete kohta. Suht naljakas kui aus olla, samas ka kurb et selleks vajadus on.
Siiski hakkab endalgi huvi tekkima säärase tegevuse vastu, kuigi ei tohiks ära sõnuda, endalgi 8800GT kastis sees juba 2,5 aastat, loodetavasti siiski grillimiseni ei jõua.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 16:28:46 vasta tsitaadiga

igas korralikus retseptiraamatus on nvidia 8800 retsept sees icon_biggrin.gif
_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 16:50:28 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
igas korralikus retseptiraamatus on nvidia 8800 retsept sees icon_biggrin.gif

Ja siis naised narrivad veel, et mehed ei oska kokata.Oskame ja kuidas veel icon_biggrin.gif .Mmm värske ahjusooja graafikakaardi lõhn icon_razz1.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 16:54:39 vasta tsitaadiga

peaks proovima seda ka HP BBQ kastmega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 17:00:35 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
peaks proovima seda ka HP BBQ kastmega thumbs_up.gif


Oot..oot
Keegi sedasama protseduuri Paviljunni emaplaadiga ei tahaks proovida... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 17:01:47 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
xpander kirjutas:
igas korralikus retseptiraamatus on nvidia 8800 retsept sees icon_biggrin.gif

Ja siis naised narrivad veel, et mehed ei oska kokata.Oskame ja kuidas veel icon_biggrin.gif .Mmm värske ahjusooja graafikakaardi lõhn icon_razz1.gif


Keegi kellel viitsimist võiks Photoshopis ühe kena kokaraamatu kujundusega ühe lehekülje mahuga retsepti valmis vorpida, nii koostisosade, kaardi puhtaksrookimisest, küpsetamisest kuni jahutamiseni välja. Illustratsioonid on hädavajalikud icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 17:04:14 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
tomorrow kirjutas:
xpander kirjutas:
igas korralikus retseptiraamatus on nvidia 8800 retsept sees icon_biggrin.gif

Ja siis naised narrivad veel, et mehed ei oska kokata.Oskame ja kuidas veel icon_biggrin.gif .Mmm värske ahjusooja graafikakaardi lõhn icon_razz1.gif


Keegi kellel viitsimist võiks Photoshopis ühe kena kokaraamatu kujundusega ühe lehekülje mahuga retsepti valmis vorpida, nii koostisosade, kaardi puhtaksrookimisest, küpsetamisest kuni jahutamiseni välja. Illustratsioonid on hädavajalikud icon_razz.gif


"nVida Cookbook for dummies" icon_lol.gif
HV kirjastuselt thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 18:36:25 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Killerwave kirjutas:
tomorrow kirjutas:
xpander kirjutas:
igas korralikus retseptiraamatus on nvidia 8800 retsept sees icon_biggrin.gif

Ja siis naised narrivad veel, et mehed ei oska kokata.Oskame ja kuidas veel icon_biggrin.gif .Mmm värske ahjusooja graafikakaardi lõhn icon_razz1.gif


Keegi kellel viitsimist võiks Photoshopis ühe kena kokaraamatu kujundusega ühe lehekülje mahuga retsepti valmis vorpida, nii koostisosade, kaardi puhtaksrookimisest, küpsetamisest kuni jahutamiseni välja. Illustratsioonid on hädavajalikud icon_razz.gif


"nVida Cookbook for dummies" icon_lol.gif
HV kirjastuselt thumbs_up.gif

ot:
Maksab 15€ ja honorari paluks enda pangaarvele icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2010 17:03:14 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
metallika kirjutas:
peaks proovima seda ka HP BBQ kastmega thumbs_up.gif


Oot..oot
Keegi sedasama protseduuri Paviljunni emaplaadiga ei tahaks proovida... icon_rolleyes.gif


proovitud
http://hardforum.com/showthread.php?t=1421792
esimene post
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 08:53:11 vasta tsitaadiga

Ühel kuumal päeval proovisin palju mul õnnestub oma kaardist temperatuuri välja pigistada.Tulemus oli suht pettumus icon_lol.gif .Väljas näitas 27c sel hetkel ja toas oli ilmselt 30-35c.Kaardi idle oli tegelikult ~50c kuigi pildil näitab 59c(lasksin prooviteste enne):

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 09:30:45 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ühel kuumal päeval proovisin palju mul õnnestub oma kaardist temperatuuri välja pigistada.Tulemus oli suht pettumus icon_lol.gif .Väljas näitas 27c sel hetkel ja toas oli ilmselt 30-35c.Kaardi idle oli tegelikult ~50c kuigi pildil näitab 59c(lasksin prooviteste enne):

Spoiler Spoiler Spoiler


Pean oma masenduseks tunnistama, et isegi hetke kuumaga pole mul oma profiilikaardist üle +55 saada õnnestunud icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 09:44:15 vasta tsitaadiga

Mul õnnestus enda kaardist mingi 83 kraadi saada kui unustasin auto fan settingut peale kui OC peale lükkasin ja midagi pelama läksin.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2010 21:42:56 vasta tsitaadiga

sain ka ühe artedega 8800GTX-i, võtsin ta just ahjust välja.
Eks lasen jahtuda ja loodetavasti hakkab asi tööle kah.
siis saab foorumis ta korraliku pähe maha müüa












not
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 21:52:08 vasta tsitaadiga

Miks sa arvad, et keegi siin korralike pähe maha müüb neid küpsetatuid? icon_rolleyes.gif
Pidevalt nagu ork hambavahel sul see asi icon_rolleyes.gif

Pole MITTE ÜHTEGI juhust näinud kus keegi oleks kaevanud, et siit foorumist ostetud 8800 oli tegelikult küpsetatud ja järgmine päev artesid kukkus viskama või töö lõpetas icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.07.2010 21:58:32 vasta tsitaadiga

Aru ju ei ole saada,et asi küpsetatud,pärast lükkad maha ja asi ants icon_rolleyes.gif Toimida võib asi ju pikalt edasi ilma probleemideta.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2010 22:02:43 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Pole MITTE ÜHTEGI juhust näinud kus keegi oleks kaevanud, et siit foorumist ostetud 8800 oli tegelikult küpsetatud ja järgmine päev artesid kukkus viskama või töö lõpetas icon_rolleyes.gif

nagu seda oleks võimalik kindlaks teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 22:17:53 vasta tsitaadiga

Kui grill-liha või ahjukartulite järgi lõhnab siis on ahjust tulnud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 22:21:33 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Kui grill-liha või ahjukartulite järgi lõhnab siis on ahjust tulnud.


Soovitav on ka eelnevalt piserdada kergelt oliiviõliga, siis ei lähe kõrbema icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 23:42:28 vasta tsitaadiga

Parem kui praepannil sussitatud kõrbenud lihakamakad, njämma icon_lol.gif


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2010 00:22:43 vasta tsitaadiga

11min @ 200c ja asi töötab jälle..
kuigi see ei muuda fakti, et terve seeria on by default vigane.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 02:52:22 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Pole MITTE ÜHTEGI juhust näinud kus keegi oleks kaevanud, et siit foorumist ostetud 8800 oli tegelikult küpsetatud ja järgmine päev artesid kukkus viskama või töö lõpetas icon_rolleyes.gif

nagu seda oleks võimalik kindlaks teha icon_lol.gif

Kui pole võimalik kindlaks teha siis pole vaja ka alusetult kahtlustada kedagi icon_wink.gif
Kui tüüpviga, siis ära lihtsalt osta selle seeria kaarte ja kogu lugu icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2010 06:14:28 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt pole ju vahet, on olemas kahte sorti kaarte - küpsetatud ja veel küpsetamata. Tundub et 3 aasta jooksul kipuvad peaaegu kõik kaardid sellega lõpetama. Vähemalt minu tutvusringkonnas on eranditult kõik 8800d niimoodi surnud. Kui ostad endale kasutatud nvidia kaardi, siis on väga suur risk, et asi üsna ruttu triibuliseks läheb, kas teda on eelnevalt ahjust läbi lastud või mitte ei mängi mingit rolli.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 09:27:55 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis minu müüdud kaardist tänaseks saanud on whistle.gif
Ise teda küpsetama ei pidanud ja nüüd on 3 aastat täis kah, sellel... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 10.07.2010 09:50:43 vasta tsitaadiga

ilmselt väga korralikus ja hästi ventileeritud kastis käiks see kaart vast kauemgi kuid jah too juba default seadetelt küpseb võimsalt.
mul kiskus temp pidevalt 95 kanti kuigi kella ei andnud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 14:43:55 vasta tsitaadiga

Mul 8800GTS oli korralikult ülekellatud ja istus masinas pea 4a. Nüüd on uue omaniku käes ja tal ka veel esialgu töötab. Minupuhul oli päästjaks ilmselt masina 24/7 töötamine. Uus omanik lülitab ööseks välja... Varsti peab vist ahju sooja panema icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 02.08.2010 00:08:59 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Miks sa arvad, et keegi siin korralike pähe maha müüb neid küpsetatuid? icon_rolleyes.gif
Pidevalt nagu ork hambavahel sul see asi icon_rolleyes.gif

Pole MITTE ÜHTEGI juhust näinud kus keegi oleks kaevanud, et siit foorumist ostetud 8800 oli tegelikult küpsetatud ja järgmine päev artesid kukkus viskama või töö lõpetas icon_rolleyes.gif

Enamus 8800 seeria mis müüakse ahjust läbi käinud. icon_lol.gif
Okei mitte enamus aga päris paljud.
Samas vahetpole kui kaart töötab ilusasti. icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 04.08.2010 07:49:55 vasta tsitaadiga

Õhtul magama raadio käima arvutist, hommikul pilti ees pole. Mitte ühtegi piiksu ei tule kuskilt monitori tuli aint plingib. Kaardiks siis 8800gtx normi jahutusega. Kaart siis surnud jah?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2010 09:03:53 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Õhtul magama raadio käima arvutist, hommikul pilti ees pole. Mitte ühtegi piiksu ei tule kuskilt monitori tuli aint plingib. Kaardiks siis 8800gtx normi jahutusega. Kaart siis surnud jah?

Ei pea olema videokaart. Kõik variandid võimalikud alates toitest ja lõpetades monitoriga. Praegusel hetkel on väga tõenäoline et äike on kurja teinud, seega esimene asi mida tasuks uurida on toide.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 04.08.2010 09:24:43 vasta tsitaadiga

teise videoga kast töötab
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.08.2010 09:51:39 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
teise videoga kast töötab

Pilt täiesti must? icon_confused.gif

Minu vana 8800GTX.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2010 10:14:33 vasta tsitaadiga

ju see kaart siis surnud on.
eks proovi kuumutada, ehk aitab
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 04.08.2010 10:24:41 vasta tsitaadiga

Arvuti läheb kaardiga käima nagu aga monitori tuli vilgub nagu poleks juhe kaardi taga. Noh 1,5aastat töötas ta hästi eks tuleb uus kaart osta. Aga ma just mõtlen miks ta suri kui mul temp idle 50 load 60max. Peaks selle kaardi kohta ülimalt hea olema. Lihtsalt arvuti oli idles öösel ja enam ei tööta. Keegi oma 8800gtx ile head jahutust ei taha osta?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2010 10:47:41 vasta tsitaadiga

Kas sa teise videoväljundi otsas oled proovinud? Ma igaks juhuks küsin, kui päris must pilt, siis on mingi võimalus, et väljund läks läbi, aga teine veel töötab. Kuumutamist võib ikka ka proovida. See jootejama on üleüldine.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 05.08.2010 08:05:32 vasta tsitaadiga

kellelgi ostu soovi pole?Kaart + jahutus 400 +post.
Edit. Nii kaart ära lubatud, jahutus alles siin on teie võimalus kes siin kurdavad temp 100c või 90 ja arvuti teeb resa , selle jahutusega oli minu 8800gtx(625/1000 ehk siis ultra clockid) kaardil idle temp 50 ja load alla 60 , jahutus on pea hääletu. Kes pakub 250 + post saab jahutuse omale.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 16:10:11 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Miks sa arvad, et keegi siin korralike pähe maha müüb neid küpsetatuid? icon_rolleyes.gif
Pidevalt nagu ork hambavahel sul see asi icon_rolleyes.gif

Pole MITTE ÜHTEGI juhust näinud kus keegi oleks kaevanud, et siit foorumist ostetud 8800 oli tegelikult küpsetatud ja järgmine päev artesid kukkus viskama või töö lõpetas icon_rolleyes.gif

Enamus 8800 seeria mis müüakse ahjust läbi käinud. icon_lol.gif
Okei mitte enamus aga päris paljud.
Samas vahetpole kui kaart töötab ilusasti. icon_rolleyes.gif

No ja kui müüaksegi?

gives.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 16:48:43 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
gives.gif

Ostjad.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 16:52:07 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
tomorrow kirjutas:
gives.gif

Ostjad.

gives.gif kui kaart töötab, pigem ostaks juba ahjus käinud kaardi, kui sellise mis kohe maha kooleb ja tuleb ahju pista... icon_rolleyes.gif
Küpsetamine ei garanteeri alati 100% õnnestunud tulemust...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 05.08.2010 16:59:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia G80 aka 8800/8600 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.