|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
m1co
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
11.05.2010 15:59:49
|
|
|
Mu beta konto UserID on 87, tähendab, et 87's konto ever tehtud. Kui see nüüd peaks peale retaili samaks jääma (eg. userid ei saa resetti), siis peaks selle eest vist päris head pappi saama fanaatikute käest?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
11.05.2010 16:16:53
|
|
|
| See on vast kõige väiksem faktor mis sellise mängu juures kasutaja hinda määrama hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
11.05.2010 16:16:58
|
|
|
| m1co kirjutas: |
| Mu beta konto UserID on 87, tähendab, et 87's konto ever tehtud. Kui see nüüd peaks peale retaili samaks jääma (eg. userid ei saa resetti), siis peaks selle eest vist päris head pappi saama fanaatikute käest? |
Wai? Mille jaoks see user ID vajalik/hea on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
11.05.2010 16:19:06
|
|
|
Hei. Keegi saab anda linki kus infot kahe uue hero kohta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
13.05.2010 22:42:14
|
|
|
| Läks nüüd reaalselt paremaks ka kui asi tasuliseks läks ?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
13.05.2010 22:59:12
|
|
|
| Mis siin reaalselt paremaks veel minna saab ühe ööga?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
13.05.2010 23:10:28
|
|
|
| No P2P ongi reaalselt parem mäng juba. Kui raha on mängus on ka mäng magusam.. Mmmmmmm. Või no seda P2P'ks nimetada ei saa tegelikult, ühe korra aint maksad aga ikka.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
14.05.2010 00:18:16
|
|
|
| Kui enne oli mingi 40-60k inimesi, siis palju nüüd keskmiselt rahvast sees on?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jhael
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008
|
14.05.2010 06:16:27
|
|
|
| Praegu 16k
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
14.05.2010 08:02:47
|
|
|
| Eile õhtul oli 26k.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
14.05.2010 20:01:59
|
|
|
| Üks parimaid uuendusi on see, et Matchmaking tehti Banning Draftiks. See Banning pick oli nii mõttetu. Pooled vennad mängisid ainult ühte herot ja koguaeg banninti ka ainult samad heroed. Nüüd on endlagi vaheldust mis heroga mängida. See dev heroes mode on ka suht normaalne. Saab uusi heroesi proovida. Hardcore modet pole veel proovind, aga seda mängitakse küll.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
16.05.2010 16:24:06
|
|
|
see kes ei taha veel osta, on olemas mingi free variant ka - hon extreme
google abiks
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
17.05.2010 04:00:22
|
|
|
| djdanx kirjutas: |
see kes ei taha veel osta, on olemas mingi free variant ka - hon extreme
google abiks  |
Jep, soovitan ka, saate kõigest mitu korda rohkem noobe ja ragequittereid kogeda, kui betas oli.
Ise kavatsen orika mingi aeg ära osta.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikkvirk
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2010
|
27.05.2010 16:34:52
|
|
|
mis HoNis yldse toimub? Palju rahvast? Kas uusi Herosi on ja kui on siis õelge kes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
27.05.2010 16:46:15
|
|
|
| 3 uut on seni.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
27.05.2010 17:07:41
|
|
|
| Mikkvirk kirjutas: |
mis HoNis yldse toimub? Palju rahvast? Kas uusi Herosi on ja kui on siis õelge kes.  |
www.heroesofnewerth.com
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1co
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
27.05.2010 19:32:20
|
|
|
fixt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
28.05.2010 08:47:04
|
|
|
Vahepeal oli HoNi mingisugune db vigane ja said maksmata endale retail kasutaja teha
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
28.05.2010 11:23:50
|
|
|
| Jaan700 kirjutas: |
Vahepeal oli HoNi mingisugune db vigane ja said maksmata endale retail kasutaja teha  |
Mul oli paar päeva peale live-i vastupidine kogemus - üritasin registreerida, see ei õnnestunud ja väitis et maksega on mingi probleem, aga raha võeti krediitkaardilt ikka. Panka helistamine aitas õnneks kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
01.06.2010 10:51:03
|
|
|
| Match Makingut on nüüd vähemalt korras, varemalt oli ikka puhta vigane. Pakub rohkem pinget ka kui public.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
11.06.2010 11:24:09
|
|
|
Lõpuks sai endalegi retail muretsetud ning peaks ütlema, et see Matchmaking on suhteliselt mugav, ei pea lillegi liigutama, kuigi sinna ikka taunosi satub päris tihti. Aga järsku keegi oskab soovitada mõnda kohta(inhouse, pickup etc), kus inimesed ei purskaks tatti ja suudaks mõelda paar sammu ette. Ma mäletan, et beta ajal oli hon.gc suhteliselt aktiivne, kuid nüüd kui vaatasin, siis oli ainult käputäis inimesi mIRCis.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
11.06.2010 11:31:08
|
|
|
MM sakib jah alguses, väga palju kõntsa on low SRiga pelades ja kõrgele raske saada nii.
Mina kui support pelaja hakkasin carryma ja nii see SR koos mängude kvaliteediga tõusebki.
Jube lihtne on nuube tappa seal
_________________ www.lemps.pri.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jhael
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008
|
11.06.2010 22:01:14
|
|
|
| Noh ikka eriti sitaks raske on kõntsast kõrgemale jälle tõusta kui kord juba sinna langenud oled..
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
11.06.2010 22:29:58
|
|
|
| Kribu kirjutas: |
Lõpuks sai endalegi retail muretsetud ning peaks ütlema, et see Matchmaking on suhteliselt mugav, ei pea lillegi liigutama, kuigi sinna ikka taunosi satub päris tihti. Aga järsku keegi oskab soovitada mõnda kohta(inhouse, pickup etc), kus inimesed ei purskaks tatti ja suudaks mõelda paar sammu ette. Ma mäletan, et beta ajal oli hon.gc suhteliselt aktiivne, kuid nüüd kui vaatasin, siis oli ainult käputäis inimesi mIRCis.  |
#honpickup.eu sama rahvas mis hon.gc oli.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
28.06.2010 19:54:37
|
|
|
| This Friday we have a great patch coming to HoN with a full Rampage rework, new hero Gladiator, Report A Player functionality, new item, and a bunch of balance tweaks. To celebrate this excellent patch we are giving all old, non purchased beta accounts a Free2Play weekend. Starting Friday at noon EST and ending Sunday 11:59pm EST anyone can login with their old beta account and enjoy HoN once again
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jhael
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008
|
28.06.2010 20:51:49
|
|
|
Eeeiiiiii, mitte full rework...Talle oli lihtsalt buffe vaja
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
28.06.2010 20:55:52
|
|
|
| Kuidas sa kavatsed Rampage buffida, et see oleks viable compeditive scenes?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jhael
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008
|
28.06.2010 22:31:15
|
|
|
Noh, igast tsirkust annab korraldada
Ulti oleks küll muutnud jah...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
29.06.2010 11:50:10
|
|
|
Uus Rampage on päris lahe. Ultimatega saab vaenlase kinni krabada ja ninasarviku taga lohistada endale sobivas suunas.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
30.06.2010 00:03:53
|
|
|
| kas keegi veel mängib ka peale retaili välja laskmist, võiks mingise tiimi teha vms kopp ees noobidega mängimisest kes ei jaga üldse matsu :S
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
30.06.2010 12:40:57
|
|
|
| Oleks kah huvitatud paarist mängust hilisõhtuti õlle kõrvale. IGN Khandi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
30.06.2010 20:02:19
|
|
|
soovin ka seltsi
nick SarinEke
mängin 1650+ mänge
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
30.06.2010 20:37:47
|
|
|
Mul hetkel PSR: 1593 pole eriti pubi pelanud rohkem MM kuna pole kellegagi koos mängida, saaks 5 inimest kokku võiks täna mõne mängu teha!
IGN: Hiireke
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
01.07.2010 16:47:34
|
|
|
Starting at 12:00 PM(EST) on Friday, all beta accounts that have not pre-purchased will be able to play all weekend for free!
Along with a brand new hero, Gladiator, there are several new and updated heroes to try out for free all weekend.
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
01.07.2010 17:22:30
|
|
|
Võiks mingi tiimi kokku vorpida
viimati muutis Stabby 09.05.2021 13:54:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
01.07.2010 19:15:29
|
|
|
Võiks HV hon tiimi teha naljapärast
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
06.07.2010 10:57:42
|
|
|
Tuleks ka sinna tiimi
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
07.07.2010 19:00:53
|
|
|
Keegi oma kontot ei tahaks shareda nii päeavaks 2 ? Betas mängisin, aga seal olid tegelased väga unbalanced. Tahaks osta, aga ennem nüüd prooviks uuesti üle, et kas on ikka mõtet. Tartu AHVIDELE võib mõne õlle selle eest välja teha .
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
08.07.2010 10:28:04
|
|
|
| Huvitav, kas HoNi EULAs on säärane kontode jagamine lubatud?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
08.07.2010 11:38:32
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Huvitav, kas HoNi EULAs on säärane kontode jagamine lubatud? |
Mis sa arvad, et keegi kontrollib?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
08.07.2010 14:57:36
|
|
|
| Ei arva, ent nimet' punkt on seal kindlasti mingi pointi pärast. Näiteks, et su kontot ära ei scammitaks.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
09.07.2010 01:23:27
|
|
|
ai raisk mis matš praegu oli, põhimõtteliselt mõlemal teamil selline korralik mitmekesine lineup ja mõlemas üks carry, vastastel siis chronos ja mul wildsoul.
Põhimõtteliselt esimesed 50 minutit oli küll täielik concede tunne, aga ma ei lasknud concede hääletust läbi, ei andnud niimoodi kergesti alla.
Terve tiim vingus mu kallal, et üldse esimesed 25 minutit metsas passisin ja ülejäänud 25 minutit enamvähem tegin (kõik sellepärast et chronos oma kahe core itemi elder parasite ja savage macega tappis kõik mullis ära).
Meie õnneks tulid meil head gankid välja hiljem, nagu näiteks chronose avastasime kongorit solomas, pärast neid väikseid ganke hakkas kergem.
Peale enda savage mace kokkusaamist läks asjad vähe kergemalt. nüüd ma ikka hoidsin mõnuga teamfightide algusest kaugemale, ootasin kuni chronos oma mulli ära paneb
See taktika oli jah mängupäästev, sest siis ma dps-isin ikka korralikult ja kuna chronosel teadagi väga vähe elusi, siis kukkus ta kiiresti ja ülejäänud tiim polnud juba probleem.
wildsoul oma 2.5 attacks per secondiga on ikka kõva hero, lihtsalt peab alguses jätma mulje et sind ei ole teamfightides kohal ja äkki hüppad välja ja hakkad lammutama.
pushisime mega creepideni ja võit käes kah...76 minutit pikk, väga hull tunne ikka pärast pikka ja pingelist matši.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
09.07.2010 14:42:48
|
|
|
wildsoul on just selline pointless overpowered hero, kes istub metsas pool mängu ja siis tuleb hacknslasi ja tormihaamriga välja ja kõik saavad surma. teda on masendavalt igav ja monotonne mängida... enamsti on teamis suht ludrid ka kes alguses kohe metsa ei wardi ja siis pärast irisevad imba imba... zephy on samasugune suht, aga endgame'is on ta vasupidiselt wildsoulile suht useless...
üks viimaseid mänge mis ma tegin oli selline, kus tüüp tegi karule radi kiiresti ja siis hakkas inte tapma lihtsalt nii ,et natuke surkis neid ja siis lasi karul kõrval jalutada kuni surma sai. ofc keegi portaali ei ostnud... duh..
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
09.07.2010 15:24:24
|
|
|
Mulle just meeldib Wildsouli juures, et farmid omas tempos nii kuidas oskad ja jaksad, mitte ei pea sõltuma sageli idiootlikest babysitteritest. Ning ei ütleks üldse et monotoonne on teda mängida, kuna erinevaid equipmendi variante on palju, samuti saab temana olla nii melee kui ranged ning tank, carry ja pusher ühekorraga. Mõni mäng ehitad mocki karule, teinekord võtad 2x brutalizer ja lööd vastaseid imba stuniga mättasse jne
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
09.07.2010 15:27:22
|
|
|
No see metsas farmimine läheb siis ainult läbi kui vastased on algajad ja sinu tiim tomineerib neljakesi mängu umbes 25 min.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
09.07.2010 16:13:23
|
|
|
| sigakoer, mis sa nende kahe basheriga teed kui nad on shared cd peal?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
09.07.2010 16:26:35
|
|
|
Sarin ei pea domineeima, vaja top'i/boti lihtsalt ühte pusherit, kes hoiab creepid eemale ning ei saa surma. Mina mängisin tihti archeiga bot'i üksi (kuigi ta pole parim pusher), saab korralikult expi, ei konkureeri kreepidele allyga ning on igati mõnus. Parima variant sel puhul on see, kui metsas on tempest, sel juhul on lvl6 double kill pmt või siis lvl3, saab ühe vähemalt, kui eidonitega tulla... üldiselt archeri ja tempestiga on lvl6 alates bot/top lane väääga lihtne täielikult peeti keerata vastastele ja suht palju sõltub siis mid'i mängust. Kui ta ei aita, siis polegi midagi teha. 11-12 minutiga on tempestil portal stone ka ja siis peab juba olema mets warditud, muidu pole üldse lootust...
Tulles wildsouli juurde, siis sa ei sõltu babysitteritest anyway, lane'il suksid oma karuga ja hoiad neid eemale ning ise range'id pickid creep kille. Pärst mingi hetke on karul 202022020 elusid ja siis on täitsa pointless teda rünnata ja saab palju tasuta hitte. Kui slow on käes (slash vist), siis on karu kohe 2x tugevam veel - idiootne hero. Siis võid juba osasid heroesid attack move'ida surnuks...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
09.07.2010 16:46:39
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Sarin ei pea domineeima, vaja top'i/boti lihtsalt ühte pusherit, kes hoiab creepid eemale ning ei saa surma. Mina mängisin tihti archeiga bot'i üksi (kuigi ta pole parim pusher), saab korralikult expi, ei konkureeri kreepidele allyga ning on igati mõnus. Parima variant sel puhul on see, kui metsas on tempest, sel juhul on lvl6 double kill pmt või siis lvl3, saab ühe vähemalt, kui eidonitega tulla... üldiselt archeri ja tempestiga on lvl6 alates bot/top lane väääga lihtne täielikult peeti keerata vastastele ja suht palju sõltub siis mid'i mängust. Kui ta ei aita, siis polegi midagi teha. 11-12 minutiga on tempestil portal stone ka ja siis peab juba olema mets warditud, muidu pole üldse lootust...
Tulles wildsouli juurde, siis sa ei sõltu babysitteritest anyway, lane'il suksid oma karuga ja hoiad neid eemale ning ise range'id pickid creep kille. Pärst mingi hetke on karul 202022020 elusid ja siis on täitsa pointless teda rünnata ja saab palju tasuta hitte. Kui slow on käes (slash vist), siis on karu kohe 2x tugevam veel - idiootne hero. Siis võid juba osasid heroesid attack move'ida surnuks... |
'Ütleme nii, et väga üle dramatiseeritud . Wildsoul on väga katki löödav.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
09.07.2010 16:54:26
|
|
|
Kui saad õigel ajal jaole jah. Lihtsalt public mängudes tähendab see seda, et pead ikka ise minema metsa teda otsima, sest keegi teine ei tee ju seda. Ise wardid ise jahid. Raske on siis, kui ws mängija on normaalne mängija, endal ka mets warditud ja näeb ära...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
09.07.2010 17:19:20
|
|
|
| Mm, sõber suvel eemal, kasutan tema acci, võiks midagi koos teha - RaZr
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|