Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 244, 245, 246  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 171 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 445

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 18:42:04 vasta tsitaadiga

Mitte küll sõjaväes kuuldud, aga koolis räägiti meile mingitest passivradaritest, mis vastava andmebaasi olemasolul suutvat eetrihäirete põhjal ülelendavas lennukis kasutatava pardli margi öelda. Bikoonanatennid peaksid tõesti särama nagu päike.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 19.06.2010 23:06:17 vasta tsitaadiga

Kuna õige pea on minek ja ei ole plaanis niisama sitsida need 11 kuud, siis mis on need TOP10 must do asja, mis on tarvis kindlasti ajateenistuse jooksul ära teha? icon_razz.gif Mida väljakutsuvam, seda parem. bananadance2.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 23:22:33 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Mida väljakutsuvam, seda parem.


Nato test 300 punkti. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 23:23:14 vasta tsitaadiga

Selle aasta 8 kuu omasid siin ka veel on? Või olen ma ainuke kahuriliha?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 23:25:35 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Mida väljakutsuvam, seda parem.


Ole alati vabatahtlik icon_lol.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2010 23:27:19 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Nato test 300 punkti. icon_biggrin.gif

ääremärkusena võiks siin täpsustada, et tegemist pole siiski "nato testiga" ja kahtlane, miks seda nii kutsutakse. igal NATO liikmesriigil on õigus kehtestada täpselt selliseid füüsilisi nõudeid ja norme oma kaitseväelastele nagu ise tahab. eesti nõuded on näiteks kõvemad kui usa tavajalaväe sarnase testi nõuded. igatahes NATO-ga pole sellel midagi tegemist
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 19.06.2010 23:47:01 vasta tsitaadiga

dvd vader, lihtsalt rahvakeeles kasutatav sõnakõlks. Mass on lihtsalt ära harjunud sellega ja kutsuvadki niimoodi, kuigi enamikud teavad, et tegemist ei ole "nato" testiga icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.06.2010 00:19:11 vasta tsitaadiga

300 punkti kätte saad siis oled ikka kõva sportlane icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 00:30:02 vasta tsitaadiga

Kätekõverduses see 100p polnud mingi probleem, kõhukate puhul jäi tibakene puudu (tempo liiga ränk vaja), ent jooksus alati oli pask tulemus icon_smile.gif .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.06.2010 00:31:56 vasta tsitaadiga

Kõvematel vendadel jäi tavaliselt 1-2 punkti puudu.
Muidu tublidel oli 285 kandis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 20.06.2010 01:02:00 vasta tsitaadiga

Kätekõverdused ja kõhulihased tegin ilusti 100 puntki peale, aega jäi ülegi, aga joosta pole kahjuks kunagi jõudnud, seega parim tulemus jäi sinna 280 juurde.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 20.06.2010 01:02:07 vasta tsitaadiga

Peale kevatormi järgmisel päeval 278. Kõht ja jooks jäid vajaks. Samas jooks oli suht õhtujooksu tempos kulgemine rahulikult. Mis pistmist on toidupakil Nato pakiga? Täiesti Eestis tehtud pakk ju
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 01:11:58 vasta tsitaadiga

fic kirjutas:
Mis pistmist on toidupakil Nato pakiga? Täiesti Eestis tehtud pakk ju


Ja Eesti on Nato liikmesriik. Nii et mingi seos siiski olemas. icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 01:16:23 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
zorten22 kirjutas:
Mida väljakutsuvam, seda parem.


Ole alati vabatahtlik icon_lol.gif


Vaidle alati ülematele vastu.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 10:22:22 vasta tsitaadiga

Toidupakk on Eestis tehtud MRE ja n.ö NATO test on KVKT-1
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 13:06:26 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
radist87 kirjutas:
zorten22 kirjutas:
Mida väljakutsuvam, seda parem.


Ole alati vabatahtlik icon_lol.gif


Vaidle alati ülematele vastu.

Jää postil magama.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 14:43:10 vasta tsitaadiga

Ajasin ka neid ajateenistuse asju. Kaks päeva tagasi sain taotluse saadetud, et tahan oma kohust täitma minna.
Järgmine päev juba sain vastuse, et keegi langes välja ja mul võimalik varem minna. Esialgu oli küll plaan sügisel minna, kuid öeldi, et siis ei pruugi enam vabu kohti olla ja saaks healjuhul jaanuaris alles. icon_rolleyes.gif Mainiti ka, et Tapal või Kuperjanovis vabu kohti, kuid ei tea kas see täitsa kindel info on.
Igatahes sai jah sõna öeldud. 28. juuni liigun Tallinna arstliku komisjoni ja saan teada kas üldse võimalik saada (ise muidugi usun, et miski ei tohiks takistada). Keegi veel sinna liigub?
Muidugi huvitab mind ka see, et mis eriala peale SBK-d valida võiks? Endal vist erilist otsustamise võimalust väga ei ole? icon_rolleyes.gif
Vaikselt mõtlen nimekirja ka, et mida kaasa võtma peaks (kolan siin teemas ringi). Ning millega hiljem kogunemise kohta peaks minema? Sportlikes riietes? icon_biggrin.gif
Edit: Nõme, et nii varakule nihkus, ei jõua enam füüsiliselt end natukenegi vormi saada. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 20.06.2010 16:52:18 vasta tsitaadiga

Ära vormi pärast muretse, seal on kindlasti veel kehvemas vormis inimesi kui sina ja midagi ületamatult rasket seal ei ole. Isegi jooksud jms toimuvad täitsa inimlikus tempos, mina, kes ma eriti joosta ei jõua sain ilusti hakkama. Rännakud täisvarustusega võtavad ikka korralikult läbi, aga nendeks on üsna raske treenida ka. Kogunemiskohta eriti vahet ei ole millega lähed, meie saime suht kohe sealt endale vormid selga ja rohkem oma tsiviilriideid kanda ei tohtinud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 16:57:35 vasta tsitaadiga

eastsider kirjutas:
Ära vormi pärast muretse, seal on kindlasti veel kehvemas vormis inimesi kui sina ja midagi ületamatult rasket seal ei ole. Isegi jooksud jms toimuvad täitsa inimlikus tempos, mina, kes ma eriti joosta ei jõua sain ilusti hakkama. Rännakud täisvarustusega võtavad ikka korralikult läbi, aga nendeks on üsna raske treenida ka. Kogunemiskohta eriti vahet ei ole millega lähed, meie saime suht kohe sealt endale vormid selga ja rohkem oma tsiviilriideid kanda ei tohtinud.
Selge. Jooksmist ei karda ma üldse. icon_razz.gif Aga lihtsalt, üldiselt oleks tahtnud jõuda natuke end ette valmistada, kuid pole hullu. icon_rolleyes.gif
Vajun täitsa tavaliselt sinna kogunemisele kohale.
Aga mida keegi esimesel korral tavaliselt kaasa võtnud on?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 17:29:21 vasta tsitaadiga

Ise midagi ei võtnud kaasa, vähem asju, vähem muret. icon_razz.gif

Aga muidu soovitaks:
- hügieenitarvete kott, et hügieeniasjad oleksid ühes koos.
- taskunuga, erinevateks olukordadeks (kindlasti konserviavajaga).
- pealampi, et telgis oleks mugavam asju näha.
- kilekotid, et katelok ei saaks mustaks ja ei peaks pesema.

Ja palju asju ära vea sinna korraga, kapikontrollid tüütavad ära.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 17:37:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

taskunuga, erinevateks olukordadeks (kindlasti konserviavajaga).

milleks konserviavajat vaja on? konservid saab väga kergesti lahti ka kaitseväe poolt väljastatava söögiriistade komplektiga (kuigi ma polegi näinud tükk aega selliseid konserve väljastatavat, mille kaas polks lahtitõmmatav)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 18:12:05 vasta tsitaadiga

dvd vader, ise teenisin 3-4a tagasi ja ei olnud kaasas konserviavajat ja konserve enamasti ei saanud lahti tõmmata (kanakonservid olid ainsad, mis lahti sai tõmmata).

Lõikasin konserve KV poolt antud noaga lahti.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 18:14:46 vasta tsitaadiga

Lambiks mingit ülivõimsat isendit küll võta. Mul oli mingi karmim LED taskulamp, nii et öösel ringi konnates oli pool metsa valge icon_smile.gif . Konservide jaoks oli see odav KV poolt väljastatud nuga jah, ent konservidest saab isu ikka väga kiirelt täis kah. Linnalubade ajal hakkad neid suuri virnasid koju viima, ent ise neid küll ei söö. vms)

viimati muutis heretic666 20.06.2010 18:15:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 18:15:09 vasta tsitaadiga

Võta võimalikult vähe asju. Küll hiljem saad ise ka aru mida juurde lasta tuua.
Suvel saab pealambita vabalt hakkama. Kilekotid jätaksin ka koju. Nii palju sa SBK jooksul katelokist ei söö, et pesemine probleemseks muutuks ning mitmetes kohtades antakse ka väeosa poolt kilekotte. Ja kui on midagi, mis ei pruugi lubatud olla, siis neid asju täpsusta oma tulevase ülemaga.
Käekell thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 18:16:10 vasta tsitaadiga

Ah jah, käekell kindlasti. Kuigi siis võib terve rühm sult iga paari minuti tagant kella küsima hakata.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 20.06.2010 18:21:37 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Mida väljakutsuvam, seda parem.


Metsalaagris kaota relv ära icon_lol.gif

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

taskunuga, erinevateks olukordadeks (kindlasti konserviavajaga).

milleks konserviavajat vaja on? konservid saab väga kergesti lahti ka kaitseväe poolt väljastatava söögiriistade komplektiga (kuigi ma polegi näinud tükk aega selliseid konserve väljastatavat, mille kaas polks lahtitõmmatav)


nuga, kahvel, lusikas komplekti mõtled? Ainus terav asi on seal kahvel, mis küll ilmselt läheks kõveraks kui sellega konservi avama hakata. Noatera sama paks kui noa selg ning ots ümar. Meile anti muidu ka kõige tavalisemad töönoad, 25EEK vms nad maksavad, nendega tõesti saab konservi lahti "lõigata"

2004/2005 anti turismieineid jms konserve päris tihti metsas ja kevadtormil. Eelmine aasta kordusõppustel oli jah konservid käega lahtitõmmatavad. Tegelt vist ainult mingid õlised sprotid olidki, muid konserve ei mäleta nagu.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 18:35:46 vasta tsitaadiga

Me vedasime talvel ise metsalaagritesse konserve kaasa, hea oli kotist võtta ja nosida, kui tahtmine tuli. Seda juba tead ise, kas ostad lahtitõmmatavaid konserve või tavalisi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 18:46:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nuga, kahvel, lusikas komplekti mõtled? Ainus terav asi on seal kahvel, mis küll ilmselt läheks kõveraks kui sellega konservi avama hakata. Noatera sama paks kui noa selg ning ots ümar.

ja sellesama "ümara" noaga saab konservi lahti teha nagu sulavõid lõigata. nõuab küll harjutamist, esimene konserv võib mitu minutit võtta, aga kui selliseid avanud oled juba, siis läheb paarikümne sekundiga
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 20:14:18 vasta tsitaadiga

Teen vaikselt nimekirja, püüan mitte pikaks seda ajada. icon_rolleyes.gif (postitan hiljem siia ka selle)
Praegu ei kujuta küll ette kuidas need esimesed päevadki seal olema saavad, aga parem mitte veel ettekujutada, ennem see komisjon vaja ära käia 28-dal.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.06.2010 20:22:35 vasta tsitaadiga

hambahari kaasa ja muud midagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 21:12:59 vasta tsitaadiga

Käid komisjoni ära ja saad lehe, kus on kirjas, mis vaja kaasa võtta.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 21:40:47 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Käid komisjoni ära ja saad lehe, kus on kirjas, mis vaja kaasa võtta.
Ma suht ootan selle ja ära, siis jääb aega küll asjad kokku jebida. icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 22:50:46 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
zorten22 kirjutas:
Mida väljakutsuvam, seda parem.


Metsalaagris kaota relv ära icon_lol.gif

Lase parem mõnel autojuhil sest üle sõita. thumbs_up.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 03:25:55 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Mart352 kirjutas:
zorten22 kirjutas:
Mida väljakutsuvam, seda parem.


Metsalaagris kaota relv ära icon_lol.gif

Lase parem mõnel autojuhil sest üle sõita. thumbs_up.gif


Lase sellega "kogemata" mõne tähtsama mehe peast mööda icon_razz1.gif

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 21.06.2010 08:30:07 vasta tsitaadiga

Krimkat pole ka omale mõtet kaela saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 09:54:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Metsalaagris kaota relv ära

Kirjutad siis lihtsalt ühe seletuskirja ja kõik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 12:31:43 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Metsalaagris kaota relv ära

Kirjutad siis lihtsalt ühe seletuskirja ja kõik icon_biggrin.gif

Pataljonis võib-olla jah, metsalaagris olles otsid (või otsitakse) paras puunott, millest siis vormid noaga endale "relva", mida pead siis kogu aeg endaga kaasas kandma (nagu peaks käituma tegeliku relvaga) icon_rolleyes.gif
Meil keegi sai nii teha (ta küll ei kaotanud relva päris ära, lihtsalt jättis laokile ja see "konfiskeeriti"), kandis puurelva laagri lõpuni kaasas ning ka patti pidi kaasa võtma ja pärast ka hooldama icon_cool.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 13:42:13 vasta tsitaadiga

Ma sain omale metsas palgi icon_cool.gif

Kandsin seda siis lisaks AK4'le veel eraldi õlal kui granaadiheitjat icon_razz.gif Peale SBKd pandi mind ka m69 peale icon_lol.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 14:17:43 vasta tsitaadiga

Meil käis ka keegi vahipatis bazookaga ringi koguaeg. Äkki olidki sina.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 21.06.2010 14:24:20 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Ma sain omale metsas palgi icon_cool.gif

Kandsin seda siis lisaks AK4'le veel eraldi õlal kui granaadiheitjat icon_razz.gif Peale SBKd pandi mind ka m69 peale icon_lol.gif


Mu jaokaaslane jättis AK-4'ja telgi ette puu najale kui korraks telki läks. Telgist välja tulles oli relv kadunud. Pidi siis endale ise metsast ühe puunoti otsima. Käis mitu korda rühmavanemale näitamas, et kas see sobib või mitte. Paar päeva tiksus ühe notiga siis lõpuks ringi, AK-4'ja tagasi ei saanud vahepeal. Kõik harjutused jms pidi tegema selle puunotiga nagu pärisrelvaga icon_lol.gif Ööseks õue ka ei lubatud jätta, et kui see puunott ka "ära kaob" siis peab uue ja suurema otsima.


heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Metsalaagris kaota relv ära

Kirjutad siis lihtsalt ühe seletuskirja ja kõik icon_biggrin.gif


Äkki lasevad uue ka osta? icon_eek.gif
Kuskil põllul roomates kaotasin rootsi rakmete taskust noa ära. Kirjutasin ka seletuskirja ning pidin uue ostma icon_razz1.gif

Muidu see relva kaotamine vist liiga ränk. Üks aspirant kaotas SBK vms ajal salve ära, käisid rühmaga päris mitu korda ja pikalt metsas otsimas seda.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 14:37:51 vasta tsitaadiga

nokats kirjutas:
Meil käis ka keegi vahipatis bazookaga ringi koguaeg. Äkki olidki sina.
Ei olnud. Ma teenisin Virus

Mart352 kirjutas:
Renka kirjutas:
Ma sain omale metsas palgi icon_cool.gif

Kandsin seda siis lisaks AK4'le veel eraldi õlal kui granaadiheitjat icon_razz.gif Peale SBKd pandi mind ka m69 peale icon_lol.gif


Mu jaokaaslane jättis AK-4'ja telgi ette puu najale kui korraks telki läks. Telgist välja tulles oli relv kadunud. Pidi siis endale ise metsast ühe puunoti otsima. Käis mitu korda rühmavanemale näitamas, et kas see sobib või mitte. Paar päeva tiksus ühe notiga siis lõpuks ringi, AK-4'ja tagasi ei saanud vahepeal. Kõik harjutused jms pidi tegema selle puunotiga nagu pärisrelvaga icon_lol.gif Ööseks õue ka ei lubatud jätta, et kui see puunott ka "ära kaob" siis peab uue ja suurema otsima.
Vedas tal. Ma pidin seda notti kandma veel lisaks AK4'le ja samamoodi kõik asjad kaasa tegema.

Aga päris fun oli icon_lol.gif Tegu oli ühtlasi SBK esimese metsalaagriga.

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 21.06.2010 14:39:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 14:57:40 vasta tsitaadiga

Mõni aasta tagasi üks sõber sõitis oma relvast metsas üle autoga. Pidi kinni maksma. Mingi 5k vist taheti
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 21.06.2010 15:00:17 vasta tsitaadiga

Katkise relva sai ikka omale?
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 15:01:54 vasta tsitaadiga

Meil ka muudeti üks AK4 nurgatahalaskmisvõimeliseks icon_rolleyes.gif
Kuna need pidid niikuinii minema latu seisma seoses Galilide vastu vajetamisega, siis maksma ei pidanud ta vist midagi...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 21.06.2010 16:22:27 vasta tsitaadiga

Seda mida kaasa võtta, kirjutati paar lehte tagasi, pole mõtet koguaeg üle küsida. Või las keegi paneb teema esilehele nimekirja must-be asjadest.
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 21.06.2010 16:33:04 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Meil ka muudeti üks AK4 nurgatahalaskmisvõimeliseks icon_rolleyes.gif
Kuna need pidid niikuinii minema latu seisma seoses Galilide vastu vajetamisega, siis maksma ei pidanud ta vist midagi...

Kas mitte siiski ei olnud mingi 5-7k?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 16:34:24 vasta tsitaadiga

Mille alusel see raha välja nõutakse?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 21.06.2010 16:37:43 vasta tsitaadiga

Ära lõhkusid asja, mis ei ole sinu oma. see peaks piisav põhjus olema
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 16:42:16 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et see ei ole piisav põhjus.

Enam muidugi ei mäleta, millele pidi ajateenistuse alguses alla kirjutama.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.06.2010 16:45:45 vasta tsitaadiga

Popp kirjutas:
Ära lõhkusid asja, mis ei ole sinu oma. see peaks piisav põhjus olema


ei pruugi kui sa oled riigi "omand ajateenistuses" pmst võib see olla raskendatud! Pigem lasub süü sellel kes võimaldas sul selle teo toime panna. Kas siis relvakapi valvur (korrapidaja) jne

Istud oma kartsa ära ja kogu lugu!

Kui tsiviilisik sõjaväevara lõhkumist korraldab siis ilmselgelt nõutakse kahjud tavakorras sisse!

meil sõideti autosid purjuspeaga puruks ja ma ei tea mis kõik ära kadus. Ei tea isegi lugusid, et kelleltki oleks midagi välja nõutud!


viimati muutis excalibur 21.06.2010 16:46:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 244, 245, 246  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.