|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
30.05.2010 17:46:23
|
|
|
| Sa ei jõua lähedalegi:D
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.05.2010 17:53:51
|
|
|
Tegelt kõik võiksid rääkida oma kõige huvitavamatest või veidratest tapmistest
Kõige pullim vist on ikka minuarust UAV-ga sõita kämpereid alla Sepad istuvad tellingute vahel poolikus majas ja snaibivad ja siis järsku vaatavad, et wtf sain surma... wtf ROADKILL???? omang
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.05.2010 17:56:00
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
heretic666, tulen teid defibilatoriga tapma?  |
Mulle meeldib ka seda teha.
Parim killimise moodus on terve squad kullaga maha niita kusagilt flankides või selja tagant. Tüübid ei jaga nigu ära kah, et mis toimub nigu, järgmine moment hakkavad laskjat otsima (ent siis on juba hilja ).
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
30.05.2010 18:35:00
|
|
|
3 inimest UAV-ga ...Või siis see, kuidas mulle kunagi 3 medicut ja 1 assualt vastu tulid ning võtsin nad kõik oma GOL+ 3. handguniga maha.
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
30.05.2010 19:48:36
|
|
|
heretic666, Testisin, HC-s ei tapa kah Iga lask GOLiga näiteks, ainult lähedalt.
Ning jah, ma tean, et lähedalt aitab handgun, aga ma teen snaiprite Gold Stare hetkel. Nii et kas long v close, snaiper jääb mulle kätte.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
30.05.2010 19:54:48
|
|
|
Ei tea, kas just parim kill, aga Valparaisos oli selline juhtum esimese baasi juures:
Aktiveerisin B karbikese (vist oli B), siis jooksin kõrvalolevasse putkasse ja jäin passima, järsku vaatan, et rannaääres passib mingi kamp meedikuid ja assaulte, ega siis midagi, hakkasin M416ga neid siis nottima ja oma üllatuseks sain need kõik maha, ilma ühegi vastulasuta. Kuigi laadisin ka vahepeal mingi kolm korda. Punkte tuli mingi kõvasti üle 600 + karbi hävitamine
Pärast sai selle üle terve õhtu muheletud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.05.2010 20:19:55
|
|
|
punkbusteri vellod võiks tõesti juba putsi minna sest tundub, et kogu see masina külmumine on kivi nende kapsaaeda.win7, bc2, realtek ja punkbuster kooslus tundub asjal juhtmed kokku ajavat.heal juhul saab 30-40 minti mängida, siis jälle jõuga resa selga vaja teha.kopp juba ees, nädalas korra saab heal juhul 2 korda mängu käima lastud sest lihtsalt ei viitsi mõne sitaratta tegemata töö pärast masinat restartida koguaeg.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.05.2010 20:54:44
|
|
|
| xenover kirjutas: |
heretic666, Testisin, HC-s ei tapa kah Iga lask GOLiga näiteks, ainult lähedalt.
Ning jah, ma tean, et lähedalt aitab handgun, aga ma teen snaiprite Gold Stare hetkel. Nii et kas long v close, snaiper jääb mulle kätte. |
GOLil kasuta ikka toda stronger/more accurate bullet perki ka ikka. HC serveris pole mu silmad veel näinud, et vastane tahab rohkem kui 1 kuuli läbi tabamust.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.05.2010 23:43:02
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
MG3 sain lõpuks lahti, nüüd kõik relvad unlockitud. No on ikka beast relv täielik niiduk. Toda niisamagi lõbus sada padrunit tühja täristada. |
Mängu parim relv?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
31.05.2010 00:39:20
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| punkbusteri vellod võiks tõesti juba <b>piixu</b> minna sest tundub, et kogu see masina külmumine on kivi nende kapsaaeda.win7, bc2, realtek ja punkbuster kooslus tundub asjal juhtmed kokku ajavat.heal juhul saab 30-40 minti mängida, siis jälle jõuga resa selga vaja teha.kopp juba ees, nädalas korra saab heal juhul 2 korda mängu käima lastud sest lihtsalt ei viitsi mõne sitaratta tegemata töö pärast masinat restartida koguaeg. |
Sul mälu vigane või video annab otsi.
Mul on win7,bc2,realtek ja ei mingeid probleeme.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
31.05.2010 01:08:53
|
|
|
mu kõige muhedam olukord oli siis kui ma isla inocents(?) seal esimese saarel oleva lagunenud maja taha hiilisin ja avastasin enda eest kolm chewbacat ja ämmaemanda. relvaks oli mul momendil UAS vist ... või see teine automaatne pump ... ahh vahet pole. igatahes lendasin siis seppadele turja pumbates õhu ikka kohe väga paksuks tinast. julmad riistad on need pumbad kinnistes ruumides ja lähedalt võttes.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
31.05.2010 01:18:19
|
|
|
| See automaatne pump on close-quaters tõesti täiesti OP relv.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
31.05.2010 03:52:26
|
|
|
Kas kuulid lähevad ikka vendadest läbi? Pole nüüd paar kuud mänginud ning hetkel ei saa proovida ka, ning ega sellele hitdecetionile päris täpselt pihta vist ikka ei saa.
Aga, et kas on paremaks läinud asi? Või on ikka nagu seal youtube videos kus 15 kuuli vennale kerre lastes läks 10 läbi tüübi lihtsalt?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
31.05.2010 04:31:24
|
|
|
PlatoonSgtElias, jah ja veel mitmel sajal - tuhandel inimesel on mälud läbi ja VGA kuumeneb üle...mis siis et teiste suvaliste uute mängudega mittemingeidprobleeme ei esine.
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/380660.page
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
31.05.2010 08:40:08
|
|
|
| tsitaat: |
Mängu parim relv?
|
AN-94ga saan kurjemat tööd teha, või siis GOLiga, aga muidu ägedaim relv.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
31.05.2010 08:45:28
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
Mängu parim relv?
|
AN-94ga saan kurjemat tööd teha, või siis GOLiga, aga muidu ägedaim relv. |
Ägedaim? Relva heli tämber meeldib kõige rohkem või mida?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
31.05.2010 10:44:13
|
|
|
Heli ja see jubekiire laskekiirus. Ning eks MG3/MG42 ole relvadest olnud alati üks lemmikuid . Nii vana relv, aga siiamaani kasutusel
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
31.05.2010 18:12:59
|
|
|
Laskekiirus võib ju suur olla sellel relval, aga mängus ei oma see mingit tähtsust. Sama on ka day of defeat mg42 suure laskekiirusega, aga reaalselt mängus ei registreerita "kõiki kuule eraldi, mis torust välja lendab". Ma usun päris kindlasti, et ka siin on sama lugu.
Piltlikult siis võib umbes öelda, et iga neljas "päris kuul" registreeritakse. Loodan, et saite aru mida öelda tahtsin sellega.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
31.05.2010 19:16:52
|
|
|
Uus DLC relv:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
31.05.2010 19:40:19
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
Uus DLC relv:
Spoiler 
|
Woah, thts new. See relv irl ka olemas? Millal DLC muidu tuleb?
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
31.05.2010 19:43:38
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Heli ja see jubekiire laskekiirus. Ning eks MG3/MG42 ole relvadest olnud alati üks lemmikuid . Nii vana relv, aga siiamaani kasutusel  |
kas see mitte ei peaks ribadeks laskma seda märklauda siin või lendavad kuulid mitme meetri raadiuses igale poole mujale va. märki?
http://www.youtube.com/watch?v=-1tHSWgT41c&feature=fvw
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
31.05.2010 20:21:13
|
|
|
| Nu, ta laseb seda ju puusalt, seda ei saa puusalt lasta (mööda laseb jah).
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
31.05.2010 20:35:31
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
Heli ja see jubekiire laskekiirus. Ning eks MG3/MG42 ole relvadest olnud alati üks lemmikuid . Nii vana relv, aga siiamaani kasutusel  |
kas see mitte ei peaks ribadeks laskma seda märklauda siin või lendavad kuulid mitme meetri raadiuses igale poole mujale va. märki?
http://www.youtube.com/watch?v=-1tHSWgT41c&feature=fvw |
Hehe, seda elukat tuleb ikka võimalikult palju stabiliseerida, soovitavalt nii - MG42/MG3 kolmjalal
Isegi kaksjalaga lastes suunab MG3 kuulid kuhugi taevasse juhul, kui relv korralikult õlas fikseeritud ei ole Ja päris toreda ilutulestiku saab muidugi, kui MG3'e lint üleni trasseritega laadida
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
31.05.2010 21:22:53
|
|
|
| Kas see DLC tuleb tasuline ja kas ikka ka arvutile?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
31.05.2010 21:41:17
|
|
|
| Mis seal DLC-s üldse tuleb? Mõni map ka?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
31.05.2010 23:05:19
|
|
|
Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
01.06.2010 00:03:22
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
...millal see mäng KORDA tehakse.  |
Siis kui katkine BF3 välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.06.2010 00:31:53
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse.  |
tauno, ega see, et sul connection errorid on oma internet service provideriga ei tähenda, et mäng vigane oleks. 100% su ühenduse viga, portide viga jne.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
01.06.2010 06:54:14
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| võtas-uxu kirjutas: |
Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse.  |
tauno, ega see, et sul connection errorid on oma internet service provideriga ei tähenda, et mäng vigane oleks. 100% su ühenduse viga, portide viga jne. |
Ja samas mängin cod4 ja cod waw nii et süda paha. Kas ikka on ühenduse viga!!
Üks anomaalia on veel, peale ca. 15-20min. mängimist pilt hangub ja just siis kui vajutad "restart game" vms. Siis ootad nats, pilt hakkab liikuma vajutad uuesti,,,, jälle hangub.
Ja nii klõpsid umbes kümmekond korda järjest, kuni lõpuks mängu saad ja siis võib rahulikult edasi põrutada... rohkem see "viirus" ei tüüta.
| ot: |
| platoon, kes tauno on? |
viimati muutis villu70 01.06.2010 11:39:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
01.06.2010 08:16:40
|
|
|
samas võid ju proovida SysInternals TCPView-ga mis porte BFBC2 sul kasutab ja need kindluse mõttes kõik ruuteris lahti teha..ja serverite jaoks lahti terve vahemik (näiteks COD4 jaoks tegin endal lahti 20000-30000 vahemiku).. vähemalt kaotaks ühe võimaliku probleemide allika..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
01.06.2010 16:35:06
|
|
|
| white kirjutas: |
Tegelikult tahtsin küsida, et kus te kõik mängite? WDC ja TNT and EST viimasel ajal 24/7 tühjad =( |
kordaksin küsimust
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
01.06.2010 16:52:25
|
|
|
German Armed Pensioners
minujaoks alati sobivas koguses noobe, et oleks ikka kedagi lasta kui mäng ei suju ja ka arenenumaid, et päris igav ei hakkaks.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.06.2010 16:53:01
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| võtas-uxu kirjutas: |
Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse.  |
tauno, ega see, et sul connection errorid on oma internet service provideriga ei tähenda, et mäng vigane oleks. 100% su ühenduse viga, portide viga jne. |
Ja samas mängin cod4 ja cod waw nii et süda paha. Kas ikka on ühenduse viga!!
Üks anomaalia on veel, peale ca. 15-20min. mängimist pilt hangub ja just siis kui vajutad "restart game" vms. Siis ootad nats, pilt hakkab liikuma vajutad uuesti,,,, jälle hangub.
Ja nii klõpsid umbes kümmekond korda järjest, kuni lõpuks mängu saad ja siis võib rahulikult edasi põrutada... rohkem see "viirus" ei tüüta.
| ot: |
| platoon, kes tauno on? |
|
PORDID... jumal küll
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
01.06.2010 18:44:54
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| võtas-uxu kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| võtas-uxu kirjutas: |
Täna 3 korda mängust välja "connectinud". Kaua see jebla käib, st. millal see mäng KORDA tehakse.  |
tauno, ega see, et sul connection errorid on oma internet service provideriga ei tähenda, et mäng vigane oleks. 100% su ühenduse viga, portide viga jne. |
Ja samas mängin cod4 ja cod waw nii et süda paha. Kas ikka on ühenduse viga!!
Üks anomaalia on veel, peale ca. 15-20min. mängimist pilt hangub ja just siis kui vajutad "restart game" vms. Siis ootad nats, pilt hakkab liikuma vajutad uuesti,,,, jälle hangub.
Ja nii klõpsid umbes kümmekond korda järjest, kuni lõpuks mängu saad ja siis võib rahulikult edasi põrutada... rohkem see "viirus" ei tüüta.
| ot: |
| platoon, kes tauno on? |
|
PORDID... jumal küll |
Ei mu sõber viga on antiviiruse proges ja tuleb lihsalt see bc2 exe panna exeption listi.. vms.
Vana probleem ja google on abiks sellel juhul ,ning bc2 foorum. Betas pidi ka selle UPnP kinni panema ruuteri confis.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
01.06.2010 19:12:36
|
|
|
| Kust seda kõige viimast patchi tõmmata saaks ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
01.06.2010 20:12:39
|
|
|
| vaata installikaustast mingi BC2updater.exe vms.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
01.06.2010 23:20:24
|
|
|
| Keegi enne küsis hit detection kohta, et kas kuulid läbi lähevad.. sain tehtud mingi paar päeva tagasi suht pika maa pealt double headshoti m24-ga =)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.06.2010 23:33:36
|
|
|
Äkki vaenlased olid kõrvuti?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.06.2010 23:41:14
|
|
|
| Kuulid lähevad raudselt kehast läbi, olen ka double headshoti teinud.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
02.06.2010 12:39:38
|
|
|
| eesti919 kirjutas: |
| vaata installikaustast mingi BC2updater.exe vms. |
see updater ei tõmba midagi mulle , mul mäng juba kuu aega olemas olnud aga servereid ette ei tule ikka . Oleks vaja manuaalselt vist patchida saada kuskilt .
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.06.2010 14:56:46
|
|
|
| lase siis uuesti peale
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
02.06.2010 15:26:13
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| eesti919 kirjutas: |
| vaata installikaustast mingi BC2updater.exe vms. |
see updater ei tõmba midagi mulle , mul mäng juba kuu aega olemas olnud aga servereid ette ei tule ikka . Oleks vaja manuaalselt vist patchida saada kuskilt . |
BC2updater.exe peal parem klõps ja vajuta 'Run as administrator' ehk?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
02.06.2010 17:20:24
|
|
|
| tsitaat: |
mul mäng juba kuu aega olemas olnud aga servereid ette ei tule ikka
|
Sa oled kõige kannatlikum inimene kellest ma kuulnud olen
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
02.06.2010 18:37:26
|
|
|
See nädal pole veel pätsi oodata
| tsitaat: |
Originally Posted by Bazajaytee on 02.06.2010
They are in and working on it now. No chance of it this week. DICE has Friday off for National Day or something. |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaun
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
02.06.2010 20:58:55
|
|
|
ma paar nädalat tagasi sain kena 2xhs läbi akna niiet võimsama relvaga kindlalt läheb läbi
_________________ PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
02.06.2010 21:06:46
|
|
|
| See üks double HS mis me kõik terve mängu jooksul saame on mängu sisse skriptitud kompensatsioon kõigi nende sadade HSide eest mis ei toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.06.2010 21:10:21
|
|
|
isegi 3 kordne kill on olnud aga 3nda puhul oli quad critical kill assist +40 seega tehniliselt mina teda vast ei tapnud , valparaise 3ndat 4ndat baasi attackides vasakult küljelt 3 uljaspead jooksid vastu ma küll ei mäleta kas oli käes GOL või see esimene miskitsorti Mxx sniper
viimati muutis pots4t4j4 02.06.2010 21:11:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
02.06.2010 21:10:49
|
|
|
| Nii, kellel neljakordne on olnud?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
02.06.2010 21:13:22
|
|
|
| mingi video oli kus istus terve rida chewbacasid ja siis üks tüüp lasi eest näkku ja tervest reast ainult 3 kukkusid niiet ega vist rohkem ei saagi ühe kuuliga.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.06.2010 21:46:51
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Nii, kellel neljakordne on olnud? |
Ikka on olnud. APC koos täie pagasiga on nii mõnigi kord õhku lennanud minu raketist :p
Küll aga hakkavad sakslased kergelt üle viskama - ma olen täna kolmest SDMi serverist kicki saanud juba
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|