Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis tootja sülearvutit põhiliselt kasutad?
Acer
4%
 4%  [ 23 ]
Alienware
0%
 0%  [ 1 ]
Apple
7%
 7%  [ 36 ]
ASUS
4%
 4%  [ 24 ]
Compaq
1%
 1%  [ 8 ]
Dell
26%
 26%  [ 135 ]
Fujitsu/Fujitsu-Siemens
7%
 7%  [ 37 ]
Gateway
0%
 0%  [ 2 ]
HP
13%
 13%  [ 70 ]
IBM
6%
 6%  [ 35 ]
Lenovo
10%
 10%  [ 52 ]
LG
0%
 0%  [ 0 ]
ML / Ordi / Desknote jt. kodumaised
6%
 6%  [ 35 ]
MSI
2%
 2%  [ 13 ]
Panasonic
0%
 0%  [ 1 ]
Samsung
3%
 3%  [ 19 ]
Sony
1%
 1%  [ 7 ]
Toshiba
1%
 1%  [ 8 ]
Muu tootja
0%
 0%  [ 5 ]
hääli kokku : 511

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 13:22:03 vasta tsitaadiga

Ja paneme uuesti hääle HP-le icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.05.2010 14:03:40 vasta tsitaadiga

Kirja läks Acer, kuigi oleks tahtnud korraga kirja panna 2 läpparit, kuna need on täiesti võrdsena rakendatud.

Ja kirja ei läinud seekord siis ML-i läppar.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 04.05.2010 15:46:50 vasta tsitaadiga

Thinkpad R40, väga rahul aparaadiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 16:12:21 vasta tsitaadiga

Macbook pro 13"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reedikl
HV vaatleja
Reedikl

liitunud: 11.04.2010




sõnum 04.05.2010 16:50:20 vasta tsitaadiga

Toshiba Satellite. Ei oska midagi head välja tuua. Cd lugeja on valel pool, heli välund vales kohas, touchpad on mõttetu, Linuxit ei vea, aku ei kesta, prose töötab vabal ajal 70-ga. Aga ta töötab ja on mulle armsaks saanud.
_________________
Meie mõtted on tasuta.

Peace(h)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2010 16:53:42 vasta tsitaadiga

Eks see töökindlus olegi põhiline. Minu jaoks veel ergonoomika on tähtis.
Minu 6 aastat vana LIFEBOOK S7010 on ikka väga rämedat vatti saanud, eks seal olen erinevaid juppe ka vahetanud icon_biggrin.gif

Polegi veel seda õiget asendusmudelit veel kohanud, aga sihin LIFEBOOK T900 tabletit icon_cool.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 17:06:12 vasta tsitaadiga

HP 700N
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 17:22:07 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
HP 700N

mingit linki? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 18:58:34 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
HP 700N

mingit linki? icon_rolleyes.gif


mis kuradi asi see HP 700n veel on ?.. icon_neutral.gif

ta vist mõtles ikka HP 700en icon_smile.gif..nagu profiilis on.


viimati muutis laulasmaa 04.05.2010 19:00:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 18:59:56 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
HA kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
HP 700N

mingit linki? icon_rolleyes.gif


mis kuradi asi see HP 700n veel on ?.. icon_neutral.gif
Ehk see (ainuku arvuti mille leida suutsin)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
njahh
HV kasutaja


liitunud: 28.02.2007




sõnum 04.05.2010 19:23:24 vasta tsitaadiga

MSI GX623... Siiani rahul.
_________________
asd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Greco
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2009




sõnum 04.05.2010 20:10:06 vasta tsitaadiga

Dell on ka minul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 20:57:09 vasta tsitaadiga

HP Compaq nc6400
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 21:39:12 vasta tsitaadiga

dell ka .. thumbs_up.gif supper asi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fireplay
HV Guru
fireplay

liitunud: 03.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 21:53:23 vasta tsitaadiga

IBM T42P vana aga töötab thumbs_up.gif
_________________
Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 04.05.2010 22:40:15 vasta tsitaadiga

Clevo D901C

Teine isend sellelt tootjalt juba icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 00:09:30 vasta tsitaadiga

Õuna masin
MacBook Pro 13.3/2.26/2x2GB/160/SD/SWE

_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2010 00:10:38 vasta tsitaadiga

Hetkel PC vs. Apple 91:9
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 00:31:28 vasta tsitaadiga

Eriti vana HP juust, peaks uue ostma, vajadust tegelt ei ole, sest mänge mängib lauakas ja läpakas saab video ja internetiga ilusti hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenno112
HV veteran
kenno112

liitunud: 29.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 00:35:10 vasta tsitaadiga

viimased 3 aastat ibm/lenovo arvuteid kasutanud hetkel siis x61 ühele läks õlle pudel klaverile ümber ja ikka töötas veatult minu käes veel 1 aasta ja tõenäoliselt siia maani icon_lol.gif

viimati muutis kenno112 05.05.2010 00:52:50, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2010 00:42:07 vasta tsitaadiga

Dell on ikka ülivõimsalt ees.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 00:45:48 vasta tsitaadiga

Kodus kasutan ikka lauakat aga kui tarvis kuhugi liikuda siis hea riiulist kaasa haarata üks Acer Aspire One icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 05.05.2010 01:30:49 vasta tsitaadiga

Endal siis tööl Dell D830 aastast 2008 ja kodus ASUS A6 Va aastast 2006 jaanuar. Asust uuendatud mälude ja kõvakettaga. Video on Asusel ATI X700 ja parem kui Delli Nvidia Quadro NVS 140. Samas prose on Dellil pea 3 x kiirem, eesti klaviatuur originaalis versus Asuse standardne US layout+ vene tähed.

Delli videoga selline jama viimasel ajal et koos 24" 1920 x 1200 lisamonitoriga ühel hetkel pilt hakkab virvendama peale paaritunnist tööd. Ventikas on samas suht vait.
Kui ainult läpaka 1650 x 1050 ekraanile lülitun, siis see värelus jääb ära...

Tuleviku läpakas peaks olema järgmised asjad: USB3, WIFI+WIMAX+BT3 , taustavalgusega klaviatuur, Blueray kirjutaja, nii 15,4 - 16" läikiv ekraan vähemalt 1650x1050 resulutsiooniga, HDMI väljund mis toetab HD resulutsiooni, sisseehitatud ID kaardi lugeja, dokk ja korralik korpus. Kas siis metall või plastmass.

Arvan et see vahetus ei juhtu sellel aastal küll mitte. Asuse aku kestab ka tavatööd tehes või filme vaadates veel 1,5 tundi.
Dellil on metallkorpus ja dokk. Aku peaks ka suurem olema/kauem kestma, et siis 5 aastat vastu pidada vähemalt.

Raskeks läheb see valimine, aga tunbdub et Dell pole niisama turuliider peale seda ostu oleks siis nii 6 aastat jälle hooleta. icon_lol.gif icon_cool.gif
Lõpetan oma kesköise monoloogi nüüd . beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 01:33:14 vasta tsitaadiga

Jack kirjutas:
...
Arvan et see vahetus ei juhtu sellel aastal küll mitte. Asuse aku kestab ka tavatööd tehes või filme vaadates veel 1,5 tundi.
Dellil on metallkorpus ja dokk. Aku peaks ka suurem olema/kauem kestma, et siis 5 aastat vastu pidada vähemalt.
...

ossa raisk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 01:57:10 vasta tsitaadiga

mul näiteks läheb juba 4-s aasta sama akuga thumbs_up.gif icon_cool.gif
läppariks siis Toshiba A100-906

link
või siis minu profiilis kirjas kah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 02:41:06 vasta tsitaadiga

Nüüd Hääl HP-le kuna eelmine küsitlus oli veel reaalselt kasutusel Dell.
HP EliteBook 2530p thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 05.05.2010 06:25:59 vasta tsitaadiga

acer aspire 7730 ikkagi veel alles (pole näinud põhjust vahetada)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 13:10:54 vasta tsitaadiga

Endiselt kasutuses profiilis olev Aspire. Ajab asja ära ja enne kasutuskõlbmatuks muutumist seda välja pole plaanis vahetada. Kuigi väga tahaks icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 05.05.2010 17:24:09 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
Jack kirjutas:
...
Arvan et see vahetus ei juhtu sellel aastal küll mitte. Asuse aku kestab ka tavatööd tehes või filme vaadates veel 1,5 tundi.
Dellil on metallkorpus ja dokk. Aku peaks ka suurem olema/kauem kestma, et siis 5 aastat vastu pidada vähemalt.
...

ossa raisk


No mõtlesin seda et parem osta kohe suurema mahtuvusega aku, mis ka kestab kauem, kuna arvuti energiatarbimine konstantne väärtus.
eelmine tööarvuti oli IBM R52, mille 44Watt-tunnine aku peale 2 aastat kasutamist ei kestnud 15 minutit ka mitte.
Aga jahh, Asus paistab et kestab 2010 aasta lõpuni küll ja sis ongi 5 aastat vanust täis. sel siis 8 elementi akul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 17:33:51 vasta tsitaadiga

see ei ole ülde sellest, kas IBM või Asus...akud ongi sellised, mõnikord töötab pool aastat, mõnikord poolkümmend

mul vähemalt 6a vana IBM aku peab siiani 2-3 tundi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 17:57:22 vasta tsitaadiga

Suurema mahutavusega aku ei tähenda, et selle eluiga pikem on icon_rolleyes.gif
Olulisim osa on laadimistsüklite arvul ja temperatuuridel. Ja loomulikult sellel, kuidas akut kasutatakse.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 18:12:34 vasta tsitaadiga

Mul Cycle Count 377, aku oli 52Wh, millest alles on 45Wh thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 20:20:55 vasta tsitaadiga

Kasutan põhiliselt ASUS F3Ka'd kuid üldse rahul pole...siis kui garantii läbi sai hakkas lagunema ja laguneb edasi kui peaksin seda veel transportima läpakotis, vasak hing pooleks ja alumisest korpusest rebis hing ennast lihtsalt välja, lõhkudes korpust (seda siis lihtsalt ekraani kinni lahti tehes aja jooksul). Ju see hing seal ära kuivas ja järjest rohkem korpus survet sai. icon_neutral.gif

Rohkem olen rahul hiljuti tuttavalt saadud HP/Compaq nx8220'iga, millel Dothan M 740 prose ja jõudlust rohkem kui Asuse TL-60'el. Mälu küll 512, kuid w7 suudab ennast piisavalt optimeerida et 55-75% kasutab, isegi siis kui install käib, 3 downloadi + kaks erinevad brauserit 10 aknaga lahti. Lisaks on kõvasti parem koostekvaliteet Compaqil thumbs_up.gif


viimati muutis r4ido 06.05.2010 21:24:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 21:04:40 vasta tsitaadiga

HP/Compaq on korralik jah enamjaolt...aga HP Paviljonid näiteks on üsna bullshit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 06.05.2010 23:39:00 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:34:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.05.2010 23:50:33 vasta tsitaadiga

SumSang R509
saast küll, aga kõvasti töökindlam pavilion/compaq mudelitest.
Varsti saab aasta täis, aga tolmupuhastuseni ennustan veel samapalju aega või veelgi. Mõnusalt vaikne ja jahe. Ainukese miinusena on puuduv BT

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotkas1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 22:17:29 vasta tsitaadiga

minu peamiseks tööloomaks on acer aspire 3103wmli enamasti tegutseb autoalaste programmidega- igapäeva kasutamiseks hea aga kaasas tassimine eriti ei eruta
icon_razz1.gif
lisaks FS s7010d autos filmide vaatamiseks ja muusika kuulamiseks, lisaks on koguaeg obd-2 ühendus koguaeg et autol silm peal hoida- piisavalt väike ja hea akuga, ainult et natu võiks vastupidavam olla icon_neutral.gif

fs amilo 1630- peamiselt projekteerimise ja autocad jooniste jaoks- hea lauaarvuti asendaja st. hea graafika ja võimsus, aga eriti laualt teda kaasa ei viitsi võtta liiga raske ja kohmakas selleks

desknote sauna muusikaks koos logitec mingite 2.1 kõlaritega- suht lolli kindel vanem arvuti, raskust üksjagu ja kui ta peaksgi minema siis jumal temaga

compaq evo n800c millega on mõnus voodis filme vaadata kuna puuduvad põhjaalused jahutusribid thumbs_up.gif praegu ootab uut emmet(kallati likööri täis icon_redface.gif )muidu ei ole mul temaga veel hädasid olnud ja väga mõnus arvuti oli

nüüdseks siis 2 ml n760 ka lisaks, üks tegutseb printertitega ja teine on niisama momendil igapäeva koduarvutiks
eesti asetusega klaviattur on üle pika aja väga mõnus icon_cool.gif muidugi on aceriga suht samasugune igapäeva kasutuseks enamvähem aga ei midagi meelde jäävat

natuke palju on aga kade olen ja ei raatsi ühtegi maha ka müüa icon_lol.gif


viimati muutis kotkas1 19.06.2010 13:08:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2010 16:19:05 vasta tsitaadiga

kõik läpparid mida siiani kasutanud olen on olnud dellid- Latitude X200, Latitude X1, Latitude D420 , D430, D620 , D630 , ning nüüd E6400. Siiani pole ühegi masinaga probleeme olnud, mina rahul beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2010 17:46:32 vasta tsitaadiga

Koduseks läpakaks Dell D820, kuid kasutan võrdlemisi harva.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2010 20:21:23 vasta tsitaadiga

Tööl lisaks lauaarvutile HP Compaq 2510p, hea tilluke kaasas tassida ja aku peab ka mõnusalt. Kodus HP Compaq 6510b.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 26.05.2010 12:47:05 vasta tsitaadiga

täna siis sain ka uut looma katsetaud
Mac book pro mudel 7,1 , OS harjumatu , paremklõps kuidagi puudu icon_biggrin.gif enyways vajab harjumist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets79
HV kasutaja
Pets79

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 18:37:45 vasta tsitaadiga

Lisaks kunagi postitatud läpakale Arima M621-DC sai lisaks soetatud HP DV2-1039wm

Viimane on nagu naine: Ilus, tõmmu ning sädeleb siis läheb kuumaks ning hakkab lärmama icon_cool.gif Aga mulle meeldib... mälu võiks olla rohkem ja prose võiks ka 2 tuumane olla...

_________________
www.chryslerclub.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2010 18:50:31 vasta tsitaadiga

Kasutan HP relva, hetkel veel kestab, teaks aint kauaks seda muusikat veel on icon_rolleyes.gif enne kui enesehävitus käivitub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 13:42:41 vasta tsitaadiga

Mul 2 HP-d on kummalisel kombel lagunema hakanud peale garantii lõppu. Ühel lakkasid hiire klahvid tegutsemast ja teisel paviljonil läks mobo!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 30.06.2010 03:32:03 vasta tsitaadiga

Hetkel põlvedel lamav HP ProBook 4515s kannab minujaoks ideaalseima süleri tiitlit. Eriti meeldib see, et allpool pole ühtegi õhuauku. Pole vahet, mis pinna peal hoida, lämbuma ei hakka.
Touchpadi klahvid on veits mööda, kuid ei kaalu neid plusse üle

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 14:14:55 vasta tsitaadiga

Paar nädalat tagasi sai soetatud Dell Studio 1555, väga rahul arvutiga, ainsaks miinuseks et touchpad läheb mõne aja pärast päris kuumaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 30.06.2010 22:31:09 vasta tsitaadiga

duplex kirjutas:
Mul 2 HP-d on kummalisel kombel lagunema hakanud peale garantii lõppu. Ühel lakkasid hiire klahvid tegutsemast ja teisel paviljonil läks mobo!


mul pole kunagi HP vastu pidanud.... ei tea milles asi aga see eeest acer ja macbook on imehead olnud riistvarliselt olnud
mul on yks vana 17 tolline acer --- toimib kui muiste... thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 17.08.2010 02:18:52 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:30:58, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 17.08.2010 03:36:45 vasta tsitaadiga

Apple Macbook ja ThinkPad X61s

Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 17.08.2010 03:46:39 vasta tsitaadiga

Thinkpad R500
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.