Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kissu19
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 29.05.2010 11:22:54 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
Alates 1. maist on kaabeltelevisiooni võrgus STV esimene Euroopa kolmemõõtmeline telekanal HD1. Spetsiaalsete seadmete abil saavad vaatajad 3D-režiimis vaadata spordi-, kultuuri- ja meelelahutusprogramme.


Andke mulle 2D HD1 tagasi! Mõttega ma 1-st maist alates vahin HD1 nii, et ekraan on pooleks jagatud, mõlemal poolel sama pilt. Lükake see 3D üllitis kuhugi uude paketti, et kui ma lõpuks mingi 2020 omale 3D teleri soetan, siis saaks teilt eraldi paketi tellida selle jama jaoks.

P.S olen korra käinud vaatamas plaasas 3D produkti, milleks osutus U2 kontsert, 3D on ülehaibitud asi järjekordselt.

Minu seisukoht: Las 3D olla kodukasutajale, TV-sse pole sel asja. Televisiooni susservusserid ja levira huiarid võiks ennem PAL standardi pealt suvalise DIGI peale ülemineku lõpuni viia, hetkel on analoog parema pildiga kui suvaka teenusepakkuja digi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 13:28:26 vasta tsitaadiga

See pole STV teha ju, kanal ise edastab seda mida edastab.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 20:12:22 vasta tsitaadiga

Probleem ruuteri ja ftp-ga. Nimelt saan STV ftp-sse ilusti sisse, kui ruuterit vahel ei ole, aga ruuteriga ei saa. Port 20-21 on avatud. Mina rohkem midagi teha ei oska. Keegi äkki teab midagi?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panda4ever
HV vaatleja
panda4ever

liitunud: 13.04.2008




sõnum 03.06.2010 12:37:35 vasta tsitaadiga

Kas ruuter toetab dual access?
_________________
Ingress Estonia Resistance
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 16:15:18 vasta tsitaadiga

http://www.amazon.com/Buffalo-WHR-G54S-Wireless-Broadband-Route/dp/B000AODZQ2 selline ruuter on, mida see dual access tähendab, või kust ma vaatan seda?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panda4ever
HV vaatleja
panda4ever

liitunud: 13.04.2008




sõnum 03.06.2010 16:27:10 vasta tsitaadiga

Selle ruuteri kaudu ei saa yhendus ftp'ga.
_________________
Ingress Estonia Resistance
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 17:29:08 vasta tsitaadiga

miks ei saa?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panda4ever
HV vaatleja
panda4ever

liitunud: 13.04.2008




sõnum 03.06.2010 17:42:27 vasta tsitaadiga

Sest ei toetab dual access.
_________________
Ingress Estonia Resistance
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 22:19:06 vasta tsitaadiga

kuidagi teisiti ei saa siis confida vms?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 08:08:13 vasta tsitaadiga

zwölf kirjutas:
Otsin teenusepakkujat kes rahuldava välisühenduse pakuks, tööks vaja Singapuri ühendust.


Pole küll STV aga kui tahad võrdlust siis Elioni tagant on selline:

Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 10:12:01 vasta tsitaadiga

vonets,
Sul on vaja ruuteri, mis suudab üheaegselt panna püsti nii DHCP protokolli, kui ka PPPoE. DualAccess on selle asja nimi D-link ruuteritel. Samuti sobivad ruuterid, mis toetavad OpenWRT tarkvara, nendel saab eraldi sellist asja ära konfida. Kindlasti oskavad Cisco ruuterid enam vähem suvalise tarkvaraga, kuid see ilmselt pole taskukohane lahendus icon_rolleyes.gif Veel võib panna Mikrotik karbi kokku wifiga, see oskab siis ka ja on veits odavam, kui Cisco lahendus
Teisiti on kaks lahendust:
1. Tõsta kaabli otse arvutisse
2. Ümberkonfida ruuteri DHCP-PPPoE vahel.

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 11:07:22 vasta tsitaadiga

sellist vastust ootasingi
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 17:31:46 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
zwölf kirjutas:
Otsin teenusepakkujat kes rahuldava välisühenduse pakuks, tööks vaja Singapuri ühendust.


Pole küll STV aga kui tahad võrdlust siis Elioni tagant on selline:


Elisa 5 võrdluseks
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 04.06.2010 22:19:30 vasta tsitaadiga

Tere, panin ka STV neti ja telekanalid sisse, l2bi modemi.

Probleemiks on see, et paljud telekanalid, nende hulgas ka minu lemmik fox crime ja fox life on vene keelse pealelugemisega ja tahaks seda vene keelset jura eemaldada kuidagi, on see v6imalik ?
Telekaks on LG CF-20E60
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 22:24:31 vasta tsitaadiga

Kui telekas toetab Nicam Dual heli, siis saab selle abil vahetada.
STV-l on esimeses kanalis vaikimisi vene keel, teises kanalis inglise keel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 22:27:00 vasta tsitaadiga

See on mono kineskoopteler vist?
Sel juhul ei saagi.
Teler peab toetama Nicam stereot selleks.
Või digipakett pluss sobiv teler või box.

Edit: Draax oli kiirem icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 04.06.2010 22:32:14 vasta tsitaadiga

Kui puudub Nicam Dual , siis ei saagi kuidagi seda jama maha v6i siis pean lihtsalt kanaleid otsima ja seal kuskil ka ingliskeelne peidus ?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2010 22:57:21 vasta tsitaadiga

aimar9999 Vaevalt, vaevalt seal midagi veel peidus on! Endal käib ka see venekeelne pealelugemine närvi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 04.06.2010 23:24:51 vasta tsitaadiga

DefXtreme, see on lihtsalt nii n6me.Ma lihtsalt ei kannata seda v2lja icon_biggrin.gif , paar korda lihtsalt selle vene mula p2rast 2ra pannud, loevad ju peale ja vene keeles ka veel. ebanormaalsed.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2010 18:29:24 vasta tsitaadiga

Võta digipakett ja rendiboks siis.
Või stereotelekas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestimaa
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2010 19:17:13 vasta tsitaadiga

Küsimus kiiruste kohta, võtsin endale STV Saturn Kodu paketi millel siis peaks välismaaga ühendus 10/10 ja Eesti serveritega 100/100
Välismaa serveriga saab kiiruse ilusti kätte:

siis Eesti omaga nagu kiiremaks eriti ei ole saanud:


Vahel on praegu linksysi ruuter kuid olen ka proovinud otse juhtmega aga tulemus sama.
Kas viga on kuskil minu ühenduses võib peabki nii olema?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2010 19:53:03 vasta tsitaadiga

Üks asi on see, kui palju ruuter läbi laseb. Endal 802.11g standardit kasutatav üle 20/20 eriti lasta ei taha. Juhe taga on teine asi, siis küündivad nii üles-, kui allalaadimiskiirused ~73 piirimaile.
Teine aga see, et maksad siiski lubatud "kuni 10/10" eest.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2010 21:28:06 vasta tsitaadiga

Mul oli vana Linksysi ruuteriga suht sarnased kiirused.
Praegu on veits kiirem ruuter, aga siiski mitte piisavalt kiire, eriti pidurdab ruuter uploadi:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5726919#5726919
Otse arvutisse ühendades on Eesti sisene korrakilkust serverist alati vähemalt 90MB/s üles ja 80MB/s alla.
Aga väga palju sõltub sellest mis server/ühendus teisel pool otsas on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 06.06.2010 21:36:53 vasta tsitaadiga

Miks te üldse neid ruutereid kasutate kui need nii kehvad on? Pange kohe otse arvutisse. icon_biggrin.gif
Ma kasutan vaid juhe otse arvutisse ja ka tegemist STV-ga. 5mb ülesse ja alla ja olen rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2010 21:41:03 vasta tsitaadiga

Kui mitu seadet vaja võrku saada siis ruuterist ei pääse.
Häda on selles et rõhuv enamus praegu meil müüdavaid soodsamaid ruutereid ei toeta selliseid kiirusi
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.06.2010 23:56:41 vasta tsitaadiga

Router Performance Comparison Charts - WAN to LAN Throughput
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 09.06.2010 22:58:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, millal või siis kui üldse peaks lisanduma Sony Entertainment TV channel STV kaabeltelevisiooni kanalivailikusse ?

Mamma juures täiesti nähtab ZuumTV kaudu.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nisu_unn
Bännitud
nisu_unn

liitunud: 09.03.2008




sõnum 09.06.2010 23:05:42 vasta tsitaadiga

Mis sealt kanalilt muidu head tuleb. Esimest korda kuulen muidu sellisest kanalist. icon_biggrin.gif
Jaapani kanal mingi? Või seda näevad vaid sony teleka omanikud? thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2010 23:45:13 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Kas keegi teab, millal või siis kui üldse peaks lisanduma Sony Entertainment TV channel STV kaabeltelevisiooni kanalivailikusse ?

Mamma juures täiesti nähtab ZuumTV kaudu.


see ju olemas
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 10.06.2010 10:48:17 vasta tsitaadiga

küsisin nende käest ütlesid et praegu seda ei tule.. ilmselt eestikeelset universal channelit ka ei tule lähi ajal
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kissu19
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 10.06.2010 17:21:27 vasta tsitaadiga

Pai STV, teeme nüüd nii, et jalka MM-i ajaks lisame kõigile tasuta paketti Eurosport HD.

beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 17:40:32 vasta tsitaadiga

kissu19 kirjutas:
Pai STV, teeme nüüd nii, et jalka MM-i ajaks lisame kõigile tasuta paketti Eurosport HD.

beer_yum.gif

+1, mul beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif külmas ja homsest algab õigel mehel uus ajaarvamine.... järgmine kuu aega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 11.06.2010 09:05:28 vasta tsitaadiga

kissu19 kirjutas:
Pai STV, teeme nüüd nii, et jalka MM-i ajaks lisame kõigile tasuta paketti Eurosport HD.

beer_yum.gif

:d vaevalt et nad seda teevad icon_biggrin.gif
epg võiks nad tegelt korda teha hoopis.. see vist everlasting probleem..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.06.2010 18:48:30 vasta tsitaadiga

spongerdan kirjutas:
see ju olemas


Kus ta sul olemas on ?
Mõtlen kaabeltelvisiooni mitte digi teemat või mis iganes see teine valik on.

Vahest õhtul oleks päris fun Friendse ja Two and a half men vaadata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 15:20:54 vasta tsitaadiga

Cold Office BBS on mingi veebika vahepeal avanud.

K1

K1 HD

K1 HD kanalil igatahes veel eesti keelseid supakaid pole, aga pidi õige pea tulema. Kuidas lood K1 kanaliga?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 00:04:14 vasta tsitaadiga

Surfisin täna natuke STV lehel ja üllatuseks avastasin, et kaksikpaketid (TV+nett) on ära kaotatud ning järel ainult kolmikpakett nagu teistelgi suurematel teenuspakkujatel. Ma ei saa aru miks nad kõik seda kasutut lauatelefoni niimoodi peale suruvad?? Hind kolmikutel muidugi kõrgem kui kaksikpakettidel oli thumbs_down.gif thumbs_down.gif.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 05:05:40 vasta tsitaadiga

mis selle tasuta eurosport hd'ga teha kui seal jalka mmi ei näita icon_rolleyes.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 21.06.2010 11:00:25 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Cold Office BBS on mingi veebika vahepeal avanud.

K1

K1 HD

K1 HD kanalil igatahes veel eesti keelseid supakaid pole, aga pidi õige pea tulema. Kuidas lood K1 kanaliga?

k1 sd l ka mitte ootame..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 21.06.2010 16:05:39 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et STV Saturn Neo paketi jaoks pole mingit ruuterit/modemit vaja, tuppa tuuakse ainult juhe?
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 16:21:40 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru, et STV Saturn Neo paketi jaoks pole mingit ruuterit/modemit vaja, tuppa tuuakse ainult juhe?


Jep, kõik Saturn paketid on teine tehniline lahendus kus majja tuleb valguskaabel. Tuppa tuuakse tavaline netijuhe mis jah otse arvutisse (modemeid jms pole vaja). Juhul kui mitu arvutit tahavad netti, siis ruuterist muidugi ei pääse.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 21.06.2010 16:24:51 vasta tsitaadiga

Väga viis siis. Peab liitumise üle tõsiselt mõtlema icon_biggrin.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 16:27:26 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Väga viis siis. Peab liitumise üle tõsiselt mõtlema icon_biggrin.gif


mina pole siimaani veel liitumist kordagi kahetsenud icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 21.06.2010 18:42:43 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
mina pole siimaani veel liitumist kordagi kahetsenud icon_smile.gif


Sama siin. Pole senini ühtegi interneti katkestust olnud ja TV töötab ka alati.

Pmst sony entertainment channel võiks tulla ikkagi. Saan aru et starmanis ja elionis kanal olemas juba kenasti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2010 19:52:46 vasta tsitaadiga

kalevipog, kus kandis ida-virumaal sa seda saturni saad?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 21.06.2010 20:01:40 vasta tsitaadiga

Ida-Virusse vast ei saagi, Tallinnasse ka miskist netti tarvis.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasource
HV kasutaja
salasource

liitunud: 31.01.2005




sõnum 28.06.2010 20:08:21 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Kui mitu seadet vaja võrku saada siis ruuterist ei pääse.
Häda on selles et rõhuv enamus praegu meil müüdavaid soodsamaid ruutereid ei toeta selliseid kiirusi

Toetavad ikka, tuleb vaadata uuema põlvkonna ruutereid mitte vanu iganenud linksys wrt54gl taolisi, mida taevani kiidetakse.

Ise kasutan TP-LINK TL-WR1043ND, mille sain 800.- eest oxist.


Praegu selle ruuteri hind sipa üles kerinud, kuigi mingi aeg peale seda kui ise ostsin oli alla 800 langenud. Aga isegi praegune hind on normaalne mida usb pordiga 3T3R gigabit ruuteri eest maksta icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 30.06.2010 16:13:32 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
kalevipoeg kirjutas:
Väga viis siis. Peab liitumise üle tõsiselt mõtlema icon_biggrin.gif


mina pole siimaani veel liitumist kordagi kahetsenud icon_smile.gif

ma ka neti osas ei kahetse..digi tv osas natuke nurinat on epg krillitsas loomulikult või inglise keeles.. ja auklik..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 17:00:49 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
Renq kirjutas:
kalevipoeg kirjutas:
Väga viis siis. Peab liitumise üle tõsiselt mõtlema icon_biggrin.gif


mina pole siimaani veel liitumist kordagi kahetsenud icon_smile.gif

ma ka neti osas ei kahetse..digi tv osas natuke nurinat on epg krillitsas loomulikult või inglise keeles.. ja auklik..


ma digi tv ja telefoni jätsin starmani oma ja ikka väga rahul, ainuke mure on see digiboxi pangestumine saate info peale.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasource
HV kasutaja
salasource

liitunud: 31.01.2005




sõnum 03.07.2010 23:50:02 vasta tsitaadiga

kellelgi viimastel päevadel stv digitvga pole probleeme olnud? Jube tihti corruptib stream ära. Varem pole sellist asja märganud nii tihti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2010 00:45:20 vasta tsitaadiga

Kellelgi on Saturniga selline jama vahest, et välismaine ühendus pidevalt katkeb ära aga Eesti saitidel töötab kenasti edasi?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.