Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 28.10.2003 22:10:01 vasta tsitaadiga

irw siin käivad küll ikka eriti head tüübed ma vaatan .. street legali patche ajavad SL redline pähe icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2003 00:52:54 vasta tsitaadiga

krt icon_lol.gif ma vaatasin et see 4rvut andis miski lingi...aga ma ise ei tõmmanud endale...lihtsalt vaatasin korra peale....kahju...et pole uusi pache...endal oli icon_eek.gif kui vaatasin et mix 2 pachi on...et kas pole tõsti vahepeal tähele pannud et uus väljas icon_lol.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 29.10.2003 09:05:14 vasta tsitaadiga

ega ma kah ei tõmbanud aga kiri oli juures ju, et Street Legal patchid mitte Street Legal Redline ja www.invictus.hu ehk mängu kodukal oleks pidanud need ka olema siis ju aga kuna pole ja street legalil on 4 patchi siis on need ka selle omad nagu kirjas
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 29.10.2003 16:36:05 vasta tsitaadiga

wouuuuu tahe mäng... selist teist ikka arvuti pealt eriti ei leia...nüüd kus ptchid ka peal ja auto enam läbi maa ei kuku, on vinge thumbs_up.gif
juhitavus on supper.... CMR3 jääb kaugele maha

esimese osaga võrreldes on ikka kõva areng läbi tehtud.
Ja mis jama.... oleks see mingi EA poolt tehtud siis oleks see arvatavasti "jälle üks nõme rallimäng" kus auto lendab nagu paberileht... ja hüppab nagu mingi hädine puupakk

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 31.10.2003 23:39:17 vasta tsitaadiga

niih... mehed kas keegi oskab mind aidata?? icon_confused.gif , nimelt mul on selline probleem et ilma pätsita läheb nagu enamvähem, panen 2.14 pätsi peale ja siis panen mängu käima, kõik on ilus ngau ikka... video ja loadimis koht on ära ja siis kui peaks nagu menyy tulema akkab lõksutama monitori justkui vahetax resosid, ja mu monitor on täiesti korras(muidex ilma patchita ei tee nii) ja isegi pärast 2.15 pätsi peale panemist teeb nii... kas viga on 2.14 patchic... või milles?? icon_confused.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 01.11.2003 09:46:50 vasta tsitaadiga

proovi uuemaid draivereid mul on geforce2 ja kui uued draiverid peale panin kadusid mul jamad ära...aga mul olid jamad ka enne patchi . igaljuhul mul aitas uute draiverite peale panek ja enam mingit jama ei ole.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2003 09:52:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kõva, mis masinaga...
endal:
0-100: 1.679
0-200: 4.976
1/4mile: 8.206

Need olid tehtud Baiern Devilspordiga icon_biggrin.gif
0-100: 1,497
0,200: 3,7xx
1/4mile: 7,3xx
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 01.11.2003 10:03:36 vasta tsitaadiga

minu rekord 1/4mile: 7.899
ma tegin ka teistlaadi "rekordi" võibolla
mitsubishi moodi auto duhen 1,5 mootor segatud golf GT juppidega ja 71HP
1/4mile selle masinaga: 20.2xx
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2003 10:07:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

71HP

Mis see on? 71 HP või tahtsid kirjutada 701 või 710?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 01.11.2003 10:18:01 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
minu rekord 1/4mile: 7.899
ma tegin ka teistlaadi "rekordi" võibolla
mitsubishi moodi auto duhen 1,5 mootor segatud golf GT juppidega ja 71HP
1/4mile selle masinaga: 20.2xx

duhen nüüd mitsubishi moodi küll pole pigem on focer mitsu moodi
ja oletan, et see 71hp pidi tegelikult 710 olema,sest vaevalt 0 vahelt ära jätsid .... pigem vast ikka lõpust a anyway mõlemal juhul on võimalik teda veel võimsamaks saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.11.2003 10:25:38 vasta tsitaadiga

Minu mäletamist mööda sain duhenist vist 88*hp
thumbs_up.gif
Tegelt võin sutsu eksida kah, sest mäng juba maha lastud.
Igatahes oli duheni 2,2'se mootoriplokk ja 1,5'se duheni kolvid.
fuel rail oli 16.00:1 ja in/ex -15/-15

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.11.2003 12:59:09 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
proovi uuemaid draivereid mul on geforce2 ja kui uued draiverid peale panin kadusid mul jamad ära...aga mul olid jamad ka enne patchi . igaljuhul mul aitas uute draiverite peale panek ja enam mingit jama ei ole.


panin ka uusimad driverid... ikka sama, proovisin laadida ka erinevast kohast patchi aga tulutult icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelmeen
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 01.11.2003 13:04:27 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab õpetada, kuidas devilspordist üle 800 hp annab välja meelitada. Mul kuidagi üle 716 hp ei tule, aga juhitavus on selle eest väga hea ja auto ei taha kohe enam üldse üle katuse visata nagu varem.
_________________
http://www.hot.ee/eestiomadjobud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 01.11.2003 13:20:38 vasta tsitaadiga

minu eesmärgiks oligi ehitada võimalikult nõrk masin icon_biggrin.gif seega 71HP ja ei miskit eksimist nulliga autona kasutasin ma shimitsubishit või mis iganes ja mootor oli duheni oma mitte et ma duhenit mitsu sarnaseks peaksin icon_exclaim.gif

viimati muutis kaspar00 01.11.2003 18:54:16, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2003 13:32:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

716 hp

Ma kah kõige rohkem ainult 716 hp saanud icon_rolleyes.gif Baiernist thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 01.11.2003 17:55:53 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Minu mäletamist mööda sain duhenist vist 88*hp
thumbs_up.gif


tegelt küll 896HP
ja selle masinaga sain ka 1/4 miili ajaks 6,9 sek
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.11.2003 18:36:33 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
MorroW kirjutas:
Minu mäletamist mööda sain duhenist vist 88*hp
thumbs_up.gif


tegelt küll 896HP
ja selle masinaga sain ka 1/4 miili ajaks 6,9 sek



Jap, see 896HP õige.
Ja olgu öeldud, et duh meeldis mulle igatahes masinatest kõige rohkem - hea juhitavus, 4wd, tilluke, jne
([/scriptimisega 6 nosipurki + 8'ne nositorustik\]).

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 04.11.2003 20:32:06 vasta tsitaadiga

ega mängule vahepeal uusi patche pole tehtud (peale 2.1.5)
l
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2003 20:49:02 vasta tsitaadiga

ei usu...vaata mängu kodukalt
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelmeen
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 05.11.2003 16:01:30 vasta tsitaadiga

selline probleem, et viskab mängust välja kui Race of championsil saan mingi auto vastu teise võidu. Oskab keegi aidata?
_________________
http://www.hot.ee/eestiomadjobud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 05.11.2003 17:25:37 vasta tsitaadiga

mängu viga, proovi uuesti installida, mul aitas
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.11.2003 17:38:01 vasta tsitaadiga

Aga kui natuke mängu kohta käivates foorumites ringi vaadata siis saad teada, et asi on tegelikult võibolla selles, et enne finishit saab hoog maha võetud.
Gaasi peab põhjas hoidma enne finishit. Kui mingi sõiduvea tõttu saabud finishisse suhteliselt aeglaselt siis viskab ka välja.
Mul aitas gaasitamine igastahes
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmaar
HV kasutaja


liitunud: 26.09.2003




sõnum 06.11.2003 11:08:50 kes teab vasta tsitaadiga

Asi on selline,et kui ma patchi peale tahan installida siis küsib mingisugust paswordi?????mis see olla võiks???
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 06.11.2003 11:58:19 vasta tsitaadiga

Kusk kohast sa selle patchi tirisid? Ametlikul küll mingit passwd polnd...
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 06.11.2003 22:26:41 Re: kes teab vasta tsitaadiga

kalmaar kirjutas:
Asi on selline,et kui ma patchi peale tahan installida siis küsib mingisugust paswordi?????mis see olla võiks???


oli see ikka SL2 oma?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 06.11.2003 22:47:01 vasta tsitaadiga

tõmba siit
http://amigos.homelinux.net/~don/xi/page.php?id=190

ühel patchi'loli jah pass peal, ise tõmbasin ka ühe sellise
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmaar
HV kasutaja


liitunud: 26.09.2003




sõnum 07.11.2003 09:36:19 vasta tsitaadiga

ok tänks ma proovin
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nimetu sell
Aeg maha 60
nimetu sell

liitunud: 25.04.2003




sõnum 07.11.2003 21:07:11 vasta tsitaadiga

kuidas saab juurde teha decals ,olen proovinud küll see läheb mängu küll aga selle texti ümber jääb ka valge kast sellest kastist oleks vaja lahti saada.
_________________
zMz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zender
Kreisi kasutaja
Zender

liitunud: 05.04.2003




sõnum 08.11.2003 13:48:13 vasta tsitaadiga

kuidas saada NONUS el juhitavust paremaks ? võimatu on sõita 600 hp
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2003 13:59:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuidas saada NONUS el juhitavust paremaks ? võimatu on sõita 600 hp

Pane bayern gt3 vedrustus icon_wink.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuller
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2003




sõnum 13.11.2003 21:47:12 vasta tsitaadiga

Mul on selle mänguga probleeme ! Mäng läheb sisse ilusti aga siis kui uut mängu alustan või free ride teeb arvuti automaatselt restardi oskab keegi aidata ? icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.11.2003 13:36:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul on selle mänguga probleeme ! Mäng läheb sisse ilusti aga siis kui uut mängu alustan või free ride teeb arvuti automaatselt restardi oskab keegi aidata ?

Võbolla Nvidia videokaart+vanad Draiverid - lase uued peale.

Aga mäng on tegelikult lõpuks üsna igav - ei ole enam midagi võita. Vähe autosid on kõige kehvem. Tehtaks uusi autosid ja erinevaid mootoreid + juppe siis äkki viitsiks jälle ette võtta. Üsna eesmärgitu on praegu see mäng
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 15.11.2003 01:01:12 vasta tsitaadiga

link :: patch

Miski uus patch väljas... 2.1.5->2.1.6
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2003 10:01:50 vasta tsitaadiga

Mida see uus patch teeb?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2003 10:14:29 redline vasta tsitaadiga

hmm, kas sellisel masinal jookseks selline asi:

433mhz@541mhz (clockitud)
192sddram
64mb geforce 4 mx440
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2003 10:20:56 vasta tsitaadiga

Kuidagi peaks ikka jooksma icon_rolleyes.gif Minu masinaga jookseb low-details küll(vaata profiili)
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuller
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2003




sõnum 15.11.2003 17:46:19 vasta tsitaadiga

küsimus ka veel selles et mul nõksab see mäng päris irmsasti kui on graafika medium või põhjas ja masin on amd athlon 1800+ mälu 256 ddr ja videokaart geforse 440 64 mb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 27.11.2003 18:05:57 vasta tsitaadiga

et nagu mingi eriti nõme probla mul icon_neutral.gif icon_confused.gif ... ilma patchita(2.14) töötab kuid nõxub, panen patci peale: mäng läeb tööle, videod näeb ära, ja just see moment kui peaks minema menyysse akkab jamama...(vahetama suvalt resosid, arvan et alguses 800x600, järgmisena 1024x768 ja siis 640x480 ja nii algusest piale....)

PS! pole mõtet pakkuda mulle uusi draivereid, ka need proovitud... ma kahtlustan et see viga tuleb alates ver 2.14-st ning kui panen 2.15 ja siis 2.16 siis on ikka see jama kyljes! icon_sad.gif muidu nagu täiega tahaks mängida... aga nojahh... ilma patchita fps ikka jama...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.12.2003 18:31:10 vasta tsitaadiga

mingeid kõrgeid fps-se selle konfis oleva masinaga küll sa ei saa.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 10.12.2003 22:53:42 vasta tsitaadiga

See mäng ruulib täiega...
olles nüüd ka NFS 7 tutvunud võin öelda ,et SL2 on ikka parim thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelmeen
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 13.12.2003 21:50:17 vasta tsitaadiga

No SL2-ega mul sellist tunnet, et tahaks juba jälle mängida ei tekkinud, aga NFS udergroundiga küll. A ega need päris sarnase sisuga mängud ju ka pole.
_________________
http://www.hot.ee/eestiomadjobud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalmaar
HV kasutaja


liitunud: 26.09.2003




sõnum 24.12.2003 23:33:44 vasta tsitaadiga

Andke uuesti street legal 2 patchi aadressid
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan
HV kasutaja
jan

liitunud: 26.12.2003




sõnum 30.12.2003 06:04:30 vasta tsitaadiga

link :: patch 2.18

nii väljas nüüd vist patch 2.18 nagu mina aru sain .see invictuse ametlik leht oli momendil maas ja patchi leidsin mujalt
NEW - Two cheat codes added.
NEW - Improved car handling
NEW - ROC problem fixed.
Game could crash at the Race of Champions
R.O.C. opponents could not finish the race
Some parts had incorrect names
More FPS during races, chases and in Demo mode
More intelligent AI
New opponents at the Race of Champions
... and many more

nagu ma aru sain siis see on 2.16 to 2.18 sest 2.17 ei ole olemas
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan
HV kasutaja
jan

liitunud: 26.12.2003




sõnum 03.01.2004 01:37:45 vasta tsitaadiga

Mattias210 kirjutas:
mingeid kõrgeid fps-se selle konfis oleva masinaga küll sa ei saa.

see 2.18 pidi parandama ka fpsi kiirust
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmaar
HV kasutaja


liitunud: 26.09.2003




sõnum 13.01.2004 14:56:52 vasta tsitaadiga

ma tõmbasin nood kõik.Esmalt panin pealew (sl_redline_beta_patch1_v2_1_4) siis hakkasin 1,6 peale panema viskas sellise asja ette (Check...
Check: cars\racers\Baiern_data\scripts\Baiern_CoupeSport.class
CRC Error: cars\racers\Baiern_data\scripts\Baiern_CoupeSport.class
Cancel install...
Install aborted.
Error code: -7
MIS MA TEGEMA PEAN
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.01.2004 16:28:25 vasta tsitaadiga

kalmaar kirjutas:
ma tõmbasin nood kõik.Esmalt panin pealew (sl_redline_beta_patch1_v2_1_4) siis hakkasin 1,6 peale panema viskas sellise asja ette
MIS MA TEGEMA PEAN


enne 2.1.6 tuleb ikka 2.1.5 ka peale lasta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 19.01.2004 18:49:34 vasta tsitaadiga

üks kysimus....
Kas k6larid on kaa nüüd m6ne patchiga mängu lisatud we ??
nagu siin ja siin.....
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 20.01.2004 17:35:23 vasta tsitaadiga

mingi kala on selle viimase patchiga... ma ei saa oma masinal pidureid/amorte jms. mis seal on vahetada... aga probleem selles, et selle V8 kastika vedrud on jumala pehmed.... kui pidurit paned ja siis kõnniteeäär ette juhtub jääma... võid võiduga hüvasti jätta... viimane mats oli 18000.- icon_eek.gif ometi olid pidurid ammu plokkis ja masin peaaegu seisis icon_smile.gif no enamvähem.
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2004 17:22:50 vasta tsitaadiga

Matzz kirjutas:
üks kysimus....
Kas k6larid on kaa nüüd m6ne patchiga mängu lisatud we ??
nagu siin ja siin.....

Need on juurde tiritud.
siit
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2004 21:13:47 vasta tsitaadiga

Väljas on 2.1.9r1 patch, see ei ole public version see on test patch. seda saab siit http://www.invictus.hu/games_main/street_legal_racing_redline/patches/be/SLRv2.1.9r1.zip
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.