Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 13:28:43 vasta tsitaadiga

Sai see 160 juust välja vahetatud E1752 vastu ja kiirus kohe paranes.
Põlvas siis 4G ja selline tulemus








Tegelt mingi Bug tekkis korra icon_lol.gif


Ja korra 2 isegi icon_razz.gif

FTP'st sain download

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 25.06.2010 14:37:12 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas on keegi, kes enda näitel võib kinnitada, et TELE2 stardipaketist saadud E1752'ga saab Elisa netti püüda? (Et pole miskit lukku vms).

kas need pulgad on head, mis selverites müüakse 550eeguga?

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 14:38:31 vasta tsitaadiga

Huawei E1752-ga on tegu
link
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 14:39:29 vasta tsitaadiga


Kuskil soos. Kallaste linnast 5km kaugusel.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 25.06.2010 14:40:50 vasta tsitaadiga

aga kasutajate kogemusi? Toimib kenasti või kuumeneb? Hangub? Levitundlik/mitte mis iganes...
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 19:27:37 vasta tsitaadiga

Kas nood Elisas pakutavad modemid ja tarkvara on lihtsad kasutatavad? Topid vajadusel sisse ja funktsioneerib, ilma et arvutiteadmatu inimene peaks midagi peale esimest seadistust tegema?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 20:28:46 vasta tsitaadiga

Jah
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 26.06.2010 13:19:09 vasta tsitaadiga


Ei kurda, eriti kui arvestada seda, et mobiil tundub olevat pudelikaelaks. thumbs_up.gif
Tundub, et hea levi korral on kiirused paremaks läinud, levi ka muidugi paremaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 18:34:55 vasta tsitaadiga

Kas asi töötab üle 1.1 USB ja IE6.0ga?
Plaanis ta panna ühte vanasse Dellinässi,aga ei leia korralikku infot.

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.06.2010 19:14:23 vasta tsitaadiga

vipi666: Igatahes väheke vanem, Huawei E156G töötab täiesti USB1.1 küljes.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 19:19:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

IE6.0ga?

Browseri uuendus on muidugi saatanast icon_rolleyes.gif
Kindlasti kasutad seal ka SP1, kui sedagi.
Compu need up to date.
Pane siis midagi muud peale, töötab ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joey
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 20:46:11 vasta tsitaadiga



Täna sai katsetamiseks võetud siis, download täiesti ok kiirusega, testisin kesklinnas, Baltijaama lähedal. Ülemiste keskusest õnnestus viimane pulk saada, anti E160E, minut hiljem tuli veel üks tüüp aga jäi juba ilma icon_cool.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 21:04:03 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Kas asi töötab üle 1.1 USB ja IE6.0ga?
Plaanis ta panna ühte vanasse Dellinässi,aga ei leia korralikku infot.

Kui 12Mb max sulle väheseks ei jää, siis töötab ikka. icon_smile.gif Mina pole siin teemas vist veel reaalset 2-kohalist DL-numbrit näinud...
IE ei ole enam mingi asi, millest pulga töö sõltuks, see on palju kõrgem layer. Töötab kõik, mis peab töötama, kui arvutil on internetiühendus.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 23:27:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina pole siin teemas vist veel reaalset 2-kohalist DL-numbrit näinud...

Eks ma siis pean panema icon_biggrin.gif
Esmasp. saan enda seadme kätte.
Aga läpatsis 7.2 jookseb TLN-s peaaegu põhja välja thumbs_up.gif
Äkki mul mingi teine teenus...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 27.06.2010 07:41:57 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Mina pole siin teemas vist veel reaalset 2-kohalist DL-numbrit näinud...

Eks ma siis pean panema icon_biggrin.gif
Esmasp. saan enda seadme kätte.
Aga läpatsis 7.2 jookseb TLN-s peaaegu põhja välja thumbs_up.gif
Äkki mul mingi teine teenus...


Ehk see vana jutt.
Noh, siin peab tegema vahet lühikesel MAKSIMUM-kiirusel ja perioodi KESKMISEL.
see speedtest on selles mõttes jura, lühike kiire hetk on igalpool olemas.
Ma ühe teise opeka kaardiga olen näinud ka 17 max, 10 -15 vahel ka tihti.
Keskmises (kasutan ise Elioni suure 10 MB failiga testi) on pigem 10 kandis päeval,
öösel peale keskööd pole proovinud.

Ehk maksimumi proovimine on "eneserahuldamine".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 14:08:06 vasta tsitaadiga

vana_urr, Ma kah elioni omaga mõõdan, ja pikaajalist kiirust näitab kõige paremini torrent. icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 14:12:28 vasta tsitaadiga

wanawoll, millal Kuusalu kanti normaalset kiirust oodata on?
see nn tuleviku kaart näitab, et asi tulemas aga millal reaalselt?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 27.06.2010 14:25:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda mingit tarkvarajuppi või on mõne pulgaga kaasas võimalus jooksva graafiku (või mistahes kiirelt jooksval kujul) pidevalt näha levitugevust?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.06.2010 14:27:17 vasta tsitaadiga

Huaweil on kaasas endal Mobile Partner ja sellel on sees graafiline statistika t2iesti olemas.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 27.06.2010 14:34:40 vasta tsitaadiga

Krt sellel B260a ruuterijunnil seda pole ja levipulkade kuvamine on ka niivõrd sigaaeglane, et antenni sellise asjaga on üsna keeruline õieti paika ajada.. icon_evil.gif Peab vist mingi usb-junni ka sebima.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 14:41:14 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
wanawoll, millal Kuusalu kanti normaalset kiirust oodata on?
see nn tuleviku kaart näitab, et asi tulemas aga millal reaalselt?

Kaart näitab jah Augusti lõpu seisuga,kui nüüd õieti mäletan siis Juuli lõpp on Loksa ja Kuusalu. thumbs_up.gif
Kuidas ta levima seal täpsemalt hakkab ei oska öelda,kui võrk avatud pead ise proovima.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 16:19:17 vasta tsitaadiga

Njah räpinasse räägiti kh suht raudkindlalt hiljemalt jaanipäevaks olemas. Eile polnud veel mitte midagi.

Tea kas 2 nädala pärast on ikka olemas et saaks miskit pidi F1-e üle neti ära vahtida. (eeldades et elisa suudab sama stabiilset netti pakkuda nagu TELE2)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 27.06.2010 17:34:16 vasta tsitaadiga

Kuidas seadistada ( millised parameetrid) Zen kõnekaarti Huawei E1752 modemile ? Ostsin zen startika ja modem tõmbas 50.- eek 3-4 min läbi. Panin modemi seadetes APN internet, aga see on vale, miks muidu raha kadus kiirelt ?
Tele 2 -s saab edukalt kõnekaarti modemis kasutada 12h/15 eek.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 17:41:48 vasta tsitaadiga

hugo, Päevapilet tuleb kah tellida icon_idea.gif
15300 data, SMS

Õige oleks olnud osta Mint Free stardikas BTW.


viimati muutis WäntWõll 27.06.2010 17:42:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.06.2010 17:41:56 vasta tsitaadiga

Oh sind küll - ZEN-ile pead k6igepealt p2evapileti tellima, kui vastus on tulnud, et p2evapilet on aktiveeritud, siis hakkad alles surfama.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 27.06.2010 17:59:38 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kuidas seadistada ( millised parameetrid) Zen kõnekaarti Huawei E1752 modemile ? Ostsin zen startika ja modem tõmbas 50.- eek 3-4 min läbi. Panin modemi seadetes APN internet, aga see on vale, miks muidu raha kadus kiirelt ?
Tele 2 -s saab edukalt kõnekaarti modemis kasutada 12h/15 eek.


Kui juba modem ostetud, miks siis üldse päevapilet/stardikas... leping palju odavam...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 27.06.2010 18:16:10 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:

Kui juba modem ostetud, miks siis üldse päevapilet/stardikas... leping palju odavam...


No kasutamis vajadused erinevad .Leping jah soodsam, kuid vahel harva vaja sülearvutis ka netti siis on see hea võimalus. Pealegi sai modem väga soodsalt ostetud.Sellepärast tahtsingi võrrelda ja seadistada Zen-le parameetrid ,kumb on kiirem kas Elisa-Zen või TELE2- smart.


wanawoll kirjutas:
hugo, Päevapilet tuleb kah tellida icon_idea.gif
15300 data, SMS

Õige oleks olnud osta Mint Free stardikas BTW.


No jah mind icon_smile.gif olin liiga tormakas sellisel juhul ja arvasin, et see sama lihtne nagu tele2 smart, pistad sim modemisse ja 15 eek/12h
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 18:47:23 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
hugo, Päevapilet tuleb kah tellida icon_idea.gif
15300 data, SMS

Õige oleks olnud osta Mint Free stardikas BTW.
Mint Free on jällegi kallim kui ZEN (arvestame et öösel netti ei kasuta.)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 19:01:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
wanawoll kirjutas:
hugo, Päevapilet tuleb kah tellida icon_idea.gif
15300 data, SMS

Õige oleks olnud osta Mint Free stardikas BTW.
Mint Free on jällegi kallim kui ZEN (arvestame et öösel netti ei kasuta.)

Just nii.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 27.06.2010 20:00:22 vasta tsitaadiga

ZEN kõnekaart + mobiil + arvuti - ei saa näiteks hot.ee-sse sisse logida. Telefonis on interneti seadete all küpsised lubatud.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 22:19:58 vasta tsitaadiga


Sai siis E160E pulk Roccast tänu sellele, et üks tõi just tagasi, muidu polnud terves linnas kusagil. Mingi pool päeva sõitsin linnas ringi, et modemit saada.

Kas see E1752 oleks parem pulk? Sellel ei pidanud vist lisaantenni võimalust olema. E160E klienditeenindaja sõnul ka pole aga auk on ju olema... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 23:31:17 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:

Sai siis E160E pulk Roccast tänu sellele, et üks tõi just tagasi, muidu polnud terves linnas kusagil. Mingi pool päeva sõitsin linnas ringi, et modemit saada.

Kas see E1752 oleks parem pulk? Sellel ei pidanud vist lisaantenni võimalust olema. E160E klienditeenindaja sõnul ka pole aga auk on ju olema... icon_rolleyes.gif

Ma ei saa hästi aru, miks te neid "pulkasid" (just Elisa enda mindi komplektist?) mööda linna taga otsite... Ise liitusin ka mindiga, aga pulga võtsin Tele2-st. Oli odavam, lihtsalt sellepärast...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.06.2010 00:07:00 vasta tsitaadiga

Lisaantenniava tuleb teinekord p2ris hoolega otsida / v6i teada, kus see paikneb. N2iteks mu enda Huaweil asub antennipesa samas, kus ka lisakaardipesa asub - katte all.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 00:23:44 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
C4ines kirjutas:

Sai siis E160E pulk Roccast tänu sellele, et üks tõi just tagasi, muidu polnud terves linnas kusagil. Mingi pool päeva sõitsin linnas ringi, et modemit saada.

Kas see E1752 oleks parem pulk? Sellel ei pidanud vist lisaantenni võimalust olema. E160E klienditeenindaja sõnul ka pole aga auk on ju olema... icon_rolleyes.gif

Ma ei saa hästi aru, miks te neid "pulkasid" (just Elisa enda mindi komplektist?) mööda linna taga otsite... Ise liitusin ka mindiga, aga pulga võtsin Tele2-st. Oli odavam, lihtsalt sellepärast...


Kui ma saan pulga Elisast tasuta siis miks peaksin Tele2 poole pöörduma?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 01:56:26 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
ewur kirjutas:
C4ines kirjutas:

Sai siis E160E pulk Roccast tänu sellele, et üks tõi just tagasi, muidu polnud terves linnas kusagil. Mingi pool päeva sõitsin linnas ringi, et modemit saada.

Kas see E1752 oleks parem pulk? Sellel ei pidanud vist lisaantenni võimalust olema. E160E klienditeenindaja sõnul ka pole aga auk on ju olema... icon_rolleyes.gif

Ma ei saa hästi aru, miks te neid "pulkasid" (just Elisa enda mindi komplektist?) mööda linna taga otsite... Ise liitusin ka mindiga, aga pulga võtsin Tele2-st. Oli odavam, lihtsalt sellepärast...


Kui ma saan pulga Elisast tasuta siis miks peaksin Tele2 poole pöörduma?

Kuna ise ei seo ennast kunagi tähtajaliste lepingutega, siis eeldasin praegu sama...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 02:30:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda MiNT Light tähtaja pikkuse, millega end seod tasuta modemi puhul? Mina lepingutingimusi kodulehelt ei suutnud leida.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 02:38:51 vasta tsitaadiga

MarioA., 24 kuud on tähtaeg
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 02:57:06 vasta tsitaadiga

Ja 15.- päevapilet ongi kadunud. Nüüd plekid 10.-/h või 25/päev. Kahju.

Edit: Õnneks on Tele2 ja neljakuuline suvenett jäänud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 10:22:45 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Ja 15.- päevapilet ongi kadunud. Nüüd plekid 10.-/h või 25/päev. Kahju.

Edit: Õnneks on Tele2 ja neljakuuline suvenett jäänud.



25.-/päev on normaalne kuni 100MB/päev, edasi puuakse kiirus 56kbit/s peale. (Tele2 muidugi)

_________________
- censored -


viimati muutis mega 28.06.2010 10:25:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 28.06.2010 10:24:58 vasta tsitaadiga

"MarioA." Ja 15.- päevapilet ongi kadunud. Nüüd plekid 10.-/h või 25/päev. Kahju.


Mis mõttes 15.- päevapilet kadunud ? Alati saab ju nt zen kõnekaardiga osta päevapileti või siis kui olla lepinguline klient ja samuti päevapilet ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 28.06.2010 10:39:14 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kas keegi oskab öelda MiNT Light tähtaja pikkuse, millega end seod tasuta modemi puhul? Mina lepingutingimusi kodulehelt ei suutnud leida.

Kõiki seadmeid saab pakkumiste raames ka soodushinnaga! Netipulk on MiNT paketiga liitudes alati TASUTA - selleks pead sõlmima vaid 24-kuulise tähtajalise liitumislepingu.
(kopipeist Elisa Mobiilse interneti lehelt)

MarioA. kirjutas:
Ja 15.- päevapilet ongi kadunud. Nüüd plekid 10.-/h või 25/päev. Kahju.
Edit: Õnneks on Tele2 ja neljakuuline suvenett jäänud.


Kuhu see päevapilet sul kadus? icon_rolleyes.gif
Elisa M-Interneti Päevapiletiga on kogu internet terveks päevaks sinu telefonis vaid 15 krooni eest. Päevapilet võimaldab maksimumkiirusel ning piiramata mahus kasutada mobiilset internetti.
Hind ei sõltu sellest, kas kasutad wap-portaali või lehitsed suvalist internetisaiti. Loe uudiseid ja e-posti, vaata ilma või mängi mänge nii palju kui jaksad!
Päevapileti tellimiseks saada SMS märksõnaga DATA numbrile 15300

Kopipeist samalt saidilt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 11:27:49 vasta tsitaadiga

Seda lõiku ma näen, kuid vaadates teenuseid, siis eksisteerib vaid "Mint", mille hind on 10.- tund või 25.- päev.
No Zen on ka idee muidugi, kuid Tele2´elt saab 24h päevapileti, mitte 12h`i oma 15.- eest.
Eks läheb pommitan täna esindust.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 28.06.2010 14:12:31 vasta tsitaadiga

Koduleht on üsna segase ülesehitusega. Päevapileti tegelik info on http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Teenused/108/Mobiiliga-kasutamine ja sealt siis tuleb "Päevapileti" sektsioon lahti klikata. icon_cool.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 28.06.2010 18:10:36 vasta tsitaadiga

MarioA., kui sa pead silmas Tele2 kõnekaarti, siis selle päevapilet ei ole nagu päris 24h. Pilet kehtib üks kalendripäev ehk kuni südaööni.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 18:13:28 vasta tsitaadiga

Siis on http://www.tele2.ee/info/kk_paevapilet.html eksitav.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 18:24:45 vasta tsitaadiga

Jee Elisa 3,5G on l6puks r2pinasse j6udnud. Saan ma kh netti kasutada icon_biggrin.gif Vast siin ei tirita kooma.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 19:23:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vast siin ei tirita kooma.

See probleem oli vist esimesed 2 nädalat umbes, kuid see on lahendatud thumbs_up.gif
Kui levi ise on OK siis 2-3 megane ühendus on pea kõikidele tarbijatele stabiilselt olemas.
Läheb võrk lahedamaks õhtuti näiteks siis lihtsalt kiirused kasvavad.
Põhi tarbimine on statistiliselt 19-22, seega ärikliendid nagu ei hävi peaaegu üldse.
OK, alati on eri keisse mida täna keegi ei tea.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 19:30:39 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Väänas suvilas seda ja teenus on suurepärane thumbs_up.gif
Big UP for Elisa minupoolt icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 28.06.2010 19:45:43 vasta tsitaadiga

Väike-Ulilas pühapäev ja tänane hommik oli #tsensuur# dial-up - 50kb/s + pidevad katkemised . "Mõnus" hommikune soojendus kui tund kulub mõne kirja, faili ja kaardibaasi sirvimise peale. Nüüd on asi liikuma hakanud 500kb/s - mis on isegi hea, eelnenud nädalate 250 asemel. 2-3M stabiilsust on naljakoht ( HSPA ~ 50%/ WCDMA ~25%).
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 28.06.2010 19:48:06 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Väike-Ulilas pühapäev ja tänane hommik oli #tsensuur# dial-up - 50kb/s + pidevad katkemised . "Mõnus" hommikune soojendus kui tund kulub mõne kirja, faili ja kaardibaasi sirvimise peale. Nüüd on asi liikuma hakanud 500kb/s - mis on isegi hea, eelnenud nädalate 250 asemel. 2-3M stabiilsust on naljakoht ( HSPA ~ 50%/ WCDMA ~25%).


dial up tiris ikka vanal heal ajal ca 3kb/s mitte 50 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.