Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 20.06.2010 15:29:35 vasta tsitaadiga

USA-s on selle sots.maksudega ja tervisekindlustusega veidi teised lood. Firma võib kinni maksta kogu sinu tööl oleku ajal kõik sinu haiglakulud, hambaarsti, see juba oleneb lepingust, kui suure osa maksab ka sinu pensionifondi. See ei olene sinu palgast. Lisaks on Jobs-il veel firmasid Hollywoodis ka, kus tema tulud tulevad, tal on ka palju pappi, nii et tema võib ka oma tööd teha, mõtlemata, palju ta selle eest saab. Apple on ka toetanud USA-s palju haiglaprojekte, nii et juba selle eest saaks, minu arvamuse kohapealt, Steve Jobs elu lõpuni tasuta ravi.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 20.06.2010 15:50:17 vasta tsitaadiga

Aktsionärina on Jobs'il 7% Walt Disney'st tänu Pixar'ile:)
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 20.06.2010 19:16:42 vasta tsitaadiga

ot:
Miks tänu pixarile ? Kas Ta kunagi polnud suurem aktsionär nendes firmades ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 20.06.2010 19:31:57 vasta tsitaadiga

Kuna enamus Pixar'ist kuulus talle, siis vastu sai ta need 7% Disney'st.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 18:35:52 vasta tsitaadiga

niih...loodan, et nädalavahetusel saan uue iPhone'i kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 21.06.2010 21:02:27 vasta tsitaadiga

Uued testpildid ja video.
Link
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 21.06.2010 21:15:43 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
niih...loodan, et nädalavahetusel saan uue iPhone'i kätte thumbs_up.gif


Ootame siis esmamuljeid thumbs_up.gif Kust ostsid ka ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 21:41:29 vasta tsitaadiga

OS 4.0 (või siis iOS4) väljas. Loodame nädala jooksul jailbreak'i ja unlock'i ka. Saavad lõpuks need 3.1.3 tegelased ka jälle telefonid igas võrgus tööle. Pluss siis kauaoodatud multitasking 3GS'ile. 3G saab selle ja taustpildid ilmselt pärast jailbreak'imist.

Edit: 3.1.3 (baseband 04.26.08 kuni 05.13.04) unlock on juba olemas!


viimati muutis rex 21.06.2010 22:47:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 21.06.2010 22:04:25 vasta tsitaadiga

Jube kandiline ikka on see iPhone 4. Suht sellise mulje jätab, et on ajast tagasi läinud. Eelmised iphoned küll palju ümaramad ja ilusamad olnud. thumbs_down.gif
_________________
iPawnzor
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 22:14:31 vasta tsitaadiga

nisu_unn Maitse asi! Mulle meeldib uus rohkem.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 21.06.2010 22:34:08 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
Jube kandiline ikka on see iPhone 4. Suht sellise mulje jätab, et on ajast tagasi läinud. Eelmised iphoned küll palju ümaramad ja ilusamad olnud. thumbs_down.gif

Sinu tekstist tundub, et iPhonel on ainult negatiivseid külgi, absoluutselt kõik on negatiivne, teised telefonid aga parimad. Mõttetu hinnang...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 22:44:13 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
nisu_unn kirjutas:
Jube kandiline ikka on see iPhone 4. Suht sellise mulje jätab, et on ajast tagasi läinud. Eelmised iphoned küll palju ümaramad ja ilusamad olnud. thumbs_down.gif

Sinu tekstist tundub, et iPhonel on ainult negatiivseid külgi, absoluutselt kõik on negatiivne, teised telefonid aga parimad. Mõttetu hinnang...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 21.06.2010 22:55:51 vasta tsitaadiga

No jah sest tänapäeval ükski firma enam nii kandilisi moblasi ei tee kui see uus 4g on. Selline sile ja kandiline luts on käes ka kindlasti väga ebamugav. Ümarate äärtega seade siiski paremad sest kui sul see luts käes on siis pihk on ka kumeras olekus mitte ruudukujuline. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 21.06.2010 23:03:31 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
sest kui sul see luts käes on siis pihk on ka kumeras olekus . icon_lol.gif

No on spetsialist - ega siis kõik asjad ei peagi olema mingi nisujunni kujuga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 00:24:51 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
No jah sest tänapäeval ükski firma enam nii kandilisi moblasi ei tee kui see uus 4g on. Selline sile ja kandiline luts on käes ka kindlasti väga ebamugav. Ümarate äärtega seade siiski paremad sest kui sul see luts käes on siis pihk on ka kumeras olekus mitte ruudukujuline. icon_lol.gif


So what, lõpeta juba see naise kombel vingumine. Keegi ei käsi sul seda osta, mine mulise mõnes teises teemas siis.
Tegelikult värvused on ka ju päris jampsid, võrreldes nokia n8'ga .. Sobivad ikka su kleidiga kokku?

Ise sain ka õnneks vana maha müüdud ja uus tõenäoliselt nädala lõpuks käes. icon_wink.gif
iOS kohta lugedes jah, räägitakse et 3GS'id on muutunud palju kiiremaks, kuid 3G pidi muutuma uimasemaks vms. Ühesõnaga arvamusi on palju.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 22.06.2010 00:28:07 vasta tsitaadiga

Nokia N900 on parem ma arvan. Aga eks varsti siin teemas kuulda uute Iphone 4g omanikel, et oi kui paha ja kõik on näpujälgi täis ja kui maha kukub siis lendab kildudeks ära. icon_lol.gif
_________________
iPawnzor
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 00:36:15 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
OS 4.0 (või siis iOS4) väljas. Loodame nädala jooksul jailbreak'i ja unlock'i ka. Saavad lõpuks need 3.1.3 tegelased ka jälle telefonid igas võrgus tööle. Pluss siis kauaoodatud multitasking 3GS'ile. 3G saab selle ja taustpildid ilmselt pärast jailbreak'imist.

Edit: 3.1.3 (baseband 04.26.08 kuni 05.13.04) unlock on juba olemas!


Võin kinnitada, et asi toimib. 3.1.3 ja 5.12.01 3G edukalt avatud.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 02:20:31 vasta tsitaadiga

lasen ka oma iphone 3g'le 4.0 os peale icon_biggrin.gif eks näeb siis

tõõtab suht hästi, kahju, et multitaskingu pole icon_biggrin.gif aga pole hullu:D peab uuesti muusika ja mängud ja pildid peale laskma icon_sad.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 03:52:30 vasta tsitaadiga

multitasking võiks siiski olla valikuline... ma olen nõus, et ehk jääb aeglaseks.
3rd party lahendus on töötanud seni ideaalselt, jama.

edit:
3g peal ametlik multitasking ja kuidas saada http://www.ithinkdiff.com/jailbreak-and-unlock-ios-4-on-iphone-3g-98612/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 22.06.2010 12:05:28 vasta tsitaadiga

Leidsin sellise uudise: http://www.hardmac.com/news/2010/06/21/ ... re-in-fire
Prantsusmaa Apple pood läks põlema icon_confused.gif
Õnneks oli vist ainut mingi suits ja kõik jäi enam-vähem terveks. Loodame, et laos uusi iPhone´e maha ei põlenud. Avapäeval ei tahaks ka sellist üllatust.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 12:34:04 vasta tsitaadiga

iFire?
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 13:18:58 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
Nokia N900 on parem ma arvan. Aga eks varsti siin teemas kuulda uute Iphone 4g omanikel, et oi kui paha ja kõik on näpujälgi täis ja kui maha kukub siis lendab kildudeks ära. icon_lol.gif

Olen omanud seni 3 kandlist telefoni ja ei ütleks, et halvad on. iPod on ka käes mugav hoida.
Sa lihtsalt pingutad asju üle.. sinu pann võib ju ka maha lennata. Keda sa siis süüdistad?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.06.2010 13:26:48 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
Nokia N900 on parem ma arvan
Oskad ehk täpsemalt vastavaid punkte loetleda mis ta paremaks teevad? Täitsa huvitav oleks teada kui paljud neist klapivad icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 22.06.2010 16:00:52 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt ei hooma seda, et inimesed tulevad siia mingeid teisi telefone kiitma ja ütlema, et iPhone on ****, Paljud iPhone kasutajad kuskil n900 teemas käivad rääkimas, et iPhone on parem? Ajuvaba...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 22.06.2010 16:17:26 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Ma lihtsalt ei hooma seda, et inimesed tulevad siia mingeid teisi telefone kiitma ja ütlema, et iPhone on ****, Paljud iPhone kasutajad kuskil n900 teemas käivad rääkimas, et iPhone on parem? Ajuvaba...


ot:
X2
Ma ka loen seda teemat iga päev ja mõtlen, et mis enese rahuldamise viis see siin siis nüüd ?! Ikka see on parem ja see on puudu jne.. Keegi pole käskinud osta!
Kui kõigi meie soovid panna ühte asja kokku tulekski välja mingi ilge hunnik s*tta, mida ei ostaks enamus meist icon_wink.gif


Aga mul pole enam meeles kas 4 tuli müüki 24ndal või 25ndal ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 22.06.2010 16:20:03 vasta tsitaadiga

Peaks tulema 24. juuni.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 16:39:29 vasta tsitaadiga

ot:
Väikemees, ega kui sa mõnda kasutajat siin teemast või mõnest muust apple teemast aegade jooksul näinud oled siis ei pane imeks kui foorumites ennast rahuldatakse.
ehk on olemas meil siin foorumis erinevad ignoreerimise nupud jne. et mitte tähele panna, osadel ei ole oma ajaga mitte halligi teha.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 22.06.2010 17:38:40 vasta tsitaadiga

Kindlasti seda iphone müügile tuleku aega lükatakse edasi, sest iPhone firma on saamatu. thumbs_down.gif
_________________
iPawnzor
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 17:43:26 vasta tsitaadiga

Sa ravile oled mõelnud minna ? Sellist lahmimist pole ammu näinud enam
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 22.06.2010 17:50:35 vasta tsitaadiga

Mis see ravi aitab, ega ravi ei too mulle niipalju raha, et saaks selle iphone omalegi osta.
_________________
iPawnzor
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.06.2010 17:53:43 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
Mis see ravi aitab, ega ravi ei too mulle niipalju raha, et saaks selle iphone omalegi osta.


Hapude viinamarjade vastu kaasaegne meditsiin tõesti ei aita. Keegi ütles et lambaajudega pidi sama lugu olema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 17:55:44 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Paljud iPhone kasutajad kuskil n900 teemas käivad rääkimas, et iPhone on parem?

Arva ära, miks nad ei käi? icon_wink.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 22.06.2010 17:57:31 vasta tsitaadiga

Sest iPhone omanikel pole selleks aega ja käivad hoopis rate pilte oma iphonedega tegemas ja seal tuusamas. icon_lol.gif
n900 aga omab soliidne inimene kes ei lähe kaasa mingi rate jamaga.

_________________
iPawnzor
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 17:57:49 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Unholy kirjutas:
Paljud iPhone kasutajad kuskil n900 teemas käivad rääkimas, et iPhone on parem?

Arva ära, miks nad ei käi? icon_wink.gif
sest pole hapusid viinamarju icon_smile.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 22.06.2010 17:58:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 17:59:25 vasta tsitaadiga

Osad iPhone'i kasutajad, kes tegid ettetellimuse, need peaks juba homsest telefoni kätte saama: http://www.9to5mac.com/iphone_4_heaven_early

Lekkinud on ka iPhone 4 karp, mis on saabunud poe lattu.



moderaator võiks nisu-*unnile väikese bloki peale panna siin teemas, sest niisama lahmimist on juba piisavalt olnud. Väike ajukääbik.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 18:01:20 vasta tsitaadiga

nisu_unn kirjutas:
Sest iPhone omanikel pole selleks aega ja käivad hoopis rate pilte oma iphonedega tegemas ja seal tuusamas. icon_lol.gif
n900 aga omab soliidne inimene kes ei lähe kaasa mingi rate jamaga.

Rate.ee pole teinud vastavat appi iphone jaoks et pilte otse uploadida, aga teinud on facebook ja teised. Samuti on saada neid appe ka n900'le nii kahju kui ka pole

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 22.06.2010 18:13:02 vasta tsitaadiga

Ei ma mõtlesin, et päris arvutiga ikka iPhone omanikud on ratesõltlased. Iphonega teevad nad lihtsalt pildid ja siis tuusamiseks kirjutavad pildile alla, et tehtud iphonega või midagi sellist, et saaks kõvatada teiste ees jälle.
Kindlasti enamustel kes siin sõna võtavad on mingid tukkad püsti tüübid. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 18:14:38 vasta tsitaadiga

Ma teen ettepaneku sulle lõuapooliku staatus panna. See mida sa räägid pole normaalne
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.06.2010 18:19:29 vasta tsitaadiga

Milleks on tarvis veel mingit appi piltide uploadiks kui seda võib läbi brauseri teha täpselt samamoodi, kui pc taga? Või siis alternatiivselt kui tõesti mingit rakendust vaja võib fotod lasta üles kusagile üldkasutatavasse pildiservusse ning sealt linkida.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 18:23:26 vasta tsitaadiga

Võibki teha ju aga on olemas erinevad programmid ka selleks. Vahet sellel on mida kasutad
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.06.2010 18:27:36 vasta tsitaadiga

Pisut loll küsimus kuid mis pidi iphone'i peal see piltide upload käib? Kas valid failihaldurist pildi ja sealt appi millega uploaditakse automaatselt õigesse kohta või käivitad vastavasse kohta uploadimise rakenduse ja sealt pildi?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 18:43:10 vasta tsitaadiga

On mõlemat. Peamiselt ikka käivitad rakenduse ja valid pildi ja kuhu tahad panna. Flickr vms
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 21:32:20 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Pisut loll küsimus kuid mis pidi iphone'i peal see piltide upload käib?

Kerge jama on üldiselt sellega, kuna brauserist otse ei lasta pildikatalooma kallale. KB, Soov, auto24 jne pildid tuleb kuskilt mujalt üles panna.

Muidu aga - minu 3G telefonil on iOS4 nüüd peal; jailbreak'iga multitasking jms, mis algselt 3GS-ile plaanitud oli, toimib; unlock toimib. Mõni asi tahab harjumist ja tunda on, et RAM'i võiks kohati rohkem olla, aga muidu on täitsa mõnus. Eks üldiselt tuleb aga ikkagi varsti 3GS'i peale kolida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 22:05:20 vasta tsitaadiga

Paistab, et rahvas saab juba kätte telefone vaikselt.
http://www.engadget.com/2010/06/22/first-iphone-4-units-on-vehicles-for-delivery-throngs-take-im/

http://www.macrumors.com/2010/06/22/first-iphone-4-deliveries-arrive/

Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 22:31:46 vasta tsitaadiga

ouje, loodan sygavalt, et laupäeval saan ka endale yhe isendi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 22:34:36 vasta tsitaadiga

Unboxing ka!

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 22.06.2010 23:40:53 vasta tsitaadiga

No küll tegi kadedaks see unboxing video icon_smile.gif Just kuulsin "super" uudist, et mul oleks võimalik saada seda telefoni alles juuli keskel. Loodan, et keegi toob neid ennem siia ka, tuleb lihtsalt veidi rohkem välja köhida.
Kas keegi märkas, et sim ejection tooli´i (vms) polnud nagu näha ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 08:31:14 vasta tsitaadiga

ot:
Aina enam hakkab mulle tunduma, et kasutaja nisu_unn on kasutaja lu1de vastand. Mõlemad lahmivad niisama, üks kiidab taevani ja teine teeb maha.

Mis puutub hilinemisesse, siis tehased ei ole võimelised tootma tervele maailmale nende vajadust. See võtab aega. Apple ei ole süüdi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 08:36:59 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
ouje, loodan sygavalt, et laupäeval saan ka endale yhe isendi.

Kui saladus pole ,kuskohast välja sebisid ja mis hinnaga?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 11:01:23 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, no ta ju loodab, mitte ei saa. icon_razz.gif Aga eks siis keegi tuttav on ilmselt Pariisis või Londonis käimas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.