|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cruiser
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005
|
20.06.2010 15:29:35
|
|
|
USA-s on selle sots.maksudega ja tervisekindlustusega veidi teised lood. Firma võib kinni maksta kogu sinu tööl oleku ajal kõik sinu haiglakulud, hambaarsti, see juba oleneb lepingust, kui suure osa maksab ka sinu pensionifondi. See ei olene sinu palgast. Lisaks on Jobs-il veel firmasid Hollywoodis ka, kus tema tulud tulevad, tal on ka palju pappi, nii et tema võib ka oma tööd teha, mõtlemata, palju ta selle eest saab. Apple on ka toetanud USA-s palju haiglaprojekte, nii et juba selle eest saaks, minu arvamuse kohapealt, Steve Jobs elu lõpuni tasuta ravi.
_________________ Kui maailm on lava, kus siis publik istub? |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
20.06.2010 15:50:17
|
|
|
Aktsionärina on Jobs'il 7% Walt Disney'st tänu Pixar'ile:)
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
20.06.2010 19:16:42
|
|
|
| ot: |
| Miks tänu pixarile ? Kas Ta kunagi polnud suurem aktsionär nendes firmades ? |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
20.06.2010 19:31:57
|
|
|
Kuna enamus Pixar'ist kuulus talle, siis vastu sai ta need 7% Disney'st.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
21.06.2010 18:35:52
|
|
|
niih...loodan, et nädalavahetusel saan uue iPhone'i kätte
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
21.06.2010 21:02:27
|
|
|
Uued testpildid ja video.
Link
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
21.06.2010 21:15:43
|
|
|
| miga kirjutas: |
niih...loodan, et nädalavahetusel saan uue iPhone'i kätte  |
Ootame siis esmamuljeid Kust ostsid ka ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.06.2010 21:41:29
|
|
|
OS 4.0 (või siis iOS4) väljas. Loodame nädala jooksul jailbreak'i ja unlock'i ka. Saavad lõpuks need 3.1.3 tegelased ka jälle telefonid igas võrgus tööle. Pluss siis kauaoodatud multitasking 3GS'ile. 3G saab selle ja taustpildid ilmselt pärast jailbreak'imist.
Edit: 3.1.3 (baseband 04.26.08 kuni 05.13.04) unlock on juba olemas!
viimati muutis rex 21.06.2010 22:47:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
21.06.2010 22:04:25
|
|
|
Jube kandiline ikka on see iPhone 4. Suht sellise mulje jätab, et on ajast tagasi läinud. Eelmised iphoned küll palju ümaramad ja ilusamad olnud.
_________________ iPawnzor |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
21.06.2010 22:14:31
|
|
|
| nisu_unn Maitse asi! Mulle meeldib uus rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
21.06.2010 22:34:08
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
Jube kandiline ikka on see iPhone 4. Suht sellise mulje jätab, et on ajast tagasi läinud. Eelmised iphoned küll palju ümaramad ja ilusamad olnud.  |
Sinu tekstist tundub, et iPhonel on ainult negatiivseid külgi, absoluutselt kõik on negatiivne, teised telefonid aga parimad. Mõttetu hinnang...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
21.06.2010 22:44:13
|
|
|
| Wreckie kirjutas: |
| nisu_unn kirjutas: |
Jube kandiline ikka on see iPhone 4. Suht sellise mulje jätab, et on ajast tagasi läinud. Eelmised iphoned küll palju ümaramad ja ilusamad olnud.  |
Sinu tekstist tundub, et iPhonel on ainult negatiivseid külgi, absoluutselt kõik on negatiivne, teised telefonid aga parimad. Mõttetu hinnang... |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
21.06.2010 22:55:51
|
|
|
No jah sest tänapäeval ükski firma enam nii kandilisi moblasi ei tee kui see uus 4g on. Selline sile ja kandiline luts on käes ka kindlasti väga ebamugav. Ümarate äärtega seade siiski paremad sest kui sul see luts käes on siis pihk on ka kumeras olekus mitte ruudukujuline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
21.06.2010 23:03:31
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
sest kui sul see luts käes on siis pihk on ka kumeras olekus .  |
No on spetsialist - ega siis kõik asjad ei peagi olema mingi nisujunni kujuga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
22.06.2010 00:24:51
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
No jah sest tänapäeval ükski firma enam nii kandilisi moblasi ei tee kui see uus 4g on. Selline sile ja kandiline luts on käes ka kindlasti väga ebamugav. Ümarate äärtega seade siiski paremad sest kui sul see luts käes on siis pihk on ka kumeras olekus mitte ruudukujuline.  |
So what, lõpeta juba see naise kombel vingumine. Keegi ei käsi sul seda osta, mine mulise mõnes teises teemas siis.
Tegelikult värvused on ka ju päris jampsid, võrreldes nokia n8'ga .. Sobivad ikka su kleidiga kokku?
Ise sain ka õnneks vana maha müüdud ja uus tõenäoliselt nädala lõpuks käes.
iOS kohta lugedes jah, räägitakse et 3GS'id on muutunud palju kiiremaks, kuid 3G pidi muutuma uimasemaks vms. Ühesõnaga arvamusi on palju.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
22.06.2010 00:28:07
|
|
|
Nokia N900 on parem ma arvan. Aga eks varsti siin teemas kuulda uute Iphone 4g omanikel, et oi kui paha ja kõik on näpujälgi täis ja kui maha kukub siis lendab kildudeks ära.
_________________ iPawnzor |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
22.06.2010 00:36:15
|
|
|
| rex kirjutas: |
OS 4.0 (või siis iOS4) väljas. Loodame nädala jooksul jailbreak'i ja unlock'i ka. Saavad lõpuks need 3.1.3 tegelased ka jälle telefonid igas võrgus tööle. Pluss siis kauaoodatud multitasking 3GS'ile. 3G saab selle ja taustpildid ilmselt pärast jailbreak'imist.
Edit: 3.1.3 (baseband 04.26.08 kuni 05.13.04) unlock on juba olemas! |
Võin kinnitada, et asi toimib. 3.1.3 ja 5.12.01 3G edukalt avatud.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
22.06.2010 02:20:31
|
|
|
lasen ka oma iphone 3g'le 4.0 os peale eks näeb siis
tõõtab suht hästi, kahju, et multitaskingu pole aga pole hullu:D peab uuesti muusika ja mängud ja pildid peale laskma
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
22.06.2010 12:05:28
|
|
|
Leidsin sellise uudise: http://www.hardmac.com/news/2010/06/21/ ... re-in-fire
Prantsusmaa Apple pood läks põlema
Õnneks oli vist ainut mingi suits ja kõik jäi enam-vähem terveks. Loodame, et laos uusi iPhone´e maha ei põlenud. Avapäeval ei tahaks ka sellist üllatust.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
22.06.2010 12:34:04
|
|
|
iFire?
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
22.06.2010 13:18:58
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
Nokia N900 on parem ma arvan. Aga eks varsti siin teemas kuulda uute Iphone 4g omanikel, et oi kui paha ja kõik on näpujälgi täis ja kui maha kukub siis lendab kildudeks ära.  |
Olen omanud seni 3 kandlist telefoni ja ei ütleks, et halvad on. iPod on ka käes mugav hoida.
Sa lihtsalt pingutad asju üle.. sinu pann võib ju ka maha lennata. Keda sa siis süüdistad?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.06.2010 13:26:48
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
| Nokia N900 on parem ma arvan |
Oskad ehk täpsemalt vastavaid punkte loetleda mis ta paremaks teevad? Täitsa huvitav oleks teada kui paljud neist klapivad
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
22.06.2010 16:00:52
|
|
|
| Ma lihtsalt ei hooma seda, et inimesed tulevad siia mingeid teisi telefone kiitma ja ütlema, et iPhone on ****, Paljud iPhone kasutajad kuskil n900 teemas käivad rääkimas, et iPhone on parem? Ajuvaba...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
22.06.2010 16:17:26
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| Ma lihtsalt ei hooma seda, et inimesed tulevad siia mingeid teisi telefone kiitma ja ütlema, et iPhone on ****, Paljud iPhone kasutajad kuskil n900 teemas käivad rääkimas, et iPhone on parem? Ajuvaba... |
| ot: |
X2
Ma ka loen seda teemat iga päev ja mõtlen, et mis enese rahuldamise viis see siin siis nüüd ?! Ikka see on parem ja see on puudu jne.. Keegi pole käskinud osta!
Kui kõigi meie soovid panna ühte asja kokku tulekski välja mingi ilge hunnik s*tta, mida ei ostaks enamus meist
|
Aga mul pole enam meeles kas 4 tuli müüki 24ndal või 25ndal ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
22.06.2010 16:20:03
|
|
|
| Peaks tulema 24. juuni.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
22.06.2010 16:39:29
|
|
|
| ot: |
Väikemees, ega kui sa mõnda kasutajat siin teemast või mõnest muust apple teemast aegade jooksul näinud oled siis ei pane imeks kui foorumites ennast rahuldatakse.
ehk on olemas meil siin foorumis erinevad ignoreerimise nupud jne. et mitte tähele panna, osadel ei ole oma ajaga mitte halligi teha. |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
22.06.2010 17:38:40
|
|
|
Kindlasti seda iphone müügile tuleku aega lükatakse edasi, sest iPhone firma on saamatu.
_________________ iPawnzor |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.06.2010 17:43:26
|
|
|
Sa ravile oled mõelnud minna ? Sellist lahmimist pole ammu näinud enam
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
22.06.2010 17:50:35
|
|
|
Mis see ravi aitab, ega ravi ei too mulle niipalju raha, et saaks selle iphone omalegi osta.
_________________ iPawnzor |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
22.06.2010 17:53:43
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
| Mis see ravi aitab, ega ravi ei too mulle niipalju raha, et saaks selle iphone omalegi osta. |
Hapude viinamarjade vastu kaasaegne meditsiin tõesti ei aita. Keegi ütles et lambaajudega pidi sama lugu olema.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.06.2010 17:55:44
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| Paljud iPhone kasutajad kuskil n900 teemas käivad rääkimas, et iPhone on parem? |
Arva ära, miks nad ei käi?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
22.06.2010 17:57:31
|
|
|
Sest iPhone omanikel pole selleks aega ja käivad hoopis rate pilte oma iphonedega tegemas ja seal tuusamas.
n900 aga omab soliidne inimene kes ei lähe kaasa mingi rate jamaga.
_________________ iPawnzor |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
22.06.2010 17:57:49
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| Paljud iPhone kasutajad kuskil n900 teemas käivad rääkimas, et iPhone on parem? |
Arva ära, miks nad ei käi?  |
sest pole hapusid viinamarju
_________________ There is no place like 127.0.0.1
viimati muutis Renka 22.06.2010 17:58:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.06.2010 17:59:25
|
|
|
Osad iPhone'i kasutajad, kes tegid ettetellimuse, need peaks juba homsest telefoni kätte saama: http://www.9to5mac.com/iphone_4_heaven_early
Lekkinud on ka iPhone 4 karp, mis on saabunud poe lattu.
moderaator võiks nisu-*unnile väikese bloki peale panna siin teemas, sest niisama lahmimist on juba piisavalt olnud. Väike ajukääbik.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.06.2010 18:01:20
|
|
|
| nisu_unn kirjutas: |
Sest iPhone omanikel pole selleks aega ja käivad hoopis rate pilte oma iphonedega tegemas ja seal tuusamas.
n900 aga omab soliidne inimene kes ei lähe kaasa mingi rate jamaga. |
Rate.ee pole teinud vastavat appi iphone jaoks et pilte otse uploadida, aga teinud on facebook ja teised. Samuti on saada neid appe ka n900'le nii kahju kui ka pole
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
22.06.2010 18:13:02
|
|
|
Ei ma mõtlesin, et päris arvutiga ikka iPhone omanikud on ratesõltlased. Iphonega teevad nad lihtsalt pildid ja siis tuusamiseks kirjutavad pildile alla, et tehtud iphonega või midagi sellist, et saaks kõvatada teiste ees jälle.
Kindlasti enamustel kes siin sõna võtavad on mingid tukkad püsti tüübid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.06.2010 18:14:38
|
|
|
Ma teen ettepaneku sulle lõuapooliku staatus panna. See mida sa räägid pole normaalne
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.06.2010 18:19:29
|
|
|
Milleks on tarvis veel mingit appi piltide uploadiks kui seda võib läbi brauseri teha täpselt samamoodi, kui pc taga? Või siis alternatiivselt kui tõesti mingit rakendust vaja võib fotod lasta üles kusagile üldkasutatavasse pildiservusse ning sealt linkida.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.06.2010 18:23:26
|
|
|
Võibki teha ju aga on olemas erinevad programmid ka selleks. Vahet sellel on mida kasutad
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.06.2010 18:27:36
|
|
|
Pisut loll küsimus kuid mis pidi iphone'i peal see piltide upload käib? Kas valid failihaldurist pildi ja sealt appi millega uploaditakse automaatselt õigesse kohta või käivitad vastavasse kohta uploadimise rakenduse ja sealt pildi?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.06.2010 18:43:10
|
|
|
On mõlemat. Peamiselt ikka käivitad rakenduse ja valid pildi ja kuhu tahad panna. Flickr vms
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.06.2010 21:32:20
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Pisut loll küsimus kuid mis pidi iphone'i peal see piltide upload käib? |
Kerge jama on üldiselt sellega, kuna brauserist otse ei lasta pildikatalooma kallale. KB, Soov, auto24 jne pildid tuleb kuskilt mujalt üles panna.
Muidu aga - minu 3G telefonil on iOS4 nüüd peal; jailbreak'iga multitasking jms, mis algselt 3GS-ile plaanitud oli, toimib; unlock toimib. Mõni asi tahab harjumist ja tunda on, et RAM'i võiks kohati rohkem olla, aga muidu on täitsa mõnus. Eks üldiselt tuleb aga ikkagi varsti 3GS'i peale kolida.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.06.2010 22:31:46
|
|
|
| ouje, loodan sygavalt, et laupäeval saan ka endale yhe isendi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
22.06.2010 23:40:53
|
|
|
No küll tegi kadedaks see unboxing video Just kuulsin "super" uudist, et mul oleks võimalik saada seda telefoni alles juuli keskel. Loodan, et keegi toob neid ennem siia ka, tuleb lihtsalt veidi rohkem välja köhida.
Kas keegi märkas, et sim ejection tooli´i (vms) polnud nagu näha ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
23.06.2010 08:31:14
|
|
|
| ot: |
| Aina enam hakkab mulle tunduma, et kasutaja nisu_unn on kasutaja lu1de vastand. Mõlemad lahmivad niisama, üks kiidab taevani ja teine teeb maha. |
Mis puutub hilinemisesse, siis tehased ei ole võimelised tootma tervele maailmale nende vajadust. See võtab aega. Apple ei ole süüdi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.06.2010 08:36:59
|
|
|
| miga kirjutas: |
| ouje, loodan sygavalt, et laupäeval saan ka endale yhe isendi. |
Kui saladus pole ,kuskohast välja sebisid ja mis hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.06.2010 11:01:23
|
|
|
võtas-uxu, no ta ju loodab, mitte ei saa. Aga eks siis keegi tuttav on ilmselt Pariisis või Londonis käimas.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|