Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.05.2010 17:46:23 vasta tsitaadiga

Sa ei jõua lähedalegi:D
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 17:53:51 vasta tsitaadiga

Tegelt kõik võiksid rääkida oma kõige huvitavamatest või veidratest tapmistest icon_razz1.gif
Kõige pullim vist on ikka minuarust UAV-ga sõita kämpereid alla icon_lol.gif Sepad istuvad tellingute vahel poolikus majas ja snaibivad ja siis järsku vaatavad, et wtf sain surma... wtf ROADKILL???? icon_lol.gif omang

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 17:56:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
heretic666, tulen teid defibilatoriga tapma? icon_lol.gif


Mulle meeldib ka seda teha.

Parim killimise moodus on terve squad kullaga maha niita kusagilt flankides või selja tagant. Tüübid ei jaga nigu ära kah, et mis toimub nigu, järgmine moment hakkavad laskjat otsima (ent siis on juba hilja icon_cool.gif ).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 30.05.2010 18:35:00 vasta tsitaadiga

3 inimest UAV-ga icon_biggrin.gif...Või siis see, kuidas mulle kunagi 3 medicut ja 1 assualt vastu tulid ning võtsin nad kõik oma GOL+ 3. handguniga maha.
_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 30.05.2010 19:48:36 vasta tsitaadiga

heretic666, Testisin, HC-s ei tapa kah Iga lask GOLiga näiteks, ainult lähedalt.
Ning jah, ma tean, et lähedalt aitab handgun, aga ma teen snaiprite Gold Stare hetkel. Nii et kas long v close, snaiper jääb mulle kätte.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.05.2010 19:54:48 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas just parim kill, aga Valparaisos oli selline juhtum esimese baasi juures:
Aktiveerisin B karbikese (vist oli B), siis jooksin kõrvalolevasse putkasse ja jäin passima, järsku vaatan, et rannaääres passib mingi kamp meedikuid ja assaulte, ega siis midagi, hakkasin M416ga neid siis nottima ja oma üllatuseks sain need kõik maha, ilma ühegi vastulasuta. Kuigi laadisin ka vahepeal mingi kolm korda. Punkte tuli mingi kõvasti üle 600 + karbi hävitamine icon_biggrin.gif
Pärast sai selle üle terve õhtu muheletud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 20:19:55 vasta tsitaadiga

punkbusteri vellod võiks tõesti juba putsi minna sest tundub, et kogu see masina külmumine on kivi nende kapsaaeda.win7, bc2, realtek ja punkbuster kooslus tundub asjal juhtmed kokku ajavat.heal juhul saab 30-40 minti mängida, siis jälle jõuga resa selga vaja teha.kopp juba ees, nädalas korra saab heal juhul 2 korda mängu käima lastud sest lihtsalt ei viitsi mõne sitaratta tegemata töö pärast masinat restartida koguaeg.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 20:54:44 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
heretic666, Testisin, HC-s ei tapa kah Iga lask GOLiga näiteks, ainult lähedalt.
Ning jah, ma tean, et lähedalt aitab handgun, aga ma teen snaiprite Gold Stare hetkel. Nii et kas long v close, snaiper jääb mulle kätte.


GOLil kasuta ikka toda stronger/more accurate bullet perki ka ikka. HC serveris pole mu silmad veel näinud, et vastane tahab rohkem kui 1 kuuli läbi tabamust.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 23:43:02 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
MG3 sain lõpuks lahti, nüüd kõik relvad unlockitud. No on ikka beast relv thumbs_up.gif täielik niiduk. Toda niisamagi lõbus sada padrunit tühja täristada.

Mängu parim relv?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 00:39:20 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
punkbusteri vellod võiks tõesti juba <b>piixu</b> minna sest tundub, et kogu see masina külmumine on kivi nende kapsaaeda.win7, bc2, realtek ja punkbuster kooslus tundub asjal juhtmed kokku ajavat.heal juhul saab 30-40 minti mängida, siis jälle jõuga resa selga vaja teha.kopp juba ees, nädalas korra saab heal juhul 2 korda mängu käima lastud sest lihtsalt ei viitsi mõne sitaratta tegemata töö pärast masinat restartida koguaeg.


Sul mälu vigane või video annab otsi.
Mul on win7,bc2,realtek ja ei mingeid probleeme.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 31.05.2010 01:08:53 vasta tsitaadiga

mu kõige muhedam olukord oli siis kui ma isla inocents(?) seal esimese saarel oleva lagunenud maja taha hiilisin ja avastasin enda eest kolm chewbacat ja ämmaemanda. relvaks oli mul momendil UAS vist ... või see teine automaatne pump ... ahh vahet pole. igatahes lendasin siis seppadele turja pumbates õhu ikka kohe väga paksuks tinast. julmad riistad on need pumbad kinnistes ruumides ja lähedalt võttes. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 01:18:19 vasta tsitaadiga

See automaatne pump on close-quaters tõesti täiesti OP relv.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.05.2010 03:52:26 vasta tsitaadiga

Kas kuulid lähevad ikka vendadest läbi? Pole nüüd paar kuud mänginud ning hetkel ei saa proovida ka, ning ega sellele hitdecetionile päris täpselt pihta vist ikka ei saa.
Aga, et kas on paremaks läinud asi? Või on ikka nagu seal youtube videos kus 15 kuuli vennale kerre lastes läks 10 läbi tüübi lihtsalt?

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 04:31:24 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, jah ja veel mitmel sajal - tuhandel inimesel on mälud läbi ja VGA kuumeneb üle...mis siis et teiste suvaliste uute mängudega mittemingeidprobleeme ei esine.
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/380660.page

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 08:40:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mängu parim relv?

AN-94ga saan kurjemat tööd teha, või siis GOLiga, aga muidu ägedaim relv.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 08:45:28 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Mängu parim relv?

AN-94ga saan kurjemat tööd teha, või siis GOLiga, aga muidu ägedaim relv.

Ägedaim? Relva heli tämber meeldib kõige rohkem või mida? icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 10:44:13 vasta tsitaadiga

Heli ja see jubekiire laskekiirus. Ning eks MG3/MG42 ole relvadest olnud alati üks lemmikuid icon_smile.gif. Nii vana relv, aga siiamaani kasutusel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 18:12:59 vasta tsitaadiga

Laskekiirus võib ju suur olla sellel relval, aga mängus ei oma see mingit tähtsust. Sama on ka day of defeat mg42 suure laskekiirusega, aga reaalselt mängus ei registreerita "kõiki kuule eraldi, mis torust välja lendab". Ma usun päris kindlasti, et ka siin on sama lugu.
Piltlikult siis võib umbes öelda, et iga neljas "päris kuul" registreeritakse. Loodan, et saite aru mida öelda tahtsin sellega.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 19:16:52 vasta tsitaadiga

Uus DLC relv:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 19:40:19 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Uus DLC relv:
Spoiler Spoiler Spoiler


Woah, thts new. See relv irl ka olemas? Millal DLC muidu tuleb?

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 19:43:38 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Heli ja see jubekiire laskekiirus. Ning eks MG3/MG42 ole relvadest olnud alati üks lemmikuid icon_smile.gif. Nii vana relv, aga siiamaani kasutusel thumbs_up.gif

kas see mitte ei peaks ribadeks laskma seda märklauda siin või lendavad kuulid mitme meetri raadiuses igale poole mujale va. märki?
http://www.youtube.com/watch?v=-1tHSWgT41c&feature=fvw

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 20:21:13 vasta tsitaadiga

Nu, ta laseb seda ju puusalt, seda ei saa puusalt lasta (mööda laseb jah).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 31.05.2010 20:35:31 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Heli ja see jubekiire laskekiirus. Ning eks MG3/MG42 ole relvadest olnud alati üks lemmikuid icon_smile.gif. Nii vana relv, aga siiamaani kasutusel thumbs_up.gif

kas see mitte ei peaks ribadeks laskma seda märklauda siin või lendavad kuulid mitme meetri raadiuses igale poole mujale va. märki?
http://www.youtube.com/watch?v=-1tHSWgT41c&feature=fvw

Hehe, seda elukat tuleb ikka võimalikult palju stabiliseerida, soovitavalt nii - MG42/MG3 kolmjalal thumbs_up.gif
Isegi kaksjalaga lastes suunab MG3 kuulid kuhugi taevasse juhul, kui relv korralikult õlas fikseeritud ei ole icon_wink.gif Ja päris toreda ilutulestiku saab muidugi, kui MG3'e lint üleni trasseritega laadida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.05.2010 21:22:53 vasta tsitaadiga

Kas see DLC tuleb tasuline ja kas ikka ka arvutile?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 21:41:17 vasta tsitaadiga

Mis seal DLC-s üldse tuleb? Mõni map ka?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 23:05:19 vasta tsitaadiga

Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse. icon_evil.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 00:03:22 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
...millal see mäng KORDA tehakse. icon_evil.gif

Siis kui katkine BF3 välja tuleb. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 00:31:53 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse. icon_evil.gif


tauno, ega see, et sul connection errorid on oma internet service provideriga ei tähenda, et mäng vigane oleks. 100% su ühenduse viga, portide viga jne.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 06:54:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse. icon_evil.gif


tauno, ega see, et sul connection errorid on oma internet service provideriga ei tähenda, et mäng vigane oleks. 100% su ühenduse viga, portide viga jne.

Ja samas mängin cod4 ja cod waw nii et süda paha. Kas ikka on ühenduse viga!!
Üks anomaalia on veel, peale ca. 15-20min. mängimist pilt hangub ja just siis kui vajutad "restart game" vms. Siis ootad nats, pilt hakkab liikuma vajutad uuesti,,,, jälle hangub.
Ja nii klõpsid umbes kümmekond korda järjest, kuni lõpuks mängu saad ja siis võib rahulikult edasi põrutada... rohkem see "viirus" ei tüüta.
ot:
platoon, kes tauno on?


viimati muutis villu70 01.06.2010 11:39:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 08:16:40 vasta tsitaadiga

samas võid ju proovida SysInternals TCPView-ga mis porte BFBC2 sul kasutab ja need kindluse mõttes kõik ruuteris lahti teha..ja serverite jaoks lahti terve vahemik (näiteks COD4 jaoks tegin endal lahti 20000-30000 vahemiku).. vähemalt kaotaks ühe võimaliku probleemide allika.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 01.06.2010 16:35:06 vasta tsitaadiga

white kirjutas:


Tegelikult tahtsin küsida, et kus te kõik mängite? WDC ja TNT and EST viimasel ajal 24/7 tühjad =(



kordaksin küsimust icon_razz.gif

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 16:52:25 vasta tsitaadiga

German Armed Pensioners
minujaoks alati sobivas koguses noobe, et oleks ikka kedagi lasta kui mäng ei suju ja ka arenenumaid, et päris igav ei hakkaks.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 16:53:01 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse. icon_evil.gif


tauno, ega see, et sul connection errorid on oma internet service provideriga ei tähenda, et mäng vigane oleks. 100% su ühenduse viga, portide viga jne.

Ja samas mängin cod4 ja cod waw nii et süda paha. Kas ikka on ühenduse viga!!
Üks anomaalia on veel, peale ca. 15-20min. mängimist pilt hangub ja just siis kui vajutad "restart game" vms. Siis ootad nats, pilt hakkab liikuma vajutad uuesti,,,, jälle hangub.
Ja nii klõpsid umbes kümmekond korda järjest, kuni lõpuks mängu saad ja siis võib rahulikult edasi põrutada... rohkem see "viirus" ei tüüta.
ot:
platoon, kes tauno on?


PORDID... jumal küll

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 01.06.2010 18:44:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse. icon_evil.gif


tauno, ega see, et sul connection errorid on oma internet service provideriga ei tähenda, et mäng vigane oleks. 100% su ühenduse viga, portide viga jne.

Ja samas mängin cod4 ja cod waw nii et süda paha. Kas ikka on ühenduse viga!!
Üks anomaalia on veel, peale ca. 15-20min. mängimist pilt hangub ja just siis kui vajutad "restart game" vms. Siis ootad nats, pilt hakkab liikuma vajutad uuesti,,,, jälle hangub.
Ja nii klõpsid umbes kümmekond korda järjest, kuni lõpuks mängu saad ja siis võib rahulikult edasi põrutada... rohkem see "viirus" ei tüüta.
ot:
platoon, kes tauno on?


PORDID... jumal küll
Ei mu sõber viga on antiviiruse proges ja tuleb lihsalt see bc2 exe panna exeption listi.. vms. thumbs_up.gif
Vana probleem ja google on abiks sellel juhul ,ning bc2 foorum. Betas pidi ka selle UPnP kinni panema ruuteri confis.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 01.06.2010 19:12:36 vasta tsitaadiga

Kust seda kõige viimast patchi tõmmata saaks ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.06.2010 20:12:39 vasta tsitaadiga

vaata installikaustast mingi BC2updater.exe vms.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 01.06.2010 23:20:24 vasta tsitaadiga

Keegi enne küsis hit detection kohta, et kas kuulid läbi lähevad.. sain tehtud mingi paar päeva tagasi suht pika maa pealt double headshoti m24-ga =)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 23:33:36 vasta tsitaadiga

Äkki vaenlased olid kõrvuti? icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2010 23:41:14 vasta tsitaadiga

Kuulid lähevad raudselt kehast läbi, olen ka double headshoti teinud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 02.06.2010 12:39:38 vasta tsitaadiga

eesti919 kirjutas:
vaata installikaustast mingi BC2updater.exe vms.

see updater ei tõmba midagi mulle , mul mäng juba kuu aega olemas olnud aga servereid ette ei tule ikka . Oleks vaja manuaalselt vist patchida saada kuskilt .
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 14:56:46 vasta tsitaadiga

lase siis uuesti peale
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 15:26:13 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
eesti919 kirjutas:
vaata installikaustast mingi BC2updater.exe vms.

see updater ei tõmba midagi mulle , mul mäng juba kuu aega olemas olnud aga servereid ette ei tule ikka . Oleks vaja manuaalselt vist patchida saada kuskilt .
BC2updater.exe peal parem klõps ja vajuta 'Run as administrator' ehk?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 02.06.2010 17:20:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul mäng juba kuu aega olemas olnud aga servereid ette ei tule ikka


icon_eek.gif Sa oled kõige kannatlikum inimene kellest ma kuulnud olen icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 18:37:26 vasta tsitaadiga

See nädal pole veel pätsi oodata icon_lol.gif

tsitaat:
Originally Posted by Bazajaytee on 02.06.2010
They are in and working on it now. No chance of it this week. DICE has Friday off for National Day or something.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 02.06.2010 20:58:55 vasta tsitaadiga

ma paar nädalat tagasi sain kena 2xhs läbi akna icon_smile.gif niiet võimsama relvaga kindlalt läheb läbi icon_smile.gif
_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 21:06:46 vasta tsitaadiga

See üks double HS mis me kõik terve mängu jooksul saame on mängu sisse skriptitud kompensatsioon kõigi nende sadade HSide eest mis ei toiminud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 21:10:21 vasta tsitaadiga

isegi 3 kordne kill on olnud aga 3nda puhul oli quad critical kill assist +40 seega tehniliselt mina teda vast ei tapnud , valparaise 3ndat 4ndat baasi attackides vasakult küljelt 3 uljaspead jooksid vastu ma küll ei mäleta kas oli käes GOL või see esimene miskitsorti Mxx sniper

viimati muutis pots4t4j4 02.06.2010 21:11:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 21:10:49 vasta tsitaadiga

Nii, kellel neljakordne on olnud?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 02.06.2010 21:13:22 vasta tsitaadiga

mingi video oli kus istus terve rida chewbacasid ja siis üks tüüp lasi eest näkku ja tervest reast ainult 3 kukkusid niiet ega vist rohkem ei saagi ühe kuuliga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2010 21:46:51 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Nii, kellel neljakordne on olnud?


Ikka on olnud. APC koos täie pagasiga on nii mõnigi kord õhku lennanud minu raketist :p

Küll aga hakkavad sakslased kergelt üle viskama - ma olen täna kolmest SDMi serverist kicki saanud juba icon_evil.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.