|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
09.06.2010 21:57:43
|
|
|
nagu sai juba öeldud , siis sain asja juba tööle
wanawoll,
annan andeks
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
10.06.2010 08:15:49
|
|
|
mõnus kiirus täna hommikul Paides
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
10.06.2010 08:22:07
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
mõnus kiirus täna hommikul Paides
 |
Pihkva serveri vastu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.06.2010 08:28:59
|
|
|
ärihai: Aga hommikuti - nii 6-9 vahel ongi alati kõige suuremad kiirused olnud.
Kui täpsemalt tahad teada, kui koormatud Sinu kandis võrk tegelikult on, siis monitoori seda hoopis õhtusel Prime-Time ajal.
Ning monitooringuks kasuta tarkvara, mis on võimeline graafiliselt näitama, et millised kiiruse-piigid ja "augud" tegelikult esinevad. Selleks Speedtest ei kõlba, kuna ta ei kuva pakette graafiliselt ja annab seega vale tulemuse.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ma6
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004
|
10.06.2010 08:58:31
kiirus kukub! |
|
|
Rõõm odavast ja mobiilsest netist oli vist üürike. Paistab, et mida päev edasi, seda väiksemaks jääb reaalne download kiirus! Asun küll EDGE levialas, kuid igapäevane kiiruse langus on märgatav. Kui nädala eest toimus veebilehtede laadimine 10-15 KB/sek, siis täna on see juba 2-3 KB/sek (Operas nimetatud kiirus hõlpsasti jälgitav). Levi 4-5 pulka ja päevasel ajal ei sõltu ka palju kellaajast, öösel ei ole viitsinud proovida. Ilmselt kasutajate arvu kiire kasvu tõttu on võrk juba üksjagu umbes. Kuhu edasi, varsti avaneb vist "Postimees" 10 minutit...?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
10.06.2010 10:20:47
|
|
|
ma6, see ongi odavate kampaaniate tlemuseks! Võimalik, et Kõu läheb selle arvelt kiiremaks...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
10.06.2010 14:05:58
Re: kiirus kukub! |
|
|
| ma6 kirjutas: |
Rõõm odavast ja mobiilsest netist oli vist üürike. Paistab, et mida päev edasi, seda väiksemaks jääb reaalne download kiirus! Asun küll EDGE levialas, kuid igapäevane kiiruse langus on märgatav. Kui nädala eest toimus veebilehtede laadimine 10-15 KB/sek, siis täna on see juba 2-3 KB/sek (Operas nimetatud kiirus hõlpsasti jälgitav). Levi 4-5 pulka ja päevasel ajal ei sõltu ka palju kellaajast, öösel ei ole viitsinud proovida. Ilmselt kasutajate arvu kiire kasvu tõttu on võrk juba üksjagu umbes. Kuhu edasi, varsti avaneb vist "Postimees" 10 minutit...?  |
Proovi Chrome'i. Üllataval kombel annab just aeglase EDGE ühendusega tuntava efekti võrreldes Operaga.
Ise ei uskunud ka enne kui proovisin.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
10.06.2010 14:18:31
|
|
|
Avastasin et telefon näitas 3g märki , aga kiirus jäi kahjuks 35kb/sec piiresse. Võrus siis
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
10.06.2010 15:04:23
|
|
|
Njh paistab et mul on elisa mindiga miskine tõsisem jama. nui pooleks aga kiirus üle 0.6Mbit/sec (3.5g levialas siis) ei lähe. Sai proovitud töökaaslase simi oma telefonis (tal ka elisa ja mint) ja talle näitab kkirusi 2.4 Mbit/sec + panen oma simi sisse tagasi, jälle 0.6 Alguses sai arvatud et häda selles et mul igivana sim, käisin elisas, vahetasin simi uue vastu, ikka sama jama. telefoniks on HTC touch HD, proovitud nii winmo 6.5 kui 6.1 peal.
Vahepeal tekkis mingi uitmõte et kas on äkki sim kaardil mingid seaded peal mis vana kaardipealt kaasa tulid ja kiirust blokivad või on konks kuskil mujal. Elisast väidavad et mingeid piiranguid mul peal ei ole ja peaks saama niipalju kui torust tuleb...
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
10.06.2010 15:10:51
|
|
|
nii hetkel olen Tallinn väikeses ja kiirus on hea
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
10.06.2010 15:28:01
|
|
|
Mulje jääb, et speedtest.net näitab maks kiirust. Kuna reaalne on nagu ühel "tahanteada" ülaltoodud pildil - üles-alla - siis keskmine kiirus on hoopis teine. Elioni kiirustest ja ruuter.ee on ses suhtes pädevamad.
Puhja kandis jääb ka kiirus järjest väiksemaks, pidevalt kukub nulli - tundub et kampaania läheb hästi... kuigi kuskil oli eelmise aasta statistika (ei pruugi 100% kindel olla) kus oli mainitud et Elisa investeeris 300 aga teised 400 milli ... ning elisa turuosa on 20%... ehk siis potentsiaalseid kliente on hulgi aga võrguarendus, on nagu on.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.06.2010 15:52:30
|
|
|
Tundub, et koolivaheaeg on käes ja nüüd käib meeleheitlik, üksteise-võidu toimuv info-allatirimine. Kõikvõimalike pakkujate võrgud tunduvad umbes olevat - Elisast alates - ja nagu kuulda on - Kõu-ga lõpetades.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
10.06.2010 16:08:40
|
|
|
nii ruuter.ee-s on hetkel kiirus selline ja asun samas kohas.
Kulunud aeg - 2.31 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
3631693 bit/sec
3546.6 Kbit/sec
3.5 Mbit/sec
443.3 KB/sec
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.06.2010 16:19:24
|
|
|
ärihai: Aga see sõltub ka kohe kindlasti sellest, et kui vähe- või paljukoormatud konkreetse mastipiirkonnas oled.
Niikaua, kui püsid selle konkreetse masti küljes kinni on tore, aga samas, kui Elisa Sind ümber lülitab mõnele teisele mastile, siis võib asi silmapilkselt ka midagi muud olla.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
10.06.2010 16:27:59
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Ning monitooringuks kasuta tarkvara, mis on võimeline graafiliselt näitama, et millised kiiruse-piigid ja "augud" tegelikult esinevad. Selleks Speedtest ei kõlba, kuna ta ei kuva pakette graafiliselt ja annab seega vale tulemuse. |
Naahui mind need piigid kotivad? Mind huvitab, kui kiiresti mu fail kohale jõuab
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ma6
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004
|
10.06.2010 16:39:46
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Proovi Chrome'i. Üllataval kombel annab just aeglase EDGE ühendusega tuntava efekti võrreldes Operaga.
Ise ei uskunud ka enne kui proovisin. |
Proovisin. Kui ikka torust ei tule, siis ei aita ka kraani vahetus . Küll aga on tõepoolest Chrome'l ja Operal võrreldes IE-ga see eelis, et lehte hakatakse jupi kaupa kohe kuvama, kuigi alumine ots alles laeb.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
10.06.2010 16:51:06
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
Mulje jääb, et speedtest.net näitab maks kiirust. Kuna reaalne on nagu ühel "tahanteada" ülaltoodud pildil - üles-alla - siis keskmine kiirus on hoopis teine. Elioni kiirustest ja ruuter.ee on ses suhtes pädevamad.
Puhja kandis jääb ka kiirus järjest väiksemaks, pidevalt kukub nulli - tundub et kampaania läheb hästi... kuigi kuskil oli eelmise aasta statistika (ei pruugi 100% kindel olla) kus oli mainitud et Elisa investeeris 300 aga teised 400 milli ... ning elisa turuosa on 20%... ehk siis potentsiaalseid kliente on hulgi aga võrguarendus, on nagu on. |
aga ainuke asi et tasub PIKK test teha, sest lühike ei näita korrektne kiirus
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.06.2010 17:03:28
|
|
|
Duckhead: Pane see pea tööle, mida Sa Smilega peksad - kui Sul on Max. kiirusega Piigid kiirusega 2 mega ja aeglasemad Piigid a 20 kilo, siis saad keskmiseks mingi a näiteks 500 kilobitti. Ja tulemus - su fail tuleb kiirusega 500 kilo alla, lisaks veel see, et Piikide vahelise, täiesti seisva liikluse korral kaasneb Sul veel see, et selle faili laadimine katkeb.
Nii, et ise tead, kas kasutad mingi testiprogrammi, mis annab Sulle lühiajalist piiki mõõtes utoopilise kiiruse või tead mis kiirus sul tegelikult kasutada on.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.06.2010 17:07:08
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Duckhead: Pane see pea tööle, mida Sa Smilega peksad - kui Sul on Max. kiirusega Piigid kiirusega 2 mega ja aeglasemad Piigid a 20 kilo, siis saad keskmiseks mingi a näiteks 500 kilobitti. Ja tulemus - su fail tuleb kiirusega 500 kilo alla, lisaks veel see, et Piikide vahelise, täiesti seisva liikluse korral kaasneb Sul veel see, et selle faili laadimine katkeb.
Nii, et ise tead, kas kasutad mingi testiprogrammi, mis annab Sulle lühiajalist piiki mõõtes utoopilise kiiruse või tead mis kiirus sul tegelikult kasutada on.  |
mida sa h2mad krt. Anna see programmi nimi mitte 2ra keeruta mingite piikide ymber.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
10.06.2010 18:04:14
|
|
|
ma ei saa aru, mis krdima sõim siin nüüd käib
kas tõesti siis ELISA "M"-i kohta midagi head polegi öelda
_________________ ツ
viimati muutis mhei 10.06.2010 23:21:42, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.06.2010 18:37:03
|
|
|
salatoimik: Kui Sa oleksid silmad varem lahti teinud, siis oleksid saanud mustmiljon korda lugeda, et seda garaafilist monitoorimist näitab Huawei enda Mobile Partner programm. Seesama siis, mis Sul ka seda Dial-Uppi teeb.
Ja vahet pole, kas kasutad USB-pulgaga kaasasolevat Mobile partner- või siis Huawei enda kodulehelt pärit Mobile Partner programmi - seesama "aken" on neis kõigis olemas.
---------------------------------------------------
mhei: Polegi rääkinud, et Elisa Mobiilinternet kehv on - ma olen hoopis sellele tähelepanu juhtinud, et erinevatel kellaaegadel on võrk rohkem- või vähem koormatud ning et vale kiirusekontrolliga õiget "pilti" tegelikust olukorrast ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
10.06.2010 19:55:52
|
|
|
elisa iseteenindus on küll suht abitu ja mittetoimiv asi mis puudutab minti ja lepinguid üldisemalt. teatele vastust klienditeeninduselt võibki sealtkaudu ootama jääda. on keegi üldse sealt mingitki vastust kunagi saanud? krt, tigedaks teeb selline asi täiega.. hakka kuskile kohale tallama või telefoniga sokkima.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
10.06.2010 23:28:31
|
|
|
sain ka siis täna vastu pükse :
Spoiler 
proovisin www.reporter.ee vaadata, kuna jäid uudised nägemata ja jummala lahe seda teha kui klikk on suurem kui buffer
@tahanteada
ma ei mõlnud sellega midagi halba, aga vahelduseks oleks hea ka midagi positiivset elisa "M"-i kohta lugeda
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.06.2010 00:45:08
|
|
|
| tsitaat: |
aga vahelduseks oleks hea ka midagi positiivset elisa "M"-i kohta
|
Ei tea mul töötab normaalselt
Pole päris 7 mega nagu ennem aga oma 3mega tuleb ikka ära.
Levi kvaliteet köögis 2 pullikat ja suures toas 0
Äkki ma spetsiaalne kodanik...
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.06.2010 01:22:44
|
|
|
Muide - paari kuu p2rast tulevad kiirusepiirangud pakettidele peale ja siis hakkab k6va vesistamine, kui v6etakse MINT Extra vms ja saadakse tegelikult mingi MINT Light vms kiirused hoopiski. Kuid samas makstes aeglase reaalse kiiruse eest kiire paketi hinda. Ning siis on tulemuseks 6nnelik Elisa, kes leidis rahvast, kellele aeglane kiirus kalli rahaga maha myya...
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
11.06.2010 01:28:54
|
|
|
| kloogal proovitud, 1 pulk ruumis ja 0.2mbps speedtesti järgi =) kui aga pulk on ühendatud otse USB-sse, lauas kus on laptop ja mõlemal pool on riiulid siis 0 pulgad ja netti pole =) kaardi järgi on ikka asukohal peaks 3.5g ja kuni 7.2mbps olla
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
11.06.2010 07:37:29
|
|
|
mis hinnaga need kõned on? Või kuidas maksustatakse? Mis telefoninumbriks on?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
11.06.2010 08:05:05
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
elisa iseteenindus on küll suht abitu ja mittetoimiv asi mis puudutab minti ja lepinguid üldisemalt. teatele vastust klienditeeninduselt võibki sealtkaudu ootama jääda. on keegi üldse sealt mingitki vastust kunagi saanud? krt, tigedaks teeb selline asi täiega.. hakka kuskile kohale tallama või telefoniga sokkima.  |
Saada siis niisama e-kiri (info@elisa.ee), minule vastati küll antud aadressil saadetud kirjale ! Aga üldisemalt võiks neil olla kodulehel olev info muidugi detailsem ehk rohkem lahti kirjutatud või siis ka mingi normaalselt ajakohastatav KKK seal olla, sest see väldiks paljud küsimused juba eos ja kergendaks ka klienditeenindajate tööd.
viimati muutis Pikkkõrv 11.06.2010 08:16:29, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
11.06.2010 08:09:53
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Duckhead: Pane see pea tööle, mida Sa Smilega peksad - kui Sul on Max. kiirusega Piigid kiirusega 2 mega ja aeglasemad Piigid a 20 kilo, siis saad keskmiseks mingi a näiteks 500 kilobitti. Ja tulemus - su fail tuleb kiirusega 500 kilo alla, lisaks veel see, et Piikide vahelise, täiesti seisva liikluse korral kaasneb Sul veel see, et selle faili laadimine katkeb.
Nii, et ise tead, kas kasutad mingi testiprogrammi, mis annab Sulle lühiajalist piiki mõõtes utoopilise kiiruse või tead mis kiirus sul tegelikult kasutada on.  |
mida sa h2mad krt. Anna see programmi nimi mitte 2ra keeruta mingite piikide ymber. |
Keskmist võid mõõta Elioni speed.hot.ee peal.
Seal oli kunagi miski kirjeldus ka kodukal "mida see teeb", aga see vist taandus 10 korda suure faili allalaadimisele ja keskmise kiiruse määramisele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
11.06.2010 10:05:12
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Muide - paari kuu p2rast tulevad kiirusepiirangud pakettidele peale ja siis hakkab k6va vesistamine, kui v6etakse MINT Extra vms ja saadakse tegelikult mingi MINT Light vms kiirused hoopiski. Kuid samas makstes aeglase reaalse kiiruse eest kiire paketi hinda. Ning siis on tulemuseks 6nnelik Elisa, kes leidis rahvast, kellele aeglane kiirus kalli rahaga maha müüa...
Postitatud mobile device |
Selles ei saa Elisat süüdistada - kuna tegemist on mobiilse ühendusega siis kuskil masti all, ikka oma kiiruse saad kätte.
Küll aga oleks probleem kui kiirus kukub tänu uutele klientidele, mida peab sellist reklaamkampaniat tehes eeldama.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
11.06.2010 11:17:36
|
|
|
2-aastat orjust ilma internetita. Good deal Elisa Kahju lausa inimestest kes selle diili vastu võtsid. Need kes masti all istuvad....loomulikult ei kurda....aga muidu on ikka täielik lollus see pulganett.
Ja see nende levialakaart......no kurat....suurimat pettust ei anna enam olla. Tuleb arvestada umbes sellega, et kus on kaardile märgitud ühe pulgaga 3,5G.....siis tegelikkus on väga kehva leviga Edge.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
11.06.2010 11:47:36
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
2-aastat orjust ilma internetita. Good deal Elisa Kahju lausa inimestest kes selle diili vastu võtsid. Need kes masti all istuvad....loomulikult ei kurda....aga muidu on ikka täielik lollus see pulganett.
Ja see nende levialakaart......no kurat....suurimat pettust ei anna enam olla. Tuleb arvestada umbes sellega, et kus on kaardile märgitud ühe pulgaga 3,5G.....siis tegelikkus on väga kehva leviga Edge. |
Kui sinna Google kaarti sisse vaadata (mida saab teha huvi korral), siis see on tehtud tingimustel "kui eesti oleks ilus lame maa mägede,
metsade ja orgudeta". Nagu kooli joonestamise tunni töö
Sisuliselt on seal antenni suuna alusel joonistatud üsna korrapärased ovaalid või ringitaolised asjad.
Mis maastiku reaalsusega ei oma seost - ees on mets või mägi etc.
seal vist on seos antenni kõrguse ja võimsusega (sest ringid erinevad siiski), aga päeva lõpuks
on mets või mägi või org tugevamad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.06.2010 12:23:42
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
2-aastat orjust ilma internetita. Good deal Elisa Kahju lausa inimestest kes selle diili vastu võtsid. Need kes masti all istuvad....loomulikult ei kurda....aga muidu on ikka täielik lollus see pulganett.
Ja see nende levialakaart......no kurat....suurimat pettust ei anna enam olla. Tuleb arvestada umbes sellega, et kus on kaardile märgitud ühe pulgaga 3,5G.....siis tegelikkus on väga kehva leviga Edge. |
Hea diil jah. Ise kavatsen v6tta kh mindi aga ilma selle 2 aastase orjuslepinguta (saan l6petada kuna vaja). Samuti ei ela 6nneks tallinnas, tartus v6i muus suuremas linnas kus rahvamassid koos. Enne muidugi testin v2he aega zen k6nekaardiga kas on m6tet yldse tee liitumiseks jalge alla v6tta.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
11.06.2010 13:41:07
|
|
|
Minu esimene test siis Pärnu-Lihula vahel koonga vallas metsade keskel,asetsen kahe masti vahel-kummagini 3-3,5 km.Pulgaks huawei e1752,tuli sinine.
Toimetab päris asjalikult Kõule paneb siinkandis ikka vääääääga pika puuga ära
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
11.06.2010 13:45:45
|
|
|
| rbr kirjutas: |
Minu esimene test siis Pärnu-Lihula vahel koonga vallas metsade keskel,asetsen kahe masti vahel-kummagini 3-3,5 km.Pulgaks huawei e1752,tuli sinine.
Toimetab päris asjalikult Kõule paneb siinkandis ikka vääääääga pika puuga ära
 |
Aga suhe UL/DL on väga paigast ära koormuse vaates...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
11.06.2010 19:21:59
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
|
mis hinnaga need kõned on? Või kuidas maksustatakse? Mis telefoninumbriks on? |
Nagu mobiili kõnede puhul ikka. Mul täisside 400 (see vanem), 0.99 kr/minut ja omavahelised kõned 0.- kr. Üksi seda 400 minutit ma küll täis rääkida ei suuda, siis saabki seda õe ja vanematega jagatud. Neil siis eraldi lisa SIM'id.
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
11.06.2010 19:38:37
|
|
|
Niih...viisin täna oma pulga esindusse tagasi. Sealt öeldi, et tule peale jaani tagasi....siis pidid uut sorti pulgad tulema millega on väheke parem levi. Vanad pulgad pidid parajad junnid olema
Nii, et mõelge veel....alles peale jaani mingi elisasse ja nõudke uusi junne
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.06.2010 20:31:20
|
|
|
Mario153: Kõik sõltub ikkagi sellest, kui koormatud masti piirkonnas resideerud. Ja siis ei päästa see uuema / või vanem USB-pulk mitte midagi.
Igatahes, Tallinnas, Mustamäel on väga hästi näha, millised meeleheitlikud "kiiruse-kõrged-boostid" on välja pekstud, et näiliselt kõrget kiirust näidata. Kuid samas - veavad 0-kiirusega pikad "augud" keskmise kiiruse ikkagi sinna a 400-600 kilobitile maha.
Pilt kah siis sellisest meeleheitlikust Boostimisest, täna kell 20.20, monitooritud Huawei Mobile Partneriga.
http://www.upload.ee/image/630419/elisa99.jpg
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
11.06.2010 23:51:08
|
|
|
nii, tundub et krane on veidike kinni keeratud....
varem torrent tõmbas 700mb filmi alla 28 mintaga, aga nüüd on 3 tundi....
ja ma ei kasuta MINTi......
nii et siin keegi kribas asjast vaikida ja ongi nüüd siis see kraan kinni keeratud
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
12.06.2010 10:33:45
|
|
|
no ilmselgelt see võrk ei kannataks kah kui kõik elueest torrentitega möllama hakkaks üle selle
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.06.2010 11:25:03
|
|
|
| tsitaat: |
varem torrent tõmbas 700mb filmi alla 28 mintaga, aga nüüd on 3 tundi....
|
Seederiga on kõik korras
egas torrenti elu mee lakkumine pole...
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
12.06.2010 12:39:16
|
|
|
No nüüd veel igasugu youtuubid, online mängud ja online raadiod/TV - ka maha tõmmata siis läheks normaalseks...
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
12.06.2010 13:04:17
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
| No nüüd veel igasugu youtuubid, online mängud ja online raadiod/TV - ka maha tõmmata siis läheks normaalseks... |
Ja kindlasti ka MP3 downloadimine......eriti magus kooma imeja
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joel
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2007
|
12.06.2010 13:11:09
|
|
|
Samuti võiks ka foorumites käimise, ajalehtede lugemise ja emaili lugemise ära lõpetada, siis läheks kiirus eriti normaalseks, kui üldse midagi ei tee
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
12.06.2010 13:35:33
|
|
|
| Ma saan aru, kui inimene kuskil "metsas" endale mindi võtab, kuna sinna juhe ei ulatu ja teine võimalus on kõu. Aga et Tallinnas massid "peale lendavad" ning liikluse umbe tõmbavad selle tagajärjel, see tiba müstika... Mida te varem kasutasite, internetti polnud? Vaevalt, enamusel ju kolmik ja muud paketid olemas, milleks see pulk veel lisaks? Ok, suvilas/metsas/jne, aga Tallinnas? Ise võtsin näiteks sellepärast, et kolisin uude kohta, kus internetiühendus puudus, telekas/lauatelefon pinget ei paku, loomulikult valisin mindi mingi kolmikpaketi asemel, mida starman/elion või kes iganes pakub...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.06.2010 13:41:23
|
|
|
| Joel kirjutas: |
Samuti võiks ka foorumites käimise, ajalehtede lugemise ja emaili lugemise ära lõpetada, siis läheks kiirus eriti normaalseks, kui üldse midagi ei tee  |
Asi ei ole nii lihtne, on olemas "tarbijad" kes lihtsalt monitoorivad kogu aeg ja lasevad kiirusetesti
0,6-5,9 mega, hea on ju kirja panna kui kiirus kaob.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
12.06.2010 14:24:07
|
|
|
See masside värk on reklaamis kinni. Ise maksin linnas Elioni stabiilse 1Mb toru eest, 165.- ... kindlasti ei vahetaks seda 99.- eeguse 0.2 .... 4Mb (kiirus linnakorteris) vastu. Maal erilist valikut pole - KÕU on ikkagi kirves ja Elisal on hetkel parim, hinna/kiiruse-mahu suhe.
Keelamistest - kui ikka tööpäeval, peale ~2 gmail ja hansanet kooma kisub siis on täiesti kama 2, kas liiklust ummistab online video/muusika; torrentid või mp3-ed.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.06.2010 23:04:24
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Muide - paari kuu p2rast tulevad kiirusepiirangud pakettidele peale ja siis hakkab k6va vesistamine, kui v6etakse MINT Extra vms ja saadakse tegelikult mingi MINT Light vms kiirused hoopiski. Kuid samas makstes aeglase reaalse kiiruse eest kiire paketi hinda. Ning siis on tulemuseks 6nnelik Elisa, kes leidis rahvast, kellele aeglane kiirus kalli rahaga maha müüa... |
Pigem kui 99-sele paketile reaalne piiraja peale tuleb, siis enamik neist hinnatundlikest, kes praegu selle raha eest täiega torrentieid piinavad, lepivadki sellega ja rohkem maksjatele jääb rohkem riba alles.
Eks Elisa testibki ju tegelikult praegu võrku ja optimeerib. Ega niisama neid tasuta ja odava hinnaga kampaaniaid tehta...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.06.2010 23:14:11
|
|
|
rex: Nojah - aga ega siis Elisa v6rk ei koose mitte yksnes mobiiliv6rgust, vaid ka pysiv6rgust. Ning juhuslikult on mul ka inffi selle kohta, et kogu Elisa - Unineti kaabel on silmini infot t2is, mitte yksnes mobiiliv6rk.
Ja seda, et kogu v6rk on ysna t2is, n2itab kasv6i seesama, et k6ige suurem koormus on Prime Time ajal, ehk siis kui ka pysiv6rku maksimaalselt koormatakse. Ning kui rahvas magama l2heb, siis on v6rk j2llegi koormuse alt vaba.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|