Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Minu meelest on LoLi kogukond...
Sõbralik. Viisakas. Andekas!
5%
 5%  [ 8 ]
Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest.
37%
 37%  [ 56 ]
Mürgine.
57%
 57%  [ 85 ]
hääli kokku : 149

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ReneDreier
HV veteran
ReneDreier

liitunud: 18.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 20:52:22 vasta tsitaadiga

Omal ajal olin Dota fänn, nüüd aga LoLi pikemalt pelanud.

Lisage: Not Sure

Mul hotspot teenusega suht laagine nett päeviti, nii et hilja õhtu/öösel olen online.

tsitaat:
Jube tüütu on nüüd, peale eelviimast pathci pean peale igat matchi pean mängu restartima sest mäng ei suuda uuesti serveriga ühendust luua.

thumbs_up.gif

Olen kindel, et viga on ainult minus
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2010 00:58:39 vasta tsitaadiga

t2ring, Ashe odav ju, 450 vist oli ainult. Corki oli minumeelest 6300. Sinna läheb tükk aega, et see summa kokku saada:D
Üldiselt IGN on joodik. Kes tahab, see lisab. Päevas 2-3 ikka teen.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2010 16:41:15 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
t2ring, Ashe odav ju, 450 vist oli ainult. Corki oli minumeelest 6300. Sinna läheb tükk aega, et see summa kokku saada:D
Üldiselt IGN on joodik. Kes tahab, see lisab. Päevas 2-3 ikka teen.

Oleksite varem tulnud mängima, oleks teil Corki ja UFO skin mõlemad tasuta.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 08.05.2010 22:27:23 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
puik17 kirjutas:
t2ring, Ashe odav ju, 450 vist oli ainult. Corki oli minumeelest 6300. Sinna läheb tükk aega, et see summa kokku saada:D
Üldiselt IGN on joodik. Kes tahab, see lisab. Päevas 2-3 ikka teen.

Oleksite varem tulnud mängima, oleks teil Corki ja UFO skin mõlemad tasuta.


Aga mul on icon_arrow.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 22:08:48 vasta tsitaadiga

Eriline porr on ikka minna üksi Normal game tegema, sellised kollid saad oma tiimi, kes ei saa mängust mitte mütsigi aru icon_rolleyes.gif Ja siis kui üritad midagi seletada, nähvatakse vastu, et ole vait või mida iganes icon_confused.gif Tahaks juba üle lvl 15 ära saada, siis vast saab normaalsemaid mänge teha
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 13.05.2010 23:57:29 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Tahaks juba üle lvl 15 ära saada, siis vast saab normaalsemaid mänge teha


jajaa looda aga...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 00:12:30 vasta tsitaadiga

500+ võitu saanud vennad on ka päris paljud puuga pähe.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 08:10:58 vasta tsitaadiga

Matchmaking ftw!
Ma mingi 22 vist, ja saan lvl 2-3 kokku pidevalt. Ja vastastiimi tulevad lvl 30.
Mängi sis nii. Mõttetu.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 13:58:24 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Matchmaking ftw!
Ma mingi 22 vist, ja saan lvl 2-3 kokku pidevalt. Ja vastastiimi tulevad lvl 30.
Mängi sis nii. Mõttetu.

Kui sellised tulevad, tähendab, et vastast või sinu meeskonnas on premade.
Aga lvl ei mängi väga suurt rolli, pole haruldane, kui 30 võitu vend on mitu korda parem 500 võitu vennast.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2010 17:51:48 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi ka praegu LoL-iga jama? Mul pole friendlisti ja siis chat on ka tühi ja kuskil mängus kirjutada ei saa. icon_confused.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 16.05.2010 21:26:13 vasta tsitaadiga

Naljakas kala sul :S Mul hetkel küll töötab ilusti.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2010 22:15:49 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Kas kellelgi ka praegu LoL-iga jama? Mul pole friendlisti ja siis chat on ka tühi ja kuskil mängus kirjutada ei saa. icon_confused.gif

See on jah lollakas bug euroopa kliendiga, ta vahepeal lollitab nii.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2010 22:19:33 vasta tsitaadiga

Nüüd ma ei saa enam isegi sisse, terve päev on mingi kuradi nali selle LoL-iga... Hakka või HoN-i ostma icon_eek.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 17.05.2010 16:32:01 vasta tsitaadiga

EU server oli maas eile. Täna peaks okei olema.

Mängust niipalju, et olen nüüd leidnud endale main championi/hero ja selleks on Heimerdinger:D
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReneDreier
HV veteran
ReneDreier

liitunud: 18.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 18:42:25 vasta tsitaadiga

Riot läks Goa'st lahku, ehk nüüd on ta iseseisev. Goa's olevat olnud tegu amatööridega, mille tõttu client kannatab laggide ja buggide pärast.

Hetkel käib andmete edastus Serveritest serveritesse ja eks paari päeva jooksul või laagi ja offline server staatust esineda.

Rene

Muideks, USA ja EU patchid hakkavad tulevikus sama aegselt tulema.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 03:38:13 vasta tsitaadiga

Haige lihtsalt, nii närvi ajavad need ilma ajudeta hujoobarid, kes lihtsalt mängivad mingit Rambot ja lähevad 1v3 jne. ja loodavad võita. Muidugi veel "toredamad" on need leaverid, kes keeravad tervel tiimil mängu tuksi... Loodan, et kunagi võetakse midagi ette, et kui mängust tahtlikult leavid, ei saa mingi 12h mängida or sth, oleks paras neile.

Aga eelneva jutu jätkuks, et RIOT võttis LoL-i üle ja nüüd on serverid korras ja laggi eriti ei esine. Jõudis kohale ka lõpus uus hero MALZAHAR, maksab 6300 IP
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 03.06.2010 11:52:46 vasta tsitaadiga

Ja kõige parem uudis, vähemalt minujaoks, et pärast viimast patchi ei pea iga jumala kord mängu uuesti käivitama ja on mängu statsid näha. Lõpuks suutsid selle ikkagi korda teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 19:11:35 vasta tsitaadiga

Suht piix värk, mõned lvl 20+ mängivad nii jubedalt... Ma ei saa aru kuidas sa saad mingi retard olla kui sul on 100+ mängu tehtud, midagi peaks ju juba selge olema icon_neutral.gif

Vahepeal siis tuli uus hero ka välja Olaf the Berserker
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 18.06.2010 13:44:32 vasta tsitaadiga

Tahtsin ka midagi DotA-like mängida, kuna DotA ja HoNi learning curve pidi õudne olema, alustasin LoL-ist.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna DotAt pole kunagi mänginud, on kõik veel uus ja värske icon_biggrin.gif Twisted Fate-ga 3v3 läheb hästi praegu, hoian IP-sid Pantheoni jaoks vast.

Itemid: Sheen -> Saapad -> Lich Bane -> (Nashor's Tooth, aga mäng juba lõpukorral tavaliselt.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 15:15:40 vasta tsitaadiga

5v5 saab rohkem IP kui sa ei tea veel.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 16:47:14 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Twisted Fate-ga 3v3 läheb hästi praegu

Halb build tegelikult.
Õpi ühelt kõige paremalt mängijalt üldse
http://www.youtube.com/watch?v=B8Ai_Aw-5fc
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 18.06.2010 17:18:57 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
carbz kirjutas:
Twisted Fate-ga 3v3 läheb hästi praegu

Halb build tegelikult.
Õpi ühelt kõige paremalt mängijalt üldse
http://www.youtube.com/watch?v=B8Ai_Aw-5fc


Nagu Phreak alguses ütles, on Twistedi ehitamiseks vähemalt 5 viisi. Mina tegutsen Leaguecrafti kõige populaarsemate guidide järgi, mis alustasid tavaliselt Sheeniga ja Madred'si mainiti vist korra.
Pealegi mängin ma 3v3 ja low Elo. Siiski peaks Guinsoo's Rageblade ehitama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 11.07.2010 22:31:06 vasta tsitaadiga

üldiselt soovitan mängu lõpus promad vennad sõbraks lisada. muidu satutegi 10 aastastega mängima, kes taktikat ei oska.
ma ise olen random tiimiga mängimisest ammu loobunud.
soovitan ka lugeda LoL foorumist mängu põhimõtteid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2010 03:08:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 14.07.2010 22:27:17 vasta tsitaadiga

Täna pandi Euroopa serveritele ka Season 1 patch peale. Uus champion Xin Zhao on päris kobe.



Ise sain just 20, Ranked Matche pole veel proovinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 14.07.2010 22:41:00 vasta tsitaadiga

Uus kujundus ning järkudega mängud on minu arvates väga hea. Kuigi sellega on kaasnenud ülinärviliste ja sõimavate e. "ratinguh*orade" pealetung, eriti järkudega mängudes. icon_mad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 15.07.2010 19:06:26 vasta tsitaadiga

Tõttöelda ei meeldi mulle see, et kõik alustavad samalt redelipulgalt. Siiamaani olen ühe ranked mängu teinud, läksin sisse oma lvl 24 sõbraga. Tiimis oli veel 2 venda 20-25, ja üks lvl 30 1100+ võitu. Mängu saime haledalt pähe, pärast tuli välja, et vastas kõik 30ned, 2x 1000+ ja 3x 400+ võitu. Enam sinna ei roni, kuni oskajad on kõik üles roninud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 00:04:56 vasta tsitaadiga

No raudne laks on see, et solona pole mõtet minna.
Sest idioote on niivõrd palju. Ma ise olen vast juba paarsada jörri ära ignorenud.
Alati üritan enne tiimi kokku saada, kui mängu teen.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 24.07.2010 14:10:48 vasta tsitaadiga

Järgmine Champion:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hilisema Test Realmi pathiga "olevat eemaldatud ta Supportimis-võimed ja Cooldowne suurendatud". Tegu suhteliselt usutava kuulujutuga.

Ja Ranked Games on ainult 30+ nüüd. Boo.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2010 00:01:01 vasta tsitaadiga

Tundub huvitav hero, ei tea palju maksma hakkab. Loodan, et mitte mingi 6300 ip icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2010 00:48:41 vasta tsitaadiga

Raudne laks, et 6300.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2010 19:13:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja Ranked Games on ainult 30+ nüüd. Boo.

Oi kui hea. Loodetavasti pole enam poolearulisi niipalju.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 25.07.2010 19:57:30 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab koos mängida siis lisage mVd. Kuigi olen LV24 hetkel ja Ranked mängudes ei saa osaleda.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 26.07.2010 15:44:33 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea, siis logifailidest on võimalik enda ja tuttavate Normal Games-ide ELO-d leida. Paljudele ilmselt vana uudis juba, ise ei teadnud.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2010 15:51:02 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Kes veel ei tea, siis logifailidest on võimalik enda ja tuttavate Normal Games-ide ELO-d leida. Paljudele ilmselt vana uudis juba, ise ei teadnud.

Spoiler Spoiler Spoiler


See ei vasta tõele. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 26.07.2010 20:40:16 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
See ei vasta tõele. icon_rolleyes.gif


Miks siis nii, mitme sõbraga olen võrrelnud ja vägagi reaalsed numbrid tulnud. Ega ta ei pea ühtima Ranked Gamesist saadud ELOdega.

Edit: Eriti kuna ELO Listide Top500 lõppeb seal 1950 ringis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 00:20:43 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Tonsor kirjutas:
See ei vasta tõele. icon_rolleyes.gif


Miks siis nii, mitme sõbraga olen võrrelnud ja vägagi reaalsed numbrid tulnud. Ega ta ei pea ühtima Ranked Gamesist saadud ELOdega.

Edit: Eriti kuna ELO Listide Top500 lõppeb seal 1950 ringis.

Eino, siis ma võin ju uhkusega teatada, et ma olen enda 1933'ga Euroopa top100 sees.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 27.07.2010 23:25:12 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Eino, siis ma võin ju uhkusega teatada, et ma olen enda 1933'ga Euroopa top100 sees.


Esiteks: Ma ei tea kust sa selle top100 välja tõmbasid, ja
Teiseks: http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=21350 5 Lehekülge poste ja ei ühtegi vastuväidet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 01:10:49 vasta tsitaadiga

http://rocoto171.webperoni.de/cms/lol/elonormalgame05082010.txt
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 06.08.2010 10:18:50 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
http://rocoto171.webperoni.de/cms/lol/elonormalgame05082010.txt

Heh, on see siis tõene või mitte, aga ma ka täitsa seal sees oma "The sirius" -ga ja numbriks siis 1894. Ehk siis kuskil seal keskmisest natuke kõrgemal.

Samas kui rääkisin see noh, chawn......vms(ma ei saa praegu täpset nime vaadata) siis ta ütles, et see elo näitab valesti.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 00:09:39 vasta tsitaadiga

Kuidas need valitavad kangelased mängus vahetavad?

Siin enne sain valida anni ja mingi roboti ja teiste jorsside vahel. Tänasest saab uusi kangelasi valida (vanu ei saa).
+ kuidas kõige parem viis neid punkte teenida (mitte osta), et meeldivaid kangelasi päriselt oma kontole "osta"?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 16:16:19 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kuidas need valitavad kangelased mängus vahetavad?

Siin enne sain valida anni ja mingi roboti ja teiste jorsside vahel. Tänasest saab uusi kangelasi valida (vanu ei saa).
+ kuidas kõige parem viis neid punkte teenida (mitte osta), et meeldivaid kangelasi päriselt oma kontole "osta"?

Iga nädal on 10 tasuta championi, IP teenida on ikka kõige lihtsam tavalistes normal mängudes, kord päevas saab võidu eest umbes 250ip, muidu saab võidu eest umbes 120ip, kaotuse eest 60ip.

E/
Järgmine champ
http://forum.leaguecraft.com/showthread.php?tid=12036


viimati muutis Tonsor 28.08.2010 18:05:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 28.08.2010 16:57:09 vasta tsitaadiga

Kurja kuis tahaks mängida.... sbk võiks läbi saada juba (2 nädalat veel), siis hakkab linnaloale ka saama, saaks nv mõne mängugi teha. icon_cry.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 04.10.2010 12:47:50 vasta tsitaadiga

Mängu on ilmunud ka selline asi nagu "Ranked Games", ehk siis neid mängides saad endale ka avaliku ratingu millega tekkis kohe palju komöödiat foorumites.
Inimesed kes teavad kuidas elo töötab ei whine aga on terve hunnik tegelasi kes ei suuda aksepteerida, et nende rating nii madal on ja ajavad sellist jama nagu "elo hell", süüdistavad teammate ja üleüldiselt ragevad ja whinevad. Ma olen alati olnud positsioonil, et kui sul elo on madal siis sa ka kuulud sinna oma skilliga mitte ei ole teamated süüdi jne.
Sellepärast see teema ajaski naerma - http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=274753. icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 10.10.2010 23:41:23 vasta tsitaadiga

Sellel nädalavahetusel on kõik championid tasuta. Imeline võimalus enne ostmist tegelasi testida, või siis oskamatuid farmida.

EDIT: Järgmine champion, Lux:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 24.10.2010 19:53:10 vasta tsitaadiga

Nagu wtf, lasin sõbral oma läpakas mängida. Ta logis oma kasutajaga sisse, tegi paar mängu ja pärast tahtsin mina oma kasutajaga uuesti siise logida aga enam ei saa. Ütleb et vale kasutajanimi v pass, no proovisin siis nende kodulehel sisse logida, euroopa omas (kus minu kasutaja tehtud ka tehtud on) sisse ei saa aga usa lehel logib sisse... müstika... keegi nõu oskab anda, et mis nagu valesti olla võiks ???
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 20:02:01 vasta tsitaadiga

Kas su kasutaja enne töötas= Said mängida euroopa serverites?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 24.10.2010 20:09:27 vasta tsitaadiga

jah
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 20:10:32 vasta tsitaadiga

Võid proovida recover password või kirjutada küsimuse LOL official foorumisse.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 28.10.2010 19:52:24 vasta tsitaadiga

Tundub nii, et pean uue kasutaja tegema ja 0'st pihta hakkama uuesti... täiesti lõpp, tegin sinna supporti teema ka aga täielik vaikus, recover username/password kiri ei tule mailile kohale... suurepärane...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.