|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
28.10.2003 22:10:01
|
|
|
irw siin käivad küll ikka eriti head tüübed ma vaatan .. street legali patche ajavad SL redline pähe
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
29.10.2003 00:52:54
|
|
|
krt ma vaatasin et see 4rvut andis miski lingi...aga ma ise ei tõmmanud endale...lihtsalt vaatasin korra peale....kahju...et pole uusi pache...endal oli kui vaatasin et mix 2 pachi on...et kas pole tõsti vahepeal tähele pannud et uus väljas
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
29.10.2003 09:05:14
|
|
|
| ega ma kah ei tõmbanud aga kiri oli juures ju, et Street Legal patchid mitte Street Legal Redline ja www.invictus.hu ehk mängu kodukal oleks pidanud need ka olema siis ju aga kuna pole ja street legalil on 4 patchi siis on need ka selle omad nagu kirjas
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
29.10.2003 16:36:05
|
|
|
wouuuuu tahe mäng... selist teist ikka arvuti pealt eriti ei leia...nüüd kus ptchid ka peal ja auto enam läbi maa ei kuku, on vinge
juhitavus on supper.... CMR3 jääb kaugele maha
esimese osaga võrreldes on ikka kõva areng läbi tehtud.
Ja mis jama.... oleks see mingi EA poolt tehtud siis oleks see arvatavasti "jälle üks nõme rallimäng" kus auto lendab nagu paberileht... ja hüppab nagu mingi hädine puupakk
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
31.10.2003 23:39:17
|
|
|
niih... mehed kas keegi oskab mind aidata?? , nimelt mul on selline probleem et ilma pätsita läheb nagu enamvähem, panen 2.14 pätsi peale ja siis panen mängu käima, kõik on ilus ngau ikka... video ja loadimis koht on ära ja siis kui peaks nagu menyy tulema akkab lõksutama monitori justkui vahetax resosid, ja mu monitor on täiesti korras(muidex ilma patchita ei tee nii) ja isegi pärast 2.15 pätsi peale panemist teeb nii... kas viga on 2.14 patchic... või milles??
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
01.11.2003 09:46:50
|
|
|
| proovi uuemaid draivereid mul on geforce2 ja kui uued draiverid peale panin kadusid mul jamad ära...aga mul olid jamad ka enne patchi . igaljuhul mul aitas uute draiverite peale panek ja enam mingit jama ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
01.11.2003 09:52:44
|
|
|
| tsitaat: |
kõva, mis masinaga...
endal:
0-100: 1.679
0-200: 4.976
1/4mile: 8.206
|
Need olid tehtud Baiern Devilspordiga
0-100: 1,497
0,200: 3,7xx
1/4mile: 7,3xx
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
01.11.2003 10:03:36
|
|
|
minu rekord 1/4mile: 7.899
ma tegin ka teistlaadi "rekordi" võibolla
mitsubishi moodi auto duhen 1,5 mootor segatud golf GT juppidega ja 71HP
1/4mile selle masinaga: 20.2xx
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
01.11.2003 10:07:40
|
|
|
Mis see on? 71 HP või tahtsid kirjutada 701 või 710?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
01.11.2003 10:18:01
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
minu rekord 1/4mile: 7.899
ma tegin ka teistlaadi "rekordi" võibolla
mitsubishi moodi auto duhen 1,5 mootor segatud golf GT juppidega ja 71HP
1/4mile selle masinaga: 20.2xx |
duhen nüüd mitsubishi moodi küll pole pigem on focer mitsu moodi
ja oletan, et see 71hp pidi tegelikult 710 olema,sest vaevalt 0 vahelt ära jätsid .... pigem vast ikka lõpust a anyway mõlemal juhul on võimalik teda veel võimsamaks saada
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
01.11.2003 12:59:09
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| proovi uuemaid draivereid mul on geforce2 ja kui uued draiverid peale panin kadusid mul jamad ära...aga mul olid jamad ka enne patchi . igaljuhul mul aitas uute draiverite peale panek ja enam mingit jama ei ole. |
panin ka uusimad driverid... ikka sama, proovisin laadida ka erinevast kohast patchi aga tulutult
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelmeen
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
01.11.2003 13:04:27
|
|
|
Kas keegi oskab õpetada, kuidas devilspordist üle 800 hp annab välja meelitada. Mul kuidagi üle 716 hp ei tule, aga juhitavus on selle eest väga hea ja auto ei taha kohe enam üldse üle katuse visata nagu varem.
_________________ http://www.hot.ee/eestiomadjobud |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
01.11.2003 13:20:38
|
|
|
minu eesmärgiks oligi ehitada võimalikult nõrk masin seega 71HP ja ei miskit eksimist nulliga autona kasutasin ma shimitsubishit või mis iganes ja mootor oli duheni oma mitte et ma duhenit mitsu sarnaseks peaksin
viimati muutis kaspar00 01.11.2003 18:54:16, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
01.11.2003 13:32:25
|
|
|
Ma kah kõige rohkem ainult 716 hp saanud Baiernist
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
01.11.2003 17:55:53
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Minu mäletamist mööda sain duhenist vist 88*hp
|
tegelt küll 896HP
ja selle masinaga sain ka 1/4 miili ajaks 6,9 sek
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
01.11.2003 18:36:33
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
Minu mäletamist mööda sain duhenist vist 88*hp
|
tegelt küll 896HP
ja selle masinaga sain ka 1/4 miili ajaks 6,9 sek |
Jap, see 896HP õige.
Ja olgu öeldud, et duh meeldis mulle igatahes masinatest kõige rohkem - hea juhitavus, 4wd, tilluke, jne
([/scriptimisega 6 nosipurki + 8'ne nositorustik\]).
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
04.11.2003 20:32:06
|
|
|
ega mängule vahepeal uusi patche pole tehtud (peale 2.1.5)
l
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
04.11.2003 20:49:02
|
|
|
| ei usu...vaata mängu kodukalt
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelmeen
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
05.11.2003 16:01:30
|
|
|
selline probleem, et viskab mängust välja kui Race of championsil saan mingi auto vastu teise võidu. Oskab keegi aidata?
_________________ http://www.hot.ee/eestiomadjobud |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
05.11.2003 17:25:37
|
|
|
| mängu viga, proovi uuesti installida, mul aitas
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.11.2003 17:38:01
|
|
|
Aga kui natuke mängu kohta käivates foorumites ringi vaadata siis saad teada, et asi on tegelikult võibolla selles, et enne finishit saab hoog maha võetud.
Gaasi peab põhjas hoidma enne finishit. Kui mingi sõiduvea tõttu saabud finishisse suhteliselt aeglaselt siis viskab ka välja.
Mul aitas gaasitamine igastahes
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalmaar
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2003
|
06.11.2003 11:08:50
kes teab |
|
|
| Asi on selline,et kui ma patchi peale tahan installida siis küsib mingisugust paswordi?????mis see olla võiks???
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
06.11.2003 22:26:41
Re: kes teab |
|
|
| kalmaar kirjutas: |
| Asi on selline,et kui ma patchi peale tahan installida siis küsib mingisugust paswordi?????mis see olla võiks??? |
oli see ikka SL2 oma?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalmaar
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2003
|
07.11.2003 09:36:19
|
|
|
| ok tänks ma proovin
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nimetu sell
Aeg maha 60

liitunud: 25.04.2003
|
07.11.2003 21:07:11
|
|
|
kuidas saab juurde teha decals ,olen proovinud küll see läheb mängu küll aga selle texti ümber jääb ka valge kast sellest kastist oleks vaja lahti saada.
_________________ zMz |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zender
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2003
|
08.11.2003 13:48:13
|
|
|
| kuidas saada NONUS el juhitavust paremaks ? võimatu on sõita 600 hp
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
08.11.2003 13:59:26
|
|
|
| tsitaat: |
kuidas saada NONUS el juhitavust paremaks ? võimatu on sõita 600 hp
|
Pane bayern gt3 vedrustus
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuller
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2003
|
13.11.2003 21:47:12
|
|
|
Mul on selle mänguga probleeme ! Mäng läheb sisse ilusti aga siis kui uut mängu alustan või free ride teeb arvuti automaatselt restardi oskab keegi aidata ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
14.11.2003 13:36:59
|
|
|
| tsitaat: |
Mul on selle mänguga probleeme ! Mäng läheb sisse ilusti aga siis kui uut mängu alustan või free ride teeb arvuti automaatselt restardi oskab keegi aidata ?
|
Võbolla Nvidia videokaart+vanad Draiverid - lase uued peale.
Aga mäng on tegelikult lõpuks üsna igav - ei ole enam midagi võita. Vähe autosid on kõige kehvem. Tehtaks uusi autosid ja erinevaid mootoreid + juppe siis äkki viitsiks jälle ette võtta. Üsna eesmärgitu on praegu see mäng
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.11.2003 01:01:12
|
|
|
link :: patch
Miski uus patch väljas... 2.1.5->2.1.6
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
15.11.2003 10:01:50
|
|
|
| Mida see uus patch teeb?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
15.11.2003 10:14:29
redline |
|
|
hmm, kas sellisel masinal jookseks selline asi:
433mhz@541mhz (clockitud)
192sddram
64mb geforce 4 mx440
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
15.11.2003 10:20:56
|
|
|
Kuidagi peaks ikka jooksma Minu masinaga jookseb low-details küll(vaata profiili)
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuller
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2003
|
15.11.2003 17:46:19
|
|
|
| küsimus ka veel selles et mul nõksab see mäng päris irmsasti kui on graafika medium või põhjas ja masin on amd athlon 1800+ mälu 256 ddr ja videokaart geforse 440 64 mb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
27.11.2003 18:05:57
|
|
|
et nagu mingi eriti nõme probla mul ... ilma patchita(2.14) töötab kuid nõxub, panen patci peale: mäng läeb tööle, videod näeb ära, ja just see moment kui peaks minema menyysse akkab jamama...(vahetama suvalt resosid, arvan et alguses 800x600, järgmisena 1024x768 ja siis 640x480 ja nii algusest piale....)
PS! pole mõtet pakkuda mulle uusi draivereid, ka need proovitud... ma kahtlustan et see viga tuleb alates ver 2.14-st ning kui panen 2.15 ja siis 2.16 siis on ikka see jama kyljes! muidu nagu täiega tahaks mängida... aga nojahh... ilma patchita fps ikka jama...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mattias210
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003
|
02.12.2003 18:31:10
|
|
|
| mingeid kõrgeid fps-se selle konfis oleva masinaga küll sa ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
10.12.2003 22:53:42
|
|
|
See mäng ruulib täiega...
olles nüüd ka NFS 7 tutvunud võin öelda ,et SL2 on ikka parim
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelmeen
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
13.12.2003 21:50:17
|
|
|
No SL2-ega mul sellist tunnet, et tahaks juba jälle mängida ei tekkinud, aga NFS udergroundiga küll. A ega need päris sarnase sisuga mängud ju ka pole.
_________________ http://www.hot.ee/eestiomadjobud |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalmaar
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2003
|
24.12.2003 23:33:44
|
|
|
| Andke uuesti street legal 2 patchi aadressid
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
30.12.2003 06:04:30
|
|
|
link :: patch 2.18
nii väljas nüüd vist patch 2.18 nagu mina aru sain .see invictuse ametlik leht oli momendil maas ja patchi leidsin mujalt
NEW - Two cheat codes added.
NEW - Improved car handling
NEW - ROC problem fixed.
Game could crash at the Race of Champions
R.O.C. opponents could not finish the race
Some parts had incorrect names
More FPS during races, chases and in Demo mode
More intelligent AI
New opponents at the Race of Champions
... and many more
nagu ma aru sain siis see on 2.16 to 2.18 sest 2.17 ei ole olemas
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 01:37:45
|
|
|
| Mattias210 kirjutas: |
| mingeid kõrgeid fps-se selle konfis oleva masinaga küll sa ei saa. |
see 2.18 pidi parandama ka fpsi kiirust
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalmaar
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2003
|
13.01.2004 14:56:52
|
|
|
ma tõmbasin nood kõik.Esmalt panin pealew (sl_redline_beta_patch1_v2_1_4) siis hakkasin 1,6 peale panema viskas sellise asja ette (Check...
Check: cars\racers\Baiern_data\scripts\Baiern_CoupeSport.class
CRC Error: cars\racers\Baiern_data\scripts\Baiern_CoupeSport.class
Cancel install...
Install aborted.
Error code: -7
MIS MA TEGEMA PEAN
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
13.01.2004 16:28:25
|
|
|
| kalmaar kirjutas: |
ma tõmbasin nood kõik.Esmalt panin pealew (sl_redline_beta_patch1_v2_1_4) siis hakkasin 1,6 peale panema viskas sellise asja ette
MIS MA TEGEMA PEAN |
enne 2.1.6 tuleb ikka 2.1.5 ka peale lasta
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
19.01.2004 18:49:34
|
|
|
üks kysimus....
Kas k6larid on kaa nüüd m6ne patchiga mängu lisatud we ??
nagu siin ja siin.....
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
20.01.2004 17:35:23
|
|
|
mingi kala on selle viimase patchiga... ma ei saa oma masinal pidureid/amorte jms. mis seal on vahetada... aga probleem selles, et selle V8 kastika vedrud on jumala pehmed.... kui pidurit paned ja siis kõnniteeäär ette juhtub jääma... võid võiduga hüvasti jätta... viimane mats oli 18000.- ometi olid pidurid ammu plokkis ja masin peaaegu seisis no enamvähem.
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
10.02.2004 17:22:50
|
|
|
| Matzz kirjutas: |
üks kysimus....
Kas k6larid on kaa nüüd m6ne patchiga mängu lisatud we ??
nagu siin ja siin..... |
Need on juurde tiritud.
siit
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|