|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Minu meelest on LoLi kogukond... |
| Sõbralik. Viisakas. Andekas! |
|
5% |
[ 8 ] |
| Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest. |
|
37% |
[ 56 ] |
| Mürgine. |
|
57% |
[ 85 ] |
|
| hääli kokku : 149 |
|
| autor |
|
ReneDreier
HV veteran

liitunud: 18.05.2007
|
07.05.2010 20:52:22
|
|
|
Omal ajal olin Dota fänn, nüüd aga LoLi pikemalt pelanud.
Lisage: Not Sure
Mul hotspot teenusega suht laagine nett päeviti, nii et hilja õhtu/öösel olen online.
| tsitaat: |
| Jube tüütu on nüüd, peale eelviimast pathci pean peale igat matchi pean mängu restartima sest mäng ei suuda uuesti serveriga ühendust luua. |
Olen kindel, et viga on ainult minus
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
08.05.2010 00:58:39
|
|
|
t2ring, Ashe odav ju, 450 vist oli ainult. Corki oli minumeelest 6300. Sinna läheb tükk aega, et see summa kokku saada:D
Üldiselt IGN on joodik. Kes tahab, see lisab. Päevas 2-3 ikka teen.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
08.05.2010 16:41:15
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
t2ring, Ashe odav ju, 450 vist oli ainult. Corki oli minumeelest 6300. Sinna läheb tükk aega, et see summa kokku saada:D
Üldiselt IGN on joodik. Kes tahab, see lisab. Päevas 2-3 ikka teen. |
Oleksite varem tulnud mängima, oleks teil Corki ja UFO skin mõlemad tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
08.05.2010 22:27:23
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
t2ring, Ashe odav ju, 450 vist oli ainult. Corki oli minumeelest 6300. Sinna läheb tükk aega, et see summa kokku saada:D
Üldiselt IGN on joodik. Kes tahab, see lisab. Päevas 2-3 ikka teen. |
Oleksite varem tulnud mängima, oleks teil Corki ja UFO skin mõlemad tasuta. |
Aga mul on
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
13.05.2010 22:08:48
|
|
|
Eriline porr on ikka minna üksi Normal game tegema, sellised kollid saad oma tiimi, kes ei saa mängust mitte mütsigi aru Ja siis kui üritad midagi seletada, nähvatakse vastu, et ole vait või mida iganes Tahaks juba üle lvl 15 ära saada, siis vast saab normaalsemaid mänge teha
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
13.05.2010 23:57:29
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| Tahaks juba üle lvl 15 ära saada, siis vast saab normaalsemaid mänge teha |
jajaa looda aga...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
14.05.2010 00:12:30
|
|
|
| 500+ võitu saanud vennad on ka päris paljud puuga pähe.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
14.05.2010 08:10:58
|
|
|
Matchmaking ftw!
Ma mingi 22 vist, ja saan lvl 2-3 kokku pidevalt. Ja vastastiimi tulevad lvl 30.
Mängi sis nii. Mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
14.05.2010 13:58:24
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Matchmaking ftw!
Ma mingi 22 vist, ja saan lvl 2-3 kokku pidevalt. Ja vastastiimi tulevad lvl 30.
Mängi sis nii. Mõttetu. |
Kui sellised tulevad, tähendab, et vastast või sinu meeskonnas on premade.
Aga lvl ei mängi väga suurt rolli, pole haruldane, kui 30 võitu vend on mitu korda parem 500 võitu vennast.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
16.05.2010 17:51:48
|
|
|
Kas kellelgi ka praegu LoL-iga jama? Mul pole friendlisti ja siis chat on ka tühi ja kuskil mängus kirjutada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
16.05.2010 21:26:13
|
|
|
| Naljakas kala sul :S Mul hetkel küll töötab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
16.05.2010 22:15:49
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Kas kellelgi ka praegu LoL-iga jama? Mul pole friendlisti ja siis chat on ka tühi ja kuskil mängus kirjutada ei saa.  |
See on jah lollakas bug euroopa kliendiga, ta vahepeal lollitab nii.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
16.05.2010 22:19:33
|
|
|
Nüüd ma ei saa enam isegi sisse, terve päev on mingi kuradi nali selle LoL-iga... Hakka või HoN-i ostma
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
17.05.2010 16:32:01
|
|
|
EU server oli maas eile. Täna peaks okei olema.
Mängust niipalju, et olen nüüd leidnud endale main championi/hero ja selleks on Heimerdinger:D
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReneDreier
HV veteran

liitunud: 18.05.2007
|
17.05.2010 18:42:25
|
|
|
Riot läks Goa'st lahku, ehk nüüd on ta iseseisev. Goa's olevat olnud tegu amatööridega, mille tõttu client kannatab laggide ja buggide pärast.
Hetkel käib andmete edastus Serveritest serveritesse ja eks paari päeva jooksul või laagi ja offline server staatust esineda.
Rene
Muideks, USA ja EU patchid hakkavad tulevikus sama aegselt tulema.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
03.06.2010 03:38:13
|
|
|
Haige lihtsalt, nii närvi ajavad need ilma ajudeta hujoobarid, kes lihtsalt mängivad mingit Rambot ja lähevad 1v3 jne. ja loodavad võita. Muidugi veel "toredamad" on need leaverid, kes keeravad tervel tiimil mängu tuksi... Loodan, et kunagi võetakse midagi ette, et kui mängust tahtlikult leavid, ei saa mingi 12h mängida or sth, oleks paras neile.
Aga eelneva jutu jätkuks, et RIOT võttis LoL-i üle ja nüüd on serverid korras ja laggi eriti ei esine. Jõudis kohale ka lõpus uus hero MALZAHAR, maksab 6300 IP
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
03.06.2010 11:52:46
|
|
|
Ja kõige parem uudis, vähemalt minujaoks, et pärast viimast patchi ei pea iga jumala kord mängu uuesti käivitama ja on mängu statsid näha. Lõpuks suutsid selle ikkagi korda teha
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
13.06.2010 19:11:35
|
|
|
Suht piix värk, mõned lvl 20+ mängivad nii jubedalt... Ma ei saa aru kuidas sa saad mingi retard olla kui sul on 100+ mängu tehtud, midagi peaks ju juba selge olema
Vahepeal siis tuli uus hero ka välja Olaf the Berserker
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
18.06.2010 13:44:32
|
|
|
Tahtsin ka midagi DotA-like mängida, kuna DotA ja HoNi learning curve pidi õudne olema, alustasin LoL-ist.
Spoiler 
Kuna DotAt pole kunagi mänginud, on kõik veel uus ja värske Twisted Fate-ga 3v3 läheb hästi praegu, hoian IP-sid Pantheoni jaoks vast.
Itemid: Sheen -> Saapad -> Lich Bane -> (Nashor's Tooth, aga mäng juba lõpukorral tavaliselt.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
18.06.2010 15:15:40
|
|
|
| 5v5 saab rohkem IP kui sa ei tea veel.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
18.06.2010 17:18:57
|
|
|
Nagu Phreak alguses ütles, on Twistedi ehitamiseks vähemalt 5 viisi. Mina tegutsen Leaguecrafti kõige populaarsemate guidide järgi, mis alustasid tavaliselt Sheeniga ja Madred'si mainiti vist korra.
Pealegi mängin ma 3v3 ja low Elo. Siiski peaks Guinsoo's Rageblade ehitama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ty
HV kasutaja
liitunud: 03.10.2005
|
11.07.2010 22:31:06
|
|
|
üldiselt soovitan mängu lõpus promad vennad sõbraks lisada. muidu satutegi 10 aastastega mängima, kes taktikat ei oska.
ma ise olen random tiimiga mängimisest ammu loobunud.
soovitan ka lugeda LoL foorumist mängu põhimõtteid.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
13.07.2010 03:08:15
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
14.07.2010 22:27:17
|
|
|
Täna pandi Euroopa serveritele ka Season 1 patch peale. Uus champion Xin Zhao on päris kobe.
Ise sain just 20, Ranked Matche pole veel proovinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
14.07.2010 22:41:00
|
|
|
Uus kujundus ning järkudega mängud on minu arvates väga hea. Kuigi sellega on kaasnenud ülinärviliste ja sõimavate e. "ratinguh*orade" pealetung, eriti järkudega mängudes.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
15.07.2010 19:06:26
|
|
|
| Tõttöelda ei meeldi mulle see, et kõik alustavad samalt redelipulgalt. Siiamaani olen ühe ranked mängu teinud, läksin sisse oma lvl 24 sõbraga. Tiimis oli veel 2 venda 20-25, ja üks lvl 30 1100+ võitu. Mängu saime haledalt pähe, pärast tuli välja, et vastas kõik 30ned, 2x 1000+ ja 3x 400+ võitu. Enam sinna ei roni, kuni oskajad on kõik üles roninud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
16.07.2010 00:04:56
|
|
|
No raudne laks on see, et solona pole mõtet minna.
Sest idioote on niivõrd palju. Ma ise olen vast juba paarsada jörri ära ignorenud.
Alati üritan enne tiimi kokku saada, kui mängu teen.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
24.07.2010 14:10:48
|
|
|
Järgmine Champion:
Spoiler 
Hilisema Test Realmi pathiga "olevat eemaldatud ta Supportimis-võimed ja Cooldowne suurendatud". Tegu suhteliselt usutava kuulujutuga.
Ja Ranked Games on ainult 30+ nüüd. Boo.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
25.07.2010 00:01:01
|
|
|
Tundub huvitav hero, ei tea palju maksma hakkab. Loodan, et mitte mingi 6300 ip
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
25.07.2010 00:48:41
|
|
|
| Raudne laks, et 6300.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
25.07.2010 19:13:42
|
|
|
| tsitaat: |
Ja Ranked Games on ainult 30+ nüüd. Boo.
|
Oi kui hea. Loodetavasti pole enam poolearulisi niipalju.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
25.07.2010 19:57:30
|
|
|
| Kui keegi tahab koos mängida siis lisage mVd. Kuigi olen LV24 hetkel ja Ranked mängudes ei saa osaleda.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
26.07.2010 15:44:33
|
|
|
Kes veel ei tea, siis logifailidest on võimalik enda ja tuttavate Normal Games-ide ELO-d leida. Paljudele ilmselt vana uudis juba, ise ei teadnud.
Spoiler 
1. Sulge LoL.
2. Ava LoL, Logi sisse ja liigu kas:
a. Läbi Friends Listi sõbra profiilile
b. Ülevalt paremalt enda profiilile
3. Sulge LoL.
4. Mine Program Files/League of Legends/Air/logs Kausta ja ava viimane logi notepadis
5. Otsi ctrl+F-iga: "unranked:rating"
6. Success:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
26.07.2010 15:51:02
|
|
|
| carbz kirjutas: |
Kes veel ei tea, siis logifailidest on võimalik enda ja tuttavate Normal Games-ide ELO-d leida. Paljudele ilmselt vana uudis juba, ise ei teadnud.
Spoiler 
1. Sulge LoL.
2. Ava LoL, Logi sisse ja liigu kas:
a. Läbi Friends Listi sõbra profiilile
b. Ülevalt paremalt enda profiilile
3. Sulge LoL.
4. Mine Program Files/League of Legends/Air/logs Kausta ja ava viimane logi notepadis
5. Otsi ctrl+F-iga: "unranked:rating"
6. Success:
|
See ei vasta tõele.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
26.07.2010 20:40:16
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
See ei vasta tõele.  |
Miks siis nii, mitme sõbraga olen võrrelnud ja vägagi reaalsed numbrid tulnud. Ega ta ei pea ühtima Ranked Gamesist saadud ELOdega.
Edit: Eriti kuna ELO Listide Top500 lõppeb seal 1950 ringis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
27.07.2010 00:20:43
|
|
|
| carbz kirjutas: |
| Tonsor kirjutas: |
See ei vasta tõele.  |
Miks siis nii, mitme sõbraga olen võrrelnud ja vägagi reaalsed numbrid tulnud. Ega ta ei pea ühtima Ranked Gamesist saadud ELOdega.
Edit: Eriti kuna ELO Listide Top500 lõppeb seal 1950 ringis. |
Eino, siis ma võin ju uhkusega teatada, et ma olen enda 1933'ga Euroopa top100 sees.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
27.07.2010 23:25:12
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| Eino, siis ma võin ju uhkusega teatada, et ma olen enda 1933'ga Euroopa top100 sees. |
Esiteks: Ma ei tea kust sa selle top100 välja tõmbasid, ja
Teiseks: http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=21350 5 Lehekülge poste ja ei ühtegi vastuväidet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
06.08.2010 10:18:50
|
|
|
Heh, on see siis tõene või mitte, aga ma ka täitsa seal sees oma "The sirius" -ga ja numbriks siis 1894. Ehk siis kuskil seal keskmisest natuke kõrgemal.
Samas kui rääkisin see noh, chawn......vms(ma ei saa praegu täpset nime vaadata) siis ta ütles, et see elo näitab valesti.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.08.2010 00:09:39
|
|
|
Kuidas need valitavad kangelased mängus vahetavad?
Siin enne sain valida anni ja mingi roboti ja teiste jorsside vahel. Tänasest saab uusi kangelasi valida (vanu ei saa).
+ kuidas kõige parem viis neid punkte teenida (mitte osta), et meeldivaid kangelasi päriselt oma kontole "osta"?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
28.08.2010 16:16:19
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Kuidas need valitavad kangelased mängus vahetavad?
Siin enne sain valida anni ja mingi roboti ja teiste jorsside vahel. Tänasest saab uusi kangelasi valida (vanu ei saa).
+ kuidas kõige parem viis neid punkte teenida (mitte osta), et meeldivaid kangelasi päriselt oma kontole "osta"? |
Iga nädal on 10 tasuta championi, IP teenida on ikka kõige lihtsam tavalistes normal mängudes, kord päevas saab võidu eest umbes 250ip, muidu saab võidu eest umbes 120ip, kaotuse eest 60ip.
E/
Järgmine champ
http://forum.leaguecraft.com/showthread.php?tid=12036
viimati muutis Tonsor 28.08.2010 18:05:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
28.08.2010 16:57:09
|
|
|
Kurja kuis tahaks mängida.... sbk võiks läbi saada juba (2 nädalat veel), siis hakkab linnaloale ka saama, saaks nv mõne mängugi teha.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
04.10.2010 12:47:50
|
|
|
Mängu on ilmunud ka selline asi nagu "Ranked Games", ehk siis neid mängides saad endale ka avaliku ratingu millega tekkis kohe palju komöödiat foorumites.
Inimesed kes teavad kuidas elo töötab ei whine aga on terve hunnik tegelasi kes ei suuda aksepteerida, et nende rating nii madal on ja ajavad sellist jama nagu "elo hell", süüdistavad teammate ja üleüldiselt ragevad ja whinevad. Ma olen alati olnud positsioonil, et kui sul elo on madal siis sa ka kuulud sinna oma skilliga mitte ei ole teamated süüdi jne.
Sellepärast see teema ajaski naerma - http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=274753.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
10.10.2010 23:41:23
|
|
|
Sellel nädalavahetusel on kõik championid tasuta. Imeline võimalus enne ostmist tegelasi testida, või siis oskamatuid farmida.
EDIT: Järgmine champion, Lux:
Spoiler 
Passive) Illumination:Lux’s damaging spells illuminate the target for 6 seconds. Lux’s next attack ignites the debuff, dealing 20-180 (depending Lux’s level) magic damage to the target.
(Q)Light Binding – Lux releases a sphere of light that binds and deals damage(80/135/190/245/300(+AP*0.75)) to up to two enemy units, dealing 50% effect to the 2nd unit struck.
Cooldown 15/14.5/14/13.5/13
Manacost 60/75/90/105/120
Range 100
(W)Prismatic Wave – Fires a Prismatic Wave that bends the light around any friendly target it touches, stealthing them for 3 seconds. In addition, Lux gains passive cooldown reduction(3/6/9/12/15%).
Cooldown 21.5/20/18.5/17/15.5
Manacost 100/100/100/100/100
Range 1000
(E)Lucent Singularity – Fires an anomaly of twisted light to an area, which slows(13/16.5/20/23.5/27%) nearby enemies. Lux can detonate it to damage(60/105/150/195/240(+AP*0.6)) enemies in the area of effect.
Cooldown 21.5/20/18.5/17/15.5
Manacost 100/100/100/100/100
Range 1000
Finales Funkeln – After gathering energy, Lux fires a laser pulse that deals damage(250/350/450(+AP*0.9)) to all targets in the area.
Cooldown 70/60/50
Manacost 100/150/200
Range 3000
Ult pidi olema nagu Ezreali oma, ainult et peale channelit saavad kõik joonel pihta kohe ja range ei ole global. Mingi jutt oli, et Lux revealib nähtamatuid asju ka u. Clairvoyance alas.[/img]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
24.10.2010 19:53:10
|
|
|
| Nagu wtf, lasin sõbral oma läpakas mängida. Ta logis oma kasutajaga sisse, tegi paar mängu ja pärast tahtsin mina oma kasutajaga uuesti siise logida aga enam ei saa. Ütleb et vale kasutajanimi v pass, no proovisin siis nende kodulehel sisse logida, euroopa omas (kus minu kasutaja tehtud ka tehtud on) sisse ei saa aga usa lehel logib sisse... müstika... keegi nõu oskab anda, et mis nagu valesti olla võiks ???
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.10.2010 20:02:01
|
|
|
| Kas su kasutaja enne töötas= Said mängida euroopa serverites?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
24.10.2010 20:09:27
|
|
|
| jah
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.10.2010 20:10:32
|
|
|
| Võid proovida recover password või kirjutada küsimuse LOL official foorumisse.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
28.10.2010 19:52:24
|
|
|
| Tundub nii, et pean uue kasutaja tegema ja 0'st pihta hakkama uuesti... täiesti lõpp, tegin sinna supporti teema ka aga täielik vaikus, recover username/password kiri ei tule mailile kohale... suurepärane...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|