Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Portreefotograafia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 07.06.2010 10:31:03 vasta tsitaadiga

indrekr, img tabid ümber äkki?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2010 22:26:03 vasta tsitaadiga

piimaPAKK, portreeteemasse võiks ju ikka portreesid postidada või kuidas?

http://en.wikipedia.org/wiki/Portrait
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 09.06.2010 16:11:10 vasta tsitaadiga

järelkasv...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ikseke
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004




sõnum 09.06.2010 16:48:07 vasta tsitaadiga

Järelkasvu teemasse:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 20:23:03 vasta tsitaadiga

minu poolt ka üks väikene mees:
Spoiler Spoiler Spoiler


Leica R3 ja Ilford Delta 100 Pro
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 10.06.2010 23:38:22 vasta tsitaadiga

p2ikseke, meeldib. Ruudukujuline pilt sobib ilusti thumbs_up.gif. Lepa, emotsioon on, aga midagi nagu jääb puudu, võibolla lihtsalt ei suuda filmivärki niiväga hinnata icon_sad.gif.

Minu poolt ka üks pilt. Värvid meeldivad eriti sellel:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 23:41:13 vasta tsitaadiga

Roosa laik rikub pildi täiesti ära.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 10.06.2010 23:47:36 vasta tsitaadiga

MarioA., nõustun, see häirib tõesti icon_sad.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 10:32:48 vasta tsitaadiga

Aga sul on hea võimalus see sealt kõrvaldada. Taustas puuduvad detailid, mis vajaksid säilitamist või poleks eemaldatavad.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 10:58:13 vasta tsitaadiga

See on küll natuke teine teema ja filosoofilisem ja üldse maitse asi kuid - hilisem piltide digimanipuleerimine, näiteks siis taustalt ebameeldivate detailide väljalõikamine on mu arvates vale. Fotograaf võiks pildistamise hetkel juba mõtelda sellele, kuidas pilt jääb, milline on keskkond ja taust, et ei peaks hiljem arvutis hakkama võimlema ja reaalsust muutma. Samas eks tänapäeval oodataksegi ebarealistlikke olukordi ning käärid ja liim on igalpool väga levinud (ka sellises tippklassis, kus nagu eeldaks loomulikkust ja dokut). "Loomuse" saates räägib Sven Zacek ka sellest (http://www.loodusvideo.ee/?p=167) kui keegi tahab vaadata/kuulata.

YMMV.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ikseke
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004




sõnum 11.06.2010 12:15:57 vasta tsitaadiga

Minu arust oleneb konkreetsest fotost. Reportaaži või loodust ei manipuleeriks. Kui aga teed kliendist näiteks portreed ja taustale jääb mingi x asi, siis see on minu silmis lubatud. Eesmärk ju hoopis teine.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 12:33:37 vasta tsitaadiga

p2ikseke kirjutas:
Minu arust oleneb konkreetsest fotost. Reportaaži või loodust ei manipuleeriks. Kui aga teed kliendist näiteks portreed ja taustale jääb mingi x asi, siis see on minu silmis lubatud. Eesmärk ju hoopis teine.


Seda kindlasti.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 12:39:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
See on küll natuke teine teema ja filosoofilisem ja üldse maitse asi kuid - hilisem piltide digimanipuleerimine, näiteks siis taustalt ebameeldivate detailide väljalõikamine on mu arvates vale. Fotograaf võiks pildistamise hetkel juba mõtelda sellele, kuidas pilt jääb, milline on keskkond ja taust, et ei peaks hiljem arvutis hakkama võimlema ja reaalsust muutma. Samas eks tänapäeval oodataksegi ebarealistlikke olukordi ning käärid ja liim on igalpool väga levinud (ka sellises tippklassis, kus nagu eeldaks loomulikkust ja dokut). "Loomuse" saates räägib Sven Zacek ka sellest (http://www.loodusvideo.ee/?p=167) kui keegi tahab vaadata/kuulata.

YMMV.

Nii ja naa.
Pigem enda väärtushinnangutelt nõustun ma sinuga, kuid fotoga kvaliteetselt manipuleerimine on minu jaoks äärmiselt raske. Tähendab, tegelikult on see ka omamoodi kunst, kui tahad ise tulemusega rahul olla.
Tänan lingi eest, täitsa huvitav on siiani.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 19.06.2010 23:59:04 vasta tsitaadiga

Uue pilli katsetus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 21:51:17 vasta tsitaadiga

Viljandi?

See ronimispuu on tiba häirivalt pea taga.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 20.06.2010 21:57:37 vasta tsitaadiga

Jep. Viljandi. Eks kont oli kõhus, et sügavamale kummarduda ei jõudnud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 16:04:23 vasta tsitaadiga

Portree autoportreest
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 12:18:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: üks veel
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 12:18:35 vasta tsitaadiga

vallo kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Pahupidi efekt tekib siin. Nagu hoiaks ise last käte vahel aga käed on tagurpidi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 13:33:42 vasta tsitaadiga

kas see pole siis mitte hea, kui mingi asja vaatamisel mingi efekt tekib? Muidu oleks ju niisama mingi lambikas titepilt?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.07.2010 12:49:22 vasta tsitaadiga

Kumb oleks parem versioon paberile trükkida
Kas Auto settingutel Canon G11 pilt või MS office picture manager "auto correct".

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2010 13:34:49 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
kas see pole siis mitte hea, kui mingi asja vaatamisel mingi efekt tekib? Muidu oleks ju niisama mingi lambikas titepilt?
Ei, alguses tekkiski efekt et võttekoht on nii osavalt valitud nagu hoiaks ise last, aga siis see teine efekt rikkus esimese ära.

Kristoferr, enamusele meeldivad loomuliku asemel üle keeratud värvid nii et see teine.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 04.07.2010 15:56:04 vasta tsitaadiga

Kristoferr, ma arvan, et midagi vahepealset võiks olla see, mis trükki läheb.... trükis näebasi enivei veidi kontrastsem ja värvikam välja, eriti läikivpaberil..
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 05.07.2010 10:21:19 vasta tsitaadiga

Sõjapõgenikud

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 06.07.2010 00:55:47 vasta tsitaadiga

Bastardo, poiss on liiga varjus. Idee on hea thumbs_up.gif.

Minult üks pilt tuttavast lapsest. Tegin täna sugulase sünnipäeval icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 06.07.2010 11:49:45 vasta tsitaadiga

[quote="05ula"]Bastardo, poiss on liiga varjus. Idee on hea thumbs_up.gif.

Aitäh! Julgen sellest järeldada, et teen edusamme. Väikseid küll kuid siiski icon_smile.gif

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 11:51:49 vasta tsitaadiga

mis liiga varjus? oleks pidanud käskima perekonnal asukohta muuta, sest poiss on liiga varjus? Või oleks pidanud nagu lollakas, käima üritusel ringi, reflektor näpus?
Ärme nüüd üle ka näri teiste pilte, eks icon_smile.gif Ma tahtsin ainult küsida, et kas see on mingi HDR teema, et värvid nii ebareaalsed on?


viimati muutis Piipz 06.07.2010 19:22:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 06.07.2010 13:49:17 vasta tsitaadiga

Lisan ühe huvitava BW konversiooni, milleni jõudsin valgebalanssi 50000K peale keerates.

http://www.gerphoto.com/index.php?showimage=71

Muidu esialgu vaadates oli täiesti untsus pilt - teravas päiksevalguses ja lootusetult sügavate varjudega.

_________________
gerrysulp.net
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 14:04:20 vasta tsitaadiga

plus kirjutas:
Lisan ühe huvitava BW konversiooni, milleni jõudsin valgebalanssi 50000K peale keerates.

http://www.gerphoto.com/index.php?showimage=71

Muidu esialgu vaadates oli täiesti untsus pilt - teravas päiksevalguses ja lootusetult sügavate varjudega.


Mulle meeldib thumbs_up.gif

Kas sul tahtlikult vaikimisi themeks Light pandud?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 06.07.2010 14:23:36 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Kas sul tahtlikult vaikimisi themeks Light pandud?


On vist jah. Kord otsisin kus see koodis kirjas on, et Dark peale muuta aga ei leidnud ja sinnapaika ta on jäänud. Tahaks vaikimisi Darki küll. Pean uuesti ette võtma koodis kolamise...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 14:27:26 vasta tsitaadiga

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="templates/switchy/styles/light.css" title="light" />
<link rel="alternate stylesheet" type="text/css" href="templates/switchy/styles/dark.css" title="dark" />

Stylesheet peaks dark olema ja alternate siis vastavalt light.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 06.07.2010 14:54:59 vasta tsitaadiga

Tänud aga ma pole kuigi teadja koodi osas, ma saan aru HTML-ist aga need Pixelpostid jne. nende toimimine ajab mul pildi segaseks.
Ma saan aru mida muutma peab aga ma ei leia oma serveris Pixelposti poolt installituna ühtegi sellist faili sisu milles sisalduks selline koodi osa millele viitad....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 14:58:33 vasta tsitaadiga

Pead /templates kausta üles otsima. Sul on switchy theme kasutusel. HTML failid asuvad seal.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 06.07.2010 15:19:37 vasta tsitaadiga

Nüüd keerasin about lehe täitsa untsu, läksin kogemata FPX-ga seda muutma aga see keeras koodi segamini...
_________________
gerrysulp.net
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 19:23:21 vasta tsitaadiga

plus kirjutas:
Lisan ühe huvitava BW konversiooni, milleni jõudsin valgebalanssi 50000K peale keerates.

http://www.gerphoto.com/index.php?showimage=71

Muidu esialgu vaadates oli täiesti untsus pilt - teravas päiksevalguses ja lootusetult sügavate varjudega.

Mis toru sul kasutusel on sellel kassipildil?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 23:04:11 vasta tsitaadiga

Telefon vga peale seadistatult. Jaanipäeva hommik.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 07.07.2010 00:02:06 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
Mis toru sul kasutusel on sellel kassipildil?


"Tag"-ide all on kirjas toru ja About lehel on täpsem torude nimekiri.

Kumba kassi mõtled:

Canon 70-200 f4,0 L (üliterav ja uskumatult eksimatu autofookusega vähemalt seda koostöös 5D-ga, 350d puhul nii hästi ei töötand)
http://www.gerphoto.com/index.php?showimage=72

Sigma 50 f1,4 (lemmik, fantastiline vahemikus f1,4-f2,0)
http://www.gerphoto.com/index.php?showimage=70
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 07.07.2010 00:52:54 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
Ma tahtsin ainult küsida, et kas see on mingi HDR teema, et värvid nii ebareaalsed on?


HDR ei ole. Kasutasin lihtsalt efekti mõttes üht photoshopi actionit icon_redface.gif

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 08.07.2010 13:38:12 vasta tsitaadiga

Piip, pilt nägi ju nii HDR välja. Ega ma ei väidagi, et peaks reflektoriga tööd tegema, aga HDRi juures on võimalik poiss väga ilusti välja tuua. Nüüd kui sain teada, et Actionit on kasutatud, võiks ikka Photoshopis natuke teda valgemaks keerata, oleks silmale ilusam ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2010 13:50:58 vasta tsitaadiga

true icon_smile.gif ja ma ei mõelnud midagi pahasti. samas ma poleks üldse photoshopiga torkinud seda niiviisi.
HDR-ga on vist raske teha inimestest pilti, peaks ju üliliikumatu olema?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 08.07.2010 14:07:36 vasta tsitaadiga

Piip, tegelikult on võimalik RAW fail teha ja sealt 3 erinevat pilti välja võtta ja nendest HDR teha. Samas katsetamine on hea, on ikka erinev, kui tavalised pildid icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okasnotsu
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007




sõnum 09.07.2010 20:49:47 vasta tsitaadiga

minust endast

Spoiler Spoiler Spoiler


lõigatud natuke..töötlust pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 10.07.2010 12:12:05 vasta tsitaadiga

okasnotsu, Kui juba lõikad, lõika otseks.
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2010 22:48:41 vasta tsitaadiga

Endale meeldib
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 02:05:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

http://blog.ardoholts.com/
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 18.07.2010 13:17:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2010 22:32:58 vasta tsitaadiga

Paremal see käsi jäi ette aga croppida pole ka vist mõtet. Peaaegu portree IKKAGI icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 26.07.2010 14:24:00 Eevz vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



_____
keijok.blogspot.com
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 09:09:51 vasta tsitaadiga

Tedretähnid icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 17:33:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
http://blog.ardoholts.com/
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Portreefotograafia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.