|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
25.06.2010 13:28:43
|
|
|
Sai see 160 juust välja vahetatud E1752 vastu ja kiirus kohe paranes.
Põlvas siis 4G ja selline tulemus
Tegelt mingi Bug tekkis korra
Ja korra 2 isegi
FTP'st sain download
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
25.06.2010 14:37:12
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Kas on keegi, kes enda näitel võib kinnitada, et TELE2 stardipaketist saadud E1752'ga saab Elisa netti püüda? (Et pole miskit lukku vms). |
kas need pulgad on head, mis selverites müüakse 550eeguga?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
25.06.2010 14:38:31
|
|
|
Huawei E1752-ga on tegu
link
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
25.06.2010 14:39:29
|
|
|
Kuskil soos. Kallaste linnast 5km kaugusel.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
25.06.2010 14:40:50
|
|
|
aga kasutajate kogemusi? Toimib kenasti või kuumeneb? Hangub? Levitundlik/mitte mis iganes...
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.06.2010 19:27:37
|
|
|
| Kas nood Elisas pakutavad modemid ja tarkvara on lihtsad kasutatavad? Topid vajadusel sisse ja funktsioneerib, ilma et arvutiteadmatu inimene peaks midagi peale esimest seadistust tegema?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
25.06.2010 20:28:46
|
|
|
| Jah
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
26.06.2010 13:19:09
|
|
|
Ei kurda, eriti kui arvestada seda, et mobiil tundub olevat pudelikaelaks.
Tundub, et hea levi korral on kiirused paremaks läinud, levi ka muidugi paremaks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
26.06.2010 18:34:55
|
|
|
Kas asi töötab üle 1.1 USB ja IE6.0ga?
Plaanis ta panna ühte vanasse Dellinässi,aga ei leia korralikku infot.
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.06.2010 19:14:23
|
|
|
| vipi666: Igatahes väheke vanem, Huawei E156G töötab täiesti USB1.1 küljes.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.06.2010 19:19:49
|
|
|
Browseri uuendus on muidugi saatanast
Kindlasti kasutad seal ka SP1, kui sedagi.
Compu need up to date.
Pane siis midagi muud peale, töötab ikka
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joey
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2004
|
26.06.2010 20:46:11
|
|
|
Täna sai katsetamiseks võetud siis, download täiesti ok kiirusega, testisin kesklinnas, Baltijaama lähedal. Ülemiste keskusest õnnestus viimane pulk saada, anti E160E, minut hiljem tuli veel üks tüüp aga jäi juba ilma
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.06.2010 21:04:03
|
|
|
| vipi666 kirjutas: |
Kas asi töötab üle 1.1 USB ja IE6.0ga?
Plaanis ta panna ühte vanasse Dellinässi,aga ei leia korralikku infot. |
Kui 12Mb max sulle väheseks ei jää, siis töötab ikka. Mina pole siin teemas vist veel reaalset 2-kohalist DL-numbrit näinud...
IE ei ole enam mingi asi, millest pulga töö sõltuks, see on palju kõrgem layer. Töötab kõik, mis peab töötama, kui arvutil on internetiühendus.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.06.2010 23:27:45
|
|
|
| tsitaat: |
Mina pole siin teemas vist veel reaalset 2-kohalist DL-numbrit näinud...
|
Eks ma siis pean panema
Esmasp. saan enda seadme kätte.
Aga läpatsis 7.2 jookseb TLN-s peaaegu põhja välja
Äkki mul mingi teine teenus...
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
27.06.2010 07:41:57
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
Mina pole siin teemas vist veel reaalset 2-kohalist DL-numbrit näinud...
|
Eks ma siis pean panema
Esmasp. saan enda seadme kätte.
Aga läpatsis 7.2 jookseb TLN-s peaaegu põhja välja
Äkki mul mingi teine teenus... |
Ehk see vana jutt.
Noh, siin peab tegema vahet lühikesel MAKSIMUM-kiirusel ja perioodi KESKMISEL.
see speedtest on selles mõttes jura, lühike kiire hetk on igalpool olemas.
Ma ühe teise opeka kaardiga olen näinud ka 17 max, 10 -15 vahel ka tihti.
Keskmises (kasutan ise Elioni suure 10 MB failiga testi) on pigem 10 kandis päeval,
öösel peale keskööd pole proovinud.
Ehk maksimumi proovimine on "eneserahuldamine".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.06.2010 14:08:06
|
|
|
vana_urr, Ma kah elioni omaga mõõdan, ja pikaajalist kiirust näitab kõige paremini torrent.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.06.2010 14:12:28
|
|
|
wanawoll, millal Kuusalu kanti normaalset kiirust oodata on?
see nn tuleviku kaart näitab, et asi tulemas aga millal reaalselt?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
27.06.2010 14:25:42
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda mingit tarkvarajuppi või on mõne pulgaga kaasas võimalus jooksva graafiku (või mistahes kiirelt jooksval kujul) pidevalt näha levitugevust?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.06.2010 14:27:17
|
|
|
Huaweil on kaasas endal Mobile Partner ja sellel on sees graafiline statistika t2iesti olemas.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
27.06.2010 14:34:40
|
|
|
Krt sellel B260a ruuterijunnil seda pole ja levipulkade kuvamine on ka niivõrd sigaaeglane, et antenni sellise asjaga on üsna keeruline õieti paika ajada.. Peab vist mingi usb-junni ka sebima.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.06.2010 14:41:14
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
wanawoll, millal Kuusalu kanti normaalset kiirust oodata on?
see nn tuleviku kaart näitab, et asi tulemas aga millal reaalselt? |
Kaart näitab jah Augusti lõpu seisuga,kui nüüd õieti mäletan siis Juuli lõpp on Loksa ja Kuusalu.
Kuidas ta levima seal täpsemalt hakkab ei oska öelda,kui võrk avatud pead ise proovima.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.06.2010 16:19:17
|
|
|
Njah räpinasse räägiti kh suht raudkindlalt hiljemalt jaanipäevaks olemas. Eile polnud veel mitte midagi.
Tea kas 2 nädala pärast on ikka olemas et saaks miskit pidi F1-e üle neti ära vahtida. (eeldades et elisa suudab sama stabiilset netti pakkuda nagu TELE2)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
27.06.2010 17:34:16
|
|
|
Kuidas seadistada ( millised parameetrid) Zen kõnekaarti Huawei E1752 modemile ? Ostsin zen startika ja modem tõmbas 50.- eek 3-4 min läbi. Panin modemi seadetes APN internet, aga see on vale, miks muidu raha kadus kiirelt ?
Tele 2 -s saab edukalt kõnekaarti modemis kasutada 12h/15 eek.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.06.2010 17:41:48
|
|
|
hugo, Päevapilet tuleb kah tellida
15300 data, SMS
Õige oleks olnud osta Mint Free stardikas BTW.
viimati muutis WäntWõll 27.06.2010 17:42:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.06.2010 17:41:56
|
|
|
Oh sind küll - ZEN-ile pead k6igepealt p2evapileti tellima, kui vastus on tulnud, et p2evapilet on aktiveeritud, siis hakkad alles surfama.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
27.06.2010 17:59:38
|
|
|
| hugo kirjutas: |
Kuidas seadistada ( millised parameetrid) Zen kõnekaarti Huawei E1752 modemile ? Ostsin zen startika ja modem tõmbas 50.- eek 3-4 min läbi. Panin modemi seadetes APN internet, aga see on vale, miks muidu raha kadus kiirelt ?
Tele 2 -s saab edukalt kõnekaarti modemis kasutada 12h/15 eek. |
Kui juba modem ostetud, miks siis üldse päevapilet/stardikas... leping palju odavam...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
27.06.2010 18:16:10
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Kui juba modem ostetud, miks siis üldse päevapilet/stardikas... leping palju odavam... |
No kasutamis vajadused erinevad .Leping jah soodsam, kuid vahel harva vaja sülearvutis ka netti siis on see hea võimalus. Pealegi sai modem väga soodsalt ostetud.Sellepärast tahtsingi võrrelda ja seadistada Zen-le parameetrid ,kumb on kiirem kas Elisa-Zen või TELE2- smart.
| wanawoll kirjutas: |
hugo, Päevapilet tuleb kah tellida
15300 data, SMS
Õige oleks olnud osta Mint Free stardikas BTW. |
No jah mind olin liiga tormakas sellisel juhul ja arvasin, et see sama lihtne nagu tele2 smart, pistad sim modemisse ja 15 eek/12h
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.06.2010 18:47:23
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
hugo, Päevapilet tuleb kah tellida
15300 data, SMS
Õige oleks olnud osta Mint Free stardikas BTW. |
Mint Free on jällegi kallim kui ZEN (arvestame et öösel netti ei kasuta.)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.06.2010 19:01:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
hugo, Päevapilet tuleb kah tellida
15300 data, SMS
Õige oleks olnud osta Mint Free stardikas BTW. |
Mint Free on jällegi kallim kui ZEN (arvestame et öösel netti ei kasuta.) |
Just nii.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
27.06.2010 20:00:22
|
|
|
ZEN kõnekaart + mobiil + arvuti - ei saa näiteks hot.ee-sse sisse logida. Telefonis on interneti seadete all küpsised lubatud.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
27.06.2010 22:19:58
|
|
|
Sai siis E160E pulk Roccast tänu sellele, et üks tõi just tagasi, muidu polnud terves linnas kusagil. Mingi pool päeva sõitsin linnas ringi, et modemit saada.
Kas see E1752 oleks parem pulk? Sellel ei pidanud vist lisaantenni võimalust olema. E160E klienditeenindaja sõnul ka pole aga auk on ju olema...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.06.2010 23:31:17
|
|
|
| C4ines kirjutas: |
Sai siis E160E pulk Roccast tänu sellele, et üks tõi just tagasi, muidu polnud terves linnas kusagil. Mingi pool päeva sõitsin linnas ringi, et modemit saada.
Kas see E1752 oleks parem pulk? Sellel ei pidanud vist lisaantenni võimalust olema. E160E klienditeenindaja sõnul ka pole aga auk on ju olema...  |
Ma ei saa hästi aru, miks te neid "pulkasid" (just Elisa enda mindi komplektist?) mööda linna taga otsite... Ise liitusin ka mindiga, aga pulga võtsin Tele2-st. Oli odavam, lihtsalt sellepärast...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.06.2010 00:07:00
|
|
|
Lisaantenniava tuleb teinekord p2ris hoolega otsida / v6i teada, kus see paikneb. N2iteks mu enda Huaweil asub antennipesa samas, kus ka lisakaardipesa asub - katte all.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
28.06.2010 00:23:44
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| C4ines kirjutas: |
Sai siis E160E pulk Roccast tänu sellele, et üks tõi just tagasi, muidu polnud terves linnas kusagil. Mingi pool päeva sõitsin linnas ringi, et modemit saada.
Kas see E1752 oleks parem pulk? Sellel ei pidanud vist lisaantenni võimalust olema. E160E klienditeenindaja sõnul ka pole aga auk on ju olema...  |
Ma ei saa hästi aru, miks te neid "pulkasid" (just Elisa enda mindi komplektist?) mööda linna taga otsite... Ise liitusin ka mindiga, aga pulga võtsin Tele2-st. Oli odavam, lihtsalt sellepärast... |
Kui ma saan pulga Elisast tasuta siis miks peaksin Tele2 poole pöörduma?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
28.06.2010 01:56:26
|
|
|
| C4ines kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| C4ines kirjutas: |
Sai siis E160E pulk Roccast tänu sellele, et üks tõi just tagasi, muidu polnud terves linnas kusagil. Mingi pool päeva sõitsin linnas ringi, et modemit saada.
Kas see E1752 oleks parem pulk? Sellel ei pidanud vist lisaantenni võimalust olema. E160E klienditeenindaja sõnul ka pole aga auk on ju olema...  |
Ma ei saa hästi aru, miks te neid "pulkasid" (just Elisa enda mindi komplektist?) mööda linna taga otsite... Ise liitusin ka mindiga, aga pulga võtsin Tele2-st. Oli odavam, lihtsalt sellepärast... |
Kui ma saan pulga Elisast tasuta siis miks peaksin Tele2 poole pöörduma? |
Kuna ise ei seo ennast kunagi tähtajaliste lepingutega, siis eeldasin praegu sama...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
28.06.2010 02:30:20
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda MiNT Light tähtaja pikkuse, millega end seod tasuta modemi puhul? Mina lepingutingimusi kodulehelt ei suutnud leida.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.06.2010 02:38:51
|
|
|
| MarioA., 24 kuud on tähtaeg
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
28.06.2010 02:57:06
|
|
|
Ja 15.- päevapilet ongi kadunud. Nüüd plekid 10.-/h või 25/päev. Kahju.
Edit: Õnneks on Tele2 ja neljakuuline suvenett jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
28.06.2010 10:22:45
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Ja 15.- päevapilet ongi kadunud. Nüüd plekid 10.-/h või 25/päev. Kahju.
Edit: Õnneks on Tele2 ja neljakuuline suvenett jäänud. |
25.-/päev on normaalne kuni 100MB/päev, edasi puuakse kiirus 56kbit/s peale. (Tele2 muidugi)
_________________ - censored -
viimati muutis mega 28.06.2010 10:25:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
28.06.2010 10:24:58
|
|
|
"MarioA." Ja 15.- päevapilet ongi kadunud. Nüüd plekid 10.-/h või 25/päev. Kahju.
Mis mõttes 15.- päevapilet kadunud ? Alati saab ju nt zen kõnekaardiga osta päevapileti või siis kui olla lepinguline klient ja samuti päevapilet ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
28.06.2010 10:39:14
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Kas keegi oskab öelda MiNT Light tähtaja pikkuse, millega end seod tasuta modemi puhul? Mina lepingutingimusi kodulehelt ei suutnud leida. |
Kõiki seadmeid saab pakkumiste raames ka soodushinnaga! Netipulk on MiNT paketiga liitudes alati TASUTA - selleks pead sõlmima vaid 24-kuulise tähtajalise liitumislepingu.
(kopipeist Elisa Mobiilse interneti lehelt)
| MarioA. kirjutas: |
Ja 15.- päevapilet ongi kadunud. Nüüd plekid 10.-/h või 25/päev. Kahju.
Edit: Õnneks on Tele2 ja neljakuuline suvenett jäänud. |
Kuhu see päevapilet sul kadus?
Elisa M-Interneti Päevapiletiga on kogu internet terveks päevaks sinu telefonis vaid 15 krooni eest. Päevapilet võimaldab maksimumkiirusel ning piiramata mahus kasutada mobiilset internetti.
Hind ei sõltu sellest, kas kasutad wap-portaali või lehitsed suvalist internetisaiti. Loe uudiseid ja e-posti, vaata ilma või mängi mänge nii palju kui jaksad!
Päevapileti tellimiseks saada SMS märksõnaga DATA numbrile 15300
Kopipeist samalt saidilt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
28.06.2010 11:27:49
|
|
|
Seda lõiku ma näen, kuid vaadates teenuseid, siis eksisteerib vaid "Mint", mille hind on 10.- tund või 25.- päev.
No Zen on ka idee muidugi, kuid Tele2´elt saab 24h päevapileti, mitte 12h`i oma 15.- eest.
Eks läheb pommitan täna esindust.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.06.2010 18:24:45
|
|
|
Jee Elisa 3,5G on l6puks r2pinasse j6udnud. Saan ma kh netti kasutada Vast siin ei tirita kooma.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.06.2010 19:23:21
|
|
|
| tsitaat: |
Vast siin ei tirita kooma.
|
See probleem oli vist esimesed 2 nädalat umbes, kuid see on lahendatud
Kui levi ise on OK siis 2-3 megane ühendus on pea kõikidele tarbijatele stabiilselt olemas.
Läheb võrk lahedamaks õhtuti näiteks siis lihtsalt kiirused kasvavad.
Põhi tarbimine on statistiliselt 19-22, seega ärikliendid nagu ei hävi peaaegu üldse.
OK, alati on eri keisse mida täna keegi ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
28.06.2010 19:30:39
|
|
|
Ise kasutan Väänas suvilas seda ja teenus on suurepärane
Big UP for Elisa minupoolt
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
28.06.2010 19:45:43
|
|
|
Väike-Ulilas pühapäev ja tänane hommik oli #tsensuur# dial-up - 50kb/s + pidevad katkemised . "Mõnus" hommikune soojendus kui tund kulub mõne kirja, faili ja kaardibaasi sirvimise peale. Nüüd on asi liikuma hakanud 500kb/s - mis on isegi hea, eelnenud nädalate 250 asemel. 2-3M stabiilsust on naljakoht ( HSPA ~ 50%/ WCDMA ~25%).
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
28.06.2010 19:48:06
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
| Väike-Ulilas pühapäev ja tänane hommik oli #tsensuur# dial-up - 50kb/s + pidevad katkemised . "Mõnus" hommikune soojendus kui tund kulub mõne kirja, faili ja kaardibaasi sirvimise peale. Nüüd on asi liikuma hakanud 500kb/s - mis on isegi hea, eelnenud nädalate 250 asemel. 2-3M stabiilsust on naljakoht ( HSPA ~ 50%/ WCDMA ~25%). |
dial up tiris ikka vanal heal ajal ca 3kb/s mitte 50
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|