|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis tootja sülearvutit põhiliselt kasutad? |
| Acer |
|
4% |
[ 23 ] |
| Alienware |
|
0% |
[ 1 ] |
| Apple |
|
7% |
[ 36 ] |
| ASUS |
|
4% |
[ 24 ] |
| Compaq |
|
1% |
[ 8 ] |
| Dell |
|
26% |
[ 135 ] |
| Fujitsu/Fujitsu-Siemens |
|
7% |
[ 37 ] |
| Gateway |
|
0% |
[ 2 ] |
| HP |
|
13% |
[ 70 ] |
| IBM |
|
6% |
[ 35 ] |
| Lenovo |
|
10% |
[ 52 ] |
| LG |
|
0% |
[ 0 ] |
| ML / Ordi / Desknote jt. kodumaised |
|
6% |
[ 35 ] |
| MSI |
|
2% |
[ 13 ] |
| Panasonic |
|
0% |
[ 1 ] |
| Samsung |
|
3% |
[ 19 ] |
| Sony |
|
1% |
[ 7 ] |
| Toshiba |
|
1% |
[ 8 ] |
| Muu tootja |
|
0% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 511 |
|
| autor |
|
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
04.05.2010 13:22:03
|
|
|
Ja paneme uuesti hääle HP-le
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.05.2010 14:03:40
|
|
|
Kirja läks Acer, kuigi oleks tahtnud korraga kirja panna 2 läpparit, kuna need on täiesti võrdsena rakendatud.
Ja kirja ei läinud seekord siis ML-i läppar.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
04.05.2010 15:46:50
|
|
|
| Thinkpad R40, väga rahul aparaadiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hinrek
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2005
|
04.05.2010 16:12:21
|
|
|
| Macbook pro 13"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Reedikl
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2010
|
04.05.2010 16:50:20
|
|
|
Toshiba Satellite. Ei oska midagi head välja tuua. Cd lugeja on valel pool, heli välund vales kohas, touchpad on mõttetu, Linuxit ei vea, aku ei kesta, prose töötab vabal ajal 70-ga. Aga ta töötab ja on mulle armsaks saanud.
_________________ Meie mõtted on tasuta.
Peace(h) |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
04.05.2010 17:06:12
|
|
|
| HP 700N
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
04.05.2010 17:22:07
|
|
|
mingit linki?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
04.05.2010 18:58:34
|
|
|
| HA kirjutas: |
mingit linki?  |
mis kuradi asi see HP 700n veel on ?..
ta vist mõtles ikka HP 700en ..nagu profiilis on.
viimati muutis laulasmaa 04.05.2010 19:00:15, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.05.2010 18:59:56
|
|
|
| laulasmaa kirjutas: |
| HA kirjutas: |
mingit linki?  |
mis kuradi asi see HP 700n veel on ?..  |
Ehk see (ainuku arvuti mille leida suutsin)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
njahh
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2007
|
04.05.2010 19:23:24
|
|
|
MSI GX623... Siiani rahul.
_________________ asd |
|
| tagasi üles |
|
 |
Greco
HV vaatleja
liitunud: 26.05.2009
|
04.05.2010 20:10:06
|
|
|
| Dell on ka minul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
04.05.2010 20:57:09
|
|
|
| HP Compaq nc6400
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
04.05.2010 21:39:12
|
|
|
dell ka .. supper asi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fireplay
HV Guru

liitunud: 03.07.2005
|
04.05.2010 21:53:23
|
|
|
IBM T42P vana aga töötab
_________________ Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
04.05.2010 22:40:15
|
|
|
Clevo D901C
Teine isend sellelt tootjalt juba
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MacRein
HV veteran

liitunud: 06.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
05.05.2010 00:31:28
|
|
|
| Eriti vana HP juust, peaks uue ostma, vajadust tegelt ei ole, sest mänge mängib lauakas ja läpakas saab video ja internetiga ilusti hakkama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kenno112
HV veteran

liitunud: 29.11.2004
|
05.05.2010 00:35:10
|
|
|
viimased 3 aastat ibm/lenovo arvuteid kasutanud hetkel siis x61 ühele läks õlle pudel klaverile ümber ja ikka töötas veatult minu käes veel 1 aasta ja tõenäoliselt siia maani
viimati muutis kenno112 05.05.2010 00:52:50, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
05.05.2010 00:45:48
|
|
|
Kodus kasutan ikka lauakat aga kui tarvis kuhugi liikuda siis hea riiulist kaasa haarata üks Acer Aspire One
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
05.05.2010 01:30:49
|
|
|
Endal siis tööl Dell D830 aastast 2008 ja kodus ASUS A6 Va aastast 2006 jaanuar. Asust uuendatud mälude ja kõvakettaga. Video on Asusel ATI X700 ja parem kui Delli Nvidia Quadro NVS 140. Samas prose on Dellil pea 3 x kiirem, eesti klaviatuur originaalis versus Asuse standardne US layout+ vene tähed.
Delli videoga selline jama viimasel ajal et koos 24" 1920 x 1200 lisamonitoriga ühel hetkel pilt hakkab virvendama peale paaritunnist tööd. Ventikas on samas suht vait.
Kui ainult läpaka 1650 x 1050 ekraanile lülitun, siis see värelus jääb ära...
Tuleviku läpakas peaks olema järgmised asjad: USB3, WIFI+WIMAX+BT3 , taustavalgusega klaviatuur, Blueray kirjutaja, nii 15,4 - 16" läikiv ekraan vähemalt 1650x1050 resulutsiooniga, HDMI väljund mis toetab HD resulutsiooni, sisseehitatud ID kaardi lugeja, dokk ja korralik korpus. Kas siis metall või plastmass.
Arvan et see vahetus ei juhtu sellel aastal küll mitte. Asuse aku kestab ka tavatööd tehes või filme vaadates veel 1,5 tundi.
Dellil on metallkorpus ja dokk. Aku peaks ka suurem olema/kauem kestma, et siis 5 aastat vastu pidada vähemalt.
Raskeks läheb see valimine, aga tunbdub et Dell pole niisama turuliider peale seda ostu oleks siis nii 6 aastat jälle hooleta.
Lõpetan oma kesköise monoloogi nüüd .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
05.05.2010 01:33:14
|
|
|
| Jack kirjutas: |
...
Arvan et see vahetus ei juhtu sellel aastal küll mitte. Asuse aku kestab ka tavatööd tehes või filme vaadates veel 1,5 tundi.
Dellil on metallkorpus ja dokk. Aku peaks ka suurem olema/kauem kestma, et siis 5 aastat vastu pidada vähemalt.
... |
ossa raisk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
05.05.2010 01:57:10
|
|
|
mul näiteks läheb juba 4-s aasta sama akuga
läppariks siis Toshiba A100-906
link
või siis minu profiilis kirjas kah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.05.2010 02:41:06
|
|
|
Nüüd Hääl HP-le kuna eelmine küsitlus oli veel reaalselt kasutusel Dell.
HP EliteBook 2530p
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
05.05.2010 06:25:59
|
|
|
| acer aspire 7730 ikkagi veel alles (pole näinud põhjust vahetada)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
05.05.2010 17:24:09
|
|
|
| HA kirjutas: |
| Jack kirjutas: |
...
Arvan et see vahetus ei juhtu sellel aastal küll mitte. Asuse aku kestab ka tavatööd tehes või filme vaadates veel 1,5 tundi.
Dellil on metallkorpus ja dokk. Aku peaks ka suurem olema/kauem kestma, et siis 5 aastat vastu pidada vähemalt.
... |
ossa raisk |
No mõtlesin seda et parem osta kohe suurema mahtuvusega aku, mis ka kestab kauem, kuna arvuti energiatarbimine konstantne väärtus.
eelmine tööarvuti oli IBM R52, mille 44Watt-tunnine aku peale 2 aastat kasutamist ei kestnud 15 minutit ka mitte.
Aga jahh, Asus paistab et kestab 2010 aasta lõpuni küll ja sis ongi 5 aastat vanust täis. sel siis 8 elementi akul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
05.05.2010 17:33:51
|
|
|
see ei ole ülde sellest, kas IBM või Asus...akud ongi sellised, mõnikord töötab pool aastat, mõnikord poolkümmend
mul vähemalt 6a vana IBM aku peab siiani 2-3 tundi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
05.05.2010 18:12:34
|
|
|
Mul Cycle Count 377, aku oli 52Wh, millest alles on 45Wh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
r4ido
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006
|
06.05.2010 20:20:55
|
|
|
Kasutan põhiliselt ASUS F3Ka'd kuid üldse rahul pole...siis kui garantii läbi sai hakkas lagunema ja laguneb edasi kui peaksin seda veel transportima läpakotis, vasak hing pooleks ja alumisest korpusest rebis hing ennast lihtsalt välja, lõhkudes korpust (seda siis lihtsalt ekraani kinni lahti tehes aja jooksul). Ju see hing seal ära kuivas ja järjest rohkem korpus survet sai.
Rohkem olen rahul hiljuti tuttavalt saadud HP/Compaq nx8220'iga, millel Dothan M 740 prose ja jõudlust rohkem kui Asuse TL-60'el. Mälu küll 512, kuid w7 suudab ennast piisavalt optimeerida et 55-75% kasutab, isegi siis kui install käib, 3 downloadi + kaks erinevad brauserit 10 aknaga lahti. Lisaks on kõvasti parem koostekvaliteet Compaqil
viimati muutis r4ido 06.05.2010 21:24:53, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
06.05.2010 21:04:40
|
|
|
| HP/Compaq on korralik jah enamjaolt...aga HP Paviljonid näiteks on üsna bullshit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
06.05.2010 23:39:00
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:34:49, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.05.2010 23:50:33
|
|
|
SumSang R509
saast küll, aga kõvasti töökindlam pavilion/compaq mudelitest.
Varsti saab aasta täis, aga tolmupuhastuseni ennustan veel samapalju aega või veelgi. Mõnusalt vaikne ja jahe. Ainukese miinusena on puuduv BT
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2009
|
19.05.2010 22:17:29
|
|
|
minu peamiseks tööloomaks on acer aspire 3103wmli enamasti tegutseb autoalaste programmidega- igapäeva kasutamiseks hea aga kaasas tassimine eriti ei eruta
lisaks FS s7010d autos filmide vaatamiseks ja muusika kuulamiseks, lisaks on koguaeg obd-2 ühendus koguaeg et autol silm peal hoida- piisavalt väike ja hea akuga, ainult et natu võiks vastupidavam olla
fs amilo 1630- peamiselt projekteerimise ja autocad jooniste jaoks- hea lauaarvuti asendaja st. hea graafika ja võimsus, aga eriti laualt teda kaasa ei viitsi võtta liiga raske ja kohmakas selleks
desknote sauna muusikaks koos logitec mingite 2.1 kõlaritega- suht lolli kindel vanem arvuti, raskust üksjagu ja kui ta peaksgi minema siis jumal temaga
compaq evo n800c millega on mõnus voodis filme vaadata kuna puuduvad põhjaalused jahutusribid praegu ootab uut emmet(kallati likööri täis )muidu ei ole mul temaga veel hädasid olnud ja väga mõnus arvuti oli
nüüdseks siis 2 ml n760 ka lisaks, üks tegutseb printertitega ja teine on niisama momendil igapäeva koduarvutiks
eesti asetusega klaviattur on üle pika aja väga mõnus muidugi on aceriga suht samasugune igapäeva kasutuseks enamvähem aga ei midagi meelde jäävat
natuke palju on aga kade olen ja ei raatsi ühtegi maha ka müüa
viimati muutis kotkas1 19.06.2010 13:08:32, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
25.05.2010 16:19:05
|
|
|
kõik läpparid mida siiani kasutanud olen on olnud dellid- Latitude X200, Latitude X1, Latitude D420 , D430, D620 , D630 , ning nüüd E6400. Siiani pole ühegi masinaga probleeme olnud, mina rahul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
25.05.2010 17:46:32
|
|
|
| Koduseks läpakaks Dell D820, kuid kasutan võrdlemisi harva.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
25.05.2010 20:21:23
|
|
|
| Tööl lisaks lauaarvutile HP Compaq 2510p, hea tilluke kaasas tassida ja aku peab ka mõnusalt. Kodus HP Compaq 6510b.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
26.05.2010 12:47:05
|
|
|
täna siis sain ka uut looma katsetaud
Mac book pro mudel 7,1 , OS harjumatu , paremklõps kuidagi puudu enyways vajab harjumist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets79
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2004
|
08.06.2010 18:37:45
|
|
|
Lisaks kunagi postitatud läpakale Arima M621-DC sai lisaks soetatud HP DV2-1039wm
Viimane on nagu naine: Ilus, tõmmu ning sädeleb siis läheb kuumaks ning hakkab lärmama Aga mulle meeldib... mälu võiks olla rohkem ja prose võiks ka 2 tuumane olla...
_________________ www.chryslerclub.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
08.06.2010 18:50:31
|
|
|
Kasutan HP relva, hetkel veel kestab, teaks aint kauaks seda muusikat veel on enne kui enesehävitus käivitub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
29.06.2010 13:42:41
|
|
|
| Mul 2 HP-d on kummalisel kombel lagunema hakanud peale garantii lõppu. Ühel lakkasid hiire klahvid tegutsemast ja teisel paviljonil läks mobo!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
30.06.2010 03:32:03
|
|
|
Hetkel põlvedel lamav HP ProBook 4515s kannab minujaoks ideaalseima süleri tiitlit. Eriti meeldib see, et allpool pole ühtegi õhuauku. Pole vahet, mis pinna peal hoida, lämbuma ei hakka.
Touchpadi klahvid on veits mööda, kuid ei kaalu neid plusse üle
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
30.06.2010 14:14:55
|
|
|
| Paar nädalat tagasi sai soetatud Dell Studio 1555, väga rahul arvutiga, ainsaks miinuseks et touchpad läheb mõne aja pärast päris kuumaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
30.06.2010 22:31:09
|
|
|
| duplex kirjutas: |
| Mul 2 HP-d on kummalisel kombel lagunema hakanud peale garantii lõppu. Ühel lakkasid hiire klahvid tegutsemast ja teisel paviljonil läks mobo! |
mul pole kunagi HP vastu pidanud.... ei tea milles asi aga see eeest acer ja macbook on imehead olnud riistvarliselt olnud
mul on yks vana 17 tolline acer --- toimib kui muiste...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
17.08.2010 02:18:52
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:30:58, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
17.08.2010 03:36:45
|
|
|
Apple Macbook ja ThinkPad X61s
Lauri Kreutzwald
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
17.08.2010 03:46:39
|
|
|
| Thinkpad R500
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|