|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest? |
| Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg |
|
38% |
[ 171 ] |
| Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen |
|
13% |
[ 62 ] |
| Pole läbinud ajateenistust |
|
47% |
[ 212 ] |
|
| hääli kokku : 445 |
|
| autor |
|
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
19.06.2010 18:42:04
|
|
|
Mitte küll sõjaväes kuuldud, aga koolis räägiti meile mingitest passivradaritest, mis vastava andmebaasi olemasolul suutvat eetrihäirete põhjal ülelendavas lennukis kasutatava pardli margi öelda. Bikoonanatennid peaksid tõesti särama nagu päike.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
19.06.2010 23:06:17
|
|
|
Kuna õige pea on minek ja ei ole plaanis niisama sitsida need 11 kuud, siis mis on need TOP10 must do asja, mis on tarvis kindlasti ajateenistuse jooksul ära teha? Mida väljakutsuvam, seda parem.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
19.06.2010 23:22:33
|
|
|
| zorten22 kirjutas: |
| Mida väljakutsuvam, seda parem. |
Nato test 300 punkti.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
19.06.2010 23:25:35
|
|
|
| zorten22 kirjutas: |
| Mida väljakutsuvam, seda parem. |
Ole alati vabatahtlik
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
19.06.2010 23:27:19
|
|
|
| Lauri0112 kirjutas: |
Nato test 300 punkti.  |
ääremärkusena võiks siin täpsustada, et tegemist pole siiski "nato testiga" ja kahtlane, miks seda nii kutsutakse. igal NATO liikmesriigil on õigus kehtestada täpselt selliseid füüsilisi nõudeid ja norme oma kaitseväelastele nagu ise tahab. eesti nõuded on näiteks kõvemad kui usa tavajalaväe sarnase testi nõuded. igatahes NATO-ga pole sellel midagi tegemist
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
19.06.2010 23:47:01
|
|
|
dvd vader, lihtsalt rahvakeeles kasutatav sõnakõlks. Mass on lihtsalt ära harjunud sellega ja kutsuvadki niimoodi, kuigi enamikud teavad, et tegemist ei ole "nato" testiga
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
20.06.2010 00:19:11
|
|
|
300 punkti kätte saad siis oled ikka kõva sportlane
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
20.06.2010 00:30:02
|
|
|
Kätekõverduses see 100p polnud mingi probleem, kõhukate puhul jäi tibakene puudu (tempo liiga ränk vaja), ent jooksus alati oli pask tulemus .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
20.06.2010 00:31:56
|
|
|
Kõvematel vendadel jäi tavaliselt 1-2 punkti puudu.
Muidu tublidel oli 285 kandis.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
20.06.2010 01:02:00
|
|
|
| Kätekõverdused ja kõhulihased tegin ilusti 100 puntki peale, aega jäi ülegi, aga joosta pole kahjuks kunagi jõudnud, seega parim tulemus jäi sinna 280 juurde.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
20.06.2010 01:02:07
|
|
|
Peale kevatormi järgmisel päeval 278. Kõht ja jooks jäid vajaks. Samas jooks oli suht õhtujooksu tempos kulgemine rahulikult. Mis pistmist on toidupakil Nato pakiga? Täiesti Eestis tehtud pakk ju
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
20.06.2010 01:11:58
|
|
|
| fic kirjutas: |
| Mis pistmist on toidupakil Nato pakiga? Täiesti Eestis tehtud pakk ju |
Ja Eesti on Nato liikmesriik. Nii et mingi seos siiski olemas.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
20.06.2010 01:16:23
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| zorten22 kirjutas: |
| Mida väljakutsuvam, seda parem. |
Ole alati vabatahtlik  |
Vaidle alati ülematele vastu.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
20.06.2010 10:22:22
|
|
|
| Toidupakk on Eestis tehtud MRE ja n.ö NATO test on KVKT-1
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
20.06.2010 13:06:26
|
|
|
| hans kirjutas: |
| radist87 kirjutas: |
| zorten22 kirjutas: |
| Mida väljakutsuvam, seda parem. |
Ole alati vabatahtlik  |
Vaidle alati ülematele vastu. |
Jää postil magama.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
20.06.2010 14:43:10
|
|
|
Ajasin ka neid ajateenistuse asju. Kaks päeva tagasi sain taotluse saadetud, et tahan oma kohust täitma minna.
Järgmine päev juba sain vastuse, et keegi langes välja ja mul võimalik varem minna. Esialgu oli küll plaan sügisel minna, kuid öeldi, et siis ei pruugi enam vabu kohti olla ja saaks healjuhul jaanuaris alles. Mainiti ka, et Tapal või Kuperjanovis vabu kohti, kuid ei tea kas see täitsa kindel info on.
Igatahes sai jah sõna öeldud. 28. juuni liigun Tallinna arstliku komisjoni ja saan teada kas üldse võimalik saada (ise muidugi usun, et miski ei tohiks takistada). Keegi veel sinna liigub?
Muidugi huvitab mind ka see, et mis eriala peale SBK-d valida võiks? Endal vist erilist otsustamise võimalust väga ei ole?
Vaikselt mõtlen nimekirja ka, et mida kaasa võtma peaks (kolan siin teemas ringi). Ning millega hiljem kogunemise kohta peaks minema? Sportlikes riietes?
Edit: Nõme, et nii varakule nihkus, ei jõua enam füüsiliselt end natukenegi vormi saada.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
20.06.2010 16:52:18
|
|
|
| Ära vormi pärast muretse, seal on kindlasti veel kehvemas vormis inimesi kui sina ja midagi ületamatult rasket seal ei ole. Isegi jooksud jms toimuvad täitsa inimlikus tempos, mina, kes ma eriti joosta ei jõua sain ilusti hakkama. Rännakud täisvarustusega võtavad ikka korralikult läbi, aga nendeks on üsna raske treenida ka. Kogunemiskohta eriti vahet ei ole millega lähed, meie saime suht kohe sealt endale vormid selga ja rohkem oma tsiviilriideid kanda ei tohtinud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
20.06.2010 16:57:35
|
|
|
| eastsider kirjutas: |
| Ära vormi pärast muretse, seal on kindlasti veel kehvemas vormis inimesi kui sina ja midagi ületamatult rasket seal ei ole. Isegi jooksud jms toimuvad täitsa inimlikus tempos, mina, kes ma eriti joosta ei jõua sain ilusti hakkama. Rännakud täisvarustusega võtavad ikka korralikult läbi, aga nendeks on üsna raske treenida ka. Kogunemiskohta eriti vahet ei ole millega lähed, meie saime suht kohe sealt endale vormid selga ja rohkem oma tsiviilriideid kanda ei tohtinud. |
Selge. Jooksmist ei karda ma üldse. Aga lihtsalt, üldiselt oleks tahtnud jõuda natuke end ette valmistada, kuid pole hullu.
Vajun täitsa tavaliselt sinna kogunemisele kohale.
Aga mida keegi esimesel korral tavaliselt kaasa võtnud on?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
20.06.2010 17:29:21
|
|
|
Ise midagi ei võtnud kaasa, vähem asju, vähem muret.
Aga muidu soovitaks:
- hügieenitarvete kott, et hügieeniasjad oleksid ühes koos.
- taskunuga, erinevateks olukordadeks (kindlasti konserviavajaga).
- pealampi, et telgis oleks mugavam asju näha.
- kilekotid, et katelok ei saaks mustaks ja ei peaks pesema.
Ja palju asju ära vea sinna korraga, kapikontrollid tüütavad ära.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
20.06.2010 17:37:38
|
|
|
| tsitaat: |
taskunuga, erinevateks olukordadeks (kindlasti konserviavajaga).
|
milleks konserviavajat vaja on? konservid saab väga kergesti lahti ka kaitseväe poolt väljastatava söögiriistade komplektiga (kuigi ma polegi näinud tükk aega selliseid konserve väljastatavat, mille kaas polks lahtitõmmatav)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
20.06.2010 18:12:05
|
|
|
dvd vader, ise teenisin 3-4a tagasi ja ei olnud kaasas konserviavajat ja konserve enamasti ei saanud lahti tõmmata (kanakonservid olid ainsad, mis lahti sai tõmmata).
Lõikasin konserve KV poolt antud noaga lahti.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
20.06.2010 18:14:46
|
|
|
Lambiks mingit ülivõimsat isendit küll võta. Mul oli mingi karmim LED taskulamp, nii et öösel ringi konnates oli pool metsa valge . Konservide jaoks oli see odav KV poolt väljastatud nuga jah, ent konservidest saab isu ikka väga kiirelt täis kah. Linnalubade ajal hakkad neid suuri virnasid koju viima, ent ise neid küll ei söö. vms)
viimati muutis heretic666 20.06.2010 18:15:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
20.06.2010 18:15:09
|
|
|
Võta võimalikult vähe asju. Küll hiljem saad ise ka aru mida juurde lasta tuua.
Suvel saab pealambita vabalt hakkama. Kilekotid jätaksin ka koju. Nii palju sa SBK jooksul katelokist ei söö, et pesemine probleemseks muutuks ning mitmetes kohtades antakse ka väeosa poolt kilekotte. Ja kui on midagi, mis ei pruugi lubatud olla, siis neid asju täpsusta oma tulevase ülemaga.
Käekell
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
20.06.2010 18:16:10
|
|
|
| Ah jah, käekell kindlasti. Kuigi siis võib terve rühm sult iga paari minuti tagant kella küsima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
20.06.2010 18:21:37
|
|
|
| zorten22 kirjutas: |
| Mida väljakutsuvam, seda parem. |
Metsalaagris kaota relv ära
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
taskunuga, erinevateks olukordadeks (kindlasti konserviavajaga).
|
milleks konserviavajat vaja on? konservid saab väga kergesti lahti ka kaitseväe poolt väljastatava söögiriistade komplektiga (kuigi ma polegi näinud tükk aega selliseid konserve väljastatavat, mille kaas polks lahtitõmmatav) |
nuga, kahvel, lusikas komplekti mõtled? Ainus terav asi on seal kahvel, mis küll ilmselt läheks kõveraks kui sellega konservi avama hakata. Noatera sama paks kui noa selg ning ots ümar. Meile anti muidu ka kõige tavalisemad töönoad, 25EEK vms nad maksavad, nendega tõesti saab konservi lahti "lõigata"
2004/2005 anti turismieineid jms konserve päris tihti metsas ja kevadtormil. Eelmine aasta kordusõppustel oli jah konservid käega lahtitõmmatavad. Tegelt vist ainult mingid õlised sprotid olidki, muid konserve ei mäleta nagu.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
20.06.2010 18:35:46
|
|
|
Me vedasime talvel ise metsalaagritesse konserve kaasa, hea oli kotist võtta ja nosida, kui tahtmine tuli. Seda juba tead ise, kas ostad lahtitõmmatavaid konserve või tavalisi.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
20.06.2010 18:46:11
|
|
|
| tsitaat: |
nuga, kahvel, lusikas komplekti mõtled? Ainus terav asi on seal kahvel, mis küll ilmselt läheks kõveraks kui sellega konservi avama hakata. Noatera sama paks kui noa selg ning ots ümar.
|
ja sellesama "ümara" noaga saab konservi lahti teha nagu sulavõid lõigata. nõuab küll harjutamist, esimene konserv võib mitu minutit võtta, aga kui selliseid avanud oled juba, siis läheb paarikümne sekundiga
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
20.06.2010 20:14:18
|
|
|
Teen vaikselt nimekirja, püüan mitte pikaks seda ajada. (postitan hiljem siia ka selle)
Praegu ei kujuta küll ette kuidas need esimesed päevadki seal olema saavad, aga parem mitte veel ettekujutada, ennem see komisjon vaja ära käia 28-dal.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
20.06.2010 20:22:35
|
|
|
| hambahari kaasa ja muud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
20.06.2010 21:40:47
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Käid komisjoni ära ja saad lehe, kus on kirjas, mis vaja kaasa võtta. |
Ma suht ootan selle ja ära, siis jääb aega küll asjad kokku jebida.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
21.06.2010 03:25:55
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Mart352 kirjutas: |
| zorten22 kirjutas: |
| Mida väljakutsuvam, seda parem. |
Metsalaagris kaota relv ära  |
Lase parem mõnel autojuhil sest üle sõita.  |
Lase sellega "kogemata" mõne tähtsama mehe peast mööda
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
21.06.2010 08:30:07
|
|
|
Krimkat pole ka omale mõtet kaela saada
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
21.06.2010 09:54:45
|
|
|
| tsitaat: |
Metsalaagris kaota relv ära
|
Kirjutad siis lihtsalt ühe seletuskirja ja kõik
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
21.06.2010 12:31:43
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
Metsalaagris kaota relv ära
|
Kirjutad siis lihtsalt ühe seletuskirja ja kõik  |
Pataljonis võib-olla jah, metsalaagris olles otsid (või otsitakse) paras puunott, millest siis vormid noaga endale "relva", mida pead siis kogu aeg endaga kaasas kandma (nagu peaks käituma tegeliku relvaga)
Meil keegi sai nii teha (ta küll ei kaotanud relva päris ära, lihtsalt jättis laokile ja see "konfiskeeriti"), kandis puurelva laagri lõpuni kaasas ning ka patti pidi kaasa võtma ja pärast ka hooldama
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
21.06.2010 13:42:13
|
|
|
Ma sain omale metsas palgi
Kandsin seda siis lisaks AK4'le veel eraldi õlal kui granaadiheitjat Peale SBKd pandi mind ka m69 peale
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nokats
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004
|
21.06.2010 14:17:43
|
|
|
| Meil käis ka keegi vahipatis bazookaga ringi koguaeg. Äkki olidki sina.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
21.06.2010 14:24:20
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Ma sain omale metsas palgi
Kandsin seda siis lisaks AK4'le veel eraldi õlal kui granaadiheitjat Peale SBKd pandi mind ka m69 peale  |
Mu jaokaaslane jättis AK-4'ja telgi ette puu najale kui korraks telki läks. Telgist välja tulles oli relv kadunud. Pidi siis endale ise metsast ühe puunoti otsima. Käis mitu korda rühmavanemale näitamas, et kas see sobib või mitte. Paar päeva tiksus ühe notiga siis lõpuks ringi, AK-4'ja tagasi ei saanud vahepeal. Kõik harjutused jms pidi tegema selle puunotiga nagu pärisrelvaga Ööseks õue ka ei lubatud jätta, et kui see puunott ka "ära kaob" siis peab uue ja suurema otsima.
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
Metsalaagris kaota relv ära
|
Kirjutad siis lihtsalt ühe seletuskirja ja kõik  |
Äkki lasevad uue ka osta?
Kuskil põllul roomates kaotasin rootsi rakmete taskust noa ära. Kirjutasin ka seletuskirja ning pidin uue ostma
Muidu see relva kaotamine vist liiga ränk. Üks aspirant kaotas SBK vms ajal salve ära, käisid rühmaga päris mitu korda ja pikalt metsas otsimas seda.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
21.06.2010 14:37:51
|
|
|
| nokats kirjutas: |
| Meil käis ka keegi vahipatis bazookaga ringi koguaeg. Äkki olidki sina. |
Ei olnud. Ma teenisin Virus
| Mart352 kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
Ma sain omale metsas palgi
Kandsin seda siis lisaks AK4'le veel eraldi õlal kui granaadiheitjat Peale SBKd pandi mind ka m69 peale  |
Mu jaokaaslane jättis AK-4'ja telgi ette puu najale kui korraks telki läks. Telgist välja tulles oli relv kadunud. Pidi siis endale ise metsast ühe puunoti otsima. Käis mitu korda rühmavanemale näitamas, et kas see sobib või mitte. Paar päeva tiksus ühe notiga siis lõpuks ringi, AK-4'ja tagasi ei saanud vahepeal. Kõik harjutused jms pidi tegema selle puunotiga nagu pärisrelvaga Ööseks õue ka ei lubatud jätta, et kui see puunott ka "ära kaob" siis peab uue ja suurema otsima. |
Vedas tal. Ma pidin seda notti kandma veel lisaks AK4'le ja samamoodi kõik asjad kaasa tegema.
Aga päris fun oli Tegu oli ühtlasi SBK esimese metsalaagriga.
_________________ There is no place like 127.0.0.1
viimati muutis Renka 21.06.2010 14:39:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
21.06.2010 14:57:40
|
|
|
Mõni aasta tagasi üks sõber sõitis oma relvast metsas üle autoga. Pidi kinni maksma. Mingi 5k vist taheti
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
21.06.2010 15:00:17
|
|
|
Katkise relva sai ikka omale?
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
21.06.2010 16:22:27
|
|
|
Seda mida kaasa võtta, kirjutati paar lehte tagasi, pole mõtet koguaeg üle küsida. Või las keegi paneb teema esilehele nimekirja must-be asjadest.
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
21.06.2010 16:33:04
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Meil ka muudeti üks AK4 nurgatahalaskmisvõimeliseks
Kuna need pidid niikuinii minema latu seisma seoses Galilide vastu vajetamisega, siis maksma ei pidanud ta vist midagi... |
Kas mitte siiski ei olnud mingi 5-7k?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
21.06.2010 16:34:24
|
|
|
| Mille alusel see raha välja nõutakse?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
21.06.2010 16:37:43
|
|
|
| Ära lõhkusid asja, mis ei ole sinu oma. see peaks piisav põhjus olema
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
21.06.2010 16:42:16
|
|
|
Ma arvan, et see ei ole piisav põhjus.
Enam muidugi ei mäleta, millele pidi ajateenistuse alguses alla kirjutama.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
21.06.2010 16:45:45
|
|
|
| Popp kirjutas: |
| Ära lõhkusid asja, mis ei ole sinu oma. see peaks piisav põhjus olema |
ei pruugi kui sa oled riigi "omand ajateenistuses" pmst võib see olla raskendatud! Pigem lasub süü sellel kes võimaldas sul selle teo toime panna. Kas siis relvakapi valvur (korrapidaja) jne
Istud oma kartsa ära ja kogu lugu!
Kui tsiviilisik sõjaväevara lõhkumist korraldab siis ilmselgelt nõutakse kahjud tavakorras sisse!
meil sõideti autosid purjuspeaga puruks ja ma ei tea mis kõik ära kadus. Ei tea isegi lugusid, et kelleltki oleks midagi välja nõutud!
viimati muutis excalibur 21.06.2010 16:46:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|