|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tarmo242
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2009
|
04.08.2009 23:32:26
|
|
|
| sama asi mis ämbril eespool sellel lehel,kavad saab kätte,proovisin neid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
04.08.2009 23:56:05
|
|
|
Kopeeri istalleri kaustast 'Samurize' kausta sisu enda samurize kausta. Teiseks ava samurize\packages\saatekavad.sam fail.
Nii peaks tööle hakkama, aga ei tea mis seda põhjustab kui juba teisel kasutajal selline probleem. Muidu huvi pärast, kas samurize programm ise asub ikka kaustas ...\Program Files\samurize ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo242
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2009
|
05.08.2009 11:41:49
|
|
|
samurize asub program files\samumrize aga ikka on nullide rida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
06.08.2009 01:23:40
|
|
|
| siis kustutagi see guide ära ning kasuta neid run.... käsklusi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
16.08.2009 12:39:23
|
|
|
http://www.upload.ee/files/156123/untitled2.JPG.html --bugfixed.
Minu conf siis. Copy paste teistelt confidelt, vaatasin kuidas tehtud ja tegin ise uue confi kokku. 1 viga saatekavas sees, pärast vaatan yle tolle.
Aga selline kysimus, et kuidas ilmateatele pildid lisada, et nad muutuks nii, nagu www.weather.com-s on?
Keegi valmis utorrenti ja winampi confi saaks anda?
Kui kõik vajalik olemas, siis paigutan ymber ning annan uue pildi.
EDIT: TV3 progressbar oli TV1000 oma...muutsin ära, nüüd korras.
EDIT: Sain ilmateate korda. Viga oli selles, et ta otsis pilte program files alt, aga mul samurize C:/Samurai all.
Võibolla teen hiljem piltidega õpetuse telekava ja ilmateate kohta.
Pilti veel ei saa, sest läpparis avastasin selle vea ja pole lauakas veel muutnud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kerjus
HV vaatleja
liitunud: 25.06.2009
|
16.08.2009 20:35:14
|
|
|
Minu conf siis, õnnestus saada kasutaja funky_monk config, mille ümber tegin...
http://www.upload.ee/image/164186/Untitled.jpg
Kas keegi saaks anda confi, milles on bittorrent
viimati muutis Kerjus 19.08.2009 10:17:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo242
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2009
|
17.08.2009 22:33:12
|
|
|
| mul kõik kanalid töötavad peale etv... proovisin neid run käsklusi ka uuesti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.08.2009 01:02:14
|
|
|
kuidas skine vahetada saab, kuidagi ei õnnestu see ?
kuigi saatekavad töötabad kõik ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
18.08.2009 05:26:00
|
|
|
jeesus188, skini pead vajadusel ise looma, teine skin on iseenesest esimeses postis olemas .sam failina, mille saab lasta peale siis, kui originaalskin juba töötab.
tarmo242, kui ainult etv ei tööta, siis viga arvatavasti selles, et jäi 'yes' valimata, kui programm (tegelikult command prompt) saateid installimise lõpus küsis. Run käsklused peaksid aitama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo242
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2009
|
18.08.2009 16:10:40
|
|
|
tarmo242, kui ainult etv ei tööta, siis viga arvatavasti selles, et jäi 'yes' valimata, kui programm (tegelikult command prompt) saateid installimise lõpus küsis. Run käsklused peaksid aitama.[/quote]
ma ütlesin et proovisin run käskluseid...proovisin neid uuesti midagi ei mõjunud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
30.08.2009 13:24:40
|
|
|
| proovi korra edit config file, sealt vajutad selle riba peale, mis peaks näitama protsente, siis paremalt source, global settings ja test dl.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
30.08.2009 14:26:10
|
|
|
| Pole veel aru saanud, kuid kui palju selline asi kaalub? Etsiis mingi 5 kanali kava + need vajalikud programmid, mitu mega, giga mul arvutisse juurde tuleb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
30.08.2009 14:35:54
|
|
|
| minu samurize kaust on 23.8 mb. need kanalid võtavad olematu ruumi ära ning samurize programm ise on 23 mb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
30.08.2009 14:42:36
|
|
|
| Selge, aitäh kiire vastuse eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
23.09.2009 02:10:54
|
|
|
äkki kasutaja funky_monk jagaks oma confi kõigile?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.09.2009 19:27:37
|
|
|
Kodu saan, siis võib kh...aga ei iga inimene peab selle ümber tegema, et töötaks.
http://www.upload.ee/files/201567/minuconftest.ini.html
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
isko
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2007
|
24.09.2009 05:18:09
|
|
|
mina seda tööle igatahes ei saanud
edit; tööle sain aga kuhu .ini fail laadida?
edit2; sain kõik tööle
edit3: kuidas saaks kanaleid juurde lisada näiteks tv6?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
24.09.2009 15:03:14
|
|
|
kasuta teemaalgataja setupit, vali sealt tv6 ning copy paste minu (nüüd siis sinu) confi. Mina tegin igatahes niimoodi, kui midagi vaja oli.
Kas kõik funktsioonid muidu töötavad? Pildi võid kh lisada
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivek
HV vaatleja
liitunud: 11.10.2009
|
11.10.2009 19:44:17
|
|
|
| Mitte midagi ei saa aru , õpetuses pole piisavalt õpetust :d Tahaks väga tööle saada , mõni oskaja lisagu msn -i äkki ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
11.10.2009 21:17:48
|
|
|
Ega ma isegi aru ei saa, koba peale olen paar korda tööle saanud. (mõtlen täpsemalt telekava) Vahepeal töötab ja vahepeal mitte...Teised asjad, mis mul vaja on olnud, olen tööle saanud küll. Kuhu muidu "kinni jääd"?
Muide...mul sai telekava mingi aeg otsa...nullid tulid ja ma ei viitsinud sellega tegeleda. Mõni päev läks mööda ja ta uuendas ise ära.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
18.10.2009 23:20:41
|
|
|
Eks see paistab kogu aeg problemaatiline plug'in olevat, aga siiamaani on vähemalt minu läpakal küll asi töötanud. Paistab, et samurize'i kokkupakkimisel muutuvad mingid parameetrid, et see config ei hakka teises arvutis alati kohe korralikult tööle (nagu ennemainitud ühe kanali saatekavad asenduvad teistega jne.), aga kui ise pärast installi kõik kriitilise pilguga üle käia, peaks asja korralikult tööle saama. Viimane eeldab siis juba mõningasi teadmisi Samurize programmist.
Miks vahepeal ei taha uuendada on arvatavast viga märgitud juba esimeses postis: "kontrollib iga kolme päeva tagant kell 14:00 ja tõmbab alla 2 nädala saatekavad."- ehk siis, kui sel kellaajal on arvuti väljas, ei saa programm end uuendada ja tekivadki taustale nullid. Seda kellaaega saab muuta config editorist.
Õpetust väga ei olegi vaja, lihtsalt avada lahtipakkides .bat lõpuga fail. Seejärel on kõik eesti keeles juhendid olemas. Sel hetkel kui küsib, kus on samurize programm, siis sinna kirjutada ainult (kõvaketta/partisiooni) täht, mitte kogu teed programmini- ühel kasutajal oli sellega probleeme.
Kui ikka tekib probleeme, siis saab alati siit teemast küsida, paistab et paar kasutajat on asjaga juba korralikult kursis. Probleemi võiks muidugi rohkem paremini väljendada, et mitte lihtsalt "ei saa hakkama".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
20.02.2010 18:00:00
|
|
|
proovin seda win 7 peal tööle panna, aga ei taha fungata....
panin ta XP SP 3 na aga ikka mitte midagi...
äkki saaks abi
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.02.2010 23:53:38
|
|
|
Paari proovimise peale sain kunagi suvel 7 peal käima. Pead ta lihtsalt õigesse kohta instllima, ei oska öelda ka kuhu/mis nimega.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
21.02.2010 04:56:46
|
|
|
abi::::
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky87
HV vaatleja
liitunud: 08.03.2007
|
08.06.2010 22:05:31
Re: Desktopile eesti telekava (aka samurize + xmltv ja axtv) |
|
|
| 3mad2 kirjutas: |
Installimiseks pakkida rar fail lahti ja käivitada 'installer.bat'. Esiteks küsib, mis partisioonil samurize on installitud (näiteks c või d jne, ilma koolonita). Ülejäänu peaks olema arusaadav, valida ainult Automaatne install ja järgida käsklusi. Loodetavasti peaks installimine sellega piirduma, kui tekib probleeme, võin aidata.
(Kui küsib kanalite liste, siis soovitatavalt valida kõik 'yes', vastasel juhul võib samurize konfiguratsioon lolliks/vigaseks minna.)
Kellele välimus ei meeldi, saab seda väga lihtsalt ise muuta. Ülearused kanalid saab kustutada.
Edit: kuna see õpetus paistab populaarsust kogumas, siis peaks ära mainima mehe nimega 'Cougar', kes on tv_grab_ee autor (faili, mida xmltv kasutab internetist kavade tõmbamiseks).  |
Kas oleksi nii lahke ja paneksid mõne juba toimiva kuskile valmiskujul või midagi? Ei saa kohe mitte kuidagi asja toimima
Olen juba pikemat aega pusinud aga mõistus otsas :S
Mulle annab koguaeg teate:
xmltvpath: 0
Samupath: C\Samurize\
Ette tänades!!!
viimati muutis rocky87 08.06.2010 22:30:55, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
08.06.2010 22:23:33
|
|
|
sama siin
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
08.06.2010 23:59:01
|
|
|
Võtan asja homme ette ja vaatan, mis viga võib olla. Ehk teed screenshoti sellest, mis seda viga annab?
Kui just keegi teine kogenud kasutaja ei oska enne abi pakkuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky87
HV vaatleja
liitunud: 08.03.2007
|
09.06.2010 12:43:46
|
|
|
| 3mad2 kirjutas: |
Võtan asja homme ette ja vaatan, mis viga võib olla. Ehk teed screenshoti sellest, mis seda viga annab?
Kui just keegi teine kogenud kasutaja ei oska enne abi pakkuda. |
Teen praegu videot sellest kuidas toimetasin. Varsti on täpselt teada.
_________________ Ma elan ju alles esimest korda... |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
09.06.2010 13:43:01
|
|
|
jään huviga ootama
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky87
HV vaatleja
liitunud: 08.03.2007
|
09.06.2010 21:38:27
|
|
|
| mhei kirjutas: |
jään huviga ootama  |
Nende videodega vist läheb nati aega kuna upload laseb max 100mb üles ja youtube on mul alati jukerdanud millegipärast. ja see CamStudio tegi ka 5 min videost 306mb avi
Aga oleks üksikasjalikku installi infot?. sellegipoolest lisan mõned pildid sellest. ehk on kasu.
Pilt siis:
Erroreid seekord polnud. vb sest tegin uue installi. Aga näitab ainult nulle. Oskaks keegi aidata kuidas ma nende asemele kava saaks?
EDIT: Olin regamata, nüüd saab 200mb
*****
Lugesin nüüd mitu korda selle asja siin otsast lõpuni läbi ja ma ei leia mitte ühesti kaustast faili nimega axtv.sam
Oskaks keegi aidata?
Pealegi ei olnud ka axtv'd installikaga kaasas ja otsisin googlest ja sain mingi france versiooni
Ja leitud tulemustes oli ka UPLOAD aga sealt sain teate et faili ei eksisteeri
*****
Ette tänades!!!
_________________ Ma elan ju alles esimest korda... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
11.06.2010 22:56:05
|
|
|
Samurize ise tuleb ikka installida näiteks kas "C:\program files\samurize", või "D:\program files\samurize", ehk kuhu ta end automaatselt installib.
Saatekavade programmid lähevad automaatselt "c:\programme\samurize" kausta.
rocky87, , saatekavade installi lõpus käivitub automaatselt saatekavad.sam, mis ongi see mis vaja. Sinu pildilt paistab ka, et see on juba käivitunud ja sellega on kõik korras. See axtv.sam jutt käis vana versiooni kohta, mida enam vaja pole.
| tsitaat: |
| Kas oleksi nii lahke ja paneksid mõne juba toimiva kuskile valmiskujul või midagi? Ei saa kohe mitte kuidagi asja toimima icon_redface.gif icon_confused.gif icon_sad.gif |
See ongi kõige lihtsam versioon installimiseks, nn valmis kuju ei saa olla. Aga paistab, et installimine on edukas olnud. Nullide rida näitab lihtsalt seda, et saatekavade infot ei ole kätte saadud netist.
Installisin selle ka uuesti üle pika aja prooviks. Kõik õnnestus ilma tõrgeteta ja automaatselt win7 all.
Nii nullide reast, vaadates xmltv.kava.ee lehele, paistab selline märge: Hetkel kava andmeid ei uuendata.
Lähemalt vaadates kavasid ikka uuendatakse, lihtsalt formaati oli millegi pärast muudetud (alates mai kuust). Samas tegevus asja parandamiseks pidi juba käima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky87
HV vaatleja
liitunud: 08.03.2007
|
11.06.2010 23:00:09
|
|
|
| 3mad2 kirjutas: |
Nii nullide reast, vaadates xmltv.kava.ee lehele, paistab selline märge: Hetkel kava andmeid ei uuendata.
Lähemalt vaadates kavasid ikka uuendatakse, lihtsalt formaati oli millegi pärast muudetud (alates mai kuust). Samas tegevus asja parandamiseks pidi juba käima. |
Et siis ühesõnaga hetkel ei saagi see toimida ja varsti on lootust et Hakkab tööle?
Pean lihtsalt ega-ajalt programmi käima lükkama(hetkel ei toimi ja pole mõtet ns käiata) ja uuendama?
Ette tänades!!!
EDIT:
On keegi targemaks saanud, et kas on see tööle hakanud?
Ette tänades
_________________ Ma elan ju alles esimest korda...
viimati muutis rocky87 21.06.2010 14:21:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
12.06.2010 00:01:26
|
|
|
kas keegi saaks uuesti lingi anda, et seda alla laadida...
pidin arvutile clean installi tegema...
oleks ka vaja , et asi ühilduks winows 7 ultimatega....
selles minu jama seisnebki. et asi ei taha win7-ga jooksma hakata.....
ka see proovitud : RUN ADMIN....
kas sellega VIASATi kavasid on võimalik vaadata??
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
21.09.2010 22:17:29
|
|
|
mis seda http://xmltv.kava.ee/ ei ole juba aprillist saadik uuendatud? Või saan ma timestampist valesti aru? Keegi teab võibolla veel mõnda xmltv lehte kust Eestis näidatavate kanalite kohta feedi saab?
Kirjutan huvi ja harimise eesmärgil desktopi programmi Eestis kasutamiseks, aga korralik feed on puudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|