Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 09.06.2010 21:57:43 vasta tsitaadiga

nagu sai juba öeldud , siis sain asja juba tööle icon_razz.gif
wanawoll,
annan andeks icon_wink.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 08:15:49 vasta tsitaadiga

mõnus kiirus täna hommikul Paides

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 10.06.2010 08:22:07 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
mõnus kiirus täna hommikul Paides


Pihkva serveri vastu? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.06.2010 08:28:59 vasta tsitaadiga

ärihai: Aga hommikuti - nii 6-9 vahel ongi alati kõige suuremad kiirused olnud. icon_wink.gif

Kui täpsemalt tahad teada, kui koormatud Sinu kandis võrk tegelikult on, siis monitoori seda hoopis õhtusel Prime-Time ajal. icon_cool.gif

Ning monitooringuks kasuta tarkvara, mis on võimeline graafiliselt näitama, et millised kiiruse-piigid ja "augud" tegelikult esinevad. Selleks Speedtest ei kõlba, kuna ta ei kuva pakette graafiliselt ja annab seega vale tulemuse.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ma6
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 04.02.2004




sõnum 10.06.2010 08:58:31 kiirus kukub! vasta tsitaadiga

Rõõm odavast ja mobiilsest netist oli vist üürike. Paistab, et mida päev edasi, seda väiksemaks jääb reaalne download kiirus! Asun küll EDGE levialas, kuid igapäevane kiiruse langus on märgatav. Kui nädala eest toimus veebilehtede laadimine 10-15 KB/sek, siis täna on see juba 2-3 KB/sek (Operas nimetatud kiirus hõlpsasti jälgitav). Levi 4-5 pulka ja päevasel ajal ei sõltu ka palju kellaajast, öösel ei ole viitsinud proovida. Ilmselt kasutajate arvu kiire kasvu tõttu on võrk juba üksjagu umbes. Kuhu edasi, varsti avaneb vist "Postimees" 10 minutit...? icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 10:20:47 vasta tsitaadiga

ma6, see ongi odavate kampaaniate tlemuseks! Võimalik, et Kõu läheb selle arvelt kiiremaks... icon_smile.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 14:05:58 Re: kiirus kukub! vasta tsitaadiga

ma6 kirjutas:
Rõõm odavast ja mobiilsest netist oli vist üürike. Paistab, et mida päev edasi, seda väiksemaks jääb reaalne download kiirus! Asun küll EDGE levialas, kuid igapäevane kiiruse langus on märgatav. Kui nädala eest toimus veebilehtede laadimine 10-15 KB/sek, siis täna on see juba 2-3 KB/sek (Operas nimetatud kiirus hõlpsasti jälgitav). Levi 4-5 pulka ja päevasel ajal ei sõltu ka palju kellaajast, öösel ei ole viitsinud proovida. Ilmselt kasutajate arvu kiire kasvu tõttu on võrk juba üksjagu umbes. Kuhu edasi, varsti avaneb vist "Postimees" 10 minutit...? icon_confused.gif


Proovi Chrome'i. Üllataval kombel annab just aeglase EDGE ühendusega tuntava efekti võrreldes Operaga.
Ise ei uskunud ka enne kui proovisin.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 14:18:31 vasta tsitaadiga

Avastasin et telefon näitas 3g märki , aga kiirus jäi kahjuks 35kb/sec piiresse. Võrus siis
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 15:04:23 vasta tsitaadiga

Njh paistab et mul on elisa mindiga miskine tõsisem jama. nui pooleks aga kiirus üle 0.6Mbit/sec (3.5g levialas siis) ei lähe. Sai proovitud töökaaslase simi oma telefonis (tal ka elisa ja mint) ja talle näitab kkirusi 2.4 Mbit/sec + panen oma simi sisse tagasi, jälle 0.6 Alguses sai arvatud et häda selles et mul igivana sim, käisin elisas, vahetasin simi uue vastu, ikka sama jama. telefoniks on HTC touch HD, proovitud nii winmo 6.5 kui 6.1 peal.
Vahepeal tekkis mingi uitmõte et kas on äkki sim kaardil mingid seaded peal mis vana kaardipealt kaasa tulid ja kiirust blokivad või on konks kuskil mujal. Elisast väidavad et mingeid piiranguid mul peal ei ole ja peaks saama niipalju kui torust tuleb...

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 15:10:51 vasta tsitaadiga

nii hetkel olen Tallinn väikeses ja kiirus on hea
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 10.06.2010 15:28:01 vasta tsitaadiga

Mulje jääb, et speedtest.net näitab maks kiirust. Kuna reaalne on nagu ühel "tahanteada" ülaltoodud pildil - üles-alla - siis keskmine kiirus on hoopis teine. Elioni kiirustest ja ruuter.ee on ses suhtes pädevamad.
Puhja kandis jääb ka kiirus järjest väiksemaks, pidevalt kukub nulli - tundub et kampaania läheb hästi... kuigi kuskil oli eelmise aasta statistika (ei pruugi 100% kindel olla) kus oli mainitud et Elisa investeeris 300 aga teised 400 milli ... ning elisa turuosa on 20%... ehk siis potentsiaalseid kliente on hulgi aga võrguarendus, on nagu on.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.06.2010 15:52:30 vasta tsitaadiga

Tundub, et koolivaheaeg on käes ja nüüd käib meeleheitlik, üksteise-võidu toimuv info-allatirimine. Kõikvõimalike pakkujate võrgud tunduvad umbes olevat - Elisast alates - ja nagu kuulda on - Kõu-ga lõpetades. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 16:08:40 vasta tsitaadiga

nii ruuter.ee-s on hetkel kiirus selline ja asun samas kohas.
Kulunud aeg - 2.31 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti

3631693 bit/sec
3546.6 Kbit/sec
3.5 Mbit/sec
443.3 KB/sec
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.06.2010 16:19:24 vasta tsitaadiga

ärihai: Aga see sõltub ka kohe kindlasti sellest, et kui vähe- või paljukoormatud konkreetse mastipiirkonnas oled.

Niikaua, kui püsid selle konkreetse masti küljes kinni on tore, aga samas, kui Elisa Sind ümber lülitab mõnele teisele mastile, siis võib asi silmapilkselt ka midagi muud olla.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 10.06.2010 16:27:59 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Ning monitooringuks kasuta tarkvara, mis on võimeline graafiliselt näitama, et millised kiiruse-piigid ja "augud" tegelikult esinevad. Selleks Speedtest ei kõlba, kuna ta ei kuva pakette graafiliselt ja annab seega vale tulemuse.

Naahui mind need piigid kotivad? Mind huvitab, kui kiiresti mu fail kohale jõuab doh.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ma6
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 04.02.2004




sõnum 10.06.2010 16:39:46 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:

Proovi Chrome'i. Üllataval kombel annab just aeglase EDGE ühendusega tuntava efekti võrreldes Operaga.
Ise ei uskunud ka enne kui proovisin.


Proovisin. Kui ikka torust ei tule, siis ei aita ka kraani vahetus icon_razz.gif . Küll aga on tõepoolest Chrome'l ja Operal võrreldes IE-ga see eelis, et lehte hakatakse jupi kaupa kohe kuvama, kuigi alumine ots alles laeb.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 16:51:06 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Mulje jääb, et speedtest.net näitab maks kiirust. Kuna reaalne on nagu ühel "tahanteada" ülaltoodud pildil - üles-alla - siis keskmine kiirus on hoopis teine. Elioni kiirustest ja ruuter.ee on ses suhtes pädevamad.
Puhja kandis jääb ka kiirus järjest väiksemaks, pidevalt kukub nulli - tundub et kampaania läheb hästi... kuigi kuskil oli eelmise aasta statistika (ei pruugi 100% kindel olla) kus oli mainitud et Elisa investeeris 300 aga teised 400 milli ... ning elisa turuosa on 20%... ehk siis potentsiaalseid kliente on hulgi aga võrguarendus, on nagu on.


aga ainuke asi et tasub PIKK test teha, sest lühike ei näita korrektne kiirus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.06.2010 17:03:28 vasta tsitaadiga

Duckhead: Pane see pea tööle, mida Sa Smilega peksad - kui Sul on Max. kiirusega Piigid kiirusega 2 mega ja aeglasemad Piigid a 20 kilo, siis saad keskmiseks mingi a näiteks 500 kilobitti. Ja tulemus - su fail tuleb kiirusega 500 kilo alla, lisaks veel see, et Piikide vahelise, täiesti seisva liikluse korral kaasneb Sul veel see, et selle faili laadimine katkeb.

Nii, et ise tead, kas kasutad mingi testiprogrammi, mis annab Sulle lühiajalist piiki mõõtes utoopilise kiiruse icon_cool.gif või tead mis kiirus sul tegelikult kasutada on. icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 17:07:08 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Duckhead: Pane see pea tööle, mida Sa Smilega peksad - kui Sul on Max. kiirusega Piigid kiirusega 2 mega ja aeglasemad Piigid a 20 kilo, siis saad keskmiseks mingi a näiteks 500 kilobitti. Ja tulemus - su fail tuleb kiirusega 500 kilo alla, lisaks veel see, et Piikide vahelise, täiesti seisva liikluse korral kaasneb Sul veel see, et selle faili laadimine katkeb.

Nii, et ise tead, kas kasutad mingi testiprogrammi, mis annab Sulle lühiajalist piiki mõõtes utoopilise kiiruse icon_cool.gif või tead mis kiirus sul tegelikult kasutada on. icon_wink.gif
mida sa h2mad krt. Anna see programmi nimi mitte 2ra keeruta mingite piikide ymber.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 10.06.2010 18:04:14 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, mis krdima sõim siin nüüd käib icon_question.gif
kas tõesti siis ELISA "M"-i kohta midagi head polegi öelda icon_question.gif

icon_confused.gif

_________________


viimati muutis mhei 10.06.2010 23:21:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.06.2010 18:37:03 vasta tsitaadiga

salatoimik: Kui Sa oleksid silmad varem lahti teinud, siis oleksid saanud mustmiljon korda lugeda, et seda garaafilist monitoorimist näitab Huawei enda Mobile Partner programm. Seesama siis, mis Sul ka seda Dial-Uppi teeb. icon_cool.gif

Ja vahet pole, kas kasutad USB-pulgaga kaasasolevat Mobile partner- või siis Huawei enda kodulehelt pärit Mobile Partner programmi - seesama "aken" on neis kõigis olemas. thumbs_up.gif
---------------------------------------------------
mhei: Polegi rääkinud, et Elisa Mobiilinternet kehv on - ma olen hoopis sellele tähelepanu juhtinud, et erinevatel kellaaegadel on võrk rohkem- või vähem koormatud ning et vale kiirusekontrolliga õiget "pilti" tegelikust olukorrast ei saa.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 10.06.2010 19:55:52 vasta tsitaadiga

elisa iseteenindus on küll suht abitu ja mittetoimiv asi mis puudutab minti ja lepinguid üldisemalt. teatele vastust klienditeeninduselt võibki sealtkaudu ootama jääda. on keegi üldse sealt mingitki vastust kunagi saanud? krt, tigedaks teeb selline asi täiega.. hakka kuskile kohale tallama või telefoniga sokkima. icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 10.06.2010 22:02:36 vasta tsitaadiga

meie kirjutas:
Kas modem/ruuter ühes tükis on olemas?
Mõtlen siis sellist suurt ja sarvedega.

EDIT:
ebays on
http://cgi.ebay.co.uk/SOLWISE-3G-MOBILE-BROADBAND-WIFI-11g-ROUTER-SIM-SLOT-/170437044872?cmd=ViewItem&pt=UK_Computing_Networking_SM&hash=item27aed6ea88

keegi midagi taolist on kasutanud? Peask ju "pulgast" parema leviga olema.

Miks sa nii kaugelt otsid? Elisas ju täitsa normaalne seade (Huawei B260) müügis. Ma panin selle maale vanematele üles koos Rantelon välise suundantenniga ning ühendasin sinna veel Panasonic'u DECT telefon ka juurde. Kui vaja saab ka Elfast või Oomipoest FME otsaga pisema antenni sinna külge soetada, aga samas tundus, et sellel tegelikullt sisemine ka üsna tundlik.

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 10.06.2010 23:28:31 vasta tsitaadiga

sain ka siis täna vastu pükse :
Spoiler Spoiler Spoiler


proovisin www.reporter.ee vaadata, kuna jäid uudised nägemata ja jummala lahe seda teha kui klikk on suurem kui buffer icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

@tahanteada
ma ei mõlnud sellega midagi halba, aga vahelduseks oleks hea ka midagi positiivset elisa "M"-i kohta lugeda icon_confused.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 00:45:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga vahelduseks oleks hea ka midagi positiivset elisa "M"-i kohta

Ei tea mul töötab normaalselt icon_razz.gif
Pole päris 7 mega nagu ennem aga oma 3mega tuleb ikka ära.
Levi kvaliteet köögis 2 pullikat ja suures toas 0 icon_cool.gif
Äkki ma spetsiaalne kodanik...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.06.2010 01:22:44 vasta tsitaadiga

Muide - paari kuu p2rast tulevad kiirusepiirangud pakettidele peale ja siis hakkab k6va vesistamine, kui v6etakse MINT Extra vms ja saadakse tegelikult mingi MINT Light vms kiirused hoopiski. Kuid samas makstes aeglase reaalse kiiruse eest kiire paketi hinda. Ning siis on tulemuseks 6nnelik Elisa, kes leidis rahvast, kellele aeglane kiirus kalli rahaga maha myya...

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 01:28:54 vasta tsitaadiga

kloogal proovitud, 1 pulk ruumis ja 0.2mbps speedtesti järgi =) kui aga pulk on ühendatud otse USB-sse, lauas kus on laptop ja mõlemal pool on riiulid siis 0 pulgad ja netti pole =) kaardi järgi on ikka asukohal peaks 3.5g ja kuni 7.2mbps olla
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 11.06.2010 07:37:29 vasta tsitaadiga

Cancer kirjutas:
ühendasin sinna veel Panasonic'u DECT telefon ka juurde.
mis hinnaga need kõned on? Või kuidas maksustatakse? Mis telefoninumbriks on?
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 11.06.2010 08:05:05 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
elisa iseteenindus on küll suht abitu ja mittetoimiv asi mis puudutab minti ja lepinguid üldisemalt. teatele vastust klienditeeninduselt võibki sealtkaudu ootama jääda. on keegi üldse sealt mingitki vastust kunagi saanud? krt, tigedaks teeb selline asi täiega.. hakka kuskile kohale tallama või telefoniga sokkima. icon_evil.gif thumbs_down.gif


Saada siis niisama e-kiri (info@elisa.ee), minule vastati küll antud aadressil saadetud kirjale icon_lol.gif ! Aga üldisemalt võiks neil olla kodulehel olev info muidugi detailsem ehk rohkem lahti kirjutatud või siis ka mingi normaalselt ajakohastatav KKK seal olla, sest see väldiks paljud küsimused juba eos ja kergendaks ka klienditeenindajate tööd.


viimati muutis Pikkkõrv 11.06.2010 08:16:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 11.06.2010 08:09:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Duckhead: Pane see pea tööle, mida Sa Smilega peksad - kui Sul on Max. kiirusega Piigid kiirusega 2 mega ja aeglasemad Piigid a 20 kilo, siis saad keskmiseks mingi a näiteks 500 kilobitti. Ja tulemus - su fail tuleb kiirusega 500 kilo alla, lisaks veel see, et Piikide vahelise, täiesti seisva liikluse korral kaasneb Sul veel see, et selle faili laadimine katkeb.

Nii, et ise tead, kas kasutad mingi testiprogrammi, mis annab Sulle lühiajalist piiki mõõtes utoopilise kiiruse icon_cool.gif või tead mis kiirus sul tegelikult kasutada on. icon_wink.gif
mida sa h2mad krt. Anna see programmi nimi mitte 2ra keeruta mingite piikide ymber.


Keskmist võid mõõta Elioni speed.hot.ee peal.
Seal oli kunagi miski kirjeldus ka kodukal "mida see teeb", aga see vist taandus 10 korda suure faili allalaadimisele ja keskmise kiiruse määramisele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 11.06.2010 10:05:12 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Muide - paari kuu p2rast tulevad kiirusepiirangud pakettidele peale ja siis hakkab k6va vesistamine, kui v6etakse MINT Extra vms ja saadakse tegelikult mingi MINT Light vms kiirused hoopiski. Kuid samas makstes aeglase reaalse kiiruse eest kiire paketi hinda. Ning siis on tulemuseks 6nnelik Elisa, kes leidis rahvast, kellele aeglane kiirus kalli rahaga maha müüa...

Postitatud mobile device


Selles ei saa Elisat süüdistada - kuna tegemist on mobiilse ühendusega siis kuskil masti all, ikka oma kiiruse saad kätte.
Küll aga oleks probleem kui kiirus kukub tänu uutele klientidele, mida peab sellist reklaamkampaniat tehes eeldama.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 11.06.2010 11:17:36 vasta tsitaadiga

2-aastat orjust ilma internetita. Good deal Elisa thumbs_up.gif Kahju lausa inimestest kes selle diili vastu võtsid. Need kes masti all istuvad....loomulikult ei kurda....aga muidu on ikka täielik lollus see pulganett.
Ja see nende levialakaart......no kurat....suurimat pettust ei anna enam olla. Tuleb arvestada umbes sellega, et kus on kaardile märgitud ühe pulgaga 3,5G.....siis tegelikkus on väga kehva leviga Edge.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 11.06.2010 11:47:36 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
2-aastat orjust ilma internetita. Good deal Elisa thumbs_up.gif Kahju lausa inimestest kes selle diili vastu võtsid. Need kes masti all istuvad....loomulikult ei kurda....aga muidu on ikka täielik lollus see pulganett.
Ja see nende levialakaart......no kurat....suurimat pettust ei anna enam olla. Tuleb arvestada umbes sellega, et kus on kaardile märgitud ühe pulgaga 3,5G.....siis tegelikkus on väga kehva leviga Edge.


Kui sinna Google kaarti sisse vaadata (mida saab teha huvi korral), siis see on tehtud tingimustel "kui eesti oleks ilus lame maa mägede,
metsade ja orgudeta". Nagu kooli joonestamise tunni töö icon_smile.gif
Sisuliselt on seal antenni suuna alusel joonistatud üsna korrapärased ovaalid või ringitaolised asjad.
Mis maastiku reaalsusega ei oma seost - ees on mets või mägi etc.

seal vist on seos antenni kõrguse ja võimsusega (sest ringid erinevad siiski), aga päeva lõpuks
on mets või mägi või org tugevamad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 12:23:42 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
2-aastat orjust ilma internetita. Good deal Elisa thumbs_up.gif Kahju lausa inimestest kes selle diili vastu võtsid. Need kes masti all istuvad....loomulikult ei kurda....aga muidu on ikka täielik lollus see pulganett.
Ja see nende levialakaart......no kurat....suurimat pettust ei anna enam olla. Tuleb arvestada umbes sellega, et kus on kaardile märgitud ühe pulgaga 3,5G.....siis tegelikkus on väga kehva leviga Edge.
Hea diil jah. Ise kavatsen v6tta kh mindi aga ilma selle 2 aastase orjuslepinguta (saan l6petada kuna vaja). Samuti ei ela 6nneks tallinnas, tartus v6i muus suuremas linnas kus rahvamassid koos. Enne muidugi testin v2he aega zen k6nekaardiga kas on m6tet yldse tee liitumiseks jalge alla v6tta.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 11.06.2010 13:41:07 vasta tsitaadiga

Minu esimene test siis Pärnu-Lihula vahel koonga vallas metsade keskel,asetsen kahe masti vahel-kummagini 3-3,5 km.Pulgaks huawei e1752,tuli sinine.
Toimetab päris asjalikult thumbs_up.gif Kõule paneb siinkandis ikka vääääääga pika puuga ära icon_lol.gif

Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 11.06.2010 13:45:45 vasta tsitaadiga

rbr kirjutas:
Minu esimene test siis Pärnu-Lihula vahel koonga vallas metsade keskel,asetsen kahe masti vahel-kummagini 3-3,5 km.Pulgaks huawei e1752,tuli sinine.
Toimetab päris asjalikult thumbs_up.gif Kõule paneb siinkandis ikka vääääääga pika puuga ära icon_lol.gif



Aga suhe UL/DL on väga paigast ära koormuse vaates...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 11.06.2010 19:21:59 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
Cancer kirjutas:
ühendasin sinna veel Panasonic'u DECT telefon ka juurde.
mis hinnaga need kõned on? Või kuidas maksustatakse? Mis telefoninumbriks on?

Nagu mobiili kõnede puhul ikka. Mul täisside 400 (see vanem), 0.99 kr/minut ja omavahelised kõned 0.- kr. Üksi seda 400 minutit ma küll täis rääkida ei suuda, siis saabki seda õe ja vanematega jagatud. Neil siis eraldi lisa SIM'id.

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 11.06.2010 19:38:37 vasta tsitaadiga

Niih...viisin täna oma pulga esindusse tagasi. Sealt öeldi, et tule peale jaani tagasi....siis pidid uut sorti pulgad tulema millega on väheke parem levi. Vanad pulgad pidid parajad junnid olema icon_lol.gif
Nii, et mõelge veel....alles peale jaani mingi elisasse ja nõudke uusi junne thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.06.2010 20:31:20 vasta tsitaadiga

Mario153: Kõik sõltub ikkagi sellest, kui koormatud masti piirkonnas resideerud. Ja siis ei päästa see uuema / või vanem USB-pulk mitte midagi. icon_cool.gif

Igatahes, Tallinnas, Mustamäel on väga hästi näha, millised meeleheitlikud "kiiruse-kõrged-boostid" on välja pekstud, et näiliselt kõrget kiirust näidata. Kuid samas - veavad 0-kiirusega pikad "augud" keskmise kiiruse ikkagi sinna a 400-600 kilobitile maha.

Pilt kah siis sellisest meeleheitlikust Boostimisest, täna kell 20.20, monitooritud Huawei Mobile Partneriga.

http://www.upload.ee/image/630419/elisa99.jpg
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 11.06.2010 23:51:08 vasta tsitaadiga

nii, tundub et krane on veidike kinni keeratud....
varem torrent tõmbas 700mb filmi alla 28 mintaga, aga nüüd on 3 tundi....
ja ma ei kasuta MINTi......
nii et siin keegi kribas asjast vaikida ja ongi nüüd siis see kraan kinni keeratud icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.06.2010 10:33:45 vasta tsitaadiga

no ilmselgelt see võrk ei kannataks kah kui kõik elueest torrentitega möllama hakkaks üle selle icon_razz.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 11:25:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

varem torrent tõmbas 700mb filmi alla 28 mintaga, aga nüüd on 3 tundi....

Seederiga on kõik korras icon_idea.gif
egas torrenti elu mee lakkumine pole...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 12.06.2010 12:39:16 vasta tsitaadiga

No nüüd veel igasugu youtuubid, online mängud ja online raadiod/TV - ka maha tõmmata siis läheks normaalseks...
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 12.06.2010 13:04:17 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
No nüüd veel igasugu youtuubid, online mängud ja online raadiod/TV - ka maha tõmmata siis läheks normaalseks...


Ja kindlasti ka MP3 downloadimine......eriti magus kooma imeja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joel
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 13:11:09 vasta tsitaadiga

Samuti võiks ka foorumites käimise, ajalehtede lugemise ja emaili lugemise ära lõpetada, siis läheks kiirus eriti normaalseks, kui üldse midagi ei tee icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 13:35:33 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, kui inimene kuskil "metsas" endale mindi võtab, kuna sinna juhe ei ulatu ja teine võimalus on kõu. Aga et Tallinnas massid "peale lendavad" ning liikluse umbe tõmbavad selle tagajärjel, see tiba müstika... Mida te varem kasutasite, internetti polnud? Vaevalt, enamusel ju kolmik ja muud paketid olemas, milleks see pulk veel lisaks? Ok, suvilas/metsas/jne, aga Tallinnas? Ise võtsin näiteks sellepärast, et kolisin uude kohta, kus internetiühendus puudus, telekas/lauatelefon pinget ei paku, loomulikult valisin mindi mingi kolmikpaketi asemel, mida starman/elion või kes iganes pakub...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 13:41:23 vasta tsitaadiga

Joel kirjutas:
Samuti võiks ka foorumites käimise, ajalehtede lugemise ja emaili lugemise ära lõpetada, siis läheks kiirus eriti normaalseks, kui üldse midagi ei tee icon_biggrin.gif

Asi ei ole nii lihtne, on olemas "tarbijad" kes lihtsalt monitoorivad kogu aeg ja lasevad kiirusetesti icon_biggrin.gif
0,6-5,9 mega, hea on ju kirja panna kui kiirus kaob.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 12.06.2010 14:24:07 vasta tsitaadiga

See masside värk on reklaamis kinni. Ise maksin linnas Elioni stabiilse 1Mb toru eest, 165.- ... kindlasti ei vahetaks seda 99.- eeguse 0.2 .... 4Mb (kiirus linnakorteris) vastu. Maal erilist valikut pole - KÕU on ikkagi kirves ja Elisal on hetkel parim, hinna/kiiruse-mahu suhe.

Keelamistest - kui ikka tööpäeval, peale ~2 gmail ja hansanet kooma kisub siis on täiesti kama 2, kas liiklust ummistab online video/muusika; torrentid või mp3-ed.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 23:04:24 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Muide - paari kuu p2rast tulevad kiirusepiirangud pakettidele peale ja siis hakkab k6va vesistamine, kui v6etakse MINT Extra vms ja saadakse tegelikult mingi MINT Light vms kiirused hoopiski. Kuid samas makstes aeglase reaalse kiiruse eest kiire paketi hinda. Ning siis on tulemuseks 6nnelik Elisa, kes leidis rahvast, kellele aeglane kiirus kalli rahaga maha müüa...

Pigem kui 99-sele paketile reaalne piiraja peale tuleb, siis enamik neist hinnatundlikest, kes praegu selle raha eest täiega torrentieid piinavad, lepivadki sellega ja rohkem maksjatele jääb rohkem riba alles.

Eks Elisa testibki ju tegelikult praegu võrku ja optimeerib. Ega niisama neid tasuta ja odava hinnaga kampaaniaid tehta...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.06.2010 23:14:11 vasta tsitaadiga

rex: Nojah - aga ega siis Elisa v6rk ei koose mitte yksnes mobiiliv6rgust, vaid ka pysiv6rgust. Ning juhuslikult on mul ka inffi selle kohta, et kogu Elisa - Unineti kaabel on silmini infot t2is, mitte yksnes mobiiliv6rk.

Ja seda, et kogu v6rk on ysna t2is, n2itab kasv6i seesama, et k6ige suurem koormus on Prime Time ajal, ehk siis kui ka pysiv6rku maksimaalselt koormatakse. Ning kui rahvas magama l2heb, siis on v6rk j2llegi koormuse alt vaba.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.