|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kissu19
HV kasutaja
liitunud: 27.05.2004
|
29.05.2010 11:22:54
|
|
|
| DjFreeze kirjutas: |
| Alates 1. maist on kaabeltelevisiooni võrgus STV esimene Euroopa kolmemõõtmeline telekanal HD1. Spetsiaalsete seadmete abil saavad vaatajad 3D-režiimis vaadata spordi-, kultuuri- ja meelelahutusprogramme. |
Andke mulle 2D HD1 tagasi! Mõttega ma 1-st maist alates vahin HD1 nii, et ekraan on pooleks jagatud, mõlemal poolel sama pilt. Lükake see 3D üllitis kuhugi uude paketti, et kui ma lõpuks mingi 2020 omale 3D teleri soetan, siis saaks teilt eraldi paketi tellida selle jama jaoks.
P.S olen korra käinud vaatamas plaasas 3D produkti, milleks osutus U2 kontsert, 3D on ülehaibitud asi järjekordselt.
Minu seisukoht: Las 3D olla kodukasutajale, TV-sse pole sel asja. Televisiooni susservusserid ja levira huiarid võiks ennem PAL standardi pealt suvalise DIGI peale ülemineku lõpuni viia, hetkel on analoog parema pildiga kui suvaka teenusepakkuja digi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
29.05.2010 13:28:26
|
|
|
| See pole STV teha ju, kanal ise edastab seda mida edastab.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
02.06.2010 20:12:22
|
|
|
| Probleem ruuteri ja ftp-ga. Nimelt saan STV ftp-sse ilusti sisse, kui ruuterit vahel ei ole, aga ruuteriga ei saa. Port 20-21 on avatud. Mina rohkem midagi teha ei oska. Keegi äkki teab midagi?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panda4ever
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panda4ever
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
03.06.2010 17:29:08
|
|
|
| miks ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panda4ever
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
03.06.2010 22:19:06
|
|
|
| kuidagi teisiti ei saa siis confida vms?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.06.2010 08:08:13
|
|
|
| zwölf kirjutas: |
| Otsin teenusepakkujat kes rahuldava välisühenduse pakuks, tööks vaja Singapuri ühendust. |
Pole küll STV aga kui tahad võrdlust siis Elioni tagant on selline:
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
04.06.2010 10:12:01
|
|
|
vonets,
Sul on vaja ruuteri, mis suudab üheaegselt panna püsti nii DHCP protokolli, kui ka PPPoE. DualAccess on selle asja nimi D-link ruuteritel. Samuti sobivad ruuterid, mis toetavad OpenWRT tarkvara, nendel saab eraldi sellist asja ära konfida. Kindlasti oskavad Cisco ruuterid enam vähem suvalise tarkvaraga, kuid see ilmselt pole taskukohane lahendus Veel võib panna Mikrotik karbi kokku wifiga, see oskab siis ka ja on veits odavam, kui Cisco lahendus
Teisiti on kaks lahendust:
1. Tõsta kaabli otse arvutisse
2. Ümberkonfida ruuteri DHCP-PPPoE vahel.
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
04.06.2010 11:07:22
|
|
|
| sellist vastust ootasingi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
04.06.2010 17:31:46
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| zwölf kirjutas: |
| Otsin teenusepakkujat kes rahuldava välisühenduse pakuks, tööks vaja Singapuri ühendust. |
Pole küll STV aga kui tahad võrdlust siis Elioni tagant on selline:
 |
Elisa 5 võrdluseks
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
04.06.2010 22:19:30
|
|
|
Tere, panin ka STV neti ja telekanalid sisse, l2bi modemi.
Probleemiks on see, et paljud telekanalid, nende hulgas ka minu lemmik fox crime ja fox life on vene keelse pealelugemisega ja tahaks seda vene keelset jura eemaldada kuidagi, on see v6imalik ?
Telekaks on LG CF-20E60
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
04.06.2010 22:24:31
|
|
|
Kui telekas toetab Nicam Dual heli, siis saab selle abil vahetada.
STV-l on esimeses kanalis vaikimisi vene keel, teises kanalis inglise keel.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
04.06.2010 22:27:00
|
|
|
See on mono kineskoopteler vist?
Sel juhul ei saagi.
Teler peab toetama Nicam stereot selleks.
Või digipakett pluss sobiv teler või box.
Edit: Draax oli kiirem
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
04.06.2010 22:32:14
|
|
|
| Kui puudub Nicam Dual , siis ei saagi kuidagi seda jama maha v6i siis pean lihtsalt kanaleid otsima ja seal kuskil ka ingliskeelne peidus ?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
04.06.2010 22:57:21
|
|
|
| aimar9999 Vaevalt, vaevalt seal midagi veel peidus on! Endal käib ka see venekeelne pealelugemine närvi.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
04.06.2010 23:24:51
|
|
|
DefXtreme, see on lihtsalt nii n6me.Ma lihtsalt ei kannata seda v2lja , paar korda lihtsalt selle vene mula p2rast 2ra pannud, loevad ju peale ja vene keeles ka veel. ebanormaalsed.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
05.06.2010 18:29:24
|
|
|
Võta digipakett ja rendiboks siis.
Või stereotelekas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestimaa
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2003
|
06.06.2010 19:17:13
|
|
|
Küsimus kiiruste kohta, võtsin endale STV Saturn Kodu paketi millel siis peaks välismaaga ühendus 10/10 ja Eesti serveritega 100/100
Välismaa serveriga saab kiiruse ilusti kätte:
siis Eesti omaga nagu kiiremaks eriti ei ole saanud:
Vahel on praegu linksysi ruuter kuid olen ka proovinud otse juhtmega aga tulemus sama.
Kas viga on kuskil minu ühenduses võib peabki nii olema?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
06.06.2010 19:53:03
|
|
|
Üks asi on see, kui palju ruuter läbi laseb. Endal 802.11g standardit kasutatav üle 20/20 eriti lasta ei taha. Juhe taga on teine asi, siis küündivad nii üles-, kui allalaadimiskiirused ~73 piirimaile.
Teine aga see, et maksad siiski lubatud "kuni 10/10" eest.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
06.06.2010 21:28:06
|
|
|
Mul oli vana Linksysi ruuteriga suht sarnased kiirused.
Praegu on veits kiirem ruuter, aga siiski mitte piisavalt kiire, eriti pidurdab ruuter uploadi:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5726919#5726919
Otse arvutisse ühendades on Eesti sisene korrakilkust serverist alati vähemalt 90MB/s üles ja 80MB/s alla.
Aga väga palju sõltub sellest mis server/ühendus teisel pool otsas on.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
06.06.2010 21:36:53
|
|
|
Miks te üldse neid ruutereid kasutate kui need nii kehvad on? Pange kohe otse arvutisse.
Ma kasutan vaid juhe otse arvutisse ja ka tegemist STV-ga. 5mb ülesse ja alla ja olen rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
06.06.2010 21:41:03
|
|
|
Kui mitu seadet vaja võrku saada siis ruuterist ei pääse.
Häda on selles et rõhuv enamus praegu meil müüdavaid soodsamaid ruutereid ei toeta selliseid kiirusi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
09.06.2010 22:58:30
|
|
|
Kas keegi teab, millal või siis kui üldse peaks lisanduma Sony Entertainment TV channel STV kaabeltelevisiooni kanalivailikusse ?
Mamma juures täiesti nähtab ZuumTV kaudu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nisu_unn
Bännitud

liitunud: 09.03.2008
|
09.06.2010 23:05:42
|
|
|
Mis sealt kanalilt muidu head tuleb. Esimest korda kuulen muidu sellisest kanalist.
Jaapani kanal mingi? Või seda näevad vaid sony teleka omanikud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
09.06.2010 23:45:13
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Kas keegi teab, millal või siis kui üldse peaks lisanduma Sony Entertainment TV channel STV kaabeltelevisiooni kanalivailikusse ?
Mamma juures täiesti nähtab ZuumTV kaudu. |
see ju olemas
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
10.06.2010 10:48:17
|
|
|
küsisin nende käest ütlesid et praegu seda ei tule.. ilmselt eestikeelset universal channelit ka ei tule lähi ajal
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
kissu19
HV kasutaja
liitunud: 27.05.2004
|
10.06.2010 17:21:27
|
|
|
Pai STV, teeme nüüd nii, et jalka MM-i ajaks lisame kõigile tasuta paketti Eurosport HD.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.06.2010 17:40:32
|
|
|
| kissu19 kirjutas: |
Pai STV, teeme nüüd nii, et jalka MM-i ajaks lisame kõigile tasuta paketti Eurosport HD.
 |
+1, mul külmas ja homsest algab õigel mehel uus ajaarvamine.... järgmine kuu aega.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
11.06.2010 09:05:28
|
|
|
| kissu19 kirjutas: |
Pai STV, teeme nüüd nii, et jalka MM-i ajaks lisame kõigile tasuta paketti Eurosport HD.
 |
:d vaevalt et nad seda teevad
epg võiks nad tegelt korda teha hoopis.. see vist everlasting probleem..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
11.06.2010 18:48:30
|
|
|
| spongerdan kirjutas: |
| see ju olemas |
Kus ta sul olemas on ?
Mõtlen kaabeltelvisiooni mitte digi teemat või mis iganes see teine valik on.
Vahest õhtul oleks päris fun Friendse ja Two and a half men vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
18.06.2010 15:20:54
|
|
|
Cold Office BBS on mingi veebika vahepeal avanud.
K1
K1 HD
K1 HD kanalil igatahes veel eesti keelseid supakaid pole, aga pidi õige pea tulema. Kuidas lood K1 kanaliga?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
20.06.2010 00:04:14
|
|
|
Surfisin täna natuke STV lehel ja üllatuseks avastasin, et kaksikpaketid (TV+nett) on ära kaotatud ning järel ainult kolmikpakett nagu teistelgi suurematel teenuspakkujatel. Ma ei saa aru miks nad kõik seda kasutut lauatelefoni niimoodi peale suruvad?? Hind kolmikutel muidugi kõrgem kui kaksikpakettidel oli .
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
20.06.2010 05:05:40
|
|
|
mis selle tasuta eurosport hd'ga teha kui seal jalka mmi ei näita
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
21.06.2010 11:00:25
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
Cold Office BBS on mingi veebika vahepeal avanud.
K1
K1 HD
K1 HD kanalil igatahes veel eesti keelseid supakaid pole, aga pidi õige pea tulema. Kuidas lood K1 kanaliga? |
k1 sd l ka mitte ootame..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
21.06.2010 16:05:39
|
|
|
Kas ma saan õigesti aru, et STV Saturn Neo paketi jaoks pole mingit ruuterit/modemit vaja, tuppa tuuakse ainult juhe?
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
21.06.2010 16:21:40
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
| Kas ma saan õigesti aru, et STV Saturn Neo paketi jaoks pole mingit ruuterit/modemit vaja, tuppa tuuakse ainult juhe? |
Jep, kõik Saturn paketid on teine tehniline lahendus kus majja tuleb valguskaabel. Tuppa tuuakse tavaline netijuhe mis jah otse arvutisse (modemeid jms pole vaja). Juhul kui mitu arvutit tahavad netti, siis ruuterist muidugi ei pääse.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
21.06.2010 16:24:51
|
|
|
Väga viis siis. Peab liitumise üle tõsiselt mõtlema
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
21.06.2010 16:27:26
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
Väga viis siis. Peab liitumise üle tõsiselt mõtlema  |
mina pole siimaani veel liitumist kordagi kahetsenud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
21.06.2010 18:42:43
|
|
|
| Renq kirjutas: |
mina pole siimaani veel liitumist kordagi kahetsenud  |
Sama siin. Pole senini ühtegi interneti katkestust olnud ja TV töötab ka alati.
Pmst sony entertainment channel võiks tulla ikkagi. Saan aru et starmanis ja elionis kanal olemas juba kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
21.06.2010 19:52:46
|
|
|
kalevipog, kus kandis ida-virumaal sa seda saturni saad?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
21.06.2010 20:01:40
|
|
|
Ida-Virusse vast ei saagi, Tallinnasse ka miskist netti tarvis.
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasource
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2005
|
28.06.2010 20:08:21
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Kui mitu seadet vaja võrku saada siis ruuterist ei pääse.
Häda on selles et rõhuv enamus praegu meil müüdavaid soodsamaid ruutereid ei toeta selliseid kiirusi |
Toetavad ikka, tuleb vaadata uuema põlvkonna ruutereid mitte vanu iganenud linksys wrt54gl taolisi, mida taevani kiidetakse.
Ise kasutan TP-LINK TL-WR1043ND, mille sain 800.- eest oxist.
Praegu selle ruuteri hind sipa üles kerinud, kuigi mingi aeg peale seda kui ise ostsin oli alla 800 langenud. Aga isegi praegune hind on normaalne mida usb pordiga 3T3R gigabit ruuteri eest maksta
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
30.06.2010 16:13:32
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| kalevipoeg kirjutas: |
Väga viis siis. Peab liitumise üle tõsiselt mõtlema  |
mina pole siimaani veel liitumist kordagi kahetsenud  |
ma ka neti osas ei kahetse..digi tv osas natuke nurinat on epg krillitsas loomulikult või inglise keeles.. ja auklik..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.06.2010 17:00:49
|
|
|
| DjFreeze kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| kalevipoeg kirjutas: |
Väga viis siis. Peab liitumise üle tõsiselt mõtlema  |
mina pole siimaani veel liitumist kordagi kahetsenud  |
ma ka neti osas ei kahetse..digi tv osas natuke nurinat on epg krillitsas loomulikult või inglise keeles.. ja auklik.. |
ma digi tv ja telefoni jätsin starmani oma ja ikka väga rahul, ainuke mure on see digiboxi pangestumine saate info peale.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasource
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2005
|
03.07.2010 23:50:02
|
|
|
| kellelgi viimastel päevadel stv digitvga pole probleeme olnud? Jube tihti corruptib stream ära. Varem pole sellist asja märganud nii tihti.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
04.07.2010 00:45:20
|
|
|
| Kellelgi on Saturniga selline jama vahest, et välismaine ühendus pidevalt katkeb ära aga Eesti saitidel töötab kenasti edasi?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|